رجوی جاسوسی میکند تا تروریست شناخته نشود!! (+ رجوی : رفقا عقب نشینی به دامن امپریالیزم)

رجوی جاسوسی میکند تا تروریست شناخته نشود!! (+ رجوی : رفقا عقب نشینی به دامن امپریالیزم)

 انجمن نجات، مراکز آذربایجان شرقی و کرمانشاه، هفتم می 2016:…  یعنی اینکه سازمان علاوه برجاسوسی، تعدادی ازنیروهای خود را دراختیار آمریکا گذاشت تا درصحرای نوادا ودور ازچشم اغیار!! به کسب مهارت های تروریستی مشغول شده اند. ترور دانشمندان هسته ای ایران نمونه ای از عملیات های تروریستی گسترده ی آن ها در ایران است!! یعنی باند رجوی برای ازلیست درآوردن خود ، دست به ترور زد تا تروریست شناخته نشود! … 

سایت کلمه: مجاهدین خلق ترور می‌کردند تا ماهیت «فتنه خاتمی» را روشن کنند

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

جعل رجوی اتمی مزدور مجاهدین خلقافشاگری یا افتضاح جدید مجاهدین. رشته هایی که خیلی زود پنبه شد (دولت امریکا: هیچ مدرکی وجود ندارد)

رجوی جاسوسی میکند تا تروریست شناخته نشود!!

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی
لینک به منبع

این مسئله که دنیای اهل داد وستد غرب ، باند رجوی را از لیست تروریستی خود خارج کند ، آنرا واداشت که درعراق تحت اشغال آمریکا ومتحدین اش به جاسوسی بپردازد تا بعنوان یک تروریست خوب، از لیست تروریستی خود ، حذف کند!

مسئله اما درمورد مجاهدین رجوی چشمگیر تر است . علاوه بر جاسوسی های وسیع اتمی بنفع اسرائیل و گروه های تکفیری که مردم سوریه را به خاک سیاه نشاندند، عوامل مجاهدین در عملیات های تروریستی هم شرکت می کنند.

یعنی اینکه سازمان علاوه برجاسوسی، تعدادی ازنیروهای خود را دراختیار آمریکا گذاشت تا درصحرای نوادا ودور ازچشم اغیار!! به کسب مهارت های تروریستی مشغول شده اند. ترور دانشمندان هسته ای ایران نمونه ای از عملیات های تروریستی گسترده ی آن ها در ایران است!!

یعنی باند رجوی برای ازلیست درآوردن خود ، دست به ترور زد تا تروریست شناخته نشود!

به موجب شواهد موجود، 400 میلیون دلار اختصاص یافته ی آمریکا برای تقویت بنیان های حقوق بشری؟؟!! درایران ، این مبلغ دراختیار اسرائیل قرار گرفت تا به مجاهدین رجوی بدهد وآنها هم ترورهای دلخواه اسرائیل را انجام دهند وهم محللی برای پخش اطلاعات مورد دلخواه اسرائیل برای پرونده سازی علیه ایران و تحریم ظالمانه ی آن باشد!!

با این مقدمه به مصاحبه ی افشين علوي عضو كميسيون خارجي شوراي ملي مقاومت ايران که به ادعای رسانه های رجوی با نشریه ی ليبراسيون شامپاين انجام داده ، نظر کوتاهی می افکنیم.

تیتر این مصاحبه ” ” رژيم ايران ايزوله ميباشد” نام گرفته ودرمتن آن نوشته شده:

” س. چرا سفير اينقدر نسبت به سازمان شما داغ است؟- حكومت ايران به پخش اكاذيب عليه اپوزيسيون اصلي اش دامن ميزند، چرا كه در حفظ برچسب تروريستي عليه آن شكست خورد لذا تلاش ميكند كه به چهره اپوزيسيون خدشه وارد كند. .. “.

یعنی میشود با داشتن پرونده ی ترور هزاران نفری درایران و کم وبیش درعراق و صدها اطلاعیه ای که در توجیه و اثبات درستی آنها ازطرف شما صادر شده- که مثلا میخواستید رژیم را بی آینده کنید ویا بازوهای آنرا بزنید- به این سادگی منکر ترورهای شما شد؟!

آیا دیگر به این ترورها افتخار نمیکنید و انتقاد ازآنها دارید؟ اگر دارید چرا به انتقاد ازخود نپرداخته و ” خلق قهرمان” را درجریان پشیمانی خود قرار نمیدهید؟!

دوباره گفته میشود:

” … شوراي ملي مقاومت ايران ائتلاف اپوزيسيون ايران منجمله سازمان مجاهدين خلق ايران است كه براي برقراري يك جمهوري پلوراليست و لائيك در ايران تلاش ميكند. به دنبال سركوب وحشتناك در ايران، دفاتر شورا از دهه 80 در اور سوراواز (وال دواز) در منطقه پاريس مستقر گرديد. همچنين شورا دفاتر نمايندگي در واشنگتن و پايتختهاي بزرگ اروپايي دارد. اما شبكه آن بخصوص در داخل فعال است. به يمن اين شبكه ها شورا در 2002 موفق شد ه وجود برنامه مخفي هسته اي رژيم ايران را منجمله سايتهاي نطنز و اراك را فاش سازد “.

البته دراوایل تاسیس تشکیلات، تعدادی از شخصیت های سیاسی درشورا جمع شدند که اکثریت آنها درعرض دوماه وبا مشاهده ی ماهیت واقعی مسعود رجوی، کاسه ی خود را ازهرچه شورا و… بود جداکرده وبه دنبال کار خود رفتند و خیر شورا را به رجوی سپردند تا اعضای مطیع تشکیلات فرقوی خود را درآنجا گرد آوری کرده وصفت دموکراتیک به سازمان تروریستی مجاهدین رجوی بدهد که البته این کار درعصر ارتباطات و انتشار وسیع اطلاعات نگرفت وهمه دانستند که شورای ملی مقاومت، همان فرقه ی رجوی ویا ارتش آزادیبخش؟؟!! اوست.

نگارنده ی این سطور تصور نمیکند که مصاحبه کننده ازموضوع بی اطلاع باشد وبرعکس کسی که دراروپا به خبرنگاری مشغول است ، آنقدر شعور دارد که این مسائل ساده را بفهمد ولی متاسفانه خیلی ها هم باداشتن این شعور، خود را به راه دیگر زده ودربرابر دریافت حق الزحمه چنین سئوالاتی را که پاسخ اش پیش ازپیش برآنهاروشن است ، مطرح کرده وجواب دلخواه رجوی را دریافت میکنند وبدین ترتیب قلم ، حرفه وشرافت خبرنگاری خود را می فروشند!

اما این شبکه داخلی ادعایی واقعیت عینی ندارد و باند رجوی هرگز نتوانسته مهری برتحولات شتابان ایران بزند ومسئله ی اتمی وافشاگری های مربوطه، آنگونه است که شرحش رفت!

سعید

 رجوی : رفقا عقب نشینی به دامن امپریالیزم

انجمن نجات مرکز کرمانشاه
لینک به منبع

روزگاری رجوی، رئیس فرقه مجاهدین افتخارش این بود که به توده ای ها و چریک های فدایی خلق اکثریت و اقلیتی وتمام چپی ها توسری بزند که آنها اهل جنگ و فدا و ازخودگشتگی نیستند .
رجوی با جوسازی و بلوف های خاص خودش داد می زد که آنها هروقت حرف از جنگ و سلاح و خون دادن و پیشتاز بودن وجلودار شدن می شود ، خطر را حس می کنند به شعار “رفقا عقب نشینی” به میان توده ها روی می آورند و این مجاهدین هستند که باید خونش را بدهند .
اما چه شد یک دفعه رجوی شعار “رفقا عقب نشینی به دامن امپریالیزم ” را برگزید؟!

به زبان ساده رجوی همه چیز برای خودش مشروع و برای دیگران ممنوع و حرام و غیرمشروع است . حتی بین خود ومریدان ایدئولوژیک خودش –ازجمله داشتن زن و زندگی و عشق و خوشگذرانی به نام مبارزه .
همه دیدیم که او چگونه با انقلاب سازی و بند بازی و ترفند سوء استفاده از قرآن و احادیث ، همه ی زنان را به خود حلال و به شوهران و همسران شرعی شان حرام کرد .
رجوی ابتدا در سال 60 موقع فرار از ایران نیروهای خود را هم مکلف کرد صحنه را ترک نکنند وخود را به کشتن دهند اما خودش را نجات داد .
در سرفصل خطر در پاریس و بوی پول از طرف صدام دوباره فتوا آمد و مشروعیت تولید شد و رجوی همه را متهم وخود را به صحنه پول و جاسوسی و خیانت رساند .
درمرحله اشغال عراق هم ، رجوی اولین کسی بود که پیشاپیش برای امریکا دم تکان داد و ازماه ها قبل از سقوط صدام رفتن به دامن امپریالیزم راشروع کرد وتمامی تعهداتش را هم امضاء نمود . اینها برای رجوی مشروع است و کسی حق ندارد آنرا به چالش بکشد چون رجوی آنرا خلق کرده وضرورت بوده و درراستای مقاومت خلق است .
رجوی اکنون دیگر نه متعهد به هیچ شعاری است و نه پایبند به هیچ اصولی.چون او دیگر دنبال این چیزها نیست و اساسأ خود را از لحاظ وابستگی به هرقدرتی که طالبش باشد بیمه کرده مثل مقاطعه کار و شرکت پیمانکاری یک روز در خدمت صهیونیزم و روزی هم در خدمت سیاست ضد انسانی آل سعود و امریکا و حتی در خدمت کشورهای کوچک مثل امارات و قطر مزدوری منطقه ای میکنند .
رجوی مثال آن شیرجه روی که با سر به ته استخر بدون آب کوبیده شده باشد است و به ته استراتژی خورده و اکنون شعارعقب نشینی به دامن امریکا علیرغم شعارهای پرطمطراق گذشته و اصولی امریکایی کشی و ضد امپریالیزمی اش اصل و استراتژی شده است و ابایی هم از آن ندارد .
همه ی این واگشت های وحشتناک و غیر انسانی حاصل ضدیت با ملت ایران و اصل خویش است و ضدیت با خانواده خونی و قومی خود وتبدیل شدن به موجودی ددمنش است و لاغیر .

لاف پنجاه سالگی؛ در پی هویت نداشته

پارلمان بریتانیا علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویتابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

جعل رجوی اتمی مزدور مجاهدین خلقBREAKING: Amateur hour at the pro-war media, latest allegations by Mojahedin Khalq (Rajavi cult) FABRICATED


Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=24166

تغییرات اجتماعی باین سادگی ها نیست آقای رجوی! (+ زن در دیدگاه رجوی) 

انجمن نجات، مراکز گرمانشاه و آذربایجان شرقی، دوازدهم مارس ۲۰۱۶:…  رجوی ازکجا میداند که این سرویس های خارجی و یا اراذل و اوباش ، قدرت را دو دستی باو خواهند سپرد! اگر واقعا هم این اعتقاد را دارد، باید قبول کند که رهبر اراذل و اوباش است و یا گماشته ی سرویس های اطلاعاتی بیگانه وباید دراین مورد به مخاطبین خود جواب دهد! تجربه ی بی مروت زندگی نشان داده که با وجود شرایط لازم، آن دسته ازتغییرات اجتماعی … 

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

تغییرات اجتماعی باین سادگی ها نیست آقای رجوی!

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی
لینک به منبع

ازنقطه نظر این فرقه ی عهد عتیق – که البته مانند داعش والقاعده وطالبان برای تبلیغ و ترویج عقاید پوسیده اش از تکنولوژی مدرن هم به وفور و گشاده دستی استفاده میکند – تغییرات اجتماعی خیلی ساده ودر حد ترقه درکردن عده ای نوجوان در یک چهارشنبه ی سوری است!

ازاین روست که اینهمه نیرو برای هرچه ویرانگرتر کردن این روز بسیج کرده تا این تغییرات اجتماعی انجام گیرد!! و با تبدیل این آتش بازی های مهیب به شورش عمومی و تغییرات اجتماعی وآنهم تا سطحی که حکومت سرنگون گردد وآنها براریکه ی قدرت نشسته و رجوی برنامه های اشرف نشان خود را درمحدوده ی جغرافیایی وسیع تری برقرار سازد بهمین سادگی!

باوجود اینکه این دعوت های چند دهه ای این فرقه ی فریبکار وخودفریب ، نتیجه ای برایشان نداشته، بازهم دست ازاین مسخره بازی ها وفراخوان دادن های خود نمیکشند و میپندارند که ممکن است قانون احتمالات این بار بنفع آنها عمل کند!

اگر با این خوشبینی رجوی همراه شده و فرضا ماهم قبول کنیم که ممکن است ، نتیجه ی این آتش افروزی ها و ترقه بازی ها این بار؟!همان خواهد شد که رجوی میخواهد ( شورش کور) ، بازهم خیری ازآن عاید مردم نخواهد شد!

شورش های کور یا بشدت سرکوب میشوند ویا افتادن مهار کنترلشان بدست سرویس های خارجی واراذل واوباش ، نتیجه ای جز ویرانی کشور ونابودی زیر ساخت ها نخواهد داشت !

رجوی ازکجا میداند که این سرویس های خارجی و یا اراذل و اوباش ، قدرت را دو دستی باو خواهند سپرد!

اگر واقعا هم این اعتقاد را دارد، باید قبول کند که رهبر اراذل و اوباش است و یا گماشته ی سرویس های اطلاعاتی بیگانه وباید دراین مورد به مخاطبین خود جواب دهد!
تجربه ی بی مروت زندگی نشان داده که با وجود شرایط لازم، آن دسته ازتغییرات اجتماعی که با برنامه های دقیق وبشدت مطالعه نشده انجام گرفته، نتیجه ی خوشی نداشته وازاین روست که مردم با استفاده ازاین تجارب تلخ ودرعین حال گرانقدر، ازاین نوع شورش های کور حمایت نخواهند کرد!

اگر این نوع شورش ها از اقبال مردمی سود نمیبرد، چرا رجوی اینهمه روی آن مصر است ؟!

جواب این سئوال این است که رجوی که درتمامی عرصه های سیاسی- اجتماعی پذیرای شکست های تلخی شده و هیچ نوع پیروزی ای را دراین چهار دهه تجربه نکرده، بس چه کار باید بکند؟

چه کند بینوا همین دارد!

یا اینکه برسر عقل بیآید وبا یک انتقاد از عملکرد ویرانگرش، طمع ازقدرت و… بکشد که باتوجه به شخصیت او ومیزان گناهان کرده اش، انجام این کار برایش مقدور نیست !
اودچار یک جبر اجتماعی – شخصی خود ساخته شده و لیاقت غلبه براین جبر را ندارد!

سعید

زن در دیدگاه رجوی

انجمن نجات، مرکز کرمانشاه
لینک به منبع

“اثبات هژمونی زنان با اسلحه “

رهبری فرقه مجاهدین طی سالیان با سوار شدن برشعارهای پر طمطراق آزادی و برابری زنان با مردان و دادن آوانس مثبت به زنان و انبوهی ترفندهای پوشالی برای فریب افکار عمومی و وانمود کردن به اینکه آنها (فرقه رجوی ) جنبشی هستند که از لحاظ بها دادن به آزادی زنان از همه جلوتر هستند از هیچ چیز فروگذار نکردند .

اما این رنگ و لعاب و ترفندها نتوانست حتی اعضا و کادرهای سرسپرده و گوش به فرمان را هم قانع کند . رهبری فرقه مجاهدین برای اثبات هژمونی فرمالیستی زنانه در مناسبات

تشکیلاتی اش دست به خلق و تولید بندی دیگر در انقلاب درونی با نام (بند دال) زد .

فلسفه ی این بند این بود که بند دال یعنی آببندی زن و مرد در فرقه بطوریکه بدون اصطکاک و تضاد در کنار هم قرار گیرند و بدون تناقض جنسی و نگاه جنسی با هم کار کنند .چون این فقط در تئوری بود و اعتقادی پشت آن نبود لذا در عمل و پراتیک نبود و بیشتر تضاد و تناقض به داخل دستگاه فرقه ای سرازیر می شد . استراتژی رجوی در این کار این بود که با این شعار زنان را در راس امورات قرار دهد و سپس از ضعف و ضعیفگی آنان (عقیده رجوی) استفاده کرده و موقعیت خود را هرچه بیشتر در فرقه دگم کند .

وقتی تقابل ها – تضادها و نافرمانی ها به اوج رسید و مردان در فرقه به پوشالی بودن این تئوری پی بردند رجوی برای کنترل اوضاع یک روز صبح درشروع کار روزمره تشکیلاتی قانونی وضع کرد که زنان از بالاترین تا پایین ترین رده در تشکیلات سلاح کمری به کمر ببندند و تا شب حتی در بستر خواب هم آنرا ازخود جدا نکنند تا مردان از آنها حساب ببرند و اینگونه هژمونی و ریاست زنانه را بپذیرند . درواقع رهبری فرقه با این ترفند جنگی را بین جنس زن و مرد راه انداخت تا خود از این فرصت به دست آمده جایگاهش را مستحکم تر کند .او می گفت مردان تاریخا با گردن کلفتی اهداف خود را پیش برده اند اما زنان چون ضعیفه بوده اند از پذیرش مسئولیت می ترسند و لذا بایستی به آنها مسئولیت داد تا ازترس جنگیده و مسئولیت پذیری بالایی را به رهبری بدهند و اینگونه با ایجاد تضاد جنسیتی توسط رجوی زن و مرد را به جان هم انداخت .در واقع استراتژی رجوی جنگ با جنس مرد بود به انگیزه زیر( او می گوید نرینه وحشی) یعنی جنس مرد وحشی است علت این نامگذاری هم این است که مردان در مقابل قدرت طلبی و دیکتاتوری و شهوت رانی بی انتهای او تقابل کرده بودند .

رهبری فرقه مجاهدین در این سناریوی مفتضحانه کاری کرد که مرتجع تر از دوران کوتاه حکومت طالبان در افغانستان بود . گویا طالبان ها برای اعزام یک زن به سازمان ملل قصد داشتند زنی را از کشور دیگری قرضی بفرستند . رجوی هم همین کار را در مناسبات خود کرد.

اوآنچنان در اعماق قوانین فرقه ای مادون هم بود که وقتی زن و مردی قرار بود با خودرویی مسافت ۱۰۰ متر را در بیابان و در میان انبوه جمعیت مانورکننده نظامی تردد کنند نمی توانستند هر دو در یک کابین بنشینند الزاما بایستی زن یا مرد در قسمت پشت وانت یا کامیون ایستاده و نفر دوم یا جنس دوم در پشت فرمان باشد .

به زنان ماموریت داده شده بود تا هر زن یک مرد را از جنس مردانگی به وادی زنانه و ترس و جیب خالی بودن بکشاند. یعنی اینکه یک زنی که چند روزبه تشکیلات آمده بود و تازه وارد بود را روی سر مردی که هم بند و هم دوره خود رجوی بود می گذاشت تا آنقدر تحقیر شود تا فکر تقابل و گردن کلفتی در مقابل رجوی به سرش نزند .

البته این شق عیان و روشن علیه مردان حساب می شد اما واقعیت این بود که با این ترفند آنچنان از وجهه زنان سوء استفاده می شد وبه عنوان ابزار و آلت دست علیه مردان به کار گرفته می شدند که از دید رجوی زنان اساسأ آدم به حساب نمی آمدند.

مریم رجوی و خودسوزی های سال 2003منت بر “آزادی” نگذارید. خون شما بخاطر “رجوی” ریخته می شود

مریم رجوی عکس جعلی هویت جعلی

چهارشنبه سوری مجاهدین خلق در داخل ایران سال ۲۰۱۵ (عکس جعلی، خبر جعلی، هویت جعلی)

جعل رجوی اتمی مزدور مجاهدین خلقرجوی عکس صندوق نسوز را بجای تاسیسات اتمی به امریکایی ها قالب کرد

جلال گنجه ای پسر کشته شده اش در عملیات مهران را بعنوان “اعدامی” در ایران قالب می کند

قربانیان رجوی پاریساین عکس کسانی است که به دستور مریم رجوی خود را ناقص کردند

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16474

واین اتفاقات ابدا بنفع فرقه ی رجوی نیست!

طناب صدامصابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، شانزدهم فوریه ۲۰۱۵:…  مشکل بزرگ مراجعه به رسانه های رجوی، تحمل تناقض گویی هایشان است که متاسفانه بدون رعایت جنبه های ژرونالیستی قضایا و برعکس نشان دادن این تناقضات بعنوان پیروزی برای خود وشکست محتوم برای حکومت ایران ویا هرکسی که زاویه ای با آن دارند، میبابشد. بموجب تحلیل های این رسانه ها، جریانات و …

(با تشکر دریافت شد – ایران اینترلینک)

واین اتفاقات ابدا بنفع فرقه ی رجوی نیست!

۲۷/۱۱/۱۳۹۳ خورشیدی

مشکل بزرگ مراجعه به رسانه های رجوی، تحمل تناقض گویی هایشان است که متاسفانه بدون رعایت جنبه های ژرونالیستی قضایا و برعکس نشان دادن این تناقضات بعنوان پیروزی برای خود وشکست محتوم برای حکومت ایران ویا هرکسی که زاویه ای با آن دارند، میبابشد.

بموجب تحلیل های این رسانه ها، جریانات و وقایع هرچه باشد- حتی درتضاد کامل با هم – درهرصورت بنحو رجوی است!

این نوع تحلیل وارائه ی مسائل چه چیزی را ثابت میکند:

۱- طرف دروغگو بوده ودرپی فریب جریان وافراد خاصی است که به ظن قریب به گمان من ، اسرای لیبرتی عراق ، هدف اصلی این فریب کاری ها میباشند!

۲- تحلیل کننده وعرضه دارنده ی خبر ، وابسته به شخص یا جریانی است که از بیماری خودشیفتگی- شیدائی شخص رهبر بلامنازع رنج میبرد واین خصیصه ضمن اینکه بطور فردی وجود داشته باشد و دارد، به خصوصیات اصلی ” سکتی – رها ازمردمی- فرقه گرایی ” تبدیل میگردد!

۳- البته حالت سوم میتواند ترکیبی از دوحالت اول ودوم باشد که نظر شخص من این است که تحلیل ها و نحوه ی خبر رسانی باند رجوی بیشتر شامل این مورد اخیر میشود وازنوع مرکب اش بشمار میآید!

یعنی هم فریبکاری مورد لحاظ است وهم بیماری روان پریشی درشکل ” افسردگی – شیدائی ” مسعود رجوی دراین موارد عمل کرد دارد والبته نحوه ی سازماندهی ومیزان پایبندی و برعکس آن به پرنسیب های سازمان های سیاسی هم نقش مهمی دراین مسئله بعهده دارند وما میدانیم که چیزی بنام حق انتخاب کردن وانتخاب شدن دراین مجموعه ای که سازمان مجاهدین اش مینامند وجود ندارد وچون اینگونه است ، باوجود عدم رغبت خود به فرقه انگاری این جریان مستبد وتمامی خواه که درشخص اینجانب وجود دارد ، حقیقت فرقوی بودن این جریان را نمیتوان بپوشاند که ازاین بابت مجددا اعلام تاسف میکنم !

باری!

یکی از سرمقاله های اخیر وبسایت رسمی رجوی ها که ” سخن روز” اش میخوانند، مطلبی تحت عنوان : ” دو راهی “افراط و تفریط و بن‌بست ضرب‌الاجل “ آورده است .

ماحصل صغری کبری چیدن های خاص این باند این است که شخصیت های درجه دومی درحکومت ایران که ابتدا با مذاکرات هسته ای مخالف بودند، اینک تغییر موضع داده وبه موافقان نسبی آن پیوسته اند و این نشان میدهد که حکومت خیلی ضعیف شده و دلیل آن هم این است که موضعگیری ها یک کاسه تر شده ورژیم را ازپا درخواهد آورد!

متاسفانه اثر عقل سلیم دراین ” تحلیل گونه” های باند رجوی وجود ندارد که مثلا درک کند که این تغییر مواضع ها ممکن است بنفع کشور ویا حداقل بنفع گروهی ازمردم باشد!

ظاهر امر نشان میدهد که این هموطنان اصحاب نشان ما ، هنوز اخبار تصمیمات بزرگی را نخوانده اند که درراس حکومت وبرای تمشیت هرچه بهتر امور گرفته شده است.

من برای اینکه متهم به دفاع ازاین وآن نگردم، دوخبر نمونه وار را از وبسایت های معروف اپوزیسیون در پشت سرهم میآورم تا خواننده ازعمق دل سوختگی این دشمنان وطن و ” خلق قهرمان” آگاه شده وبراهمیت مثبت وبزرگ تصمیماتی که بنظر رجوی ها «افراط و تفریط» و بن‌بست ضرب‌الاجل ” بنظر می رسد، واقف گردند.

با این توضیح مختصر که این تصمیمات که ذیلا شرح داده میشود، بیانگر آنست که رژیم تمامی تخم مرغ هایش را دریک سبد قرار نداده و فکری جدی هم برای موقعیتی که مذاکرات هسته ای ممکن است با کارشکنی ها ی زیاده طلبان وباج خواهان ، مطلوب نظر و منفعت ما ایرانی ها نباشد، اندیشیده شده ، به یادداشت مختصر خودم خاتمه میدهم!

صابر

رضائی در نماز جمعه تهران: نظارت مجمع مصلحت بر قوای سه گانه جمهوری اسلامی

محسن رضائی فرمانده سپاه در جنگ ایران و عراق و دبیر کنونی مجمع مصلحت نظام سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته تهران بود. او دراین سخنرانی ادعائی را مطرح کرد که جنبه خبری دارد. رضائی گفت:

مجمع تشخیص مصلحت نظام از طرف رهبری مامور نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی نظام است و دبیرخانه مجمع از سال آینده به صورت جدی این ماموریت را با تهیه گزارش‌هایی از عملکرد قوای سه گانه اجرا خواهد کرد. این گزارش ها در اختیار مقام رهبری، اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام و در صورت صلاحدید مردم گذاشته خواهد شد. مجلسی ها، دولتی ها و سایر مسئولان با این مسئله سیاسی برخورد نکنند. دیگر مثل گذشته نمی‌شود عمل کرد، نقشه راه کشور روشن است. نباید از چارچوب سند چشم ‌انداز و برنامه‌های پنج ساله خارج شویم.

ایران بعد از دوره صفویه به مدت سه قرن اقتدار خود را از دست داد و ضعیف شد اما در ۲۲ بهمن سال ۵۷ بار دیگر اقتدارش را به دست آورد و سایه‌هایش را در منطقه گسترانید “.

ونیز:

” قانون انتخابات در مجمع مصلحت : ممنوع شدن مداخله نظامی ها در مراحل مختلف انتخاباتی

مجمع مصلحت نظام در ادامه بررسی و تدوین سیاست‌های کلی انتخابات، روز گذشته (شنبه) ماده ای را به تصویب رساند که براساس آن افراد نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و سازمان بسیج در دسته بندی های سیاسی و جناحی در انتخابات و جانبداری از داوطلبان خاص، حق دخالت ندارند.

در همین جلسه هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به رویدادهای اخیر یمن گفت:

برخی کشورهای غربی در قبال پیروزی حوثی‌ها در کشور یمن سرگرم تحرکاتی منفی اند که چشم‌انداز روشنی را برای آینده این منطقه ترسیم نمی‌کند و نگران کننده است. منطقه دیگر تحمل تنش، خشونت و احتمالاً جنگ تحمیلی دیگری را ندارد و امیدواریم غربی‌ها عاقلانه رفتار کنند تا تشنّج و درگیری‌های جدید دیگری در منطقه ایجاد نشود.

در جلسه روز گذشته مجمع تشخیص مصلحت نظام علاوه بر رؤسای قوای مقننه و مجریه و اکثریت اعضاء، وزرای کشور، اطلاعات و دادگستری، رؤسای کمیسیون‌های شوراها و امور داخلی کشور و امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، یکی از حقوقدانان شورای نگهبان، معاون اجرایی شورای عالی امنیت ملی و برخی از کارشناسان مربوطه از دستگاه‌های ذیربط نیز حضور داشتند.

درباره قانون انتخابات، علاوه بر ماده جلوگیری از دخالت نظامی ها در امور انتخاباتی، این اصول نیز تصویب شد:

ـ حمایت از تشکیل اجتماعات و همایش‌های انتخاباتی و استفاده مناسب و عادلانه از امکانات دولتی و عمومی در تبلیغات توسط احزاب

ـ پذیرش حق دفاع احزاب از حقوق داوطلبان، اعضاء و طرفداران در مراجع قانونی

– پاسداری از آزادی و سلامت انتخابات و حق انتخاب آزادانه افراد وصیانت از آراء مردم به عنوان حق الناس در قانونگذاری و رعایت کامل بی‌طرفی در نظارت و اجرا

– اتخاذ ترتیبات لازم برای به حداقل رساندن ممنوعیت حضور داوطلبان شاغل “.

***

گزارش کمپ لیبرتی 6مجاهد خلق. متقاضیان سلاح از امریکا. حقوق بازنشستگی این افراد را چه کسی پرداخت خواهد کرد؟ (بخشی از گزارش چهارم ایران اینترلینک)

همچنین:

ماموریت “یزدان حاج حمزه” در پنهان سازی نام پیمان شکنان!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، اول مارس ۲۰۱۵:…  جرج بوش آمریکائی بود که هنوز ازحملات به عراق و افغانستان عبرت لازم را نگرفته بود، بجای استقبال از این موضع متعادل دولت وقت ایران، ایران را درکنار سوریه و کره شمالی محور شرارت نامید! شما چگونه است که این مسئله را بیاد دوستان واربابان
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)،  بیست و هشتم فوریه ۲۰۱۵:…  با این حساب شما این حرف ها را با ما ” خلق قهرمان” مطرح نمیکنید ویااگر میکنید درحکم تهدید ما ازآن استفاده میکنید و بیشترین کاربرد آن مصرف داخلی- طولانی تر کردن دوران اسارت لیبرتی نشینان – واستفاده ازآنها بعنوان گوشت دم توپ است! درپایین به قسم
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و پنجم فوریه ۲۰۱۵:…  اما فرقه ی رجوی چرا عصای دست اینها میشود ، خود دلایلی دارد وسئوال زیر درمورد آن مطرح است که چرا یک سازمان سیاسی- نظامی دهه های ۴۰ و۵۰- بدون لحاظ کش و قوس های تشکیلاتی وایدئولوژی فراوانی که با خود حمل میکرد- این لکه ی ننگ غیر قابل
 
 
مریم رجوی علی صفوی تروریسمصابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و یکم فوریه ۲۰۱۵:…  قسمت ناچیزی ازبودجه های جاری وسرمایه های ثابت شما راتشکیل میدهد و آیا برای تامین نقیصه ی موجود، به سراغ اربابانی مانند عربستان، کشورهای مرتجع دیگر و… نمیروید ویا مثلا درجریان جنایتی بنام ” ن