ذهن بیمار و تحلیل های آبکی رجوی های شیاد (+ افشای رجوی نیاز به وزارتخانه ندارد)

ذهن بیمار و تحلیل های آبکی رجوی های شیاد (+ افشای رجوی نیاز به وزارتخانه ندارد)

هادی شبانیهادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، سوم نوامبر 2014: … تحلیل کردن یک طرفه رجوی های شیاد و ندیدن مسائل روز منطقه و ایران نشان از عمق کینه وی می باشد که حتی حاضر نیست ذره ای واقعیت موجود را ببیند اگر مریم قجر دلش به تشکیل زنان شورای مرکزی دلخوش کرده و عنوان می کند که در آینده ثمراتش را خواهید دید باید گفت همانگونه که در زنان شورای رهبری دیدیم در اینها هم خواهیم دید و اکنون …

مجاهدین خلق رجوی امام امریکامریم رجوی، «نمایشهای اروپایی» و «ریزش و رانش» چند ساله نیرو

لینک به منبع

ذهن بیمار و تحلیل های آبکی رجوی های شیاد

هادی شبانیسران فرقه با نام های مجهول در سایت های تابعه خود با نوشتن یک مشت اراجیف سعی دارند نشان دهند که تمام کارهایی که در منطقه خاور میانه انجام می گیرد بخاطر مجاهدین می باشد و همه این کارها برای نابودی سازمان می باشد که اگر چه به سرنگونی حکومت ایران خواهد انجامید .

اکنون به گوشه ای از این گونه تحلیل های آبکی رجوی ها اشاره می کنیم تا متوجه شویم که این مسائل فقط از ذهن بیمار وی بیرون می زند .

سران فرقه مدعی هستند که :

– حکومت ایران در جنگ آمریکا علیه عراق نفع زیادی برده و با مماشات دولت های غربی توانسته سرنگونی اش را عقب بیندازد ولی اکنون با درگیری در سوریه و سرنگونی بشار اسد در آینده ای نزدیک

– کنار گذاشتن آقای مالکی و بحث جدی محاکمه وی در عراق

– از طرف دیگر بسته شدن پرونده 17 ژوئن مریم در فرانسه

– اعلام رسمی تشکیل شورای مرکزی زنان سازمان

– حکومت ایران چون به سرنگونی نزدیک می شده از مدتها قبل دستور به اسید پاشی داده بود و برای همین بعد از چند روز از جریان اسید پاشی دستور اعدام ریحانه جباری را اعلام نمود تا اینگونه جلوی بیرونی شدن خبر اسید پاشی و اعتراضات مردمی را بگیرد که در این کار موفق نبوده و به ضد خودش تبدیل شده و مردم به خیابانها ریخته و خواهان سرنگونی حکومت می باشند .

مطالب بالا فقط به گوشه ای از تحلیل های آبکی رجوی ها اشاره دارد و در پایان نتیجه می گیرند که دیگر سرنگونی در دسترس است و سرنگونی توسط زنان انجام خواهد گرفت .

اگر کسی آشنایی مختصری به مسائل سیاسی داشته باشد می تواند درک کند که این گونه تحلیل های بی مصرف فقط از ذهن بیمار رجوی ها بیرون می زند و اصلا ربطی به سرنگونی ندارد .

رجوی ها که خودشان را به آب و آتش می زنند می دانند که دیگر جایی در عراق ندارند بهتر است به فکر شیوه دیگری برای سرنگونی باشد چرا که چیدن این مسائل کنار همدیگر آنها را به ناکجا آباد خواهد برد و می توان گفت که تمام درد مریم قجر برای نگهداشتن افراد در عراق می باشد که همیشه بعد از کلی زدن حرف های مفت و پوچ در کنفرانس های خود در اروپا باز هم سری به صحرای لیبرتی زده و دولت های غربی را به مماشات با حکومت ایران متهم می کند .

رجوی شیاد در پاییز سال 91 برای افراد اشرف تحلیل کرده بود که حکومت بشار اسد تا عید 92 سرنگون خواهد شد و بعدا نوبت حکومت مالکی خواهد رسید و بعد از آن سرنگونی حکومت ابران در دسترس است . اکنون بعد از گذشت دو سال از آن وعده داده شده تاکنون گذشته و اصلا روی این مسئله نرفته و حتی جرات ندارد که از خودش انتقاد کند که تحلیل وی غلط بوده است .

تحلیل کردن یک طرفه رجوی های شیاد و ندیدن مسائل روز منطقه و ایران نشان از عمق کینه وی می باشد که حتی حاضر نیست ذره ای واقعیت موجود را ببیند اگر مریم قجر دلش به تشکیل زنان شورای مرکزی دلخوش کرده و عنوان می کند که در آینده ثمراتش را خواهید دید باید گفت همانگونه که در زنان شورای رهبری دیدیم در اینها هم خواهیم دید و اکنون در این وضعیت دیگر برای زنان شورای مرکزی حالی نمانده است که بتوانند سرنگون کنند.

تمام اتقاقات این منطقه اصلا ربطی به رجوی ها ندارد چرا که هر کشوری می داند که بخاطر منافع خود دنبال چه چیزی باشد و ایران دیگر کشوری نیست که بتوان آنرا در این منطقه نادیده گرفت و اکنون هم شاهد هستیم که چگونه تاکنون دو منطقه مهم عراق از دست نیروهای داعش آزاد شدند پس بهتر است رجوی های شیاد به فکر خواب های پنبه دانه سرنگونی در ذهن های پوک خود باشند و تحلیل مسائل را به عهده نفرات دیگر بگذارند.

هادی شبانی

اگر افشاگری علیه رجوی مزدوری است من افتخار می کنم

هادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، سوم نوامبر 2014
لینک به منبع

در یکی از سایت های فرقه مطلبی توجه ام را جلب کرد با عنوان هادی شبانی از مزدوران وزارت اطلاعات و انجمن نجات … .

دستگاه تبلیغاتی رجوی ها سعی نمود مرا زیر ضرب برده و با بکار بردن یک مشت اراجیف اراده من را برای افشاگری علیه فرقه سست کند که البته این آرزو را به گور خواهد برد .

سران فرقه برای اینکه سوزش و گزش خود را به خاطر افشاگری من کم کند تعدادی از اعضای خود را که در سالهای قبل علیه من موضعگیری کرده و مقاله نوشته بودند را ردیف کرده تا اینگونه نشان دهد که من از ابتدا در خدمت حکومت ایران بودم .

رجوی های شیاد از من که نزدیک به دو دهه در خدمت اندیشه های ارتجاعی وی بودم چیزی نداشته سعی نمود به نام اعضای خود با کلماتی از قبیل ” علاقه وافر وی برای راننده اتوبوس شدن و فرهنگ لمپنی ، هزل و غیر جدی ، ترسو و بزدل و اسیر تعادل قوا و …. سعی نمود تا اینگونه سوزش و گزش خود را علیه من نشان دهد البته باید گفت که نگارنده این مقالات اصلا گناهی ندارند چرا که این لجن پراکنی علیه من به دستور سران فرقه بوده است و در این جا باید به نویسندگان مقالات گفت که افراد در درون سازمان هیچ گونه اراده ای ندارند و تصمیم گیرنده هم خود تشکیلات فرقه می باشد و برایم این مارک زدنها ارزشی ندارد و شماها را مقصر اصلی نمی دانم و مطمئن هستم اگر روزی پایتان به دنیای بیرون باز شود شما هم دست به افشاگری خواهید زد .

در مورد افشاگری علیه من به این نکته باید اشاره نمود که بنابه اخباری که افراد جدا شده به تیف آمدند عنوان نمودند که مسئولین فرقه با انجام نشست تشکیلاتی به لایه های مختلف گفتند که من به همراه شش نفر دیگر که از فرقه فرار کرده بودیم نفوذی بوده و اراجیفی از این قبیل .

این لجن پراکنی ها چیز جدیدی نیست و در مورد همه افراد جدا شده صدق می کند و سران فرقه فکر می کنند که می توانند با این اراجیف جلوی افشاگری افراد جدا شده را بگیرند اما در این میان به نویسندگان مقالات و مسئولین فرقه باید گفت که اگر ما نفوذی و …. بودیم پس چرا بعد از ظهر همان روز که از فرقه فرار کردیم فهیمه اروانی و فائزه محبت کار در گرمای تیر ماه به مقر نیروهای آمریکایی در اشرف مراجعه کرده و از سر زبونی از سربازان آمریکایی می خواهد که ما را ملاقات کند و به آنها می گوید که آنان هر چه که بخواهند خواهیم داد و دیگر نگران وضعیت قبلی نباشند و چرندیاتی از این قبیل که البته همه بچه ها همسو با هم عنوان نمودند که وی برود و گورش را گم کند دیگر به درون فرقه باز نخواهیم گشت .

این سئوال را سران جاه طلب فرقه باید پاسخ دهند که تاکنون چه تعدادی از اعضا از تشکیلات فرقه جدا شدند وقتی به همه افراد جدا شده انگ نفوذی زدید این چه تشکیلاتی است که اکثر نفراتش را افراد نفودی تشکیل می دهد و شما طی این سالیان برای جذب نیرو چه غلطی می کردید ؟!

سران فرقه در جای دیگری از این افشاگری عنوان می کند که من جزء افرادی بودم که خانواده ها را به اشرف بردم آری درست است و هزار بار هم تکرار شود این کار را می کنم چرا که متوجه شدم رجوی ها جز دروغ ریا و فریبکاری چیزی به این خانواده ها نمی گویند و آمدم تا افشاگری کنم که سران فرقه در مورد افراد جدا شده دروغ گفته و اباطیلی بیش نیست و من بعد از بازگشت به ایران حتی یک روز زندانی و شکنجه نشدم البته این مسئله در مورد همه افرادجدا شده یکسان است چه افرادی که مستقیما از عراق به ایران آمدندو چه افرادی که از اروپا به ایران بازگشتند و اگر از ابتدا این گونه برخوردها را از مسئولین ایران دیده بودم قطعا زوتر به کشورم باز می گشتم تا رجوی ها زودتر از اینها می سوختند .

در مورد خانواده های استان مازندران هم باید گفت که رجوی برای آنان کیسه گشادی دوخته بود و فکر می کرد می تواند آنان را فریب دهد ولی با افشاگری افراد جدا شده تمام نقشه های آنان بر باد رفت و اکنون خانواده های استان به خوبی چهره رجوی فریبکار را شناختند و هر روز وی را لعن و نفرین می کنند که باعث شده فرزندانشان در چنگال این دژخیم گرفتار شوند .

از اینکه سران فرقه دست به افشاگری علیه بنده می زنند این مایه افتخارم می باشد که توانستم گوشه ای از جنایت و خیانت های رجوی را افشا کنم .

اگر همکاری با دشمن ایران و ملت عزیز در جنگ و کشتن سربازان ایران و همکاری با سازمان های اطلاعاتی غربی و صهیونیستی و خواهان حمله نظامی غرب به ایران نشانه مزدوری رجوی ها نیست پس این را چه باید نامید .

در پایان به سران فرقه و دستگاه تبلیغاتی او می گویم که این افشاگری و زدن مارک به دیگران سودی ندارد و این مانند تفی سر بالا است که به صورت رجوی های خائن خواهد خورد .

اگر در مسیر آگاهی بخشی از چهره رجوی های نام مزدوری نهاده می شود حداقل نزد خدای خود شاکریم که توانستیم به گوشه ای از خیانت های آنها اشاره داشته باشم و نگذارم که نسل جوان دگر بار فریب این جانیان را بخورند .

هادی شبانی

اراجیف جدید فرقه رجوی

مراد، انجمن نجات، مرکز فارس، سوم نوامبر 2014
لینک به منبع

فرقه تروریستی و متحجر مجاهدین اخیرا مطلبی را مطرح کرده که هادی شعبانی از مزدوران وزارت اطلاعات میباشد و با این ارگان رژیم همکاری میکند!

اولا که چه هادی شعبانی و چه هرکدام از جداشدگان از فرقه کثیف شما جدا شده اند هرکاری دلشان بخواهد انجام میدهند و با هر کس و هر ارگانی که بخواهند در راستای افشای جنایات شما همکاری میکنند و بشما هم هیچ ربطی ندارد! این را گفتم که فکر نکنید الان میخواهم بگویم که نه هادی شعبانی و هرکدام از بچه ها که علیه شما افشاگری میکنند با رژیم همکاری نمیکنیم و به جایی وابسته نیستیم و … نه اصلا هستیم به کسی هم ربطی ندارد! سوخت؟!! این اولا بود!

دوما: ای خدازدگان روی زمین ! برای افشاگری واقعیات شما نیاز به همکاری با رژیم یا وزارت اطلاعات و … کسی نیست. شما چون خودتان در چاه زندگی میکنید و فکر میکنید که ایران مانند سال 1360 است تصور دارید که برای نوشتن مقاله نیاز به امکانات وزارت خانه است. نه خیر اشتباه میکنید الان دنیا پیشرفت کرده است و ایران هم از این داستان جدا نیست ! هرکسی در خانه اش یا در کافی نت سر کوچه به کامپیوتر و اینترنت و … و تمامی دنیا دسترسی دارد اما شما چون در عصر حجر بسر میبرید و نیروهایتان را هم در غار نگه داری میکنید بر این تصور هستید که همه جا مانند محل شماست که البته سخت دراشتباه هستید! سوما: میشه در یک جمله بگویید که چرا از هادی شعبانی و دیگر هادی ها اینقدر ناراحت و دلخور هستید؟ مگر هادی شعبانی چه میگویدکه شما را ناراحت کرده است؟ یا لااقل بگوییدکه کجایتان سوخته که دادتان به هوا رفته است؟!

