رجوی های خون آشام چهره حقیقی خود را نشان می دهند

رجوی های خون آشام چهره حقیقی خود را نشان می دهند

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقانجمن نجات، مرکز مازندران، دوازدهم ژوئن 2014: … در حالی که تمام جهان یک صدا از تهاجم گروه تروریستی داعش به مردم استان نینوا و اشغال شهر موصل در عراق خبر می دهند، رجوی های پلید بدلیل کینه ای که از مردم و دولت عراق دارند ، در سایت های خود با شادمانی خبر از تصرف موصل توسط انقلابیون عراق !! داده  و نوشتند « انقلابیون عراق بخشهای وسیعی از موصل را تصرف کردند و فرماندهان امنیتی مالکی را …

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIبزک مریم رجوی بعنوان “فعال حقوق بشر” مصداق دقیق انتخاب ابزاری غلط برای کاری غلط تر است

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

لینک به منبع

رجوی های خون آشام چهره حقیقی خود را نشان می دهند

در حالی که تمام جهان یک صدا از تهاجم گروه تروریستی داعش به مردم استان نینوا و اشغال شهر موصل در عراق خبر می دهند، رجوی های پلید بدلیل کینه ای که از مردم و دولت عراق دارند ، در سایت های خود با شادمانی خبر از تصرف موصل توسط انقلابیون عراق !! داده و نوشتند « انقلابیون عراق بخشهای وسیعی از موصل را تصرف کردند و فرماندهان امنیتی مالکی را فراری دادند »!!

رجوی های تشنه به خون، پا را از این هم فراتر گذاشته و در مطلبی با عنوان « عراق گورستان مالکی و خامنه ای » از کشته شدن مردم موصل و آواره شدن بیش از 150 هزار نفر و ادامه جنگ و خونریزی در عراق استقبال کرده و نوشتند « با آزادی شهر موصل و پاکسازی آن؛ تحولات عراق و منطقه وارد مرحلۀ جدیدی شده است »

رجوی ها با دریدگی خاص خودشان تمامی اخبار منتشر شده در این مورد را مردود اعلام کرده ! و نوشتند « هم اکنون رسانه های دروغپرداز جمهوری اسلامی به همراه ماشین عظیم تبلیغاتی امپریالیستهای غربی موجی از دغل و دروغ براه انداخته اند تا چهرۀ شورش خلق عراق را آلوده و زشت جلوه دهند.» وقاحت رجوی ها را بنگرید که همه عالم را دروغگو می خوانند .

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراق

تصاویر از جنایات رجوی ها در ایران ( تصویر سمت راست ) و داعش در موصل ( تصویر سمت چپ )

به این ترتیب رجوی ها بار دیگر اثبات نمودند که تنها دوستان واقعی و حقیقی شان، گروه های تروریست و خونریزی هستند که مشغول کشتار کور می‌باشند . دوستانی همچون تروریست های سوریه که به گفته آقای اخضر ابراهیمی (نماینده سابق سازمان ملل در امور سوریه) از سلاح شیمیایی علیه مردم سوریه استفاده کرده اند، یا تروریست های عراق که با بمب گذاری و کشتار، زندگی را بر مردم سخت نمودند و یا تروریست های گروه ریگی که سربازان ایرانی را ربوده و سر می‌بریدند و مردم را از اتوبوس ها به زیر کشیده و با وحشیانه ترین روش ها آنان را شهید می کنند .

بله رجوی ها خونریز و خون آشام اند و از این رو تنها با آدم کشان هم مرام ، همراه و هم سفره می‌باشند . به قول ضرب المثل معروف : کبوتر با کبوتر باز با باز کند همجنس با همجنس پرواز

رجوی ها که پیشروی دوستان وحشی و تروریست شان و ریخته شدن خون بی گناهان گویا خوی حیوانی آنها را به وجد آورده است، به صراحت شروع به توهین به مقدسات مذهبی و ائمه اطهار نمودند . آنها با وقاحت تمام در این مقاله نوشتند «سعی دارند چنین به اذهان خلائق القاء کنند که گویا مشتی ” تروریست افراطی داعشی” امنیت دولت عراق را برهم زده اند و به کمک عربستان و کویت و بحرین و… قصد براه انداختن شیعه کشی دارند و می خواهند قبر امامان شیعه را منفجر کنند و به هوا بفرستند! (ای کاش! واقعا این یک کار را انجام دهند) »!!!

این چهره حقیقی و واقعی رجوی هاست که پس از آن که با خفت و خاری خلع سلاح شدند و امکان انجام جنایات تروریستی را بدلیل نبودن فضا و شرایط نداشتند، تلاش می‌کردند چهره خون آشام خود را در پس ادعاهای دهان پر کن بپوشانند. اما از کوزه همان ترود که در اوست .

مقایسه قوانینی که گروه تروریستی داعش بعد از اشغال شهر رقه در سوریه وضع کرد با قوانینی که در مناسبات فرقه رجوی در اشرف حاکم بود تشابه بی نظیر این تروریست های خون آشام را به خوبی نمایش خواهد داد .

برای آشنایی بیشتر خوانندگان با چهره حقیقی رجوی و خواسته های واقعی اش، برخی از قوانینی که داعش پس از تسلط بر شهر رقه در سوریه وضع کرد را ذکر می کنیم . این قوانین شباهت انکار ناپذیری با قوانین حاکم بر مناسبات فرقه رجوی در اشرف دارد . اینها در واقع همان قوانینی هستند که رجوی ها به آن اعتقاد داشته و دارند و در قرارگاه اشرف نیز پیاده کرده بودند:

۱- پوشیدن شلوار جین (برای زنان) ممنوع است

۲- پوشیدن شلوار جین توسط مردان کمر باریک ممنوع است

* در فرقه رجوی نیز هیچ عضوی حق پوشیدن لباسی غیر از لباس فرم را نداشت

۳- کوتاه کردن مو ممنوع است

4 -شانه کردن موی سر و صورت (برای مردان) ممنوع است

* در فرقه رجوی نیز استفاده از وسایل آرایشی همچون ادکلن ممنوع بود و اگر کسی سر و روی خود را مرتب می کرد او را متهم به داشتن مشکل اخلاقی می کردند .

5- نمایش لباس‌های زنانه در ویترین و کار کردن مردان در فروشگاه لباس زنانه ممنوع است

* در فرقه رجوی نیز مردان حق نداشتن بصورت انفرادی به اتاق کار زنان فرمانده وارد شوند .

6- ورود مردان به مغازه‌های لباس خیاطی زنانه ممنوع است

* در فرقه رجوی نیز پمپ بنزین زنانه و مردانه بود و مردان نمی توانستند در روزی که نوبت زنان بود به پمپ بنزین بروند و زنان نیز اجازه نداشتند در روزی که نوبت مردان است وارد پمپ بنزین بشوند .

7 -تبلیغ آرایشگاه‌های زنانه ممنوع است

* در فرقه رجوی نیز زنان را در زیر آفتاب سوزان به کارهای سخت وادار می کردند و در غذای شان کافور می ریختند تا چهره شان حالت زنانه را از دست بدهد و صورت شان مو در بیاورد و در عین حال به آنان اجازه استفاده از وسایل آرایشی را نمی دادند .

۸ -مراجعه زنان به دکتر زنان و زایمان ممنوع است

* رجوی نیز از سال 1368 ازدواج را حرام و اعضای متاهل را وادار به طلاق نمود و به این ترتیب مسئله زایمان و مراجعه به دکتر زنان و زایمان را ممنوع نمود . ضمن آنکه با خارج کردن رَحم بیش از 100 زن ، آنها را برای همیشه از آرزوی داشتن فرزند نیز محروم نمود .

با لعنت بر رجوی ها و تمامی تروریست ها که روح پلید شیطان را نمایندگی می کنند.


http://www.youtube.com/watch?v=oScrIJO6q0M&feature=share&list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ&index=6

فرقه رجوی و خط کار آینده

Maryam Rajavi terrorist syriaIntroducing Maryam Rajavi as a human rights activist is the wrong tool for the wrong job

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

همچنین:

مسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

مسعود رجوی جیش العدل تروریسمبنیاد هابیلیان، نهم ژوئن ۲۰۱۴: …  وب‌سایت و شبکه تلوزیونی منافقین در پیامی که به مسعود رجوی رهبر ناپیدای فرقه منافقین منتسب است شانزده تن از تروریست‌های جیش‌العدل را که به جرم ترور مرزبانان جمهوری‌اسلامی‌ایران در سیستان‌و‌بلوچستان مجازات شد

هزینه های شوی ولیپنت از کجا تامین میشود؟ منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) از مزدوری اسرائیل تا قاچاق مسلحانه انسان و مواد مخدر در هلند

مجاهدین دات کام، تهران، هفتم ژوئن ۲۰۱۴: …  براساس تحقیقات انجام شده، مرکز این گروه قاچاق انسان که از اعضای منافقین هستند، در آمستردام هلند قرار داشته و با کشف و شناسایی این گروه از قاچاچیان انسان، پلیس کشور مربوطه در بررسی های به عمل آمده پس از کشف و ارتباط این افراد با گروهک تروریستی منافقین، تعدادی

غلامرضا خسروی، قربانی اهداف باند رجوی!

مریم رجوی و خودسوزی های سال 2003محمد علوی، آریا ایران، پاریس، پنجم ژوئن ۲۰۱۴: …  رجوی به چنین “قهرمان” سازی احتیاج داشت که برای او مهیا گردید. خانواده اش به عزا نشست و قله دیگری به سراب توهمات رجوی افزوده گردید. می گویند تصاویر بزرگی از او در حال آماده سازی است تا در شو سالانه ویلپن بر سردر سالن ها

فرقه رجوی (مجاهدین خلق) دربحران سوریه بدنبال چه اهدافی است ؟

Maryam Rajavi terrorist syriaحمید دهدار، انجمن نجات، مرکز خوزستان، چهارم ژوئن ۲۰۱۴: … خبرگزاری آناتولی ترکیه به نقل از “بدر جاموس ” نماینده گروههای تروریستی درسوریه  نوشته بود که وی در سخنانی هدف از این دیدار را آشنایی، هماهنگی تلاش‌ها و تبادل تجربیات اعلام کرده است.همچنین وی به این خبرگزاری گفته