دیدار سناتورهای امریکایی با مریم قجر، عجز یا اقتدار؟

دیدار سناتورهای امریکایی با مریم قجر، عجز یا اقتدار؟

علی مرادی، انجمن نجات، مرکز لرستان، چهاردهم اوت 2017:…  از محور های مهم و برجسته این دیدار ابراز رضایت و خوشحالی از انتقال اعضای مجاهدین از کشور عراق به آلبانی بوده است . اینکه مجاهدین صحنه رزم بی امان و مبارزه خستگی ناپذیر خود به رهبری و پرچمداری مسعود رجوی در جوار خاک میهن را رها کرده و کلاه خود را سفت چسبیده تا باد نبرد و به سمت آلبانی فرار را بر قرار ترجیح داده است … 

Alireza Jafarzadeh sitting with Americans instead of Maryam Rajaviهدف واقعی “هیات حقیقت یاب امریکایی” در بازدید از کمپ تروریستی مجاهدین خلق در تیرانا

لینک به منبع

دیدار سناتورهای امریکایی با مریم قجر، عجز یا اقتدار؟

انجمن نجات مرکز لرستان 23 مرداد 1396
 
همچنانکه در اخبار و رسانه های مختلف ملاحظه شد 3 نفر از سناتورهای جمهوری خواه آمکریکا در تیرانا پایتخت کشور آلبانی با مریم رجوی و سایر اعضای مجاهدین دیدار داشته اند .

از محور های مهم و برجسته این دیدار ابراز رضایت و خوشحالی از انتقال اعضای مجاهدین از کشور عراق به آلبانی بوده است .

اینکه مجاهدین صحنه رزم بی امان و مبارزه خستگی ناپذیر خود به رهبری و پرچمداری مسعود رجوی در جوار خاک میهن را رها کرده و کلاه خود را سفت چسبیده تا باد نبرد و به سمت آلبانی فرار را بر قرار ترجیح داده است ، برای خود مجاهدین و مریم و همچنین برای سناتور های تاریخ مصرف گذشته آمریکا بنوعی پیروزی و رسیدن به آرزویشان محسوب میشود ، خود پاسخ روشنی به تیتر مطلب است . ” دیدار سناتور های آمریکایی با مریم قجر ، عجز یا اقتدار؟ ”

پس تا این قسمت تا حدودی روشن است که این ملاقات را از روی عجز و درماندگی تلقی کنیم یا اقتدار و در اوج بودن .

همچنین از موضوعات مهم دیگر ملاقات سناتورهای امریکایی ، تقاضا و درخواست عاجزانه مریم قجر از آمریکا برای بیرون رفتن نیروهای ایران از سوریه و تحت تحریم قرار دادن سپاه پاسداران و محکوم کردن ایران تحت نام نقض حقوق بشر .

و این درست در شرایطیست که آمریکا با تمام ید و بیضا و قدرت جهانی بیش از 30 سال بطور عام و بیش از 5 سال بطور خاص با نظام ایران در حال ستیز است و نه حتی گامی موفقیت نداشته بلکه هرروز مایوس تر و ناکام تر میشود .

از آغاز بحران سوریه که نظام ایران بصورت علنی در سوریه حضور مستشاری خود را اعلام نمود و با تمام اقتدار در مقابل امریکا و اسرائیل و نیروهای مزدور و تروریست های تحت حمایت شان ایستادگی کرد و نتیجه تا همین حالا شکست مفتضحانه سیاست های مداخله جویانه و جنایتکارانه آمریکا ، شکست و تار و مار شدن داعش و اثبات اقتدار ایران بوده است به گونه ای که امریکا برای عقب راندن ایران از سوریه و لبنان عاجز و درمانده و گاهی دست به دامان روسیه میشود . و آه و فغان اسرائیل در همین هفته در خصوص نفوذ ایران در سوریه و لبنان ، و برافراشته شدن پرچم ایران و تصاویر رهبر ایران و سردار سلیمانی در مرزهای نزدیک به اسرائیل موءید این ادعا میباشد .

بررسی موضوع تیتر مطلب ” دیدار سناتورهای آمریکایی با مریم رجوی ، عجز یا اقتدار ” از منظر دیگر:

بر اساس تحلیل ها و سیاست های روشن و اعلام شده احزاب حاکم بر آمریکا ، پرواضح است که هرگاه حکومت امریکا در دست جمهوری خواهان میباشد عموما سیاست های جنگ طلبانه ، اقتدار گرایی ، گسترش دامنه سیاست های خشونت طلبانه ، تهدیدات جنگ و دخالت های نظامی در امور سایر کشور ها از شاخص ها و عملکرد های بارز آن میباشد و عملا نمود پیدا میکند ، و در این شرایط دولت امریکا چنان مست قدرت است که تن به مذاکره و راه حل های انقلاب مخملی و استفاده از نیرو های اپوزسیون نما و تاریخ مصرف گذشته نمیدهد بخصوص برای ایران که امروزه به یک وزنه مهم و غیر قابل انکار در منطقه گردیده است دیگر راه حلی مثل استفاده از چند ده نفر پیرمرد پیرزن مریض و بازنشسته که خود در پی درمان و اسکان و معیشت دست به دامان آلبانی شده اند که خود کشور گرسنه ایست ” کوری عصا کش کور دگر شد ” محلی از اعراب ندارد .

که برای اثبات این ادعا میتوان به زمان تهاجم آمریکا به عراق در زمان سرنگونی دولت صدام اشاره نمود .

در آن زمان که خود نیز در عراق و در تشکیلات مجاهدین بودم شاهد بودم که ارتش آمریکا در اوج قدرت از هوا و زمین به عراق حمله نمود و با کمترین درگیری دولت صدام را ساقط نمود و برای اشغال تمام عراق از جنوب و شمال عراق وارد شد ، در آن زمان مجاهدین در نزدیکی مرزهای ایران ، منطقه عمومی خانقین و مندلی حضور داشتن ، در تهاجمات هوایی آمریکا در پادگان اشرف و منصوری و جلولا متحمل تلفات و خساراتی شدند و بلافاصله حساب کار دستشان آمد بطوری که با ورود اولین لشگر زرهی آمریکا از طرف خانقین بلافاصله سه تن از فرماندهان خود را با پرچم سفید تسلیم برای مذاکره نزد ژنرالهای آمریکا فرستاد و بسرعت شروط قدرتمندانه آمریکا را برای تسلیم شدن پذیرفت و تسلیم شدند ، در چنین شرایطی که نیروهای آمریکایی با منطقه آشنایی نداشتند و برای جلوگیری از تلفات نیروی زمینی میتوانست از نیرو های مجاهدین و سایر گروه های کردی که خودشان هم بسیار ابراز علاقه نمودند ، استفاده کند و در این جنگ آنها را نیز به بازی بگیرند . اما در اوج قدرت نیرو های اشغالگر آمریکا که بادی در غبغب داشتند برای نیرو های مجاهدین تره هم خرد نکردند و آنها را خلع سلاح نموده و در پادگان اشرف محصور و محبوس نمودند .

حال چه شده که سناتور های آمریکایی اینقدر دلسوز مجاهدین شده اند و آیا آمریکا به مجاهدین نیاز دارد یا بر عکس ؟ و آیا این نیاز و این ملاقات و دیدار ها از روی اقتدار است یا عجز و ناتوانی ؟ نتیجه روشن است .
در شرایطی که سیاست های تهاجمی و اشغالگرانه آمریکا در باطلاق افغانستان و عراق و سوریه به گل نشسته و تازه از تهدیدات کره شمالی نیز در امان نیست ،
در حالی که اسرائیل از دست نیرو های حزب الله لبنان فریاد و فغان سر میدهد ، پرواضح است که به مصداق ” بیا سوته دلان گرد هم آییم ” امریکا و اسرائیل و مجاهدین همه با هم در اوج استیصال و ناکامی گرد هم آمده اند و هیچ روزنه امیدی برای خروج از تنگنا پیدا نکرده اند . تازه شکست بازیگر منطقه ای و پشتیبان دلار های نفتیشان یعنی عربستان خود موضوع دیگریست که در مطالب بعدی به آن خواهیم پرداخت .
نتیجتا باید به مریم رجوی گفت که این دیدارها و ملاقات ها جز به کارنامه ننگین و خفت بارتان ، جز به لیست خیانت هایتان ، جز به خود فورشی و وطن فروش تان چیزی نمی افزاید .

علی مرادی

(پایان)

*** 

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمدست به دامن شدن عضدانلو این بار به سعودی

(مسعود رجوی و مهدی ابریشمچی در خدمت استخبارات صدام حسین)

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

مزدور هادی روشن روانروزنامه سعودی دست به دامان مسئول جاسوسی «منافقین» شد

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجویمصاحبه بهزاد نظیری با العربیه سعودی، نماینده اسیران لیبرتی در ژنو؟!

alerabiehالعربیه از طریق سازمان مجاهدین چه هدفی را دنبال می کند؟

عربستان سعودی رجوی را بی پشتوانه میدانداطلاعات عربستان سعودی: مجاهدین خلق در ایران بی اعتبار و در خارج پر از نفوذی اطلاعات ایران هستند

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30533

مشاطه کاری زینت میرهاشمی برای مجاهدین خلق (فرقه رجوی)ا 

علی مرادی، لرستان، ایران اینترلینک، بیست و سوم ژوئیه ۲۰۱۷:… باید به خانم زینت میرهاشمی یادآوری کنیم که حداقل طوری از مجاهدین دفاع کن و جرم و جنایاتشان را بپوشان که خودشان قبول داشته باشند . بنابر مستندات بسیاری از سخنرانی های شخص رجوی و مریم و بسیاری از آرشیو رسانه های رسمی مجاهدین خودشان ۳۰ خرداد را سرآغاز مبارزه مسلحانه علیه نظام میدانند و اعلام نموده اند ، تشکیلات مجاهدین … 

ایرج مصداقی: مهدی سامع و سه تفنگدارشمهدی سامع، زنش زینت میرهاشمی و سه تفنگدارش

مجاهدین خلق کمپ لیبرتی اکتبر 2013محمد رضا روحانی: لیبرتی، زینت خانم و سفره هفت ‌سین

https://iran-interlink.org

مشاطه کاری زینت میرهاشمی برای مجاهدین خلق (فرقه رجوی)ا

تاریخ : ۲۵/۴/۹۶

علی مرادی

آقای علی مرادی

 برای نسل دهه ۶۰ و ۷۰ تا به امروزی ها واضح و روشن است که مجاهدین از روز اول بند ناف خود را با خشونت و عملیات مسلحانه ، ترور و کشتار بسته بودند و این را از افتخارات خود نیز میدانستند و در حدی حرص و ولع داشتند که گاهی عملیات مسلحانه سایر گروه ها را نیز تصاحب میکردند و قبل از هرچیر اطلاعیه به نفع خودشان میدادند . که میتوان به فعالیت های مسلحانه زمان شاه علیه برخی مستشار های امریکایی نیز اشاره کرد که بعضا توسط برخی گروه های چپ ترور میشند اما مجاهدین  خود را صاحب  امتیاز مینامیدند . و به این روال ادامه پیدا کرد تا بعد از انقلاب ضد سلطنتی که همه بفکر سازندگی کشور بودند اما مجاهدین از همان روزهای اول بدنبال جمع آوری سلاح و مهمات و آموزش های نظامی بودند .

که همین موضوع سوال امام ره از مسعود رجوی و موسی خیابانی و مجاهدین نیز بود که اگر شما انقلابی هستید پس چرا دنبال جمع آوری سلاح هستید ؟

از کارنامه خشونت بار مجاهدین نمونه ها و آثار مخرب فراوانی وجود دارد که این چهره کریه و خونریز آنان با گریمور و مشاطه گری  چون زینت میرهاشمی هیچگاه ترمیم و نرم و لطیف نخواهد شد .

تا برمیگردیم به سهم خواهی های رجوی از انقلاب ، ایجاد تیم های تروریستی و تشکل های نظامی و تدارک و آمادگی برای کارهای تروریستی و نظامی در داخل کشور که نهایتا  در ۳۰ خرداد سال ۶۰ که مجاهدین با تمام توان از ماهها قبل برای صف آرایی و عملیات مسلحانه آماده شده بودند و رو در روی مردم قرار گرفته و تهران را به عرصه عملیات مسلحانه خود علیه انقلاب نو پای مردم ایران تبدیل کردند و بدنبال آن با ترورهای پی درپی شهید مدنی در ۲۰ شهریور ۶۰ ، آیت الله دستغیب در ۲۰ آذر ۶۰ ، ترور آیت الله صدقی ، اشرفی اصفهانی ، هاشمی نژاد و انفجار حزب جمهوری و دفتر نخست وزیری و….در ادامه راه خشونت و خیانت بارشان به کردستان و بعد از آن پیوستن به صفوف ارتش صدام از هیچ خیانتی فروگذار نکردند .

حال چه شده که در تنگنای سیاسی و در شرایطی که گربه دستش به گوشت نمیرسد و میگوید بو میدهد !!! مجاهدین و مریم رجوی صلح طلب شد ه اند و با مظلوم نمایی تازه جمهوری اسلامی را شروع کننده عملیات نظامی و مسلحانه معرفی میکنند ؟؟!!!

در این مطلب قصد دفاع از نظام در مصاف نظامی با مجاهدین نیست بلکه میخواهیم بعنوان کسی که خود سالیان از نزدیک با نیات و اهداف و نظرات مجاهدین آشنا بوده ام و با خانم زینت میرهاشمی نیز آشنایی های کم و بیشی دارم بطور مختصر به موضوع خشونت و فعالیت مسلحانه بپردازم .

ابتدا بد نیست به خاطره ای از داخل تشکیلات مجاهدین اشاره کنم : در سال ۷۲ در نشست سراسری به اصطلاح ارتش آزادیبخش در قرارگاه اشرف با حضور مسعود رجوی ، در حالی که مجاهدین خود را با اتکا به ارتش عراق و هیمنه صدام ، در اوج قدرت میدیدند رجوی از فعالیت های زمان شاه نقل میکرد و گفت تیم های عملیاتی سازمان ما ژنرالها و مستشارهای نظامی آمریکا را ترور میکردندو هیچکدام از گروههای چپ مارکسیسم جرات چنین کاری نداشتند تازه آنها از ما عملیات دزدی میکردند و عملیاتهای ما را بنام خودشان اطلاعیه میدادنددر حالی که همه عملیاتها را مجاهدین انجام دادند و بقیه فرماندهان و مسئولین از جمله مهدی ابریشمچی و عباس داوری و احمد واقف برای او به به و چهچه میگفتند .

اما درست بعداز سقوط صدام  وقتی آمریکا وارد شد و بازجویی های پنتاگون شروع شد و از نفرات اولیه در مورد عملیاتهای مسلحانه مجاهدین در زمان شاه سوال شده بود . بلافاصله نشست و جلسات توجیهی برگزار شد و اینبار اما مسعود رجوی رهبر مجاهادین که خود را پرچمدار مبارزه مینامید و قرار بود همواره در جلوی نیرو هایش باشد مخفی شده بود و عباس داوری در آن نشست با وقاحت تمام اعلام کرد که ما هیچ عملیاتی علیه ژنرالها و مستشار های آمریکایی انجام نداده ایم و همش کار مارکسیست ها و چریکهای فدایی بوده و هرکدام برای بازجویی و مصاحبه با نیرو های امریکایی رفتید هر گونه عملیات نظامی را انکار کنید . خنده حضار !!! در همان نشست خیلی ها از جمله خودم متناقض شده و عباس داوری را مورد سوال قرار دادیم اما اجازه سوال و جواب داده نشد و بحث را تمام کردند .

حال در نشست ویلپنت پاریس امسال خانم زینت میرهاشمی همسر مهدی سامع رهبر سازمان چریکهای فدایی که سالیان است جیره خوار و مواجب بگیر مجاهدین هستند بناچار بایستی در جلسات و نشست ها نقش ملیجک در بار و بادمجان دور قاب چین را ایفا نمایند .

در این جلسه طی سخنانی قصد آرایش و مشاطه کاری چهره خشن و خونریز و ضد آزادی  مجاهدین و مریم رجوی را داشته و چنین آظهار داشته است :

رویداد ۳۰خرداد سال ۱۳۶۰ نقطه عطفی درتاریخ جنبش ضد استبداد دینی است.

رژیم بنیادگرای اسلامی باگلوله بستن تظاهرات مسالمت آمیز مردم ،دستگیری ،شکنجه واعدام اعضاء وهواداران نیروهای انقلابی وآزادیخواه وبطور خاص نیروهای سازمان مجاهدین خلق ایران را شروع کرد.

باید به خانم زینت میرهاشمی یادآوری کنیم که حداقل طوری از مجاهدین دفاع کن و جرم و جنایاتشان را بپوشان که خودشان قبول داشته باشند . بنابر مستندات بسیاری از سخنرانی های شخص رجوی و مریم و بسیاری از آرشیو رسانه های رسمی مجاهدین خودشان ۳۰ خرداد را سرآغاز مبارزه مسلحانه علیه نظام میدانند و اعلام نموده اند ، تشکیلات مجاهدین تحت نام میلیشیای مسلح و سازماندهی شده در ۳۰ خرداد عرصه را برنظام تنگ نمود و حتی آنان رویای تسخیر تهران و سرنگونی را در سر می پروراندند !! حال خانم میرهاشمی چگونه میخواهد  مریم، این کهنه عروس را طوری آرایش و مشاطه کاری نماید که بعنوان  صلح طلب و لطیف و مهربان بخدمت ترکی فیصل و مک کین و رودی جولیانی در بیاورد ؟؟؟

زینت میرهاشمی بی توجه به بهای اظهاراتش که شریک جنایتکار خونریز خواهد شد چنین می افزاید .

ماهمگان وظیفه داریم که ازاین جنبش حمایت کنیم ،سازمان چریکهای فدایی خلق ایران عضو شورای ملی مقاومت ایران باتاکید بررویداد۳۰خرداد ۱۳۶۰ بعنوان نقطه عطفی درجنبش رهایی بخش مردم ایران براهمیت جنبش دادخواهی مادران وجنبش مقاومت زندانیان سیاسی درسیاه چالهای رژیم تاکید کرده وازاین جنبش حمایت می کند

خانم میرهاشمی شما باید بدانید که با روتوش کردند چهره کریه و خونریز مجاهدین و مریم رجوی بخواهی یا نه در این همه جرم و جنایت ، ترور و خشونت های بعد از انقلاب ، کشت و کشتار سربازان ایرانی درمرزهای ایران – عراق ، همکاری های نظامی با ارتش صدام شریک هستید و دستتان بخون مردم ایران آلوده است . و بدانید …… گان از ناتوانی مهربانند و گرنه ……. کجا و مهربانی ؟!!

مجاهدین بعد از سرنگونی صدام و محاصره شدن اشرف توسط ارتش آمریکا بلاجبار و البته مبتنی بر ماهیت فرصت طلبانه و مزدوری شان به خدمت فرماندهان آمریکایی در آمدند و در قراداد دوجانبه تمام شروط آمریکایی ها را پذیرفتند از جمله نفی مبارزه مسلحانه و انتقاد از گذشته خود و در همین راستا توسط ارتش آمریکا خلع سلاح شدند و درست در همان ایام بصورت پنهانی دنبال مخفی کردند سلاح بودند که مقداری هم مخفی کردند اما بسرعت دستشان نزد آمریکایی ها رو شد و سلاح های مخفی شده را مجددا از آنها گرفتند .پس این سازمان هیچگاه از خشونت دست برنداشته و نمیدارد زیرا خونریزی و خشونت ، ترور و کشتار با ماهیت آنان عجین شده است و کار از دفاع خانم زینت میرهاشمی گذشته است .

علی مرادی

***

مهدی خدایی صفت مزدور صدام و عربستان سعودی مجاهدین خلق فرقه رجویسی خرداد شصت، انتخاب راه خیانت به انقلاب بود!

sarrafpour03012015برق موضعگیری سخنگوی مجاهدین!!!!! (اصرار رجوی بر مشروع کردن خون کهنسالان کمپ لیبرتی، چرا؟)

مهدی ابریشمچی مزدور صدام حسینسخنرانی مهدی ابریشمچی، نشانگر اراده برای کشتار بازماندگان لیبرتی بعد از پیام زوج رجوی است

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30349

ویلپنت : تلاش مذبوحانه اعلام حضور 

علی مرادی، لرستان، ایران اینترلینک، هشتم ژوئیه ۲۰۱۷:… اگر اشرف یک را درشهر خالص عراق و اشرف دو را در نزدیکی بغداد (لیبرتی پایگاه سابق نیرو های امریکایی) در نظر بگیریم که همین هم ادعای خودشان بود پس درست است اشرف ۳ همان آلبانی میباشد و چه عقب نشینی خفت باری !!!! و تازه قصد دارند هزار اشرف دیگر بسازند که اگر روند ساخت و ساز را بارعایت مسافت و فاصله دوری از ایران در نظر بگیریم بعد از حضور در آغوش … 

کارناوال سالانه مریم رجوی در ویلپنت فرانسه با مدعوین کرایه اینمایش هاى مجاهدین خلق، براى گول زدن خارجى ها یا براى گول زدن ما؟!ا

کارناوال مریم رجوی در ویلپنت پاریس بدون ایرانیلیست قیمتهای سخنرانان و مدعوین کرایه ای بزرگداشت تروریسم در پاریس به یورو

https://iran-interlink.org

ویلپنت : تلاش مذبوحانه اعلام حضور

تاریخ : ۱۷/۴/۹۶

بار دیگر سازمان مجاهدین این شیر بی یال و دم اشکم که بیش از سی و چندی سال از تاریخ مصرفش در ایران و بیش از ۱۵ سال در عراق و اروپا و آمریکا میگذرد ، در عمق بحران موجودیت و هویت اقدام به برپایی شوی مضحک و تکراری بنام ویلپنت نمود تا با جمع آوری تعدادی افراد سیاه و سفیداز آفریقا و اروپا و همچنین اجاره نمودن تعدادی از شخصیت های تاریخ مصرف گذشته از آمریکا و اروپا و عربستان با جنجال آفرینی تبلیغاتی چنان وانمود کند که هنوز در صحنه سیاسی وجود دارد و لازم است به آنها توجه شود و در میان هزاران نقشه شکست خورده امریکا و همدستانش درخصوص ایران برای انها نیز محلی از اعراب پیدا نمایند .

ذیلا به نمونه هایی از افاضات مریم رجوی ( قجر عضدانلو ) اشاره خواهیم کرد تا بهتر به تناقضات آشکار و تلاش مذبوحانه وی برای اعلام حضور پی ببریم .

واشینگتن تایمز:‌ هواداران اپوزیسیون ایران روز شنبه ۱۰تیر ۹۶ برای سرنگونی دولت مذهبی ایران گردهمایی برگزار کردند، در مراسمی که چندین نفر از متحدان دولت ترامپ – شامل نیوت گینگریچ و رودی جولیانی- و همچنین ترکی فیصل سخنرانی کردند.

جولیانی و گینگریچ که مشاوران نزدیک در کمپین ریاست‌جمهوری ترامپ بودند ریاست یک هیأت از ایالات متحده را در گردهمایی روز شنبه به‌عهده داشتند این هیأت شامل چندین قانونگذار سابق دموکرات، همچنین سه عضو فعال جمهوریخواه کنگره، تد پو از ایالت تگزاس، توماس گرت از ایالت ویرجینیا و رابرت پیتنجر از ایالت کارولینای شمالی بودند.

ولی حضور امیر ترکی بن فیصل احتمالاً مهمترین بخش از گردهمایی روز شنبه بود. وی گفت ”من به شما درود می‌فرستم، ”، شرکت او برای دومین سال نشان می‌دهد که کشور مسلمان سنی عربستان سعودی به‌طور علنی از تغییر رژیم در ایران حمایت می‌کند….

در اینجا به درستی ملاحظه میشود که  حضور چه کسانی در این جلسه تاج افتخار مریم رجوی میباشد و به چه کسانی برای تحقق آزادی و دمکراسی در ایران دخیل بسته  است .!!!!

و چه مظلوم ملتی که این افراد بایستی برایشان دمکراسی را به ارمغان بیاورند .!!

مریم رجوی در بخش دیگر از سخنانش چنین میگوید :

رزمندگان آزادی که اکنون در اشرف۳ در آلبانی تجمع کرده‌اند،

اگر اشرف یک را درشهر خالص عراق و اشرف دو را در نزدیکی بغداد (لیبرتی پایگاه سابق نیرو های امریکایی) در نظر بگیریم که همین هم ادعای خودشان بود پس درست است اشرف ۳ همان آلبانی میباشد و چه عقب نشینی خفت باری !!!! و تازه قصد دارند هزار اشرف دیگر بسازند که اگر روند ساخت و ساز را بارعایت مسافت و فاصله دوری از ایران در نظر بگیریم بعد از حضور در آغوش گینگریچ  و رودی جولیانی و جان بولتن نهایتا اشرف های بعدی را در ترامپ تاور خواهند ساخت و برای اعداد بالای اشرف در کره زمین جاکم خواهند آورد و ناگزیند دمکراسی را برای سایر سیاره ها و کرات به ارمغان ببرند .

در ادامه سخنرانی مریم :

هم چنان که بارها گفته‌ام ما نه پول می‌خواهیم؛ نه سلاح. حرف ما این است که مبارزه مردم ایران برای سرنگونی رژیم ولایت فقیه، مشروع، حق و ضروری است.

باید سوال کرد که اگر پول و سلاح نمیخواهید پس آن قراردادهای خائنانه با صدام برای دریافت پول و جنگ افزار در قبال خیانت و جاسوسی علیه مردم ایران چه بود که مستندات آن موجود میباشد ؟؟؟

و یا در خلال بیش از ۳۰ سال است هزینه امرار معاش و تجهیزات و جنگ افزار و خودرو و تجیزات پزشکی و ساخت قرار گاههای متعدد برای بقول خودتان ارتش آزادیبخش !!!! از کجا تامین نمودید و هزار اشرف را حتی اگر هر اشرف یک اتاقک ۲ متری برای رفع حاجت باشد را چگونه میخواهید بسازید ؟؟؟؟؟

و در ادامه اراجیف تکراری و تناقضات آشکار مریم رجوی :

در حالی که داعش و سپاه پاسداران را در کنار هم گذاشته و ایران را به حمایت از داعش متهم مینماید ، در مقابل نظام ایران را بخاطر اعزام نیروی سپاه به عراق و سوریه برای جنگ با داعش محکوم و به امریکا و اروپا یاد آوری میکند و از جمله خواسته هایش : قرار دادن نیروی سپاه پاسداران در لیست تروریستی میباشد و میخواهد کرسی های ایران در سازمان ملل را تصاحب نماید !! چه جزعبلات و اراجیف متناقض و ضد و نقیضی!!

اولا برای دشمنان ایران که امریکا و اسرائیل در صدر آنها قرار دارند اظهر من الشمس روشن شده و به این واقعیت اعتراف نموده اند که سپاه اصلی ترین  نیروی مبارزه با داعش میباشد .

دوم اینکه باید به مریم قجر دوست و رفیق شفیق گرمابه و گلستان جان بولتن و جان مک کین باید گفت که درخواست هایتان برای تصاحب کرسی های ایران در ملل متحد و تروریستی خواندن سپاه را مقداری با شان و شخصیتتان بسنجید و پیرهنی در حد قواره خود پسند نمایید .

شما را روی صندلی چوبی های آلبانی راه نمیدهند دنبال خانه کدخدا میگردی ؟

و درخصوص نیروی سپاه پاسداران فقط جهت یادآوری خاطرنشان خواهم کرد .

محبوب ترین و مردمی ترین نیرو در ایران سپاه پاسداران میباشند که از قلب همین مردم برخواسته اند که چون جایگاهی رفیع به ارتفاع قلوب ملت ایران دارند صدبار قبل به لیست تروریستی مورد نظر شما تف انداخته  و وقعی نمیگذارند  و به یمن پاکبازی و محتوای انقلابی و ایمان شان از بزرگترین پشتوانه برخوردارند و خاری در چشم دشمنان خواهند بود آنچنانکه فرماندهان نیروی دریایی آمریکا را به گریه و عجز و لابه انداختن .

پس شما بهتراست بفکر مسکن و معیشتی برای خود و نیرو هایتان در آلبانی باشید تا ساخت اشرف های شماره ۴ به بالا در فراسوی مرزهای خاکی خود را خواهید یافت .

علی مرادی

*** 

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgمریم رجوی – ملکه تبلیغات مجاهدین خلق – خدمات خود برای دشمنان ایران را آگهی میکند

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال ۲۰۰۷

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29886

تشابه اقدام تروریستی داعش با مجاهدین (چرا رجوی ترورها در ایران را محکوم نمیکند)ا 

 علی مرادی، لرستان، ایران اینترلینک، دوازدهم ژوئن ۲۰۱۷:…  اگر میتوانید نظرتان را صریح و قاطع و بی هیچ زاویه پنهان و حاشیه پردازی را نسبت به این عمیات داعش اعلام نمایید؟ اگر به تعهدات تان به سران امریکا و فرماندهان پنتاگون و وزارت دفاع آن مبنی بر ترک و کنارگذاشتن عملیات خشونت آمیز و مسلحانه و از سرگیری مشی سیاسی و مسالمت آمیز پایبند هستید پس این عملیات را قاطعانه محکوم کنید تا به هویت و … 

مجاهدین خلق فرقه رجوی داعش تروریسم تهرانمجاهدین بزرگترین بازنده عملیات تروریستی داعش در تهران

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانتو را بر این وقاحت ها که عادت داد؟

https://iran-interlink.org

تشابه اقدام تروریستی داعش با مجاهدین

تاریخ : ۲۰/۳/۹۶

اینکه تروریست ها و اساسا فرقه ها در مبانی فکری و تاکتیک ها و خوی ضد بشری با هم مشترک باشند جای تعجبی نیست اما گاهی برخی گروه ها و جریانات فکری تحت نام اپوزرسیون و مبارزه ظهور میکنند و چند صباحی نیز فعالیت دارند و از آنجا که اهداف خود را تحت عناوینی از آزادی خواهی و مبارزه و ….. اعلام میکنند ناگزیر به رعایت برخی منشور ها و قوانین اخلاقی هستند .از جمله پرهیز از کشتار مردم بی گناه و یا جنگ مستقیم فقط با اهداف و نیرو های نظامی و….  .  اگرچه ممکن است همه در اساس عملیات تروریستی انجام بدهند اما کمتر به کشتار مردم بی گناه میپردازند و یا کمتر بخاطر پیشبرد هدف رذیلانه خود به هر وسیله ای متوسل میشوند که نمونه هایی از این گروه ها در طی سالیان بعد از انقلاب آمدند و رفتند اما اگرچه همه ضد مردم و ضد انقلاب بودند ولی کمتر مورد کینه و نفرت و انزجار عموم جامعه قرار گرفتند که در این مطلب از ذکر نام و هویت آنها خودداری میکنیم .عملیات کور و تروریستی اخیر داعش در مقابل مجلس شورای اسلامی و مرقد امام (ره ) یاد آور عملیات  تروریستی مجاهدین (بخوانید منافقین یا فرقه تروریستی رجوی ) چه در دهه ۶۰ و چه در دوران حضورشان در عراق و در پوشش ارتش رژیم بعث میباشد.

اما مجاهدین خلق که مردم ایران آنها را منافقین مینامند و با انزجار از آنها یاد میکنند و داعش که اخیرا در طویله مشترک آمریکا – سعودی ساخته و پرداخته شده و پروار شده اند هر دو محصول مشترک این کارخانه هستند و دقیقا چه در مبانی فکری و چه در تاکتیک و کینه هیستریک و ضد بشری با هم تابع نعل به نعل و میخ به میخ با هم مشابه و مشترک هستند .

بهمین خاطر این حقیر که خود زخم عمیق خیانت مجاهدین  را بر تن دارم با شنیدن خبر تروریستی داعش در این  دو مکان مذبور را شنیدم بلافاصله عملیات کور و ضد مردمی مجاهدین در ذهنم تداعی شد و گاهی میخواستم ذهنم را قانع کنم که باز هم کار مجاهدین است اما چون میدانستم دیگر توان و کفایت این کار را ندارند ذهنم بسمت داعش میرفت .

از اشتراک عملیات تروریستی داعش در نقاط ورود بداخل خاک ایران ، آموزش ها ، بکار گیری خانه های امن در استانهای مرزی ، گماشتن نیرو های رابط و پشتیبان . و استفاده از عوامل داخلی و…..

از نمونه های این عملیات تروریستی داعش موارد بسیار زیادی از عملیات تروریستی مجاهدین در دهه هفتاد را میتوان برشمرد که مجاهدین در عراق  تحت نام ارتش آزادیبخش بعنوان زیرمجموعه ارتش عراق فعالیت داشتند که در دورانی در هماهنگی با وزارت دفاع و نیرو های مسلح عراق تیم هایی با نام “عملیات راهگشایی ” متشکل از ۴ تا ۷ نفر را حدودا ۶ ماه آموزش میدادند و بهمراه نیرو هایی که جدیدا از داخل جذب این گروه شده بودند صرفا برای ترور کور و تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت بداخل خاک ایران میفرستادند که عموما سرتروریست جنایتکاری بنام مهوش سپری (نسرین ) آنها را فرماندهی و رهبری میکرد و در داخل نیز عناصری خودفروخته و وطن فروش اسباب و وسایل و تجهیزات ترور را برای انها مهیا میکردند و مامن و پناهگاه امن در اختیار انها قرار میدادند . که اسناد و مدارک این تیم ها و ترورها چه در آرشیو های صدا و سیما و نیرو های امنیتی ایران و چه در آرشیو ها گروه مجاهدین موجود است .

اما با ذکر نمونه های کوچکی از اشتراکات و مشابهت های داعش و مجاهدین بد نیست بر موضعگیری های سران این سازمان در مورد دو عملیات تروریستی داعش در مقابل مجلس شورای اسلامی و حرم امام (ره ) تامل و توجهی داشته باشیم و سوال کنیم :

خطاب به رهبر مفقود و مخفی ( مسعود رجوی ) و یار غار سران آل سعود و رفیق فابریک مک کین  مریم رجوی سران مجاهدین عاملین و آمرین تمامی این اقدامات و عملیات تروریستی مجاهدین از دهه ۶۰ تا کنون :

اگر میتوانید نظرتان را صریح و قاطع و بی هیچ زاویه پنهان و حاشیه پردازی را نسبت به این عمیات داعش اعلام نمایید؟

اگر به تعهدات تان به سران امریکا و فرماندهان پنتاگون و وزارت دفاع آن مبنی بر ترک و کنارگذاشتن عملیات خشونت آمیز و مسلحانه و از سرگیری مشی سیاسی و مسالمت آمیز پایبند هستید پس این عملیات را قاطعانه محکوم کنید تا به هویت و موجودیت خود لگدی  محکم کوبیده باشید ، که خود این کار تبعات بدتر و عاقبتی ننگ آلود خواهد داشت .

در این صورت  اول با خود آمریکا در تعارض خواهید بود زیرا ارباب بزرگتان آمریکا خود مولد و سازنده همین داعش است و در حال حاضر از آنها دفاع میکند همچنانکه در موضعگیری اخیرش در این خصوص درونمایه کثیفش را نتوانسته پنهان نماید .

دوم تمام سابقه تروریستی خود را مرور نموده و یکباره تمام پیشینه ضد انسانی خود را بررسی نموده و تازه در می یابید که از نوچه های داعش کنونی بوده و هستید .

و اگر برایتان مقدور نیست خلاف ماهیت جنایت کارانه و خیانت کارانه و خوی ضد بشری خود موضعگیری نمایید با انطباق شکل بر محتوی صریحا از این عملیات دفاع نموده و آنر تایید نمایید .

در هر حالت هم شما و هم داعش باید بیاموزد که هردو:

 آزموده اید در این شهر بخت خویش       بیرون باید کشید از این ورطه رخت خویش

و خطاب هم به سران فرقه تروریستی رجوی و هم به داعش :

اگر چه شرط استخدام و بکار گیریتان در تشکیلات هر دو گروه پذیرش تحمیق و بی مغزی و بی تفکری و خالی الذهن بودن است تا بتوانید برده وار مطیع دستورات باشید اما نیرو های اطلاعاتی ، امنیتی و نظامی و انتظامی ایران با پشتیبانی ملت شریف و بزرگ و مقتدر ایران وجب به وجب خاک ایران را برایتان قتلگاه خواهند ساخت همچنانکه کردند و اردنگی به پوزتان خواهند آویخت . اگرچه آزموده را آزمودن خطاست اما از ضرب شصت های مدافعین حرم و رشادت دلاور مردان ایرانی در قالب مستشار در عراق و سوریه پند بگیرید .

مرگ و پایان حیات خائنان و جنایتکاران فرا رسیده است این را از اربابانتان در آمریکا و آل سعود بپرسید .

نویسنده :  علی مرادی

*** 

Republican Congressman Dana Rohrabacher lobby for MEK and ISISامریکایی ها مسئولیت عملیات تروریستی مشترک عربستان/داعش/مجاهدین خلق را بعهده گرفتند

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانحملات تروریستی داعش در تهران و سکوت مجاهدین خلق در فرانسه

Maryam Rajavi terrorist syriaInternational meeting for ISIL in France (Mojahedin Khalq, MKO, MEK, Rajavi cult)

Rajavi cult attack Peace association in Paris

http://youtu.be/Un-Y8sM9U70

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsMojahedin Khalq, Rajavi cult, Saddam’s Private Army, were trained by Mossad to assassinate Iranian scientists 

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28940

خاطره ای از دستاورد بزرگ انقلاب ایدئولوژیک مریم رجوی 

 علی مرادی، ایران اینترلینک، ششم آوریل ۲۰۱۷:… صحنه خیلی دردناک و دلخراش بود ، نیما روی صندلی اتوبوس کنار پنجره نشسته بود ، اشکها یش مانند مروارید یک ریز از چشمانش جاری بود ، پدرش الف . ز و مادرش شهین هرکدام با فاصله ای هردو به نیما خیره شده بودند و گاهی نگاهی دزدکی نیز بهم داشتند ، در ابتدا جرات گریه و ابراز علاقه نسبت … 

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیرضا تقی زاده، کیهان لندن: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

https://iran-interlink.org

(با تشکر از آقای علی مرادی دریافت شد)

خاطره ای از دستاورد بزرگ انقلاب ایدئولوژیک مریم رجوی

تاریخ : ۱۵/۱/۹۶

ابتدا بد نیست به اهداف انقلاب ایدئولوژیک و بطور خاص بند الف (طلاق اجباری ) اشاره ای مختصر بکنیم .

مسعود رجوی پس از شکست مفتضحانه در”عملیات دروغ جاویدان “و بازگشت تتمه نیروهای شکست خورده و ناامید به قرارگاه اشرف ، درپی راهی برای اینکه نیرو های سرخورده  را سرپا کند ناگزیر با استفاده و پایبندی به اصل تفکر فرقه ای خویش که در هر سرفصل تقصیر شکست ها را گردن نیروهای خود بیندازد و خود را از هرگونه تقصیر و گناه مبرا و تبرئه نماید در نشست معروف به تنگه و توحید به جمع بندی عملیات دوروغ جاویدان پرداخته ودر تفسیری بلاتشبیه اظهار میداشته که من میخواستم برم وارد خاک میهن بشم اما امام حسین پس گردنم راگرفت و گفت برگرد هنوز خالص خالص نشدی . !!!!!

لذا عامل اصلی شکست را وجود روابط زن و شوهری و ازدواج و وابستگی خانوادگی برشمرد و چنین تفسیر نمود که رزمنده مجاهد خلق که زن یا شوهر  داشته باشد قطعا در پشت خاکریز بفکر همسرش میافتد و انگشتش ماشه را نمیچکاند ( این هم از تفسیر های مقدس مآبانه مبارزه به سبک رهبران فرقه ای )

بنابراین تفسیر، طرح طلاق اجباری را در تشکیلات جاری نمود و دستیار و کارچاق کن و آتش بیار معرکه در این بحث انقلاب ایدئولوژیک ( بندالف= طلاق ) مریم قجر عضدانلو بود که بمصداق : مرگ خوبه اما برا همسایه . خودش تازه عروس بود اما با شعار : ازین پس زنانتان بر  شما حرام و بر رهبری حلال میباشند همه زنان را طلاق داد .

از طوفان و تبعات این طلاق اجباری بگذریم و بپردازیم به خاطره ای از خانواده ” الف . ز “

این خانواده که از ایرانیان مقیم امریکا بودند و به سازمان پیوسته بودند ، دارای سن و سال بالایی بودند و در تشکیلات مشغول فعالیت بودند . مرد بنام الف . ز و زن بنام مستعار شهین و دارای یک دختر بزرگ حدودا ۱۷ ساله و پسر خردسال زیر ۶ سال بودند .

این زن و شوهر بطرز عجیبی به همدیگر علاقه داشتند و عاشقانه همدیگر را دوست داشتند و این حق طبیعی آنان بود . من هم بخار رابطه دوستانه و صمیمی که با آقای الف . ز داشتم و از طرفی با خانم شهین در یک یگان بودم همواره در جریان اوضاع و احوال این خانواده قرار میگرفتم .

خانواده از طرفی بدلیل سن و سال بالا و وابستگی به رجوی و تشکیلات توان مخالفت با انقلاب ایدئولوژیک را نداشتند و ظاهرا خیلی ابراز پایبندی به انقلاب و طلاق میکردند و از طرف دیگر عشق پیری که  لامذهب امان از آقای الف ز و شهین خانم بریده بود و گاه و بیگاه در پیچ و خم خیابانها و ساختمانها ، لابلای ماشین ها همدیگر را میدیدند و ابراز علاقه مینمودند و گاها من شاهد گفتگو های مخفیانه آنها برای حدود ا ساعاتی بودم .

آقای الف . ز خیلی شوخ و بذله گو بود و درعین حال از اون آدمای قدیمی داش مشتی ، خراباتی منش و در تنهایی با بنده انقلاب ایدئولو.ژی را به سخره میگرفت و گاهی از اون تیکه های تهرونی به مسعود و مریم هم می انداخت .اما در عین حال به لحاظ شخصیتی خانواده نجیب و ماخوذ به حیایی نیز بودند که به ظواهر پایبند بودند و بناچار برای حفظ رابطه با همدیگر البته در خفا ، پسر خردسالشان را بهانه کرده بودند .

پسر خردسال که نیما نام داشت خیلی شیرین و دوست داشتنی بود ، چنان با محبت و زیبا بود که بقیه بچه ها از جمله خودم نیز بسیار او را دوست داشتیم و این پسر نیز از جدایی پدر و مادرش رنج  میبرد و دائما در این خصوص سوال داشت که چرا مثل قبل پنج شنبه و جمعه ها با مامان و بابا اسکان ( خونه )نمیریم ؟که باباش گاهی به شوخی و جدی اما زیر لبی میگفت برادر بمبی توی اسکان زد و تخریبش کرد .

ناگفته نماند که این بچه ها در تشکیلات دقیقا مانعی برای بند الف و طلاق بودند زیرا وابستگی پدر و مادر به بچه ها موجب میشد تا زن و شوهرها نیز عملا بهم وابسته بمانند و کماکان ابراز علاقه نمایند که در یک کلام انقلاب ایدئولوژیک و طلاق یعنی ” کشک”

جنگ عراق و کویت شروع شد و سازمان به بهانه بمباران  تصمصم گرفت بچه ها را از عراق خارج کند و به اروپا بفرستد .

روزی اتوبوس ها بچه ها را سوار کرده بودند تا از پدران و مادرانشان جدا کنند ، اکثرا خردسال بودند ،

پدران و مادران را نیز برای آخرین خداحافظی با فرزندانشان آورده بودند ، پدران و مادران هیچکدام نمیدانستند فرزندانشان کجا ، چگونه و نزد چه کسی میروند و حق نداشتند سوال کنند .

صحنه خیلی دردناک و دلخراش بود ، نیما روی صندلی اتوبوس کنار پنجره نشسته بود ، اشکها یش مانند مروارید یک ریز از چشمانش جاری بود ، پدرش الف . ز و مادرش شهین هرکدام با فاصله ای هردو به نیما خیره شده بودند و گاهی نگاهی دزدکی نیز بهم داشتند ، در ابتدا جرات گریه و ابراز علاقه نسبت به نیما را نداشتند اما بناگاه بغض ها ترکید نیما زار زار گریه میکرد و مامان و بابا را از حرکت لبانش میشد فهمید ، با با و مامان نیز هرکدام در کنار این پنجره اتوبوس آرام آرام و با ترس و دلهره از مسئولین گریه میکردند و اجازه نداشتند وارد اتوبوس شوند و بصورت نیما از نزدیک بوسه بزنند . فضا سرشار از احساس و عاطفه شد بتدریج همه پدرها و مادر به  حال و روز خودشان و فرزندان بی آینده خود بغض خود را فرو میخوردند تا اینکه هرلحظه شلوغ و شلوغترمی شد و من تلاش کردم کمک کنم تا آقای الف ز و همسرش شهین را کمی آرام کنم و درعین حال مقداری هم بطور عمدی و با هدف هردوی  آنها را به کنار ماشین آیفا که در همان نزدیکی پارک شده بود هدایت کردم و همین که در پناه خودرو قرار گرفتند بی اختیار دست در گردن هم انداختند و بغض گلو را رها کردند و با صدای بلند گریه کردند. و من تنها تلاش کردم که صحنه را طوری از دید دیگران و بخصوص مسئولین پنهان کنم تا مورد غضب قرار نگیرند و پس از آرامش نسبی دوبار هردو نفر را برای آخرین خداحافظی به نزدیک اتوابوس هدایت کردم و اینچنین نیما محصول زندگی مشترک الف .ز و شهین به نقطه نامعلومی کوچ اجباری داده شد .

و این است انقلاب ایدئولوژی مریم و مسعود و طلاق اجباری برای دیگران و ازدواج “ایدئولوژیک “برای خودشان 

علی مرادی

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26399

مجاهدین و انتخاب آخرین پیامبرشان ” جرجیس ” (+ انقلاب یا بن بست ایدئولوژیک) 

علی مرادی، انجمن نجات، مرکز لرستان، هفدهم اوت ۲۰۱۶:…  پاراگراف فوق هم نشان میدهد از ابراز نظر ترکی الفیصل و فراخوانش برای سرنگونی نظام ایران قند توی دل مجاهدین آب شده اما با نظر دو پهلویشان از یکطرف بقول وزیرخارجه ایران جناب آقای ظریف اگر دولت عربستان جرات داشت آنرا دیدار حکومتی اعلام میکرد نه یک دیدار شخصی و غیر دولتی . در حالی که نوشته است “برغم اینکه وی هیچ منصبی ندارد ” یعنی ترکی فیصل غلط بیجایی برای  … 

رجوی مجاهدین خلق مزدوری عربستان اسرائیلاین روزهای سیاه فرقه رجوی

تاریخچه ۵۰ ساله سازمان مجاهدین خلق

بن بست ایدئولوژیک با انقلاب ایدئولوژیک

علی مرادی، انجمن نجات مرکز لرستان
لینک به منبع

اما بحث طلاق اجباری از همان آغاز با انگیزه پیشبرد هرچه بهتر خط مبارزه مسلحانه توجیه و تئوریزه شد ، و شخص رجوی بصراحت علت شکست در عملیات “فروغ جاویدان ” مرصاد را وابستگی نیروهای جنگجو به همسرانشان اعلام نمود و لذا تصمیم گرفتند که برای ادامه مبارزه باید طلاق اجباری داد . انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین که در پی ازدواج سوم مسعود رجوی با همسر سومش مریم قجر عضدانلو پی ریزی و شروع شد و از همان ابتدا برای بسیاری از اعضای قدیمی و بسیاری از کادر ها واضح و آشکار بود که این مباحث برای مهار تشکیلات و روح و روان عاصی نیروهایی ست که پس از سالیان زندگی و فعالیت مختلط زن و مرد با هم ، عده ای متاهل و دارای خانواده و زن و شوهر و عده کثیری مجرد بطور روزمره با این فشار ها دست و پنجه نرم میکنند صورت گرفته است . در حالیکه شخص مسعود رجوی در اوج هوس رانی و تنوع طلبی از اشرف ربیعی رها نشده با فیروزه بنی صدر ازدواج نمود و پس از جدایی از وی دیری نپایید که تاب و تحمل مجردی را نداشت و در بین زنان مجاهد انتخاب اصلح نمود و ابریشمچی را وادار به طلاق زنش نمود و النهایه مریم را اختیار کرد .

این طلاق اجباری که بعنوان ضرورت مبارزه مسلحانه اعلام شد تبعات و عقبه هایی داشت که مهار نابسامانی ها و تاثیرات مخرب و انحرافات ناشی از آن برای تشکیلات مجاهدین دشوار بود که مسعود رجوی نه جسارت داشت به اشتباهش اعتراف و از خودش انتقاد کند و نه میتوانست با عواقب مخرب انقلاب ایدئولوژی طی طریق نماید لذا با تولید بندهایی از جمله بند “الف” (طلاق اجباری ) بند “ب” آب بندی بند” ج “مهار جنسی و محرم دانستن همه زنان عالم که ناموس رهبری هستند و بندهای” د” و” ر ” و” ش “و میرفت تا برای بستن شکافها و سوراخ های روزانه تشکیلات تا آخرین حرف از حروف ابجد پیش برود و البته همه این بند ها را تحت نام ضرورت پیشبرد مبارزه مسلحانه و بند “س” یعنی سرنگونی به نیروها حقنه میکرد و هرگونه انتقاد و یا مخالفتی از طرف هر عضو تشکیلات با اتهام عوامل وزارت اطلاعات و سپاه ، عوامل نفوذی نظام ، از نطفه خفه میکرد .

حال به اقتضای شرایط و بن بست های این دوران که مجاهدین و تشکیلات مخوف آنها در آن گیر افتاده اند ، و پاک شدن صورت مسئله مبارزه مسلحانه ، انحلال عملی و تلاشی کامل معجونی بنام ارتش آزادیبخش ، ول معطلی شورای موسوم به ملی مقاومت ، و مضحکه شدن عروسک خیمه شب بازی ، رئیس جمهور مادام العمر همه و همه این مقولات ضرورت واگشت واعلام بن بست انقلاب ایدئولوژی را ایجاب میکند و اگر از دریچه خیر و صلاح خود تشکیلات و منافع سران مجاهدین هم وارد شویم بنظر میرسد که بر خط انقلاب ایدئولوژیک مهر ابطال بزنند و وارد فاز جدید تولید مثل بشوند تا جهت رهایی نیرو ها از فشار های هیستریک غریزی و جنسی و جداسازی جنسیتی به سبک فرقه ها ، و ترمیم نیروهای فرتوت و از کار افتاده و جوانسازی تشکیلات حتی برای آزادسازی مردم آلبانی از لوث وجود دولتمرادن هم که شده ، دولت درسایه یعنی شورای ملی مقاومت را بی هیچ مقاومتی به آفتاب آلبانی ببرند .

و جهت اینکه مریم رجوی نیز آرزوی ریاست جمهوریش را بگور نبرد ابتدا از کمپ پناهندگی آلبانی شروع کند تا تسخیر و تصرف کل خاک آلبانی تمرین ریاست جمهوری نماید . و در عین حال نیرو هایش را از ریاضت چند ده ساله خارج نموده و اجازه ازدواج و تولید مثل داشته باشند و بنظر میرسد این از مهمترین ضرورت های مبارزه است .

علی مرادی

مجاهدین و انتخاب آخرین پیامبرشان ” جرجیس “

علی مرادی، انجمن نجات، مرکز لرستان
لینک به منبع

مقدمتا داستان این ضرب المثل که در میان این همه پیغمبر برجیس را انتخاب نموده را به اختصار اشاره کنم و توصیه دارم. http://etedalpres.ir/2812/ کامل آنرا در این آدرس مطالعه نمایید

اما جرجیس را چرا ضرب المثل قرار داده اند از آن جهت است که در میان چند هزار پیامبر مرسل و غیرمرسل که برای هدایت و ارشاد افراد بشر مبعوث گردیده اند گویا تنها جرجیس پیغمبر صورتی مجدر و نازیبا داشت. جرجیس آبله رو بود و یک سالک بزرگ بر پیشانی- و به قولی بر روی بینی- داشت که به نازیبایی سیمایش می افزود.

با توجه به این علائم و امارات، اگر کسی در میان خواسته های گوناگون خود به انتخاب نامطلوبی مادون سایر خواسته ها مبادرت ورزد به مثابۀ مومنی است که در میان یک صد و بیست و چهار هزار پیغمبر به انتخاب جرجیس اقدام کند و او را به رسالت و رهبری برگزیند.

و این ماجرای مجاهدین است که در سراشیبی سقوط و انحطاط و رسوایی ، به عبا و دشداشه آل سعود دخیل بسته اند که از میان آن چه چیز بدست آورند، نیز بخاطر اقبال بلندشان پیشاپیش معلوم است .( حال تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل ) که آل سعود در لابلای دشداشه خود چه هدیه ای برای مجاهدین و مریم قجر به ارمغان خواهند آورد . ؟؟؟!!!!!

مجاهدین در سایت رسوایشان بنام بی مسمای ” آفتابکاران” به نقل از خبرگزاری خلیج آنلاین وابسته به حکومت سعودی با گزینش پاراگرافهایی از آن با کلی ژست و حلوا حلوا کردن دهان خود را شیرین نموده و در پایان حیات ننگین خود توجه خود و نیرو هایشان را به نظر آل سعود جلب کرده اند و خوشحال هستند که خلیج انلاین نوشته است که حکومت سعودی قصد براندازی نظام ایران را دارد .!!!! توفان خنده ها !!! ” تغاری بشکند ماستی بریزد جهان گردد بکام کاسه لیسان . “

ذیلا با هم به سرخط و گزیده ای از مطلب خلیج آنلاین پرداخته وبا کمی تعمق دریابیم که مجاهدین در چه موقعیتی و دنبال چه و از چه کسی میگردند و چگونه سوراخ دعا را گم کرده اند .!!!

الخلیج آنلاین متعلق به عربستان روز پنجشنبه ۲۱مرداد در گزارشی از حضور ترکی فیصل در گردهمایی پاریس نوشت: «بنظر نمی‌رسد حضور امیر ترکی فیصل در گردهمایی اپوزیسیون ایران در پاریس تشریفاتی بوده باشد. این شخص که مرد مسئولیتهای سخت توصیف می‌شود قبلاً نقش زیادی در بسیاری از موضوعات حساس که عربستان در طی دهه‌ها درگیر آنها بوده، داشته است.

تا اینجا ریپورتاژ اولیه جهت مهم جلوه دادن خود خبرگزاری و وابستگی آن به عربستان و بزرگنمایی ترکی الفیصل را ملاحظه میکنیم .

این روزنامه می‌افزاید: «به‌رغم این‌که سازمان مجاهدین خلق ایران شیعه است به‌نظر می‌رسد ائتلاف با سازمان مجاهدین خلق ایران راه‌حلی است که در مرحله کنونی سعودی بر روی میز دارد، به‌خصوص که این سازمان موفق شد نزدیک به ۱۰۰هزار نفر را در حضور ترکی فیصل در گردهمایی خود در پاریس بسیج کند.

در این پاراگراف هم خودشان اعتراف و تایید میکنند که اگرچه ما شیعه هستیم اما بیخیال همه این چیزها برای ضدیت و خیانت علیه ملت ایران . ما با داعش بیعت کرده ایم اینکه عربستان است و خیلی هم مهم است و با آمار گردآوری خودساخته ۱۰۰ هزار نفر از سیاهپوستان و حضور ترکی الفیصل را برای ال سعود مهم جلوه مینمایند .

ترکی فیصل در این گردهمایی به صراحت گفت بخاطر مشکلاتی که این رژیم بعد از به‌سر کار آمدن خود در سال ۱۹۷۹ به‌وجود آورده است، او موافق سرنگونی رژیم حاکم بر ایران است.

پس اگرچه تاکنون صدام و بعد از آن امریکا برای سرنگونی نظام ایران هیچ غلطی نکردند وصدام خودش سرنگون شد و امریکا نیز دست به دامان ایران شد اما اینبار توی این همه پیغمبر جرجیس یعنی ترکی الفیصل و آل سعود موافق سرنگونی نظام ایران هستند و این را فارغ از نتیجه به فال نیک بگیریم .

به نوشته این روزنامه ترکی فیصل در خلال حضور خود در گردهمایی اپوزیسیون ایران برای ”سرنگونی رژیم ایران و اتخاذ قاطعیت بیشتر در مقابل این رژیم“ فراخوان داد و به‌رغم این‌که وی هیچ منصبی ندارد اما وی یکی از اعضای خانواده سلطنتی در سعودی است و مطمئناً حضور او در این گردهمایی به‌نمایندگی از خانواده سعودی می‌باشد.

پاراگراف فوق هم نشان میدهد از ابراز نظر ترکی الفیصل و فراخوانش برای سرنگونی نظام ایران قند توی دل مجاهدین آب شده اما با نظر دو پهلویشان از یکطرف بقول وزیرخارجه ایران جناب آقای ظریف اگر دولت عربستان جرات داشت آنرا دیدار حکومتی اعلام میکرد نه یک دیدار شخصی و غیر دولتی .

در حالی که نوشته است “برغم اینکه وی هیچ منصبی ندارد ” یعنی ترکی فیصل غلط بیجایی برای خودش کرده . اما از اعضای خانواده سلطنتی است و حضورش در این گردهمایی به نمایندگی از خانواده سعودی میباشد .

خوب. شترسواری دولا دولا نداره .

جرجیس جان! یا جسارت داشته باش و تماما دولتی و حکومتی حرف بزن و موضعگیری کن و یا اگر دنبال خوشگذرانی رفته ای ازروابط پنهانی خود با مریم و سران مجاهدین دست روکن .

این روزنامه در ادامه می‌نویسد: «فیصل برای حمله به رژیم ایران فقط به حضور خود در گردهمایی اپوزیسیون بسنده نکرده بلکه با ترتیب دادن دیدارهای بسیاری با شخصیتهای عربی و غیرعربی، مقدمات ورود این سازمان در جزئیات این سیاست را فراهم کرد»

و این هم دلداری مجاهدین به خودشان و احساس نزدیکی و پشت گرمی به سخنان ترکی الفیصل که آنا ن را امیدوار نموده که نه تنها خود ترکی الفیصل بلکه در دیدار با شخصیتهای عربی و غیر عربی مقدمات سرنگونی را فراهم مینماید که خود اعتراف به دخالت آشکار در امور داخلی ایران و دقیقا به ته دیگ خوردن کفگیر هردوطرف قضیه که در این گیرودار منطقه و یارگیریهای جدید در حمایت از داعش و تکفیری ها بی یارو یاور مانده اند و به مصداق : بیاسوته دلان گرد هم آییم . این دو باخته سیاسی نیز به همدیگر دخیل بسته اند .

اندر فوائد حضور ترکی الفیصل در اجلاس مجاهدین همین بس که هنوز همه مجاهدین در مخمصه بکارگیری کلمه “همسر مرحوم ” گیرافتاده اند و در توضیح و رفع و رجوع آن برای نیروهای روحیه باخته خود و افکار عمومی عاجز مانده اند و خفه خن گرفته اند .

تا ببینیم که اینبار جرجیس برای آینده ننگین مجاهدین و رهبر به اصطلاح مرحومشان چه خواهد کرد .

علی مرادی

*** 

Grand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or alive

***

همچنین:

نامه سرگشاده انجمن نجات به خانم لورا بولدرینی. هیئت پارلمانی شما در زمان حضور در تهران با ما دیدار کند

Laura Boldrini Italyانجمن نجات، تهران، یازدهم می ۲۰۱۴: …  همانطور که مطلع هستید یک هیئت ۱۰ نفره از پارلمان ایتالیا به ریاست آقای اتوره روساتو روز شنبه ۳ مه ۲۰۱۴ برای یک دیدار ۴ روزه به تهران آمد. در میان نمایندگان هیئت مربوطه  کسانی بودند که طومارهائی را برای سازمان مجاهدین خلق در جهت محکوم نمودن جمهوری اسلامی
 
 
مزدور مریم رجویایرنا به نقل از لوبلاگ، یازدهم آوریل ۲۰۱۴: … از اعضای پارلمان اروپا برای من تعریف می کرد که مجبور شده بر سر یکی از فعالان این گروه که می خواسته با سماجت وارد دفتر کار او بشود، فریاد بزند تا دست از سرش بردارد! حتی دفاتر پارلمان اروپا نیز در امان نیستند. آنها از اینکه بدون د
 
 
انجمن نجات، مرکز کرمانشاه، دهم می ۲۰۱۴: …  رجوی افراد جدیدالورود و تازه وارد را به داخل تشکیلات و مناسبات خود وارد نمی کرد و آنها را بلافاصله بعد از یک آموزش کوتاه و دوپینگ ایدئولوژی برای ترور به داخل ایران اعزام می کرد تا اولا سالها در فرقه نمانند و انرژی صرف آنها نکنند دوما دارای اطلاعات
 
 
بچه های سازمان مجاهدین خلق فرقه رجوی در تیراناانجمن نجات، مرکز تهران، دهم می ۲۰۱۴: …  برخی از جدا شدگان آلبانی معروف به بچه های سازمان هستند  . کسانیکه ، رجوی در بحبوحه جنگ آمریکا در عراق ، آنان را که در سنین کودکی بودند از پدر و مادرانشان جدا کرد و به کشورهای اروپا
 
 
انجمن نجات، مرکز تهران، دهم می ۲۰۱۴: …  طی گزارشات دریافتی از لیبرتی مسئولین فرقه رجوی با مشکلات عدیده ای با نفرات ساکن در لیبرتی مواجه شده اند و به شدت مراقب هستند که از فرار افراد جلوگیری شود و با برگزاری نشستهای  درون تشکیلاتی فشار زیادی را روی نفرات وارد می نمایند . تا نیروها به هیچ و