رجوی از شادمانی 11 سپتامبر تا نوکری دولت پشت آن

رجوی از شادمانی 11 سپتامبر تا نوکری دولت پشت آن

 رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، بیست و دوم ژوئیه 2016:… در آن سال یعنی 2001 برابر با سال 80 شمسی و قبل از روز 11 سپتامبر تمامی نفرات سازمان مجاهدین طبق دستور رجویها در قرارگاه باقرزادۀ سازمان مجاهدین خلق واقع در غرب بغداد بودیم که سلسه نشست هایی طولانی با حضور مسعود و مریم رجوی در جریان بود. روز 11 سپتامبر … 

رمزگشایی سخنان ترکی بن فیصل _ اعلام رسمی انحلال سازمان مجاهدین وحذف کامل مسعود رجوی ( بخش دوم )

لینک به منبع

رجوی از شادمانی 11 سپتامبر تا نوکری دولت پشت آن

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

جنایت وحشیانه 11 سپتامبر و کشتار مردمان بی‌گناه تراژدیی بود که دنیا را دچار دگرگونی کرد بطوریکه مردم سراسر دنیا در غم آن گریستند و با خانواده‌های آن‌ها ابراز همدردی کردنند ولی با تأسف تمام در گوشه ای دیگر از جهان سازمانی و مخصوصاً دو نفر نه تنها ناراحت نبودند بلکه با وقاحت تمام از آن جنایت بعنوان عملیات مقدس یاد کرده و دستور شادمانی و سوت و کف و پایکوبی به اعضای فرقه شان دادند و چنین هم کردند و آن دو مسعود و مریم رجوی می باشند.

در آن سال یعنی 2001 برابر با سال 80 شمسی و قبل از روز 11 سپتامبر تمامی نفرات سازمان مجاهدین طبق دستور رجویها در قرارگاه باقرزادۀ سازمان مجاهدین خلق واقع در غرب بغداد بودیم که سلسه نشست هایی طولانی با حضور مسعود و مریم رجوی در جریان بود. روز 11 سپتامبر وسط نشست بودیم که ناگهان رجوی چند دقیقه آنتراکت اعلام کرد و بر خلاف همیشه صحنه را ترک کرد و بعد ازبرگشتن اعلام کرد فعلا نشست تعطیل است و الآن موقع جشن وشادی است!!…

صحنه جنایت و خوردن هواپیما به برجهای دوقلو مرتب و پشت سر هم از واید اسکرین سالن نشست نشان داده می‌شد که هر بار با کف و سوت وهورای مسئولین درجه یک فرقه اش و بعد هم نوچه هایش و بعد تمام افراد سالن همراه می‌شد و رجوی هم در وسط سن کف می‌زد و راه می‌رفت و مریم قجر هم مرتب می‌خندید و به شادمانی بیشتر تشویق می کرد. وقتی برای لحظه ای کف و سوتها با اشارۀ مسعود رجوی متوقف شد رجوی گفت (عین جمله اش): «به نازم به اسلام که در برداشت ارتجاعی اش چنین می کند وای به روزی که اسلام انقلابی وارد میدان شود»!!…

به دنبال او مریم رجوی شروع به صحبت کرد و گفت: یک بار دیگر شما مجاهدین مسعود را ناامید کردید و این عملیات را شما مجاهدین و گوهران بی بدیل می بایستی انجام می‌دادید ودرسی به یاد ماندنی به آمریکا و دنیا می‌دادید!! بعد از آن ویدویی از 10 عملیات انتحاری فلسطینی ها علیه اسرائیل را نشان دادنند که قبل از عملیات القاعده انجام شده بود و در آن ویدئو مجریان عملیات وصیت‌نامه های خود را هر یک جلو دوربین می خواندند و بعد از هر ویدئویی رجویها بلند می شدند وبه شدت آن‌ها را مورد تعریف و تمجید قرار می دادند.

سپس مسعود رجوی گفت: «این تازه برداشت ایدئولوژیک راست از اسلام است که اینچنین آمریکا را به ذلت کشانده و اکنون غرب و مخصوصاً امپریالیستهای خونخوار آمریکایی بایستی بترسند و وای به روزی که مجاهدان و فدائیان انقلاب کرده مریم تصمیم بگیرند مستقیما با آن‌ها درگیر شوند و البته آنروز دور نخواهد بود و این رسالت مجاهدین است وگرنه که رژیم بهانه است و وظیفه و رسالت تاریخی و اصولاً فلسفه وجودی ما مجاهدین مبارزه و نابودی امپریالست به سرگردگی امپریالست امریکاست و این جنگ اصلی و هدف اصلی مجاهدان است».

حال که حکومت وهابی عربستان با انتشار قسمتی از گزارش 28 صفحه‌ای آمریکا متهم به دست داشتن در جنایت 11 سپتامبر شده و همزمان با این گزارش، ترکی الفیصل رئیس سابق اطلاعات و امنیت عربستان به دعوت مریم رجوی به شوی او در پاریس آمده و با دادن خبری برای اولین بار (درست یا مشکوک؟) مبنی بر فوت مسعود رجوی در حقیقت مهر اربابی جدید عربستان سعودی برای رجوی را پای کارنامۀ این فرقه زده است به خوبی دلیل آنهمه شادمانی و تعریف و تمجید رجوی از این جنایت در همان روز انجامش برای همگان روشن شد البته ‌بسیاری می‌دانستند که عربستان در این جنایت دخالت داشته و لااقل اکنون بر همگان روشن است که حکومت وهابی عربستان تمامی الزامات را از محل استقرار تا پول و الی آخر برای این جنایت تأمین کرده بوده و بی دلیل نیست که پانزده نفر از تروریستهای جانی شهروند عربستان و چهار نفر دیگر هم در آنجا زندگی می کردند و من این را هم اضافه می‌کنم که نبایستی دور از انتظار دانست که روزی پای رجوی هم به پروندۀ این جنایت باز شود چرا که در همان زمان 11 سپتامبر 2001 روابط رجوی روزبروز با سعودیها نزدیکتر می‌شد و نیز سازمان مجاهدین خلق (فرقۀ رجوی) اطلاعات بسیاری طی سالیان از اگثر نقاط و شهرهای آمریکا جمع‌آوری می‌کردند و این جزء وظایف سیستم امنیتی سازمان بود و همۀ ما اعضا می‌دانستیم که سازمان هم با عراق و هم با سعودیها تبادل اطلاعات دارند که در این رابطه در مقاله‌ای دیگر یکی از این موارد جمع‌آوریاطلاعات را که خودم شاهد آن بودم توضیح خواهم داد.

بایستی بخاطر داشته باشیم که مجاهدین رجوی از جمله تقریبا اولین مجاهدینی بودند (با توجه به در نظرگرفتن سال تاسیس آن) که در سال 1360 یعنی سی وپنج سال پیش اولین عملیات انتحاری را در شیراز و توسط یک دختر چهارده ساله بنام گوهر ادب آواز شروع کردند و بعد از آنهم در سال 2003 ولی این بار بصورت خودسوزی بعد از دستگیری ذلیلانه رجوی در پاریس انجام دادند.

در اینجا می‌خواهم یکبار دیگر توجه همه دولتها و سیستمهای امنیتی مخصوصاً فرانسه را به این خطر و پتانسیل خطرناک جلب کنم و بگویم که دوران تقسیم تروریست به خوب و بد به سر آمده و همه آن‌ها جنایت کار هستند و رجوی و فرقه اش از همه خطرناکترند و باید تأثیری را که به اصطلاح رجوی عملیات مقدس انتحاری مجاهدین در دهه های اخیر بر روی افکار و رفتارها و عملکردهای برادران مجاهد وهابی رجوی داشته در نظر بگیرید و توجه داشته باشید که عملیات تروریستها در اروپا و آمریکا در سالها و ماههای اخیر و مخصوصاً در پاریس الهام گرفته از عملیات انتحاری انفجاری و بعد هم خودسوزی مجاهدان رجوی است و به همین دلیل هم بود که رجوی ویدئوی عملیات انتحاری فلسطینیان و 11 سپتامبر را مکررا برای ما پخش می‌کرد و از آن بعنوان تجربیات برادران مجاهدمان در دیگر کشورها یاد می‌کرد.

تروریستهای رجوی و وهابیون آمده‌اند و اینجا ماندنی هستند مگر اینکه دولتها و نیروهای امنیتی به آن‌ها باج ندهند همانطوریکه متأسفانه دولت فرانسه در سال 2003 به رجوی باج داد و هنوز هم با اجازۀ دادن به او و نوچه هایش برای ماندن در خاک فرانسه و فعالیتهایشان در آنجا ادامه دارد.

باج گیری از جمله حربه های تروریستهاست. کافی است به سخنان اخیر دبیر کل سازمان ملل در رابطه با باجگیری حکومت عربستان از سازمان ملل توجه کنید که به آقای بان کی مون هشدار داده است اگر عربستان را از لیست سیاه قاتلان کودکان یمن خارج نکند پولی به سازمان ملل نخواهند داد و جناب بان کی مون هم بعد از اینهمه جنایت حکومت عربستان درکشورهای مختلف از عراق و سوریه تا افغانستان و شرق آسیا و مخصوصاً در حق زنان و کودکان یمنی به راحتی با گفتن جمله‌ای بی‌محتوا که این دشوارترین تصمیم گیریش بوده یک چراخ سبز رسمی دیگر به وهابیون آدمخوار و جنایتکار می‌دهد که البته تا وقتی پول قطع نشود سازمان ملل و اعضایش با ترویج ایدئولوژی جنایتکارانه و وحشی توسط وهابی ها کاری ندارند امری که سعودیها را به کشتن هر چه بیشتر زنان و بچه های بی‌دفاع تشویق هم می‌کند.

از این نمونه‌ها البته در این سالیان زیاد است و بی دلیل نیست که آنهمه سلاح و نفر به راحتی به سوریه روانه می‌شوند و سازمان ملل و دموکراسهای غربی هم به روی مبارکشان نمی آورند و بها را انسانهایی بی‌گناه مانند بچه‌هایی که زیر چرخهای کامیون تروریست جنایتکار در نیس فرانسه مظلومانه له شدند می پردازند.

بله حضرات! تا به خاطر روابط اقتصادی و منافع مادی به مماشات با عربستان ادامه دهید عملیات تروریستها ادامه خواهد داشت و تا دولت فرانسه مقر تروریستی رجوی در حومه پاریس را برای همیشه تعطیل نکند رجوی و برادران وهابی و داعشی شان به باجگیریهایشان ادامه خواهند داد.

*** 

همچنین
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25986

افتخاری دیگر برای رجوی! 

رضا جبلی، پیوند رهایی، شانزدهم ژوئیه ۲۰۱۶:… با یک نگاه به عکسهایی که در سایت رجوی منتشر شده دو نکته بسیار برجسته است. اول اینکه حتی با ایجاد فضای خالی بین ردیف ها هم به راحتی میشود گنجایش سالن را تشخیص داد. دوم و مهمتر وجود اندک ایرانی و نبودن حتی یک ایرانی در بین سخنرانهای اجاره ای. البته رجوی ید طولایی در دروغگویی … 

Grand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or alive

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Serives For Iran’s Enemies

لینک به منبع

افتخاری دیگر برای رجوی!

نوشتۀ رضا جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

طبق معمول هر سال شوی مضحک رجوی در پاریس امسال نیز برگزار شد البته امسال با ادعای ١٠٠ هزار نفر!!! در سالنی با گنجایش ماکزیمم ٣ هزار نفر برگزار شد.

با یک نگاه به عکسهایی که در سایت رجوی منتشر شده دو نکته بسیار برجسته است. اول اینکه حتی با ایجاد فضای خالی بین ردیف ها هم به راحتی میشود گنجایش سالن را تشخیص داد.

دوم و مهمتر وجود اندک ایرانی و نبودن حتی یک ایرانی در بین سخنرانهای اجاره ای.

البته رجوی ید طولایی در دروغگویی و اضافه کردن صفر دارد کما اینکه همگی بیاد داریم امضاهای ادعایی پنج میلیونی!! عراقیان در حمایت از باقی ماندن نیروهای رجوی و باقی ماندن نیروهای اشغالگر آمریکایی در خاک عراق!! تا کجا مضحک و مسخره بود بطوریکه مایۀ شوخی و خندۀ اعضای فرقه در اشرف در میان خودشان شده بود.

بیاد دارم که یکی از فرماندهان آمریکایی می گفت که چندین ده کلاسور با اسامی و امضاء برایش آورده اند که اینها از ما حمایت میکنند که او با خنده گفته: شما بایستی برای پست نخست وزیری عراق کاندید شودید و حتما با این تعداد امضاء رأی خواهید آورد چون حدود شش و نیم میلیون البته بجز کردها برای انتخابات عراق نام نویسی کرده اند!. می گفت آیا واقعا اینها ما را اینقدر نفهم قلمداد کرده اند یا می خواهند آنقدر دروغ شان بزرگ باشد که ما متقاعد شویم؟؟!!.

چند عکس از استادیوم های حدود صد هزار نفری را صرفا جهت یادآوری ضمیمه کرده ام که خود گویای حقیقت است ولی خوب رجوی فقط به خدا و امام زمان جوابگوست!!.

نکتۀ مهم و در واقع لکۀ ننگ ابدی دیگری بعد از بیعت رجوی با صدام و این بار با رئیس سابق اطلاعات آل سعود سخنرانی وی برای مریم قجر است.

البته من شخصا این حماقت محض را به فال نیک می گیرم برای مردم ایران و هر انسان آزاده ، شرافتمند و وطن پرستی که ممکن است به دلیل مخالفت با جمهوری إسلامی ویا هر دلیل دیگری به دام رجوی افتاده باشد تا از خواب غفلت بیدار شود و چهره کریه و ضد ایرانی رجوی را ببیند و برای همیشه روی او و فرقه اش خط بطلان بکشد.

ترکی فیصل عضو و شاهزاده ای از یک حکومت خاندانی و الیگارشی کیست که برای ایرانیان سخن از تاریخ و فرهنگ سرزمین مادری شان بگوید و سخیف تر اینکه به ایرانیان درس آزادی و دموکراسی بدهد!!

در کشوری که با شمشیر همین چند ماه پیش سر از بدن ۴٢ نفر جدا کردند و همانند برادران داعشی خود در مقابل اندک موضع گیریهای سازمان های حقوق بشری گفتند که طبق قوانین اسلام عمل کرده ایم البته بایستی هم که ایشان برای رجوی و طرفدارانش سخنرانی کند چون همه دشمنان قسم خورده ایران بودند و تعدادی هم که فقط برای دیدن مجانی پاریس آمده و اصلا تنها چیزی که برایشان اهمیت نداشت سخنان سخنرانان بود ولی البته برای رجوی فقط سیاهی لشگر مهم است و بس، اما اگر تنها یک ایرانی وطن پرست آنجا می بود هر گز اجازه چنین سخنرانیی به چنین کسی را نمی داد.

جناب ترکی فیصل بهتر است اول راه را برای آزادی زنان کشور خودشان آنهم فقط برای رانندگی نه چیزی بیشتر هموار کنند و با زنان لااقل بتوانند رأی بدهند آنهم نه به زنان کاندید مجلس استغفرالله بلکه به مردان.

به نظر من این یک سر فصل جدیست برای هر ایرانی شرافتمند و آزاده ای تا فارغ از هر تفکر سیاسی و مذهبی در مقابل این خیانت آشکار به صریح ترین و روشن ترین وجه موضع گیری کرده وآن را بشدت محکوم کند.

این موضوع هیچ ربطی به مخالف و یا موافق رژیم بودن ندارد و یک حرکت و موضعگیری ملی و در جهت منافع مردم و وطنمان ایران است. مخالفت با جمهوری اسلامی با همدست شدن و کف و سوت زدن برای دشمنان ایران خیانت و لکه ننگی است که هر گز پاک نخواهد شد و هیچکس نمی تواند به بهانه مخالفت با رژیم وطن فروشی کند و همدست جنایتکاران داعشی گردد.

البته بایستی اذعان کنم که حضور و نزدیکی ترکی فیصل و مریم قجر و یا به اصطلاح سنخیت داشتن این دو با هم برای خیلی ها ممکن است خارج از انتظار نبوده باشد با توجه به اینکه رجوی از طرفداران به اصطلاح خودش «فرزندان غیور دیالی»! ( البته از نظر بقیه دنیا داعش) و ترکی از فرماندهان و منابع تسلیحاتی و مالی آنهاست و در ضمن هر دو از طرفداران حق داشتن حرمسرا!! ، جالب اینکه هر دو هم در رابطه با آزادی! کامل همسران در اطاعت صد در صدی از شوهران هم همفکر هستند!.

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25963

برادران وهابی رجوی نهایت ذلت و خواری او را لو دادند! 

رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، پانزدهم ژوئیه ۲۰۱۶:… مگر شما نبودید که در آخرین نشست در اشرف قبل از پراکندگی قسم خوردید که پروندۀ مجاهدین در خاک وطن با شما و مریم و همه مجاهدین بسته خواهد شد و ما را ناجوانمردانه روانه مرز کردی و خودت فراری و پنهان شده و همسرت و نزدیکانت را هم به فرانسه فراری دادی همان کاری که در بعد از سی خرداد … 

المرعبی، صادقی، حسین نژادسوزش رجوی از دیدار جداشدگان با یک لابی سابق فرقه

لینک به منبع

برادران وهابی رجوی نهایت ذلت و خواری او را لو دادند!

نوشتۀ رضا جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

آقای رضا صادقی جبلی

 اختلافات ایران و عربستان مخصوصاً بعد از انقلاب و بدون در نظر گرفتن نوع حکومت در ایران همیشه وجود داشته و احتمالاً همیشه وجود خواهد داشت و به نظر من هیچ حکومتی بعد از جمهوری اسلامی به این اندازه با کشورهای عربی مماشات نخواهد کرد چه در رابطه با خلیج همیشه فارس و چه در هر زمینۀ دیگری که باشد.

ولی به هر حال در سی سال گذشته با وجود تمام مشکلات بین دو کشور هیچ‌گاه عربستان رسما از رجوی حمایت نکرده بود هر چند اعضای سازمان به خوبی از آن آگاه بودند و خود رجوی هم در نشستهای مختلف از آن صحبت کرده بود از جمله در رابطه با مراسم حج که رجوی می‌گفت رسما از طرف پادشاه عربستان دعوت شده ولی به دیلایل سیاسی نمی‌خواهند آنراعلنی کنند.

ولی اکنون با حضور ترکی فیصل در برنامۀ فرقۀ رجوی و حمایت رسمی او از این فرقه سئوال این است که چرا در این زمان و به این شکل این امر صورت گرفته است؟ و آیا رجوی نمی‌دانست که صرف حضور این عنصر ضد ایرانی نه تنها برای ایرانیان وطن پرست و حتی افراد سازمان و هوداران اندکش در خارج بلکه برای هر سیاستمدار بی‌طرفی هم غیر قابل هضم است که چرا ترکی فیصل؟

در چند روز گذشته تحلیلهای مختلفی در ابن رابطه شده است و احتمال صحیح بودن هر یک به اندازه بعدی است ولی به عقیده من این رجوی نبوده که ترکی فیصل را دعوت کرده بلکه برعکس ارباب بوده که تشخیص داده اکنون زمان آن است که از پشت پرده بیرون آمده و حمایت مالی و تسلیحاتی خود از رجوی را علنی کند و مرحوم خواندن رجوی چه حقیقت داشته باشد و چه نداشته باشد بدون هماهنگی بوده است چرا که دلیلی ندارد فرمانده و ارباب رجوی بخواهد با وی هماهنگ کند و از او دستور بگیرد و یا حتی از قبل اطلاع بدهد که فلان حرف را خواهد زد و یا مثل دیگر سخنرانان متن سخنرانیش را بدهد مسئولین فرقه به اصطلاح «چک» کنند چرا که برای مجاهدین و ما جداشده ها بخوبی روشن است که در رابطه با اربابان قبلی از جمله صدام حسین هم دقیقا بهمین صورت بود و بدون اجازۀ او نمی توانستیم حتی از قرارگاهای خود خارج شویم چهبرسد به انجام عملیات و خود رجوی هم بعد از سرنگونی صدام در اولین پیامش برای اعضا اعلام کرد که بایستی با صاحب خانۀ جدید موازی حرکت کنم و یا به زبان خودمانی هر چه ارباب جدید میگوید باید انجام شود و مشخصا گفت: «حتی پوشیدن دامن زنانه».

البته عربستان سعودی در چند سال گذشته مخصوصاً از شروع جنگ خانمانسوز سوریه تمام توان و امکانات خود را برای نا امن کردن ایران به کار برد ولی موفق نشد و از آنجاییکه هیچ کارتی برای بازی مقابل ایران ندارد از روی استیصال تصمیم گرفته روی اسب بازنده و چندین بار استفاده شدۀ رجوی شرط بندی و سرمایه گذاری کند و چرا نکند؟ مگر مزدور تر و وطن فروشتر از رجوی در حال حاضر در دنیا یافت می‌شود؟ البته این دستمال چندین بار استفاده شده ای است که برای اربابان به مراتب قویتر از سعودیها کارآیی چندانی نداشت و هر از چند گاهی فقط دست بدست شد و بعد هم مانند هر دستمال استفاده شده و کثیفی به داخل نزدیکترین سطل آشغال انداخته شد.

سرنوشت ذلت بار رجوی که در سی سالگی قرار بود قدرت را در حداکثر شش ماه در ایران بدست گیرد اکنون اگر زنده هم باشد در شصت و هفت سالگی مانند سرنوشت ارباب و صاحب خانه‌اش در سوراخ موشی پناه گرفته است تا شاید وهابیون داعشی برایش کاری انجام دهند.

کجا رفت آن شعارها و فریادهای «هیهات منا الذ لۀ» آقای رجوی؟ رفتن زیر قبای وهابی ها و دشمنان ایران و ایران زمین کجا و استراتژی ارتش ازادیبخش «ملی» کجا؟ آیا ذلت و خواری بدتر از این هم تصور کردنی است؟

مگر شما نبودید که در آخرین نشست در اشرف قبل از پراکندگی قسم خوردید که پروندۀ مجاهدین در خاک وطن با شما و مریم و همه مجاهدین بسته خواهد شد و ما را ناجوانمردانه روانه مرز کردی و خودت فراری و پنهان شده و همسرت و نزدیکانت را هم به فرانسه فراری دادی همان کاری که در بعد از سی خرداد شصت انجام دادی و ما را روانه زندان و شکنجه کرده ولی خودت ونزدیکانت به فرانسه روانه شدید؟!…

مگر شما نبودید که می‌گفتید فلسفه عاشورا به حضور فرمانده اول مجاهدین امام حسین می باشد نه به هفتاد و دو تن؟ پس ای نا مرد کجا بودی؟ و اگر بودی کجا – به ادعا و سخن فریبکارانۀ خودت – امن تر از بودن در بین فدائیانت بود؟

ایکاش که برای یکبار هم که شده بود از جانت می گذشتی و سر سوگندت می ماندی و همه‌مان را در داخل خاک وطن فرماندهی می‌کردی تا سازمان حنیف را به این ذلت و خواری نمی رساندی و همانطور که گفته بودی فلسفه سازمان را با افتخار می‌بستی ولی افسوس که تمامی اینها فقط حرف بود و بس و نه عمل و تماما شعر و شعار پوچ و دروغین برای فریب و به دنبال خودت کشاندن ما اعضا و هواداران سازمان بوده است.

در عکسهای ضمیمۀ این متن حتما میزان وطن پرستی و پایگاه مردمی رجوی! در میان ایرانیان! ولی از نژادها و رنگهای مختلف را که در شوی مریم قجر به صورت اجاره ای شرکت داده شده اند می بینید

Turki al-FaisalTurki al-Faisal, Saudi chief spy anounced the death of fugitive terrorist Massoud Rajavi.

شیطان سازی علیه یک قربانی فرقه رجوی (مجاهدین خلق)

***

Reza Sadeghi: EU should take the next step by helping the victims of Rajavi cult in Camp Ashraf

Interview with the latest arrival from Camp Ashraf

Paris, January 30, 2009

Link to the video file (17mb)

Link to the video file (17mb)

*** 

مصاحبه آقای میلاد آریایی با آقای رضا صادقی

https://youtu.be/jp7gqTSagX0

*** 

همچنین:

امرالله ابراهیمی، مسعود رجوی و گوبلز. سی سال در قرارگاههای فرقه رجوی سرمان گرم همین مزخرفات مالیخولیایی بود

کامنت آقای قربانعلی حسین نژاد در مطلبی از آقای محمد کرمی در ایران گلوبال، بیستم می ۲۰۱۴: … آقای امر الله در این خبر و در نظر هر کس که آن را باور کرده یا در آن فکر نکرده است انگار که رهبر یک کشور نفت خیز می باشد که دولتی مانند هلند تا این قدر با او از موضع پایین برخورد میکند!!! اگر آقای کیانوش توکلی فقط از خودش
 
 
قربانعلی حسین نژاد، وبلاگ امید آزادی، سیزدهم می ۲۰۱۴: … یک جوان تونسی دوست من در این مرکز بعد از اینکه تلفنش با یک هموطن خود که در آن مرتب صحبت از مجاهدین و مریم رجوی و تجمع و مقدار پول و تعداد نفرات می رفت به پایان رسید پیشم آمد و گفت: واقعا این سازمان مجاهدین دوستان سابق شما (سران فرقۀ رجوی) این قدر نزد ایرانیان
 
 
قربانعملی حسین نژاد، وبلاگ امید آزادی، پاریس، دوم می ۲۰۱۴: … صافی الیاسری نویسندۀ عراقی مزدور فرقۀ رجوی که سال گذشته و نیز اخیرا طی هفتۀ اول ماه آوریل ۲۰۱۴ مقالات متعددی به زبان عربی علیه ما جدا شدگان از فرقه و مشخصا و بیشتر علیه اینجانب بویژه در سوز و گداز از نامۀ اخیر ۵۰ عضو جداشده از سازمان به نخست وزیر عراق در
 
 
قربانعلی حسین نژاد، وبلاگ امید آزادی، پاریس، پنجم مارس ۲۰۱۴: … وقتی در اشرف بودیم به دستور رجوی افرادی دم در اشرف رفته و خطاب به پدران و مادران و خواهران و برادرانی که برای دیدارشان آمده بودند ضمن پرتاب سنگ به آنها شعار می دادند: «ننگ ما ننگ