رجوی داعشی ؛ ابوبکر داعشی 2 روی یک سکه . (2)

رجوی داعشی ؛ ابوبکر داعشی 2 روی یک سکه . (2)

محمد رزاقی، ایران اینترلینک، چهارم ژوئن 2015:… 35 سال پیش رجوی داعشی برای کسب قدرت عملیات انتحاری را در داخل ایران بر علیه امام جمعه ها توسط اعضاء خود انجام داد ؛ رجوی داعشی اولین بار از دختران کم سن وسال برای عملیات انتحاری استفاده کرد و گوهر ادب اواز دختری که در سن نوجوانی توسط رجوی داعشی برای عملیات انتحاری انتخاب شد و بعد از ان هم دیگر اعضاء فرقه رجوی داعشی بر اساس …

مریم رجوی داعش تروریسم چهره “عشایر انقلابی عراقی” باند رجوی را بهتر بشناسیم!

https://iran-interlink.org

لینک به قسمت اول
رجوی داعشی ؛ ابوبکر داعشی ۲ روی یک سکه .(۱)

رجوی داعشی ؛ ابوبکر داعشی 2 روی یک سکه . (2)

جنایتهایی را که امروزه داعشی های ابوبکر بغدادی در شهرهای سوریه و یا در موصل ؛ رمادی عراق انجام می دهند همه این جنایتها را 35 سال پیش رجوی داعشی در داخل ایران و اردوگاههای اهدائی صدام ملعون انجام داده و اکنون سازنده گان داعش ان جنایتها را به وسیله مزدوران داعشی پشم و ریشدار خود علیه مردم سوریه و عراق مرتکب می شوند .

بنیان گذار عملیات انتحاری در خاور میانه رجوی داعشی بود !

35 سال پیش رجوی داعشی برای کسب قدرت عملیات انتحاری را در داخل ایران بر علیه امام جمعه ها توسط اعضاء خود انجام داد ؛ رجوی داعشی اولین بار از دختران کم سن وسال برای عملیات انتحاری استفاده کرد و گوهر ادب اواز دختری که در سن نوجوانی توسط رجوی داعشی برای عملیات انتحاری انتخاب شد و بعد از ان هم دیگر اعضاء فرقه رجوی داعشی بر اساس دستورات رجوی داعشی و با وعده اینکه اگر بکشند و کشته شوند شهید خواهند شد و به بهشت خواهند رفت به اعضاء خود دستور داد با بستن نارنجک به خود عملیات انتحاری انجام دهند وهم اکنون ابوبکر داعشی از همان شیوه رجوی داعشی استفاده می کند و به اعضاء خود دستور می دهد در ماشینهایی که پر مواد منفجره هست عملیات انتحاری انجام دهند و یا با بستن بمب و منفجر کردن خود در مساجد ترور به شیوه عملیات انتحاری را انجام بدهند در حقیقت این شیوه بوسیله رجوی داعشی 35 سال پیش در مساجد ایران انجام شده و ان زمان داعشی های رجوی بدون پشم و ریش این جنایات را مرتکب می شدند حال شاخه عربی و ریش و پشم دار این جنایات را انجام می دهند .

رجوی داعشی 30 سال پیش جهاد نکاح در فرقه رجوی بنیان گذاری کرد !

سوء استفاده های جنسی که امروزه افراد داعش از زنان نگون بخت می کنند رجوی داعشی 30 سال پیش جهاد نکاح تحت نام انقلاب ایدئولوژیک در فرقه رجوی به راه انداخت و برای اولین بار در تاریخ به برای سوء استفاده جنسی از زنان لباس ایدئولوژیک پوشاند تا اعمال کثیف و حیوانی خودش را توجیه کند .

رجوی داعشی 30 سال پیش از مهدی ابریشمچی خواست تا مریم قجر طلاق بدهد تا رجوی بتواند مریم قجر به عقد خود در بیاورد و ابریشمچی بی غیرت هم با خوشحالی دستور رجوی اطاعت می کند مریم قجر طلاق می دهد و خود در مراسم عقد و ازدواج مریم قجر با رجوی داعشی ابراز شادمانی می کند !

البته رجوی داعشی به یک طلاق و ازدواج پسنده نکرد و در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون اعضاء متاهل فرقه خود را مجبور کرد زنان خود را طلاق بدهند تا رجوی بتواند آن زنان را هم به عقد خود در بیاورد و در این جنایت مریم قجر هم زمینه های لازم برای سوء استفاده جنسی رجوی داعشی از زنان نگون بخت اماده کرد و با برگزاری نشستهای مختلف که همه ما شاهد بودیم از اعضاء خواست که به هیچ عنوان به هیچ زنی فکر نکنند چون تنها صاحب ان زنان رجوی داعشی می باشد و با مجبور کردن زنان برای رقصیدن و لخت شدن جلو رجوی داعشی عمل جهاد نکاح به اوج برساند تنها تفاوت رجوی داعشی با ابوبکر داعشی اینکه رجوی تک خوری می کرد و فقط خودش را مستحق داشتن زن و زندگی می دانست ولی ابوبکر داعشی این اجازه را داده که اعضاء داعش زنان خود را در اختیار دیگر اعضاء و فرمانده هان داعش قراربدهند !

با این حساب و عملکرد ابوبکر داعشی میتوان به جد گفت ابوبکر البغدادی 30 سال از رجوی عقب ترهست و انچه امروزه سازنده گان داعش عربی در عراق و سوریه بوسیله جنایتکاران داعشی مرتکب می شوند تماما کپی برداری شده از مناسبات رجوی داعشی هست فقط در شکل و اسم با هم متفاوت هستند در عمل همان کاری را می کنند که رجوی از 30 سال پبش انجام داده و هنوز هم به ان جنایات ادامه می دهد .

مجبور کردن به اعتراف و توبه از طرف رجوی داعشی !

روز گذشته در خبرها امده بود که داعشی های ابوبکر البغدادی در شهرهای رمادی و موصل اعلام کرده اند مردم باید برای توبه به مسجد ها بیایند و اعتراف کنند که مخالفت با داعش را کنار گذاشته و توبه می کنند !

این شیوه را رجوی داعشی سالیان سال پیش درمناسبات درونی خود راه انداخته و شخص رجوی داعشی با برگزاری نشستهای مختلف بنام حوض و … از اعضاء نگون بخت می خواست در جمع صدها نفره و در حضور شخص رجوی داعشی افرادی که مخالف رجوی داعشی بودند اعتراف کنند که اشتباه کرده و از مخالفت با رجوی داعشی توبه می کنند !

رجوی داعشی به این اعترافات و توبه کردن هم راضی نبود و برای اینکه بتواند اعضاء مخالف را شناسائی وحذف کند نشستهای مختلفی راه انداخت بنام عملیات جاری و … که تا به امروز هم این نشستهای سرکوب ادامه دارد و اعضاء نون بخت مجبورند هر روز اعتراف به کم کاری و مخالفت با رجوی داعشی بکنند و در جمع و در حضور سران رجوی داعشی توبه نامه بخوانند تا گناهانشان پاک شود .

رجوی داعشی و ابوبکرداعشی الت دست و مزدور سرویسهای اطلاعاتی .

رجوی داعشی و ابوبکر البغدادی بر خلاف انچه ادعا می کنند و خد را به دروغ پسر شجاع جا می زنند از همه ترسوتر و بزدل می باشند ….. ادامه دارد

پاریس : محمد رزاقی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18715

رجوی داعشی ؛ ابوبکر داعشی ۲ روی یک سکه .(۱)

محمد رزاقی، ایران اینترلینک، بیست و هفتم می ۲۰۱۵:…  نگاهی کوتاه به ساختار و عملکرد داعشی های ابوبکر بغدادی و داعشی های کرواتی رجوی همه چیز را ثابت خواهد کرد : ساختارفرقه رجوی داعشی و گروه ابوبکر داعشی : ــ رجوی داعشی خود را رهبر عقیدتی می نامد و کسی که فقط جوابگوی خداست و هیچ کس حق پرسش از وی را ندارد ! = ابوبکر بغدادی داعش خود را رهبر و خلیفه مسلمین می نامد …

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

https://iran-interlink.org

رجوی داعشی ؛ ابوبکر داعشی ۲ روی یک سکه .(۱)

در یکی دو سال گذشته با یک سلسله بمب گذاری ؛ ترور ؛ سوزاندن کشتار و …. اسم داعش در عراق و سوریه به زبانها افتاد و عکسها و فیلمهای وحشتناکی از عملکرد این گروه تروریستی با پشم و ریش و یا با نقاب در سایتهای خبری و کانالهای تلویزیونی پخش شد .

در ظاهرامر اینطور وانمود می شود که گویا داعش ساخته و پرداخته یکی دوسال گذشته می باشد و به خاطرحکومت اسد در سوریه و یا نخست وزیر بودن مالکی در عراق پدید امده !

البته این ترفندی که سازنده گان داعش ( موساد و شیوخ مرتجع عرب منطقه ) می خواهند برای فریب افکار عمومی ان را بخورد مردم بدهند و برای پیش بردن این امر هم ازگروه رجوی داعشی برای پیش بردن این هدف استفاده می کنند ومریم قجر قارا کنیز اسرائیل مامور کرده اند پیدایش داعش به خاطر حضور اسد در سوریه و نخست وزیر بودن مالکی در عراق به افکار عمومی القاء کند !

اما با یک نگاه گذرا به ساختار و عملکرد داعشی های پشم و ریش دار به رهبری ابوبکر بغدادی وداعشی های کرواتی به رهبری رجوی داعشی خواهیم دید که داعش از دهه های پیش ساخته شده و در اشکال مختلف ظاهر می شود و طبق شرایط زمانی و مکانی هر کجا نیاز باشد در اشکال مختلف از طرف سازنده گان داعش به میدان فرستاده می شود .

نگاهی کوتاه به ساختار و عملکرد داعشی های ابوبکر بغدادی و داعشی های کرواتی رجوی همه چیز را ثابت خواهد کرد :

ساختارفرقه رجوی داعشی و گروه ابوبکر داعشی :

ــ رجوی داعشی خود را رهبر عقیدتی می نامد و کسی که فقط جوابگوی خداست و هیچ کس حق پرسش از وی را ندارد !

= ابوبکر بغدادی داعش خود را رهبر و خلیفه مسلمین می نامد !

ــ در فرقه رجوی داعشی تشکیل دولت با اسامی : ریاست جمهوری مریم قجر و مسئولین کمسیونهای شورا و ..

= در گروه داعش البغدادی درست کردن کابینه با اسامی وزیر مالی ؛ وزیر جنگ و …

ــ در فرقه رجوی داعشی درست کردن سلسه مراتب تشکیلاتی و فرماندهی و …

= در گروه داعش البغدادی درست کردن سلسه مراتب فرماندهی و یا والی و …

ــ گروه رجوی داعشی نیرو گیری خود را با فریبکاری افراد و با وعده های دروغین از داخل ایران اروپا حتا غیر ایرانی ( عراقی؛ پاکستانی ؛ افغانی ) و تربیت تروریست بعنوان رزمنده.

= گروه داعشی البغدادی هم درست مثل رجوی افراد با فریب ؛ وعده های دروغین از سوریه وعراق ؛ اروپا و تربیت تروریست بعنوان رزمنده.

اعمال فرقه رجوی داعشی و گروه تروریستی داعشی البغدادی :

ــ فرقه رجوی داعشی و گروه داعشی البغدای هر ۲ با ترور و کشتار کارشان را شروع کرده اند .

ـ بمب گذاری ؛ هم گروه فرقه رجوی و هم گروه داعشی البغدای از این شیوه برای کشتار استفاده کرده و می کنند .

ــ عملیات انتخاری: فرقه رجوی داعشی بنیانگذار عملیات انتخاری در دهه های ۶۰ می باشد و به دستور شخص رجوی اعضاء فرقه باید برای تروراز این شیوه استفاده می کردند و هم اکنون گروه تروریستی داعشی در عراق و سوریه ازشیوه عملیات انتحاری برای کشتار استفاده می کند .

ــ استفاده هر ۲ گروه از ترور و کشتار و ایجاد وحشت برای پیشبرد اهداف خود و اربابانشان با این تفاوت که رجوی از ۳۰ سال پیش دست به این اعمال و حشیانه زده وبه اندازه کافی تجربه دارند الان از همان تجارب گروه داعشی البغدادی استفاده می کند و شخص خود رجوی در حوادث لیبی به زبان اشهد خود اعتراف کرد که تروریستهای لیبی از تجربه رجوی داعشی که ارتش ازادیبخش ساخته بود ؛ ارتش ازادیبخش لیبی درست کرده اند که هم اکنون به گروه داعشی های لیبی معروف شده اند .

ــ شستشوی مغزی افراد با سوء استفاده از مذهب : رجوی داعشی ادعا داشت تنها کسی که با خدا ارتباط دارد و همه گناهان افراد اوبوسیله خود او بخشیده می شود و درصورت کشته شدن اعضاء در راه ارمانهای رجوی شهید حساب می شوند و مستقیم به بهشت می روند !

= البغدادی داعشی هم مثل رجوی به کسانی که در راه وی کشته شوند وعده بهشت می دهد و حتا سعی می کنند قسمت تناسلی جنسی خود را حفظ کنند تا در بهشت بتوانند با حوریان رابطه جنسی داشته باشند .

ــ رجوی داعشی از زنان نگون بخت هم بعنوان ابزار جنسی سوء استفاده می کند و با برپائی برنامه هائی چون رقص رهایی و هم خوابی با زنان خود را مالک جان و نفس انها جا بزند و هم اینکه از انها در تیمهای تروریستی استفاده کند .

= البغدادی داعشی هم مثل رجوی از زنان سوء استفاده جنسی می کند خود و اطرافیانش از زنان نگون بخت بعنوان برده جنسی سوء استفاده می کنند و هم در تیمهای تروریستس از انها استفاده می کند .

ــ صدور حکم مرگ مخالفان و کسانی که از فرقه رجوی جدا شده و یا می شوند توسط شخص رجوی داعشی .

= صدور حکم مرگ مخالفان و کسانی که بخواهند از گروه داعش جوا شوند توسط ابوبکر البغدادی داعشی و…

رجوی داعشی برای لاپوشانی جنایات افسار گسیخته داعشی های البغدادی یقه درانی می کنند و شخص مریم قجر بصورت غیر قابل باور برای شستن داعشی های البعدادی یا سکوت می کند مثلآ سکوت در مقابل کشتار ۱۷۰۰ شیعه در اموزشگاه نظامی اسپایکر در نزدیکی تکریت و یا سکوت مطلق در برابر به اسارت گرفتن و تجاوز به صدها زن ایزدی و فروختن انها توسط داعشی های البغدادی در بازار موصل و سکوت در مقابل کشتارهایی که داعشی های البغدادی در سوریه و موصل و الرمادی عراق انجام دادند و می دهند .

البته این را هم باید اضافه و یاد اوری کنم فرقه رجوی داعشی با همراهی پس مانده های حزب بعث ( عزت ابراهیم و طارق الهاشمی که به خاطر جنایتها و کشتاری که در عراق مرتکب شده به ۵ بار اعدام محکوم شده ویاد اوری کنم همه هماهنگی های ورود داعشی های البغدادی به عراق در اردن بین رجوی داعشی و پس مانده های حزب بعث و داعش البغدادی در اردن هماهنگی صورت گرفت و زمینه ورود داعشی های البغدادی تقریبآ یکسال پیش قبل از انتخابات عراق بوجود امد ….ادامه دارد .

پاریس : محمد رزاقی

***

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice”

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18611

مهران کاکاوند تروریست رجوی داعشی اعزامی مریم قجر برای ترور جدا شده ها

مهران کاکاوند مریم رجوی مزدوران ارتش خصوص صداممحمد رزاقی، ایران اینترلینک، بیست و دوم می ۲۰۱۵:…  مهران کاکاوند به خاطر دیدن اموزشهای تروریستی و بمب سازی و کارگذاری انواع بمبها وکشتن نفر بدون سلاح ( خفه کردن یا شکستن گردن ) درست به شیوه ای که برای ترور اقای منصورنطری اقدام کرده … به همراه ۲۰۰ تروریست فرقه رجوی داعشی به اروپا منتقل شده و ممکن اینهم جزو تروریستهای رجوی داعشی باشد که با نام مستعار در اروپا اقامت گرفته باشد …

مهران کاکاوند قاتل و شکنجه گر اعزامی از عراق به پاریسمزدور مهران کاکاوند فرمانده عملیات نا موفق تروریستی رجوی در مرکز شهر پاریس

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیافشای مزدوران اعزامی ارتش خصوصی صدام، مجاهدین خلق، در کشور البانی (افشین ابراهیمی، علی رئوسان، سید حمید ملکی، عطا حسینی، …. )

گزارش سحر، ۲۰۰۹: پادگان مریم رجوی (فرانسه) از بیرون و از درون 

قرارگاه اروپایی سازمان مجاهدین خلق در نزدیکی شهرک حومه ای اورسورواز Auvers-sur-Oise در استان سرژی پونتواز Cergy-Pontoise در کشور فرانسه از زمان پیدایش خود با تأیید دولت وقت فرانسه نقش مقر سرفرماندهی جنگ مسلحانه این سازمان را به اشکال مختلف ایفا کرده است.

https://iran-interlink.org

مهران کاکاوند تروریست رجوی داعشی اعزامی از اردوگاه اور سوراواز توسط مریم قجر برای ترور جدا شده ها

دو هفته پیش هم زمان با محاکمه مهدی ابریشمچی یکی از جنایتکاران فرقه رجوی داعشی تیمهای تروریستی فرقه رجوی داعشی از اردوگاه اور سوراواز فرانسه و از کشورهای المان ؛ هلند توسط شخص مریم قجر برای جلو گیری از اکسیون قانونی وافشاگرانه جدا شده ها اعزام شده بود که من شخصآ بعد روزاکسیون اعزام تیمهای تروریستی را افشا کردم .

امروز از طریق سایتها مطلع شدم اقای منصور نظری بعد از اتمام اکسیون توسط تیمهای تروریستی اعزامی از اردوگاه اور سوراواز مقر فرقه رجوی داعشی مورد حمله قرار گرفته است .

خوشبختانه اقای منصور نطری توانسته تروریست اموزش دیده فدائیان و گارد جمهوری صدام ملعون شناسایی کند .

تروریست حمله کننده به اقای منصور نظری بنام مهران کاکاوند می باشد که من شخصآ این تروریست خطرناک فرقه رجوی داعشی را از سالیان قبل می شناسم و می توانم در هر دادگاهی به جنایاتی که این تروریست جنایتکار در حق مردم عراق ؛ ایران ؛ اعضاء ناراضی انجام داده شهادت بدهم .

مهران کاکاوند تروریست اعزامی رجوی به پاریسمزدور کاکاوند دوره های تعلیمات قتل و شکنجه را در سیستم های امنیتی صدام حسین گذرانده  است

مهران کاکاوند کیست ؟

مهران کاکاوند در سال ۱۹۹۱ از فرمانده هان دسته تانک ارتش دست ساز رجوی بود که در کشتار کردها در اطراف شهر جلولا و خانقین در داخل عراق فعالانه شرکت داشت و در اطراف شهر خانقین بعد از کشتار کردها با افتخار می گفت دسته تانکی که وی فرماندهی می کرده صدها کرد کشتار کرده است .

در سال ۷۵ مهران کاکاوند به قرارگاه ۲ امد و باز فرمانده دسته تانک شد و با شروع عملیاتهای مرزی و نفوذ به داخل ایران وی برای اموزش نزد افسران گارد جمهوری صدام ملعون فرستاده شد و یکی از نفرات مورد اعتماد سران فرقه رجوی داعشی بود که بعدا هم برای دیدن اموزش بیشتر نزد فدائیان صدام فرستاده شد و تمام شیوه های کشتار با بمب ؛ مین کاری ؛ اموزشهای رزمی تکاوری را نزد فدائیان صدام گذراند و بعد ان فرماندهی یک دسته از تیمهای ترور را بعهده گرفت .

مهران کاکاوند انقدر مورد اعتماد سران فرقه رجوی داعشی بود که وی را همراه چند نفر از قرارگاه جلولا برای اموزش ساخت و کارگذاری بمبهای کنترل از راه دور نزد فدائیان صدام فرستادند .

با شروع قاچاق انسان از ایران به عراق تحت نام راهگشائی مهران کاکاوند جزو فرمانده هانی بود که با تیمی تروریستی خود وارد مرزهای ایران می شد و از رابط فرقه رجوی داعشی افراد تحویل می گرفت و به داخل عراق می اورد و در حقیقت این فرد به دستور رجوی داعشی با تیم تا دندان مسلح و مجهز به سیستم ارتباطی قاچاق انسان بصورت مسلحانه برای رجوی داعشی انجام می داد .

در زمان نفوذ تیمهای تروریستی اعزامی از عراق به داخل ایران تیم تروریستی مهران کاکاوند چندین با درسر راه خود با عشایر مرز نشین و چوپانانی که تیم تروریستی را در منطقه خودشان مشاهده کرده بودند درگیر و عده ای از انها را کشته بودند .

مهران کاکاوند از جمله کسانی بود که در سرکوب اعضاء ناراضی بطور فعال شرکت می کرد و مژگان پارسائی وقتی فرمانده قرارگاه ۲ بود یک عده از ترویستهای وفادار به رجوی داعشی را دور خود جمع کرده بود و در مواقعی که برای سرکوب ناراضیان نیاز می شد به نشستهای سرکوب می برد که مهران کاکاوند یکی از سرکوبگران بود و دقیقا یادم هست در سال ۷۷ بر اثر فشار طاهر سلجوی ؛ مهران کاکاوند ؛ محسن خوش عاطفه ؛ افشین جعفری و … احمد رضا پور با شلیک به سر خود از دست فشارهایی که سرکوبگران رجوی داعشی به اعضاء نگون بخت می اوردند خودکشی کرد .

مهران کاکاوند به خاطر دیدن اموزشهای تروریستی و بمب سازی و کارگذاری انواع بمبها وکشتن نفر بدون سلاح ( خفه کردن یا شکستن گردن ) درست به شیوه ای که برای ترور اقای منصورنطری اقدام کرده … به همراه ۲۰۰ تروریست فرقه رجوی داعشی به اروپا منتقل شده و ممکن اینهم جزو تروریستهای رجوی داعشی باشد که با نام مستعار در اروپا اقامت گرفته باشد و یا هم با همان اسم مهران کاکاوند که بصورت مستقیم از مریم قجر و مهدی ابریشمچی دستور می گیرد و در اور سوراواز و خانه های امن فرقه رجوی داعشی مستقر می باشد .

پاریس : محمد رزاقی

***

تهدید به مرگ آن خدابنده توسط مریم رجوی مجاهدین خلقآن خدابنده (سینگلتون): در جوامع دموکراتیک ما از تروریستها تقاضا نمی کنیم که ما را نکشند (نامه ای به پرزیدنت اولاند)

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسم پاریسپلیس فرانسه شکایت حسین نژاد علیه حمله کنندگان به محل اقامت او را ضمیمۀ پروندۀ تروریستی فرقه ساخت

همچنین:

لطفآ ادرس محل مبارزه رجوی داعشی را بدهید ! . آفتابه لگن هفت دست ، شام وناهار هیچی ! ( ۲ )

محمد رزاقی، ایران اینترلینک، نوزدهم می ۲۰۱۵:…  سایت فحاشگر فرقه رجوی داعشی با ساختن یک برنامه ( پرونده ) و سناریو ابلهانه و احمقانه مدعی شده کسانی که از فرقه رجوی جدا شده اند بعد از سرنگونی ارباب رجوی داعشی ( صدام ملعون ) تحمل شرایط سخت مبارزه را نداشته ان�

اعزام تیمهای ترور توسط شخص مریم قجر و مهدی ابریشمچی از اردوگاه اور سوراواز

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سیزدهم می ۲۰۱۵:…   به اطلاع افکار عمومی و ارگانهای ذی ربط و امنیتی کشورهای اروپائی می رسانم که مطلع باشید تیمهای تروریستی رجوی داعشی با هدایت شخص مریم قجر و مهدی

محاکمه داعشی کرواتی فرقه رجوی ( مهدی ابریشمچی ) با نام مستعار مهدی تهرانی …

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هشتم می ۲۰۱۵:…  البته این شروع رسیدگی به جنایات رجوی داعشی کرواتی و دیگر سران فرقه رجوی داعشی می باشد و مطمئن هستم اگر فشارهای لابی های موساد وسیا از روی دولت عراق کنار برود رسیدگی به پرونده رجوی داعشی در عراق اغاز شود می تواند ابعاد زیادی از جنایات داعشی های کرواتی را به ن�

مریم قجر بعنوان قارا کنیز اسرائیل به هر رذالت دست می زند !

محمد رزاقی، پاریسف چهارم می ۲۰۱۵:…  اما واقعیت چیست ؟ هماهنگی کال کنفرانس مریم قجر با یک مشت لابی اسرائیلی توسط موساد اسرائیل ترتیب داده شد تا مریم قجر برای پاک کردن رد پای اسرائیل و شیوخ مرتجع عرب در ساختن داعشی های وحشی برای چند نماینده در یک جلسه فرعی کمیته نمایندگان سخنرانی کند . البته این کال کنفرانس

تا زمانیکه سران فرقه رجوی کنترل کمپ لیبرتی بعهده دارند ملاقات خانواده ها امکان پذیر نیست !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و پنجم آوریل ۲۰۱۵:…  چند روز گذشته شاهد حضور چند خانواده در کنار کمپ لیبرتی برای ملاقات با عزیزان خود بودیم ولی مثل چند سال گذشته خانواده ها بدون اینکه موفق به دیدار عزیزانشان شوند انجا را ترک کردند ! واقعیت اینکه تجربه سالیان گذشته سران فرقه جنایتکار رجوی را مجبور کر