رجوی داعشی ؛ ابوبکر داعشی 2 روی یک سکه . (3)

رجوی داعشی ؛ ابوبکر داعشی 2 روی یک سکه . (3)

محمد رزاقی، ایران اینترلینک، هجدهم ژوئن 2015:… اینکه داعش جنازه یک نفر را به زباله انداخته من یاد زندانهای سال 73 در داخل اردوگاه بد نام اشرف انداخت که نادر رفیعی به همراه چند شکنجه گر ( بهرام جنت با نام مستعار مختار ــ حسن عزتی با نام مستعار نریمان که هر 2 توسط رجوی داعشی به البانی منتقل شده اند ــ فاضل موسوی سیگار نیا ) زمانی که در سلول انفرادی اردوگاه بد نام اشرف زندانی بودم …

مریم رجوی داعش تروریسم چهره “عشایر انقلابی عراقی” باند رجوی را بهتر بشناسیم!

https://iran-interlink.org

لینک به قسمت اول
رجوی داعشی ؛ ابوبکر داعشی ۲ روی یک سکه .(۱)
لینک به قسمت دوم
رجوی داعشی ؛ ابوبکر داعشی ۲ روی یک سکه . (۲)

رجوی داعشی ؛ ابوبکر داعشی 2 روی یک سکه . (3)

سازندگان داعش از تجربه رجوی داعشی استفاده می کنند !

دیشب با شنیدن 3 خبر از داعش من تمامآ یاد مناسبات فرقه رجوی داعشی انداخت . ساعتها روی موضوع فکر کردم تا شاید یک تاهمخوانی در عملکرد رجوی داعشی و ابوبکر بغدادی داعشی پیدا کنم ولی هر چه عمق تر به یاد اوری گذشته ها می نگرستم و عملکرد رجوی داعشی و بغدادی داعشی کنار هم می گذاشتم می دیدم محتواء عملکرد هیچ فرقی با هم ندارد .

3 خبری که در یک در سایتها ی خبری خواندم و از تلویزیونها شنیدم :

ــ داعش در موصل جنازه یک دختر را دربین زباله ها انداخته !

ــ داعش در فلوجه از خروج افراد به خارج از شهر جلو گیری می کند !

ـ داعش یک شهروند اذربایجان شمالی را که به داعش پیوسته بود و بعد مدتی می خواسته از داعش جدا شود زندانی وبصورت وحشیانه شکنجه کرده !

این رفتار درست عملکرد رجوی داعشی که در مناسبات خود از سالیان پیش ساری و جاری کرده و عمل کرده و هنوز هم به ان ادامه می دهد .

ـــ اینکه داعش جنازه یک نفر را به زباله انداخته من یاد زندانهای سال 73 در داخل اردوگاه بد نام اشرف انداخت که نادر رفیعی به همراه چند شکنجه گر ( بهرام جنت با نام مستعار مختار ــ حسن عزتی با نام مستعار نریمان که هر 2 توسط رجوی داعشی به البانی منتقل شده اند ــ فاضل موسوی سیگار نیا ) زمانی که در سلول انفرادی اردوگاه بد نام اشرف زندانی بودم نصف شبی بیدارم کردند با دست بسته و چشم بند به چشم بیرون بردند و در مقابل چاهی چشمانم را باز کردند نادر رفیعی گفت صد تا مثل ترا در این چاه انداخته ایم و روی جسدش یک کیسه آهگ ریخته ایم استخوانهایش هم اب شده !

ــ اینکه ابوبکر داعشی از خروج افراد از شهر جلو گیری می کند و انسانها را بعنوان سپر استفاده می کند روش جدیدی نیست رجوی بیش از بیست سال که از این شیوه استفاده می کند و اعضاء نگون بخت سپر هزاران بلا ساخته تا بتواند به حیات خفیف و خائنانه خود ادامه بدهد و مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی در اروپا و در ویلای اور سوراواز پاریس با سس مبارزه به سیاحت کشورهای مختلف اروپا برود و اسم خوش گذرانی های خود را به اسم مبارزه به خورد اعضاء نگون بختی که رجوی سالیان سال در اردوگاه بد نام اشرف و هم اکنون هم در کمپ لیبرتی بعنوان سپر استفاده می کند .

