رابطه منافقین و اسرائیل علنی می شود+تصویر (+ چند گزارش مرتبط با اخراج مجاهدین خلق به آلبانی)

رابطه منافقین و اسرائیل علنی می شود+تصویر (+ چند گزارش مرتبط با اخراج مجاهدین خلق به آلبانی)

saeed_abedini_israel_mojahedin_khalq_1موسسه راهبردی دیده بان، تهران، بیست و ششم سپتامبر 2016:…  عربستان که چندماهی است به صورت کاملا علنی تزریق پولهای کلان به جریان های تروریستی و رسانه ای ضد ایرانی را به نمایش درآورده است، در حال تجمیع جریان هایی است که تا پیش از این در ظاهر هیچ سنخیتی با یکدیگر نداشتند. همکاری مستمر و قدم به قدم عناصر مسیحیت تبشیری با محوریت سعید عابدینی و جریان های تروریستی معارض سوری یک پیام شفاف را … 

سران عربستان سعود و وهابیت مسعود خدابندهIf you thought Iran’s mullahs were bad, try Saudi’s Wahhabis

خبر ویژه دیده بان 

رابطه منافقین و اسرائیل علنی می شود+تصویر

لینک به منبع

علنی شدن رابطه منافقین در پی رسمی شدن رابطه سعودی ها با رژیم صهیونیستی می تواند بسیاری از سرنخ های گذشته را در خصوص عناصر وابسته به این جریانات و ماهیت فعالیت ایشان در ایران را مشخص نماید.

به گزارش دیده بان، عربستان که چندماهی است به صورت کاملا علنی تزریق پولهای کلان به جریان های تروریستی و رسانه ای ضد ایرانی را به نمایش درآورده است، در حال تجمیع جریان هایی است که تا پیش از این در ظاهر هیچ سنخیتی با یکدیگر نداشتند.

همکاری مستمر و قدم به قدم عناصر مسیحیت تبشیری با محوریت سعید عابدینی و جریان های تروریستی معارض سوری یک پیام شفاف را به همراه دارد و آن روند علنی شدن همراهی اسرائیل با جریان های اپوزوسیون ایرانی است.

تا پیش از این گروه های اپوزوسیون ایرانی که از تنفر عمیق مردم ایران نسبت به صهیونیست ها و منافقین با خبر بودند، حتی در رسانه هایشان نیز سعی داشتند اخبار مربوط به ایشان را سانسور و یا حداقل در کم زد و خورد ترین حالت بازنشر دهند، اما اکنون با پدیده ای مواجه هستیم که عناصر نفاق، سعودی ها و عوامل اسرائیل رسما با یکدیگر همراهی می کنند.

سعید عابدینی کشیش جاسوسی که ماموریت راه اندازی کلیساهای خانگی و غیر قانونی را در ایران داشت پس از آزادی به واسطه حاشیه های برجام، فاز جدید اقدامات خود را این بار وسیعتر و با حمایت چند جانبه امریکا و اسراییل آغاز کرد و در روزهای اخیر و سفر تیم ایرانی به سازمان ملل، این عنصر وابسته به اسرائیل در نشست منافقین مجددا حاضر می شود و عرض اندام می کنند.

سعید عابدینی، اسرائیل، مجاهدین خلق، ترروریسم

علنی شدن رابطه منافقین در پی رسمی شدن رابطه سعودی ها با رژیم صهیونیستی می تواند بسیاری از سرنخ های گذشته را در خصوص عناصر وابسته به این جریانات و ماهیت فعالیت ایشان در ایران را مشخص نماید.

سعید عابدینی، اسرائیل، مجاهدین خلق، ترروریسم

سعید عابدینی و پرچم اسرائیل

عضو جداشده از سازمان مطرح کرد: جزئیات برنامه های منافقین در مقر آلبانی

لینک به منبع

در روزهای اخیر و اخراج اعضای نفاق به آلبانی، منافقین برنامه هایی را برای اعضایشان مشخص نموده اند تا ضمن گذراندن وقت شان، فکر و خیال جداشدن را در ذهنشان متبادر نکنند.

