رئیس جمهور مریم رجوی – پیرزن متوهم

رئیس جمهور مریم رجوی – پیرزن متوهم

رئیس جمهور مریم رجوی - پیرزن متوهمراه نو، بیستم اکتبر 2019:… اکنون که ۲۶ سال از حسرت مریم رجوی در رسیدن به تاج و تخت ریاست جمهوری می گذرد. باید گفت این پیرزن ۶۶ ساله  قدیمی ترین رئیس جمهور متوهم در جهان است که قدرتش تنها در حد حصارهای اردوگاهی کوچک در آلبانی است که در دنیای خیالی خود روزگار می گذراند. در ششم شهریور سال ۱۳۷۲ در اجلاس باصطلاح شورای ملی مقاومت که در عراق تشکیل شد، مریم قجر به سمت آنچه که «مجاهدین» از آن تحت عنوان «رئیس جمهور آینده ایران» نام می بردند انتخاب و در ۳۰ مهر همان سال توسط مسعود رجوی اعلام بیرونی گردید. رئیس جمهور مریم رجوی – پیرزن متوهم 

مریم رجوی مجاهدین خلق جان بولتون سرنگونی 22 بهمنتوّهم بی پایان در نوروز ۹۲

رئیس جمهور مریم رجوی – پیرزن متوهم

تصویر یک رئیس جمهور خیالی/۲۶ سال در حسرت تاج و تخت

اکنون که ۲۶ سال از حسرت مریم رجوی در رسیدن به تاج و تخت ریاست جمهوری می گذرد. باید گفت این پیرزن ۶۶ ساله  قدیمی ترین رئیس جمهور متوهم در جهان است که قدرتش تنها در حد حصارهای اردوگاهی کوچک در آلبانی است که در دنیای خیالی خود روزگار می گذراند.

رئیس جمهور مریم رجوی - پیرزن متوهم

در ششم شهریور سال ۱۳۷۲ در اجلاس باصطلاح شورای ملی مقاومت که در عراق تشکیل شد، مریم قجر به سمت آنچه که «مجاهدین» از آن تحت عنوان «رئیس جمهور آینده ایران» نام می بردند انتخاب و در ۳۰ مهر همان سال توسط مسعود رجوی اعلام بیرونی گردید.

شعار سیمرغ رهایی رجوی تداوم وطن فروشی و خیانت

طراح این سناریو شخص مسعود رجوی بود. او از ماهها قبل در تدارک پیشبرد چنین طرحی بود.

باید گفت مریم قجر در یک انتخاب آزاد به این پست نرسیده بود. چرا که اکثریت اعضای باصطلاح شورای ملی مقاومت از نفرات خود سازمان بودند و سازمان قبل از برگزاری اجلاس شورا که تنها یک نماینده و یک عضو در شورا داشت تعداد زیادی از اعضای قدیمی سازمان را تحت عنوان «گسترش شورا » وارد این شورا کرده بود. بقیه چند نفر اعضای غیر سازمانی هم که در شورا عضویت داشتند بدلیل وابستگی های مالی به سازمان هرگز نقشی در تحولات این شورا نداشتند و تنها کارکرد آنها اعلام موافقت با خواسته های سازمان بود.

البته تنها مخالفت جدی با این انتخاب از سوی آقا و خانم متین دفتری ابراز شد. آنان پس از این واقعه و با پی بردن به ماهیت فرقه ای مجاهدین و خودکامگی شخص رجوی از شورای دست ساز وی خارج شدند.

پر واضح است که این نوع انتخاب، مضحک و خارج از عرف و قوانین شناخته شده در دموکراسی های تعریف شده در دنیای غرب است.

رویاهای کودکانه رجوی

بعبارتی «رئیس جمهور مقاومت» یک پست تحمیلی و بی محتوا برای ماله کشی سیاسی در سطح بین المللی برای پوشاندن وجه تروریستی «مجاهدین» بود.

مسعود رجوی با انتخاب مریم قجر به پست ریاست جمهوری خیالی دو هدف را دنبال میکرد. او هم در پهنه تشکیلات نیاز به اینکار داشت و هم در پهنه سیاست بین المللی، تا فعالیت جدیدی را آغاز و ضمن سرپوش گذاشتن بر شکست های نظامی خود در خاک عراق و ماهیت فرقه ای مجاهدین، حمایت غرب، بویژه آمریکا را از این گروه بدست آورد.