در این مورد رجوی داعشی از ابوبکر البغدادی هم پیشی گرفته و حتا اجازه نمی دهد خانواده های اعضاء نگون بختی که فقط خواهان چند دقیقه ملاقات هستند اعضاء از کمپ لیبرتی تا دم درب بیاینند چه رسد به خروج از اسارتگاهی که رجوی داعشی برای اعضاء درست کرده و فراتر از ان در اروپا به دستور مریم قجر تروریستهای اموزش دیده فدائیان صدام مستقر در اردوگاه مریم قجر در اور سوراوازبه اقای مصطفی محمدی و دخترش که خواهان ملاقات با سمیه محمدی هستند به قصد ترور و ضرب و شتم حمله می کنند .

ــ اینکه ابوبکر داعشی کسانی که خواهان جدایی ازشبکه تروریستی و خونخوار وی می شوند زندانی و شکنجه می کند این مورد هم چیز جدیدی نیست ! رجوی داعشی بیش از بیست سال پیش این روش بکار برده و هنوز هم به این روش ادامه می دهد و اعضائی که خواهان جدائی از فرقه رجوی داعشی می شوند به دستور شخص رجوی داعشی و مریم قجر زندانی و شکنجه می کنند و رجوی داعشی در پائیز سال 73 شمسی بیش از 500 عضوء ناراضی و خواهان خروج از مناسبات فرقه گرایانه رجوی داعشی بودند را زندانی و بصورت وحشیانه شکنجه کرد و خودم جزو کسانی بودم به به دستور شخص رجوی داعشی متحمل شکنجه روحی و جسمی شده ام و شاهد مرگ اعضاء نگون بختی مثل قربانعلی ترابی در داخل سلول زندانی که رجوی در اردوگاه بد نام اشرف برای اعضاء ناراضی و خواهان جدائی بودند را شاهد بودم .

همچنین شاهد دستور ترور و قتل جدا شده ها از طرف رجوی داعشی حتا در کشورهای ازاد هستیم و بارها جمله تروریستهای اعزامی رجوی داعشی به جدا شده ها به قصد ترور و ضرب و شتم در خیابانهای پاریس و اروپا بودیم و هستیم .

با توجه به رویکرد و رفتار های وحشیانه ابوبکر بعدادی چه با انسانهای معمولی و چه با اعضاء خود شخصا به این نتیجه می رسم و مطمئن می شوم بعنوان کسی که 20 سال از شگرد و رفتار رجوی داعشی شناخت پیدا دارم الگوی رفتاری و جنایات داعشی های ابوبکر البغدادی در محتوا با رفتارهای وحشیانه رجوی داعشی یکی می باشد ورفتارهای داعشی های البغدادی الگو و کپی برداری شده از طرف سازنده گان ابوبکر داعشی می باشد .

پاریس : محمد رزاقی


https://youtu.be/2cexIQcI9UQ

حمله تروریستی مجاهدین خلق فرقه رجوی در پاریس 2015محمد رزاقی: مریم قجر روز جمعه فرمان کشتن می دهد ؛ شنبه از دمکراسی دم می زند !

 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18611

مهران کاکاوند تروریست رجوی داعشی اعزامی مریم قجر برای ترور جدا شده ها

مهران کاکاوند مریم رجوی مزدوران ارتش خصوص صداممحمد رزاقی، ایران اینترلینک، بیست و دوم می ۲۰۱۵:…  مهران کاکاوند به خاطر دیدن اموزشهای تروریستی و بمب سازی و کارگذاری انواع بمبها وکشتن نفر بدون سلاح ( خفه کردن یا شکستن گردن ) درست به شیوه ای که برای ترور اقای منصورنطری اقدام کرده … به همراه ۲۰۰ تروریست فرقه رجوی داعشی به اروپا منتقل شده و ممکن اینهم جزو تروریستهای رجوی داعشی باشد که با نام مستعار در اروپا اقامت گرفته باشد …

مهران کاکاوند قاتل و شکنجه گر اعزامی از عراق به پاریسمزدور مهران کاکاوند فرمانده عملیات نا موفق تروریستی رجوی در مرکز شهر پاریس

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیافشای مزدوران اعزامی ارتش خصوصی صدام، مجاهدین خلق، در کشور البانی (افشین ابراهیمی، علی رئوسان، سید حمید ملکی، عطا حسینی، …. )

گزارش سحر، ۲۰۰۹: پادگان مریم رجوی (فرانسه) از بیرون و از درون 

قرارگاه اروپایی سازمان مجاهدین خلق در نزدیکی شهرک حومه ای اورسورواز Auvers-sur-Oise در استان سرژی پونتواز Cergy-Pontoise در کشور فرانسه از زمان پیدایش خود با تأیید دولت وقت فرانسه نقش مقر سرفرماندهی جنگ مسلحانه این سازمان را به اشکال مختلف ایفا کرده است.

https://iran-interlink.org

مهران کاکاوند تروریست رجوی داعشی اعزامی از اردوگاه اور سوراواز توسط مریم قجر برای ترور جدا شده ها

دو هفته پیش هم زمان با محاکمه مهدی ابریشمچی یکی از جنایتکاران فرقه رجوی داعشی تیمهای تروریستی فرقه رجوی داعشی از اردوگاه اور سوراواز فرانسه و از کشورهای المان ؛ هلند توسط شخص مریم قجر برای جلو گیری از اکسیون قانونی وافشاگرانه جدا شده ها اعزام شده بود که من شخصآ بعد روزاکسیون اعزام تیمهای تروریستی را افشا کردم .

امروز از طریق سایتها مطلع شدم اقای منصور نظری بعد از اتمام اکسیون توسط تیمهای تروریستی اعزامی از اردوگاه اور سوراواز مقر فرقه رجوی داعشی مورد حمله قرار گرفته است .

خوشبختانه اقای منصور نطری توانسته تروریست اموزش دیده فدائیان و گارد جمهوری صدام ملعون شناسایی کند .

تروریست حمله کننده به اقای منصور نظری بنام مهران کاکاوند می باشد که من شخصآ این تروریست خطرناک فرقه رجوی داعشی را از سالیان قبل می شناسم و می توانم در هر دادگاهی به جنایاتی که این تروریست جنایتکار در حق مردم عراق ؛ ایران ؛ اعضاء ناراضی انجام داده شهادت بدهم .

مهران کاکاوند تروریست اعزامی رجوی به پاریسمزدور کاکاوند دوره های تعلیمات قتل و شکنجه را در سیستم های امنیتی صدام حسین گذرانده  است

مهران کاکاوند کیست ؟

مهران کاکاوند در سال ۱۹۹۱ از فرمانده هان دسته تانک ارتش دست ساز رجوی بود که در کشتار کردها در اطراف شهر جلولا و خانقین در داخل عراق فعالانه شرکت داشت و در اطراف شهر خانقین بعد از کشتار کردها با افتخار می گفت دسته تانکی که وی فرماندهی می کرده صدها کرد کشتار کرده است .

در سال ۷۵ مهران کاکاوند به قرارگاه ۲ امد و باز فرمانده دسته تانک شد و با شروع عملیاتهای مرزی و نفوذ به داخل ایران وی برای اموزش نزد افسران گارد جمهوری صدام ملعون فرستاده شد و یکی از نفرات مورد اعتماد سران فرقه رجوی داعشی بود که بعدا هم برای دیدن اموزش بیشتر نزد فدائیان صدام فرستاده شد و تمام شیوه های کشتار با بمب ؛ مین کاری ؛ اموزشهای رزمی تکاوری را نزد فدائیان صدام گذراند و بعد ان فرماندهی یک دسته از تیمهای ترور را بعهده گرفت .

مهران کاکاوند انقدر مورد اعتماد سران فرقه رجوی داعشی بود که وی را همراه چند نفر از قرارگاه جلولا برای اموزش ساخت و کارگذاری بمبهای کنترل از راه دور نزد فدائیان صدام فرستادند .

با شروع قاچاق انسان از ایران به عراق تحت نام راهگشائی مهران کاکاوند جزو فرمانده هانی بود که با تیمی تروریستی خود وارد مرزهای ایران می شد و از رابط فرقه رجوی داعشی افراد تحویل می گرفت و به داخل عراق می اورد و در حقیقت این فرد به دستور رجوی داعشی با تیم تا دندان مسلح و مجهز به سیستم ارتباطی قاچاق انسان بصورت مسلحانه برای رجوی داعشی انجام می داد .

در زمان نفوذ تیمهای تروریستی اعزامی از عراق به داخل ایران تیم تروریستی مهران کاکاوند چندین با درسر راه خود با عشایر مرز نشین و چوپانانی که تیم تروریستی را در منطقه خودشان مشاهده کرده بودند درگیر و عده ای از انها را کشته بودند .

مهران کاکاوند از جمله کسانی بود که در سرکوب اعضاء ناراضی بطور فعال شرکت می کرد و مژگان پارسائی وقتی فرمانده قرارگاه ۲ بود یک عده از ترویستهای وفادار به رجوی داعشی را دور خود جمع کرده بود و در مواقعی که برای سرکوب ناراضیان نیاز می شد به نشستهای سرکوب می برد که مهران کاکاوند یکی از سرکوبگران بود و دقیقا یادم هست در سال ۷۷ بر اثر فشار طاهر سلجوی ؛ مهران کاکاوند ؛ محسن خوش عاطفه ؛ افشین جعفری و … احمد رضا پور با شلیک به سر خود از دست فشارهایی که سرکوبگران رجوی داعشی به اعضاء نگون بخت می اوردند خودکشی کرد .

مهران کاکاوند به خاطر دیدن اموزشهای تروریستی و بمب سازی و کارگذاری انواع بمبها وکشتن نفر بدون سلاح ( خفه کردن یا شکستن گردن ) درست به شیوه ای که برای ترور اقای منصورنطری اقدام کرده … به همراه ۲۰۰ تروریست فرقه رجوی داعشی به اروپا منتقل شده و ممکن اینهم جزو تروریستهای رجوی داعشی باشد که با نام مستعار در اروپا اقامت گرفته باشد و یا هم با همان اسم مهران کاکاوند که بصورت مستقیم از مریم قجر و مهدی ابریشمچی دستور می گیرد و در اور سوراواز و خانه های امن فرقه رجوی داعشی مستقر می باشد .

پاریس : محمد رزاقی

***

تهدید به مرگ آن خدابنده توسط مریم رجوی مجاهدین خلقآن خدابنده (سینگلتون): در جوامع دموکراتیک ما از تروریستها تقاضا نمی کنیم که ما را نکشند (نامه ای به پرزیدنت اولاند)

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسم پاریسپلیس فرانسه شکایت حسین نژاد علیه حمله کنندگان به محل اقامت او را ضمیمۀ پروندۀ تروریستی فرقه ساخت

همچنین:

لطفآ ادرس محل مبارزه رجوی داعشی را بدهید ! . آفتابه لگن هفت دست ، شام وناهار هیچی ! ( ۲ )

محمد رزاقی، ایران اینترلینک، نوزدهم می ۲۰۱۵:…  سایت فحاشگر فرقه رجوی داعشی با ساختن یک برنامه ( پرونده ) و سناریو ابلهانه و احمقانه مدعی شده کسانی که از فرقه رجوی جدا شده اند بعد از سرنگونی ارباب رجوی داعشی ( صدام ملعون ) تحمل شرایط سخت مبارزه را نداشته ان�

اعزام تیمهای ترور توسط شخص مریم قجر و مهدی ابریشمچی از اردوگاه اور سوراواز

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سیزدهم می ۲۰۱۵:…   به اطلاع افکار عمومی و ارگانهای ذی ربط و امنیتی کشورهای اروپائی می رسانم که مطلع باشید تیمهای تروریستی رجوی داعشی با هدایت شخص مریم قجر و مهدی

محاکمه داعشی کرواتی فرقه رجوی ( مهدی ابریشمچی ) با نام مستعار مهدی تهرانی …

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هشتم می ۲۰۱۵:…  البته این شروع رسیدگی به جنایات رجوی داعشی کرواتی و دیگر سران فرقه رجوی داعشی می باشد و مطمئن هستم اگر فشارهای لابی های موساد وسیا از روی دولت عراق کنار برود رسیدگی به پرونده رجوی داعشی در عراق اغاز شود می تواند ابعاد زیادی از جنایات داعشی های کرواتی را به ن�

مریم قجر بعنوان قارا کنیز اسرائیل به هر رذالت دست می زند !

محمد رزاقی، پاریسف چهارم می ۲۰۱۵:…  اما واقعیت چیست ؟ هماهنگی کال کنفرانس مریم قجر با یک مشت لابی اسرائیلی توسط موساد اسرائیل ترتیب داده شد تا مریم قجر برای پاک کردن رد پای اسرائیل و شیوخ مرتجع عرب در ساختن داعشی های وحشی برای چند نماینده در یک جلسه فرعی کمیته نمایندگان سخنرانی کند . البته این کال کنفرانس

تا زمانیکه سران فرقه رجوی کنترل کمپ لیبرتی بعهده دارند ملاقات خانواده ها امکان پذیر نیست !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و پنجم آوریل ۲۰۱۵:…  چند روز گذشته شاهد حضور چند خانواده در کنار کمپ لیبرتی برای ملاقات با عزیزان خود بودیم ولی مثل چند سال گذشته خانواده ها بدون اینکه موفق به دیدار عزیزانشان شوند انجا را ترک کردند ! واقعیت اینکه تجربه سالیان گذشته سران فرقه جنایتکار رجوی را مجبور کر