رجوی داعشی 4 ناو جنگی به جنگ اقای ظریف فرستاد !

رجوی داعشی 4 ناو جنگی به جنگ اقای ظریف فرستاد !

Mojahedin Khalq Rajavi cult clawnsمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و پنجم ژوئن 2016:…  من نیز با دیدن عکس حضور میلیونی اعضاء فرقه رجوی خیلی دچار شک شدم و گفتم ای داد بی دود با این حرکت و تجمع رجوی داعشی نه تنها معادلات بین فرانسه و ایران بلکه تمامی معادلات کره زمین به هم خورد چون در عکس 4 فروند ناو جنگی اعزامی رجوی داعشی دیدم که با حضور در پیاده روهای پاریس داشتند با یک ظریف می جنگیدند ! شاید فکر کنید که شوخی می کنم … 

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ تیرانا آلبانیَمحمد رزاقی: اینجا کجاست؟ (تیرانا، کمپ مجاهدین خلق، اخراجی های عراق)

لینک به وبلاگ آقای رزاقی

رجوی داعشی 4 ناو جنگی به جنگ اقای ظریف فرستاد !

چند روز پیش اقای ظریف وزیر خارجه ایران برای دیدار با مقامات فرانسوی وارد پاریس شد .

همزمان با حضور اقای ظریف سیاستمداران ابله با اجازه دادن به فرقه رجوی داعشی برای تجمع و استفاده از رجوی داعشی بعنوان لولو خور؛ خور اقدام کردند و اعضاء فرقه هم در یک پیاده رو با حضور ملیونی ! به حضور اقای ظریف در فرانسه اعتراض کردند !

نفرات کرایه ای مجاهدین خلق کارناوال سه نفره

من نیز با دیدن عکس حضور میلیونی اعضاء فرقه رجوی خیلی دچار شک شدم و گفتم ای داد بی دود با این حرکت و تجمع رجوی داعشی نه تنها معادلات بین فرانسه و ایران بلکه تمامی معادلات کره زمین به هم خورد چون در عکس 4 فروند ناو جنگی اعزامی رجوی داعشی دیدم که با حضور در پیاده روهای پاریس داشتند با یک ظریف می جنگیدند !

شاید فکر کنید که شوخی می کنم و یا چه اتفاقی افتاده !

 محمد رزاقیبرای روشن شدن موضوع باید برگردم به سال 74 و نشستهای موسوم به حوضی که شخص رجوی داعشی هفته ها روی سن نشست از هر چه در دنیا بود سخت گفت تا به نیات پلید خود برسد .

اما تیز و مشخص الان می خواهم موضوع ناوهای جنگی رجوی داعشی بصورت مختصر برایتان باز گو کنم .

رجوی داعشی د سلسله نشستهای موسوم به حوض در یکی از روزها مدعی شد که می خواهد ارتش ارادیبخش منحل کند !

رجوی رو به نفرات کرد و گفت : چون شما انقلاب ایدئولوژیک ( طلاق زن و خانواده و زندگی ) را نداده اید رژیم سرنگون نمی شود !

بعد رجوی در اوج لمپنیزم خاص خودش و اطرافیانش هست گفت : شما که انقلاب نمی کنید معنی اش اینکه شاشتان کف کرده و دنبال زن هستید و به همین خاطر رژیم هم تا حالا سر پا هست و سرنگون نشده و برای سرنگون کردن رژیم یا تک ؛ تک شما باید انقلاب کنید و برای مادم العمر زن و زندگی خانواده را طلاق بدهید یا اینکه مجبور هستیم برویم با پسر شاه و یک مشت الاف خارجه نشین ؛ ملی مذهبی ها که نقش سوپاپ اطمینان برای رژیم ایران بازی می کنند و … اعتلاف کنیم تا به ما هم پول بدهند هم سلاح و اگر با اینها که شمردم اعتلاف کنیم حتا به ما ناو جنگی هم خواهند داد ! حالا 2 راه وجود دارد حفظ استقلال و روی پای خود بودن یا وابستگی و گرفتن پول و سلاح و ناو جنگی و …

سپس رجوی گفت : هر مجاهد انقلاب کرده برابر با یک ناو من این را می خواهم شما کدام را انتخاب می کنید ؟

بدین شیوه رجوی با حقه و شارلاتان بازی خاص خودش اعضاء نگون بخت تک به تک به گودالی که جلو سن بود فرا می خواند و از وی می خواست که یا تسلیم خواسته های وی شود تبیدل به مجاهد انقلاب کرده ما به ازاء یک ناو جنگی شوند و یا تحمل 2 سال زندان در اردوگاه بد نام اشرف و سپس تحویل زندان بد نام ابوغریب صدام و تحمل 8 سال زندان به جرم ورود غیر قانونی به عراق و سپس تحویل ایران داده شود !

اعضاء نگون بخت هم از ترس زندان و تحویل داده شدن به ایران یک ضرب تبدیل به ناو جنگی می شدند تا رجوی با این ناوها بتواند رژیم سرنگون کند !

راستش با دیدن این عکس یادم افتاد که این 4 نفر که در نقش ملیونی در پیاده روهای پاریس از طرف رجوی داعشی فرستاده شده اند همان ناوهای جنگی هستند که رجوی در سال 74 ساخت با این تفاوت که این ناوها نه در دریا بلکه در پیاده روها شناور هستند و به جنگ اقای ظریف فرستاده شده اند و فقط تنها مشکلی که این ناوها دارند خیلی زوار در رفته و زرتشان غمسوز شده و فقط به درد پیاده رو می خورند که جای دیگر تازه این ناوهای مشنگ صبح می خواهند از روی تخت پائین بیارند زیرشان جک می زنند تا بتوانند سر پا به ایستند . خخخخخ
راستی یادم نرفته این را هم بگویم فرمانده کل قوای این ناوها هم شخص رجوی داعشی که استاد زیر ابی رفتن چون اب و دریا پیدا نکرده فعلا از ترس نزدیک به 15 سال به جای زیر دریا رفته سوراخ موش و از انجا این ناوها را در پیاده رو ها فرماندهی می کند . باور ندارید عکس نگاه کنید !

پاریس : محمد رزاقی

*** 

Rajavi cult terrorists Paris Feb 2016رسوایی بزرگ فرقۀ ضد ایرانی رجوی در تظاهرات اخیرش در پاریس

احسان بیدی سیاوش رستارCan Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe?

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25480

نامه سرگشاده به آقای برنارد کارو، وزیر کشور فرانسه 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دوم ژوئن ۲۰۱۶:…  بدستور مریم رجوی داعشی تروریستهای اموزش دیده فدائیان صدام در اروپا بطور خاص در فرانسه چندین بار برای ترور و ضرب وشتم ؛ ادم ربائی به خیاباهای پاریس و دیگر شهرها ی اروپا اعزام شده اند که تمامی اسناد ان موجود است .  آقای برناد کازوو،  فرقه رجوی داعشی در نظر دارد یک گردهمائی به مناسبت شروع ترور و کشتاری که در ایران راه انداخته با اوردن افریقایئها … 

محمد رزاقی: آذربایجانی ها به رجوی داعشی تف می کنند

لینک به منبع

نامه سرگشاده به آقای برنارد کارو، وزیر کشور فرانسه

آقای برنارد کازو.

وزیر محترم کشور فرانسه .

با سلام و احترام به ملت و دولت فرانسه

و با ارزوی بهترینها برای شما در کارها و زندگیتان

ــ اقای برنارد کازو

من محمد رزاقی هستم که به مدت بیست سال از بهترین دوران عمرم را در اسارت ذهنی و جسمی فرقه رجوی داعشی گذرانده ام . رجوی داعشی زانیکه زیر حمایت صدام ملعن ( دیکتاتور سابق عراق ) بود . رجوی داعشی قانون فرقه گرایانه خود را بر اعضاء اعمال می کدر و هیچ عضوء فرقه حق خروج ازادانه از اردوگاههای این فرقه را نداشت .

تا اینکه با وارد شدن نیروهای امریکائی به داخل کشورعراق رجوی داعشی پدر معنوی و بزرگترین حامی خود را از دست داد و ما در ان زمان از فرصت استفاده کرده از مقر فرقه به کمپ ارتش امریکا فرار کردیم . که البته ماندن در کمپ امریکائیها به مدت ۴ سال داستان خودش را دارد .

اما من بعنوان کسی که ۲۰ سال سابقه عضویت در سازمان مجاهدین خلق ایران که با قوانین فرقه گرایانه توسط مسعود رجوی معروف به رجوی داعشی و مریم رجوی معرووف به مریم قجر داعشی و دیگر سران فرقه کنترل می شود از ماهیت تروریستی و مافیائی رهبران فرقه شناخت کافی را دارم و همچنین از شگردهای ؛ اعزام تیمهای تروریستی ؛ پولشوئی ، قاچاق انسان ؛ و …

اقای برنارد کازو

من تک ؛ تک تروریستها ی فرقه رجوی داعشی را که برای ساختن بمب و کشتن انسا ن نزد فدائیان و گارد جمهوری صدام ملعون اموزش دیده اند از نزدیک می شناسم و هم اکنون عده زیادی از این تروریستها خطر ناک دراردوگاه اور سوراواز و عدهای هو در خانه های امن در فرانسه و دیگر کشورهای اروپا مثل آلمان ؛ هلند ؛ نروژ سوئد و … تحت فرماندهی مریم رجوی ( مریم قجر داعشی ) قرار دارند .

بدستور مریم رجوی داعشی تروریستهای اموزش دیده فدائیان صدام در اروپا بطور خاص در فرانسه چندین بار برای ترور و ضرب وشتم ؛ ادم ربائی به خیاباهای پاریس و دیگر شهرها ی اروپا اعزام شده اند که تمامی اسناد ان موجود است .

ــ آقای برناد کازوو

فرقه رجوی داعشی در نظر دارد یک گردهمائی به مناسبت شروع ترور و کشتاری که در ایران راه انداخته با اوردن افریقایئها ؛ افغانیها ؛ بی خانمانها و بطور خاص اوردن عربهای سوریه ای و عراقی های بعثی که بخشی از داعشی های وحشی هستند را به بهانه گردهمممادی از کشورهای مختلف اروپا جمع کرده به فرانسه بیاورد !

اقای برنارد کازوو

فرقه رجوی داعشی که روابط مناسبات نزدیکی با تروریستهای داعشی در عراق و سوریه دارد در صدد اینکه عده ای از همان تروریستهای وحشی را به فرانسه منتقل کند .

حال شما بهتر می دانید که تروریستهای داعشی در ۲ سال گذشته چه جنایتهای وحشتناکی در جاک فرانسه مرتکب شده اند و بصورت وحشی انسانهای بی گناه به حاک و خون کشیده اند .

اقای برنارد کازوو

من به شما پیشنهاد می کنم جلو ورود جنایتکاران و تروریستهای وحشی را با تمام قوا بگیرید و اجازه ندهید مریم رجوی داعشی با سوء استفاده از قوانین و دمکراسی ؛ ازادی کشورتان یک مشت تروریست ؛ قاتل ؛ بمب سار و بمب گذار انتحاری را وادرد فرانسه بطور خاص پاریس کند .

همچنین یاد اوری می کنم مریم قجر داعشی یک عده از پناهجویان فاقد مدرک سفر را فریب داده انها را هم از کمپ های مختلف بعنوان سیاهی لشگر به جلسه خود می اورد تا وانمود کند که گویا ایرانیها در جلسه مریم رجوی داعشی شرکت کرده اند !

اقای برنارد کازوو

در اخر نکته مهم دیگری که باید به اطلاع شما برسانم اینکه در این جابجائی از کشورهای مختلف به پاریس و گویا از طرف سرویسهای امنیتی کشورهای اروپائی هم اکی می شود هر ساله چندین کیلو مواد مخدر یا صدها هزار دلار یا یورو رد و بدل می شود . لذا از اینجا اعلام می کنم چنانچه برای شناختن تروریستهای اموزش دیده گان فدائیان و گارد صدام ملعون نیاز به کمک بود بطور خاص شناسائی ترورستهای رحوی داعشی ودیکر تروریستها اینجانب حاظرم هر انچه از دستم بیاید برای جلو گیری این تروریستها وحشی انجام دهم.

پاریس : محمد رزاقی

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25219

رجوی داعشی از بیان نام خودش وحشت دارد! – شوهای رجوی داعشی از ۳۰ خرداد شصت تا به امروز 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیستم می ۲۰۱۶:…  چند ماه پیش یکی ازحامیان و سخنرانان شوهای مریم ( جان دنیس هسترت ) که عنوان ریس سابق مجلس امریکا را یدک می کشد به جرم بچه آزاری و پرداخت ملیونها دلار برای لاپوشانی این کثافتکاری و جنایاتش دستگیر شد باید دید امسال مریم قجر کدام جنایتکار و کثافتکار جدیدی جایگزین سخنران شوء خود خواهد کرد ! اما یک نکته خیلی مهم و اصاصی که هر ساله فرقه رجوی داعشی زیر نام … 

تماشاچیان لهستانی اجاره شده برای بزک مریم قجر عضدانلو رجویسخنرانان اجاره ای مدعوین هم اجاره ای. هیچ یک زبان یکدیگر را نمیدانند

شوی مریم رجوی برلینسفر بخرج تروریستها، مجاهدین دانشجویان لهستانی را به برلین بردند

لینک به منبع

رجوی داعشی از بیان نام خودش وحشت دارد !

شوهای رجوی داعشی از ۳۰ خرداد شصت تا به امروز .

 ۳۰ خرداد شصت شروع ترور ؛ بمب گذاری ؛ خونریزی توسط رجوی داعشی در ایران بنیان گذاری شد و برای اولین بار عملیات انتحاریبه دستورو طرخ و برنامه رجوی داعشی در ایران اجرا شد . ( انچه را امروزه داعشی های البغدادی بعنوان عملیات انتحاری انجام می دهند رجوی ۳۵ سال پیش در ایران شروع کرده ) است .

رجوی داعشی بعد از فرار از ایران در اروپا هر ساله ترور و بمب گذاری و کشتار مردم بی گناه را به اسم مبارزه مسلحانه به افکار عمومی قالب کرد تا بدین شیوه بتواند بر جنایات و خونریزیهایش یک اسم پر زرق و برگ (مبارزه ) را بدهد.

برای همین هر ساله در کشورهای اروپائی مراسمهائی در حد جمع شدن در خانه هایی که بعنوان پایگاه در اروپا مورد استفاده افراد رجوی داعشی بود برگزار می شد یا برپائی یک خیمه شب بازی خیابانیهای اروپا با حضور جیره خواران رسمی و غیر رسمی .

اما از سال ۸۳ به بعد که ارباب رجوی ( صدام ملعون ) سرنگون شد و فرار مریم قجر به فرانسه و کنار رود اور با دستگیر شدن مریم قجردر ارودگاه اور سوراواز به همراه نزدیک ۱۰ ملیون دلار پول نقدی که از اطاق خواب مریم قجر پیدا شد از ان سال به بعد مریم قجر سعی کرده با برپائی شوهای مختلف جنایات و خیانت ؛ وطن فروشی ؛ جاسوسی برای صدام ملعون و دریافت ملیونها دلار بابت نوکری برای صدام و….. را لاپوشانی کند اقدام به برگزاری شوها ی مختلفی می کند که با دادن هزاران دلار برای هر یک از سخنرانان بد نام و انتقال پناهجویان ؛ اورارگان و بی خانمانها ی افغانی؛ عرب و افریقائی و یک مشت جیره خوار مشخص و معلوم الحال با وعده اقامت در هتلهای پاریس ودادن دستمزد ادعا کند که در میان ایرانیان خارج کشور دارای پایگاه می باشد ولی هر ساله با افشاگری های اعضاء جدا شده این ترفند رجوی داعشی به باد رفته .

اما امسال رجوی داعشی با جابجائی برگزاری تاریخ این شوء یک اعتراف مشخص ؛ واضح را به زبان اشهدش بیان می کند و ان اینکه بردن نام رجوی داعشی مساوی هست با ترور و خون و خونریزی و بد نامی و …

به همین خاطر رجوی برای اینکه حتا برای خارجی ها هم نگوید که کیست و برگزار کننده این شوء چه کسانی هستند هم تاریخ برگزاری جابجا کرده اند و هم بدون بیان هیچ نامی از فرقه رجوی اقدام به درست کردن چند صحفه فیسبوک برای جمع کردن سیاهی لشگر از لهستان نموده اند !

رجوی داعشی برای فریب دانشجویان لهستانی حتا از بیان نام و سازمانش ترس وحشت دارد و با ادعاء اینکه چند روز اقامت در پاریس با هتل و غذا فقط در مقابل ۴۰ دلار و شرکت در برنامه ای که برای دمکراسی خواهی برای ایران هست می توانند برای سفر اسم نویسی کنند دست به فریبکاری می زند ولی انچه امسال خیلی اشکار هست ترس رجوی داعشی از بیان نامش می باشد .

نمونه صحفه های فیسبوکی که رجوی داعشی برای فریب دانشجویان لهستانی درست کرده .

https://www.facebook.com/events/223066151414459/?active_tab=posts

https://www.facebook.com/events/1262303877132263/

https://www.facebook.com/KonferencjePokojoweWEuropie/

https://www.facebook.com/events/972865329487097/

اما اتفاقات مهمی که ازاین شوهای مریم قجر مشخص شده :

ــ سخنرانان اینگونه شوهای مریم قجر تمامآ جنایتکاران جنگی وضد ایرانی و بطور خاص کسانی هستند که اغلب فساد اخلاقی دارند .

ــ به اعتراف اکثر سخرانان در شوه های مریم قجر در مقابل ۲۰ دقیقه سخنرانی بیش از ۳۰ هزار دلارعلاوه بر بلیط جابجائی و پول اقامت هتل و… از رجوی داعشی دریافت می کنند .

ــ اکتر قریب به ۹۹ درصد به بالا افرادی هستند که یک پسوند سابق را یدک می کشند و در حال حاضر هیچ قدرت تصمیم گیری در رابطه با مسائل کشور خودشان را ندارند مثل :

نماینده سابق ـ شهردار سابق ـ کاندید سابق ـ ژنرال سابق ــ سرهنگ سابق ـ وزیر سابق ـ سناتور سابق ـ می باشند البته از حق نگذریم فقط یکی از سابقئن به درد مریم قجر می خورد که انهم شوهر سابق مریم قجر هست که در نبود رجوی بدرد مریم قجر می خور وگرنه بقیه همه این سابقون فقط دنبال خوشگذرانی و دریافت دلارهای خونین اهدائی صدام ملعون و شیوخ مرتجع عرب به رجوی داعشی می باشند .

چند ماه پیش یکی ازحامیان و سخنرانان شوهای مریم ( جان دنیس هسترت ) که عنوان ریس سابق مجلس امریکا را یدک می کشد به جرم بچه آزاری و پرداخت ملیونها دلار برای لاپوشانی این کثافتکاری و جنایاتش دستگیر شد باید دید امسال مریم قجر کدام جنایتکار و کثافتکار جدیدی جایگزین سخنران شوء خود خواهد کرد !

اما یک نکته خیلی مهم و اصاصی که هر ساله فرقه رجوی داعشی زیر نام دمکراسی و برپائی شوء خود انجام می دهد جابجائی نفراتیکه اقامت قانونی ندارند در بین کشورهای اروپائی هست که این اقدام به لحاظ قانونی ممنوع و قاچاق انسان هست که رجوی داعشی انجام می دهد و همچنین در این جابجائی های دهها نفربا خود مواد مخدر را به راحتی جابجا می کنند که پلیس و مقامات امنیتی اروپا بطور خاص دولت فرانسه باید در این رابطه اقدامات لازم را انجام بدهد .

پاریس : محمد رزاقی

آرم سازمان تروریستی مجاهدین خلق و سناتور فاسد امریکایی مناندزچه کسی مخارج روسپیان زیر سن قانونی لابی رجوی در سنای امریکا را داده است؟ (سناتورتان هم که تو زرد بود)

ویلپنت خالى از ایرانى چه معنایى دارد خانم رجوى

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIهمایش ویل پنت؛ به نام مجاهدین خلق به کام داعش

گردهمایی بزرگ یا لشکرکشی عظیم دروغ

سفر به پاریس، از جیب سازمان مجاهدین خلق؟

لوموند: شو مجاهدین خلق به سبک آمریکایی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=24732

به رجوی داعشی باید گفت : سالی که نکوست از فرارهاش پیداست ! 

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و سوم آوریل ۲۰۱۶:…  سرهنگ الکنانی افزود : پلیس عراق انها را به هیات نمایندگی سازمان ملل متحد در بغداد تحویل داده است . وی خطر نشان کرد که سه نفر از این افراد از اهالی استان کرمانشاه واقع در عرب ایران می باشند . اولا تبریک به خانواده های چشم انتظار این عزیزان که فکر می کنم با دریافت فرار عزیزانشان و رهائی از چنگال رجوی داعشی بزرگترین و بهترین عیدی سال جدید … 

آشور ورشی بغداد فوریه 2016ملاقات آشور ورشی با برادرش بعد از ۲۸ سال

لینک به منبع

به رجوی داعشی باید گفت : سالی که نکوست از فرارهاش پیداست !

سایت اشرف نیوز خبر فرار ۵ اسیر از اسارتگاه فرقه رجوی داعشی را به زبان عربی درج کرده که استاد غلام حسین نژاد ان را ترجمه کرده .

http://www.ashraf-news.com/news.php?action=view&id=3322

سرهنگ پلیس عراق جابر الکنانی دوشنبه اعلام کرد که پنج نفر از اعضاء سازمان مجاهدین خلق به اسامی :

۱ ــ علی حسین خدابنده

۲ــ محسن طیب زاده

۳ ــ مسعود بخشی زاده

۴ ــ سید جلال رحیم پور

۵ ــ منوچهر شیرازی

موفق شدند روز گذشته کمپ لیبرتی ترک کرده و خودشان را به نیروهای امنیتی وحفاظت کمپ لیبرتی معرفی کنند .

سرهنگ الکنانی افزود : پلیس عراق انها را به هیات نمایندگی سازمان ملل متحد در بغداد تحویل داده است . وی خطر نشان کرد که سه نفر از این افراد از اهالی استان کرمانشاه واقع در عرب ایران می باشند .

اولا تبریک به خانواده های چشم انتظار این عزیزان که فکر می کنم با دریافت فرار عزیزانشان و رهائی از چنگال رجوی داعشی بزرگترین و بهترین عیدی سال جدید برای این خانواده ها بوده و تبریک به خود این دوستان که توانستند تور و حصارهای ذهنی و فیزیکی ساخته و پرداخته رجوی داعشی را پاره کرده و قدم به دنیای آزاد بگذارند .

اینجا باید به یک نکته مهم و اساسی اشاره کنم که انچه بعد از سرنگونی صدام ملعون و باز شدن درب اردوگاه بد نام اشرف ولوبرای دیدارهای ۲ ساعته خانواده ها با کلی کنترل و مانع تراشی سران فرقه رجوی داعشی بعد از خلع سلاح توسط امریکائیها باعث شد که خیلیها به دروغ و دغلهای رجوی داعشی پی ببرند و همچنین احساسات انسانی و عاطفی افراد بر انگیخته شود وهمین امر باعث جدا شدن عده زیادی از کادرها از فرقه رجوی داعشی شد .

با تجربه و مشاهداتی که خودم به عینه داشتم می توانم قسم بخورم وقتی رجوی داعشی می بیند ولو یک خانواده جلو درب اسارتگاه فرقه مراجعه کرده غالب تهی می کند .

مطمئن و به یقین می گویم که حضور اخرین سری خانواده ها درپشت دیوارهای کمپ لیبرتی ان فریاد ها و ناله های جگر خراش مادران و پدران پیر وخواهران چشم انتظار و چشم گریان باعث شده این عده تصمیم بگیرند تا تور و حصارهای ساخته رجوی داعشی را پاره کنند و خودشان را از اسارتگاه رجوی داعشی نجات بدهند .

فرار اعضاء از اسارتگاه رجوی داعشی بار دیگر ثابت می کند که اکثر اعضاء نگون بخت به میل و خواسته خود در اسارتگاه رجوی داعشی نمانده اند بلکه انها به اجبار و با دروغهائی که رجوی داعشی به خوردشان داده و می دهد تن به اسارت داده اند و ثابت شده هر گاه اعضاء اسیر روزنه ای برای رهائی یافته اند از ان برای نجات ورسیدن به دنیای ازاد استفاده کرده اند و چنانچه رجوی داعشی کنترل و تهدید از سر اعضاء نگون بخت بردارد اکثر اعضاء برای رهائی از چنگال رجوی داعشی یک لحظه هم در اسارتگاه رجوی داعشی نخواهند ماند .

ضمن تبریک مجدد به خانواده ها ی این دستان و دست مریزاد به خانواده هائی که با قبول همه خطرات و زحمات در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی صدایشان را به گوش اسیران فرقه رجوی داعشی رساندند و نتیجه اش اینکه ۵ اسیر از چنگال خونین رجوی داعشی ازاد شدند .

به امید اینکه در سال جدید شاهد ازاد شدن اسیران بیشتر از اسارتگاه فرقه رجوی داعشی باشیم .

به رجوی داعشی هم می گویم : سالی که نکوست از فرارهایش پیداست .

حالا در سال نو مریم قجر با چند کیلو تزریق پوتاکس به صورتش و بزک دوزک به جلو دوربین بفرست بدبخت پوتاکس هم دردی از دردهای بی درمانتان علاج نخواهد کرد !

پاریس : محمد رزاقی

*** 

اصغر باباپوردیدار اصغر باباپور با برادر و خواهرش بعد از ۲۸ سال

خانواده های مجاهدین خلق بغداد 2016سفرنامه انتظار و امید- قسمت پایانی

خانواده های مجاهدین خلق بغداد 2016انعکاس مراجعه خانواده ها به لیبرتی در رسانه های عراقی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=24608

حامی و لابی رجوی داعشی بچه آزار از آب در آمد ! 

 Denis Hastert Maryam Rajaviمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، چهاردهم آوریل ۲۰۱۶:…  رجوی داعشی بعد از دست دادن پدر معنوی خود ( صدام ملعون ) برای بدست اوردن ارباب جدید به انواع دریوزگی ؛ ذلت و خواری ؛ خود فروشی و … دست می زند تا بتواند چند صباحی به حیات خفیف و خائنانه خود ادامه بدهد . برای رجوی داعشی فرقی نمی کند که اربابش چه کسی باشد فقط اسمش ارباب باشد خواه امریکا باشد یا اسرائیل و یا شیوخ مرتجع عرب ؛ چون رجوی … 

Denis Hastert Maryam Rajaviلابی مریم رجوی به جرم تجاوز به ۵ پسربچه و پرداخت حق السکوت محکوم شد

Dennis Hastert Mojahedin Khalq Rajavi CultMaryam Rajavi’s lobbyist convicted for child sexual abuse

لینک به منبع

حامی و لابی رجوی داعشی بچه آزار از آب در آمد !

 رجوی داعشی بعد از دست دادن پدر معنوی خود ( صدام ملعون ) برای بدست اوردن ارباب جدید به انواع دریوزگی ؛ ذلت و خواری ؛ خود فروشی و … دست می زند تا بتواند چند صباحی به حیات خفیف و خائنانه خود ادامه بدهد .

برای رجوی داعشی فرقی نمی کند که اربابش چه کسی باشد فقط اسمش ارباب باشد خواه امریکا باشد یا اسرائیل و یا شیوخ مرتجع عرب ؛ چون رجوی پتانسیل خاصی در مزدوری و نوکری دارد در یک زمان تحمل چند ارباب را هم دارا می باشد رجوی داعشی می تواند همزمان به ساز هر اربابی برقصد .

مریم قجرداعشی که حرمسرادار شخصی رجوی داعشی می باشد به دستور شخص رجوی برگزار کننده شوهای رنگارنگ در اروپا برای بزک ؛ دوزک کردن چهره مافیائی و تروریستی رجوی داعشی برای فریب دادن افکار عمومی بطور خاص اروپائیها و امریکائیها می باشد .

مریم قجرداعشی هر سال چندین شوء رنگارنگ در اروپا با هزینه زیاد از دلارهای اهدائی صدام ملعون و شیوخ مرتجع عرب را برای بزک کردن چهره فرقه رجوی داعشی خرج می کند .

یکی از اصلی ترین خرج این شوها اوردن یک مشت جنایتکار و سیاستمداران از دور خارج با پرداخت بین ۲۰ تا ۴۰ هزار دلار برای هر سخنرانی به اضافه خرج تردد و اقامت اینگونه از حیوانهای وحشی که در لباس انسان روی سن کنارمریم قجر داعشی می نشینند و یا می ایستند .

یکی از حامیان و لابی های رجوی داعشی که درشوهای مریم قجرزیاد حلول ؛ حلوایش می کردند و با آب و تاب نام می بردند حلوا ؛ حلوایش می کردند رئیس مجلس نماینده گان سابق امریکا می باشد که چند روز پیش پرونده تجاوزش به ۵ پسر بچه رو شد !

بی بی سی ؛ یازدهم اوریل ۲۰۱۶ … مقامات قضائی آمریکا گفته اند که دنیس هسترت ؛ رئیس سابق مجلس نماینده گان امریکا ؛ سال ها پیش زمانی که به عنوان معلم و مربی کشتی مشغول به کار بوده دست کم ۵ پسر بچه را مورد ازار جنسی قرار داده است . بر ساس این گزارش آقای هسترت برای سر پوش گذاشتن بر روی این آزارهای جنسی مخفیانه حدود سه و نیم ملیون دلار پرداخت کرده است

عمومآ حامی و لابی های فرقه رجوی داعشی از ۲ طیف تشکیل شده .

۱ــ یک عده ازسیاستمداران و دولتمردان سابق کشورهای اروپائی و امریکائی که لابی گری و سخنرانی در مجالس مختلف منبع در امد خود قرار داده اند و نوع مجلس و میزبان برایشان زیاد اهمیت ندارد انچه قابل توجه میزان پرداخت میزبان می باشد و اگر از همین لابی هائی که رجوی حلوا ؛ حلواشان می کند بپرسید ملت ایران به چه زبانی صحبت می کنند ۹۹ درصد خواهند گفت به زبان عربی !

۲ــ دسته دوم یک مشت جنایتکار و جنگ طلب ؛ مزدور اسرائیل و امریکا که اکثرآ ضد ایران و ایرانی هستند و در عین حال غرق در فساد اخلاقی و سیاسی؛ این طیف هم از رجوی داعشی جیره خود را می گیرند هم از سرویسهای اطلاعاتی موساد و شیوخ مرتجع عرب وهدف مشخصی دنبال می کنند و مثل رجوی داعشی پیش برنده خط تحریم و جنگ بر علیه ایران و ملت ایران می باشند که این طیف خیلی خوش ایند و سوگلی های رجوی داعشی می باشند .

از همینجا به رجوی داعشی و مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی و دیگر سران فرقه باید بگویم که الحق لایق ایستادن و نشستن در کنارتان همین حیوانات وحشی در لباس انسان هستند که مثل رجوی داعشی و دارو دسته اش از انسانیت بوئی نبرده اند ودرست مثل رجوی ملیونها دلار خرج می کنند تا جنایات و تجاوزات خودشان را لاپوشانی کنند و حقا که خوب با هم چفت و جور شده اید .

یک مثل هست اما به تجربه ثابت شده که :

۲ تا اسب یکجا ببندی اگر هم رنگ نشوند اما هم خوء می شوند .

اما رجوی داعشی به اندازه یک اسب هم شعور ندارد هم همرنگ جنایتکاران و متجاوزان شده هم اینکه هم خوء یک مشت انسان حیوان صفت .

پاریس : محمد رزاقی

***

مجاهدین خلق فرقه رجوی گروگانها را مجبور به فحاشی به خانواده ها می کنندکیهان لندن: لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

رجوی داعشی از ترس خانواده ها دست به دامن امریکا ؛ لابی های اسرائیل شد

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهارم فوریه ۲۰۱۶:…  اما روز سوم دولت عراق اجازه حضوربه خانواده ها را در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی نداد و مانع حضور خانواده ها شد ! رجوی داعشی و مریم قجر داعشی و یک مشت رجوی صفت حرامزاده مدعی هستند دولت عراق دست نشانده رژیم ایران می باشد و کنترل کننده های کمپ لیبرت
 
 
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و ششم ژانویه ۲۰۱۶:…  می توانید بگوئید برادر و خواهر جلال گنجه ای با پاسپورت کدام کشور از ایران خارج شده و در هلند و یا فرانسه با جلال گنجه ای ملاقات می کنند؟! ــ ایا بغیر از پاسپورت ایران با پاسپورت دیگری تردد می کنند ؟؟؟ ــ ایا پاسپورت ایرانی برای خانواده
 
 
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۶:…  رجوی داعشی با انتشار بیانیه های جعلی ؛ دورغین به نامهای مختلف از داخل ایران می خواهد بصورت شیادانه ؛ رذیلانه و فریبکارانه که مختص رجوی داعشی می باشد می خواهد وانمود کند که درداخل ایرا نیان حضورو حتا هوادار دارد . اینبار سایت فرقه رجوی
 
 
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هفدهم ژانویه ۲۰۱۶:…  به رخم تمام تلاشهای بوزینه وار؛ رجوی داعشی و اربابش نتانیاهو؛ شیوخ مرتجع عرب در به شکست کشاندن توافق ایران با ۵+۱ امروز توافق بر جام صورت گرفت و سایه جنگ وتحریم از بالای سر ملت ایران دور شد . در چند سال گذشته و بطور خاص بعد از اینکه رجوی