به گزارش دیده بان، یکی از مهمترین راه های مقابله با فرقه ها توجه به اقدامات جداشده های فرقه هستند، چرا که ضمن گذراندن سالیان متمادی از عمرشان را در فضای فرقه گرایانه، امکان افشای معادلات درونی و پیش بینی حرکات فرقه ها را نیز دارند.منافقین نیز که در فضای کاملا فرقه گرایانه به سر می برند، همواره از مطالبی که توسط جداشده هایشان منتشر می شود، به شدت احساس خسران و ضربه می کنند.

در روزهای اخیر و اخراج اعضای نفاق به آلبانی، منافقین برنامه هایی را برای اعضایشان مشخص نموده اند تا ضمن گذراندن وقت شان، فکر و خیال جداشدن را در ذهنشان متبادر نکنند.

یکی از اعضای جداشده نفاق در این راستا، ضمن معرفی یکی از کانال های ارتباطی درون تشکیلاتی نفاق، از برنامه های سازمان برای اعضایش خبر داد.
خدابنده در صفحه فیسبوکش نوشت:

مسعود خدابنده صفحه فیسبوک

گفتنی است،منافقین تنها بخش هایی از زبانی آلبانیایی را به نیروهایشان آموز می دهند که جنبه فرقه ای و درون تشکیلاتی داشته باشد.

عضو جداشده از سازمان افشا کرد. حضور عناصر منافقین در کمپ مخفی آمریکا+تصویر

لینک به منبع

اگرچه بعدها فرمانده های آمریکایی با رشوه های کلانی که از منافقین دریافت کردند، برخی از این عناصر را به مقر اشرف بازگرداندند، اما تعدادی نیز بعد از حدود 4 سال زندانی شدن در این کمپ مخفی به ایران و اروپا پناهنده شدند.

به گزارش دیده بان،پس از حمله آمریکا به عراق، فرصتی حاصل شد که در خلال بررسی موقیت منافقین در پادگان اشرف توسط آمریکایی ها،تعداد حدودا 500 نفر از اعضای سازمان که قصد جداشدن از نفاق را داشتند به آمریکایی ها پناه ببرند.

آمریکایی ها نیز در همان ایام یک کمپ مخفی به نام تیف را ساماندهی کردند که این نفرات را در آنجا بگنجانند، اگرچه بعدها فرمانده های آمریکایی با رشوه های کلانی که از منافقین دریافت کردند، برخی از این عناصر را به مقر اشرف بازگرداندند، اما تعدادی نیز بعد از حدود 4 سال زندانی شدن در این کمپ مخفی به ایران و اروپا پناهنده شدند.

یکی از اعضای جداشده منافقین ضمن انتشار تصویری از این کمپ مخفی به بیان مطالبی در این راستا می پردازد.

کمپ امریکایی ها و اسرای فراری از مجاهدین خلق

وی می نویسد:درست ده سال قبل در چنین روزهایی اعتصاب چندماهه ما در اسارتگاه نیروهای آمریکایی در عراق (تیف) به روزهای پایانی رسیده بود. چهارسال اسارت در این محیط نیمه مخفی بسیار سخت گذشت. آنقدر سخت که حداقل دو نفر به مرز دیوانگی رسیدند. گناه ما جدا شدن از فرقه تروریستی رجوی بود. در این اسارتگاه حق و حقوق یک زندانی هم از ما سلب شده بود و گاه آرزو می کردیم در یک زندان عادی باشیم و از حقوق یک انسان زندانی برخوردار شویم. اما دمکراسی برای آمریکایی ها گزینشی است.

در این عکس من و محمدرزاقی کنار هم ایستاده ایم… کلنل آمریکایی (جولی نورمن) هم در همانجا حضور داشت. متأسفانه برخی از این عزیزان دیگر در میان ما نیستند و قربانی رذالت رجوی شدند.

گزارش ویژه دیده بان

نخستین تصاویر تهیه شده از منافقین در رسانه های آلبانی

لینک به منبع

منافقین باید بدانند که کشور آلیانی مانند عراق نیست که بتوانند مقابل رسانه ها، پلیس و افکار عمومی آن به سادگی تحرک کنند و باید شاهد اقدامات آتی عناصر درونی این کشور نسبت به سازمان باشند.

به گزارش دیده بان، با ورود منافقین به کشور متلاطم آلبانی به عنوان یکی از محمل های گروه های مافیایی و تروریستی در اروپا، رسانه های محلی این کشور به سراغ اعضای نفاق رفته و تصمیم به فیلم برداری و تصویر برداری از ایشان نموده اند.
برخی تصاویر مربوط به رسانه های محلی آلبانی به شرح زیر است:

مجاهدین خلق فرقه رجوی در تیرانا آلبانی

حیاط مقر منافقین

مجاهدین خلق فرقه رجوی در تیرانا آلبانی

مجاهدین خلق فرقه رجوی در تیرانا آلبانی

سیم خاردارهای اطراق مقر منافقین

مجاهدین خلق فرقه رجوی در تیرانا آلبانی

کنترل شدید مقر منافقین برای جلوگیری از فرار نیروها

mojahedin_khalq_triana_albani_5برخی عناصر منافقین که حاضر به مصاحبه با رسانه های آلمانی نشدند

مجاهدین خلق فرقه رجوی در تیرانا آلبانی

مجاهدین خلق فرقه رجوی در تیرانا آلبانی

مجاهدین خلق فرقه رجوی در تیرانا آلبانی

چند نکته در راستای تصاویر و فیلم های منتشر شده در رسانه های آلبانی قابل تامل به نظر می رسد که به آنها می پردازیم:

-نمایش کاملی از زندگی پادگانی و فرقه گرایانه از منافقین، این مسئله با توجه به ساختار سازمان به هیچ عنوان حل شدنی نیست و این سوال دائمی را در افکار عمومی آلبانی ایجاد خواهد کرد که چنین گروهی با ماهیت نظامی چرا وارد این کشور شده اند؟!

-برخی عناصر منافقین مصاحبه خود با رسانه های آلبانی را خطرناک قلمداد کرده اند و علت عدم مصاحبه را نمایش تصویرشان برای خانواده هایشان در ایران مطرح نموده اند.

-عدم وجود زندگی منافقین بصورت خانوادگی بعنوان سازمانی که ادعای سیاسی نمایی دارد نیز از سوالاتی است که در افکار عمومی آلبانی مطرح خواهد بود،در این راستا حضور خانواده اعضای فریب خورده سازمان نفاق در ماه های آتی می تواند در شناخت ماهیت این فرقه کمک شایانی نماید.

-منافقین باید بدانند که کشور آلیانی مانند عراق نیست که بتوانند مقابل رسانه ها، پلیس و افکار عمومی آن به سادگی تحرک کنند و باید شاهد اقدامات آتی عناصر درونی این کشور نسبت به سازمان باشند.

(پایان)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26299

نماینده رجوی در العربیه سعودی: تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

Al Arabian Mojahedin Khalq ISIS Terrorismموسسه دیده بان به نقل از العربیه سعودی، دهم اوت ۲۰۱۶:… به گزارش دیده بان، هفته گذشته خبر اعدام عناصر گروهک تروریستی توحید و جهاد فضای رسانه های داخلی و حجم گسترده ای از شبکه رسانه ای ضدانقلاب را به خود اختصاص داد و خبرسازی حول آن همچنان ادامه دارد. اما در این بین منافقین نیز از غافله عقب … 

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمگاف جدی تلویزیون العربیه در مصاحبه با مریم رجوی (+ مصاحبه کامل مزدور مریم رجوی با شبکه العربیه)

رجوی مجاهدین خلق مزدوری عربستان اسرائیلاین روزهای سیاه فرقه رجوی

لینک به منبع

گاف رابط منافقین در ماجرای اعدام تروریست‌ها

منافقین:تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

العربیه شیخ نشین سعودی: تروریستهای ما مجاهدین خلق

این اقدام در ترجمه مصاحبه موسی افشار(رابطه منافقین با رسانه های عربی) آن هم در بخش اردو زبان سایت العربیه صورت گرفته است که برخی روزنامه های اردوزبان هند نیز عیناً آن را بازنشر می دهند.

به گزارش دیده بان، هفته گذشته خبر اعدام عناصر گروهک تروریستی توحید و جهاد فضای رسانه های داخلی و حجم گسترده ای از شبکه رسانه ای ضدانقلاب را به خود اختصاص داد و خبرسازی حول آن همچنان ادامه دارد.

اما در این بین منافقین نیز از غافله عقب نبوده و سعی کردند سایت های پوشش خود مانند”هرانا” را به عنوان مرجع اطلاع رسانی حول این مسئله مطرح کنند.

البته اعضای این گروهک پای خود را فراتر گذاشته و در اقدامی قابل تامل عناصر اعدام شده توحید و جهاد را اعضای خود معرفی کردند.

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25872

جزئیات برنامه منافقین در اطراف پاریس+تصاویر/آواره های سوری در نمایش نفاق

Paris Le Bourget موسسه رهبردی دیدبان، نهم ژوئیه ۲۰۱۶:… نکته حائز اهمیت در برنامه امسال منافقین عدم همراهی دولت فرانسه با ایشان و جابجایی مکان هرساله ایشان از ورزشگاه محلی ویلپنت به منطقه ای به نام بورژه (Le Bourget Exhibition Center) هست که نمایشگاهی برای نمایش تجهیزات هواپیما و محصولات هوایی در اطراف پاریس به حساب می آید. از آنجا که این محل نمایشگاه ثابت محولات هوایی … 

مریم رجوی ویلپنت سالگرد گرامیداشت تروریسم در فرانسه توسط مجاهدین خلقفراخوانهای شوی سالانۀ مریم قجر به خلق قهرمان لهستان!!

لینک به منبع

گزارش ویژه دیده بان

جزئیات برنامه منافقین در اطراف پاریس+تصاویر/آواره های سوری در نمایش نفاق

مجاهدین خلق فرقه رجوی کارناوال سی خرداد پاریس

منافقین امسال نهایتا دو سه هزار نفر را به این برنامه می کشانند و این در حالی است که هرساله اذعان می کنند که نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر باایشان همراهی می کنند.

به گزارش موسسه دیده بان، منافقین هر سال به بهانه شورش بی فایده ای که در ۳۰ خرداد ۱۳۶۰ با دستور سازمان سیا و سرویس جاسوسی فرانسه در تهران و برخی شهرستان ها صورت دادند،برنامه ای را در اطراف پاریس برگزار می کنند و با جمع آوری سیاهی لشکر از اطراف فرانسه،برنامه خودشان را برگزار می نمایند.

نکته حائز اهمیت در برنامه امسال منافقین عدم همراهی دولت فرانسه با ایشان و جابجایی مکان هرساله ایشان از ورزشگاه محلی ویلپنت به منطقه ای به نامه بورژه (Le Bourget Exhibition Center) هست که نمایشگاهی برای نمایش تجهیزات هواپیما و محصولات هوایی در اطراف پاریس به حساب می آید.

6

سایت فراسوی زبان معرفی محل نمایش منافقین

از آنجا که این محل نمایشگاه ثابت محولات هوایی است،منافقین از سر استیصال ضمن رشوه ای کلان این محل را اجازه کرده اند.

به دلیل ماهیت نمایشگاهی این محل صندلی های ثابتی برای استقرار ندارد و ضمن اینکه فضای آن از ورزشگاه ویلپنت کمتر است منافقین که هر سال حدود سه چهارهزار نفر را دور خودشان جمع می کردند،امسال برای این امر نیز محدودیت دارند.

5

نقشه ورودی های محل نمایش منافقین برای حضور جداشده ها  اعتراض به ایشان

گفتنی است منافقین امسال قصد دارند از پناهجویان آواره عرب،بالاخص سوری ها در این محل استفاده تبلیغاتی نمایند.

فاصله این محل تا مقر منافقین در محله اورسورواز بصورت حداقلی انتخاب شده است تا منافقین برای حمل و نقل این افراد به سادگی اقدام نمایند.

1

فاصله محل نمایش تا مقر منافقین در اور

منافقین هر ساله افراد را به بهانه تورهای پاریس گردی و پرداخت مبالغی به برنامه خودشان می کشانند و امسال نیز افرادی را در هتل هایشان مستقر نموده اند.

در برنامه منافقین پناهجویانی که اغلب در آلمان و اتریش آواره هستند حضور می یابند.از سوی دیگر دانشجوهای لهستانی هم مثل سالهای قبل با مبالغ اندک ۴۰ یوروی با تور ۳ روزه پاریس به شرط شرکت در این برنامه حاضر هستند.

3

منافقین امسال نهایتا دو سه هزار نفر را به این برنامه می کشانند و این در حالی است که هرساله اذعان می کنند که نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر باایشان همراهی می کنند.

8

تصویر ورودی های سالن نمایش منافقین

گفتنی است، برنامه های از این دست منافقین دو کاربرد عمده دارد، ۱)خودنمایی برای عرض اندام مقابل سرویس های جاسوسی غربی و تقاضای نوکری برای ایشان و ۲) حفظ روحیه افرادی فریب خورده سازمان که غرق در معادلات فرقه گرایانه شده اند و چاره ای جز زندگی ننگین در سازمان ندارند.

(پایان)

*** 

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgهافینگتون پست: مریم رجوی – ملکه تبلیغات مجاهدین خلق – خدمات خود برای دشمنان ایران را آگهی میکند

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

مجاهدین خلق رجوی امام امریکااز «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

حجت سید اسماعیلی: مجاهدین در گذر تاریخ، مروری بر سی سال استراتژی نبرد مسلحانه

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

همچنین:

 • ۲۰۱۶/۰۴/۲۷ اشرار در خدمت اهداف تروریستی مجاهدین؛ چرا باند رجوی سکوت کرده است؟
   Ahmad Sahoubiایران دیدبان، بیست و هفتم آوریل ۲۰۱۶:… بی تردید سکوت باندرجوی در این باره که حتی برخلاف موارد مشابه خبر کشته شدن صحویی را نیز پوشش نداده‌اند، نشانگر آن است که مجاهدین اکنون در تلاشند بدون آن که ردی از خود برجای گذارند در مناطق مختلف کشور و از جمله در نقاط مرزی با استفاده از مرتبطین قدیمی و
 • ۲۰۱۶/۰۳/۲۹ آرزوی محال!
  رجوی و تروریستهای سوریهایران دیدبان، بیست و نهم مارس ۲۰۱۶:… از این رو رهبری مجاهدین به عرصه تحولات منطقه از جمله در سوریه و یمن نه به عنوان صحنه‌ی واقعیت، بلکه به عنوان صفحه رؤیاهایش می نگرد و آن را برای بازیگران بین المللی که وجه روئین تن برایشان قائل است بازی برد و برای جم
 • ۲۰۱۶/۰۱/۳۰ نماینده مجلس اعلای شیعیان عراق:دولت عراق باید نسبت به منافقین دست‌ بکار شود
  موسسه راهبردی دیدبان، سی ام ژانویه ۲۰۱۶:… ابو عارف در خصوص تلاش دولت عراق برای تعیین تکلیف منافقین جهت اخراج از این کشور گفت: منافقین الآن در یک محل محصورشده‌اند و قدرت مانوری در عراق ندارند.دولت عراق باید دست‌به‌کار شود،داعش سعی می‌کند با هر گروهی که علیه مسلمانان هستند ارتب
 • ۲۰۱۶/۰۱/۲۷ شیخ محمد تقی مولا: دولت عراق به زودی منافقین را اخراج خواهد کرد
  محم تقی مولانا نماینده مجلس عراقموسسه راهبردی دیدبان، بیست و هفتم ژانویه ۲۰۱۶:…  شیخ محمد تقی مولا نماینده اقلیت های مذهبی در پارلمان عراق طی گفتگویی با دیده بان: :ارتش و نیروهای مردمی عراق همواره پیروز بوده اند و درو واقع روحیه داعش در عراق شکست خورده است. وی در خصوص
 • ۲۰۱۵/۱۲/۱۳ تابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین
  موسسه راهبردی دیدبان، تهران، سیزدهم دسامبر ۲۰۱۵:… اعضای سازمان وقتی با درب‌های بسته پارلمان انگلیس مواجه می‌شوند، در روزهای اخیر به صورت پیاپی و در زمان‌های مختلف، پیام ضبط شده مریم رجوی را در تلویزیون منافقین پخش می‌کنند که نمود
 • ۲۰۱۵/۰۸/۰۴ ماموریت ناتمام پیک مریم رجوی (گفتگو با ابراهیم خدابنده)
  ابراهیم خدابنده 2014موسسه راهبردی دیدبان، تهران، چهارم اوت ۲۰۱۵:…  به نکته جالبی اشاره کردید. بله ما شاهد یک چرخش ۱۸۰ درجه‌ای و یک دگردیسی کامل در مواضع اعلام شده سازمان مجاهدین خلق از بعد از انقلاب اسلامی تاکنون بودیم و هستیم که بحث مفصلی دارد که به فرصت دیگری موکول می‌کنم. رجوی که زما
 • ۲۰۱۵/۰۷/۲۷ نشست بررسی تشابه اقدامات منافقین و داعش در عملیات مرصاد
  ابراهیم خدابنده شبکه العالمموسسه راهبردی دیده بان، تهران، بیست و هفتم ژوئیه ۲۰۱۵:…  شبکه بین المللی العالم در اقدام به موقع و در همکاری با فراکسیون مرکز بین المللی حمایت از قربانیان تروریسم نشستی “از داعش تا موصل(۲) ” را به صورت زنده بر روی آنتن آورد.  در این نشست ک
 • ۲۰۱۴/۱۰/۲۱ مختصات دقیق کمپ منافقین (لیبرتی) دربغداد
  کمپ لیبرتی 4مرکز راهبردی دیدبان، بیست و یکم اکتبر ۲۰۱۴: …  منافقین همواره برای ایجاد بهانه جهت خبرسازی و بنحوی ایجاد فضا برای اعضای حاضر در این کمپ هر ازگاهی یادی هم از اعضای حاضر در این کمپ می کنند با این حال فضای خفقان کامل و هر لحظه احتمال کشته شدن و در عین حال فرار اعضا از این
 • ۲۰۱۴/۰۸/۲۰ چرا موضع منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) درباره داعش تغییر کرد!
  Maryam Rajavi terrorist syriaموسسه راهبردی دیدبان، تهران، بیستم اوت ۲۰۱۴: …  ایجاد مقاومت مردمی در عراق بر علیه داعش،تغییرات جدید در ساختار سیاسی عراق و محکوم کردن داعش از سوی سازمان ملل و نهادهای بین المللی،بحرانی جدی را برای سازمان به وجود آورده است. سازمان همواره سعی می کند نظر سرویس های
 • ۲۰۱۴/۰۸/۰۳ از تئاتر مدرسه موش ها تا زنان افسرده پادگان اشرف
  موسسه راهبردی دیده بان، تهران، سوم اوت ۲۰۱۴: … مسعود رجوی همیشه در ابتدای سخنرانی هایش در پادگان اشرف مقتدای خود را پیامبر اکرم و امام حسین(ع) معرفی می‌کرد و این در حالی بود که خودش بهتر می دانست که مقتدایش صدام،آمریکایی ها و صهیونیستی هایی هستند که برایشان مزدوری و جاسوسی می کند. رجوی متن زیارت نامه های مربوط به ائمه
 • ۲۰۱۳/۰۹/۱۷ نابودی نماد‌های مجاهدین در عراق؛ برج پادگان اشرف سرنگون شد
  موسسه راهبردی دیدبان، هفدهم سپتامبر ۲۰۱۳: … جدا شده‌های این گروهک هدف مسعود رجوی از ساخت این برج را ایجاد نماد و شبیه‌سازی با اماکن تفریحی و دیدنی ایران را داشتند. هدف از ایجاد این برج استفاده از تصاویر آن در ویدئو‌ها و عکس‌های منتشر شده از رسانه‌های این گروهک بود تا چهره ای بانشاط
 • ۲۰۱۳/۰۸/۲۱ احتمال خودزنی منافقین! (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)
  موسسه راهبردی دیدبان، تهران، بیست و یکم اوت ۲۰۱۳: …  دومین دلیلی که به ذهن می‌رسد این است که خود سازمان برای حذف تعدادی از اعضای خود که به قول خودشان مسئله‌دار شده‌اند قصد انجام عملیات نظامی علیه آنها را دارند و با این خبرسازی در حال زمینه‌سازی برای انجام آن هستند و با این ت