قدرت پهبادی ایران و اراجیف شورای ملی مقاومت رجوی

قدرت پهبادی ایران و اراجیف شورای ملی مقاومت رجوی

شورای ملی مقاومت ایران قدرت پهبادی ایران و اراجیف رجویعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، دهم اکتبر 2021:… شورای به اصطلاح ملی مقاومت دست ساز رجوی یک کنفرانس مطبوعاتی افشاگرانه بر علیه صنعت پهبادی ایران در آمریکا راه انداخته است که گرداننده اصلی آن سونا صمصامی، خانم حجله نشین در رقص رهایی رجوی و علیرضا جعفر زاده جانی و سر تروریسم رجوی می ‌باشد. این دو رباط دست ساز رجوی و نماینده او در آمریکا از ضدیت و جاسوسی از برنامه اتمی ایران برای بیش از بیست سال عایدی جز روسیاهی و افشای بیش از پیش چهره ضد میهنی و مردمی رجوی عایدی برایشان نداشت و روز به روز ایران قدرتمند بر توان بازدارندگی نظامی خود در برابر دشمنان قسم خورده سرزمین و ملت ایران افزود. قدرت پهبادی ایران و اراجیف شورای ملی مقاومت رجوی 

علیرضا جعفرزادهعلیرضا جعفرزاده مجاهد انتحاری ، تروریست خوب امریکا

قدرت پهبادی ایران و اراجیف شورای ملی مقاومت رجوی

عبدالکریم ابراهیمی

آقای عبدالکریم ابراهیمی

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 10.10.2021

شورای به اصطلاح ملی مقاومت دست ساز رجوی یک کنفرانس مطبوعاتی افشاگرانه بر علیه صنعت پهبادی ایران در آمریکا راه انداخته است که گرداننده اصلی آن سونا صمصامی، خانم حجله نشین در رقص رهایی رجوی و علیرضا جعفر زاده جانی و سر تروریسم رجوی می ‌باشد. این دو رباط دست ساز رجوی و نماینده او در آمریکا از ضدیت و جاسوسی از برنامه اتمی ایران برای بیش از بیست سال عایدی جز روسیاهی و افشای بیش از پیش چهره ضد میهنی و مردمی رجوی عایدی برایشان نداشت و روز به روز ایران قدرتمند بر توان بازدارندگی نظامی خود در برابر دشمنان قسم خورده سرزمین و ملت ایران افزود و اربابان ترور و تزویر رجوی یکی بعد از دیگری در برابر اراده ملی و قدرت دفاعی ایران به زانو درآورد و از رویارویی با ایران پشیمان کرد.

قدرت پهبادی ایران و اراجیف شورای ملی مقاومت رجوی

آن ها که گروه تروریستی و آدمخوار داعش که برای به زانو درآوردن ایران را تأسیس و راه انداخته بودند وارد سوریه و عراق کردند تا از این طریق ایران را زیر فشار گذاشته و تسلیم خواسته خود کنند اما ملت ایران با اراده ملی و توان و قدرت نظامی که کسب کرده و روز به روز بر آن می افزاید توانست بر تمام این توطئه ها غلبه کند و محوری در برابر هجوم دشمنان ملت و سرزمین و مقدسات شان شکل دهند که پوزه اربابان بزرگ و کوچک رجوی و همچنین گروه های تروریستی که به جان ملت سوریه و عراق انداخته بودند به خاک بمالند و حضورشان را در نزدیکی ایران به صفر رسانده و نابودشان کنند تا جایی که ارباب اصلی رجوی مجبور به ترک منطقه کرده و این هژمونی محور مقاومت و ایران است که حرف اصلی را می زند و خواهد زد.

رجوی بداند با خودفروشی بر ضد منافع ملی ایران و در ضدیت با مردم ایران هیچ وقت نتوانسته است طی این چهل سال که خود را به دشمنان مردم ایران فروخت، حتی یک راه گشایشی برای خود بیابد بلکه هر چی جلوتر رفته ایم شاهد سرافرازی مردم ایران و انسجام اراده ملی و توان و قدرت بازدارندگی ایران بالا و بالاتر رفته و این رجوی است که روز به روز چهره ضد میهنی و مردمی اش برای ملت ایران عیان تر و رسواتر شده و به قهقرا و نیستی نزدیکتر می ‌شود.

مزدوری رجوی جدید نیست – مجاهدین خلق سابقه دارند

نه فشار نظامی توانست ملت ایران را به زانو در آورد و نه تحریم اقتصادی که رجوی وطن فروش و خائن خواهان آن بود و بر گرده مرم فشار وارد می ‌کرد.

اینک مرم ایران سربلند و با افتخار راه خود را با قدرت ادامه می ‌دهند و هر توطئه و شرارتی را بر علیه خود در دم خفه خواهند کرد و به همین دلیل است که دشمنان قسم خورده ایران از سر دوستی و ارتباط با ایران در آمده و رابطه ها را بهبود می بخشند که این خود تکمیل کننده مسیر و اراده و توان ملی مردم ایران است.

لذا باید به رجوی یادآوری کرد که دریا به دهن سگ نجس نمی ‌شود. مزدوری و خودفروشی تان فقط و فقط ماهيت شيطانى و روباه صفتي شما را بر ملا خواهد.

از جاسوسی و دادن گرا به ارتش صدام برای موشک زدن به شهرهای ایران و‌کشتار مردم بی گناه چی عایدتان شد جز چند صباحی بیشتر حق زیستن و نفس کشیدن!

از مزدوری و ‌خودفروشی برای عربستان و شراکت در کشتار حجاج بی گناه ایرانی سال ۱۳۶۶ در مکه چی عایدتان شد جز ننگ و نفرین ابدی مردم ایران.

از همدستی با اسرائیل برای ترور دانشمندان ایرانی و نخبه گان این مرز و بوم چه دست آوردی داشتید جز اینکه اراده ملی مردم ایران برای ادامه مسیر بیشتر کرده است.

از همکاری اطلاعاتی با سازمان جاسوسی ترکیه لائیک در زمان تورگوت اوزال بر علیه سرزمین و منافع ملی مردم ایران چی عایدتان شد!؟

از حمایت گروه تروریستی داعش در سوریه و عراق برای کشتار و تخریب و ویرانی و ساقط کردن دولت‌های این دو کشور برای بقاء و ‌زندگی خوار و خفیفانه خود که این ‌وحوش را عشایر انقلابی نام نهادی چه عایدی برایتان داشت!؟

فرقه خشونت گرای رجوی و روز جهانی عدم خشونت

از جاسوسی برنامه اتمی صلح آمیز ایران و در بوق و سُرنا دمدین برای اسرائیل و آمریکا جهت حمله به ایران به مدت بیش از سی سال چه دستآوردی جز روسیاهی برای شما داشت!؟
حال که ایران عزتمند با قدرت دفاعی ملی بازدارنده که دشمنانش را به عقب نشینی و تعامل با آن وا داشته چه جای این فریبکاری و خناسه بازی است. آیا از خودت خجالت نمی کشید؟ با چه رویی باز بر ضد منافع ایران کنفرانس بر پا می کنید؟ مگر خریداری دارید که نجاست از دهن خود بیرون می دهید؟

صنعت نظامی بخصوص پهبادی ایران تیری است که دو چشم شما را کور خواهد کرد و شما را سکته مغزی می‌ کند این را آقای رجوی فراموش نکنید.

به امید سرافرازی هر چه بیشتر مردم ایران و افزایش روز به روز قدرت ملی و بازدارندگی دفاعی آن ها تا کور شود هر چه وطن فروش و خائن به ملت ایران است.

„پایان“

لینک به منبع

قدرت پهبادی ایران و اراجیف شورای ملی مقاومت رجوی 

*** 

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجویترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی

علیرضا جعفرزاده مجاهد انتحاریعلیرضا جعفرزاده و داوطلب عملیات انتحاری

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دریوزگی-مریم-رجوی/

دریوزگی مریم رجوی ، از قصاب ویتنام جان مکین تا تفاله سازمان سیا مایک پمپئو

دریوزگی مریم رجوی مسیح علینژاد - مایک پمپئو - جان مک کینعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و هفتم سپتامبر 2021:… در آکسیونی که رجوی و  با اندکی از مزدبگیرانش در آمریکا راه انداخته بود، چهره کریه وزیر خارجه دولت دونالد ترامپ یعنی مایک پمپئو که منفورترین فرد در اذهان جهان و خود مردم آمریکاست با هدیه دلار سخنران این آکسیون مریم رجوی  بود که خود این گواه بر حقانیت  این است که رجوی تا چه اندازه به ملت ایران و میهن خود پشت کرده است. فرقه رجوی که در پوشال کاری و بزک کردن چهره خود بر خلاف آن چه که بوده و هست برای بقاء به زندگى خفیف و خائنانه این زوج شیطان صفت به هر دریوزگی رو میآورد تا وانمود کند که هست و نفس می کشد. دریوزگی مریم رجوی

Obscurity Looms For MEK Maryam RajaviObscurity Looms For MEK

دریوزگی مریم رجوی ، اراجیف شورای ملی مقاومت رجوی

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 26.09.2021

فرقه رجوى تلاش زيادی کرد و تبلیغات هیستریکی راه انداخت که انتخابات در ایران و بخصوص انتخاب رئیس جمهور و سپس انتخاب وزیر خارجه آن را تندرو و ناکارآمد و در تقابل با جامعه جهانی، نشان دهد و از همان ابتدا با سوء استفاده از اعدام‌های سال ۶۷ می خواست چهره منتخب مردم ایران را مخدوش جلوه دهد.  بگذریم از کارنامه جنایاتانی که از قبل وجود داشته اما معتقدم که عامل محرک تمام کشت و کشتارهای بعد از انقلاب ضد سلطنتی در اکثر موارد همین رجوی و دار و دسته جانی اش بوده و هستند ‌و به عینه این را در ترورها و کشتار در ایران و عملیات به اصطلاح فروغ جاویدان با کمک دشمن مردم ایران یعنی دیکتاتور عراق  بدست رجوی دیده خواهد شد.

دریوزگی مریم رجوی مسیح علینژاد - مایک پمپئو - جان مک کین

دریوزگی مریم رجوی مسیح علینژاد

حال مریم رجوی این عجوزه فریبکار قرن برای خدمت به اربابان خود و دشمنان قسم خورده میهن و مردم سرافراز ایران، دست به دروغگویی و تبلیغات شیطان سازی می زند حاصل انتخابات مردم ایران را ناکارآمد در مقابل دنیا نشان دهد. اما واقعیت این است که دیپلماسی فعال ایران در این وقت کم که از انتخابات می گذرد، دستاوردهای بسیاری برای مردم ایران داشته است که فشارهای ناشی از تحریم‌های ظالمانه آمریکا  که اتفاقا خواسته خودفروشی همچون رجوی بوده است را به حداقل رسانده و می‌رود که آن را کاملا برطرف و خنثی کند که فقط روسیاهی اش برای فرقه جهنمی رجوی خواهد ماند.

سخنرانی تصویری رئیس جمهور ایران و مواضع قابل قبول آن در مسیر نشان دادن ایرانی مقتدر و کارآمد و بازیگری فعال در صحنه جهانی و نیز دیپلماسی وزیر خارجه ایران  این واقعیت را نشان می ‌دهد که بر خلاف چرندهای فرقه رجوی، ایران به سمت قله های پیشرفت و در تعامل سازنده با جامعه جهانی در حرکت است و نشان دادن تصویری سیاه بوسیله فرقه رجوی از ایران فقط و فقط گویای این است که رهبری این فرقه در انتهای ابراز وجود خود قرار دارد و بن بست نظامی و سیاسی و تشکیلاتی و ایدئولوژیکی خود را به عینه در دیپلماسی فعال ایران می بیند و زوزه های آخر خود را می کشد.

جالب این جاست در آکسیونی که رجوی با اندکی از مزدبگیرانش در آمریکا راه انداخته بود، چهره کریه وزیر خارجه دولت دونالد ترامپ یعنی مایمک پمپئو که منفورترین فرد در اذهان جهان و خود مردم آمریکاست با هدیه دلار سخنران این آکسیون مریم رجوی بود که خود این گواه بر حقانیت  این است که رجوی تا چه اندازه به ملت ایران و میهن خود پشت کرده است.

فرقه رجوی که در پوشال کاری و بزک کردن چهره خود بر خلاف آن چه که بوده و هست برای بقاء به زندگى خفیف و خائنانه این زوج شیطان صفت به هر دریوزگی رو میآورد تا وانمود کند که هست و نفس می کشد، با پول های هنگفتی که از خیانت بر علیه مردم و میهن ایران و مزدوری خود کسب می ‌کند  به برگذار ی جلساتی رو می آورد که دلارهای میلیونی برای آن خرج می ‌کند و سخنرانان این جلسات هم از میان ضدانسانی ترین افراد از رده خارج شده ای هستند که فقط به خاطر کسب درآمد وارد شده و دیکته هایی که از طرف فرقه برای آن ها مشخص شده به زبان می آورند.

باید به این زوج شیطان صفت رجوی یادآور شد که آهای اختاپوس های انسان نما!، از جانیان قبلی همچون قصاب ویتنام جان مکین تا جان بولتون ، رودی جولیانی و ….. چه برایتان عاید  شد که الان خرج تروریست وحشی دیگری بنام مایک پمپئو می کنید!؟

همین بس که ملت ایران بیشتر و بیشتر به نیت پلید تان واقف خواهند شد و فقط لعن و ‌نفرین برای شما و امثال شما باقی خواهد ماند.

„پایان“

لینک به منبع

دریوزگی مریم رجوی ، اراجیف شورای ملی مقاومت رجوی

***

مریم رجوی، کنگره امریکا، اخراج از اروپا و بازنشر تبلیغات پارسال لابی های اسرائیل در واشنگتنمریم رجوی، کنگره امریکا، اخراج از اروپا و بازنشر تبلیغات پارسال لابی های اسرائیل در واشنگتن

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دریوزگی-آپوزیسیون-جعلی-همه-مزدوران-در/

دریوزگی آپوزیسیون جعلی – همه مزدوران در یک قاب

دریوزگی آپوزیسیون جعلی - همه مزدوران در یک قابمنصور نظری، ایران اینترلینک، اول آوریل 2020:… طرف دیگر مزدوران و خائنینی هستند، امثال مجاهدین خلق ، سلطنت طلبان، تجزیه طلبان، ومزدورانی که از هضم رابع سرویس های امریکائی، اسرائیلی وسعودی گذشته اند وبصورت سازمان یافته با تبلیغات شبانه روزی وجعل خبر و پروپاگاندای دنیای مجازی میکوشند سایه تحریم را روی سر مردم ایران حفظ کنند. ابنها درحقیقت عصای دست جنایتکاران جنگی شده اند والبته اینها مشاوره دهندگان به امریکائی ها بوده اند.  بارها مشاوره داده اند که ایران را بمباران کنید. بارها مشاوره داده اند که شدت تحریم ها را بیشتر کنید. آری همه این خائنین شمشیرتحریم دارو وغذا را تیز کردند همه اینها موش های لجنزار قدرتند و برای رسیدن به قدرت به هر کثافتی آلوده شده اند و البته قیمتشان هم زیاد نیست. تجربه تاریخی نشان داده هرگاه امریکا به اینها نیاز نداشته باشد آنها را به قیمت یک کیلو سیب زمینی گندیده هم خواهد فروخت و آن روز هم خواهد رسید. دریوزگی آپوزیسیون جعلی – همه مزدوران در یک قاب 

جشن کرونای مریم رجوی - تنوره های اژدهای مردهمجاهدین خلق ویروس کرونا و مخفی کاری رهبران فرقه – نامه خانواده ها به سازمان بهداشت جهانی

دریوزگی آپوزسیون جعلی همه مزدوران و خائنین در یک قاب

با گسترش کرونا ویروس  در تمامی کشورهای جهان ، وتاثیرات مخرب آن بر جان انسانها و مناسبات اقتصادی واجتماعی، اینک جهان با بزرگترین چالش قرن مواجه شده است. چالشی که فقط با همبستگی جهانی میتوان بر آن غلبه کرد وبه پیروزی رسید. امری که همه رهبران صالح وخیراندیش جهان بر ان تاکید کرده اند. همچنین سازمان ملل متحد بارها در اطلاعیه های مختلف برلزوم همبستگی جهانی برای عبور از این پاندمی جهانی تاکید داشته واز همه کشورها خواسته  تا در این راه قدم بردارند.

بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان علیرغم اینکه نه تحریم هستند و نه تحت فشار تروریسم اقتصادی، با اینحال در مواجه با این چالش جهانی دچار مشکل شده اند و از سایر کشورها  کمک خواسته اند. در همین حال کشور ما ایران که در 40 سال گذشته تحت شدیدترین تحریم های تاریخ بوده و بطور خاص در سه سال گذشته که دایره و شعاع تحریم ها دارو وغذا را هم در برگرفته وجان مردم ایران را با تهدید وخطر بیشتری نسبت به سایر کشورها مواجه کرده است.

در طی هفته های گذشته کارزار بزرگ جهانی به راه افتاده است که هدف آن کمک به کشورها و مردم کشورها ست  تا بتوانند با رنج کمتری همه  از این چالش جهانی عبور کنند . اما بنگرید شقاوت و دریوزگی خائنین را که چگونه عصای دست بن سلمان و ترامپ و پمپئو میشوند و در یک کر هماهنگ و سازمان یافته از طرف سرویس های مختلف با تبلیغات شبانه روزی میگویند ” تحریم ها نباید برداشته شود” و در کنار آن تبلیغات شبانه روزی دروغ وجعل وشایعه. عناصر پست فطرتی همچون رجوی ها  وتجزیه طلبان شورای مدیریت و سلطنت طلبان که از هضم رابع همه سرویس گذشته اند و فکر میکنند با رنج و شکنج دادن مردم ایران میتوانند به قدرت برسند.

دریوزگی آپوزسیون جعلی همه مزدوران و خائنین در یک قاب

پیش از این تصور میشد که مثلا مجاهدین خلق با سلطنت طلبان و تجزیه طلبان متفاوت از یکدیگر هستند اما این تصویر اشتباه است. همه این خائنین وحتی خائنینی که بصورت انفرادی مشغول انجام وظیفه مزدوری وخیانت هستند یک سرمنشع دارند و بسیار سازمانیافته توسط سرویس ها هدایت میشوند بگونه ای که میتوان همه اینها را در یک قاب و یک تصویر به نمایش گذاشت. قاب و تصویر دریوزگی اپوزسیون جعلی با یک سازماندهی سیستماتیک که توسط پمئو وتیم جنگ طلب کاخ سفید هدایت میشود و میکوشد ایران را با همه این زخم ها ورنج ها به  ویرانی بکشانند.

برای ثبت در تاریخ باید نام تمامی دریوزگانی که دراین شرایط  همچنان مشوق تحریم ها هستند وشمشیر جنایتکاران جنگی امریکا را تیز  و اسب هایشان را زین میکنند  به ثبت تاریخی درایران وجهان برسانیم. اینک جهان و بطور خاص کشورما ایران در رنج وچالش بزرگ مبارزه با هیولای کرونا ویروس است. تحریم های امریکا بسیاری از زیرساخت های پزشکی ایران را درطی سالهای گذشته ضعیف وناتوان  کرده. خصوصا اینکه پاندمی کرونا ویروس خسارات جبران ناپذیری به زیرساخت های اقتصادی ایران زده که با زندگی و معشیت روزانه مردم ایران گره خورده است  ودر صورت ادامه آن رنج مردم ایران فراتراز آنچه تصور میکنیم خواهد بود.

کرونا ویروس اگر چه هولناک و ویرانگر است اما در عین حال ترسیم کننده مرز دوستی و شقاوت نیز هست. بنگرید در چنین شرایطی بسیاری از کشورها و مردم از ملیت های مختلف با زبان های مختلف و با رنگ و نژاد متفاوت به هم عشق می ورزند ومحبت وانسانیت برای هم هدیه میبرند اما همچنان هستند کثافت هائی که بدنبال فرصتند تا ملتی را ویران کنند.

ترامپ و پمپئو مدعی شده اند که آماده کمک به مردم ایران هستند. همان کسانی که به گفته رسانه های امریکائی روزانه صدها دروغ به مردم خودشون میگویند اینک مدعی کمک به مردم ایران هستند. اینها همانهائی هستند که میخواستند 52 نقطه و شهر ایران را بمباران کنند. اینها همانهائی هستند که دارو وغذا را تحریم کرده اند. نه مستقیم که ابرویشان برود بلکه بواسطه تحریم مبادلات بانکی دارو وغذا هم تحریم است. همین چند ماه پیش بود که پمپ ئو گفت اگر مردم ایران غذا و دارو میخواهند باید دولتشان به حرف امریکا گوش کند ، فقط همین جمله خودش معنای جنایت جنگی را دارد. همه اینها یک طرف، اما طرف دیگر مزدوران و خائنینی هستند، امثال مجاهدین خلق ، سلطنت طلبان، تجزیه طلبان، ومزدورانی که از هضم رابع سرویس های امریکائی، اسرائیلی وسعودی گذشته اند وبصورت سازمان یافته با تبلیغات شبانه روزی وجعل خبر و پروپاگاندای دنیای مجازی میکوشند سایه تحریم را روی سر مردم ایران حفظ کنند. ابنها درحقیقت عصای دست جنایتکاران جنگی شده اند والبته اینها مشاوره دهندگان به امریکائی ها بوده اند.  بارها مشاوره داده اند که ایران را بمباران کنید. بارها مشاوره داده اند که شدت تحریم ها را بیشتر کنید. آری همه این خائنین شمشیرتحریم دارو وغذا را تیز کردند همه اینها موش های لجنزار قدرتند و برای رسیدن به قدرت به هر کثافتی آلوده شده اند و البته قیمتشان هم زیاد نیست. تجربه تاریخی نشان داده هرگاه امریکا به اینها نیاز نداشته باشد آنها را به قیمت یک کیلو سیب زمینی گندیده هم خواهد فروخت و آن روز هم خواهد رسید. 

نکته پایانی اینکه درشرایطی که کثیف ترین وشقی ترین عناصر تاریخ بشر با خائنین و مزدورانشان از مجاهدین خلق و تجزیه طلبان تا سلطنت طلبان و مهره های دست چین شده سرویسها  در هم آمیخته اند تا در این شرایط خاص که ایران و جهان زخم بر تن دارد، نمک بر زخم و محنت و رنج ایرانیان بپاشد.  دشمنان ایران زمین باید بدانند اگر چه سخت و اگرچه با رنج و اگر چه با هر آنچه  که میتوانیم ، ایران و ایرانیان  با غرور وافتخار از آن عبور خواهند کرد و نخواهند گذاشت خواب دشمنان ایران زمین  تعبیر شود.

(پایان)

دریوزگی آپوزسیون جعلی همه مزدوران و خائنین در یک قاب

*** 

رجوی مشاطه گر تروریستها در دستگاهی متناقضافتخار رجوی به مزدوری – از صدام تا برایان هوک

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/آرزوهاى-برباد-رفته-رجوى/

آرزوهاى برباد رفته رجوى

آرزوهاى برباد رفته رجوىعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، کلن آلمان، بیست و سوم ژوئن 2020:… در كشور البانى با پولهاى باد آورده از مزدورى و خيانت به وطن خود خيلى از رجال آنجا را خريده و لابى خود كرده است و الان هم در آستانه مراسم ٣٠ ژوئن با توجه به محدوديتى كه مريم رجوى در فرانسه با آن مواجه شده است  و عدم برگذارى مراسم در اين كشور مريم رجوى به اين ترفند رسيده است كه اين مراسم را در كشور البانى و در قرارگاه اشرف ٣ برگذار كند و روى آن تبليغات گسترده اى انجام ميدهد و از هم اكنون پروژ هاى سنگين هزينه بر را در دستور قرار داده است از جمله آوردن سياهى لشكر از گرسنگان البانى تا رونقى به اين “شو” تبليغاتى بدهند و همچنين سر افراد تشكيلات شيره بمالند و خودى را همچنان نشان دهند اما غافل از اينكه ديگر نتها آرزوى شاخ شدن براى سرزمين و ملت ايران به گور ميبرند . آرزوهاى برباد رفته رجوى 

آرزوهاى برباد رفته رجوىمحدوديت در فرانسه، شكست طرح جنگ و حال زار مريم رجوى

آرزوهاى برباد رفته رجوى اراجیف شورای ملی مقاومت رجوی

رشته هاى تنيده و آرزوهاى بر باد رفته رجوى

عبدالکریم ابراهیمی

عبدالکریم ابراهیمی ، آلمان

مسعود رجوى رهبر فرقه به اصطلاح مجاهدين خلق استراتژى خود را بر پايه ” هدف وسيله را توجيه ميكند ” بنا نهاده  و به همين دليل براى شخصيت رؤيايى كه براى خود ساخته است به هر دريوزگى ، خودفروشى و مزدورى روى آورده تا آرزوى خود را برآورده كند .

شخص رجوى مثل باد به هر سمتى ميچرخد به اصول تدوين شده بنيانگذاران سازمان كه رجوى آن را منحرف و به لجن كشاند و از آن يك فرقه تروريستى بشدت مخرب با شيوه كنترل ذهن  براى پيشبرد اهدافش ساخت به همين منظور به شيوه هايى روى آورد كه تاريخ ملت ايران هرگز آنرا از ياد نبرده و فراموش نخواهد كرد . از جمله اين خيانت هاى وجوى اين است كه با دشمن ملت ايران كه اتفاقا در جنگ با مردم و سرزمين ايران بود يعنى ديكتاتورى حاكم بر كشور عراق و رژيم صدام بر عليه مردم و سرزمين خود همدست شد و از هيچ جنايتى از مزدورى و خودفروشى بر ضد مردم و كشور خود و حتى مردم عراق كه ضد ديكتاتورى حاكم بر كشور خود بودند در خدمت به اربابش صدام حسين كوتاهى نكرد تا اينكه اين ديكتاتور سقوط كرد و اميد رجوى بر باد رفت و تشكيلات رجوى تا نفس گاه فروپاشى پيش رفت و تعداد زيادى از نيروى تشكيلات صحنه خيانت و جنايت ساخته شده به دست رجوى را ترك كردند اما رجوى با حيله گرى تمام و سرسپارى كامل ، اما اينبار به آمپرياليسم كه روزى بنيانگذاران سازمان اصول و اهداف خود را مبتنى بر محو آن
استوار كرده بودند روى آورد و همانند ارباب قبلى به مزدورى و خيانت از ملت و وطن خود براى اين دشمن ديرينه مردم مظلوم خاورميانه و جهان روى آورد ، با شقى ترين گروه تروريستى داعش بواسطه افسران باقيمانده حزب بعث هم كأسه شد و براى رسيدن به هدفش و احياى تشكيلات متلاشى شده اش وبراى دشمنى با مردم و سرزمين خود به مزدورى براى برخى از سران مرتجع كشورهاى عربى براى بقاء خود روى اورد . اما هيچكدام از اعمال رجوى  جز روسياهى و پيسى و پلشتى و نفرت برايش دستآوردى نداشت .

الان هم براىِ تشكيلات بى صاحب اش در كشور آلبانى با شانتاژ و تبليغات دروغ عٓلٓم مبارزه و سرنگونى بى محتوا بلند كرده و دلش به نتانياهو و برايان كوك و پمپئو و جان بولتون خوش است و با اين استدلال سر نيروى هاى خود شيره ميمالد و همچنان تعداد اندكى از آنها را در چنگال خون آلود خود برده و اسير نگه داشته است .

در كشور البانى با پولهاى باد آورده از مزدورى و خيانت به وطن خود خيلى از رجال آنجا را خريده و لابى خود كرده است و الان هم در آستانه مراسم ٣٠ ژوئن با توجه به محدوديتى كه مريم رجوى در فرانسه با آن مواجه شده است  و عدم برگذارى مراسم در اين كشور مريم رجوى به اين ترفند رسيده است كه اين مراسم را در كشور البانى و در قرارگاه اشرف ٣ برگذار كند و روى آن تبليغات گسترده اى انجام ميدهد و از هم اكنون پروژ هاى سنگين هزينه بر را در دستور قرار داده است از جمله آوردن سياهى لشكر از گرسنگان البانى تا رونقى به اين “شو” تبليغاتى بدهند و همچنين سر افراد تشكيلات شيره بمالند و خودى را همچنان نشان دهند اما غافل از اينكه ديگر نتها آرزوى شاخ شدن براى سرزمين و ملت ايران به گور ميبرند بلكه اربابان آنها از ابرقدرت جهان تا نتانياهوى كلاش و دروغگو و سران وهابى عربستان همه و همه در برابر اراده ملت ايران به زانو در آمده و توطئه هايشان بر ضد ملت و سرزمين ايران به خودشان بر گشته و اقتدار ايران سرافراز زبانزد عام و خاص است .

اما نكته اى خطاب به مريم رجوى است كه اى هرزه سياسى و اى عجوزه فتنه و حيله و رَيا و دروغ ، آيا اقتدار ملت ايران را نميبينيد ؟
آيا به كرنر رفتن اربابانت را مشاهده نميكنيد؟
آيا اعتراضات مردم آمريكا بر ضد نژادپرستى و سيل و طغيان مردمى آن را نميبينيد؟
آيا افول قدرت اربابت در برابر اراده مردم ايران و منطقه را مشاهده نميكنيد ؟

اى آقا و خانم رجوى با چه رويى باز دم از مبارزه مسلحانه و سرنگونى ميزنيد ! كم تا حال جوانهاى مردم ايران را قربانى اين مطامع نامشروع خود كرده ايد كه حال نه ريش و نه پشمى برايتان مانده است ،اما باز در اين بوق ميدميد !؟

خانم رجوى  خجالت هم خوب چيزى است لطفاً به ان روباه هميشه خواب و هر از چند گاهى بيدار بگوئيد كمتر از ته قبر زر بزند ديگر بخت شما تمام شده است ، به فكر دادگاهى و نوشتن دفاعيه براى خود باشيد ، البته كه شما زوج منفور اينقدر جنايت و خيانت كرده ايد كه مطمئناً هيچ دفاعيه اى براى خود نداريد .

به اميد محو جنايت و دروغ و پلشتى فرقه رجوى و به عدالت سپارى رهبرى و سران غرق در جنايت آن.

آرزوهاى برباد رفته رجوى

***

 حال زار مريم رجوىBBC: The Strange World of the People’s Mujahedin(aka; MKO, MEK, Rajavi cult)

همچنین: