رای 85 درصدی رجوی داعشی چه شد ؟!

رای 85 درصدی رجوی داعشی چه شد ؟!

رای 85 درصدی رجوی داعشی چه شدمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و پنجم فوریه 2020:… رجوی رو کرد به اعضاء و گفت : برادران و خواهران من این 85 درصد را چکار کنم ؟! هیچ کس نمی دانست که منظور رجوی شیاد چه هست . تا اینکه عباس داوری معروف به جاسوس الدوله که از قبل همراه رجوی نقشه را کشیده بودند بر گشت و گفت این 85 درصد مال شماست و باید راهی باز شود تا آنها به ارتش ازادیبخش بپیوندند ! بعد از صخبت عباس داوری گفت بس در این صورت عملیات راهگشایی را اعلام می کنم و هر قرارگاهی باید تعهد بدهد که نیرهای مانده در داخل ایران به عراق بیاورد ! چند روز بعد از نشست توجیهی اعضاء نگون بخت به مقر های مرزی خود بر گشتند و سازماندهی بر اساس تیم بندی تشکیل شد و آموزشهای خاص بر گزار شد و چند ماه بعد تیمهایی که به نام تیمهای راهگشائی نام گذاری شدند شرع بکار کردند و با همکاری ارتش صدام در مرزهای ایران و عراق . رای 85 درصدی رجوی داعشی چه شد ؟!

رای 85 درصدی رجوی داعشی چه شدرجوی رهبر انقلابیون عراق هم شد

رای 85 درصدی رجوی داعشی چه شد ؟!

سال 75 بود رجوی روح پلید نقشه کشیده بود;برای آوردن افراد از داخل ایران به داخل تشکیلات تصمیم گرفته بود تیمهائی برای به شهرهای مرزی بفرستد تا یک مشت بدبخت کارتن خواب ؛ معتاد ها را با وعده زندگی بهتر در اروپا فریب داده به اردوگاههای هدیه صدام ملعون به رجوی داعشی منتقل کند .

رجوی روح پلید و دیگر سران فرقه نقشه شوم خود را از قبل اماده کرده بوند و برای پیاده کردن نقشه شوم خود باید اعضاء ایر در چنگال خود را توجیه می کرد و به همین منظور نشستی در اردوگاه موسوم به باقر زاده بر گزار کرد و برای توجیه نقشه خود شروع کردن به یک مشت یاوه سرائی و از وضعیت داخلی و پایگاه سیاسی و اجتماعی ایران صحبت کردن و ادعاکرد که در داخل ایران نارضایتی ملت ایران از رژیم به اوج خود رسیده و برای اثبات یاوه های خود گفت :

چند روز پیش با طارق الهاشمی ملاقات داشتم و به وی گفتم اگر مرزها باز باشد و تردد به عراق ازاد باشد بیش از 90 درد جوانان ایرانی به ارتش دست ساز رجوی خواهند پیوست !!!

سپس رجوی روح پلید روی تابلو شروع کرد به تقسیم دیدگاه ملت ایران و مدعی شد در داخل ایران بر اساس اخبار موثقی که داریم و با امار رسمی که داریم 5 درصد طرفدار رژیم ایران هستند که کلا پاسدار و بسیجی هستند ! 5 درصد هم طرفدار ملی مذهبی ها و سلطنت طلبها ؛ گروهها ؛ 5 درصد هم بی تفات می ماند 85 درصد که به نفع ما هستند !

( البته رجوی در اوج کلاشی و بطور خاص بی خبری اعضاء نگون بخت از وضعیت داخل ایران نمی دانستند رجوی روح پلید این آمار چطور و از چه طریقی به دست اورده است ) .

سپس رو کرد به اعضاء و گفت : برادران و خواهران من این 85 درصد را چکار کنم ؟! هیچ کس نمی دانست که منظور رجوی شیاد چه هست .

تا اینکه عباس داوری معروف به جاسوس الدوله که از قبل همراه رجوی نقشه را کشیده بودند بر گشت و گفت این 85 درصد مال شماست و باید راهی باز شود تا آنها به ارتش ازادیبخش بپیوندند !

