دو سال پیش واشنگتن نام سازمان مجاهدین خلق را از فهرست سازمان های تروریستی حذف کرد

دو سال پیش واشنگتن نام سازمان مجاهدین خلق را از فهرست سازمان های تروریستی حذف کرد

Mojahedin Khalq USAبنیاد خانواده سحر به نقل از “العربی الجدید”، بغداد، هفدهم اوت 2014: … دو سال پیش واشنگتن نام سازمان مجاهدین خلق را از فهرست سازمان های تروریستی حذف کرد و این اقدام آمریکا شک و شبهه زیادی را در مورد اهداف و جزییات این مساله ایجاد نمود به طوری که عنوان شد سازمان خلق که مخالف با حکومت ایران است گروه های فشاری را به کار گرفته و اموال زیادی را صرف این مساله نموده است و در نهایت موفق به ..

Mojahedin Khalq USA
Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIIntroducing Maryam Rajavi as a human rights activist is the wrong tool for the wrong job

لینک به منبع
لینک به متن اصلی (عربی)
متطوعو جيش الاحتلال.. إرهابيون

دو سال پیش واشنگتن نام سازمان مجاهدین خلق را از فهرست سازمان های تروریستی حذف کرد

سایت العربي الجديد

داوطلبان ارتش اشغالگر، تروریست هستند

خالد هاشم خلف الله (سودان)

14 اوت 2014

شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد قدرت های غربی در نحوه تعاملشان با مسائل مختلف، اصولی عمل نمی کنند و از برخی اقدامات از جمله تروریسم و تعریف اینکه چه کسی تروریست است چشم پوشی می نمایند. البته کشورهای غربی تعریف دقیقی از تروریسم ندارند و اگر بگوییم که غربی ها تعریف های خود را نه بر اساس تهدیدی که از جانب گروهی خاص احساس میشود، بلکه با توجه به منافع خود بیان می کنند، سخن گزافی نگفته ایم.

شواهد و دلایلی که نشان می دهد غربی ها بر اساس منافع خود تعریف ها را مطرح می کنند بسیار است که نمونه بارز آن نحوه تعامل ایالات متحده آمریکا با مساله کردها در عراق و ترکیه است. کردها در عراق مبارز و صاحب حق به شمار می آیند و آمریکامسئولیت آزادسازی آنان از حکومت صدام حسین را برعهده گرفت و همه اقلیم های مربوط به آنان را منطقه پرواز ممنوع اعلام کرد و پس از گذشت دو دهه و نیم از اجرای منطقه پرواز ممنوع، اکنون کردها را در آستانه تشکیل دولت مستقل قرار داده است. این در حالی است که واشنگتن موضع گیری کاملا متناقض در قبال کردهای ترکیه اتخاذ کرده و آن ها را تروریست معرفی نموده و به دولت ترکیه در تعقیب کردها یاری رسانده است. البته این اقدام قبل از دوره به قدرت رسیدن حزب عدالت و آزادی صورت گرفت؛ چرا که حزب عدالت و آزادی به گفتگو با کردها پرداخت و آن ها را به رسمیت شناخت و به تبع آن حقوق فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی آنان محترم شمرده شد.

دو سال پیش واشنگتن نام سازمان مجاهدین خلق را از فهرست سازمان های تروریستی حذف کرد و این اقدام آمریکا شک و شبهه زیادی را در مورد اهداف و جزییات این مساله ایجاد نمود به طوری که عنوان شد سازمان خلق که مخالف با حکومت ایران است گروه های فشاری را به کار گرفته و اموال زیادی را صرف این مساله نموده است و در نهایت موفق به انجام هدف خود شد تا جایی که کنگره آمریکا با تصویب لایحه ای تصمیم گرفت نام سازمان خلق را از فهرست سازمان های تروریستی حذف کند.

در هفته های گذشته نیز شاهد بودیم که میان کشورهای اروپایی پیرامون اینکه برخی شهروندان جوانان آنان که اصالتا عرب یا از کشورهای اسلامی هستند، در سوریه و عراق برای مبارزه در کنار داعش حضور یافته اند، بحث و جدلی صورت گرفت که از خطر امنیتی که این افراد در صورت بازگشت آن ها به کشورهای اروپایی ممکن است ایجاد نمایند نگران بودند.

“ماکس شاتنبرگ” 24 ساله و نسیم کرمیلی 21 ساله جزو سیزده سرباز اسراییلی بودند که در اولین موج حملات زمینی اسرائیل بر نوار غزه توسط گروه های مقاومت فلسطین کشته شدند. این دو نفر به طور داوطلبانه در ارتش اسرائیل فعالیت داشتند و جزو یهودیان ایالات متحده آمریکا به حساب می آیند. تعداد خارجی های ارتش اسرائیل پنج هزار نفر تخمین زده شده است که از کشورهای آمریکا، اروپا و استرالیا هستند و به هر یک از آنان لقب “سرباز تنها” داده اند چرا که خانواده خود در کشورش را ترک کرده و به اسرائیل رفته است. این افراد از طریق کمپین های “فراخوان” که توسط سازمان های یهودی ایجاد می گردد، جذب می شوند و وقتی به ارتش اسرائیل می پیوندند حقوق بیشتری از همتایان اسرائیلی خود دریافت می کنند؛ اما از هیچ یک از آن ها به عنوان مزدور یاد نمی شود و کسی از اینکه این افراد ممکن است پس از به پایان رسیدن ماموریتشان در سرزمین های اشغالی خطری برای امنیت ملی ایالات متحده آمریکا یا اروپا و یا استرالیا ایجاد کنند، سخنی به میان نمی آورد.

بالاخره “مارتین اندیک” از منصب خود به عنوان واسطه آمریکایی روند صلح در خاورمیانه کناره گیری کرد. وی در دهه نود سفیر واشنگتن در تل آویو بود. وی اصالتا یهودی استرالیایی است که در ابتدای دهه هشتاد به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد. وی در مصاحبه ای تلویزیونی از اینکه در زمان جنگ اکتبر 1973 برای تمیز کردن خیابان های تل آویو داوطلب شده، افتخار میکند. او در آن زمان دانشجوی یکی از دانشگاه های کشور اصلیش یعنی استرالیا بود. بیایید در میزان حمایتی که از اسرائیل صورت می گیرد تامل کنیم. حمایتی که به سلاح و دیپلماسی و “وتو” و سربازانی همچون ماکس شاتنبرگ و نسیم کرملی محدود نمی شود. در صورتی که این دو نفر توسط سربازان “قسام” به هلاکت نمی رسیدند؛ بی شک در آینده نام یکی از آن ها را در بخش های خبری می شنیدیم که فرستاده صلح آمریکا هستند و با محمود عباس می نشستد و یا با محمد دحلان طراحی نقشه می کردند.

***

والد بمانعلی: مجاهدین خلق: گزاره‌های یک سقوط


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:

اشتباه فاحش شیخ عبدالله عربستان سعودی در قبول جایگزینی صدام حسین (ملک عبدالله ولینعمت جدید گروه مزدور مجاهدین خلق، فرقه رجوی) + متن کامل حرفهای مریم رجوی در تلویزیون العربیه (عربستان سعودی)

به نقل از مجاهدین دات کام (تهران) و شبکه العربیه (عربستان)، شانزدهم اوت 2014: …  اشتباه فاحش اول این کشورها این است که هیچ شناخت درست و دقیقی از تحولات داخلی و درجه استحکام و ثبات سیاسی و اجتماعی ایران ندارند و به خاطر همین فکر می کنند می توانند د

نماینده الدعوه: نخست وزیر حیدر العبادی سازمان تروریستی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) را اخراج می کند

اخراج مجاهدین خلق فرقه رجوی از عراقاشرف نیوز، پانزدهم اوت 2014: …   عضو دفتر سیاسی حزب اسلامی الدعوه صلاح عبداالرزاق امروز جمعه اعلام نمود که حیدر العبادی نخست وزیر عراق منظمه تروریستی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) را از عراق اخراج می کند. صلاح عبد الرزاق که استاندار سابق بغداد

انعکاس جنایات داعش توسط سازمان، از نمود تا ماهیت

بهار ایرانی، مجاهدین دبلیو اس، دوازدهم اوت 2014: … مجاهدین پس از مدت ها دفاع از داعش به عنوان انقلابیون عراقی و سپس سکوت در قبال سربریدن شیعیان و بازی فوتبال با سرهای بریده توسط این گروه اقدام به درج خبر تخریب برخی اماکن مقدس شیعیان از جمله قبر یونس پیامبر در موصل و همچنین تخریب آرامگاه امام ابوالعلی و نیز یک