 مگر شما همانی نبودید که میگفتید ما بایستی نشست دیگ و عملیات جاری در خیابانهای تهران بر پا کنیم و اشکالات و انتقاداتمان را بگوییم تا مبادا ذره ای غرور داشته باشیم و بایستی خودمان را برای مردم خاک کنیم خب حالا فکر کنید که هادی شعبانی یک خلق قهرمان است که دارد از شما انتقاد میکند! چرا انتقاد اورا بقول مریم خانم اثبات نمیکنید؟ چرا صد تا فاکتی که هادی خبر ندارد و خودتان خبر دارید که چه جنایاتی در این سی سال در عراق انجام داده اید را نمیگویید؟

چرا علت خودسوزی خدام گل محمدی در قرارگاه 7 را نمیگویید؟ چرا نمیگویید که اصلا بر سر او چه آمد؟ چرا نمیگویید که بر سر کامران بیات که در پارکینگ قرارگاه 3 با سیانور خودکشی کرد چه آورده بودید که باین روز افتاد؟! چرا نمیگویید که چرا بچه های خردسال نیروهایتان را از والدینشان جدا کردید و آواره کشورهای اروپایی کردید؟ چرا نمیگویید که داستان (حوض رهایی) و کثافتکاری رجوی در حرمسرایش چه بوده است؟ چرا خودتان حقایق و داستانهای قلعه جهنمی اشرف را و تمامی جنایاتتان را برای خلق قهرمان بازگو نمیکنید؟ شما خودتان بگویید من هم از قول هادی شعبانی بشما قول میدهم که دیگر کلامی افشاگری نکنیم!

اما شما بی جربزه تر وحقیرتر از آنی هستید که بخواهید مسئولیت گنده کاریهایتان را بپذیرید و کلامی از آنرا بیان کنید! شما مانند مرغ که فقط میگوید قد قد قد شما میگویید خود خود خود !!

پس درود بر شرف هادی شعبانی و دیگر کسانی که واقعیات اشرف را برای خلق قهرمان بازگو میکنند که مردم هرچه بیشتر ماهیت پلید تان را بشناسند!

مراد

***

rajavis and jesh aladl terrorism iran حمایت رجوی از تروریست های جیش العدلهادی شبانی: خفه خون گرفتن رجوی ها در مورد آزادی چهار سرباز ایرانی

مردان ما در ایران؟


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:

تناقض در شعار “ننگ ما ننگ ما خانواده الدنگ ما” توسط رجوی ها !!

هادی شبانی،  انجمن نجات، مرکز مازندران، دهم سپتامبر 2014: …  دستگاه تبلیغاتی فرقه زنی به نام زینب ذبیحی از شهرستان آمل را به تلویزیون خود آورده و سعی نمود تا وی مادرش را قهرمانی نشان دهد �

مرثیه خوانی مریم برای کشته های اشرف در پاریس

مریم رجوی داعش اسرائیل غزههادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، ششم سپتامبر 2014: …  مریم قجر به مناسبت کشته شده های اشرف به مرثیه خوانی پرداخته و با جمع کردن تعدادی از سناتور های از دور خارج شده و پول پرست سعی نمود به تحلیل مسائل روز بپردازد تا بتواند مسئولیت به کشتن دادن این افر

اخراج از عراق و سکوت رجوی ها

اخراج مجاهدین خلق فرقه رجوی از عراقهادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، پنجم سپتامبر 2014: …  بعد از اعلام وزارت خارجه عراق مبنی بر اخراج 850 نفر از اعضای گروه تروریستی رجوی از عراق سران فرقه سعی نمودند با سکوت و نپرداختن به این مسئله این گونه نشان دهند که خبری از اخراج نیس�

مریم رجوی و حرفهای بی سر و ته همیشگی

هادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، ششم ژوئیه 2014: …  هر روز که می گذرد سران فرقه بیشتر ماهیت جنایت کارانه خود را نشان می دهند و اکنون به جایی رسیدند که عملا در سایت های خود از گروه تروریستی داعش به اسم انقلابیون عراق نام می برنند اگر چه ماهیت همه تروریست ها یکی می باشد . حم