رجوی، از گل دزدی از قبرستان تا داعش را نیروی مبارز خواندن و …

رجوی، از گل دزدی از قبرستان تا داعش را نیروی مبارز خواندن و …

مریم سنجابی، ندای حقیقت، چهارم اکتبر 2014: … کسی که ماکزیمم فعالیت انقلابی گری او این است که در ویلای اختصاصی اش کنار رود سن بایستد و شمع به رودخانه بیندازد و گل پر پر کند …و برای غلبه بر امپریالسم شرق وغرب! هر روز سفارش لباس جدید بدهد ومجالس شام و ضیافت های مجلل ترتیب دهد چگونه و با چه رویی ازانقلابی گری می تواند دم بزند…

مریم رجوی مجاهدین خلق تروریستهافیگارو؛کشف گل های دزدیده شده از قبرستان، در محل اقامت رجوی

لینک به منبع

از گل دزدی مجاهدین از قبرستان تا داعش را نیروهای مبارز وعشایر خواندن و تا تشکیل یکان های رزمی در ایران!

وتا درخت کاری در لیبرتی!!!

جای بسیار تاسف دارد مشاهده چنین اعمال سخیفی از سازمانی که ادعای انقلابی گری آن گوش فلک را کر می کند.

مریم قجر در حالی خود را انقلابی و مبارز می خواند که می نیمم پرنسیب های انقلابی گری را هم سال هاست فراموش کرده و این موضوع نه بدلیل عدم اشراف وی بلکه دقیقا بدلیل ماهیت دوگانه و فرصت طلبی و نان به نرخ روز خوردن متدولوژی سازمان می باشد.

کسی که سر و وضع و شکل و شمایل او می بایست بیانگر و تجسم یک زن انقلابی باشد. الگویش لباس های شهبانو و آخرین مد و حل و فصل عقده های شیک پوشی اش می شود. و در همان حال به زنان و دختران کمپ اشرف پیام می دهد صورت های آفتاب سوخته و دست های زمخت شده شما را دوست دارم. چگونه می توان به چنین زنی اعتماد کرد؟

کسی که ماکزیمم فعالیت انقلابی گری او این است که در ویلای اختصاصی اش کنار رود سن بایستد و شمع به رودخانه بیندازد و گل پر پر کند …و برای غلبه بر امپریالسم شرق وغرب! هر روز سفارش لباس جدید بدهد ومجالس شام و ضیافت های مجلل ترتیب دهد چگونه و با چه رویی ازانقلابی گری می تواند دم بزند.

رهبری که در آستانه فروپاشی تشکیلات و وضعیت ناگوار نیروهایش در عراق عمده کارش مهمانی های مجلل می شود و عدم رسیدگی انسانی و پیگیری خروج نفرات … چگونه می توان او را سیاسی نامید!

و در حالیکه همگان می دانند با تصرف مبالغ هنگفت دلارهای حاصل از نفت عراق در دوران صدام سازمان مجاهدین نیاز مالی ندارد، اعضایش را برای صرفه جویی نمایی وپوشاندن منابع مالی اش مجبور به تحقیر آمیزترین کارها از جمله دزدیدن گل از قبرستان ها می کند چگونه می تواند از حقوق انسان سخن بگوید.

شاید همگان ندانند ولی متاسفانه کار گل دزدی و چاپیدن مردم خارج کشور به اسم جمع آوری اعانه برای کودکان جنگ… و ده ها کارهای غیرقانونی دیگر از کارهای متداول سالیان در بین اعضای خارج کشوری سازمان بوده است. بطوریکه بسیاری از این افراد پس از تحت تعقیب قرار گرفتن با پاسپورت های جعلی به عراق فرستاده می شدند. طیبه رحمانی (اعظم)، مهناز صمدی ، حمید…. و بسیاری دیگر از نفرات … که فراموش نشده!! که چگونه از محاکم قضایی کشورهای خارجی گریخته و آنها را در کمپ عراق پنهان می کردند.

و در حالیکه سران سازمان در ناز و نعمت زندگی کرده و میلیون ها دلار در عراق صرف ساختن مقر اختصاصی برای خانم و آقای رجوی می شد. بقیه نیروهای سازمان در شرایط سخت مالی گذران زندگی می کردند.

زمانی در کمپ اشرف من در پرسنلی بودم و روزی قرار شد از آسایشگاه های نفرات بازدیدی بعمل آید یکی از فرماندهان مراکز از مشاهده پتوهای مندرس و ملافه های رنگ ر و رورفته نفرات آنقدر بهم ریخته بود که هنگام گزارش این وضعیت اشک در چشمانش حلقه زده و بعض کرده بود.

و پس از آن هم هر چند سال یک بار که پتو و ملافه ای به نفرات تعلق می گرفت به اسم هدیه خواهر مریم در عید مدت ها بر سر نفرات منت گذاشته و رسم شده بود که اقلام ضروری و مورد نیاز افراد را به مانند یک ساعت یا یک جفت کفش و یا ملحفه را .. به اسم هدیه خواهر مریم برای عید به خورد نفرات بدهند. تا هم عقده های ریاست طلبی اش ارضا شده و هم تا می توان منت بر سرنفرات گذاشت تا جای دیگر نسق بکشند…و تا می توانستند از ما بیگاری کشیده و همواره با 18 ساعت کار روزانه باز هم راضی نمی شدند که هیچ همه را طلب کار و باجگیر هم می خواند…!

این ایدئولوژی که عملکرد هایش تناسبی با ماهیت و شعر و شعارهای ادعایی اش ندارد لاجرم به جایی رسید که پس از سال ها نیروها با تحمل این همه دروغ و تزویر و سر کردن آن با این توجیهات که ایشاالله گربه است …. بالاخره به روزهایی رسیدیم … که یکی پس از دیگری با به جان خریدن تمامی خطرات و احتمال کشته شدن خواهان خروج و جدایی شده و چون فیلم های سینمایی برای رهایی از تشکیلات فرقه ای به انواع فرارها دست می زنند.

آنهایی هم که در ترکیب تشکیلات باقی می مانند بدون شک به دلیل قطع ارتباط با دنیای خارج که نمی توانند درک درستی از محیط پیرامون و اینده خود داشته باشند به بسختی و به اجبار وضعیت را تحمل می کنند.

چگونه است، در حالیکه در تمامی خبرگزاری ها به راحتی اهداف و ماهیت گروه داعش قابل دست یابی و رصد کردن بود ولی سازمان بدلیل ماهیت و مقاصدش و به قیمت به هرج و مرج کشیده شدن و کشتن هزاران جوان بی گناه عراقی از داعش حمایت نموده و آنان را عشایر مبارز و نیروی انقلابی می نامید.

و مریم قجر با بیشرمی و بی دردی تمام پیام می دهد که دولت جدید ما را به رسمیت بشناسد و پناهندگی بدهد…و درخبرها می شنویم که در یک اقدام مشمئزکننده و گول زننده دیگر شروع به درخت کاری در لیبرتی می کنند !

و در حالیکه خودش در فرانسه و در ساحل امنیت زندگی می کند نیروهایش را تشویق به ماندن در عراق در زیر موشک و خمپاره با آن وضعیت اسفناک می کند و حتی اجازه فکر کردن به خارج رفتن را هم به آنها نمی دهد که هیچ در لیبرتی آخرین درس های سازما نی این است، رجوی می گوید باید که از بدن هایتان پلی از لیبرتی تا تهران بسازید!

امیدوارم خداوند به آن قربانیان کمک نماید تا بتوانند به خود آمده و خود را از درون این فرقه نکبت بار نجات دهند.

مریم سنجابی 12مهرماه1393

http://khabaronline.ir/detail/378649/Politics/parties

***

همچنین
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=13279

خروج از لیست تروریستی و تبرئه در فرانسه. بهانه مخفی شدن رجوی چیست

مریم سنجابی، ندای حقیقت، بیستم سپتامبر ۲۰۱۴: …  این روزها خانم رجوی ترفند دیگری برای ادعای پیروزی و خفه کردن نیروهای کمپ لیبرتی پیدا کرده و آن هم موضوع مضحک مختومه شدن پرونده ۱۷ ژوئن… در شرایط سیاسی فعلی تبرئه پرونده فرقه تروریستی رجوی موضوع تعجب آوری نبوده و نیست. بخاطر دارم که در سال ۱۳۸۶ در جلسه ای در کمپ اشرف شخص رجوی از ستاد مالی سازمان خواست که تعهد …

مریم سنجابی: دستگیری مریم قجر و طرح و برنامه رجوی برای خودسوزی اعضا

لینک به منبع

خروج از لیست تروریستی و تبرئه در فرانسه

بهانه مخفی شدن رجوی چیست

این روزها خانم رجوی ترفند دیگری برای ادعای پیروزی و خفه کردن نیروهای کمپ لیبرتی پیدا کرده و آن هم موضوع مضحک مختومه شدن پرونده ۱۷ ژوئن…

در شرایط سیاسی فعلی تبرئه پرونده فرقه تروریستی رجوی موضوع تعجب آوری نبوده و نیست.

بخاطر دارم که در سال ۱۳۸۶ در جلسه ای در کمپ اشرف شخص رجوی از ستاد مالی سازمان خواست که تعهد بدهند برای هزینه یک وکیل پیگیری خروج نام سازمان از لیست تروریستی اروپا ۵۰۰۰۰۰ هزار دلار ظرف یک ماه تهیه کنند و این تنها یک قلم از هزینه های وکلا و قاضیان پرونده بود و گفته شد که سایر مخارج نیز تقسیم شده و بخش هایی از آن هم به عهده تیم های مالی خارجه گذاشته می شود.

با صرف میلیون ها دلار پول های حاصل از تجارت سیاه نفت عراق برای پرونده های این چنینی و دریوزگی های ده ساله اخیر برای کسب حمایت ، افتخار و شادی ندارد.

درخواست کمک از جناح جنگ طلب آمریکا و آتشن بیاری معرکه برای حمله به ایران جای بسیار شرم و تاسف دارد

حال سوال اساسی این است سازمان مجاهدین ! از لیست تروریستی خارج شده و پرونده ۱۷ژوئن هم، با یا بی انواع زد و بندها و صرف میلیون ها دلار… مختومه شد و تبرئه شدید. به قول خودتان حمایت آمریکا را هم دارید پس دلیل مخفی شدن این رهبری پاکباز چیست!!!چرا از مخفیگاه خارج نمی شود؟ مانع چیست؟

همه اعضای کمپ و جدا شدگان در سال های اخر به یاد دارند که در رابطه با مخفی شدن رجوی گفته می شد که سد راه لیست تروریستی و موضوعات امنیتی فرانسه … می باشد و به همین بهانه ده سال تمام انواع مشقات و مضیقه ها و هر گونه شرایط سخت و بیگاری بر ما روا می داشتند و بارها بر ما چوب نمک ناشناسی و اهمال در کار و مسئولیت و عدم تلاش زده می شد که سد راه خروج از لیست و در ادامه ظهور رهبری شده ایم…و بایستی تلاش کنیم تا درب بازکنیم!

حال باید گفت ای سرکردگان درب باز شده! شما هم مورد حمایت و الطاف غربیان قرار گرفته اید…

پس چرا جناب رجوی تشریف نمی آورند.

آیا جز این است که او نمی تواند پاسخگوی اعمال خیانتکارانه خود قبل از هر چیز ظلم و ستمی که بر اعضای خویش وارد آورده باشد.

هر عملی در جهان بی پاسخ نیست و بقول خودتان بنا بر اصل دیالکتیکی عمل و عکس العمل و تأثیر متقابل! او نخواهد توانست از مخفیگاه خود خارج شود

د رحالیکه صدها نیروی درد کشیده که با هزاران مشقت بخصوص در طی سالیان اخیر توانستند از تشکیلات بگریزنند و صحنه های دردناک درون تشکیلات را شرح دادند

چگونه می تواند پاسخگوی اعمال خود باشد

چگونه می تواند در مقابل انظار عمومی بایستد و همه این موارد را انکار نموده و حاشا کند.

با اینکه مریم رجوی سالها است خود را به کری زده و حتی یک سوال جدا شدگان را پاسخ نمی دهد. آیا رجوی هم می تواند به این راحتی از زیربارآنچه سالیان بر سر اعضای خویش آورده شانه خالی کند

آیا رجوی می تواند براحتی از پاسخگویی اعمالش شانه خالی کند و راه گذشته را پیش بگیرد

– جدا شدگان در طی این سالها به افشای انبوهی از مسائل ضد حقوق بشری ازپستو و فرقه دربسته پرداخته اند. مکانی که اجازه هیچ گونه بازرسی ندارد / درب های آن بسته است و افراد آن حدود سی سال است که اجازه تماس با دنیای خارج را ندارند… / نقض حقوق زنان / نقض حقوق خانواده و نقض اولیه ترین حقوق انسانی در فرقه موج می زند…

– آیا رجوی می تواند همچنان گزافه گویی کند و چشم در چشم دنیا باز هم بگوید ما ارتشی آزاد! داریم و امسال سرنگون می کنم. و سال دیگر سرنگون می کنیم و…

– و آیا با انبوه این همه شاهدین زنده و دلایل مستند چون مریم قجر لیچار ببافد و از حقوق زن و آزادی و… سخن بگوید.

– و به همین دلیل این رهبری وجهه قانونی و مشروعیت خود را نیز از دست داده و نخواهد توانست دربرابر انظار عیان شود.

– و به همین دلیل مریم قجر ظاهرا” و برای این که صورت خود را با سیلی سرخ نگه دارند و باز هم مدتی محدود به نیروهای درمانده اش روحیه ای بدهد ابراز خوشحالی و پیروزی پوشالی می کند و لی در باطن و محتوا آنچه که روشن است: زوال تاریخی و با سرعت فرقه ای است که پاسخ محتوم همه جنایات و خیانت های خود را می بیند.

مریم سنجابی ۲۹ شهریور ۱۳۹۳

***

آشنایی با فرقه ها – روش عضوگیری، ماهیت و عملکردها (قسمت هفتم)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=13243

نگاهی به اختتام پرونده ۱۷ ژوئن مریم رجوی در فرانسه (مریم رجوی در دادگاه: هیچ مسئولتی در مجاهدین نداشتم)

مریم رجوی هفدهم ژوتنمحمد علوی، آریا ایران، هجدهم سپتامبر ۲۰۱۴: …  سال گذشته نیز آخرین گام ها در باره این پرونده برداشته شد. مریم رجوی و محمد سید المحدثین به دادگاه فراخوانده شدند و شهادت دادند که در موارد مطرح شده از طرف قاضی ضد تروریستی، هیچ گونه مسئولیتی در سازمان مجاهدین نداشته اند.مریم رجوی شهادت دروغ داد و خود را تبرئه نمود. اکنون پس از ۱۱ سال، دادگاهی در فرانسه روز سه شنبه …

مریم رجوی هفدهم ژوتنوزارت خارجه فرانسه، ژوئن ۲۰۱۴: مجاهدین خلق بواسطه استفاده از خشونت شناخته می شود. این گروه هیچ گونه حضور قانونی در فرانسه ندارند.

لینک به منبع

نگاهی به اختتام پرونده ۱۷ ژوئن مریم رجوی در فرانسه

پرونده ۱۷ ژوئن ۲۰۰۳ سازمان مجاهدین و رهبران فرقه رجوی در اورسوراواز، پس از ۱۱ سال برای همیشه در فرانسه بسته شد.

یازده سال پیش در روز ۱۷ ژوئن ٢٠٠٣، پلیس مسلح فرانسه به دفاتر و پایگاه های مجاهدین در اطراف پاریس حمله ور شده، مریم رجوی و یکصد و شصت و چهار تن از اعضای سازمان را بازداشت کردند.

به گفته منابع پلیس، در عملیات مورد نظر، که با حکم قاضی بروگر مسئول رسیدگی به پرونده های مربوط به تروریسم صورت گرفت، مقادیری فایل های کامپیوتری، وسایل مخابراتی پیشرفته و بیش از یک میلیون دلار از مراکز متعلق به مجاهدین در نزدیکی پاریس ضبط شد.

پلیس فرانسه علت دست زدن به عملیات علیه مجاهدین خلق در فرانسه را برنامه ریزی عملیات تروریستی توسط اعضا و رهبران سازمان مجاهدین خلق عنوان نمود.

بیش از ٢٠ تن از اعضای سازمان مجاهدین در واکنش به این موضوع اقدام به خودسوزی نموده که تعدادی از آنان کشته شدند.

زمان گذشت، اولین تجدید نظر موثر در باره این پرونده سال ۲۰۰۶ اتفاق افتاد. دادگاه پاریس طی حکمی رفت و آمد مریم رجوی و ۱۷ تن دیگر را در فرانسه آزاد نمود.

از آن پس هر سال از بار این پرونده کاسته شد. در دادگاهی دیگر اعضایی که خوسوزی نموده یا مشارکت در خوسوزی داشتند، تبرئه گردیدند.

همه این ها در حالی اتفاق افتاد که سازمان مجاهدین و شورا در لیست تروریستی آمریکا و اروپا قرار داشتند. آنها در ۲۶ ژانویه ۲۰۰۹ از لیست سیاه اتحادیه اروپا و سپس در ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۲ از لیست تروریستی آمریکا خارج شدند.

سال گذشته نیز آخرین گام ها در باره این پرونده برداشته شد. مریم رجوی و محمد سید المحدثین به دادگاه فراخوانده شدند و شهادت دادند که در موارد مطرح شده از طرف قاضی ضد تروریستی، هیچ گونه مسئولیتی در سازمان مجاهدین نداشته اند.مریم رجوی شهادت دروغ داد و خود را تبرئه نمود.

اکنون پس از ۱۱ سال، دادگاهی در فرانسه روز سه شنبه ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۴ برابر با ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ، باقیمانده این پرونده را مختومه اعلام نموده و از مجاهدین رفع اتهام شده است!

به همین مناسبت مریم رجوی که از سال ۲۰۰۳ رهبری فرقه رجوی در اورسوراواز را به عهده دارد، ضمن خط و نشان کشیدن به قانون،بخشی از فرانسوی ها و اعضای جداشده که تعدادی از آنان شاهدان پرونده بودند گفته است؛ «به این ترتیب به رغم پمپاژ شهادتهای دروغ و اطلاعات ساختگی از سوی رژیم آخوندی و مزدورانش، بطلان کلیه اتهامها علیه مقاومت ایران مهر تأیید خورد… برای جبران فضاحت فقدان مدارک، وزارت اطلاعات در هماهنگی با یک سرویس فرانسوی هفت مأمور شناخته شده خود را به عنوان شاهد به صحنه فرستاد. آنها دهها جلسه به طور هدایت شده مورد بازپرسی قرار گرفتند تا مقاومت را به سکت، تروریسم، سرکوب کردها و شیعیان در عراق، قتلهای مشکوک، پولشویی، اختلاس، تقلب و شکنجه و قتل اعضای خود متهم کنند. …امروز پرونده یی بسته می شود، ولی پرونده دیگری باز خواهد شد. قرار گرفتن مجرمان واقعی در مقابل عدالت، کسانی که این معامله کثیف را انجام دادند، دستور دستگیریها را صادر کردند، قضاییه فرانسه را بازیچه مطامع سیاسی و اقتصادی خود قرار دادند و باعث از دست رفتن جانها شدند.»

در چند سال گذشته سیستم قضایی و وزارت امورخارجه فرانسه، بازی جدیدی را با ایران آغاز نموده اند که تاثیر گذاری آمریکا و اتحادیه اروپا در آن مشهود است. این بازی که شامل شل و سفت کردن افسار مجاهدین می باشد، از سال ۲۰۰۹ شروع شده است. انگلستان و اتحادیه اروپا ضمن معذرت خواهی از ایران و اینکه کاری در قبال حکم «دادگاه اروپایی» نمی توانند انجام دهند، مجاهدین را از لیست سیاه خارج می کنند. چند سال بعد وزارت امورخارجه فرانسه اطلاعیه شدید اللحنی نسبت به ماهیت تروریستی مجاهدین می دهد و از طرف دیگر سیستم قضایی بصورت آهسته و خیلی نرم میدان عمل آنان را باز می نماید. همزمانی این شل و سفت کردن ها با مذاکرات هسته ای و اوضاع سوریه و عراق می باشد.

در آستانه مذاکرات هسته ای دور قبل و همزمان با گردهم آیی مجاهدین در ویلپنت، رومن نادال، سخنگوی وزارت خارجه فرانسه، سازمان مجاهدین خلق را – که مقرشان در فرانسه است – برای «القای افکار خشونت آمیز و غیردموکراتیک با ماهیت فرقه گرایانه»، و «کارزار فشرده برای تأثیرگذاری و تحریف اطلاعات» محکوم کرد. در این رابطه رادیو دولتی آمریکا در وب سایت خود نوشت؛ «دولت فرانسه معمولاً چنین لحن تندی به کار نمی برد.»

برخلاف دروغبافی های جدید مریم رجوی و شورا، این مسئله ربطی به «حقانیت مجاهدین» ندارد. اتفاقا «زد وبند و شیطان سازی» در پرونده یا ماهیت مجاهدین را باید در کنار مذاکرات هسته ای و رابطه ایران با آمریکا جستجو نمود.

عوامل دیگری نیز دخالت مستقیم دارند. شرکت فعال مجاهدین در حمایت از تروریست های سوری و بطور خاص داعشی ها در عراق، رابطه عمیق اطلاعاتی با کشورهای عربی مخالف ایران، رابطه اطلاعاتی با جنگ طلبان آمریکایی و اسرائیل ،چکش جنگ و گروهی آماده سازماندهی وتسلیح مجدد و همینطور میلیون ها دلار هزینه سالانه مجاهدین در فرانسه واروپا از عواملی است که دخیل بوده، فریب داده و موجب تغییر در مواضع گذشته دولت مردان اروپایی و آمریکایی شده است. وجه غالب این تغییر استفاده ابزاری از سازمان مجاهدبن به عنوان اهرم فشار علیه ایران میباشد.

فرانسوی ها و آمریکایی ها چه در باره خروج مجاهدین از لیست تروریستی و چه راجع به پرونده ۱۷ ژوئن، اسناد بسیار مهم و قاطعی در اختیار داشتند. اما از هیچ یک استفاده ننمودند.اسناد آنان هزاران بار قاطع تر و دادگاه پسند تر از گواهی جداشدگان و شاهدان پرونده بود.

چیزی که برای همیشه در این پرونده گم شد و به عبارتی وکلای قدرتمند رجوی با هزینه های سرسام آور، مخدوش و کم رنگ نمودند، ماهیت تروریستی و لایتغیر فرقه رجوی بود. پرونده مریم و ۱۶۴ تن دیگر در فرانسه، پرونده «حق و باطل از نگاه مجاهدین»، نبود. یک پرونده سیاسی بود که در لابلای شکاف های تغییر جهت غرب در قبال ایران، مذاکرات هسته ای، جنگ در سوریه وعراق، چرخید و به شکل امروزی درآمد.

خوشحالی مریم رجوی از این بابت، مدیون شکاف های سیاست بین المللی ایران در قبال غرب می باشد. وگرنه در سازمان یا «حقانیت» آنان تغییری حاصل نشده است. معیار مردم و جامعه می باشد. از نگاه مردم ایران، مجاهدین و رهبرانشان همان تروریست هایی هستند که بوده اند!

۱۸ سپتامبر ۲۰۱۴

محمد علوی

***

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

Maryam Rajavi terrorist syriaننگ سر بریدن مردم در عراق و سوریه توسط مجاهدین خلق و داعش تا ابد بر پیشانی مریم و مسعود رجوی باقیست

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

فرقه رجوی و خط کار آینده

همچنین:

پژوهشی ساده در باره خط سیر دستگاه تبلیغاتی رجوی

مریم سنجابی، ندای حقیقت، پانزدهم سپتامبر ۲۰۱۴: …  دستگاه تبیلغاتی رجوی که در همین گذشته نه چندان دور گروه ترویست داعش را رزمندگان و عشایر انقلابی می خواند با یک عقب نشینی ۱۸۰ درجه ای اکنون یک در میان از تروریست بودن داعش و وحشی گری های آن می نویسد و با پررویی تمامی حمایت های گذشته خود را نادیده گرفته

افراد اسیر در لیبرتی سد راه تکامل و سرنگونی

مریم سنجابی، ندای حقیقت، ششم سپتامبر ۲۰۱۴: …  این اواخر در کمپ اشرف / طلبکار و بی ناموس و خونخوار و …. هم شدیم. علیرغم همه مشقات و در برهه های حمله نیروهای عراقی بااینکه اعضای نگون بخت …، مسئولین و شورای رهبری فداکارشان” را هم در صحنه ندیدند و در مقابل گلوله و چوب و سنگ ایستادند بازهم ترسو و بزدل خوان�

“عملیات فروغ جاویدان (مرصاد)”ا شکست بزرگ تاریخی فرقه رجوی – قسمت دوم و آخر

مریم سنجابی، ندای حقیقت، دوم ژوئیه ۲۰۱۴: …سازمان می خواست با حدود ۵۵۰۰ تا ۷۰۰۰نفر با تجربه نظامی کمتر از یک سال و بدون تجربه جنگ کلاسیک با آموزش های اولیه سلاح های سبک از قبیل کلت، بی کی سی، کلاشینکف و خمپاره انداز و با حدود۱۰۰ کاسکاول و۴۰ ام تی ال بی اهدایی از طرف دولت عراق به جنگ ارتش ایران برود. در این شرا