رجوی داعشی ماهیت خود را به نمایش گذاشت

رجوی داعشی ماهیت خود را به نمایش گذاشت

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و ششم ژانویه 2016:…  می توانید بگوئید برادر و خواهر جلال گنجه ای با پاسپورت کدام کشور از ایران خارج شده و در هلند و یا فرانسه با جلال گنجه ای ملاقات می کنند؟! ــ ایا بغیر از پاسپورت ایران با پاسپورت دیگری تردد می کنند ؟؟؟ ــ ایا پاسپورت ایرانی برای خانواده جلال گنجه ای حلال ولی برای مادران و پدران و خانواده های اعضاء که برای دیدار عزایزانشان خطربه جان می خرند …

خانواده های گروگانهای رجوی در بیرون کمپ لیبرتی مجاهدین خلقAfter 12 years families of Rajavi cult hostages in Camp Liberty demand UNAMI action
Letter of SFF to the UN High Commissioner for Refugees

لینک به منبع

رجوی داعشی ماهیت خود را به نمایش گذاشت

محمد رزاقی4 بهمن عده ای از خانواده های اعضاء نگون بخت فرقه رجوی داعشی برای دیدار عزیزانشان که در چنگال رجوی داعشی به اسارت ذهنی و جسمی گرفته شده اند به پشت دیوارهای کمپ لیبرتی در عراق رفته اند .

هم زمان با حضور خانواده های اعضاء نگون بخت پشت دیوارهای کمپ لیبرتی خودروهای یونامی هم در داخل خودروهایشان شاهد حضور خانواده ها بودند ولی با کمال تاسف بدون اینکه از خودرهایشات پیاده شوند و یا به حرف خانواده ها گوش بدهند داخل خودروهایشان می نشینند . خوب این یکی برای من و همه افراد جدا شده که 4 سال در زندان ساخته رجوی داعشی و جنایتکاران جنگی امریکائی بودیم قابل فهم همانطور که رجوی داعشی در هنگام حضور جنایتکارانی مثل سرهنگ دیوید فیلیپ که هم اکنون عنوان ژنرال باز نشسته را یدک می کشد و سرهنگ جنایتکار مارتین در عراق در مقابل دریافت هزاران دلار وظلاهای اهدائی رجوی شرایط زندان تیف برای ما طاقت فرسا کرده بودند همین الان هم رجوی به واسطه لابی های اسرائیل و دلارهای خونین زندان لیبرتی برای اعضاء نگون بخت در عراق ساخته با اینکه کمپ لیبرتی در خاک عراق می باشد ولی همچنان سران فرقه اعضاء اسیر کنترل می کنند و معلوم این شرایط تحمیلی به دولت عراق باز از طرف سفارت امریکا و لابی های اسرائیل می باشد وگرنه در هیچ کجای دنیا دیده نشده دولت و مسئولین مملکت نتوانند بر کمپی که در خاکش وجود دارد حاکم نباشد .

نکته مهم و قابل توجه در همان روز عدم حضور اعضاء در مقابل خانواده هاست . هم زمان با حضور یونامی در کمپ لیبرتی طبق دستور رجوی داعی اعضاء نگون بخت حق خروج از بنگالهای خود را ندارند و فقط سران فرقه می توانند به ماموران یونامی ملاقات و صحبت کنند و سران فرقه هم در همان روز اعضاء را در بنگالهای خود ممنوع الخروج می کنند و هم اینکه نمی خواهند جلو ماموران یونامی جست و خیزیهای بوزینه وار رجوی داعشی را ماموران یونامی ببینند .

اما روز 5 بهمن به دستور رجوی داعشی و مریم قجر داعشی سران فرقه رجوی داعشی که کنترل اعضاء نگون بخت به دست دارند یک مشت از فالانژهای خود را در جلو درب کمپ لیبرتی مستقر می کنند و مجبور می شوند به مادران ؛ پدران پیر چشم گریان که با فریاد اسم عزایزانسان خواهان ملاقات هستند و در بین مادران پیر هستند کسانی که بیش از 30 سال از دیدن عزیزان خود محروم هستند فحش بدهند و توهین کنند .