در پهنه تشکیلات نیز موضوع ریاست جمهوری مریم قجر بعنوان یکی از بندهای ا«نقلاب ایدئولوژیک» مطرح گردید تا هرچه بیشتر اعضای نگون بخت این فرقه را وادار به تمکین نموده و مخالفان را سرکوب کند.

همچنین بهانه ای بود تا هر سال با بزرگداشت «هفته ۳۰ مهر»  و برگزاری جشن ها و راه اندازی مسابقات ورزشی و . . . نیروها را تا مدتی مشغول و روحیه آنها را بالا ببرند.

در پهنه سیاسی اما ، بدلیل اینکه سازمان در باتلاق عراق گیر کرده بود نیاز زیادی به حمایت های بین المللی به ویژه اروپا و آمریکا داشت تا بتواند در تعادل قوا دست پر در مقابل ایران داشته و خود را در صحنه بین المللی به عنوان تنها آلترناتیو که می بایستی روی او حساب باز کنند مطرح کند .

از سوی دیگر سازمان اعتقاد داشت حضور مریم در پاریس می‌تواند فضای پاسیو ایرانیان خارج کشور را از بین برده و پیروزیهای سیاسی زیادی را برای سازمان به ارمغان آورد ضمن اینکه تا حدودی خلاء نداشتن پایگاه اجتماعی در داخل کشور را نیز پر کند. بنابراین در شهریور سال ۱۳۷۲ مریم رجوی برای بدست آوردن حمایت غرب به فرانسه اعزام شد.

مریم قجر علیرغم انبوه فعالیت های سیاسی در فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی پیروزی چندانی به دست نیاورد .

وی در سال ۱۳۷۵ پس از شکست در جلب حمایت غرب، دست از پا درازتر در حالیکه تنها یک لقب پرطمطراق و تحمیلی «رئیس جمهور برگزیده مقاومت برای دوران انتقال» را با خود یدک می کشید به عراق باز گشت.

مریم قجر با این لقب در تحولات و سرفصل های مهم بعدی سازمان نیز هرگز مسئله ای را حل نکرد و تاثیر گذار نبود.

بنحویکه در اکتبر سال ۱۹۹۷ (۱۳۷۶) وزارت خارجه آمریکا براساس قانون ضدتروریسم مصوبه همان سال، مجدداً مجاهدین را یک گروه تروریستی اعلام کرد.

سازمان مجاهدین خلق، منفورترین در طول تاریخ ایران

آمریکا در اواخر اسفند سال ۱۳۸۱ به عراق حمله و در فروردین ۸۲ صدام حسین را ساقط کرد. بدین ترتیب مجاهدین بیش از پیش در منجلابی که خود آنرا بوجود آورده بودند گرفتار آمدند. در این مقطع بحرانی نیز دستاورد «رئیس جمهور مریم رجوی» تنها مزدوری و جاسوسی بیشتر به نفع ارتش آمریکا در خاک عراق بود.

علیرغم همه این خوش خدمتی ها ، عنوان پرطمطراق «رئیس جمهور برگزیده» در اینجا نیز از وی مسئله ای حل نکرد و نهایتا مردم عراق و خانواده های قربانیان این فرقه، آنان را با خفت و خواری مجبور به ترک خاک عراق کردند.

اخراج مجاهدین از خاک عراق باعث شد آنان به سوی ارباب جدید خود یعنی کشور عربستان سعودی سمت گیری کنند. آشکارترین اقدام نیز، همانا رونمایی از حضور ترکی بن فیصل رئیس پیشین دستگاه اطلاعاتی عربستان سعودی در گردهمائی سالیانه این گروه در شهر بورژه پاریس در ۱۹ تیر  سال ۱۳۹۵ – نهم ژوئیه سال  ۲۰۱۶ بود.

در همین رابطه سخنم را با بخشی از مقاله دکتر جلال ایجادی جامعه شناس دانشگاه فرانسه تحت عنوان «جامعه‌شناسی سیاسی اپوزیسیون ایران و عربستان» در سه شنبه, ۶ام مهر, ۱۳۹۵ در سایت ملیون ایران به چاپ رسید به پایان می رسانم.

«. . . عربستان سعودی این نیروها را به یک وسیله ساده سیاست تبلیغاتی خود تبدیل می کند و آنها را وارد شطرنج بزرگ خود نمی کند. البته ورود به این بازی شطرنج، ورود به بازی شومی است که در عرصه اجتماعی و سیاسی، جز بدنامی میراث دیگری نخواهد داشت. نیروهایی که در جنگ دوم با نازیسم ساختند برای همیشه در تاریخ گم شدند. نیروهایی که در زمان شاه توسط لیبی و عراق کمک مالی و رسانه ای شدند در شرم خود باقی ماندند. سازمان مجاهدین که از امتیازات بیشماری در دوران صدام برخوردار شد، توسط جمهوری اسلامی و رژیم شیعه عراق و چراغ سبز آمریکایی ها، به بیرون از عراق پرتاب شدند و حیثیت خود را از دست دادند. امروز نیروهایی که سمتگیری بسوی عربستان، حکومت نفت و شمشیر، را در پیش می گیرند خواهان خراب کردن همه پل های پشت سر میباشند و خود را در مسلخ قرارداده اند. نیروهای سیاسی که آلت دست می شوند و جاه طلبانه به پول و قدرت بسنده می کنند، مردگان بی افتخاری بشمار می آیند. »

رئیس جمهور مریم رجوی – پیرزن متوهم

لینک به منبع

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریدان-فرقه-رجوی-،-شعار-یا-حسین-یا-مسعود/

مریدان فرقه رجوی ، شعار یا حسین یا مسعود پس از تایید رسمی مرگ رهبر

مریدان فرقه رجوی ، شعار یا حسین یا مسعودراه نو، بیست و ششم سپتامبر 2019:… سازمان تروریستی «مجاهدین» در حرکت های نمایشی ولی بی ریشه خود در ایام شهادت امام حسین(ع)، امسال با چهره ای گستاخانه تری به میدان آمد. «امام زاده ای» که بیش از چهل سال است به جای شفا دادن کور می کند حال در ردیف امامان معصوم قرار گرفته است؟؟!!  یا حسین یا مسعود ؟؟!! مریدان فرقه رجوی پس از تایید رسمی مرگ رهبر . سازمان تروریستی «مجاهدین» در حرکت های نمایشی ولی بی ریشه خود در ایام شهادت امام حسین(ع)، امسال با چهره ای گستاخانه تری به میدان آمد. «امام زاده ای» که بیش از چهل سال است به جای شفا دادن کور می کند حال در ردیف امامان معصوم قرار گرفته است؟؟!!

مرگ مسعود رجویاعلام مرگ مسعود رجوی درست پس از شعارهای مریم عضدانلو و مدعوینش در ستایش رهبرشان

مریدان فرقه رجوی ، شعار یا حسین یا مسعود پس از تایید رسمی مرگ رهبر

مدعیان دروغین – نمادهای جدید فرقه ای در تشکیلات رجوی-«یا حسین یا مسعود؟؟!!»

سازمان تروریستی «مجاهدین» در حرکت های نمایشی ولی بی ریشه خود در ایام شهادت امام حسین(ع)، امسال با چهره ای گستاخانه تری به میدان آمد.

«امام زاده ای» که بیش از چهل سال است به جای شفا دادن کور می کند حال در ردیف امامان معصوم قرار گرفته است؟؟!!

مریدان فرقه رجوی ، شعار یا حسین یا مسعود

در کلیپ منتشره ۱۰ دقیقه ای سازمان در کانال های متعدد تلگرامی وابسته به این گروه،  درحالیکه افراد به ظاهر عزادار ؟؟!!و حاضر در پایگاه اشرف ۳ در آلبانی در حال عبور از وسط جمعیت هستد با سینه زنی عبارت (یا حسین ، یا مسعود) را بلند به زبان می رانند و دیگر افراد ایستاده در طرفین، عبارت (هیهات من الذله ) را سر می دهند؟؟ !!

صحنه ای  عجیب و قابل تامل که قطعا از وضعیت جدید این فرقه فکری و تروریستی با نمادهای این چنینی خبر می دهد.  بهتر است مسعود و مریم رجوی حداقل به ظاهر که شده  به نماز روزانه افراد توجه کنند که از سالیان گذشته شاید ده درصد اعضا بصورت فرادا  نماز می خوانند و خیلی از اعضای باسابقه نیز گاها از انجام شعائر روزانه دوری می جویند.

فرقه رجوی در کنار پوشش و به تن کردن ردای خشونت طلبانه که ازسال ۱۳۶۰ آن را علنی نمود و به کشتار خیابانی مردم کوچه و بازار، مسئولین و نیروهای نظامی حاضر در جبهه های جنگ پرداخت، حرکتهای منسجم و از پیش برنامه ریزی شده ای را در قالبهای اولیه مجاب سازی ذهنی افراد گرفتار در تشکیلات و سپس سازوکارهای بعدی آن، شامل؛ اجرای روزانه جلسات سرکوب، موسوم به «عملیات جاری»(تفتیش عقیده و سرکوب روزانه) و «دیگ» (حسابرسی وحشینانه تشکیلاتی) و . . .   را تدریجا از سال ۱۳۶۴ و طلاق مریم رجوی از مهدی ابریشمچی و آنگاه ازدواج وی با مسعود رجوی ، آغاز نمود.

سالهای ۱۳۶۷ تا ۱۳۷۰ اوج بهم ریختن وضعیت قبلی جایگاه افراد در تشکیلات بود. نشست های ده روزه موسوم به انقلاب ایدئولوژیک با حضور مسعود و مریم رجوی و با اجبار حضور افراد حاضر در قرارگاه اشرف برگزار میشود.  مردان و زنان با دستور تشکیلاتی مسعود رجوی از هم جدا می شوند. به مردها گوشزد می شود وقتی بیاد همسران سابق خود می افتند باید «استفراغ خشک شده» را متصور شوند. و به زنها القاء می شود مردها همان «نرینه های وحشی» اند که باید آنها را در دمای ۵۰ درجه عراق تغییر داد !!!.

فرهنگ مناسبات عوض می شود. لوس شدن ! زنهای تشکیلات با رفتن به پشت میکروفون و دادو قال های فریبنده در سالن اجتماعات اشرف خود را انقلاب کرده ی  انقلاب شوم مریم رجوی قلمداد می کنند.

میزان وفاداری، به میزان سرسپاری به مسعود و مریم و اهدا خون و نفس از سوی اعضا تغییر می یابد.  تماس های تلفنی افراد به خانواده هایشان در ایران و حتی اروپا قطع می شود. فرزندان نوزاد و خردسال، همان نگون بختان به ظاهر انقلاب کرده به اروپا اعزام و به خانواده های هوادار با کار توضیحی قبلی تحویل می شود.  نه تنها هیچ رسیدگی به وضعیت تحصیلی آنها در کار نیست، بلکه بعنوان عنصر سازمان در کار مالی و یا همان گدایی خیابانی بکار گمارده می شوند.

در نقطه مقابل، مسعود رجوی از جایگاه رهبر سیاسی به رهبر عقیدتی !! تبدیل می شود.  طوری اقدام می شود که اعضاء بتدریج مسعود رجوی را مدل ذهنی خود تلقی کنند.  القا می شود که مسعود رجوی حتما حرف درست را می زند. شرایط طوری پیش می رود که نفرات از فرط  کارهای یومیه همواره در حالت خستگی قراردارند. مجال فکرکردن موجود نیست.  میزان خواب در قرارگاه به اندک می رسد. همه وادار می شوند هویت ذاتی و انسانی خود را در خیلی از جلسات زیر سوال ببرند.  حتی زدن و اصلاح موی سر مطابق نظر تشکیلات به پیش می رود.

اکنون نیز این اتفاق نگران کننده در ایام شهادت امام حسین و روز عاشورا در پایگاه اشرف ۳ می تواند زنگ خطر پرصدایی را به واکنش وادار سازد. که فریبکاری و عوامفریبی تا کجا در بن و استخوان این فرقه نفوذ کرده و ریشه دارد.

حال وظیفه نهادهای بین المللی و حقوق بشری است که برای بدست آوردن ابتدایی ترین حقوق انسانی اعضاء به رهبران این گروه فشار بیاورند و  اصرار نمایند تا به اعضای خود اجازه تماس با خانواده هایشان را بدهد. آنان باید اجازه دسترسی به رسانه های اجتماعی آزاد و ارتباط با مردم را بدست آورند.

مریدان فرقه رجوی ، شعار یا حسین یا مسعود پس از تایید رسمی مرگ رهبر

لینک به منبع

***

عاشورا و بازهم بهانه براي فرقه مجاهدین خلق عاشورا و بازهم بهانه براي فرقه مجاهدین خلق 

مریم رجوی فلسفه عاشورا و اسلام سیاسیماه محرم و فرقه رجوی

عبدالرضا نیک بین؛ از بنیانگذاری سازمان مجاهدین خلق تا جدایی از آنعبدالرضا نیک بین؛ از بنیانگذاری سازمان مجاهدین خلق تا جدایی از آن

آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)اآنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائیاز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

Mojahedin Khalq MEK Rajavi Cult in Iranians in AlbaniaMojahedin Khalq MEK Rajavi Cult Iranians in Albania

همچنین: