رایزنی های معاون امور بین الملل ستاد حقوق بشر در عراق

رایزنی های معاون امور بین الملل ستاد حقوق بشر در عراق

سایت ستاد حقوق بشر ایران (قوه قضائیه)، هجدهم اوت 2015:… وی همچنین ضمن ابراز خرسندی از وجود مناسبات گسترده و متنوع بین دو کشور در زمینه های مختلف و متنوع، بر اهمیت همکاری مشترک در مبارزه با تروریسم در مجامع بین المللی تاکید کرد و ضمن ستودن نقش عراق در مبارزه با جریان تروریستی داعش و حمایت های ویژه جمهوری اسلامی ایران در این زمینه، از مواضع دولت و مقامات عراقی در قبال منافقین …

حیدر العبادی ظریف بغداددرد اصلی رهبری مجاهدین چیست؟ رفتن مالکی هم بحران تشکیلات رجوی را حل نکرد

العبادی روحانیحیدر العبادی: منافقین (فرقه رجوی) تروریست و جنایتکاراند. اقدام لازم را انجام میدهیم

لینک به منبع

رایزنی های معاون امور بین الملل ستاد حقوق بشر در عراق

حقوق بشر > ایران – کاظم غریب آبادی طی یک سفر رسمی دو روزه به عراق با مقامات بلندپایه این کشور در خصوص گسترش همکاری ها و مناسبات بین دو کشور در حوزه حقوق بشر و همچنین همکاری های حقوقی و قضایی دیدار و گفت وگو نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر ، کاظم غریب آبادی، معاون امور بین الملل و همکاری های بین المللی قضایی ستاد حقوق بشر کشورمان که برای انجام یک سفر رسمی دو روزه در راس هیاتی عازم عراق شده است در روز اول با وزیر حقوق بشر، وزیر دادگستری، رییس و اعضای کمیته حقوق بشر مجلس، قایم مقام وزیر امور خارجه و رییس بنیاد شهید عراق دیدار و گفتگو نمود. طرفین در این دیدارها در خصوص گسترش همکاری ها و مناسبات بین دو کشور در حوزه حقوق بشر و همچنین همکاری های حقوقی و قضایی تبادل نظر نمودند.

غریب آبادی در این دیدارها با اشاره به همسویی مواضع دو کشور در زمینه حقوق بشر در مجامع بین المللی، آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای توسعه همکاری ها بین دو کشور از جمله از طریق برگزاری کارگاه های مشترک در حوزه حقوق کودکان، حقوق زنان، حقوق اقلیت ها، مدیریت زندان ها، آموزش قضات عراقی اعلام نمود. وی همچنین ضمن ابراز خرسندی از وجود مناسبات گسترده و متنوع بین دو کشور در زمینه های مختلف و متنوع، بر اهمیت همکاری مشترک در مبارزه با تروریسم در مجامع بین المللی تاکید کرد و ضمن ستودن نقش عراق در مبارزه با جریان تروریستی داعش و حمایت های ویژه جمهوری اسلامی ایران در این زمینه، از مواضع دولت و مقامات عراقی در قبال منافقین قدردانی و بر ضرورت ادامه این تلاش ها تا خروج کامل این گروهک از عراق تاکید کرد. معاون ستاد حقوق بشر کشورمان همچنین از همکاری ها و موافقت نامه های موجود قضایی فیمابین دو کشور ابراز خرسندی کرد و ضمن اشاره به مشکل آن دسته از اتباع ایرانی که با هدف زیارت و از مبادی غیر رسمی عازم عراق می شوند، خواهان حل این مشکل با نگاه انسانی و اسلامی شد.

دیدار غریب آبادی با مقامات عراقی

مقامات عراقی نیز در این دیدار با هیات کشورمان آمادگی و حمایت خود را برای توسعه مناسبات بین دو کشور در موضوعات مورد اشاره اعلام نمودند. وزیر حقوق بشر جمهوری عراق ضمن ابراز قدردانی دولت و ملت عراق از حمایت ها و کمک های کشورمان به عراق در زمینه های مختلف، از جنایات گروه های تروریستی در این کشور بویژه گروه تروریستی داعش به عنوان لکه لنگی به منظور بدنام کردن اسلام یاد کرد و بر ضرورت همکاری ها و اتخاذ مواضع مشترک بین دو کشور در سطح بین المللی به منظور حل و فصل معضلات و مسایل منطقه تاکید نمود.

وزیر دادگستری عراق نیز در دیدار جداگانه ای با هیات ستاد حقوق بشر قوه قضاییه کشورمان، ضمن ابراز خرسندی خود از اینکه موافقت نامه انتقال محکومین بین دو کشور به صورت مناسبی در حال اجرا می باشد، آمادگی عراق برای اجرای کامل سایر موافقت نامه های حقوقی و قضایی امضاء شده بین دو کشور از جمله موافقت نامه استرداد مجرمین را ابراز و اعلام آمادگی نمود که از تجارب جمهوری اسلامی ایران در در زمینه سیستم قضایی بویژه در موضوع آموزش قضات و همچنین تدوین و بازنگری قوانین حقوقی و قضایی، بهره مند گردند.

در دیدار با رئیس بنیاد شهید عراق نیز طرف عراقی ضمن قدردانی از میزبانی چندین ساله جمهوری اسلامی ایران از مهاجران عراقی و برخورد انسانی دولت و ملت ایران با آنها، بر ضرورت همکاری بین بنیادهای شهید دو کشور از جمله بهره مندی طرف عراقی از تجارب کشورمان در امر خدمات رسانی و حمایت از خانواده های شهداء تاکید و خواستار تعامل و همکاری بیشتر بین این دو نهاد شد.

قایم مقام وزیر و معاون روابط دوجانبه کشورهای همسایه وزارت امور خارجه عراق نیز در دیدار با هیات کشورمان، روابط دو کشور ایران و عراق را استراتژیک و تعیین کننده در معادلات منطقه ای دانست و ضمن اشاره به تجارب ارزشمند جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین المللی در مواجهه با برخوردهای دوگانه و سیاسی غرب با این کشور در موضوعات حقوق بشری، علاقه مندی عراق به بهره مندی از این تجارب را مورد تاکید قرار داد و ابراز امیدواری نمود که شاهد گسترش روزافزون روابط راهبردی دو کشور باشد، چرا که به اعتقاد وی این امر کاملا در راستای منافع بلندمدت دو کشور ایران و عراق و همچنین به نفع تحولات آینده منطقه و بین المللی می باشد.

در ادامه این دیدارها همچنین، رئیس کمیته حقوق بشر پارلمان عراق در دیدار با هیات ستاد حقوق بشر با اشاره به کمک ها و حمایت های جمهوری اسلامی ایران به دولت عراق در مبارزه با تروریسم، وجود گروه های تروریستی در این کشور را که برای بدنام کردن اسلام دست به جنایات مختلف می زنند، برخلاف منافع منطقه و بین الملل دانست و ادامه همکاری دو کشور در این زمینه را مورد تاکید قرار داد. ایشان همچنین آمادگی پارلمان عراق برای گسترش همکاری ها و ارتباطات با مجلس شورای اسلامی در زمینه حقوق بشر بویژه با هدف بهره مندی از تجارب ایران در زمینه حقوق شهروندی را اعلام و خواستار گسترش این تعاملات شد.

خاطرنشان می گردد هیات ستاد حقوق بشر به سرپرستی معاون امور بین الملل این ستاد در سفر خود به عراق، در دیدار با مقامات و نهادهای مختلف این کشور از جمله مقامات عالیرتبه قضایی راه های گسترش مناسبات و تعاملات دو کشور در زمینه های حقوق بشری و قضایی را مورد گفتگو و رایزنی قرار می دهد.

Camp Ashraf Iraq January 13 2014


https://youtu.be/zrl9D14Wlw8

دانایی فر کمپ اشرف 1بازدید سفیر جمهوری اسلامی از پادگان اشرف

گزارش عراق در مورد مجاهدین خلق فرقه رجوی 2014وزارت حقوق بشر عراق پژوهشی پیرامون سازمان خلق تدوین کرده است

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=13483

چرا غلط کردم مریم رجوی در مورد رفتن به عراق از سایتهای منافقین (فرقه رجوی) حذف شد

سایت مجاهدینسایت مجاهدین دات کام، تهران، پنجم اکتبر ۲۰۱۴: … یک خبرنگار حاضر در این مراسم با طرح این سوال که نیروهای شما چه تدبیری برای تقابل با این حربه ایران اندیشیده اند از قول مریم رجوی نوشته است: “سازمان مشی مسلحانه را کنار گذاشته است”. وی همچنین از قول مریم رجوی نوشته است: “استقرار در خاک عراق یکی از اشتباهات استراتژیکی بود که سازمان مرتکب شده …

مجتبی رشیدی: مریم قجر (رجوی) ونشخوار یاوه های تکراری

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهبازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

لینک به منبع

چرا غلط کردم مریم رجوی در مورد رفتن به عراق از سایتهای منافقین (فرقه رجوی) حذف شد

نشریات نفاق

نشریه هفتگی فارسی زبان “مجاهد”، ارگان رسمی گروهک تروریستی منافقین است که فرقه رجوی سعی کرده در این نشریه اخبار و اطلاعاتی در مورد وضعیت کشور ایران را به صورت وارونه به خورد اعضاء و هوادارانش در داخل و خارج از کشور و همچنین دوستان غربی و آمریکایی اش نشان دهد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین، در تاریخ ۱ مرداد ۱۳۵۸ اولین نشریه مجاهد چاپ شد اما پس از درگیرهای ۳۰ خرداد ۱۳۶۰ این نشریه تعطیل شد و سپس در سال ۶۱ شروع به فعالیت نمود پس از حمله آمریکا به عراق این نشریه از حالت چاپی خارج شد و به حالت الکترونیکی تغییر یافت و اولین شماره ” روزنامه الکترونیکی مجاهد” در تاریخ ۴ آبان ۸۴ منتشر شد.

از نکات قابل توجه این نشریه این است که هر شخص پس خواندن و یا مشاهده کامل نشریه، می تواند دگردیسی و مواضع منافقین را در مورد افراد و شخصیت ها و دولت ها به صورت کامل مشاهده کند . در ابتدای انقلاب این سازمان امپریالیسم آمریکا را مانع راه تکامل بشریت می دانست و معتقد بود که بین امپریالیسم و خلق های تحت ستم تنها رابطه ای که وجود دارد یا نبرد است یا تسلیم. در بیانیه اعلام موجودیت سازمان در ۲۰ بهمن ۱۳۵۰ چنین آمده بود: “اولا در شرایط کنونی تضاد اصلی و آشتی ناپذیر جامعه ما را تضاد بین توده های خلق از یک طرف و امپریالیسم جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم دست نشانده شاه از طرف دیگر تشکیل می دهد.”

اما اکنون پس از گذر زمان سرکردگان منافقین تغییر شعار داده و اکنون آمریکا را هم پیمان خود جهت فعالیت علیه ایران می داند و خود را در دامان آمریکا گذارده اند.

چرا نشریه مجاهد ، شماره ۱۴۸ از اینترنت و سایت های منافقین حذف شده است؟

گروهک تروریستی منافقین در یک واکنش شتابزده نشریه شماره ۱۴۸ را از اینترنت و کلیه سایت های خبری خود حذف کرد. این شماره نشریه به تاریخ ۱۴ آبان ماه ۱۳۸۶ پاسخ های مریم رجوی به یک خبرنگار و همچنین یکی از نمایندگان پارلمان نروژ را منعکس کرده بود. در نشریه شماره ۱۴۸ چنین آمده بود:

“شمار زیادی از خبرنگاران شبکه های تلویزیونی و مطبوعات نروژ از مدتی قبل از ورود انتظار می کشیدند.”

در این گزارش همچنین درباره راهبندان غرب بر تغییر دمکراتیک و رابطه آن با حضور نام سازمان و شورای دست ساز در لیست گروههای تروریستی به نقل از مریم رجوی آمده است:

“ایران موفق شد با به خدمت گرفتن غرب و برچسب تروریستی علیه نیروی اصلی اپوزیسیون عامل تغییر در ایران (یعنی منافقین و شورای دست ساز) را بلوکه کند

یک خبرنگار حاضر در این مراسم با طرح این سوال که نیروهای شما چه تدبیری برای تقابل با این حربه ایران اندیشیده اند از قول مریم رجوی نوشته است:

“سازمان مشی مسلحانه را کنار گذاشته است”.

وی همچنین از قول مریم رجوی نوشته است:

“استقرار در خاک عراق یکی از اشتباهات استراتژیکی بود که سازمان مرتکب شده.”

مریم رجوی در مصاحبه مطبوعاتی در نروژ قصد داشت چهره سیاسی و استراتژیکی سازمان تروریستی را بزک کند و خود را سرکرده یک گروه تروریستی نشان ندهد ، اما وی در پاسخ های خود به خبرنگار مربوطه و همچنین یکی از نمایندگان نروژ دچار اشتباهات اساسی شد ، زیرا پاسخ های داده شده مریم رجوی در مورد “مبارزه مسلحانه” و همچنین “اشتباه استراتژیک قلمداد کردن استقرار اعضا در خاک عراق” از دو دهه قبل ، در تضاد و تناقض با تمام فعالیت های اخلال گرانه کنونی سازمان برای باقی ماندن در عراق می باشد.

همانطور که مطلع هستید گروهک تروریستی منافقین استراتژی خود را بعد از سرنگونی صدام ، برای ماندن در عراق تنظیم کرده است و در این چارچوب همراه با بقایای صدام با دامن زدن به جنگ ها و اختلافات فرقه گرایانه در عراق ، شرایط بازگشت طرفداران حکومت بعثی را در این کشور مهیا می کند . ساختن دروغ های بزرگ و نجومی حمایت ۵,۲۰۰,۰۰۰ نفر از مردم عراق برای ماندن سازمان در عراق هم در چارچوب باقی ماندن در عراق صورت گرفته که در تناقض کامل با پاسخ های مریم رجوی در نروژ می باشد.

به همین دلیل به نظر می رسد که مریم رجوی و سرکرده گروهک بلافاصله به جمع بندی این موضوع پرداخته اند که سرانجام منجر به تصمیم حذف نشریه شماره ۱۴۸ مجاهد از اینترنت و کلیه سایت های خبری منافقین شده است.

***

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمسعود و مریم رجوی زهره قائمی مسئول ترور شهید صیاد شیرازی را به همراه دیگران در قرارگاه اشرف باقی گذاشت تا کشته شوند

زهره قائمی کمپ اشرف 2زهره قائمی بصورتی مشکوک در کنار بیش از پنجاه تن دیگر در قرارگاه اشرف به ضرب گلوله گشته شد. رجوی هنوز اجازه دسترسی و تحقیق از ۴۲ تن باقی مانده از این واقعه را نمی دهد

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

همچنین:

آیا رجوی از مخفیگاهش بیرون می‌آید؟! (همیشه پای پاریس در میان است)

سایت مجاهدینمجاهدین دات کام، تهران، بیست و سوم سپتامبر ۲۰۱۴: …  نگرانی اروپایی‌ها بالاخص فرانسه از حضور اعضای خطرناک گروهک تروریستی منافقین در کشورهای‌شان همواره مشهود بوده است و نمود عینی آن را می‌توان در نحوه پذیرش اعضای سازمان نفاق در کشورهایشان بعنوان پناهنده ملاحظه نمود.  در روزهای اخیر گر

چرا منافقین (فرقه رجوی) به انفجار اعتراف نکردند؟

کشمیری کلاهیمجاهدین دات کام، تهران، شانزدهم سپتامبر ۲۰۱۴: …  چاپ نامه یکی از قهرمانان عملیات ویژه امضا محفوظ در نشریه نفاق که واقعیات زیادی در آن پیدا بود مسولیت مستقم سازمان را در این گونه فجایع عریان ساخت. در مقدمه کوتاه بر این نامه که یکی از مدیحه‌سرایی‌های پس از انقلاب ای

 حوض شیطان (مجاهدین خلق قربانیان اربابانی بی شمار)

مجاهدین دات کام، شانزدهم سپتامبر ۲۰۱۴: …  فرد می بایست بعد از تکرار این چند جمله ،۳ بار با صدای بلند کلمه حاضر حاضر حاضر را فریاد بکشد. این فریاد کشیدنها می بایست طوری می بود که افراد در نشست هم آن را تائید می کردند که تقریبا کمتر کسی بود که می توانست به آن حد فریاد بکشید که در دفعه اول قبول شود. حالت نفراتی که می بایست ب

تروریست خوب و بد – امریکا و تولیداتی همچون منافقین (فرقه رجوی) و گروههای تکفیری

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریست خوبمجاهدین دات کام، تهران، سیزدهم سپتامبر ۲۰۱۴: …  آمریکا زمانی در جهت منافع خود این گروه‌های تروریستی را تشکیل داد و یا در گسترش فعالیت آنها نقش داشت. بر این اساس اسامه بن لادن، ملاعمر ، مسعود رجوی، مریم قجر، ابوبکر بغدادی در بر