هفته پیش خبر سر بریدن یک داعشی در صدر اخبار منطقه قرار داشت که گویا مادرخواهان خروج فرزندش از گروه وحشی و تروریستی داعشی بود و فرزندش سر مادرش به بطور وحشیانه می برد !

البته این افکار وحشیانه از طرف رهبران داعشی البغدادی به فکر و ذهن اعضاء خودشان القا می شود و خیلی ها به اشتباه فکر می کنند این عمل های وحشیانه نو ظهور می باشد و چیزهای جدیدی هست .

در صورتیکه رجوی داعشی و مریم قجر داعشی نزدیک به 30 سال این افکارهای داعش گونه را در ذهن اعضاء خود پر می کنند که گویا پدر ؛ مادر و در کل خانواده دشمن هستند و باید به هر طریق مقابل با انها مقابله کرد !

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتی عراق ژانویه 2016

رجوی داعشی و مریم قجر داعشی نزدیک به 30 سال با برپائی نشستهای مختلف به اسم ایدئولوژی خانواده را دشمن درجه یک تشکیلات فرقه گرایانه خود به اشکال مختلف در ذهن و ضمیراعضاء جا زده و این همان روش داعشی البغدادی که تازه در 3 سال گذشته شروع کرده در حقیقت البغدادی داعشی 30 سال از رجوی داعشی دیر شروع کرده و تنها تفاوت رجوی داعشی با البغدادی در ظاهر می باشد البغدادی داعشی با پشم وریش اما رجوی داعشی بدون پشم و ریش و سران فرقه هم برای فریب دادن افکار عمومی بطور خاص اروپائیها به سران فرقه دستور زدن کروات داده است .

اما به رجوی داعشی و مریم قجر داعشی باید گفت :

هر چه در چنته دارید برای به اسارت نگه داشتن اعضا ء نگون بخت استعمال کنید ببینید در مقابل فحش و توهین فالانژهایتان مادران با دست به انها بوسه می فرستند .

شما به فالانژهایتان دستور داده اید با صورت پوشیده به مادران ؛ پدران ؛ خواهران و برادران چشم گریان فحش بدهند و تهین کنند که این نشانه ترس ؛ وحشت رجویداعشی که مبادا سران فالانژها شناخته شوند اما خانواده ها با صورت باز بدون ترس در مقابل هتاکی های فالانژهای رجوی داعشی ایستاده اند و بنام فرزندان و عزیزان خود را صدا می کنند .

این هم که گویا شعار خیلی مهمی اختراع کرده ای ( توله سگ کثافت … گم شو برو سفارت ) گویا یک شعار پرمحتوائی که رجوی و مریم قجر داعشی کشف کرده !

به رجوی داعشی و مریم قجر باید بگویم تعداد محدود خود فروخته ای که بعنوان هوادارانتان در برنامه هایتان شرکت می کنند با پاسپورتهای صادره از سفارت جمهوری اسلامی برای گذراندن تعطیلات تابستانی از اروپا راهی ایران می شوند و بعد برگشت برای اینکه جیره و مواجبشان قطع نشود دوباره انقلابی می شوند و انگهی می توانید بگوئید برادر و خواهر جلال گنجه ای با پاسپورت کدام کشور از ایران خارج شده و در هلند و یا فرانسه با جلال گنجه ای ملاقات می کنند؟!

ــ ایا بغیر از پاسپورت ایران با پاسپورت دیگری تردد می کنند ؟؟؟

ــ ایا پاسپورت ایرانی برای خانواده جلال گنجه ای حلال ولی برای مادران و پدران و خانواده های اعضاء که برای دیدار عزایزانشان خطربه جان می خرند و به عراق می ایند حرام است ؟؟؟

ــ به رجوی داعشی مخ پوسیده می گویم لایق تو همانهائی هست که با پاسپورت سفارت از عراق به ترکیه از انجا به هلند امده ؛ در ویلپنت عکس می گیرد و بوزینه وار مثل رجوی ادعا می کرد امروز اکراین .. فردا ایرانو در سایت افتابه به دستان رجوی به میریت یک تواب و به قول خودش کوفی دیروز مبارز امروز بر علیه جدا شده ها و اقای مصداقی و عباس خدا بیامرز روده درازی کند و … البته از نظر رجوی داعشی پاسپورت سفارت برای این افراد حلال طیب و طاهر !

اما با اطمینان و یقین به رجوی داعشی و مریم قجرمی گویم شب تا صبح برو کلیسا 24 ساعته با کشیش و اسقف بشین و پا شو ؛ 24 ساعته با مفتی های مخ پوسیده عربستان و بحرین و … دمخور باش هیچ تاثیری ندارد و اینده فرقه رجوی هر روز رو به زوال و بس .

همانطور که با استعمال ژنرالها ؛ سرهنگها ؛ نماینده های سابق , کاندیدهای سابق و … نتوانستید اردوگا ه بد نام اشرف حفظ کنید .

با استعمال کشیش ؛ اسقف و حتا پاپ و مفتی مخ پوسیده عربستان و .. هم نمی توانید اعضاء نگون بخت در کمپ لیبرتی نگه دارید .

چون هر قطره اشک مادران و پدران ؛ خواهران برادران اعضاء نگون بخت سیل خروشانی هست که بنیان فرقه رجوی داعشی را با خود خواهد برد و هر فریاد انها چنان لرزه بر سر تا پای رجوی داعشی انداخته که رجوی داعشی مجبور کرده برای پنهان شدن در پشت چهره اعضاء نگون بخت به انها دستور بدهد صورتهایشان را با چفیه بپوشانند همین نکته گویای ترس و لرز رجوی داعشی می باشد .

***

مجاهدین خلق فرقه رجوی گروگانها را مجبور به فحاشی به خانواده ها می کنندکیهان لندن: لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23236

آذربایجانی ها به رجوی داعشی تف می کنند

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۶:…  رجوی داعشی با انتشار بیانیه های جعلی ؛ دورغین به نامهای مختلف از داخل ایران می خواهد بصورت شیادانه ؛ رذیلانه و فریبکارانه که مختص رجوی داعشی می باشد می خواهد وانمود کند که درداخل ایرا نیان حضورو حتا هوادار دارد . اینبار سایت فرقه رجوی داعشی با درج مطلبی مدعی شده جمعی از هواداران رجوی داعشی در تبریز با نوشتن نامه ای از …

رضا اکبری نسبتبریز جای رجوی ها نیست !

سوء استفاده باند رجوی از نام  سرداران ملی ایران

لینک به منبع

آذربایجانیها به رجوی داعشی تف می کنند .

رجوی داعشی با انتشار بیانیه های جعلی ؛ دورغین به نامهای مختلف از داخل ایران می خواهد بصورت شیادانه ؛ رذیلانه و فریبکارانه که مختص رجوی داعشی می باشد می خواهد وانمود کند که درداخل ایرا نیان حضورو حتا هوادار دارد .

اینبار سایت فرقه رجوی داعشی با درج مطلبی مدعی شده جمعی از هواداران رجوی داعشی در تبریز با نوشتن نامه ای از آزادیخواهان جهان خواسته از رجوی داعشی حمایت و از کمپ لیبرتی محل استقرار اعضاء نگون بخت حفاظت کنند !

رجوی داعشی و سران فرقه مستقر در اردوگاه اور سوراواز به روزی افتاده اند که می خواهند با نوشتن نامه و اطلاعیه های دروغین خودشان را با یک تن سریش به ریش یکی ببندند که ان هم نمی چسبد که نمی چسبد .

در این نامه دروغین به اسم مردم تبریز امده است :

” لذا احتراما از آزادیخواهان سراسر دنیا تقاضا داریم بعا از هفدمین حمله جنایتکارانه مزدوران رژیم خونخوار آخوندی به اشرفیان لیبرتی دست روی دست نگذارند، برای امنیت و حفاظت لازم آن عزیزان که تنها توسط  نیروی انسان دوست باتجربه آموزش دیده و بی طرف بین المللی امکانپذیر است”.

حالا به فرموده نویسنده مخ پوسیده اور سوراواز نشین آزادیخواهان جهان باید به افتند به دوره گردی ببینند کی با تجربه است ! هم اینکه اموزش دیده است ! بی طرف باشد ! حتما ؛ حتما مارکش هم بین المللی باشد وگرنه رجوی داعشی قبول نخواهد کرد .

البته نویسنده دجال مخ پوسیده رجوی صفت یک قلم را جا نداخته و انهم اینکه در بین واجد شرایطین در صورت اینکه جنس مادینه بود حتما اموزش رقص رهائی را گذرانده باشد و یا حد اقل استعداد و اموزش پذیری رقص رهائی داشته باشد تا در کمترین زمان از استاد اینگونه رقصها ( مریم قجر داعشی ) یاد بگیرد و بعد هم به معراج رفتن روی تخت با رجوی داعشی و کسب مقام نه تنها بین المللی بلکه اسمانی هم به وی از طرف رجوی داعشی داده می شود .

در ادامه نویسنده مخ پوسیده مقیم اور سوراواز که خودش را بعنوان جمعی از هواداران رجوی داعشی در تبریز جا زده می نویسد :

همه بهترمی‌دانندکه رژیم آخوندی بعدازشکستهای پی‌درپی بین‌المللی ومنطقه‌یی به سیم آخرزده چون تنها با بحران زنده است.

قلم به دست رجوی داعشی بدون اینکه بفهمد بند اب داده و ادعا کرده رژیم به سیم اخر زده و به دنبال صدور بحران است تا زنده بماند و محل تخلیه این بحران به ادعای نویسنده مخ پوسیده مرکز ثقل دنیا ! کمپ لیبرتی در عراق می باشد !

با تجربه نزدیک به ۲۰ سال بودن در تشکیلات فرقه رجوی داعشی صد در صد مطمئن می گویم هر وقت رجوی خود و تشکیلات فرقه گرایه اش در مرداب فر و می روند برای فرار از جوابگوئی و لاپوشانی شکستهایش یک زمانی نشستهای درونی و سرکوب در داخل تشکیلات تشدید می کرد .

حالا رجوی داعشی یک بند به از جنایاتش اضافه کرده حمله راکتی به کمپ لیبرتی از طریق پسمانده های حزب بعث ؛ نیروهای طارق الهاشمی تروریست فراری که در دادگاه عراق محکوم به اعدام شده و طبعآ با همکاری داعشی های عراق که رجوی همکاری نزدیک با این تروریستها از سوریه تا عراق دارد .

هدف و نیت پلید رجوی داعشی از درج این مدل نامه ها زمینه سازی یک حمله تروریستی به کمپ لیبرتی درعراق که محل استقراراعضاء نگون بخت رجوی داعشی در عراق می باشد و همه این یاوه سرائی ها در نامه منتسب به تبریزی ها اماده کردن افکار عمومی می باشد تا زمانی که تروریستهای همدست رجوی حمله به کمپ لیبرتی انجام دادند تا رجوی ادعا کند این حمله صدور بحران می باشد که از قبل هواداران ما از تبریز ان را پیش بینی کرده بودند ( از درج این نامه مشخص می شود رجوی داعشی باز در حال سناریو نویسی واماده سازی یک حمله جنایتکارانه برای کمپ لیبرتی می باشد !!!

از این طریق به رجوی داعشی ؛ مریم قجر داعی و دیگر سران فرقه می گویم :

برای سر پوش گذاشتن به شکستها و فرار از جوابگوئی به جنایتهایتان فکر نکنید با به کشتار دادن اعضاء نگون بخت با همدستی پسمانده های حزب بعث ؛ طارق الهاشمی ؛ داعشی های البغدادی درعراق می توانید از دست عدالت فرار کنید این خیال خام و ابلهانه رجوی داعشی و رجوی صفتان شما به زودی باید جواب جنایتهایتان را بدهید در این شک و شبهه ای نداشته باشید .

مخ پوسیده رجوی داعشی در ادامه می نویسد :

خلق جهان بداند مسعود رهبرماست ارتش آزادیبخش پیام آخرماست – قسم به‌ جان جانان ایستاده‌ایم .

خوب حال گیریم این خلق جهان می خواهد بداند رجوی داعشی رهبر شماست ! این رهبر که نزدیک ۱۵ سال در سوراخ موش خزیده بیرون نمی اید خلق جهان از کجا بدانند رجوی داعشی اصلا وجود خارجی دارد یا نه ؟ یا قرار خلق جهان روز روشن فانوس به دست همه سوراخ موشها را بگردند تا رجوی داعشی پیدا کنند و بعد بدانند که رجوی داعشی رهبر است اما در سوراخ موش ؟

نویسنده مخ پوسیده رجوی داعشی نوشته ارتش ازادیبخش پیام اخر ماست !!! خنده خلق جهان

اگر رجوی داعشی مدعی ارتش ازادیبخشی دارد قرار ازادی به مردم ایران ببخشد بس این چه ارتش زوار درــ رفته ؛ مفنگی که نمی تواند حتا حفاظت خودش تامین کند ! بخشش ازادی به مردم پیش کش ؛ سلاح و لباس فرم ؛ قرارگاههای اهدائی صدام گرفته اند فعلا به جای پلی به تهران اتوبان هوائی به سمت تیرانای البانی درست کرده اید شما فعلا بند تونبون خودتان را محکم بگیرید بقیه ادعا ها پیش کش رجوی داعشی ؛ مریم قجر داعشی و …

اما نویسنده مخ پوسیده رجوی داعشی به جان جانان قسم خورده تا اخر خواهند ایستاد !

مطمئن نویسنده مخ پوسیده رجوی داعشی مقیم اور سوراواز با کد از این طریق به همسر سابق پیام فرستاده که ایستاده تا تقی به توقی بخورد تا شاید روزی برسد که باز به هم برسند . انشالله پیام به دست همسرش می رسد از حق نگذریم در نشستهای رجوی داعشی هم خیلیها از برادران سر خورده زن از دست داده با ایماء و اشاره انقلاب مشعشع مریم قجر داعشی پیش می بردند حالا هم با شعار پیامهایش را می دهد بدبخت چکار کند فعلا حسرت بدل می گردد .

ــ در شهر تبریز تقریبا بیش از ۵ ملیون نفر زندگی می کنند اگر ـ اگر رجوی درست می گوید که نامه از طرف هواداران فرقه رجوی داعشی درتبریز می باشد یک تظاهرات ۵ نفره در یکی از میدانهای تبریز ترتیب بدهد تا همان خلق جهان ببینند واقعا رجوی یک در ملیون در داخل ایران هوادار دارد !

در اخر به رجوی داعشی و رجوی صفتان می گویم که زیاد از این ادا اطوارها در نیاورید نوشتن نامه و اطلاعیه های دروغین فقط تهی بودن مشت رجوی داعشی باز می کند و می خواهم با اطمینان بگویم برای رودر ـ رو شدن با رجوی داعشی ؛ مریم قجر حسرت به دل ریاست جمهوری + ارتش نداشته زوار در ـ رفته رجوی داعشی نیازی به ارتش و سپاه و بسیج و … نیست تنها قربانیان فرقه ؛ جدا شده ها ؛ خانواده های قربانیان اذربایجانی کافی رجوی داعشی و رجوی صفتان جارو کنند .

پاریس : محمد رزاقی

مریم رجوی و آنجلاتفاوت آنجلا و خانم رجوی

تبلیغ شامپو، تالیف کتاب و تحلیل سیاسی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23166

توافق هسته ای ایران ۵ +۱ میخی بر تابوت رجوی داعشی

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هفدهم ژانویه ۲۰۱۶:…  به رخم تمام تلاشهای بوزینه وار؛ رجوی داعشی و اربابش نتانیاهو؛ شیوخ مرتجع عرب در به شکست کشاندن توافق ایران با ۵+۱ امروز توافق بر جام صورت گرفت و سایه جنگ وتحریم از بالای سر ملت ایران دور شد . در چند سال گذشته و بطور خاص بعد از اینکه رجوی صدام ملعون از دست داد تلاش زیادی کرد تا با نشان دادن حلقه به گوشی و مزدوری می تواند …

پنج بعلاوه یک ایران 2015توافق لوزان و نعل وارونه زدن‌های رهبری مجاهدین (بسته شدن شکاف حیاتی فرقه رجوی)

لینک به منبع

توافق هسته ای ایران ۵ +۱ میخی بر تابوت رجوی داعشی .

عزا ؛ عزاست امروز ــ روز عزاست امروز ؛ رجوی و نتانیاهو صاحب عزاست امروز !

به رخم تمام تلاشهای بوزینه وار؛ رجوی داعشی و اربابش نتانیاهو؛ شیوخ مرتجع عرب در به شکست کشاندن توافق ایران با ۵+۱ امروز توافق بر جام صورت گرفت و سایه جنگ وتحریم از بالای سر ملت ایران دور شد .

در چند سال گذشته و بطور خاص بعد از اینکه رجوی صدام ملعون از دست داد تلاش زیادی کرد تا با نشان دادن حلقه به گوشی و مزدوری می تواند برای موساد و شیوخ مرتجع عرب ضد ایرانی وسیله استعمال خوبی باشد .

گرفتن اطلاعات ماهواری اسرائیل و اعزام مهدی ابریشمچی شوهر سابق مریم قجر توسط رجوی داعشی و مزدور معلوم الحالی مثل جعفر زاده و نقطه اتصال موساد و رجوی ( حسن داعی ) رجوی داعشی تمام تلاش خود را بکار گرفت تا وانمود کند که اطلاعاتی دارند که نشان می دهد ایران در حال ساخت بمب اتمی می باشد .

رجوی داعشی برای اثبات گفته هایش علاوه بر اطلاعات ماهواره ای اسرائیل چند مزدور و جاسوس خود را در داخل ایران فعال کرد تا یکسری اطلاعات مراکز و دانشمندان هسته ای ایران را جمع اوری کند . البته اسامی و مشخصات دانشمندان هسته ای برای طراحی ترور بود که رجوی داعشی در همکاری با موساد اسرایئل با هم پیش می بردند و چند دانشمند هسته ای ایران توسط مزدوران اجیر شده هم ترور شدند ولی جمع کردن اطلاعات مراکز هسته ای تف سر بالائی بود که به صورت خود رجوی واربابش افتاد .

رجوی داعشی با دادن چوب اشاره به دست مهدی ابریشمچی و جعفر زاده بارها با فریبکاری و دروغ ؛ دغل بازی و گذاشتن چند عکس و کروکی ادعا کردند نیروهایش از داخل ایران اطلاعات مراکز هسته ای را بدست اورده اند !!!

در صورتیکه محلهای مورد ادعای رجوی داعشی یا مراکز نظامی شناخته شده و یا مراکز صنعتی معمولی بودند مثلا ( مشخصات و موقعیت یک کارخانه گاو صندوق سازی و … از طرف رجوی داعشی بعنوان مرکز هسته ای ارائه شد ! این اطلاعات دروغ باعث شد تا رجوی داعشی مزدورانی را که بعنوان منابع داخلی حلوا ؛ حلوا می کرد خود زمینه دستگیریشان را در داخل اسرائیل فراهم کند فردی بنام (علی منصوری ) که سالیان سال برای فرقه رجوی داعشی از داخل ایران در مقابل دریافت دلارهای خونین اطلاعات جمع می کرد به خاطر کلاهبرداری و دادن اطلاعات دروغ به رجوی داعشی و موساد توسط شخص مهدی ابریشمچی و ماموران موساد به داخل اسرائیل کشانده شد و در همانجا دستگیر و زندانی شد .

اما جائی که پرده از چهره ضد انسانی و ضد ایرانی رجوی داعشی برداشته می شود انجاست که مریم قجربا پرداخت دلارهای خونین به یک مشت جنایتکار جنگی درهرنشست برخواست و اطلاعیه خواهان تشدید تحریمها علیه ملت ایران می شود و با کمال بی شرافتی و بی ناموسی ؛ مزدوری ؛ وطن فروشی بی همتا جلوتر از ارباب ادمکش ؛ بچه کش ( نتانیاهو ) ظهر به تاریخ ۹٫۱۲٫۱۳۹۱ خواهان تشدید تحریمها علیه ملت ایران می شود وعین همان حرفها را در همان روز شب بی بی سی از؛ زبان نتانیاهو ( تشدید تحریمها ) علیه ایران را باز گو می کند . همنوائی مزدور ارباب بر علیه مردم ایران سند انکار ناپذیر حلقه به گوشی رجوی به موساد و شیوخ مرتجع عرب منطقه می باشد .

هر ایرانی وطن پرست و ازاده هیچ وقت خواهان تحریم مردم و یا حمله نظامی به ایران و ایرانی نشده جزء عوامل کثیف و مزدوران خلص که برای رسیدن به نیات پلید خود به هر دریوزگی رذالت و پستی تن می دهند و به ان رنگ مخالفت و اپوزسیون نمائی می دهند رجوی داعشی و رجوی صفتان تنها قمپوزسیونهائی هستند که فقط می توانند در کنار سواحل امن رود اور سوراواز ؛ کالیفرنیا بشینند و با سس مبارزه بر علیه مردم ایران روده درای کنند .

همه می دانند که از تحریم ایران مردم و بطور خاص طبقه ضعیف بودند که تحت فشار بودند و هستند هم برای امرار معاش هم برای تهیه مایحتاج زندگی و دارو … ولی رجوی داعشی مزدور و مجبور برای نشان دادن حلقه به گوشی اش دستورات موساد و شیوخ مرتجع عرب اطاعت کند و بوزینه وار بالا پائین بپرد .

با برداشته شدن تحریم و دور شدن سایه جنگ از سر مردم ایران باید به رجوی داعشی گفت مردم ایران در زمان جنگ وطن فروشی ؛ جاسوسی ؛ مزدوری شما را برای صدام دیده بودند در این دوره هم مزدوری و جاسوسی ؛ وطن فروشی تان را برای موساد و شیوخ مرتجع عرب به چشم دیدند با پوست و استخوان لمس کردند و لکه ننگ و سیاهی دیگر بر پرونده جنایاتتان در نزد مردم ایران اضافه شد .

حال رجوی داعشی یک چوب اشاره دست مهدی ابریشمچی شوهر زاپاس مریم قجر بدهد وهر روز شوء برگزار کنند مثل بوزینه ها از این شاخه به ان شاخه بپرند دیگر اثری ندارد .

به اربابان رجوی داعشی هم می گویم خاک بر سرتان شما از صدام ملعون هم ابله تر هستید دستمالی که صدام برای پاک کردن خودش استفاده کرده شما دوباره می خواهید برای پاک کردن خودتان استفاده کنید احمقها ؛ البله های مخ پوسیده ما ایرانیها یک مثل داریم که می گوید ( البته این تجربه علمی هم شده ) :

حیوان دراز گوش اگر یکبار ازباتلاق ببرید بار دیگر اگر بکشید هم خر وارد ان باتلاق نمی شود !

نمی خواهم با مقایسه شما مخ پوسیده ها به این حیوان دراز گوش توهین شود!

اما مطمئن باشید شما به اندازه ان خر هم عقل ندارید .

مریم رجوی علی صفوی تروریسماسرائیل، عربستان و منافقین بزرگترین بازندگان توافق ایران و قدرت های جهانی

2015-10-29-1446141457-4261917-syria2013Aleppo.jpgMassoud Khodabandh, Huffington post Nov. 2015:
Syrian Negotiations Won’t Provide One Winner But Will Ensure Violence Is Absolute Loser

2014-09-16-USIran.jpgAmerica Must Make Its Underlying Intentions Toward Iran Clear

The Factual Errors in John Bolton’s “Bomb Iran!” (Supporting Mojahedin Khalq terrorists for money)

Massoud Khodabandeh: The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy:
Methods of Information Manufacture

همچنین:

فرقه رجوی جنایتکار چه فرقی با داعش دارد؟ (هشدار به ارگانهای امنیتی غرب)

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، شانزدهم ژانویه ۲۰۱۵:…  سرویسهای امنیتی به جای استفاده از فرقه رجوی بعنوان یک برگ فشار به ماهیت و عملکرد سران این فرقه در اروپا و مناسبات درون تشکیلاتی فرقه رجوی دقت کنند و اجازه ندهند اموزش دیده های فدائیان صدام و گارد جمهوری صدام ملعون سنگ فرش خیابانهای شهرهای اروپا را ب

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هشتم ژانویه ۲۰۱۵:…  برای روشن شدن افکارعمومی و کسانی که از درون اردوگاه بد نام اشرف خبر نداشتند لازم می بینم به چند نمونه از گفته های شخص رجوی زنباره در مورد سلاح اشاره بکنم و همچنین روند خلع سلاح تا ماهیت کثیف رجوی جنایتکار بر همه اشکار شود . زمانی که رجوی زنباره توسط ارباب

چرا رجوی خود را به کوچه علی چپ میزند ؟

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دوم ژانویه ۲۰۱۴:…  اما اینبار رجوی زنباره ؛ مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی و دیگر سران فرقه خود را به کوری مطلق زدند و از بازدید تفریحی سفیر ایران از حرمسرای زیر زمینی رجوی زنباره اصلا حرفی به زبان نمی اورند . اما چرا؟ چون رجوی زنباره و مریم قجر به روشنی و بهتر از هر کس می دانن

حمایت فرقه جنایتکار رجوی از جنایتکاران و دزدان مسلح

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و نهم دسامبر ۲۰۱۴:…  سایت فرقه مافیایی و جنایتکار رجوی خبر درگیری دزدان مسلح گلپایگان را طوری درج کرده هر کس اصل خبر را نداد فکر خواهد کرد همان قیام خونین خیالی رجوی رخ داده است . سابت رجوی زنباره نه تنها اصل خبر را درج نکرده بلکه درگیری نیروهای انتظامی با دزدان مسلح را طوری د

رجوی ماهیت تروریستی و خشونت طلب خویش را به نمایش می گذارد !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم دسامبر ۲۰۱۴:… درخواست بغایت ابلهانه رجوی از امریکاییها اما اینبار از زبان سخنگوی مجهول الهویه فرقه تروریستی رجوی روی سایتهای خبری فرقه جلب توجه می کند . این درخواست که تمامآ خواسته وحرف شخص رجوی زنباره می باشد مبنی بر بر گرداندن ۱۰ درصد از سلاحهایی که موقع خلع