دگردیسی مجاهدین در بزرگداشت روز جهانی کارگر

دگردیسی مجاهدین در بزرگداشت روز جهانی کارگر

Mojahedin Rajavi may day historyانجمن نجات، مرکز تهران، سوم می 2016:…  جالب است که اخیرا علیرضا جعفرزاده نماینده رجوی در آمریکا در میتینگ انتخاباتی دانالد ترامپ معلوم الحال شرکت کرده و تلاش نموده تا نظر مثبت این عنصر جنگ طلب ضد ایرانی را نسبت به سازمانش جلب نماید. امروزه امثال جان بولتون، یعنی درنده ترین جناح های امپریالیستی، حامی فرقه رجوی شده اند. حرف تا عمل فرقه رجوی به خوبی نشان می دهد که سخنان بزرگ زدن و داعیه … 

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلوقاحت و رذالت سیاسی

لینک به منبع

دگردیسی مجاهدین در بزرگداشت روز جهانی کارگر

برخی از جوانان ایرانی در اواخر دهه 50 و اوایل دهه 60 با شعارهای ضد آمریکائی، ضد سرمایه داری و حمایت از حقوق کارگران از جانب مسعود رجوی جذب فرقه تروریستی مجاهدین خلق شدند و نهایتا سر از همسوئی با دشمن متجاوز به خاک میهن، رژیم صهیونیستی و امپریالیسم در آوردند.

فریاد ادعاهای ضد آمریکائی فرقه رجوی در آن روزگار گوش فلک را کر کرده بود. سرود “سر کوچه کمینه” که به مناسبت کشته شدن سرهنگ هاوکینز آمریکائی به دست رضا رضائی، سروده شده بود در همه مراسم سازمان نواخته می شد و جمهوری اسلامی مستمرا به سازش کاری در برابر آمریکا و اسرائیل متهم می گردید و سؤال می شد که چرا به حد کافی و شایسته از مقاومت فلسطین حمایت نمی شود و چرا جاسوسان آمریکائی در لانه جاسوسی محاکمه و اعدام نمی شوند.

پوستر مجاهدین خلق فرقه رجوی روز کارگرپوستر مقابل، پس از انقلاب، یعنی در هنگامه فریبکاری های ضد امپریالیستی فرقه ی رجوی، برای بزرگداشت روز جهانی کارگر تهیه و توزیع گردیده است که مثلا یک کارگر گلوی آمریکا را گرفته و دارد خفه اش می کند؛ همان آمریکائی که امروز مورد سؤال رجوی است که چرا تحریم ها علیه ایران را تشدید نمی کند و چرا به ایران حمله نمی کند.

جالب است که اخیرا علیرضا جعفرزاده نماینده رجوی در آمریکا در میتینگ انتخاباتی دانالد ترامپ معلوم الحال شرکت کرده و تلاش نموده تا نظر مثبت این عنصر جنگ طلب ضد ایرانی را نسبت به سازمانش جلب نماید. امروزه امثال جان بولتون، یعنی درنده ترین جناح های امپریالیستی، حامی فرقه رجوی شده اند.

حرف تا عمل فرقه رجوی به خوبی نشان می دهد که سخنان بزرگ زدن و داعیه مبارزه با استکبار و امپریالیسم داشتن مهم نیست بلکه عملکرد مهم است. در صحنه عمل می توان افراد را سنجید که تا چه حد در حرفهایشان صادق هستند یا تا چه حد ریاکارانه سخن می گویند.

فرقه تروریستی رجوی که از ابتدا داعیه ایدئولوژی ضد سرمایه داری طبقه کارگر و نفی استثمار داشت بنا به ادعاهای خودش تاکنون جان حداقل 12000 نفر از افراد بی گناه را در ترورهای شهری و مرزی گرفته و آنان را شهید نموده است که بخش اعظم این قربانیان را کارگران زحمت کش تشکیل می دهند.

دعاوی حمایت از حقوق زنان هم در گذشته نشان داد که زنان در تشکیلات مجاهدین خلق تحت شدیدترین استثمار ممکن از هر نظر قرار دارند و تکلیف ادعاهای اسلام و مسلمانی فرقه رجوی هم که کاملا روشن شده است.

در روز جهانی کارگر، خانواده نجات از مجامع قضایی و بین المللی تقاضا دارد تا به جنایات این فرقه علیه کارگران ایرانی رسیدگی کنند و همچنین از حقوق انسانی اعضای دربند این فرقه که همچون کارگرانی بی مزد و مواجب در شرایط سختی هستند، حمایت نمایند. واقعیت این است که فرقه رجوی نوعی برده داری را در قرن بیست و یکم بوجود آورده و اعضای خود خصوصا زنان را به طور سیستماتیک استثمار می نماید.

تصاویر زیر کار طاقت فرسای زنان در پایگاه مجاهدین خلق یعنی اردوگاه لیبرتی در عراق را نشان می دهد.

مجاهدین خلق فرقه رجوی

Mojahedin Khalq Gladiators 2محمدی

(پایان)

*** 

تقاضای عملیات انتخاری از طرف علیرضا جعفر راده

Iran’s most notorious dissident group Mojahedin Khlaq Rajavi cultعلیرضا جعفر زاده و خالی بندی هایی که کسی تحویل نگرفت 

سرود تروریستی”سر کوچه کمینه” سازمان مجاهدین خلق
(سروده شده بعد از انقلاب، بیاد بود ترور افسران امریکایی)
افسر امریکایی مقتول، کاپیتان لویس لی هاولینز
Captain Lewis Lee Hawkins
(Photograph courtesy Annette Hawkins)
چند سند دیگر:
Lets create another Vietnam for America(pdf).
(Mojahedin English language paper April 1980)
Letter to Imam (Khomeini) (pdf).
(Mojahedin English Language paper April 1980)

وعده سرنگونی، این بار از زبان رودی جولیانی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16779

افشاگری یا افتضاح جدید مجاهدین. رشته هایی که خیلی زود پنبه شد (دولت امریکا: هیچ مدرکی وجود ندارد)

سید حچت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و هشتم فوریه ۲۰۱۵:…  اولین واکنش به اظهارات سخنگوی مجاهدین ؛ موضعگیری سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بود. خانم جن ساکی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه ۰۶/۱۲/۹۳ ادعای مجاهدین درباره برنامه هسته‌ای ایران را رد کرد. خانم ساکی گفت آمریکا در حال حاضر هیچ اطلاعاتی برای تأیید گزارش روز گذشته این گروه درباره برنامه مخفیانه …

جعل رجوی اتمی مزدور مجاهدین خلقBREAKING: Amateur hour at the pro-war media, latest allegations by Mojahedin Khalq (Rajavi cult) FABRICATED.

لینک به منبع

افشاگری یا افتضاح جدید مجاهدین. رشته هایی که خیلی زود پنبه شد

پایگاه دیلی‌کاس در آخر گزارش خود می‌نویسد مشخص نیست چرا دری که قرار است در برابر تشعشعات هسته‌ای مقاوم باشد از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. چنین درب هایی بایدس سرب باشند!

سیدحجت سیداسماعیلی

عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین

روز سه شنبه مورخه ۰۵/۱۲/۹۳ سازمان بد نام مجاهدین در پایان دور اخیر مذاکرات ژنو بار دیگر بخت خود را به آزمایش گذاشت تا باصطلاح با یک افشاگری اتمی جدید و همسو با تقلاهای نتانیاهو موضوع ایران هراسی را پیش برده و به زغم خود مانعی در مسیر پیشرفت مذاکرات ایران و ۱+۵ ایجاد کند.

در همین رابطه در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۱۵ روزنامه های واشنگتن پست، نیویورک تایمز، خبرگزاری فرانسه و تلویزیون الحره آنطور که در سایت مجاهدین انعکاس داده شده است افشاگری جدید اتمی این گروه را انعکاس داده اند.

بنا‌ به ادعای مجاهدین ، وجود این تاسیسات و اقدامات جمهوری اسلامی هرگز برای مقامات بین‌المللی فاش نشده است، این تأسیسات که “لویزان ۳″ نام دارد، برای تحقیقات و توسعه مخفیانه برنامه هسته‌ای و همچنین غنی‌سازی با دستگاههای پیشرفته سانتریفوژ IR-2m و IR-4 به‌کار گرفته شده است.

مجاهدین در این کنفرانس بریف متن تنظیم شده ای را در اختیار خبرنگاران دعوت شده قرار دادند که به ادعای آنان حاوی اطلاعات و تصاویر فوق سری از سایت لویزان ۳ میباشد.

در این کنغرانس تأکید شد افشاگری جدید، حاصل “ده سال گردآوری جزئی، پر خطر و پیچیده” اطلاعات توسط اعضای مجاهدین خلق بوده است ؟!

اما گرد و خاکی که مجاهدین راه انداخته بودند خیلی زود و بعد از تنها ۲۴ ساعت فرو نشست و دست مجاهدین رو و دروغگویی این جماعت مزدور و بی وطن بر همگان آشکار گشت.

اولین واکنش به اظهارات سخنگوی مجاهدین ؛ موضعگیری سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بود. خانم جن ساکی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه ۰۶/۱۲/۹۳ ادعای مجاهدین درباره برنامه هسته‌ای ایران را رد کرد.

خانم ساکی گفت آمریکا در حال حاضر هیچ اطلاعاتی برای تأیید گزارش روز گذشته این گروه درباره برنامه مخفیانه هسته‌ای ایران ندارد.

در این میان جالب تر از همه افشاگری وبگاه خبری «واشنگتن فری بیکن» بود.

این وبگاه گزارش داد: شورای ملی مقاومت (وابسته به مجاهدین) سه‌شنبه اعلام کرد مدارک مستندی را یافته که بر اساس آن مکان فوق سری هسته‌ای تحقیقاتی ایران با سانتریفیوژهای پیشرفته در آنجا قرار گرفته است.

سایت جدید کشف شده بنا به ادعای مجاهدین «لویزان ۳» نام دارد که در شمال شرقی تهران و در اطراف این شهر واقع است.

عکس زیر در صفحه ۱۰ گزارشی که مجاهدین منتشر کرده اند ادعا شده مربوط به درب‌های ضدانفجاری در سایت ادعایی «لویزان ۳» است.

شورای ملی مقاومت دورغ اتمی فوریه 2015

مجاهدین مدعی است این عکس درب یک سایت هسته‌ای تازه کشف‌شده است

اما پایگاه «دیلی‌کاس» می‌نویسد این عکس مربوط به یک شرکت تولیدکننده درب‌های نسوز در ایران است. بنا بر این گزارش، تصویر بالا دقیقاً همان عکسی است که در وب‌سایت شرکت «جی‌ام‌پی» ایران قرار گرفته است که ذیلا آنرا می بینید.

شورای ملی مقاومت دروغ هسته ای اتمی فوریه 2015

عکس مربوط به شرکت جی‌ام‌پی

دیلی‌کاس این گاف را «بسیار ناشیانه» خوانده چرا که تنها یک «جستجو با تصویر» در موتور جستجوی گوگل برای پیدا کردن اصل عکس کافی است.

پایگاه دیلی‌کاس در آخر گزارش خود می‌نویسد مشخص نیست چرا دری که قرار است در برابر تشعشعات هسته‌ای مقاوم باشد از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. چنین درب هایی باید کاملاً از جنس سرب باشند.

بدین ترتیب باید گفت: این افتضاح و دروغگویی آشکار برگ دیگری بر پرونده قطور فریبکاری رهبران مجاهدین اضافه کرد و نشان داد که تا کجا دست رهبران این گروه حتی در وطن فروشی هم خالی است و حاضرند برای بقای ناپاک شان به هر عمل شنیع و ضد انسانی حتی اگر حمایت از بدترین گروههای تروریستی جهان از جمله داعش هم باشد دست بزنند.

 Massoud Khodabandeh Article first published online: 27 JAN 2015 DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164
Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

***

همچنین:

سیاست انگل واره ی فرقه رجوی

مجاهدین خلق بفرقه رجوی انجمن نجات، مرکز تهران، سوم می 2016:… مجاهدین خلق با سیاست گرد و خاک کردن و ماهی گیری در آب گل آلود سعی در همزبانی با بالا دست های خود –آمریکا و اسرائیل و عربستان و قطر—دارند و درصدد نزدیک تر شدن به آنها هستند تا در این وانفسا خود را انگل وار آویزان نموده و برای
 Mojahedin Khalq Rajavi cult families Liberty Feb20165انجمن نجات، مرکز تهران، اول می 2016:… وقتی خانم بهشتی فریاد می زند که من برادرم را می خواهم و تا نجات برادرم از چنگال اهریمنی رجوی از پای نخواهم نشست، وقتی افراد جدا شده خیانت ها و جنایات رجوی را افشا می کنند؛ شرایط بیداری و بصیرت اعضای دربند مهیا
Ehsan Bidi Siavosh Rastarانجمن نجات، مرکز تهران، بیست و پنجم آوریل 2016:…  تحت تاثیر اندیشه های فرقه ای، اعضای بریده از فرقه ها  هراس خروج از فرقه و رویارویی با دنیای خارج از فرقه را دارند و این جاست که باید مجامع بین المللی  و حقوقی دنیا به رسالت های بشر دوستانه خود عمل کرده و به کمک اعضای جداشده از فرقه ها بیایند تا این افراد
 مجاهدین خلق بفرقه رجویانجمن نجات، مرکز تهران، سیزدهم آوریل 2016:…  تاریخ به هیج وجه فراموش نمی کند ، فرقه رجوی با نسلی که به او اعتماد کرد ، چه کرد . *روزی که مسعود رجوی در زندان ساواک شاه اطلاعات خانه های تیمی سازمان و از جمله کروکی محل حنیف نژاد را لو داد ، فراموش نمی شود . *تعلیق حک
 إBehzad Moezi Mojahedin Khalq Rajavi cultانجمن نجات، مرکز تهران، دوازدهم آوریل 2016:…  سئوال : پایه های شورای باسمه فرقه ای رجوی مگر جز با این محورها ایجاد و بنا شده است ؟ * ورود بیش از 500 نفر از رده های فرماندهی سازمان مجاهدین به شورا درسال 75 که بیشتر شکل کودتایی برای تصاحب بیشترین حق امضاء می نمود را چطور تفسیر می ک
Stanford_Prison_Experimentانجمن نجات، مرکز تهران، دهم آوریل 2016:…  آزمایش «زندان استنفورد» یکی از معروف‌ ترین و به نقلی خطرناک ‌ترین آزمایش‌های روان‌شناسی است که تاکنون انجام شده‌است. در این آزمایش که به سرپرستی دکتر فیلیپ زیمباردو در دانشگاه استنفورد در سال ۱۹۷۱ انجام شد، چندین دانشجوی سالم از نظ