بعد از صخبت عباس داوری گفت بس در این صورت عملیات راهگشایی را اعلام می کنم و هر قرارگاهی باید تعهد بدهد که نیرهای مانده در داخل ایران به عراق بیاورد !چند روز بعد از نشست توجیهی اعضاء نگون بخت به مقر های مرزی خود بر گشتند و سازماندهی بر اساس تیم بندی تشکیل شد و اموزشهای خاص بر گزار شد و چند ماه بعد تیمهایی که به نام تیمهای راهگشائی نام گذاری شدند شرع بکار کردند و با همکاری ارتش صدام در مرزهای ایران و عراق از میدانهای مین راهی برای تردد به سمت ایران پاکسازی می شد و تیمی که مامور تردد به داخل ایران می شد از میدانهای مین مشخص شده به داخل ایران تردد می کردند تا افرادی را که بوسیله قاچاقچی ها به مرز اورده می شد تحویل بگیرند .

با اوردن چند نفر در همان اوایل این مرحله که رجوی روح پلید اسم ان را راهگشائی گذاشته بود معلوم که یک مشت معتاد و قاچاقجی ؛ کارتن خواب و … را رجوی بعنوان نیرو به داخل عراق اورده که نه تنها از مبارزه و سیاست هیچ سر رشت های نداشتند بلکه اسمی از فرقه رجوی داعشی نشنیده بودند حتا چند نفر اول که امده بودند منتظر بودند هر چه زودتر از عراق به اروپا اعرام شوند ! چون رجوی این افراد با فریب و نیرنگ و با وعده فرستادن این افراد به اروپا به عراق اورده بود ! در ایران از سال 75 تا آخرین انتخابات مجلس که چند روز پیش بر گزار شد بارها انتخابات ریاست جمهوری ؛ انتخابات مجلس هم انتخابات شوراها بر گزار شده و هر بار هم رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی فراخوان تحریم داده اند که هیچ کس در داخل ایران برای فراخوانهای سران فرقه رجوی داعشی تره هم خورد نکرده اند .

اما آنچه موجب خنده هست پیام منتسب به رجوی روح پلید که مرغ پخته را هم به خنده وا می دارد .رجوی روح پلید مفقود القبر از قبر نداشته خود پیام داده و مدعی شده انتخابات تحریم شده ! اما موضوعی که خیلی باعث تعجب هست اینکه رجوی با داشتن 85 درصد رای مردم ایران چرا نسل جدید حتا اسم رجوی را نمی شناسند و عده ای هم که از نسل دهه شصت و یا هفتاد هستند فرقه رجوی روح پلید به عنوان منافق می شناسند ؟!

اگر فرقه رجوی مدعی در داخل ایران پایگاه دارد ــ چرا فرقه رجوی روح پلید بطور خاص مریم قجر داعشی بعنوان رئیس جمهور حسرت به دل به داخل ایران نمی رود تا به حسرت 26 ساله خود پایان بدهد ؟به رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی و دیگر سران فرقه می گویم :

برای بر چیدن تخت و تاجی که در البانی برای خودتان درست کرده اید فقط مادران اسیران فرقه کافی . اگر ریگی به کفش ندارید و اگر ترسی ندارید راه را برای ملاقات خانواده ها با اعضاء اسیر در اردوگاه البانی را باز کنید تا مادران و خانواده ها درصد را کف دستتان بگذارند .

پاریس : محمد رزاقی

رای 85 درصدی رجوی داعشی چه شد ؟!

لینک به منبع

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-قجر-داعشی-،-خدا-و-تاریخ-و-طبیعت-انت/

مریم قجر داعشی ، خدا و تاریخ و طبیعت انتقام ما شکنجه شدگان را می گیرد

مریم قجر داعشی ، خدا و تاریخ و طبیعت انتقام ما شکنجه شدگان را می گیردمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دهم فوریه 2020:… این هفته خبر مرگ یکی دیگر از شکنجه گران فرقه رجوی داعشی ( ذبیح الله مداح ) معروف به منصور مداح در سایتهای فرقه رجوی داعشی در ج شد.  منضور مداح یکی از کسانی بود که در سرکوب و شکنجه اعضاء ناراضی در تشکیلات رجوی دست داشت و کسی بود که سیر تکامل انسانی ر ابصورت معکوس و دنده عقب برای جلب نظر و رضایت رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی طی کرد و انسانیت را کنار گذاشت با عجین شدن در ایدئولوژی دست ساز رجوی تبدیل به یک حیوان با صورت انشان شد . من شخصا وی را  2 بار از نزدیک دیدم یکبار سال 73 در جریان زندانی کردن بیش از 500 نفر اعضاء ناراضی در اردوگاه بد نام اشرف به دستور شخص رجوی روح پلید دیدم و یکبار هم در فروردین سال 74 در دادگاهی که شخصآ رجوی روح پلید برای ما تشکیل داده بود در ان سالن دادگاه دیدم و شناختم . مریم قجر داعشی ، خدا و تاریخ و طبیعت انتقام ما شکنجه شدگان را می گیرد 

مریم قجر داعشی ، خدا و تاریخ و طبیعت انتقام ما شکنجه شدگان را می گیردمرگی دیگر در آلبانی – خاطراتی از مرحوم ذبیح الله مداح

مریم قجر داعشی ، خدا و تاریخ و طبیعت انتقام ما شکنجه شدگان را می گیرد

مریم قجر داعشی ، خدا و تاریخ و طبیعت انتقام ما را می گیرد !

این هفته خبر مرگ یکی دیگر از شکنجه گران فرقه رجوی داعشی ( ذبیح الله مداح ) معروف به منصور مداح در سایتهای فرقه رجوی داعشی در ج شد. 

منضور مداح یکی از کسانی بود که در سرکوب و شکنجه اعضاء ناراضی در تشکیلات رجوی دست داشت و کسی بود که سیر تکامل انسانی ر ابصورت معکوس و دنده عقب برای جلب نظر و رضایت رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی طی کرد و انسانیت را کنار گذاشت با عجین شدن در ایدئولوژی دست ساز رجوی تبدیل به یک حیوان با صورت انشان شد .

من شخصا وی را  2 بار از نزدیک دیدم یکبار سال 73 در جریان زندانی کردن بیش از 500 نفر اعضاء ناراضی در اردوگاه بد نام اشرف به دستور شخص رجوی روح پلید دیدم و یکبار هم در فروردین سال 74 در دادگاهی که شخصآ رجوی روح پلید برای ما تشکیل داده بود در ان سالن دادگاه دیدم و شناختم .

اسفند ماه سال 73 تقریبا 2 هفته مانده به عید سال 74 دز زندان معروف مروارید در سلولی که تقریبا 23 نفر بودیم و دقیق چند روز بعد از مرگ قربانعلی ترابی بر اثر شکنجه های وحشیانه شکنجه گران و زندانبانان فرقه رجوی در سلولی که ما در ان زندانی بودیم دقیقا یادم هست بعد یک یا 2 ساعت بعد از شیپور خاموشی که معمولا ساعت 11 شب زده می شد مختار ( بهرام جنت صادقی )دریچه درب سلول باز کرد و گفت  اماده شوید که با خواندن نام هر کس به جلو درب بیاید . مختار این را گفت و رفت تقریبا نیم ساعت بعد دریچه در باز شد و چهره کریه منظر نریمان ( حسن عزتی ) جلو درب سلول نمایان شد .

اسم هر کس را می خواندن نفر وقتی جلو درب می رفت باید پشت به درب سلول می ایستاد سپس نریما ندرب سلول باز می کرد و مختار چشم بند روی چشم نفر می بست و دستبند از پشت به دستان هر نفر می زدند و عقب عقب از سلول خارج می کردند و بر می گشتند همان ریل را با نفر بعدی و …

هیچ کس نمی دانست که ان موقع شب نفرات به کجا می برند و یا چه بلائی سرشان می اید . وسط همین خارج کردن نفرات از سلول بود که یکباره سرعت خارج کردن نفرات از سلول تند کردند گویا می خواستند تا صبح نشده پروژه را تمام بکنند .

تقریبا 14 نفر از سلول خارج کرده بودند من نفر پانزدهم بودم که باید پشت به درب سلول می ایستادم تا زندانبانان رجوی روح پلید چشم بند ببندند و دست بند از پشت به دستانم بزنند .

از انجا که سرعت انتقال نفرات زیاد کرده بودند مختار با عجله چشم بند کج روی چشمانم بست طوری که یک بند چشم بند از روی گوشم و بند دیگر چشم بند از زیر گوشم از پشت بست و همین باعث شد از سمت راست گوشه چشم بند بطور کامل روی چشم ام را نپوشاند و بعد از خروج از سلول در راهرو دیگر شکنجه گران به غیر از مختار و نریمان را ببینم از جمله :

ـــ سید محمد سادات در بندی با نام مستعار کاک عادل .

ـــ حجت بنی عامری با نام مستعار حکمت .

ــ حمید یوسفی

اسفندیار ( این شکنجه گر را مریم قجر مثل یعضی از تروریستهای اموزش دیده گارد و فدائیان صدام بعد از سرنگونی صدام ملعون با سبیل تراشیده و اویزان کردن کروات به پاریس اورد .

ـــ محسن امینی

ــ اسدالله مثنی

ــ ذبیح الله مداح با نام مستعار منصور مداح ( همین شکنجه گر که ریق رحمت در البانی سر کشیده ). 

بعد از خروج از سلول نفر چشم بسته دستبند به دست مختار و نریمان از درب سلول به یک تیم 2 نفره از شکنجه گران و زندانبانان تحویل می داد و هر کدام از شکنجه گران با گرفتن بازوی نفر به سمت حیاط زندان می بردند .

از مسیر راهرو تا حیاط زندان حکمت و منصور مداح بازوی هایم را گرفته بودند از همان لحظه اول منصور مداح با مشت به سرم می زد و همزمان فحش می داد می گفت :  مادر قهبه سرت پائین ؛ مادر جنده سرت پائین و…

در حیاط زندان هم یک خودرو ایفا اتاق دار که بعنوان امبولانس یا اتاق عملیات در مانور ها درست کرده بودند پارک کرده بودند و یک چهار پایه گذاشته بودند و کنار ایفا محسن امینی با حمید یوسفی ایستاده بودند و سوار کامیونت اتاقدار ایفا می کردند .

همان شب ما را از زندان معروف اسراء مروارید ما را به زندان جدید که معروف به قلعه محمود قائمشهر روبروی سالن نشست اصلی اردوگاه بد نام اشرفبود منتقل کردند .

منصور مداح بار دیگر در 24 فروردین سال 74 دیدم . روزی که رجوی شخصا برای ما دادگاه برگزار کرده بود . البته ان دادگاه 3 روز طول کشید یعنی از 21 فروردین شروع شد و 24 فروردین داشت تمام می شد و گویا جلسه اخر بود و رجوی روح پلید بعد از کلی روده درازی ، قمپوز در کردن ادعا کرد همه را می بخشد !

به یکباره منصور مداح و چند نفر از دیگر شکنجه گران و زندانبانانی که در ان جلسه بودند دست بلند کردند تا اظهاراتی از خود در کنند .

بعد از اظهارات 2 نفر رجوی از منصور مداح خواست حرف بزند .

منصور مداح گفت : شما از موضع خودتان این افراد بخشیدید !

اما ما از منافع رهبری خاص منافع شما و خواهر مریم کوتاه نمی اییم و تقاضای  اعدام این افراد را دارم  !

منصور مداح  خوی  حیوانی ؛ وحشی و غیر انسانی خود را کاملا به نمایش گذاشت .

بعد ها در اردوگاه  از چند نفر که از نزدیک منصور مداح می شناختند سوال کردم که چطور فردی هست . از هر کس پرسیدم با تنفر از این فرد یا دمی کردند و چند نفر گفتند این کاتولیک تر از پاپ . می گفتند برای خوش ایند فرمانده هان بطور خاص زنها به هر کاری دست می زند .

چند روز پیش وقتی علت مرگ این شکنجه گر ؛ زندانبان رجوی در سایت فرقه رجوی داعشی دیدم که نوشته بودند منصور مداح بر اثر خونریزی و یا سکته مغزی ریق رحمت سر کشیده یاد ان روزهای سیاه در اردوگاه اشرف جلو چشمم امد خاطراتی که هیچ وقت از یادها نخواهد رفت و رجوی روح پلید ؛ مریم قجر داعشی و سران فرقه و شکنجه گران و زندان بانان باید بدانند . اگر بعد از سرنگونی صدام ملعون توانستند با پرداخت رشوه به جنایتکاران امریکائی مثل سرهنگ دیوید ؛ که سرهنگ مارین ؛ یک عده از پس مانده های حزب بعث مثل طارق الهاشمی ؛ صالح مطلک و در اروپا با زدو بند با بعضی از کشورهای ضد ایران و ایرانی مانع باز شدن پرونده های جنایاتشان شوند ولی مطمئن باشند نمی توانند از دست عدالت فرار کنند . خدا ؛ تاریخ و طبعیت دیر یا زود انتقام ما را خواهد گرفت همانطور که می گیرد .

 در سایت فرقه رجوی داعشی علت مرگ منصور مداح سکته مغزی یا خونریزی مغزی درج کرده و همان لحظه وقتی علت مرگ منصور مداح دیدم خود به خود یاد مشت زدن به سرم  در حالی که چشم بند به صورت و دسبند از پشت به دستانم زده شده بو دافتادم افتادم که خدا ؛ تاریخ و طبعیت چطور انتقام ما را می گیرد . در ان روزهائی که رجوی روح پلید ، سران فرقه و شکنجه گران و زندانبانان با تکیه به صدام ملعون در اردوگاه بد نام اشرف خدائی می کرند چطور برای نوشیدن ریق رحمت در اسارتگاه فرقه رجوی داعشی در البانی به نوبت نشسته اند .

همچنین چند دقیقه فیلمی که در سایتهای فرقه رجوی داعشی برای منصور مداح درست کرده اند کاملا نشان می داد که ان اثر ان خوء وحشی ؛ حیوانی در جسم و ظاهر این شکنجه گر هم تاثیر گذاشته بود چشمهایش مثل بوزینه به گودی افتاده بود فک و پوزش با بوزینه هیچ فرقی نمی کرد .

مریم قجر داعشی  و دیگر سران فرقه رجوی داعشی بدانند به راحتی بطور عادی جان نخواهند داد . اه و ناله مادران ؛ پردان ؛ فرزندان ؛ خواهران و برادران اسیر در فرقه رجوی یقه انها را ول نخواهد کرد و با گرفتار شدن به دردهای لا علاج با لعن و نفرین ملت ایران بطور خاص خانواده های چشم انتظار زیر خاک سیاه خواهند رفت . این دیر یا زود دارد اما سوخت و ساز ندارد .

پاریس : محمد رزاقی

مریم قجر داعشی ، خدا و تاریخ و طبیعت انتقام ما شکنجه شدگان را می گیرد

لینک به منبع

***

نجات یافتگان فرقه در دیدار از قبرستان کمپ اشرف، برای شکنجه گر سابق خود از خداوند طلب مغفرت کردندنجات یافتگان فرقه در دیدار از قبرستان کمپ اشرف، برای شکنجه گر سابق خود از خداوند طلب مغفرت کردند

تبدیل مجاهد به شکنجه گر و مزدور . نقش مریم و مسعود رجوی کسی از زندان بگوید که زندانبان و شکنجه گر نباشد

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/رجوی-را-مردک-مینامید-بیاد-ابوالفضل-قنا/

رجوی را مردک مینامید – بیاد ابوالفضل قنادی

رجوی را مردک مینامید - بیاد ابوالفضل قنادیمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهارم فوریه 2020:… یک روز در تعمیرگاه مرکزی ابوالفضل زیر خودرو ایفا ( کامیونت نظامی ) مشغول کار بود خواست بیاد بیرون که پروتز پایش کج شد طوری که نه می توانست پایش را باز کند و نه می توانست پایی که پروتز داشت دراز کند . از آنجا که ارتفاع کامیونت الفا نسبت به قد ابوالفضل کم بود مجبور شد سینه خیز از زیر کامیونت خودش را بیرون بکشد . به ابوالفضل گفتم حداقل یک نفر کمک با خودت بیار که این جاها کمک ات بکند .ابوالفضل گفت : چند باراین درخواست مطرح کردم خواهر فرمانده گفت پروتز پایت را بهانه می گیری تا مفت خوری بکنی !سال 84 ابوالفضل از فرقه رجوی جدا شد و به تیف امد . چادر محل اسقرار روبروی چادری که من بودم قرار داشت . هر از گاهی عصر ها کمی هوا خنک می شد با هم کنار;چادر می نشستیم و همیشه ابوالفضل از رجوی بعنوان مردک یاد می کرد و می گفت : مردک در هر سر فصلی فقط جان خودش نجات داده ! رجوی را مردک مینامید – بیاد ابوالفضل قنادی 

رجوی را مردک مینامید - بیاد ابوالفضل قنادیمرگی دیگر در آلبانی – خاطراتی از مرحوم ذبیح الله مداح

رجوی را مردک مینامید – بیاد ابوالفضل قنادی

مرده هائی که در انتظار دفن شدن هستند !

محمد رزاقی

آقای محمد رزاقی

پنجشنبه گذشته سایت فرقه رجوی داعشی خبر فوت ( ابوالفضل قنادی ) یکی دیگر از اسیران خود در را درسایت رسمی خود درج کرد .در این اطلاعیه سران فرقه و بطور خاص مرده خوری ؛ دروغ ؛ ریاکاری ؛ فریب افکار عمومی موج می زند .

چون هر انچه در مورد ابوالفضل در سایت درج کرده اند جز دروغ و دغل از طرف سران فرقه رجوی داعشی بیش نیست .من شخصآ بارها با ابوالفضل در تعمیر گاه مرکزی اردوگاه بد نام اشرف برخورد داشتم .ابوالفضل با اینکه یک پایش پروتز داشت ( پای مصنوعی ) اما از طرف سران فرقه رجوی به کارهای سخت در تعمیرگاه فرستاده می شد .

یک روز در تعمیرگاه مرکزی ابوالفضل زیر خودرو ایفا ( کامیونت نظامی ) مشغول کار بود خواست بیاد بیرون که پروتز پایش کج شد طوری که نه می توانست پایش را باز کند و نه می توانست پایی که پروتز داشت دراز کند . از آنجا که ارتفاع کامیونت الفا نسبت به قد ابوالفضل کم بود مجبور شد سینه خیز از زیر کامیونت خودش را بیرون بکشد . به ابوالفضل گفتم حداقل یک نفر کمک با خودت بیار که این جاها کمک ات بکند .ابوالفضل گفت : چند باراین درخواست مطرح کردم خواهر فرمانده گفت پروتز پایت را بهانه می گیری تا مفت خوری بکنی !سال 84 ابوالفضل از فرقه رجوی جدا شد و به تیف امد . چادر محل اسقرار روبروی چادری که من بودم قرار داشت . هر از گاهی عصر ها کمی هوا خنک می شد با هم کنار;چادر می نشستیم و همیشه ابوالفضل از رجوی بعنوان مردک یاد می کرد و می گفت : مردک در هر سر فصلی فقط جان خودش نجات داده !

مردک در هر سر فصلی فقط جان خودش نجات داده !

در تیف مشکل ابوالفضل به خاطر خراب شدن پروتز پایش بیشتر شد و هر روز از نگهبان امریکائی یک پیچ گوشتی و انبردست و اچار فرانسه می گرفت و با قسمت پیچ و مهره پروتز که از رگلاژ خارج می شد ور می رفت همچنین یک سوپاپ کوچک روی پروتز بود که خراب شده بود و این باعث شده بود روی قسمت بریده شده پای ابولفضل زخم شود .

یکبار سرهنگ جنایتکار دیوید فیلیپس که با همدستی رجوی داعشی برای اعضاء جد اشده زندان تیف با شرایط طاقت فرسا درست کرده بود برای بازدید به زندان تیف امد و ابوالفضل از طریق مترجم به سرهنگ دیوید فیلیپس پروتز هم زخم پا را نشان داد و مشکل خود را مطرح کرد سرهنگ دیوید فیلیپس در جواب ابوالفضل گفت :ما نمی توانیم کاری برای تو انجام بدهیم ! می خواستی از مجاهدین جدا نمی شدی !ابوالفضل گفت :

من در کمد شخصی ام سوپاپ یدک داشتم اگر ممکن ان از مجاهدین برایم پس بگیرید .سرهنگ دیوید فیلیس گفت .ما نمی توانیم اینکار بکنیم خودت می توانی با مجاهدین صحبت بکنی و به یکی از اقسانی که همراه خود بود گفت از مجاهدین وقت بگیر تا این فرد با انها صحبت بکند .چند روز بعد ابوالفضل به ملاقات یک از سران فرقه رفت و چند ساعت بعد بر گشت .

عصر همان روز باز در کنار چادر نشسته بودیم و چائی میخوردیم که ابوالفضل گفت رفتم ملاقات حسین مدنی گفت خواهر مریم تو را سفارش کرده و شخصا کار تو را دنبال می کند و گفت وی را به اروپا یا کانادا بفرستید !

چند روز بعد ابوالفضل قنادی ساک خودش را برداشت از تیف به اردوگاه بد نام اشرف برگشت .تقریبا 2 ماه از بر گشت ابوالفضل به اردوگاه بد نام اشرف نگذشته بود که چند نفر از فرقه رجوی جدا شده به تیف امدند .یکی از نفراتی که تازه به تیف امده بود از مقر سابق ما بود . داشتیم در مورد اتفاقات و نفرات اردوگاه اشرف صحبت می کردیم که از بر گشت ابوالفضل به مقر 2 صحبت کرد .

دوستمان گفت :ابوالفضل اوردند در یک انبار بصورت قرنطینه نگه داشتند و چند روز بعد صدیقه حسینی یکی از زنان مخ پوسیده فرقه رجوی برای نفرات نشست بر گزار کرده و گفته بود ابوالفضل قنادی از تیف برگشته و دوباره درخواست پیوستن به مجاهیدن تقاضا داده و ما می خواهیم شما مطلع باشید وضع تیف انقدر خراب نفرات در خواست بر گشت می دهند !سران فرقه رجوی ابوالفضل قنادی به چند مقر هم برده و نشست بر گزار کرده بودند و سران فرقه از ابوالفضل قنادی خواسته بودند هر چقدر می تواند در مورد وضعیت تیف و نفرات برای ترساندن و برای جلو گیری از جد اشدن اعضاء;سیاه نمائی بکند و دوستمان می گفت سرا ن فرقه ابوالفضل مثل اسیر در قرار گاه می چرخاندند و برای ترساندن نفرات به هر دلقک بازی دست می زدند .

در ادامه دوستمان گفت :

ابوالفضل می اوردند نشست هر کس باید به سر وصورت وی تف می کرد و هر کس موقع تف انداختن باید می گفت : تیف ؛ تف !البته این موضوع را دوستان دیگری هم وقتی از فرقه رجوی جدا شدند و به تیف امدند تقل و قول می کردند و بطور خاص به شکنجه روحی و روانی به ابوالفضل توسط سران فرقه داده می شد تاکید می کردند و می گفتند ابوالفضل تبدیل به یک جنازه متحرک شده و کسی حق ندارد حتا با ابوالفضل سلام علیک بکند .

ابوالفضل قنادی با فریب و نیرنگ توسط شخص مریم قجر و سران فرقه به اردوگاه بد نام اشرف برده شد .باز تاکید می کنم قاتل تک ؛ تک نفراتی که در اردوگاه بد نام اشرف 3 در البانی جان می دهند شخص مریم قجر داعشی و سران فرقه هستند که اعضاء را در شرایط غیر انسانی نگه داشته اند و فشارهای روحی و روانی و جسمی باعث مرگهای زود رس و یا دق مرگ شدن و حتا خود کشی اعضاء در اردوگاه اشرف 3 در البانی میشوند .حال مریم قجرهر چقدر هم بخواهد با سفسطه و یاوه سرائی و صاف کردن چین و چروک صورتهای اعضاء نگون بخت با فتوشاپ روی عکسهایشان واقعیتها را بپوشاند .

واقعیت گر چه تلخ ولی باید گفت : اعضاء نگون بخت در اسارتگاه اشرف 3 مرده هائی هستند که در انتظار دفن شدن هستند .

اگر از ان جمع کسی جدا شد و به دنیا ی ازاد رسید باید بعنوان معجزه قلمداد کرد .پ

پاریس : محمد رزاقی

رجوی را مردک مینامید – بیاد ابوالفضل قنادی

لینک به منبع

***

مرگى ديگر در آلبانى و پيامى به دوستانمرگى ديگر در آلبانى و پيامى به دوستان

Rudy_Giuliani_Maryam_Rajavi_Terrorists_MEK_Albanian_Mafia_The MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

Are The MEK And Regime Change Finally Running Out Of RoadAre The MEK And Regime Change Finally Running Out Of Road?

Ex members accuse @Maryam_Rajavi of coordinating routine sexual abuse. Many of these women lost their wombs.Terrorists, cultists – or champions of Iranian democracy? The wild wild story of the MEK

Farid_Totounchi_Mahoutchi_MEK_Iraq_AlbaniaFarid Totounchi (Real name: Mahoutchi) Commander of Saddam’s Private army forcing Somayeh Mohammadi to do a “Forced confession” session in Terror camp in Albania 

Channel4_News_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_MKO_The shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

Sir_David_Amess_MP__Maryam_Rajavi_Cult_MEK_Mojahedin_Khalq_Saddam_TerrorismSir David Amess MP, paid head lobby for Mojahedin khalq terrorists
(aka Maryam Rajavi cult, MKO, MEK, Saddam’s private army)
in British Parliament

همچنین: