دو مقام ارشد امريکايي به خاطر حضور سرکرده گروهک منافقين از حضور در جلسه استماع انصراف دادند

دو مقام ارشد امريکايي به خاطر حضور سرکرده گروهک منافقين از حضور در جلسه استماع انصراف دادند

خبرگزاری صدا و سیما، بیست و نهم آوریل 2015:…  دانیل بنجامین رئیس سابق مقابله با تروریسم وزارت خارجه آمریکا نیز در روز دوشنبه اعلام کرد در این جلسه که قرار است روز چهارشنبه برگزارشود،شرکت نخواهد کرد. بنجامین گفت:این گروه همان گروهی است که دست های آن به خون آمریکایی ها در دهه هفتاد آلوده است و افراد بیگناه بسیاری را نیز کشته است اما …

Dear Ted Poe please ask Maryam Rajavi to open the gates of Camp Liberty and release our loved ones

قربانعلی حسین نژاد پارلمان اروپاHossein Nejad, EU Parliament: A humanitarian plea for the visit of two sisters

Massoud Khodabandeh: America Must Make Its Underlying Intentions Toward Iran Clear

لینک به منبع

لینک به متن گزارش فارین پالیسی (انگلیسی)
Renowned U.S. Arabist Is Second Witness to Refuse to Appear With MEK Leader

لینک به متن گزارش المانیتور (انگلیسی)
Congressional invite to MEK (Mojahedin Khalq) sparks furious backlash

لینک به متن گزارش نیشن (انگلیسی)
Cult Leader Will Tell Congress: Fight ISIS by Regime Change in Iran

دو مقام ارشد امريکايي به خاطر حضور سرکرده گروهک منافقين از حضور در جلسه استماع انصراف دادند

دو مقام ارشد آمریکایی اعلام کردند به خاطر حضور سرکرده گروهک تروریستی منافقین در جلسه استماع کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان در این جلسه شرکت نمی کنند.

به گزارش مونیتورینگ خبرگزاری صدا وسیما به نقل از مجله فارین پالیسی، کمیته مقابله با تروریسم مجلس نمایندگان در روز چهارشنبه جلسه استماع درباره داعش برگزار می کند اما دو مقام ارشد دعوت شده به این جلسه اعلام کردند در کنار رهبر گروه مخالفان جنجال برانگیز ایرانی که تا سال دوهزار ودوازده در فهرست سازمان تروریستی قرار داشت،حاضر نخواهند شد.روبرت فورد که سفیر آمریکا در سوریه بود و همچنین در بغداد و قاهره و سراسر خاورمیانه سمت هایی برای آمریکا داشته است به فارین پالیسی در روز سه شنبه گفت در جلسه ای که مریم رجوی رهبر مجاهدین خلق )منافقین( در آن حضور دارد،شرکت نخواهد کرد.وی دومین مقامی است که اعلام کرده است در این جلسه حاضر نخواهد شد.

دانیل بنجامین رئیس سابق مقابله با تروریسم وزارت خارجه آمریکا نیز در روز دوشنبه اعلام کرد در این جلسه که قرار است روز چهارشنبه برگزارشود،شرکت نخواهد کرد.

بنجامین گفت:این گروه همان گروهی است که دست های آن به خون آمریکایی ها در دهه هفتاد آلوده است و افراد بیگناه بسیاری را نیز کشته است اما هرگز عذرخواهی نکرده است.

روبرت فورد گفت:من نمی خواهم در جلسه ای به همراه مجاهدین خلق )منافقین )شرکت کنم.من از این که مجاهدین خلق )منافقین)دعوت شده اند،شوکه شده ام.من نمی دانم مجاهدین خلق(منافقین) چه ربطی به داعش دارند.من به این کمیته گفتم مرا در جلسه ای بدون حضور مجاهدین خلق قرار دهد یا این که حاضر نخواهم شد.

این مجله افزود :رجوی قرار نیست در این جلسه شرکت کند بلکه قرار است از طریق کنفرانس ویدیویی احتمالا از پاریس سخنرانی کند.

وزارت خارجه آمریکا تا سپتامبر دوهزار ودوازده مجاهدین خلق )منافقین ) را به خاطر کشتار شش آمریکایی در دهه هفتاد در ایران در فهرست سازمان تروریستی قرار داد.

این گروه از چندین مقامات ارشد آمریکا و دیگر شخصیت های جهانی حمایت مالی کرده است تا به نفع این این گروه موضع گیری کنند.فهرستی که شامل لویس فریه رئیس سابق اف بی آی و رودی جیولیانی شهردار سابق نیویورک می شود.

سخنگوی تد پو رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان و نماینده جمهوریخواه تگزاس از تصمیم این کمیته برای دعوت از رجوی حمایت کرده است.شیلین هاینز در ایمیلی به مجله فارین پالیسی گفته است سابقه رجوی به عنوان یک زن مسلمان موجب شده است وی بتواند درک خود درباره عقیده اسلام افراطی را ارائه کند.

هاینز گفت:وی به عنوان رهبر در تبعید یک گروه که اعضای آن دهه ها در عراق زندگی کرده اند از جمله این که در اردوگاه آوارگان در بغداد بودند، اطلاعات و دانش درباره سابقه داعش دارد.

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRICongress cannot rely on Rajavi’s testimony – Camp Liberty residents must be taken to safety now

مریم رجوی داعش تروریسم The Mojahedin Khalq (Rajavi cult) and Saddam’s daughter support the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIS)

 Anne Khodabandeh London Sep 2014Open Letter to Nancy Pelosi: Don’t allow the MEK to hijack your name

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18033

تکرار دورغ‌های مجاهدین این‌بار در کنگره آمریکا

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIانجمن نجات، بیست و پنجم آوریل ۲۰۱۵:…  به گزارش آلمانیتور، مریم رجوی (عضدانلو) سرکرده گروه تروریستی مجاهدین قرار است روز ۲۹ آوریل (۹ اردیبهشت) از طریق ویدئو کنفرانس در یکی از جلسات استماع کنگره آمریکا شرکت کند. شرکت وی در نشست «داعش: تعریف دشمن» که در کمیته فرعی «تروریسم، منع اشاعه و تجارت» کمیته روابط خارجی …

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRICouncil of Foreign Relations, 2014: Mujahadeen-e-Khalq (MEK). Backgrounders

لینک به منبع

لینک به متن آلمانیتور و تحلیلی از ایران اینترلینک (انگلیسی)

تکرار دورغ‌های مجاهدین این‌بار در کنگره آمریکا

«مریم رجوی» سرکره گروه مجاهدین قرار است از طریق ویدئو کنفرانس در جلسه استماعی که هفته آینده در مجلس نمایندگان آمریکا برگزار می‌شود، شرکت کند.

به گزارش آلمانیتور، مریم رجوی (عضدانلو) سرکرده گروه تروریستی مجاهدین قرار است روز ۲۹ آوریل (۹ اردیبهشت) از طریق ویدئو کنفرانس در یکی از جلسات استماع کنگره آمریکا شرکت کند.

شرکت وی در نشست «داعش: تعریف دشمن» که در کمیته فرعی «تروریسم، منع اشاعه و تجارت» کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا برگزار می‌شود، به دعوت نمایندگان حامی این گروه در کنگره صورت می‌گیرد.

گروه مجاهدین تا سال ۲۰۱۲ از سوی واشنگتن هم گروهی تروریستی به شمار می‌رفت، اما پس از لابی‌گری گسترده، از این فهرست خارج شد.

تاکنون گزارش‌های متعددی از ارتباط نزدیک مجاهدین با اعضای ارشد کنگره و پرداخت مبالغ کلان به آن‌ها برای حمایت از مجاهدین، منتشر شده است. از جمله سناتورهایی که روابط گرمی با مجاهدین دارد، رابرت منندز است که اخیرا در ارتباط با یک پرونده سوءاستفاده مالی، مجبور به کناره‌گیری از سمت خود در کمیته روابط خارجی سنا شد. علاوه بر عضدانلو، رابرت فورد آخرین سفیر آمریکا در سوریه نیز در این نشست شرکت خواهد داشت.

«تد پو» رئیس کمیته میزبان این نشست و از جمله ضدایرانی‌ترین نمایندگان کنگره، در این مورد به پایگاه خبری المانیتور گفته است: «آن‌ها دیگر در لیست گروه‌های تروریستی خارجی نیستند و باید طوری هم با آن‌ها برخورد شود که در لیست گروه‌های تروریستی خارجی نیستند.»

پو در سال‌های اخیر از اصلی‌ترین دریافت‌کنندگان کمک‌های مالی از مجاهدین بوده و از مهمترین حامیان این گروه در کنگره به شمار می‌آید.

اقدام این کمیته در دعوت از رجوی واکنش‌های مختلفی را در میان نمایندگان داشته و برخی از آن استقبال کرده و بعضی دیگر نظیر «جرالد کنولی» برخوردی محتاطانه با آن داشته‌اند.

این اقدام واکنش دولت آمریکا را نیز در پی داشته است. یک مقام دولتی آمریکا به المانیتور گفته است: «آن‌ها بارها و بارها نشان داده‌اند که قابل اتکا‌ترین طرف نیستند.»

این مقام دولتی آمریکا همچنین گفته نباید از این گروه با عنوان اپوزیسیون ایرانی نام برده شود. وی در این مورد گفته است: «وقتی کسی نیست که بتوان او را اپوزیسیون ایرانی نامید، افرادی را می‌بینید که می‌خواهند او (رجوی) و گروهش را به عنوان اپوزیسیون معرفی کنند. فکر می‌کنم این بخش خطرناک ماجراست.»

پو در دفاع از اقدام خود در دعوت از رجوی، گفته است که می‌خواهد از وضعیت کمپ لیبرتی (محل اسکان موقت مجاهدین پس از اخراج از اشرف) در برابر «تهدید داعش» اطلاع یابد.

به نقل از صفحه فیسبوک پایانی بر پایان

UNAMI: continued concerns about abuses committed by the PMOI/MeK leadership


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17703

آیا تفاوتی بین مواضع نتانیاهو و فرقه رجوی مشاهده میکنید؟!

انجمن نجات، مرکز فارس، نهم آوریل ۲۰۱۵:… فرقه رجوی هنوز برایش سخت است که بپذیرد که خیلی وقت است که به پایان راه سراسر خیانت و مزدوریش رسیده است! چراکه هرگز نتوانستند تحلیلی واقعی و منطقی از شرایط بیرون از خودشان داشته باشند و همواره تمام تحلیلهایشان را براساس توهمات و آرزوهایشان بنا میکردند. برای مثال از ابتدای کارشان بعداز پیروزی انقلاب ۵۷ و با شروع مبارزه مسلحانه …

ابراهیم خدابنده: گزارش پرویز خزائی و طرح یک پرسش: مخاطب اصلی “گزارش تا این تاریخ” چه کسی است؟

لینک به منبع

آیا تفاوتی بین مواضع نتانیاهو و فرقه رجوی مشاهده میکنید؟!

این روزها اخبار هسته ای ایران در خیلی از خبرگزاریها و نشریات دنیا بازتاب دارد! هرکس از زاویه ای باین توافق یا بهتر بگویم تفاهم نگاه میکند و اخبار در این زمینه را منعکس میکند. اما وقتی به مواضع اسراییل و فرقه وطن فروش وضد مردمی رجوی نگاه میکنیم٬ چیزی که خیلی به چشم میخورد اینست که پنداری این دو از روی هم مواضع خود را کپی کرده اند و جهت انعکاس به خبرگزاریها داده اند! حتی فرقه رجوی با ناشی گری تعجب برانگیزی تلاشی هم نمیکند که خیلی از رو و آشکار برعلیه مردم ایران و منافع ملی ایران حرف نزند٬ بلکه خیلی روشن و واضح و بقول معروف بی رودر بایستی برعلیه منافع ملی مردم و در ضدیت با آنها مواضعش را مطرح میکند!

واقعیت اینست که این توافق بشرط اینکه منافع کشورمان را تامین کند٬ کاملا بسود ماست.چراکه سالیان سال تحریم ظالمانه علیه مردم ایران٬علارغم تمامی مقاومتها و پایداریهایی که از سوی مردم خصوصا قشر متوسط و پایین صورت گرفته است٬ اما عرصه زندگی را بروی مردم تنگ میکرد! لذا هرانسانی بخوبی متوجه میشود که برداشته شدن تحریمها و امکان برقراری ارتباط با دنیای خارج از خودمان٬ طبعا بروی معیشت مردم تاثیر مستقیم خواهد داشت! اکنون اگر یک نگاه گذرا باین موضوع داشته باشیم که چه کسانی با توافق هسته ای و برداشته شدن تحریمها مخالفند٬ شاید حتی بتوانیم تا حد زیادی دوست را از دشمن تشخیص بدهیم. نمایندگان جمهوریخواه وجنگ طلب کنگره امریکا٬ رژیم صهیونیستی و فرقه مجاهدین!!

فرقه رجوی هنوز برایش سخت است که بپذیرد که خیلی وقت است که به پایان راه سراسر خیانت و مزدوریش رسیده است! چراکه هرگز نتوانستند تحلیلی واقعی و منطقی از شرایط بیرون از خودشان داشته باشند و همواره تمام تحلیلهایشان را براساس توهمات و آرزوهایشان بنا میکردند. برای مثال از ابتدای کارشان بعداز پیروزی انقلاب ۵۷ و با شروع مبارزه مسلحانه٬ براین باور بودند که شش ماهه حکومت ایران سرنگون میشود و مستمرا به کادرهای خودقول شش ماه را میدادند! بعد از آن٬ آمدنشان به عراق و هم پیمان شدن با اصلی ترین دشمن مردم ایران یعنی صدام حسین بود. هم سفره شدن با کسی که دستش بخون هزاران تن از مردم کشور ما آغشته بود! بعد گره زدن سرنوشتشان با صدام و ماندن در عراق علارغم اینکه میدانستند که عراق دیگر جای ماندن و پیش بردن همان استراتژی که بدان معتقد بودند نیست! بدنبال سرنگون شدن صدام٬ اینبار خودشان را باز به کشورهایی آویزان کردند که مانند صدام از دشمنان مردم ایران هستند.یعنی امریکا و اسراییل. و البته این ماهیت فرقه رجوی است.یعنی مزدوری برای هرکسی که شرایطش جور باشد!

این روزها هم که به برنامه تلوزیونی آنها نگاه میکنیم٬ تماما بروی این موضوع تکیه دارند که این تفاهم اجرایی نمیشود و مرز سرخ هایی که توسط رهبر ایران معین شده است٬ رعایت نشده است و ایران بازنده اصلی این مذاکرات بوده است و…. بقول خود رجوی٬اگه میخواهی بفهمی کاری که میکنی درست است یا نه؟ به واکنش دشمنت نگاه کن! اتفاقا توافق هسته ای بدلیل واکنشهای در نوع خودعجیب فرقه رجوی و البته دیگر دشمنان مردم ایران٬ کاملا درست و به سود مردم و منافع ملی ماست! کسانی با توافق هسته ای مخالفت میکنند که٬ منافعشان در منزوی بودن ایران در سطح بین المللی و اقتصادی است!و خدا را شکر که مسئولین سیاسی کشورمان با هوشیاری و دقتی بی نظیر٬ و البته با مجاهدت و صبری انقلابی و تلاش و پشتکار٬ براینند تا در این جدال سیاسی حداکثر امتیاز و پیروزی را بدست آورند!

واقعیت اینست که این توافق علاوه بر پرداختن به اصل موضوع یعنی حل مسئله هسته ای ایران٬ پیامی بسا بسا جدی تر و روشنگرانه تر برای تمام دنیا خصوصا قدرتهای جهانی داشت! این پیام که دوران دیکته گفتن آنها به جهان به اتمام رسیده است! و شاید این موضوع برای امریکا از هرچه بیشتر دردناکتر باشد! به اعتقاد من٬ این موضوعی است که قطعا دیگر کشورهای دنیا که میخواهند پیشرفت کنند ولی با مشکلاتی از این قبیل دست و پنجه نرم میکنند٬ این پیام را از ایران خواهند گرفت که پشت نیمکتی که دیکته گویش امریکا و دیگر کشورهای به ظاهر قدرتمند جهانی باشند٬هرگز ننشینند!!شاید این خیلی خام خیالانه باشد که ما تصور کنیم که امریکا تغییر کرده ودولت اوباما با دولت مثلا بوش فرق دارد و بهتر است و …. اما واقعیت اینست که امریکا ذاتش متجاوز و زورگویی است! اگر امروز ما میبینیم که پشت میز مذاکره و صحبت با ما مینشیند٬ چون قبل از این تمامی راه ها ی دیگررا آزمایش کرده است و با هزینه شاید خیلی زیاد به بن بست رسیده است! تنها هوشیاری و بنظرمن سیاستی که دولت اوباما دارد اینست که از تجربه دیگر دولتهای امریکا استفاده کرد.چون کاملا متوجه شده بودکه راه حل و فصل مشکلاتش با ایران٬فقط صحبت آنهم صحبت با احترام است و بس!او توانست با حداقل هزینه٬ دستاوردی بزرگ بدست بیاورد و این همان برد-برد است که رئیس جمهورکشورمان دکتر روحانی بدان تاکید دارند!

آری! دورانی که امریکا میتوانست حرفش را با شلیک موشک بسوی مخاطبش بزند٬ تمام شد!! لااقل آنها کاملا این موضوع را در رابطه با ایران فهمیدند! شاید چند سال پیش امریکاییها ایران را با عراق و افغانستان یا دیگر کشورهایی که آنها تصور میکردند که ایران هم مثل آنهاست اشتباه گرفته بودند. اما امروز بخوبی فهمیده اند که اشتباه محاسبه داشته اند! آری٬ دیگر دورانی که خلبانهای امریکایی میتوانستند تمریناتشان و شلیک بسوی اهداف را در آن کشورها انجام بدهند تمام شده است! و این بدلیل داشتن اصول و منطق در سیاست خارجی٬ و قدرت نظامی که دیگر خود فرمانده هان امریکایی هم بدان اذعان دارند.

مراد

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسماگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود

جناب ابریشمچی گاهی خیلی خنده دار می شوی!

بیانیه مریم رجوی اطلاعیه فراخوان“انزوای پر شکوه فرقه رجوی در بین ایرانیان” و “در مشترک رجوی ها و نتانیاهو”