رجوی همچنان از ارتش آزادیبخش صدام حسین و  سلاح و  خشونت حرف می زند

رجوی همچنان از ارتش آزادیبخش صدام حسین و  سلاح و  خشونت حرف می زند

ارتش آزایببخش صدام حسین و رجویعلی هاجری، نجات یافتگان در آلبانی، بیست و ششم فوریه 2021:… رجوی گفت اگر به عراق حمله شد ما که با امپریالیسم جهانخوار کاری نداریم اگر به عراق حمله کرد ما به سمت وطن خواهیم رفت و ایران را آزاد میکنیم . خلاصه کنم همه چیز آبکی بود به همین سادگی وقتی آمریکا به عراق حمله کرد دو دستی سلاح که چه عرض کنم تا کمر جلو امپریالیسم خم شد و تا رقص و برنامه های هنری و تا بازرسی حتی داخل کمدهای زنان رزمنده هم صورت گرفت . این همان رجوی بود که میخواست در صورت حمله آمریکا تا تهران پیشروی کند . این را به زبان اشهد خودش گفت تلویحا از تاریخ بازگو کرد که فلانی گفته بود من برای مذاکره و رسیدن به هدف حتی حاضرم دامن بپوشم البته آقای رجوی دامن پوشید و همه کار را کرد ولی به هدف نرسید مانند آن کس که آش نخورده و دهان سوخته و در اصل دماغ سوخته شد. ارتش آزادیبخش صدام حسین  

ارتش آزایببخش صدام حسین و رجویدر دام فرضیه ها و استراتژی های  رجوی

رجوی همچنان از ”  ارتش آزادیبخش صدام حسین ” و  “سلاح و  خشونت ” حرف می زند

علی هاجری ، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 25.02.2021

علی هاجری

آقای علی هاجری

در بیانیه جدید که به نام مسعود رجوی در ۱۹ بهمن سال ۱۳۹۹ منتشر گردید ایران را به ارتش آزادیبخش ملی ایران وعده داد که بزودی دولت ایران را سرنگون خواهد کرد و جایگزین انقلابی دمکراتیک را به سرزمین شیر و خورشید خواهد برد ولی از شیوه تهاجم حرفی به میان نیامده است که چه سان قرار است این عملیات متهورانه انجام گیرد . از چه نوع سلاحی قرار است استفاده شود و از کدام مرز خاکی یا آبی و یا شاید قرار است از هلی برد استفاده شود و ارتش آزادیبخش روی تهران هلی برد کند .

در آن زمان که ما در عراق بودیم رجوی این ارتش ۳۰۰۰نفره را هر از گاهی سازماندهی میکرد و هر از گاهی یکی را می‌فرستاد به شمال عراق یکی را به جنوب که گویا حالا با جابجایی مشتی خودرو و زرهی قدرت جهانی شده است و هر (۱۰۰ ) نفر هم میشد یک لشکر و خلاصه عدد و حرف انگلیسی نبود که به افراد و  این ارتش  وصل نکند  همه سردر گم شده بودند که مثلاً فلان فرد را به کدام حرف انگلیسی نام گذاری کرده اند همه هم دو حرفی بودند .

در نشست‌هایی که رجوی برگزار میکرد شروع از تعریف و تمجید از خود  و معادلات ریاضی بی در و پیکر خود میکرد بیاد دارم در آن زمان وقتی که سلاح داشتیم شروع به قیاس کردن ارتش آزادیبخش به اصطلاح با ارتش و سپاه میکرد . می‌گفت هر یک یگان ارتش آزادیبخش باید از پس یک یا دو تیپ سپاه پاسداران بر بیاید . اصلا نیروی زمینی و هوایی وغیره ارتش ایران را محسوب نمی‌کرد به این ترتیب در یک نشست چند ساعته تمام ارتش و سپاه را نابود و از بین میبرد در همین راستا تعدادی بودند که از قبل توجیه شده بودند که هنگام صحبت ابر استراتژیست وارد گود شوند و از صحت کلام او آفرین و احسنت بگویند . اینان در گزافه گویی و دروغ و دغل گوی سبقت را ربوده بودند زیرا اگر تأیید و  تمجید نمی‌کردند خود سرنگون و به حاشیه  رانده میشدند چون علیرغم همه اشتباه محاسبه رهبر عقیدتی .ولی مجبور بودند که سر تعظیم فرود آورند. البته تا زمانیکه این به اصطلاح ارتش آزادیبخش سلاح داشت زیاد نمیشد به رهبر عقیدتی خرده گرفت چون بقول معروف سلاح حرف اول را میزد و کسی نمی‌توانست حرفی بالاتر از رجوی بزند اما همیشه این سئوال برای همه پیش می‌آمد که این ارتش به چه شکل میخواهد به ایران حمله کند و تا تهران پیشروی کند چون از طرفی عراق توان جنگ نداشت و دستش زیر تیغ آمریکا بود و به همین دلیل هر چه هم که میخورد دم برنمی‌آورد و از طرفی به لحاظ نیرو برای حمله به ایران حداقل سه برابر ایران باید نیرو می‌داشتیم در این معادله هم رجوی سریع با یک ضرب و تقسیم همه را حل کرد نام تهاجم را گذاشت عملیات برق آسا یا شهاب وار و از طرفی کمبود نیرو را هم حل کرد و گفت سرباز صفرهای ما آنطرف مرز هستند.

فرمانده ارتش آزادیبخش از راه دور  پیام شماره ۱۸ را صادر کرد!!

دیدید به چه سادگی مسئله حل شد و وقتی بوی سرنگونی دولت صدام حسین در عراق به مشام رسید گفت اگر به عراق حمله شد ما که با امپریالیسم جهانخوار کاری نداریم اگر به عراق حمله کرد ما به سمت وطن خواهیم رفت و ایران را آزاد میکنیم . خلاصه کنم همه چیز آبکی بود به همین سادگی وقتی آمریکا به عراق حمله کرد دو دستی سلاح که چه عرض کنم تا کمر جلو امپریالیسم خم شد و تا رقص و برنامه های هنری و تا بازرسی حتی داخل کمدهای زنان رزمنده هم صورت گرفت . این همان رجوی بود که میخواست در صورت حمله آمریکا تا تهران پیشروی کند . این را به زبان اشهد خودش گفت تلویحا از تاریخ بازگو کرد که فلانی گفته بود من برای مذاکره و رسیدن به هدف حتی حاضرم دامن بپوشم البته آقای رجوی دامن پوشید و همه کار را کرد ولی به هدف نرسید مانند آنکس که آش نخورده و دهان سوخته و در اصل دماغ سوخته شد . رجوی بعد از اشغال عراق باز دست نکشید بر طبل تو خالی ارتش آزادیبخش کوبید و هر سال رژه برگذار میکرد روزی با پرچم و روزی بیل فنگ و می‌گفت آمریکایی‌ها گفته اند شما بدنه را دارید فقط سلاح ندارید و او خیلی خوشحال بود در این سالیان مستمر از قول و قرار های آمریکا می‌گفت از حفاظت از ارتش وغیره وقتی فهمید که دید کلاهی بر سرش گذاشته اند که تا روی بینی رسیده و بعد هم همه را کوچ دادند به لیبرتی رجوی هیچ وقت از سه معقوله کوتاه  نمی‌آمد یکی انقلاب مریم   طوق اسارات اعضاء دوم سرنگونی دولت ایران معلوم نبود به چه شیوه ایی و سوم ارتش آزادیبخش بی یال و کوپال. در عراق .  حالا در آلبانی  ارتشی که اکثرا بالای ۵۵ سال عمر دارند .ارتشی که فرتوت است  ارتشی که چند هزار کیلومتر با خاک وطن فاصله دارد ارتشی که سلاح ندارد عاقلان دانند شاید وعده طیر ابابیل را خدا به رجوی داده و کسی خبر ندارد چون اگر دوستان بخاطر داشته باشند رجوی برای شیره مالیدن بر سر اعضاء از جالوت و طالوت و از این داستانها فراوان می‌گفت که گویا در باره او هم صدق میکند و حالا از آلبانی وعده حمله و فتح تهران را داده است بقول دوستان قاچ زین را بچسب که از اسب به زمین نخورید .

لینک به منبع

ارتش آزادیبخش صدام حسین

***

یاوه گویی مریم رجوی از ارتش آزادیبخش صدام تا کمپ ناکجا آباد در آلبانیمجاهدین خلق از کمین سر کوچه علیه امریکایی ها تا امروز 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/شورای-رهبری-مجاهدین-خلق-و-عملیات-ترور/

شورای رهبری مجاهدین خلق و عملیات ترور

شورای رهبری مجاهدین خلق و عملیات ترور نظامیعلی هاجری، نجات یافتگان در آلبانی، بیست و پنجم ژانویه 2021:… مدتی گذشت تا اینکه به من ابلاغ شد باید به شهر بصره بروم و به پایگاه دیگری نقل مکان بکنم .می‌دانستم وارد چه بازی خطرناکی میشوم . بخیر انداختن جان خانواده و افرادی که چه بسا آسیب ببینند .بعد از رسیدن به مقر جدید در دفتر کار فرمانده استقبال کردند در آنجا متوجه شدم اکثر افراد استان جنوبی را برای هدف خود  جمع کرده اند. بعد تیم بندی همه را در قرنطینه نگه داشتند و هر تیم آموزشهای خاص خود را میگذراند در همین اثنا روی خانواده کار میکردند ساعتهای متمادی تایپ میکردند که تیم نزد کدامیک از خویشان برود بهتر است . شورای رهبری مجاهدین خلق و عملیات ترور

شورای رهبری مجاهدین خلق و عملیات ترور نظامیفواد بصری: زهره قائمی جنایتکار بود

شورای رهبری مجاهدین خلق و عملیات نظامی 

ارتش آزادیبخش صدام حسین رجوی

شورای رهبری مجاهدین خلق و سو استفاده از اعضا برای عملیات نظامی در داخل کشور

علی هاجری ، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 24.01.2021

آقای علی هاجری

آقای علی هاجری ، آلبانی

در سال ۱۳۷۸من در قرارگاه فائزه در استان واسط عراق بودم در آن زمان در قسمت تعمیرات خودرو مشغول کار بودم تا اینکه در یکی از روزها از من خواسته شد تا به ستاد مقر فائزه بروم وقتی وارد ستاد شدم به من گفته شد از ستاد داخله با شما کار دارند وقتی وارد اتاق شدم دیدم خانمی پشت میز نشسته بود بعد  از احوالپرسی گرم گفت من چند سئوال دارم .برای من باعث تعجب بود که بعد از سالیان یک زن و یک مرد تنها در یک اتاق هستند چون این موارد در فرقه ممنوع بود ولی بهر حال الزام کارشان این بود که تنها باشیم .

خانم مذکور سئوالات را شروع کرد اهل کجایی و همینطور ادامه داد کسی از اهل خانواده و قوم خویش نبود که سئوال نکند من طاقت نیاوردم و گفتم شما دنبال چه هستید جواب قانع کننده ایی نمی‌داد ولی در  یک جا گفت که خانواده های شما برای کاری که ما میخواهیم مناسب است . گفتم خواهر من از سال ۱۳۶۴ هیچ ارتباطی با خانواده و فامیل نداشته ام و اصلا نمیدانم چکاره هستند ولی هیچ حرفی را قبول نمی‌کرد و مستمر می‌گفت اینها خانواده ما هستند و  به این شکل سر افراد را شیره میمالیدند و واقعا خیلی‌ها فکر میکردند که خانواده آنها هوادار فرقه است این خام خیالی ناشی از نداشتن خبر از خانواده و زندگی کردن در برهوت افکار و رویاهایی که بر اثر مغزشوبی همه به باور رسیده بودند . آیا کسی حق مخالفت داشت ابدا زیرا باید متحمل حرفهایی میشد بسا از شکنجه جسم بالاتر ، بعد از بحثهای فراوان من اتاق را ترک کردم ولی نکته جالبی که بود برای رسیدن به به هدفی که داشتن دست به هر کاری می‌زدند چنان با نرمی تنظیم رابطه میکردند گویا اینها با آن تیغ کشها متفاوتند .

مدتی گذشت تا اینکه به من ابلاغ شد باید به شهر بصره بروم و به پایگاه دیگری نقل مکان بکنم .می‌دانستم وارد چه بازی خطرناکی میشوم . به خطر انداختن جان خانواده و افرادی که چه بسا آسیب ببینند .بعد از رسیدن به مقر جدید در دفتر کار فرمانده استقبال کردند در آنجا متوجه شدم اکثر افراد استان جنوبی را برای هدف خود  جمع کرده اند. بعد تیم بندی همه را در قرنطینه نگه داشتند و هر تیم آموزشهای خاص خود را میگذراند در همین اثنا روی خانواده کار میکردند ساعتهای متمادی تایپ میکردند که تیم نزد کدامیک از خویشان برود بهتر است . خانواده ایی که سالیان بود از آنها خبری در دست نبود نه آدرسی و نه نشانه ایی در آن مقطع خانواده برای فرقه خیلی عزیز شده بود چنان تعریف و تمجید میکردند که همه ما باورمان شده بود ولی با این حقه و نیرنگ همه را خام میکردند .

روزی از من سئوال شد چرا بعضی از اعضای خانواده خود را نمی‌آورید به خانمی که کارهای من را دنبال میکرد گفتم من گیر افتادم کم است که برادرم را گیر شما بیاندازیم .  روزها و هفته ها می‌گذشت و هر روز ما را نسبت به پیامدهای عملیات در داخل کشور توجیه میکردند عمدتا از دستگیری و یا کشته شدن افراد میگفتند رعب و وحشت سراپای همه را فرا گرفته بود بعضی از تیم ها منحل شدند و هر روز بدلیل اختلافات درون تیمی مجبور میشدند ترکیب را تغییر بدهند و همین باعث کندی روند کار و سردرگمی سران فرقه میشد در یک مورد با اینکه محل عبور منطقه سرخ بود ولی سران فرقه تصمیم گرفتند که تیم را از همان نقطه به آنطرف مرد بفرستند که در نتیجه یک نفر کشته شد  . در آن ایام برای سو استفاده از افراد و فرستادن به مسلخ گاه هر چه درخواست میکردی در اختیار فرد می‌گذاشتند چون رجوی خوب میدانست درصد برگشتن افراد تقریبا صفر است چون دولت ایران هوشیار شده بود و عمدتا تیمها دستگیر میشدند در سال ۱۳۸۰با موشک باران کلیه قرارگاهها این تیم و تیم باری به پایان رسید رجوی بعد از آن نشست‌هایی با مضمون سیاسی استراتژیک را شروع کرد و نشست‌هایی به نام طعمه و  از این قبیل سرگرمیها که تقریبا نزدیک به چهار ماه بطول انجامید و این کارها برای سرپوش گذاشتن بر خرابکاری‌های خود او بود هر چه جلو می‌رفتیم ماهیت این فرقه برای همه آشکارتر میشد تا رسیدیم به سال ۱۳۸۲ و پایان دوره حکمرانی صدام بر عراق و دیدیم همان خانواده‌هایی که رجوی مدعی بود که خانواده خود اوست چه سان همه تبدیل به وزارتی و اطلاعاتی شدند الدنگ و مزدور شدند و به این ترتیب ماهیت رجوی و دیگر سران فرقه برای همه آشکار شد.

لینک به منبع

شورای رهبری مجاهدین خلق و عملیات نظامی

ارتش آزادیبخش صدام حسین رجوی 

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/شورای-رهبری-است-یا-همان-شوربای-رهبری؟-ب/

شورای رهبری است یا همان شوربای رهبری؟ بند دال است یا همان بند لال؟

 شورای رهبری مجاهدین خلق و عملیات نظامیس. ه. بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، نهم ژوئن 2017:… بالای سن همونجایی که با زنش مریم (البته خود مریم هم میدونست که یکی از هزار زن رجوی است) نشسته بود می گفت حرف من آیه قرآن است. گرچه یه بار میشد حضرت محمد واسه داستان زن گرفتنش؛ یه بار میشد امام حسین برای اینکه بگوید همه خفه شن. برای عوام فریبی و تبلیغات جلوی دوربین به اصطلاح رای گیری میکرد که بله ما دموکراتیک هستیم، که … 

شورای رهبری مجاهدین خلق و عملیات ترور نظامیمریم رجوی: روابط جنسی شما بخشودنی است ولی جدا شدن از سازمان مجاهدین گناهی نابخشودنی است

“شورای رهبری” است یا همان “شوربای رهبری”؟

“بند دال” است یا همان “بند لال”؟

مقاله ای از س. ه. جداشده در آلبانی

رجوی یه عمر می گفت که توی ایران کسی حق اعتراض نداره، مگر در فرقه تو کسی حق نفس کشیدن داره؟ رجوی البته روش نمیشد، وگرنه بالای سن همونجایی که با زنش مریم (البته خود مریم هم میدونست که یکی از هزار زن رجوی است) نشسته بود می گفت حرف من آیه قرآن است. گرچه یه بار میشد حضرت محمد واسه داستان زن گرفتنش؛ یه بار میشد امام حسین برای اینکه بگوید همه خفه شن. برای عوام فریبی و تبلیغات جلوی دوربین به اصطلاح رای گیری میکرد که بله ما دموکراتیک هستیم، که البته همان انتخابات نمایشی اش هم همیشه یک کاندید بیشتر نداشت.

به اشک های تمساح بالای سن نگاه نکنید (منظورم تعیین اولین دسته از زنان شوربای رهبری رجوی است که گفت شما رده تشکیلاتی تون کلفت دومه واسه خر کردنه ما) وگرنه فرقی نمیکرد، همانقدر که از گرده مردها میکشیدن از گرده زنها هم میکشیدن. نشستی که برای چه مردها و چه زنها میگذاشتن آخرش فحش و فحش کاری بود. توی همه نشست ها اینطور تموم میشد که برو حرف آدمها رو اثبات کن. یعنی تا الان که باقی داشتند بهت فحش میدادن، الان خودت به خودت فحش بده. یعنی بگو بله من اشتباه کردم؛ نفهمیدم؛ غلط کردم.

این یه گوشه ای از “بند لال” رجوی است. خودش نمیخواست و نمیتونست بگه لال بمیر. زیر دستاش میگفتن. اون وقت هی مریم رجوی بحث جدید میآورد که ته حرف این بود که چرا آدمها اینقدر بهم ریخته هستند (جنگ اعصاب دائمی که توی مقاله قبلی بهش اشاره شد). کی بود جیگر داشته باشه بهش بگه خودت باد کاشتی معلومه که باید طوفان درو کنی. بعد بیا بگو که چرا و به چه علت.

و اما خود “بند لال” بدرد رجوی خورد. ای بابا خانه از پای بست ویران است. کجاش رو بگیره که باد از جای دیگه در نره. الان جدا شدن دیگه مثل قبل نیست. حتی از کسایی که 30 سال اون تو جوونی گذاشتن پای رجوی. الان کسایی دارند جدا میشن که اتفاقا از بنیانگذاران “بند لال” رجوی بودن. کسایی که یه عمر از طرف رجوی گفتن لال بمیر؛ اره از اونا دارن میان بیرون، چون به اینا به قول کسایی که با کامپیوتر و اینترنت کار میکنن میگن سیستم عامل. الان سیستم عامل باند رجوی داره میکشه بیرون بعد ببینم دیگه چه کاری از دست رجوی بر میاد.

باشه روزی که فقط خود رجوی بمونه و مریم (که یکی از هزار زن رجوی است) اون وقت اگر قرار بود حرف بزنه یا حرفی داشت برای زدن؛ چون اون موقع نه سنی هست نه صدای کف زدن. اون موقع باید بهش گفت طبق بند چهارم تبصره اول “انقلاب ساختگیت” (شما بخونید طلاق اجباری) که اسمش “بند لال” هست باید بهش گفت: لال بمیر و بتمرگ سر جات. همان جمله ای که یه عمر به ما گفتی.

س. ه. اسیر آزاد شده فرقه رجوی

توضیح بنیاد خانواده سحر: رجوی در انقلاب ایدئولوژیک درونی اش بندهای الف، ب، جیم، و دال داشت که “بند دال” مربوط به هژمونی زنان میشد که در میان برخی محافل اعضا به “بند لال” معروف شده بود. یعنی همه در تشکیلات باید لال بشوند. همچنین شورای رهبری در این محافل به “شوربای رهبری” معروف بود. در عراق به سوپ و آش، شوربا گفته می شود.

*** 

خلع سلاح فرقه مجاهدین خلق و تناقض گویی های بی پایانخلع سلاح فرقه مجاهدین خلق و تناقض گویی های بی پایان

کمپ اشرف مجاهدین خلقاین مسیر رجوی به بدتر ازناکجا آباد منتهی شد!

مجاهدین خلق صدام حسین در آلبانیرضا تقی زاده، کیهان لندن: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویمباحثه در پارلمان اروپا “در خصوص مجاهدین خلق ایرانی چه باید کرد؟”ا

مسعود خدابنده علی اکبر راستگو پارلمان اروپاDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مجاهدین-بر-لبه-پرتگاه/

مجاهدین بر لبه پرتگاه

مجاهدین بر لبه پرتگاهعلی هاجری، نجات یافتگان در آلبانی، بیست و نهم دسامبر 2020:… بنابراین تنها دستاورد رجوی در چهار سال ریاست ترامپ در دو موضوع خلاصه شد .  یکم : همراهی با امپریالیسم برای گرسنگی دادن مردم ایران و دومین دستاورد بستن راه  دیدارهای خانواده‌ها و زیر فشار قرار دادن جدا شده ها در آلبانی . و حالا دوران ترامپ بسر آمد و رجوی مانده با یک استراتژی شکست خورده بر لبه پرتگاه که هر لحظه ممکن است در دره مرگ سیاسی سقوط کند . رجوی قبلاً در عراق می‌گفت ما زمانبندی میدهیم اگر به مقصود رسیدیم که خب اگر نرسیدیم تمدید میکنیم . در وهله اول باید به رجوی گفت کاندید شما شکست سخت خورد و تا هشت سال آینده از جمهوریخواهان در صحنه سیاسی خبری نخواهد بود . دوم: دست مقامات دولت آلبانی از زیر تیغ دارودسته ترامپ که حامیان فرقه رجوی است خارج میشود و ثالثا راه آلبانی به سمت اتحادیه اروپا باز میشود و این عوامل برای فرقه رجوی خطرناک است. مجاهدین بر لبه پرتگاه

مجاهدین بر لبه پرتگاهمریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا مانده

مجاهدین بر لبه پرتگاه

ارتش آزادیبخش صدام حسین رجوی 

اوج گیری نشست‌های مغزشویی فرقه مجاهدین در آلبانی بعد از شکست ترامپ

رجوی و فرقه مجاهدین خلق بر لبه پرتگاه

 اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق مثل خار در  چشم فرقه رجوی در آلبانی باقی مانده اند

علی هاجری، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 28.12.2020

فرقه رجوی در بدو ورود به عراق و همدست شدن با صدام حسین و خیانت به کشور و کشتار نیروهای نظامی ایران در سال های ۱۳۶۵ تا ۱۳۶۷ جای پایی برای خود در عراق و در کنار صدام بدست آورد . در همان زمان سیاست خارجی آمریکا و دیگر کشورها بی تفاوتی در قبال گروه مجاهدین بود .بیاد دارم در سال ۱۹۹۱ و در جنگ خلیج اول با اینکه تمام عراق بمباران شد حتی گله های گوسفند به عنوان مثال یک گلوله سلاح سبک هم روی قرارگاه‌های فرقه فرود نیامد . در همان سال رجوی مختصات جغرافیایی قراگاهها و محل استقرار نیرو و ادوات جنگی را به دولت وقت آمریکا داده بود و خود را بیطرف اعلام کرده بود.  ولی آیا این حقیقت بود یا پشت پرده خیانتی در راه بود ؟

قطعا خیانتی در کار بود چون واقعیت صحنه این بود وقتی کسی به وطن خود خیانت می‌کند به کشور همسایه جای خود دارد . رجوی سالیان کجدار و مریژ این وضعیت را ادامه داد با روی کار آمدن دولت کلینتون فرقه وارد لیست سیاه وزارت خارجه آمریکا شد ولی از آنجایی که رجوی در عراق بود مسئله حادی محسوب نمیشد در سال ۲۰۰۱ و واقعه یازده سپتامبر در وهله اول نقل و شیرینی تقسیم کردند ولی تنها کسی که خوب می‌دانست چه اتفاقی در راه است خود رجوی بود در نشست در قرارگاه باقرزاده عمق درماندگی رجوی را میشد دید. خوب میدانست  دیر یا زود عراق دیگر جای امنی برای فرقه نخواهد بود . سال ۲۰۰۳ از راه رسید و علائم جنگ و تصرف عراق کم کم هویدا شد . رجوی از قبل تمام مختصات جغرافیایی قراگاهها را به ائتلاف داد ولی اینبار کمی فرق میکرد گویا آتش جنگ به فرقه هم کشیده خواهد شد لذا رجوی اول همسر و اکثر سران را از عراق خارج کرد در همان زمان رجوی در نشستی گفت اگر که قرار شد بخاطر اینکه سران و شیوخ عرب حکومت کنند  سر صاحب خانه را ببرن ما بیکار نخواهیم نشست و وارد جنگ با آمریکا میشویم این فقط در حرف بود و بس در عمل حاجی زودتر از همه عراق را به مقصد نامعلوم ترک کرد و به غیبت کبری رفت و از بدو اشغال عراق که مشخص است و  نیازی به تشریح آن  نیست و همگان میدانند آقای ضد امپریالیسم چه خوش‌خدمتی که برای اینها نکرد حتی برای رسیدن به قدرت تمام اطلاعات ایران را به ارتش آمریکا دادند ولی پشیزی قائل نشدند دوران جرج بوش تمام شد و دوران اوباما رسید . رجوی در رویای سرنگونی و رساندن مهرتابان به تهران بود که دید هشت سال اوباما در حال اتمام است در این سالیان رجوی به لحاظ سیاسی یکجانبه به همه می‌پرداخت تمام اسرار وطن را فروخت . رجوی از دمکرات‌ها سرخورده شده بود به همین دلیل از کاندیداتوری کلینتون خشنود نبود و می‌گفت اگر کلینتون پیروز شود خط اوباما را میرود به همین دلیل وقتی دید ترامپ پیش افتاده از خوشحالی ذوق کرده بود و سر از پا نمی‌شناخت چون میدید که تمام حامیان فرقه با ترامپ در ارتباط هستند چه روزهایی بود هر گویم قابل وصف نیست فکر میکردند فردا است که فرقه مجاهدین خلق به عراق برگردد و صاحب تانک و نفربر شود ولی زهی خیال باطل همه وعده و وعیدهایی جولیانی و بولتون سرابی بیش نبود .

بنابراین تنها دستاورد رجوی در چهار سال ریاست ترامپ در دو موضوع خلاصه شد .

یکم : همراهی با امپریالیسم برای گرسنگی دادن مردم ایران و دومین دستاورد بستن راه  دیدارهای خانواده‌ها و زیر فشار قرار دادن جدا شده ها در آلبانی . و حالا دوران ترامپ بسر آمد و رجوی مانده با یک استراتژی شکست خورده بر لبه پرتگاه که هر لحظه ممکن است در دره مرگ سیاسی سقوط کند . رجوی قبلاً در عراق می‌گفت ما زمانبندی میدهیم اگر به مقصود رسیدیم که خب اگر نرسیدیم تمدید میکنیم . در وهله اول باید به رجوی گفت کاندید شما شکست سخت خورد و تا هشت سال آینده از جمهوریخواهان در صحنه سیاسی خبری نخواهد بود .

دوم: دست مقامات دولت آلبانی از زیر تیغ دارودسته ترامپ که حامیان فرقه رجوی است خارج میشود و ثالثا راه آلبانی به سمت اتحادیه اروپا باز میشود و این عوامل برای فرقه رجوی خطرناک است و همین چند مورد خواه ناخواه فرقه را به سمت یا انحلال و یا تصویه درونی ثوق میدهد . فرقه رجوی در این سالیان از همه امکانات خود برای نابودی جدا شده ها در آلبانی استفاده کرد حتی قطع کردن مستمری افراد تا شاید افراد از آلبانی خارج شوند ولی این کید و مکر بجایی نرسید و جدا شده ها مثل خار در چشم فرقه رجوی در آلبانی ماندند و پایداری کردند . آیا با نشست‌های مغزشویی در فرقه مجاهدین این موج از سر رجوی عبور خواهد کرد یا موج پسا ترامپ این فرقه را در هم خواهد پیچید ؟ این فرقه در آخرین ایستگاه خود دستخوش دگرگونی و تلاشی قرار گرفته و راه برون رفتی ندارد و در چند ماه آینده سیل جدا شده ها به عیان دیده خواهد شد.

مجاهدین بر لبه پرتگاه

ارتش آزادیبخش صدام حسین رجوی 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/رجوی،-ترامپ-و-بایدن-از-صدام-تا-ترکی-الف/

رجوی، ترامپ و بایدن – از صدام تا ترکی الفیصل، از بولتون تا جولیانی

رجوی، ترامپ و بایدن . از صدام تا ترکی الفیصل، از بولتون تا جولیانیعلی هاجری، نجات یافتگان در آلبانی، پانزدهم دسامبر 2020:… رجوی و فرقه مجاهدین خلق مدعی است که ما سیاست جهان را تدوین و تنظیم میکنیم نه با تغییر در راس آمریکا.  به اینها باید گفت یا دیوانه هستید یا متوهم و یا مبتلا به مرگ سیاسی هستید و یا از سیاست روز ان فاصله دارید ولی فکر کنم که بهتر همه در جهان فاز تغییر در جهان را گرفته اید ‌‌. حالا برگردیم به سال ۲۰۰۳ بعد از اشغال عراق توسط آمریکا از این فرقه باید سئوال کرد چرا در آن زمان سیاست را نساختید ؟ رجوی، ترامپ و بایدن 

رجوی، ترامپ و بایدن - از صدام تا ترکی الفیصل، از بولتون تا جولیانیهمراه با چاشنی غلیظ دروغ، تکرار مکررات دوای درد مریم نیست

رجوی، ترامپ و بایدن

سیاستی که رجوی مدعی است، خود می سازد

“سیاست را ما می‌سازیم نه بایدن و نه ترامپ”

پس در بغل صدام حسین ، عربستان و اسرائیل و جولیانی چه می کنی؟

علی هاجری، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 13.12.2020

اگر به گذشته برگردیم و موضع گیری های رجوی و فرقه مجاهدین خلق را در خصوص سیاست روز بررسی کنیم خواهیم دید که هزاران بار اعلام کرده چه در نشست‌های درون گروهی و یا مثلاً به نحوی برای بیرون از فرقه باید دید که این موضع گیری بر سر استیصال است یا نه از موضع قدرت!!

آیا این فرقه حشونت طلب متوهم نیست که همیشه چنین خبرهایی را درج میکند . هر انسان سیاسی که با الفبای سیاست آشنایی دارد با شنیدن چنین خبری خواهد گفت که اینها یا دیوانه هستند و یا احمق و یا هر دو اینها . من از گفتار این گروه منزوی زیاد متعجب نشدم چون با این کلمات آشنایی کامل دارم .

رجوی در سال ,،1367و بعد از آتش بس جنگ ایران و عراق مدعی بود که برنده جنگ او بوده و او بوده که پیروزی را به صدام تقدیم کرده اگر همین جمله را تجزیه و تحلیل کنیم خواهیم دید که این رجوی تا چه اندازه به لحاظ سیاسی عقب مانده است چون با همین جمله میگوید که من با کشتن هموطنانم و خیانت به کشورم پیروزی را به صدام تقدیم کردم اگر رجوی کمترین علم سیاست را می‌داشت وارد عراق نمیشد و دست در دست قاتل مردم ایران نمیگذاشت و تا همین امروز از خیانتی که کرده است پشیمان نیست و آمدن به عراق را تایید میکند و در مصاحبه آیی که به اصطلاح سیمای آزادی به مهدی ابریشمچی می‌کند از سیاست جنگ علیه مردم ایران در کنار صدام حسین مهر تایید میزند و میگوید ارتش آزادیبخش در تنور جنگ را گل گرفت و آتش بس اجرا شد در همین اثنا میگوید اگر که سیاست بسیار بسیار  غلط صدام نبود و به کویت نمی‌رفت و در طرف مقابل اگر آمریکا به عراق نمی‌آمد عمر رژیم طولانی نمیشد و تا بکار توسط ارتش آزادیبخش ملی ایران سرنگون شده بود . حالا خوب بنگرید که چطور ابر استراتژیست‌ها سیاست دنیا را غلط و در مقابل سیاست رجوی را درست قلمداد می‌کنند . اگر برگردیم به سال ۱۳۶۹ و عراق به کویت نمی‌رفت آیا صدام بعد از هشت سال دوباره بخاطر شما وارد جنگ میشد و یا حتی اگر آمریکا اقدام به اشغال عراق در سال ۲۰۰۳ نمی‌کرد چیزی فرق میکرد هرگز این فرقه زائیده سیاست جنگ بود و با پایان  جنگ تمام شده بود و مانده در عراق بر آمده از یک سیاست غلطی بود که رجوی فقط برای حفظ خود در عراق مانده بود .

رجوی و فرقه مجاهدین خلق مدعی است که ما سیاست جهان را تدوین و تنظیم میکنیم نه با تغییر در راس آمریکا.  به اینها باید گفت یا دیوانه هستید یا متوهم و یا مبتلا به مرگ سیاسی هستید و یا از سیاست روز سالیان فاصله دارید ولی فکر کنم که بهتر همه در جهان فاز تغییر در جهان را گرفته اید ‌‌. حالا برگردیم به سال ۲۰۰۳ بعد از اشغال عراق توسط آمریکا از این فرقه باید سئوال کرد چرا در آن زمان سیاست را نساختید ؟ اگر بقول خودتان شما وزنه تعادل قوا در جهان و منطقه بودید چرا همه سلاحها تا آخرین فشنگ را تحویل دادید؟  از بقیه می‌گذرم که برای خوشآمد گویی آمریکاییها چکار که نکردید و تا به امروز هم میکنید .امروز در سال ۲۰۲۰ هستیم در سال ۲۰۱۶ همه کسانیکه در آن زمان درون فرقه بودند میدانند چه بحثها که در خصوص پیروزی ترامپ نکردید و پیروزی محتوم خود را با ورود ترامپ به کاخ سفید می‌دانستید و در ابام هفته  زهرا مریخی نشست‌های مبسوطی اندر باب دولت جدید آمریکا برگزار میکردند سئوال اینجاست که در آن روز چرا نگفتید که ما سیاست را می‌سازیم؟  بیاد دارم شما ترس این را داشتید که خانم کلینتون زمام امور را بدست بگیرد و برای سالیان باز در همان دخمه تاریک خود بمانید و اما حالا با گذشت چهار سال و شکست ترامپ گویا که شکست خود را هم می‌بینید .از این فرقه باید پرسید که شما به چه شکل میخواهید سیاست را بسازید ؟

البته جای تعجبی وجود ندارد چون باید گذران عمر وارد چنین بحثی بشوید حداقل برای سرگرم کردن کودکان کوته ذهن درون فرقه رجوی .یک چیز جالب خواندم در روز هفتم نوامبر بعد از نخست وزیر اسلوونی خانم مریم رجوی پیروزی ترامپ را تبریک گفته اند انشاالله مبارک باشد .اما گریزی بزنیم ساختن سیاست همگان در این چهار سال خوب دیده‌اند که سیاستهای ترامپ چه به سر جهان آورده است ابرقدرت های جهان را آچمز کرد همه شرکتها و دولتهایی که با ایران مراوده داشتند را تحریم کرد و سیاست مخرب خود را به جهان تحمیل کرد از چین تا روسیه و غیره ساختار سیاست جهانی را به چالش کشید و حالا این فرقه مدعی است که ما سیاست را می‌سازیم و نه بایدن و ترامپ بقول قدیمی‌ها که گفتند (سگ داند و پینه دوز که اندرون انبان چیست) حالا حکایت این فرقه مضمحل و فروپاشیده است که میخواهد بااین گفتار صورت خود را سرخ نگه دارد.

رجوی، ترامپ و بایدن

***

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال

مسعود خدابنده بی بی سیلینک به ویدئو در سایت بی بی سی

همچنین: