رجوی برادرم را کشت اجازه ندهید دیگران را هم بکشد

رجوی برادرم را کشت اجازه ندهید دیگران را هم بکشد

رجوی برادرم را کشت اجازه ندهید دیگران را هم بکشدمهناز سپه پور، راه نو، آذربایجان غربی، چهارم ژانویه 2021:… سران بدنام فرقه رجوی ناصر را در درگیری با نیروهای عراقی در سال ۱۳۹۰ در قرارگاه اشرف به کشتن دادند.. به گفته دوستان ناصر که از اردوگاه اشرف فرار  کرده بودند ناصر تحت اجبار با آنها همکاری می کرد. ضمن اینکه وی بشدت مریض بود ولی هرگز رسیدگی های پزشکی مناسب برای او صورت نمی گرفت. چرا که سازمان معتقد بود که وی تمارض می کند. نهایتا هم سران بدنام فرقه رجوی ناصر را در درگیری با نیروهای عراقی در سال ۱۳۹۰ در قرارگاه اشرف به کشتن دادند. رجوی برادرم را کشت اجازه ندهید دیگران را هم بکشد 

مرگهای زودرس مجاهدین خلقمرگهای زودرس مجاهدین خلق

رجوی برادرم را کشت اجازه ندهید دیگران را هم بکشد. 

پیام ویدئویی دردمندانه و تاثیرگذار خانم مهناز سپه پور، خواهر ناصر سپه پور کشته شده بدست مجاهدین، به مقامات دولت آلبانی و سازمان بهداشت جهانی

خانم مهناز سپه پور: سران مجاهدین قاتل برادر من هستند. الان وقت نجات جان انسان های گرفتار در اردوگاه این گروه در آلبانی است. لطفاً کمک کنید. پدران، مادران، برادران، خواهران، همسران و فرزندان آنان چشم براهند.

ناصر سپه پور یکی دیگر از قربانیان فرقه رجوی است. ناصر در سال ۱۳۶۴ به قصد تحصیل در اروپا از مرز کردستان عراق از ایران خارج شد. هدف وی این بود تا از طریق نهادهای بین المللی مستقر در کردستان عراق، راهی برای رفتن به اروپا پیدا کند. ولی ناخواسته گذرش به اردوگاه اشرف افتاد. او بمدت چند ماهی در این اردوگاه بسر برد. ولی توجه به اینکه او نه سیاسی بوده و نه مجاهدین را می شناخت شبانه از این اردوگاه فرار کرده و به ترکیه رفت. و در آنجا در منزل پسر یکی از دوستان پدرش اقامت گزید.

وی سپس مقداری پول که برای خروج از ترکیه و رفتن به یک کشور اروپای نیاز داشت را  از پدرش در ایران درخواست می کند که پدرش هم این مبلغ را تهیه و برای ناصر می فرستد.

خانواده ناصر تا سال ۱۳۸۴ از ایشان هیچ گونه اطلاعاتی در دست نداشتند. حتی با فرستادن عکس ناصر به روزنامه های خارج از کشور پیگیر محل اقامت ایشان شده بودند.

ولی بعدا و از طریق کسانی که از فرقه رجوی در عراق جدا شده و به ایران آمده بودند متوجه می شوند که اکیب های عضو بگیر فرقه در ترکیه با محمل شرکت های کاریابی به وی نزدیک شده و با قول رساندن ناصر به یک کشور اروپایی و گرفتن پاسپورت و اقامت برای او، وی را سوار هواپیمایی می کنند که مقصدش بجای اروپا کشور عراق بود.

خانواده سپه پور تلاش های زیادی برای نجات وی انجام دادند ولی نتیجه ای نگرفتند. آنها نامه های زیادی به ارگانهای بین المللی از جمله؛ کمیته بین المللی صلیب سرخ دفتر تهران، دیده بان حقوق بشر، دفتر نیویورک – واشنگتن – لندن – پاریس، عفو بین الملل – نیویورک – واشنگتن – لندن – پاریس و سازمان حقوق بشر عراق ارسال کردند تا جان وی را نجات دهند.

به گفته دوستان ناصر که از اردوگاه اشرف فرار  کرده بودند ناصر تحت اجبار با آنها همکاری می کرد. ضمن اینکه وی بشدت مریض بود ولی هرگز رسیدگی های پزشکی مناسب برای او صورت نمی گرفت. چرا که سازمان معتقد بود که وی تمارض می کند. نهایتا هم سران بدنام فرقه رجوی ناصر را در درگیری با نیروهای عراقی در سال ۱۳۹۰ در قرارگاه اشرف به کشتن دادند.

رجوی برادرم را کشت اجازه ندهید دیگران را هم بکشد

مریم رجوی قاتل ناصر سپهر پور

ویدئویی که ذیلا مشاهده می کنید پیام دردمند و تاثیر گذار خانم مهناز سپه پور برادر ناصر سپه پور است. وی در پیام ویدئویی خود همچون سایر خانواده های دردمند تلاش کرده است توجه مقامات دولت آلبانی و سازمان بهداشت جهانی را به فاجعه ای که هم اکنون در اردوگاه مجاهدین در کشور آلبانی در حال رقم خوردن است جلب کند. تا کسان دیگری مثل برادر وی قربانی وطن فروشی ها و خیانت های رهبران فاسد و بدنام مجاهدین نشوند.

بد نیست در اینجا بخشی از نامه جانسوز خانم مهناز سپه پور به برادرش ناصر در آذرماه ۱۳۸۶ در قرارگاه اشرف که تلاش کرده بود آنرا از طریق صلیب سرخ جهانی بدست ناصر برساند را بیاوریم تا ببینیم که رهبران فاسد و بدنام مجاهدین تا کجا با بی توجهی به احساسات پاک خانواده های چشم انتظار ، خنجر شقاوت و جنایت خود را در قلب و روح آنان فرو برده و پدران و مادران آنها را در آه و حسرت دیدار فرزندانشان دق مرگ کرده اند.

“سلام ناصر جان

امشب به یاد تو اشک می ریزم ، امشب می خواهم با تو به راز و نیاز بپردازم و راز دل خویش با تو بگویم . ای رهگذر، آهسته برو که اینجا مادری ۷۳ ساله نشسته ، چه شبها که این فرشته مهربان دیده بر هم ننهاده تا طفل کوچکش را در خواب نگه دارد . چه اشکها بر رخسار پر مهر فرو ریخت تا اشک از دیدگان فرزند ناتوانش بسترد و دهان او را از پی لبخند بگشاید. چه آه ها از سوز دل بر آورد تا سوز دل کودک خردسالش را فرو نشاند و او را به تحمل غم های جهان خو دهد چه راز ها و نیاز ها با خداوند بزرگ کرد تا حیاتی را که برای او جز باری طاقت فرسا نبود به آرامی گذراند و دم بر نیاورد ولی این همه برای چه ؟ هرگز دستی که کائنات را می گرداند بدین بی خبری موجودی را از بر عزیزانش نمی رباید .

برادر عزیزم پدر و مادر به این امید فرزندان خود را پرورش می دهند که در روزگار پیری و افتادگی عصای دست آنان باشند . پدر و مادر و خواهران تو هم جز تو فرزند و برادری ندارند که سایه و تاج سرشان بشود . دوری تو همه ما را آزار می دهد . ۲۲ سال چشم به راه بودیم در هر محفلی که صحبت از برادر بود اشک هایمان جاری می شد دستمان همیشه به سوی خدا بود به سختی می توانستیم خودمان را آرام نگه داریم الان هم مامان و هم بابا هر دو دچار آب مروارید چشم شدند از بس که شبها در پی دوری تو گریه کردند و به امید آینده تحمل کردیم هرگاه به یاد تو می افتیم خاطره های گذشته در ذهنمان جان می گیرد چقدر این خاطره ها را دوست داریم و گرامی می داریم هیچ گاه آن روزگار را از یاد نمی بریم تو همیشه برای ما با ارزش بودی . . .

چشم های من پاره ابری است که هرگز از باریدن خسته نشده است آیا می توانم اشک و حسرت را از طبیعت مسلط خود گرفته در عوض به او خنده و شعف بدهم ؟

اما الهه مرگ با رنگ پریده خود بر در ایستاده و برایش کلبه گدا و قصر شاه فرقی ندارد و در این سالهای کمی که برای زندگی داریم تو بیا که با هم بمانیم من فدای تو به جای همه گلها تویی که تن رنجور ما را بهبود می بخشی تویی که اشکهای ما را خشک می کنی تویی که خستگی ها را از تن ما می زدایی . امیدواریم هر چه زودتر در کنار و آغوش خانواده ات باشی.”

لینک به منبع

رجوی برادرم را کشت اجازه ندهید دیگران را هم بکشد

***

خانواده ها چالش فرقه رجویپیام خانواده بهمن محمدنژاد اسیر فرقه رجوی در آلبانی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/حق-ارتباط-با-خانواده-درخواست-از-دولت-آ/

حق ارتباط با خانواده . درخواست از دولت آلبانی در ارتباط زنده

حق ارتباط با خانواده . درخواست از دولت آلبانی در ارتباط زندهراه نو، آذربایجان غربی، سیزدهم اکتبر 2020:… تعدادی از خانواده ها با تجمع در شهر نقده و در یک ارتباط زنده با دکتر اولسی یازجی، مورخ و کارشناس مسائل تروریسم اهل کشور آلبانی، از دولت آلبانی بعنوان مسئول مجاهدین در این کشور خواستند تا به آنها اجازه تماس و دیدار با عزیزانشان که در اردوگاه این گروه در کشور آلبانی گرفتار شده اند بعد از چندین سال داده شود. در این تجمع چندین خانواده حضور داشتند که می خواستند از طریق روزنامه نگار  آلبانیایی پیام هایشان را به گوش دولت مردان آلبانی و عزیرانشان در اردوگاه فرقه رجوی برسانند ولی بدلیل ضیق وقت تنها خانواده های آقای اکبر خسروی و محمدرضا فرجی پور و محمدنژاد توانستند با ایشان صحبت کنند. حق ارتباط با خانواده . درخواست از دولت آلبانی در ارتباط زنده 

Ehsan Bidi Press Conference August 2020 AlbaniaEhsan Bidi Exposing MEK . Press Conference Went Ahead In Open Air

حق ارتباط با خانواده . درخواست از دولت آلبانی در ارتباط زنده

ارتباط زنده خانواده خسروی و فرجی پور با روزنامه نگار آلبانیایی- درخواست کمک از دولت آلبانی برای دیدار با عزیزان گرفتارشان در فرقه رجوی

۲۰ مهر ۱۳۹۹ – ۱۲:۰۲ |

آقای جعفر خسروی : سوال ما این است که طی این سالها آیا افراد داخل سازمان تلفن نداشتند که با خانواده هایشان صحبت کنند؟ آنها از چیزی ترس داشتند که مانع این می شد که با خانواده هایشان تماس بگیرند. این ترس باعث می شود که فردی که در سازمان حضور دارد حتی نتواند برای یکبار هم شده با خانواده خود تماس بگیرند.

لینک به متن انگلیسی:

روز جمعه ۹۹/۰۷/۱۸ تعدادی از خانواده ها با تجمع در شهر نقده و در یک ارتباط زنده با دکتر اولسی یازجی، مورخ و کارشناس مسائل تروریسم اهل کشور آلبانی، از دولت آلبانی بعنوان مسئول مجاهدین در این کشور خواستند تا به آنها اجازه تماس و دیدار با عزیزانشان که در اردوگاه این گروه در کشور آلبانی گرفتار شده اند بعد از چندین سال داده شود.

در این تجمع چندین خانواده حضور داشتند که می خواستند از طریق روزنامه نگار  آلبانیایی پیام هایشان را به گوش دولت مردان آلبانی و عزیرانشان در اردوگاه فرقه رجوی برسانند ولی بدلیل ضیق وقت تنها خانواده های آقای اکبر خسروی و محمدرضا فرجی پور و محمدنژاد توانستند با ایشان صحبت کنند.

در این ارتباط زنده که آقای سعید محمد نژاد برادر زاده بهمن محمدنژاد اسیر در فرقه رجوی، نقش مترجم را بعهده داشتند.

نکات مهم صحبت هایی که آقای سعید محمدنژاد در ابتدای مصاحبه و پدرشان در طول مصاحبه در ارتباط با  آقای بهمن محمدنژاد داشند در مجموع حول موضوعات زیر بوده است.

۱ – آنان از آقای دکتر اولسی یازچی بخاطر مصاحبه ای که ایشان چند وقت پیش با خانواده شان داشتند تشکر کرده و گفتند مصاحبه و پیام های ویدئویی که خودشان در فضای مجازی انتشار دادند باعث شد فرقه رجوی در یک واکنش عکس العملی یک مصاحبه از عمویشان بهمن محمدنژاد بر علیه خانواده اش در یکی از سایت های وابسته به این گروه انتشار دهد.

۲ –ما از دیدن بهمن محمدنژاد خیلی خوشحال شدیم . هرچند دردناک بود که بشنویم او بعد از چندین سال دوری و بدون هرگونه حال و احوالپرسی علیه خانواده اش صحبت می کند ولی ما اصلا ناراحت نشدیم و برایمان کاملا قابل فهم است وقتی کسی چندین سال در یک فرقه و بدور از هرگونه ارتباط بیرونی حتی با نزدیک ترین اعضای خانواده خود بسر ببرد  چنین شخصیت کاذبی در وجود او شکل می گیرد.

۳ – الان بهمن ۵۸ سال سن دارد او نه زنی دارد و نه بچه ای و نه یک زندگی خصوصی. (در نتیجه بخوبی می شود فهمید که رجوی چه بلایی بر سر خانواده ها و عزیزان شان آورده است.) آقای محمدرضا محمدنژاد آرزو داشتند که بهمن به نزد آنان برگشته و تشکیل خانواده بدهد.

در این میان دکتر اولسی نیز به خانواده محمدنژاد گفت: برادرشان تحت فشار فرقه مجبور شده است به عزیزانش توهین کند و گرنه او مطمئنا همه آنها را دوست دارد.

در این تجمع آقای جعفر خسروی برادر اکبر خسروی گرفتار در فرقه رجوی اولین نفری بودند که در ارتباط با خبرنگار  آلبانیایی از دولت آلبانی خواستند تا شرایط ارتباط و دیدار حضوری خانواده وی با برادرش را فراهم کنند.

حق ارتباط با خانواده . درخواست از دولت آلبانی در ارتباط زنده

آقای جعفر خسروی گفتند: من فقط می خواهم برادرم اکبر با ما ارتباط برقرار کند تا از وضعیت او با خبر شویم. پدر و مادرش الان پیر شده اند و انتظار دارند که بعد از ۳۰ حداقل یک تماس با آنها بگیرد. در طی این ۳۰ سال که برادرمان رفته است یکبار در تلویزیون مجاهدین صحبت کرده و پدر و مادرم با دیدن تصویر او خوشحال شدند. سوال ما این است که طی این سالها آیا افراد داخل سازمان تلفن نداشتند که با خانواده هایشان صحبت کنند ؟ آنها از چیزی ترس داشتند که مانع این می شد که با خانواده هایشان تماس بگیرند. این ترس باعث می شود که فردی که در سازمان حضور دارد حتی نتواند برای یکبار هم شده با خانواده خود تماس بگیرند. ما حداقل انتظاری که از سران فرقه رجوی داریم این هست اگر اسم خودتان را انسان گذاشته اید به اعضای خود اجازه بدهید که با خانواده هایشان تماس بگیرند.

لازم به توضیح است که طبق گفته خانواده خسروی، اکبر هرگز فردی سیاسی نبود. وی در سن ۱۷ سالگی و در حالیکه در کلاس سوم دبیرستان در شهر نقده  مشغول تحصیل بود، در شهریور سال ۱۳۷۰ به همراه یکی از دوستانش برای رسیدن به شرایط مطلوب و کسب درآمد بیشتر می خواستند از طریق مرز عراق به کشورهای اروپایی بروند.

آقای قاسم خسروی یکی از برادران اکبر خسروی می گوید:  برادرش نامه ای از خود بجا گذاشته بود. وی در آن نامه نوشته بود؛ «من و دوستم برای کار می خواهیم به اروپا برویم و حتما روزی برخواهیم گشت. در آنجا کاری خوب و پردرآمدی پیدا می کنیم تا خانواده خود را از نظر مادی تامین کنیم.»

از آن تاریخ به بعد ما دیگر از وضعیت وی هیچ اطلاعی نداشتیم. تا اینکه دوستش در تابستان سال ۱۳۸۳ یعنی بعد از ۱۳ سال حضور در قرارگاه اشرف فرار کرده و خود را به نیروهای آمریکایی مستقر در این قرارگاه می رساند. تا از دست مجاهدین در امان بماند.  تا اینکه در اسفند ماه همان سال بواسطه نیروهای آمریکایی وارد خاک ایران می شود.

به گفته این فرد؛ اکبر پس از ورود به خاک عراق در منطقه مرزی توسط نیروهای عراقی دستگیر و به زندان مخوف ابوغریب برده می شوند. در آنجا به مسئولین زندان می گویند که قسط رفتن به اروپا را دارند. مامورین زندان حرفهای آنها را قبول نمی کنند. لذا شکنجه و اذیت و آزارهایی که انسان از بیان آنها شرم دارد، شروع می شود. آنها برای چندین ماه در چنین وضعیت وخیمی در زندان ابوغریب بسر می بردند. بیماری، سوتغذیه و . . . از جمله عوارض حضور در  این زندان بود. تا اینکه روزی با دیدن یک ایرانی در زندان که بعدها فهمیدیم وی نماینده مجاهدین است، ما را از زندان ابوغریب تحویل و به محلی بنام قرارگاه اشرف بردند. و این آغاز اسارت دیگری درخاک عراق بود. آنها هرچند قول داده بودند که ما را به اروپا بفرستند ولی هرگز چنین اتفاقی نیفتاد.

خانواده وی می گویند در حال حاضر ۲۹ سال از رفتن اکبر می گذرد و هنوز سران فرقه رجوی اجازه تماس با خانواده اش را به وی نداده اند.

نفر بعدی آقای علیرضا فرجی پور بود که به همراه دو خواهرش تلاش کردند صدایشان را از طریق خبرنگار آلبانیایی به گوش برادر گرفتارشان در فرقه رجوی به نام محمدرضا برسانند.

حق ارتباط با خانواده . درخواست از دولت آلبانی در ارتباط زنده

ایشان نیز گفتند: تنها خواسته ما این است که بتوانیم برادرمان را ببینیم و یا حداقل بتوانیم با او ارتباط تلفنی و تصویری برقرار کنیم. برخلاف ادعای مریم رجوی که گفته خانواده های مجاهدین فقیر هستند؛ ما فقیر نیستیم و زندگی مناسبی داریم. ما خودمان به میل خود با رسانه های آلبانیایی ارتباط برقرار می کنیم و تنها خواسته ما این است که بتوانیم برادرمان را ببینیم. مریم رجوی به ما تروریست می گوید تا با این حرف ها افکار عمومی را فریب بدهد.

خواهران محمدرضا نیز پیام هایشان گفتند: ما چشم انتظار محمدرضا هستیم و منتظر هستیم که روزی محمدرضا از در خانه وارد شود و ما بتوانیم او را ببینیم.

حق ارتباط با خانواده . درخواست از دولت آلبانی در ارتباط زنده

لازم به ذکر است که خانواده محترم فرجی پور بیش از سی سال است که چشم انتظار دیدار فرزندشان آقای محمدرضا فرجی پور که در فرقه رجوی اسیر است، هستند.

خانواده فرجی پور بویژه آقای علیرضا فرجی پور سالهاست که در ارتباط تنگاتنگ با انجمن نجات استان آذربایجانغربی تلاش های خستگی ناپذیری برای رهانیدن برادرشان از دست این فرقه  مبذول داشته اند که قابل تقدیر و قدردانی است.

در سالهای پایانی دهه هشتاد فرقه رجوی تحت فشار افشاگریهای خانواده آقای فرجی پور و سایر خانواده ها محمدرضا فرجی پور فرزند این خانواده که در اسارت فرقه رجوی است را مجبور کردند در مقابل قرارگاه اشرف علیه تحصن خانواده ها  صحبت کند. تا بدین وسیله خانواده ها را مجبور به بازگشت به ایران کنند.

در ددمنشی و خباثت رجوی همین بس که آقای نصرت فرجی پور پدر محمدرضا که مدتی بود در بستر بیماری بسر می بردند، علیرغم تلاش های فراوان در تاریخ ۹۸/۰۳/۰۹ در شهر نقده دار فانی را وداع گفت و آرزوی دیدار فرزندش بر سینه اش ماند.

بعد از صحبت های آقای علیرضا فرجی پور و خواهرانشان آقای محمدرضا محمدنژاد برادر بهمن محمدنژاد گرفتار در فرقه رجوی خطاب به آقای اولسی خبرنگار آلبانیایی درارتباط با کشته شدن برادرش بنام سیاوش محمدنژاد توضیحاتی را دادند.

حق ارتباط با خانواده . درخواست از دولت آلبانی در ارتباط زنده

ایشان گفتند: سازمان مدعی است که برادرم سیاوش (در عملیات این گروه) کشته شده است. در حالیکه آنها دروغ می گویند برادرم به دلیل مخالفت با مجاهدین، توسط فرقه اعدام شده است. ما مراسم ترحیم او را در شهر نقده برگزار کردیم و وقتی مردم فهمیدند که برادرم توسط مجاهدین کشته است در این مراسم شرکت کرده و سران فرقه را لعن و نفرین کردند.

حق ارتباط با خانواده . درخواست از دولت آلبانی در ارتباط زنده

لینک به ویدئوی ارتباط دکتر اولسی یازچی روزنامه نگار آلبانیایی با خانواده های آقاین خسروی و فرجی پور

منبع خبر : سایت راه نو

لینک به منبع

حق ارتباط با خانواده . درخواست از دولت آلبانی در ارتباط زنده

***

***

Albania Stops Iranian Families Meeting Their Relatives in MEK. Why?

MEK ISIS Al-Nusra and other American-backed terrorist organisationsHosting MEK in Albania Humanitarian, Not Political – Now a National Security Issue: Rama

Iran Interlink

همچنین: