دیپلماسی قربانیان ترور ایران در سی وسومین نشست شورای حقوق بشر ملل متحد

دیپلماسی قربانیان ترور ایران در سی وسومین نشست شورای حقوق بشر ملل متحد

 advi-un-geneva-2016ایرنا و انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، ژنو، دوم اکتبر 2016:…  انجمن دفاع از قربانیان تروریسم با شعار «قربانیان ترور بزرگ ترین پتانسیل موثر در مقابله با تروریسم» و با حضور در این نشست ضمن تلاش جهت تحقق اهداف حقوق بشری قربانیان ترور مبنی بر مقابله فرهنگی با تروریسم به رایزنی با مقامات و شخصیت های سازمان ملل، ان جی اوها (سازمان های مردم نهاد) و همچنین نمایندگان دولت ها در شورای حقوق بشر پرداخت.  هیات اعزامی انجمن در … 

Israeli, Western agencies collaborated with Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult) to assassinate Iranian Scientists

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIIntroducing Maryam Rajavi as a human rights activist is the wrong tool for the wrong job

دیپلماسی قربانیان ترور ایران درکشور سوئیس

ایرنا، دوم اکتبر 2016
لینک به منبع

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم

تهران -ایرنا -انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در سی و سومین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو سوئیس خواستار تحقق اهداف حقوق بشری قربانیان ترور مبنی بر مقابله فرهنگی با تروریسم در جهان شد.
 
به گزارش روز سه شنبه ایرنا ، انجمن دفاع از قربانیان تروریسم با شعار «قربانیان ترور بزرگ ترین پتانسیل موثر در مقابله با تروریسم» و با حضور در این نشست ضمن تلاش جهت تحقق اهداف حقوق بشری قربانیان ترور مبنی بر مقابله فرهنگی با تروریسم به رایزنی با مقامات و شخصیت های سازمان ملل، ان جی اوها (سازمان های مردم نهاد) و همچنین نمایندگان دولت ها در شورای حقوق بشر پرداخت.
هیات اعزامی انجمن در این دوره از نشست شورا ، پنلی با موضوع «اقدامات سازمان ملل در مهار تروریسم؛ توصیه هایی برای کارآمدی بیشتر» را برگزار کرد که در این نشست فعالان و کارشناسان حقوق بشر از کشورهای مختلف به بررسی نقش سازمان ملل در مهار تروریسم پرداختند و راهکارهایی را برای کارآمدی بیشتر سازمان ملل در مهار تروریسم ارائه کردند.

به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، ممانعت سازمان ملل از روند اعطای پناهندگی به تروریست ها، لزوم تشکیل صندوقی بین المللی جهت حمایت و ارتقای سطح علمی خانواده های قربانیان ترور، واکنش صریح و سریع سازمان ملل در محکومیت اقدامات تروریستی، فشار سازمان ملل بر دولت ها برای ارائه گزارش اقدامات خود در روند مبارزه با تروریسم و اتخاذ تدابیر کیفری جهت محاکمه و مجازات تروریست ها از جمله راهکارهای پیشنهادی در این پنل بود،

سی وسومین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو سوئیس به مدت سه هفته در حال برگزاری است . این نشست از 13 سپتامبر (23 شهریور) آغاز شده است و تا 30 سپتامبر (9 مهر) ادامه دارد.

اجتمام ** 1996 ** 1776

دریافت کننده** احسان صادقی **انتشار دهنده: لیلا خطیب زاده

دیپلماسی قربانیان ترور ایران در سی و سومین نشست شورای حقوق بشر ملل متحد

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، دوم اکتبر 2016
لینک به منبع

به گزارش روابط عمومی انجمن دفاع از قربانیان تروریسم سی و سومین نشست شورای حقوق بشر ملل متحد در شهر ژنو سوئیس در حال برگزاری است، انجمن دفاع از قربانیان تروریسم نیز با شعار “قربانیان ترور بزرگترین پتانسیل موثر در مقابله با تروریسم” با حضور در این نشست ضمن تلاش جهت تحقق اهداف حقوق بشری قربانیان ترور مبنی بر مقابله فرهنگی با تروریسم، به رایزنی با مقامات و شخصیت های سازمان ملل، ان جی اوها و همچنین نمایندگان دولتها در شورای حقوق بشر پرداخت.

هیئت اعزامی انجمن در این دوره از نشست شورا پنلی با موضوع “اقدامات سازمان ملل در مهار تروریسم؛ توصیه هایی برای کارآمدی بیشتر” را برگزار نمود که در این نشست فعالان و کارشناسان حقوق بشر از کشورهای مختلف به بررسی نقش سازمان ملل در مهار تروریسم پرداخته و راهکارهایی را برای کارآمدی بیشتر سازمان ملل در مهار تروریسم ارائه نمودند.

راهکارهای پیشنهادی در این پنل شامل موارد ذیل بود، ممانعت سازمان ملل از روند اعطای پناهندگی به تروریستها، لزوم تشکیل صندوقی بین المللی جهت حمایت و ارتقاء سطح علمی خانواده ­های قربانیان ترور، واکنش صریح و سریع سازمان ملل در محکومیت اقدامات تروریستی، فشار سازمان ملل بر دولتها برای ارائه گزارش اقدامات خود در روند مبارزه با تروریسم و اتخاذ تدابیر کیفری جهت محاکمه و مجازات تروریست­ها.

گفتنی است سی وسومین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل به مدت سه هفته در ژنو سوئیس از ۱۳  سپتامبر (۲۳ شهریور) آغاز و تا  ۳۰ سپتامبر (۹ مهر) ادامه دارد.

*** 

همکاری مافیای آلبانی و مجاهدین خلق، فرقه رجوی Mojahedin Khalq (Rajavi cult) and Albanian Mafia are getting closer

Can Albania deradicalise Mojahedin Khalq Rajavi cultMassoud Khodabandeh, Huffington Post: Can Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe? 

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=13294

گزارش مشروح کارگاه آموزشی انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در بیست و هفتمین اجلاس شورای حقوق بشر

عدالت ژنوانجمن دفاع از قربانیان تروریسم، ژنو، بیست و یکم سپتامبر ۲۰۱۴: … در این پنل دکتر حمید سجادی مدیر عامل انجمن دفاع از قربانیان ترور، سرکار خانم منصوره کرمی همسر دانشمند هسته ای و سرکار خانم اسکندری فرزند قربانی ترور، خانم محمودی بازمانده و جانباز ترور، آقای مردای فرزند قربانی ترور، آقای مولایی پور فرزند قربانی ترور حضور داشتند.  علاوه بر این، خانم کرمی روایتی از ترور دانشمند هسته ای توسط …

انجمن عدالت ژنو

لینک به متن انگلیسی گزارش

گزارش مشروح کارگاه آموزشی انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در بیست و هفتمین اجلاس شورای حقوق بشر

لینک به منبع

خانواده های قربانی و آسیب دیده اقدمات تروریستی چارشنبه، بیست و ششم شهریور (هفدهم سپتامبر) در بیست و هفتمین اجلاس شورای حقوق بشر سازمان ملل، پنلی تخصصی تحت عنوان حقوق بشر و تروریسم برگزار کردند. هدف اصلی از برگزاری این پنل تحلیل و تشریک مساعی در خصوص جنایات گروههای تروریستی بویژه در عراق و سوریه، ارزیابی راهکارهای مقابله با تروریسم، ارائه پیشنهاد برای بهبود سازوکارهای مقابله با تروریسم و تاکید بر ضرورت حمایت از قربانیان تروریسم بود.

به گزارش روابط عمومی، انجمن دفاع از قربانیان ترور در این پنل دکتر حمید سجادی مدیر عامل انجمن دفاع از قربانیان ترور، سرکار خانم منصوره کرمی همسر دانشمند هسته ای و سرکار خانم اسکندری فرزند قربانی ترور، خانم محمودی بازمانده و جانباز ترور، آقای مردای فرزند قربانی ترور، آقای مولایی پور فرزند قربانی ترور حضور داشتند.

عدالت ژنو

علاوه بر این، خانم کرمی روایتی از ترور دانشمند هسته ای توسط فرقه منافقین را که در جلوی درب خانه و پیش چشمانش در زمانی که آخرین خداحافظی را با ایشان می کرد تا راهی دانشگاه برای تدریس شود به تفضیل بیان داشت، همچنین خانم اسکندری داستان ترور مادرش، دایی و زن دائیس را زمانی که بیش از شش سال نداشت برای حضار تشریح کرد.

در این پنل دو فیلم تدوین شده توسط انجمن دفاع از قربانیان ترور نیز پخش شد؛ فیلم اول درباره جنایات و ترورهای گروه تروریستی داعش بود که سرآغازی برای بحث در خصوص تروریسم بین الملل و ضرورت ایجاد اجماعی بین المللی برای مقابله با تروریسم بود، فیلم دوم ترور دانشمند هسته ای را به تصویر کشید، داستان غم انگیزی که آسیب های بسیاری را در پس آن خانواده این دانشمند هسته ای متحمل شدند، تروری که بیانگر جنگی اعلام نشده بر علیه جامعه ایران و نشانگر ماهیت ددمنشانه گروهک تروریستی منافقین به عنوان مزدوران این اقدام تروریستی است.

جنت مک الیوت کارشناس مقابله با تروریسم و فعال حقوق بشر نیز از دیگر سخنرانان این پنل بود، وی نیز ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان اقدمات تروریستی ایران و خانم کرمی به تفضیل در خصوص نقش فعال برای بازماندگان ترور به عنوان منادیان صلح سخنرانی کردند. آقای دکتر سرکل نیز ضمن آسیب شناسی راهکارهای نظامی امریکا و انگلیس در مقابله با تروریسم، راهکارهای غیر نظامی برای مقابله با تروریسم بویژه در عراق را در قالب شش آیتم تشریح کردند. آقای نینب پژوهشگر دانشگاه کمبریج نیز در خصوص اقلیتهای که مورد هجوم وحشیانه اقدمات تروریستی گروه داعش قرار گرفته اند به ارائه گزارش و تحلیل مبادرت نمود.

 –

اظهارت همسر شهید علیمحمدی در حاشیه بیست و هفتمین اجلاس شورای حقوق بشر سازمان ملل:

مردم ایران خواستار صلح و آرامش برای همه جهانیان هستند

لینک به منبع

سرکار خانم منصوره کرمی همسر شهید مسعود علیمحمدی از شهدای ترور هسته ای طی سخنرانی خود در حاشیه اجلاس بیست و هفتم حقوق بشر در ژنو گفت مردم ایران همواره به دنبال صلح و آرامش برای خود و همه جهانیان بوده و هستند.

سرکار خانم منصوره کرمی همسر شهید مسعود علیمحمدی از شهدای ترور هسته ای طی سخنرانی خود در حاشیه اجلاس بیست و هفتم حقوق بشر در ژنو گفت مردم ایران همواره به دنبال صلح و آرامش برای خود و همه جهانیان بوده و هستند.

به گزارش روابط عمومی انجمن دفاع از قربانیان تروریسم وی عنوان کرد: ” ما خود بزرگترین قربانی ترور هستیم و اساسا ترورو تروریسم وتروریستها اعم از داعش ، مجاهدین خلق و بوکو حرام را محکوم می کنیم.”

همسر شهید علیمحمدی از همهء مردم جهان خواستند تا دست به دست یکدیگر بدهند و برای ریشه کنی تروریسم و رسیدن به صلح و آرامش جهانی تلاش کنند.

همچنین سرکار خانم معصومه اسکندری فرزند شهیده اسکندری از دیگر خانواده های شهدای ترور که در این اجلاس شرکت کرده، ضمن تاکید بر مواضع سرکار خانم علیمحمدی ، منش وحشیانه و خوی ستیزه جویانه گروههای تروریستی ازجمله داعش، مجاهدین خلق و بوکوحرام را بر گرفته از ریشهء مشترک خودخواهی واستکبار طلبی آنها دانست.

کارگاه آموزشی “تروریسم و حقوق بشر” در اجلاس بیست و هفتم شورای حقوق بشر

لینک به منبع

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم امروز ساعت ۱۱ به وقت ژنو کارگاه آموزشی تحت عنوان” تروریسم و حقوق بشر” را در اجلاس بیست و هفتم شورای حقوق بشر برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، دکتر حمید سجادی، مدیرعامل انجمن، خانم منصوره کرمی، همسر “مسعود علیمحمدی” از شهدای هسته ای و خانم معصومه اسکندری فرزند شهید عشرت اسکندری از خانواده های شهدای ترور در این گارگاه آموزشی به ایراد سخنرانی می پردازند.

علل گسترش توان گروههای تروریستی در جذب اعضای جدید از سراسر جهان، تجزیه و تحلیل نقش جامعه مدنی و قربانیان تروریسم در مبارزه با تروریسم، توجه جامعه جهانی برای بازگشت به شکل سنتی برده داری که در قالب گروگانگیری توسط گروههای تروریستی داعش و بوکوحرام صورت می گیرد، موضوعاتی هستند که نمایندگان انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در این کارگاه آموزشی ارائه می کنند.

علاوه بر این نمایندگان انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، ارزیابی واکنش های بین المللی بویژه قطعنامه ۲۱۷۰ شورای امنیت سازمان ملل که در آن قربانیان ترور و پیامدهای بلند مدت ترور بر روی آسیب دیدگان اقدامات تروریستی مورد توجه قرار نگرفته است را تبیین و تشریح خواهند کرد.

دکتر محمد سرکال، هماهنگ کننده حقوق اقلیت های سازمان ملل، بنیاد الخوئی، خانم ژانت مک الیگوت، فعال، کارمند سابق ایالات متحده در کاخ سفید و کارشناس مبارزه با تروریسم، آقای علی الساری، رئیس سازمان بین المللی مبارزه با تروریسم و تعصب مذهبی، آقای نینب لماسو، معاون پژوهشی، دانشکده مطالعات آسیایی و خاورمیانه، دانشگاه کمبریج و خانم ربابه مهدی رضوی، رئیس شورای مرکزی امام حسین از دیگر سخنرانان کارگاه آموزشی انجمن دفاع از قربانیان تروریسم هستند.

***

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, PMOI, Rajavi cult) still after terrorism

http://youtu.be/OzJAFYmuJOg?list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ

Covert war against Iran’s nuclear scientists: a widow remembers

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIIntroducing Maryam Rajavi as a human rights activist is the wrong tool for the wrong job

‘No Exit’ – Human Rights Abuses Inside the Mojahedin Khalq Camps – Human Rights Watch

UNAMI: continued concerns about abuses committed by the PMOI/MeK leadership

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cult

Paulo Casaca, Struan Stevenson and Alejo Vidal-Quadras lost their seats as MEPs over support for terrorism
European MEK Supporters Downplay ISIS Role in Iraq (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Rajavi cult)

همچنین:

ناکامی منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) در حمله به نمایندگان انجمن دفاع از قربانیان ترور در اجلاس شورای حقوق بشر سازمان ملل – مریم رجوی همان تروریست است که بود

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، ژنو، شانزدهم مارس ۲۰۱۴: …آنها قصد داشتند که اجازه ندهند نمایندگان انجمن صدای قربانیان ترور که بیش از ۱۲ هزار نفر از آنها را قربانیان همین فرقه تروریستی تشکیل می دهند به استماع شرکت کننده های در اجلاس برسانند. با این حال نمایندگان انجمن در دیدار

وقتی ملکه ترور (مریم رجوی) زن سال می شود!!

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، دوازدهم مارس ۲۰۱۴: … یکی از سایت های وابسته به فرقه تروریستی مجاهدین خلق در یک اقدام مضحک اعلام کرد مریم رجوی از سوی یک انجمن به نام “انجمن معتقدان به خدا” به عنوان «پرافتخارترین» زن سال ۲۰۱۳ انتخاب شده است!! ظنز ماجرا اینجاست که مریم رجوی

تلاش بیهوده سایت های وابسته به فرقه مسعود رجوی برای نجات وی

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، دهم مارس ۲۰۱۴: … بسیاری از اعضاء جدا شده از جمله محمد رضا روحانی و کریم قصیم ،اعضاء سابق شورای رهبری مجاهدین خلق، مسعود رجوی را عامل بن بست و شرایط اضمحلال فرقه تروریستی مجاهدین خلق می دانند. از نظر آنها وی با سیاست های تروریستی و

واکنش منفی جهانی به اقدامات تروریستی جیش العدال. منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) اما حمایت می کنند

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیانجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، شانزدهم فوریه ۲۰۱۴: … در این بین اقدامات تروریستی جیش العدل مورد حمایت فرقه تروریستی مجاهدین خلق است. این فرقه تنها گروهی است که با نام بردن از اعضاء جیش العدل به عنوان فرزندان دلیر