رجوی را محاکمه کنید . طومار خانواده ها خطاب به دادستان دیوان کیفری بین المللی

رجوی را محاکمه کنید . طومار خانواده ها خطاب به دادستان دیوان کیفری بین المللی

رجوی را محاکمه کنید انجمن نجات، تهران، نهم نوامبر 2021:… بیش از 1700 نفر از خانواده های چشم انتظار نزدیک به 700 تن از اعضای گرفتار در اردوگاه سازمان مجاهدین خلق در آلبانی، طوماری را خطاب به دادستان دیوان کیفری بین المللی امضا کردند که لیست امضاها برای وی ارسال شد. در حال حاضر نزدیک به 2000 نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق در اردوگاه کار اجباری این سازمان در کشور آلبانی تحت کنترل ذهن مخرب فرقه ای و در شرایط برده داری نوین بسر برده و حق هیچگونه ارتباط با دنیای خارج خصوصا خانواده و دوستان را ندارند. رجوی را محاکمه کنید  

رجوی را محاکمه کنید سالگرد فروغ جاویدان جنایت جنگی مسعود رجوی

رجوی را محاکمه کنید 

لینک به متن انگلیسی:

Prosecution of Mujahedin-Khalq MEK in ICC, Families demand

طومار خانواده های اعضای گرفتار در سازمان مجاهدین خلق خطاب به کریم اسدخان

بیش از 1700 نفر از خانواده های چشم انتظار نزدیک به 700 تن از اعضای گرفتار در اردوگاه سازمان مجاهدین خلق در آلبانی، طوماری را خطاب به دادستان دیوان کیفری بین المللی امضا کردند که لیست امضاها برای وی ارسال شد.

متن طومار به شرح زیر است:

آقای کریم خان
دادستان دیوان کیفری بین المللی
لاهه، هلند
با سلام و تقدیم احترام

اخیرا 42 نفر از اعضای سابق علیه سران سازمان مجاهدین خلق در دادگاه های ایران اقامه دعوی کردند که حکم قطعی در این خصوص در دادگاه بین الملل تهران صادر شد و تمامی مستندات آن جهت ملاحظه و اقدام شما تحویل دبیرخانه دادگاه بین المللی لاهه گردید. جنایات سازمان مجاهدین خلق علیه اعضای خود منحصر به این نفرات و محدود به گذشته نیست و همچنان در خصوص اعضا به صورت روزمره ادامه دارد.

در حال حاضر نزدیک به 2000 نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق در اردوگاه کار اجباری این سازمان در کشور آلبانی تحت کنترل ذهن مخرب فرقه ای و در شرایط برده داری نوین بسر برده و حق هیچگونه ارتباط با دنیای خارج خصوصا خانواده و دوستان را ندارند.

اسرای جنگی سازمان مجاهدین خلق . از عراق تا آلبانی

“جنایت علیه بشریت به صورت گسترده و سیستماتیک”، آن چیزی است که ده ها سال است در اردوگاه های سازمان مجاهدین خلق به رهبری مسعود و مریم رجوی در کشور عراق در گذشته و در کشور آلبانی در حال حاضر علیه اعضای این سازمان اتفاق افتاده و می افتد، که موضوع نگرانی عمیق جامعه بین الملل می باشد.

بر اساس شواهد فراوان، اعضای سازمان مجاهدین خلق با نقض جدی پایه ای ترین حقوق انسانی مانند قتل، تجاوز، حبس، ناپدید شدن اجباری، بردگی، بردگی جنسی، شکنجه، جداسازی جنسی، آوارگی و غیره روبرو هستند که از مصادیق بارز جنایت علیه بشریت طبق ماده 7 اساسنامه رم می باشد.

ما خانواده های اعضای گرفتار در سازمان مجاهدین خلق امضا کنندگان این طومار از شما در دادگاه کیفری بین‌المللی در لاهه می‌خواهیم که رهبران مجاهدین خلق را که به سوء استفاده جنایتکارانه از پیروان خود ادامه می‌دهند و ابتدایی‌ ترین حقوق آنان را در حال حاضر در خاک اروپا نقض می‌ کنند، تحت پیگرد قانونی قرار داده و عدالت را در خصوص آنان اجرا کنید و برای نجات صدها اسیری که اکنون در اردوگاه بسته، دورافتاده و منزوی فرقه رجوی در آلبانی نگهداری می شوند اقدام نمایید.

با احترام
خانواده های اعضای گرفتار در سازمان مجاهدین خلق در آلبانی
لیست اسامی و مشخصات و امضاهای 1718 نفر

لینک به منبع

دادگاه بین‌المللی سران مجاهدین خلق و واکنش مضحک رجوی متهم ردیف اول پرونده

رجوی را محاکمه کنید

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/محاکمه-سران-سازمان-مجاهدین-خلق/

محاکمه سران سازمان مجاهدین خلق – امضاء ها از مرز 10هزار گذشت

محاکمه سران سازمان مجاهدین خلقانجمن نجات، تهران، بیست و چهارم ژوئیه 2021:… پویشی با عنوان “محاکمه سران سازمان مجاهدین خلق” در پایگاه اینترنتی انجمن نجات ترتیب داده شده است که تعداد امضا کنندگان این پویش که “از محاکمه سران سازمان مجاهدین خلق خصوصا مسعود و مریم رجوی در دادگاه های بین المللی استقبال نموده و درخواست تحت تعقیب قرار گرفتن این افراد را دارند” صبح امروز شنبه 2 مرداد 1400 از مرز 10 هزار گذشت. لازم به ذکر است که دادگاهی در سیستم قضایی ایران برای رسیدگی به دادخواست 42 نفر از اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق، که در اردوگاه اشرف در عراق سوژه حبس انفرادی، شکنجه و آسیب های جسمی و روحی قرار گرفته بودند، در شعبه 55 دادگاه حقوقی و عمومی بین‌الملل تهران، با حضور نمایندگان رسانه های داخلی و خارجی و سازمان های حقوق بشری و بین المللی در اسفند 1399 برگزار گردید. محاکمه سران سازمان مجاهدین خلق 

محاکمه سران سازمان مجاهدین خلقدادگاه بین‌المللی مسعود رجوی

محاکمه سران سازمان مجاهدین خلق (همایش سراسری انجمن نجات )

امضای پویش محاکمه سران سازمان مجاهدین خلق از مرز 10 هزار گذشت 

انجمن نجات مرکز تهرانشنبه 2 مرداد 1400

لینک به متن انگلیسی:

پویشی با عنوان “محاکمه سران سازمان مجاهدین خلق” در پایگاه اینترنتی انجمن نجات ترتیب داده شده است که تعداد امضا کنندگان این پویش که “از محاکمه سران سازمان مجاهدین خلق خصوصا مسعود و مریم رجوی در دادگاه های بین المللی استقبال نموده و درخواست تحت تعقیب قرار گرفتن این افراد را دارند” صبح امروز شنبه 2 مرداد 1400 از مرز 10 هزار گذشت.

لازم به ذکر است که دادگاهی در سیستم قضایی ایران برای رسیدگی به دادخواست 42 نفر از اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق، که در اردوگاه اشرف در عراق سوژه حبس انفرادی، شکنجه و آسیب های جسمی و روحی قرار گرفته بودند، در شعبه 55 دادگاه حقوقی و عمومی بین‌الملل تهران، با حضور نمایندگان رسانه های داخلی و خارجی و سازمان های حقوق بشری و بین المللی در اسفند 1399 برگزار گردید.

همچنین در این دادگاه، اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق در مورد جنایت هایی که فرقه رجوی در طول مدت بیش از 30 سال بر آنها و خانواده های آنها اعمال شده بود سخن گفتند و برخی از آنها آثار آسیبهای فیزیکی که در اثر شکنجه بر آنها وارد شده بود را به قاضی دادگاه و حاضران نشان دادند.

محاکمه سران سازمان مجاهدین خلق 

محاکمه سران سازمان مجاهدین خلق

در جریان این پویش بیش از 330 دیدگاه در حمایت از محاکمه بین المللی سران فرقه رجوی تا امروز صبح به ثبت رسیده است. برخی از دیدگاه های بیان شده به شرح زیر می باشد:

اسد پاک از اعضای سابق فرقه رجوی نوشته است:

“من اسد پاک مدت ۹سال اسیر جنگی در اردوگاههای عراق بودم و در سال ۶۹ توسط تبلیغات مسموم مجاهدین خلق به آنها پیوستم و مدت ده سال در تشکیلات آنها با سختترین شرایط بودم و در سال ۷۸ با شیوه ضد بشری به این بهانه که نفوذی و از عوامل ایران هستم مرا به زندانی در اردوگاه اشرف بردند و تحت شکنجه و اذیت و آزار قرار دادند و بعد از چند ماه مرا تحویل زندان ابوغریب در عراق دادند و مدت دو سال تحت شرایط سخت بسر بردم و در سال ۸۰ به ایران برگشتم. امیدوارم سران فرقه رجوی هر چه زودتر محاکمه شوند و حق ما از آنان گرفته شود.”

علیرضا سلیقه دار برادر خسرو سلیقه دار گرفتار در اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی نوشته است:

“برادرم خسرو ار اعضای اسیر در فرقه رجوی و از حال مادرم بیخبر است که زمین گیر می باشد. مادری که برای در آغوش کشیدنش بارها به عراق نا امن سفر کرد ولی بی نتیجه ماند. این وسط رجوی باید پاسخگوی اقامه دعوی جداشدگان و ما خانواده ها که حامی شان هستیم، در پیشگاه عدالت باشد. آن روز دیر نیست. الیس صبح بقریب؟”

محمدرضا مبین از اعضای سابق فرقه رجوی نوشته است:

“بلاشک این یکی از پرافتخار ترین پرونده های مبارزه با تروریسم و فرقه گرایی در اروپا است، و بالاترین نقطه امید و مشوق برای آزادیخواهان و جدا شدگانی است که مثل ما سالها به جهانیان می گفتیم که سازمان مناسبات فرقه ای دارد و درون مناسبات سرکوب و شکنجه گسترده اعضاء وجود دارد و سران فرقه باید در یک دادگاه بین المللی ضد فرقه محاکمه شوند، اما دستمان به جایی نمیرسید، و همواره در اوج سرکوب فرقه، فقط دستهایمان را به سوی خداوند دراز کرده و از او کمک میخواستیم.”

محمدرضا مبین محاکمه سران سازمان مجاهدین خلق

محمدرضا مبین

نوشته خانم رقیه فرازیان فرد کهن خود گویای همه چیز است:

“من مادر فریدون ندایی هستم. فرزندم در جنگ تحمیلی اسیر شد و با فریب فرقه رجوی سال هاست که در اردوگاه رجوی ها اسیرست و از او خبری ندارم. پدر فریدون در رنج فراق پسرم فوت کرد. من هر روز چشم به در دوخته ام که فریدون وارد شود. بارها به عراق رفتم ولی مانع ملاقات من با فری عزیزم شدند. بارها نامه نوشتم و خواستم شرایطی فراهم شود که پدر فریدون در بستر بیماری بتواند صدای فریدون را بشنود ولی دل سنگ مسعود و مریم رجوی با هیچ کلامی نرم نشد. من خواسته ام رهایی فریدون و تمام اسیران است. کاش صدای من به گوش فریدون برسد و بداند که منتظر شنیدن صدای او و خبر جدایی اش هستیم و با آغوش باز منتظرش می باشیم. من تا نجات پسر عزیزم از پای نخواهم نشست و تا جان در بدن دارم دست از تلاش بر نمی دارم. من یک مادرم هرگز نمی توانم پاره تنم را فراموش کنم و تنها آرزویم خوشبختی و نجات فریدون است و به امید بازگشت فری نفس می کشم.”

مادر فریدون ندایی محاکمه سران سازمان مجاهدین خلق

مادر فریدون ندایی

ثریا عبداللهی مسئول تشکل مادران انجمن نجات هم در پیامی نوشت:

“تشکل «مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی»، همراه با تمامی خانواده های رنج کشیده و جداشدگان آسیب دیده از فرقه تروریستی رجوی، از شکایت اعضای سابق مجاهدین خلق علیه سران این فرقه و طرح آن در دادگاه بین المللی لاهه، با تمام توان حمایت می نماید. … تردیدی نیست که پیروزی در این مسیر تا آزادی تمامی اسیران گرفتار در اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی ادامه خواهد داشت. دور نیست زمانی که عزیزان ما قدم به دنیای آزاد بگذارند.”

ثریا عبداللهی محاکمه سران سازمان مجاهدین خلق

خانم عبدالهی مادر امیراصلان حسن زاده

لیلا کیوکان کوچکترین فرزند رحیم کیوکان اسیر در فرقه رجوی در آلبانی نوشت:

“با سلام به همه عزیزانی که مثل من و خانواده ‌ام از این فرقه تبهکار زخم خورده ‌ایم، و آرزوی سلامت و رهایی برای همه اسیران در فرقه رجوی از جمله پدر خودم آقای رحیم کیوکان را دارم و امیدوارم این جدایی تبدیل به حسرت نشود. رجوی بداند که ما تا پای جان برای رهایی عزیزانمان، پدر، مادر، برادر، و خواهر هایمان ایستادگی می کنیم و به زودی او را به زانو در خواهیم آورد.”

لیلا گیوکان محاکمه سران سازمان مجاهدین خلق

لیلا کیوکان

بهمن هاشمی برادر فرزین هاشمی اسیر در فرقه رجوی نوشت:

“برادرم فرزین در سازمان تروریستی مجاهدین خلق چندین سال است که اسیر می باشد. برادر من در خارجه همسر و دو فرزند داشت. سازمان تروریستی مجاهدین ضد خلق و دشمن مردم ایران برادرم را فریب داد و زندگی او را متلاشی کرد. مادرم در حسرت دیدن برادرم از دنیا رفت. انتقام مادرم را از رجوی و دار و دسته اش خواهم گرفت.”

لینک به منبع

رجوی را محاکمه کنید  

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پرونده-رجوی-در-لاهه-تسلیم-مدارک/

پرونده رجوی در لاهه . درخواست کتبی محاکمه به دادگاه بین المللی تسلیم شد

پرونده رجوی در لاهه تسلیم مدارککانون آوا، لاهه، هلند، ششم ژوئیه 2021:… ارایه درخواست کتبی محاکمه مسعودرجوی به دادگاه بین المللی لاهه. جمعی از اعضا و مسئولین سابق فرقه رجوی روز دوشنبه پنجم جولای ۲۰۲۱ در مقر دادگاه بین المللی لاهه حضور پیدا کرده و یک مجموعه از شکایات، اسناد و مدارک و‌حکم‌های صادره مربو به آن، به دبیرخانه دادگاه بین المللی لاهه در هلند بصورت حضوری تحویل داده شد. در هنگام ارائه توسط یکی از اعضا دبیرخانه اسناد و مدارک مورد بررسی اولیه قرار گرفت و در دفتر دبیرخانه ثبت شد. پرونده رجوی در لاهه .

به بهانه پاسخ به مطلب اهانت آمیز رجویبه بهانه پاسخ به مطلب اهانت آمیز رجوی

پرونده رجوی در لاهه . درخواست کتبی محاکمه به دادگاه بین المللی تسلیم شد

رجوی را محاکمه کنید 

ارایه درخواست کتبی محاکمه مسعودرجوی به دادگاه بین المللی لاهه

لاهه – دوشنبه پنجم جولای ۲۰۲۱

ارایه درخواست کتبی محاکمه مسعودرجوی به دادگاه بین المللی لاهه

جمعی از اعضا و مسئولین سابق فرقه رجوی روز دوشنبه پنجم جولای ۲۰۲۱ در مقر دادگاه بین المللی لاهه حضور پیدا کرده و یک مجموعه از شکایات، اسناد و مدارک و‌حکم‌های صادره مربو به آن، به دبیرخانه دادگاه بین المللی لاهه در هلند بصورت حضوری تحویل داده شد

در هنگام ارائه توسط یکی از اعضا دبیرخانه اسناد و مدارک مورد بررسی اولیه قرار گرفت و در دفتر دبیرخانه ثبت شد.

پرونده رجوی در لاهه علی اکبر راستگو

در ادامه تعدادی از اعضا شرکت کننده در مقابل دیوان عالی لاهه یک اکسیون برگزار کرده و بانصب بنر و پخش اطلاعیه جنایات فرقه رجوی افشا گردید که‌ مورد استقبال و توجه شهروندان هلندی قرار گرفت.

این حرکت یک اقدام بسیار بزرگ برای باز کردن پرونده جنایات مسعود رجوی و همسر تروریستش مریم قجرعضدانلو می باشد و مسلما این شکایت که همراه با اسناد متقن و همچنین حکم صادره از طرف شعبه قضایی محاکم بین المللی که شاکیان آن تعداد ۴۲نفر از اعضا سابق که توسط دژخیمان رجوی شکنجه و زندانی شده و‌فرقه رجوی ده ها سال از افراد بیگاری شبانه روزی بدون هیچگونه دستمزدی کشیده است، باید رجوی و مسئولین این جریان تروریستی در این دادگاه محاکمه علنی شده ‌وبه سزای اعمالشان برسند
مشروح این اکسیون متعاقبا به اطلاع هموطنان‌عزیز خواهد‌رسید

علی اکبر راستگو
عیسی آزاده
غفور فتاحیان
لاهه – دوشنبه پنجم جولای ۲۰۲۱

پرونده رجوی در لاهه تسلیم مدارک

پرونده رجوی در لاهه تسلیم مدارک

لینک به منبع

پرونده رجوی در لاهه . درخواست کتبی محاکمه به دادگاه بین المللی تسلیم شد 

رجوی را محاکمه کنید 

***

صمد اسکندی میهمان تلویزیون مردم تی وی واشنگتن

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دادگاه-سران-مجاهدین-خلق-،-طومار-حمایت-ا/

دادگاه سران مجاهدین خلق ، طومار حمایت از شاکیان

دادگاه سران مجاهدین خلق ، طومار حمایت از شاکیانپایگاه خبری-تحلیلی فراق، شانزدهم ژوئن 2021:… جلسه دادگاه رسیدگی به دادخواست ۴۲ نفر از اعضای سابق فرقه رجوی به سرکردگی مریم و مسعود رجوی و جمعی از اعضای کادر ارشد این فرقه روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفند سال گذشته در شعبه ۵۵ دادگاه حقوقی و عمومی بین‌الملل تهران برگزار شد. خواندگان این پرونده مسعود رجوی، مریم رجوی، مهدی ابریشمچی، ابوالقاسم رضایی، سید محمد سید محدثی، مجید حریری، محبوبه جمشیدی، مهدی مرادی، مژگان پارسایی، محمدعلی توفیقی خانیکی، محمد حیاتی، عباسعلی سیفی‌پور، هادی روشن‌روان، علیرضا جعفرزاده، محمدصادق سادات دربندی، مهوش سپهری، عذرا علوی طالقانی، مهدی علی قلی، محمدجواد غدیری مدرسی، سارا صمصامی و گیتی گیوه‌چیان بودند که از طریق وزارت دادگستری آلبانی ابلاغیه برای آنها صادر شده بود. دادگاه سران مجاهدین خلق ، طومار حمایت از شاکیان 

MEK Leaders Court Case . Petition By ComplainantsUrging the Albanian government to allow the families to contact their loved ones in the MEK camp

دادگاه سران مجاهدین خلق ، طومار حمایت از شاکیان 

رجوی را محاکمه کنید 

لینک به متن انگلیسی: 

کمپین حمایت بین المللی از شکایت ۴۲ نفر علیه سران فرقه رجوی تشکیل شد.

دادگاه سران مجاهدین خلق ، طومار حمایت از شاکیان

جهت امضاء حمایت کلیک کنید

جهت امضاء حمایت اینجا کلیک کنید

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، به دنبال صدور حکم شعبه ۵۵ دادگاه حقوقی و عمومی بین‌الملل تهران در پرونده شکایت ۴۲ نفر از اعضای سابق فرقه رجوی علیه سران این فرقه، کمپین حمایت بین المللی از این شکایت، تشکیل شد.

این دادگاه برای اولین بار در کشور به جهت رسیدگی به دعوای اشخاصی که در رابطه با سلب حقوق مادی و معنوی، حبس و شکنجه توسط فرقه تروریستی رجوی مطالبه غرامت داشتند، برگزار گردید. حمایت از این طومار برای پیگیری شکایت در دادگاه های بین المللی، دادگاه فرانسه و آلبانی که محل اقامت فعلی سران فرقه است، به یقین موثر خواهد بود.

خانواده های آسیب دیده از خشونت، خیانت و جنایت های فرقه رجوی و همچنین سایر اعضای جدا شده در سراسر دنیا، با امضای این طومار از کمپین مورد نظر حمایت کنند.

جلسه دادگاه رسیدگی به دادخواست ۴۲ نفر از اعضای سابق فرقه رجوی به سرکردگی مریم و مسعود رجوی و جمعی از اعضای کادر ارشد این فرقه روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفند سال گذشته در شعبه ۵۵ دادگاه حقوقی و عمومی بین‌الملل تهران برگزار شد.

خواندگان این پرونده مسعود رجوی، مریم رجوی، مهدی ابریشمچی، ابوالقاسم رضایی، سید محمد سید محدثی، مجید حریری، محبوبه جمشیدی، مهدی مرادی، مژگان پارسایی، محمدعلی توفیقی خانیکی، محمد حیاتی، عباسعلی سیفی‌پور، هادی روشن‌روان، علیرضا جعفرزاده، محمدصادق سادات دربندی، مهوش سپهری، عذرا علوی طالقانی، مهدی علی قلی، محمدجواد غدیری مدرسی، سارا صمصامی و گیتی گیوه‌چیان بودند که از طریق وزارت دادگستری آلبانی ابلاغیه برای آنها صادر شده بود.

کمپین حمایت در لینک زیر قابل امضا است:

کمپین حمایت بین المللی از شکایت علیه سران فرقه رجوی

انتهای پیام

لینک به منبع

دادگاه سران مجاهدین خلق ، طومار حمایت از شاکیان

***

همچنین: