رجوی و زوزه های مرگ برای جلوگیری از فروپاشی و موج ریزش

رجوی و زوزه های مرگ برای جلوگیری از فروپاشی و موج ریزش

عیسی آزاده، پیوند رهایی، پاریس، پانزدهم اوت 2015:… اخیرا فرقه رجوی طبق ادعایش به یک کشف جدید نایل آمده و یک مشت دروغ را تحت عنوان اطلاعات بدست آمده از داخل نیروهای امنیتی رژیم ایران همراه با اسامی تعدادی از مسئولین و کارکنان سفارت ایران در پاریس را تحت عنوان رجوی ساخته مرتبط با جدا شدگان وهم چنین با وارد کردن اتهاماتی به اعضای جدا شده به صورت اطلاعیه ای منتشر کرده تا از یک سو مقداری …

کمپ بدنام اشرف تعطیل شدمهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟ مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsکلاهبرداری رجوی از سایتهای دویچه وله و رادیو فرانسه (نامه ۲۲۰ پارلمانتر هم جعلی بود)

لینک به منبع

رجوی و زوزه های مرگ برای جلوگیری از فروپاشی و موج ریزش

به قلم عیسی آزاده از اعضاء و فرماندهان قدیمی سازمان مجاهدین

اخیرا فرقه رجوی طبق ادعایش به یک کشف جدید نایل آمده و یک مشت دروغ را تحت عنوان اطلاعات بدست آمده از داخل نیروهای امنیتی رژیم ایران همراه با اسامی تعدادی از مسئولین و کارکنان سفارت ایران در پاریس را تحت عنوان رجوی ساخته مرتبط با جدا شدگان وهم چنین با وارد کردن اتهاماتی به اعضای جدا شده به صورت اطلاعیه ای منتشر کرده تا از یک سو مقداری از سوزش دورنی سردمدارانش در نتیجۀ فعالیتهای افشاگرانۀ جداشدگان بویژه در فرانسه را کم کند و از سوی دیگر در ادامۀ تلاشهایش برای جلوگیری از فروپاشی تشکیلات خود و موج ریزش نیروهایش در عراق و آلبانی به افراد و نوچه هایش روحیه بدهد و آنها را از عواقب جدایی و افشاگری یعنی روبرو شدن با موجی از دروغ و تهمت از جمله نسبت دادن آنان به اطلاعات رژیم بترساند.

اینجانب ضمن رد این اتهامات سخیف و ساختگی فرقه رجوی اعلام می کنم :

تا انجا که من می دانم اسامی تمام افراد سفارتخانه های همۀ کشورها به دولت میزبان داده می شود و این یک امر کاملا قانونی و رسمی و دیپلماتیک است و اطلاعیه فرقه شامل به ادعای خودش اسامی نفرات آنهم از طریق نیروهایش در داخل ایران کاملا غیر واقعی و بلکه یک جوک است و این در حالیست که کار دستگاه رجوی تمام وقت به دستور سرکردۀ فراری و امام غایبش جا سوسی و تعقیب و مراقبت علیه جدا شده ها و تلاش برای ترور آنها می باشد.

فرقه رجوی خیلی ناشیانه اقدام به انتشار چند اسم نموده است که با این باندرول بتواند افراد جدا شده را که دنبال ازادی اسیرانشان از فرقه رجوی و چنگال خونین او هستند وابسته جلوه دهد تا بدینوسیله و با خراب کردن چهرۀ آنان به خیال خودش از تأثیر افشاگریهای آنها در میان ایرانیان بکاهد و به نیروهایش هم در لیبرتی و آلبانی پیام بدهد که در صورت جدایی و افشاگریتان با شما اینگونه برخورد خواهد شد.

دروغگویی و رذالت رجوی به حدی رسیده است که گوبلز باید در جلو رجوی و همسر کثیف تر از خودش تعظیم کند. این زوج جنایتکار که تا مرفق دستشان بخون جوانان ایرانی آغشته است تمام هم و غم شان صرف ردیابی و جاسوسی از اسیران نجات یافته از این فرقه و یا حمله و هجوم بر آنان شده است. مضحک این است که فرقه ای که با شورای دست سازش مدعی تنها آلترناتیوی وپیشتازی مبارزه و مقاومت علیه رژیم می باشد کارش و مبارزه اش بصورت حرفه ای با افراد جدا شده و متهم کردن آنان به وابستگی به رژیم شده است.

با کدام منطق و قانونی این چرندیات رجوی جور در می آید که فردی تمام عمر سیاسیش و بیش از سه دهه در تشکیلات این فرقه باشد و همه چیزش را هم در طبق اخلاص به نیت صادق آزادیخواهی و مبارزه با دیکتانوری گذاشته باشد ولی به محض بیرون آمدن از جهنم تشکیلات رجوی و جدا شدن از این فرقه مأمور اطلاعات رژیم شود؟!. مگر مسئولین کدام کشور حاضر می شوند یک دشمن چند ده ساله را وارد تشکیلات اطلاعاتی خودشان بکنند؟!.

آقای رجوی! حتی وقتی خودت همراه تیم های عملیاتی ساواک برای لو دادن خانه محل استقرار بنیانگزار سازمان محمد حنیف نژاد و سایر افراد مرکزیت و کمیته مرکزی رفتی و تا آخرین نفر و آخرین خانه همه را لو دادی تو را عضو ساواک کردند؟

یا تو بخاطر جان حقیر و ناچیزت این بی ناموسی و کثافت کاری را کردی و هنوز هم که هنوزه این را بالا نیاورده ای و دلت را خوش کرده ای به موهومات عباس داوری که می گفت محمد حنیف بصورت مورس در رابطه با تو و سفارش تو چنین و چنان گفته است. جهت اطلاعت در همان زمان در تشکیلاتت در تمامی لایه های افراد قدیمی این را به تمسخر گرفته بودند و کسی مطلقا حرفهای سرهم بندی شده عباس داوری را باور نمی کرد بلکه تعجب می کردند که چرا کسی ادعا می کند بیشترین فدا کننده بوده ولی اینقدر به مفتضح ترین شکل دنبال خود بزرگ بینی وتعریف و تمجید از خود است.

یادم هست بعد از نشست تو قصاب تشکیلات مهوش سپهری با نام مستعار نسرین نفرات قدیمی سازمان را مجبور کرده بود که مثل سگ عو عو کنند و از درگاه مسعود طلب عفو و بخشش کنند و نسرین با چوب بالای سر قدیمی ترین افراد مرد سازمان ایستاده بود و می گفت بیشتر عو عو کنید شاید بخشیده شوید!!. من بارها شاهد این جلسات و نشست های شستشوی مغزی و بهتر است بگویم مسخ کننده انسانیت بوده ام که تورا جای امام زمان و حتی تا رده پیامبر بالا بردند و بارها همین مریم خانم دزد گلهای قبرستان اوور سوراوواز حرف از حکومت عدل مسعود می زد و می گفت مسعود فقط به خدا حساب پس می دهد!! و طوری با همین جملات کفر آمیز و فرقه گرایانه خفقان وسرکوب در تشکیلات ایجاد کرده بود که کسی یارای نفس کشیدن در برابر تشکیلات مخوف رجوی را نداشت و پوست از سرش می کندند وبا یک یا چند اتهام فرد معترض را سرکوب و سر به نیست می کردند.

افرادی که از سازمان جدا شدند همه جنایت های های رجوی را با گوشت و پوست خود لمس کرده اند و چون خودشان قربانی این فرقه شده اند تا جایی که در توان دارند بر علیه این فرقه افشاگری می کنند تا اشخاص دیگری به دام این جنایتکاران نیافتد و مانند ما عمرش بیهوده تلف نشود.

ما در بدو ورود به سازمان فکر نمی کردیم که اگر روزی بخواهیم به هر دلیل از این سازمان جدا شویم این قدر مورد بی رحم ترین تهمت ها و رذالت ها قرار می گیریم و نمی دانستیم گرگی در لباس میش بنام مسعود رجوی در کمین جوانان ایران نشسته و با خون و شیره جان آنها بد مستی می کند و با خون و جان ما با صدام و با کثیف ترین محافل مرتجع عرب و نیز با صهیونیستها و جریانهای جنگ طلب امریکایی تجارت می کند و می خواهد از اجساد ما نردبان ترقی برای خودش بسازد. آنچه در اندیشه و ضمیر ما بود پاکبازی و فدای رهبر بود. نمی دانستیم که رهبر دنبال عیش و نوش خودش و کثافتکاری های جنسی اش با زنان بیچارۀ تشکیلات است که بسیاری از آنان با توجه به فرهنگ ایران جرات ندارند که بی ناموسی های رجوی را علنی کنند و تک مورد زنانی جدا شده از این تشکیلات بودند و هستند که جنایات مریم قجر و رقص رهایی زنان را در جلوی رجوی خبیث علنی کردند.

رهبری که مدعی است پاکباز ترین بوده و می باشد در تمام بزنگاهای خطیر همه را تنها گذاشته و خودش و همسرش فرار را بر قرار ترجیح داده اند. این جان بدر بردن کثیف از سال 1360 تا ترک اشرف در سال 1382 پیوسته جریان داشته وهمواره هم وی تمام فرار ها و جا خالی دادن هایش را تئوریزه کرده و مصداق روباهی شده که شاهدش را دمش اعلام کرده است!. این مردک «حقیر» (به قول و نوشتۀ خودش خطاب به سران رژیم) هم دمش بنام عباس داوری را همیشه برای ما شاهد می گرفت!..

رجوی که با اعلام توافق اتمی، استراتژیش دود شد و به هوا رفت مانند مار زخمی شده و میخواهد همه را نیش بزند و مثل قاطر چموش جفتک بیندازد تا شاید کمی از آب و آبروی رفته اش را به جوی عفونت بارش برگرداند. و هم چنین با فعال شدن روابط اقتصادی و سیاسی کشورهای اروپایی و مشخصا فرانسه با ایران ناچار شده اند هر چه فیل در طویله شان دارند هوا کنند شاید اندکی از سوزش خود کاسته و برای هواداران روحیه باخته شان بگویند که هنوز ما هستیم و تا سری ترین ارگانهای رژیم نفوذی داریم پس منتظر یک کودتای ناگهانی توسط آنها و فرا رسیدن ساعت «سین» (سرنگونی) و تکمیل شدن سفرۀ ناقص هفت «سین» سی سالۀ رجوی در شش روز تا شش ماه و شاید هم شش قرن! باشید.

تا آنجا که به اینجانب بر می گردد تمام اتهامات دستگاه دروغ پرداز رجوی بر علیه بنده مطلقا دروغ و عاری از حقیقت است ومن تک به تک این اتهامات را با تمام جزئیات در اختیار مقامات قضایی و دادگاه فرانسه قرار میدهم به شرط اینکه عاملین اصلی افترا یعنی مسعود رجوی و مریم قجر در این دادگاه حاضر شوند. طرف حساب ما تعدادی مزدور و پادو و چماقدار در این فرقه نیستند بلکه ما دنبال خط دهنده و عوامل اصلی پشت پرده این کارها هستیم .

من بابت این اتهامات ساختگی و تهدیدات تروریستی فرقه اعلام جرم می کنم و شکایت خواهم کرد.. و مصرانه به نوبه خودم خواهان فعال شدن دادگاه مهدی ابریشمچی موسوم به تهرانی و مریم قجر در دادگاههای فرانسه هستم

و ما جدا شدگان بارها به مقامات اروپایی در فرانسه و سایر کشورها تهدیدات تروریستی فرقه رجوی را گوشزد کرده ایم و باز هم خواهان اخراج این جنایتکاران کثیف که کارشان قاچاق انسان وپولشویی و دورغ و تهمت و علیه پناهندگان است از خاک فرانسه می باشیم.

عیسی آزاده

پاریس 14 اوت 2015

عیسی آزاده پارلمان اروپامتن سخنرانی آقای عیسی آزاده در اجلاس پارلمان اروپا ۲۵ فوریه ۲۰۱۵

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20238

هادی تعالی قطب الدین رجوی هم درگذشت

عیسی آزاده، پیوند رهایی، دهم اوت ۲۰۱۵:… ادی تعالی یکی از افرادی بود که در سال ۱۳۷۳ توسط جوخه های ترور و ادمکش رجوی شامل محمد سادات د ربند. جوا دخراسان. اسدالله مثنی. مجبد عالمیان. سیگارودی معروف به دوصفر هفت یا همان فاضل. نریمان و مختار و پرویز کریمیان و فریدون سلیمی و سیامک و وووو دستگیر و روانه شکنجه گاه رجوی شد و زیر سخترین بازجویی ها قرار گرفت که این بیچاره برای اینکه …

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویاغلب افراد تحت سیطره فرقه مجاهدین در کمپ لیبرتی دچار بیماریهایی روحی و جسمی شده اند

لینک به منبع (پیوند رهایی)

هادی تعالی قطب الدین رجوی هم درگذشت

از طریق یکی از دوستانم مطلع شدم که هادی تعالی در آلبانی فوت کرده است .سراغ سایت فرقه رفتم و دیدم همان داستان همیشگی مرده خواری است و ارتزاق از خونهای اسیران نگوبنخت است و این بار قرعه بنام هادید تعالی افتاده است.!

اما در هنگام خواندن اطلاعیه درگذشت او دیدم که فرقه به او مدال مجاهد چهل ساله ان هم بعد از مرگش اهداء کرده است.!!!!!

انتظار داشتم اطلاعیه شبیه اطلاعیه مرحوم میرزا اقا باشد که به اون پیره مرد بیچاره بعد از مرگش هم رحم نکرده و اورا وا داده دوران زندان و پناه دادنش در سازمان از سر کرم رجوی بوده است. صادر می کردند. اما انقدر آش شور بوده که مریم قجر جرات نکرده اطلاعیه شبیه اطلاعیه مرگ میرزا اقا برای هادی تعالی صادر کند.

البته رجوی فراموش کرده بود که در زندان شخص خودش بدون کوچکترین تلنگری همه چیز را لو داد و همراه گشت های ساواک خانه های تیمی افراد را یکی یکی به مامورین عملیات ساواک نشان میداد ه است . و انها را تا اخرین کشف خانه و ودستگیری اخرین نفر همراهی کرد ه بود.

رجوی برای لاپوشانی فضاحتش در زندان با اجیر کردن تعدادی از مزدورانش مانند عباس داوری مهدی خدایی صفت و مهدی ابریشمچی و مهدی براعی و….. برای خودش سابقه مبارزاتی تراشید و هزار داستان دیگر که خارج از بحث الان ماست.

هادی تعالی یکی از افرادی بود که در سال ۱۳۷۳ توسط جوخه های ترور و ادمکش رجوی شامل محمد سادات د ربند. جوا دخراسان. اسدالله مثنی. مجبد عالمیان. سیگارودی معروف به دوصفر هفت یا همان فاضل. نریمان و مختار و پرویز کریمیان و فریدون سلیمی و سیامک و وووو دستگیر و روانه شکنجه گاه رجوی شد و زیر سخترین بازجویی ها قرار گرفت که این بیچاره برای اینکه از دست شکنجه گران رجوی خلاص شود . شروع به نوشتن داستانهای عجیب و غریب و ساختگی کرد و به دورغ اعتراف کرد که بله من مامور بوده ام می خواستم در سازمان فعالیت جاسوسی کنم ووووو که در جلسه محاکمه اینها توسط رجوی خودی اقای سر دسته شکنجه گران هم خنده اش گرفت و گفت چرا این چرت و پرت ها را نوشته ای ؟ !!!………………..

اون بیچاره هم مثل بید جلو رجوی جلاد می لرزید و همش می گفت برادر ببخش گناه کردم .تقصیر داشتم و نفهمیدم. سر دژخیم هم بادی به غبغب می انداخت و می گفت تورا به مریم بخشیدم .یادم هست که رو به برادر رحیم که از فرماندهان تیپ های فروغ بود کرد و گفت تورا بر ان شهید بخشیدم .بیچاره حسن زمان وزیری هم سرش پایین گفت برادر ممنون !!!!!

هادی تعالی مدت ها بعنوان پایین ترن نفر در یکانهای زرهی سازمان کار می کرد و هرکس اورا می دید هیچ تفاوتی با نفرات تازه وارد سازمان نداشت. مدت ها هم در یکانهای مهندسی بود و انجا هم پی نخود سیاه بود و مسئولیت جدی نداشت. و بقول معروف زالزالک بود و مطلقا نه اعتقادی به تشکیلات نداشت و پشیزی هم به خمیه شب بازی به اصطلاح انقلاب ایدئولوژیک دست ساز رجوی نداشت. همه حرفش این بود. اخر ش اینجا یا من را می کشند و یا خودم از درد و ناراحتی دق می کنم.

بدون شک او دق مرگ شده بود و جسدی از او به البانی فرستادن و انقدر هم در انجا نگه اش داشتند تا مرد و تمام شد.

رجوی معمولا در سازمان به اکثر افراد قدیمی به دلایل مختلف یک لقبی می دهد که عموما برای سرزنش و تمسخر افراد بوده است مثلا:

به منصور اسماعیل مرتضایی شهردار کرند می گفت به زرین که در عملیات مهران وارد مهران شده بود فرماندار مهران می گفت. .یکی رضای شیر بود یکی محمود قائم شهر یکی اقا و یکی ملا یکی دوصفر هفت و به هادی تعالی می گفت قطب الدین……………..

اسم این بیچاره نگونبخت را قطب الدین گذاشته بود و تا اخرین روزهایی که اورا دیدم این اسم در تشکیلات روی ان بود.

در سازمان به کسانی که اعتقادی به تشکیلات نداشتند و زیر بار خفقان رجوی نمی رفتند قطب می گفتند. کسانی که بارها رجوی انرا را در نشست های لایه بالاتر مطرح می کرد مانند ناصر یا همان مهدی افتخاری .محمد حسین مشارزاده ومرحوم . ابوذر ورداسبی . تعدادی از شاعران و نویسنده گان به اصطلاح مجاهد که از ذکر اسامی انها به دلایلی معذورم..

این بنده خدا هم قطب تشکیلات رجوی بود .تا وقتی که زنده بود که توی سازمان در حد یک تازه وارد مسولیت داشت و دائما زیر بدترین فحاشی و توهین ها توسط رجوی و همسر ش بود .طوری که بارها و علنا اعلام می کرد کاش من را سریع تر می کشتند که راحت می شدم

حالا بعد از فوت این بیچاره مریم قجر اطلاعیه می دهد و مدال چهل سال مجاهدت به وی اعطا می نماید !!!!.

که هر کس این را بخواند به سرتاپای اطلاعیه دهنده و صادر کننده ان می خندد که بروید گم شوید و دست از دورغگویی و شیادی بردارید . مگر شما بوی از انسانیت برده اید مگر ذره ای شرف سیاسی دارید مگر رحم و مروت دارید . خودتان را مسخره کرده اید . فکر کرده اید دروغ های شما بر ملا نمیشود. .فردی که توی تشکیلات شیره جانش را کشیدید و مورد بدترین شکنجه های جسمی و روحی و روانی قرار دادید بعد هم جسد نیمه حان اورا برای خالی نبودن عریضه به البانی دی پورت کردید. مفتخر به مدال چهل ساله می کنید. بخورد توی سرتان اون مدالتان که نون را بنرخ روز می خورید و برای رسیدت به هدف کثیف تان اقدام به کثیف ترین کارها جاسوسی و هک اینترنتی جدا شده ها و قرار دادن تیم های تعقیب مراقببت برای در اوردن ادرس جدا شده ها و پخش فیلم های پرنو و سکسی به اسم جدا شده ها در سایت ها و صفحات افراد .پولشویی و قاچاق دهها نفر از البانی به المان با چمدانهای پر دلار و هزار کثافت کاری دیگر…………..

تف به این بی شرافتی سیاسی . انسانهای بدبخت را نفله می کنید و بعد هم تعزیه می گیرید. ؟

ایکاش همه اینکار ها را می کردید و وطن فروشی نمی کردید. ننگ و نفرین ابدی بر شما که سلطنت طلب ها حاضر نشدند اطلاعات اتمی را که اسرائیل به انها داده بود تحت عنوان افشاگری اتمی علنی کنند اما شما با اولین چشمک اسرائیل و لابی هایی در محافل جنگ طلبان درامریکا تا فیها خالدون با انها رفتید و الان شده اید پادوی نتانیاهو و مرتب آه و ناله که چرا امریکا توافقنامه را پذیرفت و ایران را بمباران نکرد و ایران مثل عراق نشد.

بگذارید این را با صدای بلند اعلام کنم که اینرا از داخل گوش های کرتان خارج کنید هیچ ایرانی باغیرت و وطن پرستی حاضر نیست بپذیرد کشوری کوچکترین تعدی به خاک ایران کند.

مگر اینکه از روی جسد بیش از هفتاد میلیون ایرانی عبور کند.

شما رسوا هستید .رسواتر هم خواهید شد و بهتراست بروید به دامن همان نتانیاهو شاید فرجی حاصل شود..

عیسی آزاده

پاریس

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19091

سوز و گداز فرقه رجوی از حضور خانوادهها جلوی درب کمپ لیبرتی در بغداد

عیسی آزاده، پیوند رهایی، دوازدهم ژوئن ۲۰۱۵:…  بیایید برای یک بار هم شده همان چیزهایی که در نشست برای ما می گفتید به صورت علنی در اطلاعیه هایتان بنویسید. مگر نمی گفتید که خانواده یعنی کانون فسادو زن وبچه و همسر را باید مطلقا فراموش و رمی جمرات کرد؟ مگر نمی گفتید که خانواده باعث بریدن افراد از فرقه می شود؟ مگر نمی گفتید که خانواده زیر پای نفرات را خالی می کند؟ مگر نمی گفتید که خانواده …

خانواده های گروگانهای فرقه رجوی بیرون کمپ لیبرتیFamilies of MEK hostages in Camp Liberty June 2015

لینک به منبع

سوز و گداز فرقه رجوی از حضور خانوادهها جلوی درب کمپ لیبرتی در بغداد

به قلم عیسی آزاده از اعضاء و فرماندهان قدیمی سازمان مجاهدین

بعد از چهار سال با فشار و پیگیری مستمر خانواده ها دولت عراق به خانواده های اسیران لیبرتی اجازه دادکه برای دیدن عزیزان و فرزندانش به جلو درب زندان لیبرتی بیایند. که البته این جای سئوال دارد که چرا دولت عراق و کمیساریا عالی پناهندگان و هم چنین دفتر یونامی در عراق بعد از گذشت چهار سال امکان حضور خانواده ها در را در جلو کمپ لیبرتی که فرقه رجوی آنرا به بدترین زندان تبدیل کرده است را داده اند. ؟

و چرا برای اکیپ قبلی که دو ماه قبل به لیبرتی امده بودند امکان ملاقات حضوری را برای خانواده ها فراهم نکردند.

وقتی در امنیتی ترین زندانها مانند زندان گوانتانمو امکان ملاقات خانواده ها که فرزندانشان در شرایط جنگی و به اتهام بدترین نوع تروریسم زندانی شده بودند امکان ملاقات حضوری و هم چنین تماس تلفنی وجود داشت. چرا سران فرقه رجوی وبا چه مجوزی اجازه ملاقات حضوری به خانواده ها را نمی دهند.؟

پشت سران فرقه به کی گرم است که بخودشان جرات داده اجازۀ دیدار خانواده ها با فرزندانشان آنهم بعد از چند دهه را نمی دهند.!!! از طرف دیگر فرقه جنایتکار طلبکار هم هست و با بوق و کرنا داد و بیداد می کند و جیغ بنفش می کشد و اطلاعیه پشت اطلاعیه می دهد که اینهایی که جلوی مقر لیبرتی آمده اند خانواده نیستند و مامورین سرکوب و ترویست های رژیم ایران هستند.و خیلی هم با افتخار اطلاعیه می دهد و در سایت های رنگارنگش و در سیمای فرقه هم نمایش می دهد که اینها خانواده نیستند.و مزدوران ایران هستند ووو… این منطق سرکرده فرقه است که پدر و مادر پیر و خواهر و برادر و فرزندان اسیران را مزدور خطاب می کند. آیا دختر عبدالحسن آهنگری یا برادر پرویز حیدرزاده و خانواده مهدی فرد خانواده شعبانپور و سایرین مزدور هستند.آیا این خانواده های شریف و زحمت کش که از شمال ایران و با هزار مشکل و محدودیت های ایجاد شده از طرف دولت عراق و کمیساریا ویونامی از انبوهی پست بازرسی عبور کرده و خودشان را به زندان لیبرتی رسانده اند مزدور هستند و آمده ه اند که فرزندان خودشان را کشتار کنند؟!!!

آیا بجز با این ترفند ناجوانمردانه، رجوی با روشی دیگر ی می توانست جلوی چشم اسیران به خانواده های آنها بدترین ورکیک ترین فحاشی ها را بکند و مطرح کند که حیوانات و سگ و گربه هم پدر و مادر دارند. و خانواده های شما هم مثل حیوانات هستند. البته این برازنده شخص رجوی و مریم قجر است و الدنگ خطاب کردن خانواده ها هم برازنده رهبران این فرقه است که وجدان انسانی را هم از دست داده اند و در بی رحمی و سنگ دلی روی دست برادران عقیدتی شان یعنی داعشی ها زده اند . حداقل ابوبکر داعشی ارتباطات نفرات را قطع نکرده ولی رجوی از ترس و وحشت هیچ ارتباطی را نمی پذیرد.علاوه بر این اسیران را مجبور می کند که به خانواده هایشان فحاشی کنند و نام خانواده گی شان را هم عوض کنند کاری که تا کنون سابقه نداشته است. پادوهای رجوی مسئولین بخش ضد خانواده که معروف به جی اس در تشکیلات فرقه است برای اسیران مقاله می نویسند اسیران ناچارند طوطی وار تکرار کنند.

خانواده های اسیران بجر تعدادی اندک همه در ایران هستند و باید برای آمدن به عراق باید با اخذ ویزا و بصورت رسمی مسافرت کرده و برای دیدن فرزندانشان اقدام کنند .

رجوی و تشکیلات تحت فرمانش به جای دادن ملاقات حضوری به خانواده به دروغ و شیادی مبادرت کرده و مدعی است تمام خانواده هایی که از ایران به عراق برای دیدن عزیزانشان می آیند بوسیله ارگانهای رژیم ایران و با همکاری سفارت ایران اعزام شده اند. که این البته کذب محض است .پدر کشاورز و شالی کار شصت ساله و مادر پیر و سالخورده که فاقد سواد خواندن و نوشتن هم هستند مزدوران ایرانند یا ترس و مشکل شما چیز دیگری است؟.

بیایید برای یک بار هم شده همان چیزهایی که در نشست برای ما می گفتید به صورت علنی در اطلاعیه هایتان بنویسید.

مگر نمی گفتید که خانواده یعنی کانون فسادو زن وبچه و همسر را باید مطلقا فراموش و رمی جمرات کرد؟

مگر نمی گفتید که خانواده باعث بریدن افراد از فرقه می شود؟

مگر نمی گفتید که خانواده زیر پای نفرات را خالی می کند؟

مگر نمی گفتید که خانواده انگیزه ماندن نفرات در فرقه را از بین می برد؟

مگر نمی گفتید که خانواده باعث تمرد افراد و سرپیچی و نافرمانی آنها در تشکیلات فرقه می شود؟

و مگر نمی گفتید که خانواده ضد مبارزه است( البته بخوانید ضد فرقه ) و باید اذهان افراد نسبت به خانواده را بتونی و سیمانی کرد که کسی جرأت فکر کردن به آن را نداشته باشد.

و انبوهی از لاطائلات دیگر که از بیان آنها شرم دارم. برای ما کاملا روشن است که ترس و وحشت رجوی از چیست و چه چیزی را در پشت این تهمتها و افتراها به خانواده ها پنهان کرده است.

فرقه با دستور مشخص سرکرده اش رجوی خائن هر گونه ملاقات و تماس تلفنی و هر گونه ارتباط را برای اسیران قطع و ممنوع کرده است.

در رابطه با ارتباطات تلفنی و اینترنتی رجوی جرأت نمی کند انرا علنی کند و اعلام کند که اسیران فاقد ارتباط هستند .اما در رابطه با خانواده چون حضور انها دررسانه ها منعکس می شود و جداشدگان و منشعبین از فرقه مستمر بر علیه فرقه افشا گری می کنند مجبور است که در این رابطه موضع گیری کند و دلایل اجازه ندادن به اسیران را برای ملاقات حضوری با خانواده هایشان را در پوش شیادی و دروغگویی و تهمت و افترا پنهان کند.

فرقه از ترس اینکه اسیران در صورت ملاقات با خانواده هایشان با دنیای بیرون اشنا شوند و متوجه شیادی های رجوی بشوند اجازه ملاقات نمی دهد. حاضر است این ننگ و رسوایی را بپذیرد و در اوج بی شرافتی و بی پرنسیبی سیاسی خانواده را آماج فحاشی و تهمت و افترا قرار می دهد ولی به افراد اجازۀ ملاقات با خانواده شان را ندهد.

حضور خانواده در لیبرتی مانند ریختن آب در لانه مورچه است.

دیری نخواهد پایید که اسیران حصار و غل و زنجیرهای تشکیلات فرقه را پاره کرده و به آغوش خانواده هایشان و دنیای آزاد برگردند.

عیسی آزاده

پاریس

۱۱ ژوئن ۲۰۱۵

۲۱ خرداد ۱۳۹۴

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19009

تنها و تنها خواسته خانواده های متحصن یک ملاقات است، همین (اولین شب تحصن)

ایران اینترلینک، کمپ لیبرتی، عراق، دهم ژوئن ۲۰۱۵: … اولین شب تحصن خانواده ها در جلوی ورودی کمپ ترانزیت لیبرتی. تنها و تنها خواسته خانواده ها  یک ملاقات است.،همین.  راستی چرا رجوی از یک دیدار ساده بعد از سه دهه نگران است و به خود می پیچد؟  راستی چرا خانم رجوی دستور نمیدهد که جگر گوشگان این افراد برای ساعتی هم که شده دم درب کمپ با مادران و خانواده خود خلوت کنند؟  خانواده ها …

خانواده های گروگانهای فرقه رجوی بیرون کمپ لیبرتیرجوی ساکنان اردوگاه لیبرتی در عراق را با منع ارتباط با خانواده شکنجه میکند (نامه ای به حیدر العبادی نخست وزیر عراق)

https://iran-interlink.org

تنها و تنها خواسته خانواده های متحصن یک ملاقات است، همین (اولین شب تحصن)

اولین شب تحصن خانواده ها در جلوی ورودی کمپ ترانزیت لیبرتی. تنها و تنها خواسته خانواده ها  یک ملاقات است.،همین.  راستی چرا رجوی از یک دیدار ساده بعد از سه دهه نگران است و به خود می پیچد؟  راستی چرا خانم رجوی دستور نمیدهد که جگر گوشگان این افراد برای ساعتی هم که شده دم درب کمپ با مادران و خانواده خود خلوت کنند؟  خانواده ها اولی شب تحصن خود روی زمین خدا و جلوی کمپ لیبرتی را سپری می کنند. تنها و تنها خواسته یک  ملاقات است. همین

اولین شب تحصن خانواده ها کمپ لیبرتی دهم ژوئن 2015

اولین شب تحصن خانواده ها کمپ لیبرتی دهم ژوئن 2015

اولین شب تحصن خانواده ها کمپ لیبرتی دهم ژوئن 2015

خانواده های گروگانهای فرقه رجوی بیرون کمپ لیبرتیخانواده ها: نفرت در نوشته های اخیر رجوی نگران ترمان می کند

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18911

جمع آوری خیل بی پناهان از سراسر اروپا تحت عنوان گردهمایی جوامع ایرانی

عیسی آزاده، پیوند رهایی، هفتم ژوئن ۲۰۱۵:…  در جریان این حرکت ضد تروریستی دولت فرانسه تشکیلات فرقۀ رجوی متقابلا به دستور شخص رجوی تعدادی از اعضا را به مسلخ مرگ فرستاد و آنها را مجبور به خودسوزی نمود. کما اینکه در همان دوران که ما در اشرف بودیم از ما هم یک نامه جهت آمادگی برای خودسوزی و عملیات انتحاری گرفتند. زیرا بر اساس پیام رجوی بعد از دستگیری مریم دیگر هیچ عضوی …

مسعود خدابنده ایرانیان دات کام: کارناوال مریم رجوی در ویلپنت سخنران کرایه ای مدعوین کرایه ایMaryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

لینک به منبع

جمع آوری خیل بی پناهان از سراسر اروپا تحت عنوان گردهمایی جوامع ایرانی

به قلم عیسی آزاده از اعضا و فرماندهان قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین خلق

بعد از دستگیری مریم قجر عضدانلو و کلیه کادرهای اصلی فرقه اش در ۱۷ ژوئن ۲۰۰۳ توسط پلیس ضد تروریست فرانسه؛ یک قلم بیش از ۹ میلیون یورو پول نقد بعنوان پول توجیبی و سر دستی مریم خانم از گاوصندوق اتاق خوابش به همراه انبوهی اسناد و مدارک بیرون کشیده شد و ضبط گردید و اسناد ضبط شده ماهیت فرقۀ رجوی و اقدامات غیر قانونی و روش سرکوبگرانه تشکیلاتش بر علیه افراد؛ دست این فرقه را بیش ار پیش برای مجریان قانون و مقامات ذیربط فرانسه رو کرد و چهره شان را که به دروغ با سس دفاع از آزادی و برابری زن و مرد بزک کرده بودند بر ملاکرد..

جالب اینجاست که فرقه رجوی از این روز بعنوان کودتا بر علیه مقاومت ایران یاد می کند. معلوم نیست که فرقه رجوی در کجا حکومت میکرده و در مصدر قدرت بوده که یک نیروی خارجی بر علیه آن کودتا کرده و آنرا از اریکه قدرت به زیر کشیده است؟!!.البته کسانیکه با فرهنگ و شگردهای فرقه رجوی آشنا هستند خوب می دانند که نام گذاری کودتا برای اقدامات قانونی پلیس کشور فرانسه جهت عوام فریبی و مصرف داخلی برای اسیران نگونبخت است که بی خبر از همه جا ناچارند فقط به اطلاعیه ها و اخبار کاملا سانسور شده فرقه گوش دهند واساسا روی واژه ها و معنی واقعی آنها فکر نکنند چون اگر فکر کنند باید در دهها نشست به این جرم محاکمه گردند.

در جریان این حرکت ضد تروریستی دولت فرانسه تشکیلات فرقۀ رجوی متقابلا به دستور شخص رجوی تعدادی از اعضا را به مسلخ مرگ فرستاد و آنها را مجبور به خودسوزی نمود. کما اینکه در همان دوران که ما در اشرف بودیم از ما هم یک نامه جهت آمادگی برای خودسوزی و عملیات انتحاری گرفتند. زیرا بر اساس پیام رجوی بعد از دستگیری مریم دیگر هیچ عضوی نباید زنده بماند و باید خودش را فدای مریم کند.

زوج رجوی معتقدند و به تک تک نفرات هم ابلاغ کرده اند که کلیه اعضا باید هر لحظه این آمادگی را داشته باشند تا جانشان را فدای رهبری فرقه کنند و بدنهایشان را دیوار گوشتی برای حفاظت این زوج قرار بدهند.

بیان یک خاطره : (در هنگام محاصره مقر فرماندهی الفتح و رئیس دولت فلسطین مرحوم یاسر عرفات در رام الله توسط نیروهای ویژه وکماندوهای اسرائیلی در نشست رجوی بودیم و افراد بخش سیاسی فرقه مرتب آخرین اخبار رام الله و پیشروی ارتش اسرائیل را برای رجوی بصورت کتبی می دادند و او هم بخشی از آنها را برای افراد حاضر در نشست باز گو می کرد.

رجوی در هنگام مطالعه اخبار یک دفعه شروع به داد و بیداد کرد گفت خلق فلسطین کجاست فدائیان الفتح کجا هستند چرا دیوار گوشتی در برابر نیروهای اسرائیلی برای حفاظت یاسر عرفات تشکیل نداده اند وبا مقایسه سریع با نیروهای خودش گفت: علتش روشن است چون آنها درگیر عناصر فردیت و جنسیت هستند. به همین دلیل هم عرفات تنها مانده است و…….) یعنی اگر آنها هم مثل شما طلاق می دادند و تمام عیار خودشان را به رهبری می سپردند و جان فدا می کردندالآن به این وضعیت دچار نمی شدند..

در منطق رجوی اعضا و بدنه سازمان ابزار هستند در دست تشکیلات که به فرم و شکلی که بنا بر اقتضای زمان یا شرایط سیاسی لازم بود از آنها استفاده ابزاری شود.. در اندیشه ای که هدف وسیله را توجیه می کند افراد هم ابزار هستند. و ارزششان در حد ابزار است.

رجوی می خواست به این صورت به ما بفهماند که همه شما باید فدایی من باشید.البته همسر وی مریم قجر بارها فراتر از فدا شدن اعضا و هواداران به اصطلاح خودش در رکاب مسعود را مطرح کرده است آنجا که بارها به ما می گفت: خلق قهرمان ایران هم فدای یک تار موی مسعود!! و برای برقرای حکومت عدل مسعود باید هر چیز که لازم است فدا شود.

واقعا این نگرش و این طرز تفکر جز اشاعه فرقه گرایی و سکتاریسم چیز دیگری نمی تواند باشد و این همان اندیشه و روشی است که در حال حاضر توسط افراطی ترین گروههای تروریستی مانند داعش در حال انجام است. در محتوا و کارکرد عقیدتی و استفاده ابزاری از افراد هیچ تفاوتی بین داعش و فرقه رجوی وجود ندارد.

البته مرحوم عرفات همیشه در کوران حوادث تا آخرین لحظه در کنار رزمندگان بوده است اما رجوی پر مدعا از زمان آزادی از زندان در دیماه ۱۳۵۷ تا کنون هر کجا احساس کرده خطری وجود دارد فرار را بر قرار ترجیح داده و در اوج وقاحت هم این فرار زبونانه را با جار و جنجال و با شیادی با واژه هایی مانند «پیروزی» و «قبول ریسک» در اذهان اعضا فرو کرده و برای هرکدام هم عناوین پر طمطراقی نهاده است مانند پرواز بزرگ یا پرواز صلح و ازادی و پرواز تاریخساز و…

بعد از اشغال عراق و خلع شدن فرقه توسط ارتش آمریکا؛ رجوی از نظر ها غایب شد و این غیبت را با سوء استفاده از اعتقادات شیعیان به نوعی با غیبت امام زمان شبیه سازی کرد به طوری که موضوع توسط مریم قجر در اذهان اعضا به روشی القا ء شد که گویا رجوی با عناصر ماوراء الطبیعه در ارتباط است و فقط به خدا و امام زمان حساب پس می دهد.

فرقه رجوی به دلیل اینکه در میان ایرانیان خارج از کشور و ملت ایران هیچ گونه پایگاهی ندارد بشدت سر در گم و در بحران های سیاسی گرفتار شده است. لذا باید در صحنه واقعی برای این مشکل چاره ای بیندیشد. بدین منظور بعد از ۱۷ ژوئن ۲۰۰۳ سالانه در پاریس مبادرت به برگزاری به اصطلاح گردهمایی می کند و اسم آنرا هم گردهمایی سالانه مقاومت و ایرانیان خارج از کشور می گذارد. اگر به تمام این خیمه شب بازی های سازمان از سال ۲۰۰۴ تا امسال نظری بیندازیم خواهیم دید که این گردهمایی فاقد هر گونه مشارکت عمومی از طیف های مختلف ایرانیان خارج کشور و احزاب و اپوزیسیون های خارج کشوری است. در تمام این برنامه و مراسم یک سخنران برجسته ایرانی که دارای اسم و رسم و شناخته شدگی در جامعه ایرانیان خارج از کشور و یا مردم ایران در داخل باشد وجود در هیچ سالی نبوده و نیست.

تمام سخنران ها افرادی از کشورهای دیگر هستند که سابقا منصب دولتی یا نمایندگی و مانند آن را داشته اند و بعنوان سخنرانان پولی یا اجاره ای معروف هستند به علاوۀ برخی اعضای پارلمان های کشورهای عربی که با پرداخت پول گزاف و حل و فصل تمام هزینه های مسافرت و هتل و گردش و توریسم و تفریح و انواع و اقسام کادو ها ؛ به پاریس و گردهمایی کذایی آورده می شوند و برخی نیز به همین گونه از آمریکا و اروپا به محل برنامه در فرانسه منتقل می شوند.

افراد فرقۀ رجوی برای تأمین سیاهی لشکر بصورت کاملا لو رفته ای با یک بسیج گسترده و بصورت فله ای همه ساله از یک و نیم ماه قبل از برنامه در تمام کمپ های پناهندگی در سرتاسر اروپا به افراد مراجعه نموده و با راضی کردن افراد تحت عنوان تور پاریس با بلیط رفت و برگشت؛ هزینه هتل و خورد و خوراک و دادن حقوق یک روز بین ۵۰ تا ۷۰ یورو آنها را به مراسم می آورند که شامل پناهندگان عرب و آفریقایی و اسیایی هستند. علاوه بر این از کشورهای اروپای شرقی هم بصورت گسترده دانشجویان و دانش اموزان را تحت عنوان تور پاریس به مراسم جهت سیاهی لشکر و تهیۀ عکس و فیلم از صندلیهای پر شده به هر قیمت می آوردند.

فرقه رجوی به این صورت و با آمار و ارقام غیر واقعی و نجومی با ادعای شرکت صد هزار و دهها هزار نفر در گردهمایی با تعدادی از سخنرانان اجاره ای که در این زمینه حرفه ای هستند می خواهد به اسیرانی که هنوز در عراق هستند و نیز به اندک شمار هواداران خارجه نشینش امیدواری بدهد که سازمان دارای پایگاه گسترده توده ای است و توان سرنگون کردن را دارد!! منتها با کمی! تفاوت با قبل نه از «منطقۀ مرزی» (اسم خجولانۀ عراق در اصطلاحات فرقۀ رجوی!)بلکه این بار از ویلپن فرانسه!!.

آیا این گردهمایی که افراد شرکت کننده در آن ایرانی و ایرانی تبار نیستند و صرفا جهت سیاهی لشکر به پاریس آورده شده اند و هم چنین سخنرانان اجاره ای اش در محتوا مشکلی از فرقه حل می کند ؟

آیا این منافعی برای ملت ایران در جهت آزادی آنها دارد؟

آیا می شود اسم این خیمه شب بازی را مبارزه گذاشت؟

فرقه رجوی چرا بجای این همه هزینه های بیهوده که فاقد هر گونه ارزشی به لحاظ سیاسی است اعضای اسیر را از جهنم لیبرتی خارج نمی کند و افراد را در بدترین وضعیت و در یک کشور بحران زده که هر لحظه احتمال یک تراژدی وحشتناک وجود دارد نگه داشته است؟!. و یا چرا خرج بیماران لیبرتی نمی کند و بیمارانی را که آمارشان بر اساس اعتراف شخص رجوی در پیام سال گذشته اش و اعتراف بخش امداد پزشکی کمپ لیبرتی قریب به هزار نفر است برای مداوا و معالجه به خارج عراق اعزام نمی کند؟!

اینها سئوالاتی است که رهبران فرقه باید جواب بدهند. که البته هیچ وقت جواب نخواهند داد.

عیسی آزاده

پاریس – ۱۶ خرداد ۱۳۹۴

***

مریم رجوی و سخنرانان اجاره ایگرد همآیی بزرگ ایرانیان؟ کدام ایرانیان؟
(Screen shot from Rajavi cult website, The Grand Gathering of Iranians? Where are they?)

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice”

همچنین:

دیدار و گفتگوی سه تن از منشعبین سازمان مجاهدین خلق، اعضای انجمن «نه به تروریسم و فرقه ها» با آقای دکتر بنی صدر

پیوند رهایی، دوم می ۲۰۱۵:… روز سه شنبه ۸ اردیبهشت ۹۴ برابر با ۲۸ آوریل ۲۰۱۵ هیأتی از اعضا و مسئولین قدیمی منشعب از سازمان مجاهدین خلق ایران شامل آقایان قربانعلی حسین نژاد عضو و مترجم ارشد جدا شدۀ بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین و داوود باقروند ارشد از اعضا و مسئولین قدیمی سازما

دخالتهای تروریستی فرقه رجوی در عراق. میزگرد آقایان باقروند، حسین نژاد و آزاده

پیوند رهایی، شانزدهم آوریل ۲۰۱۵:…  حقایقی تلخ در مورد سرنوشت سازمان و مسیری که طی میکند. پایگاه مردمی سازمان مجاهدین از ادعا تا واقعیت (حقایقی درمورد جعل اسناد حمایت مردمی). دخالت های آقای رجوی در سیاست داخلی عراق. اعتراضات مردمی و رسمی مقامات عراق نسبت به دخالتهای آقای رجوی در عراق. استخدام

متن سخنرانی آقای عیسی آزاده در اجلاس پارلمان اروپا ۲۵ فوریه ۲۰۱۵

پیوند رهایی، دوازدهم مارس ۲۰۱۵:…  بیش از سی سال در تشکیلات سازمان مجاهدین خلق ایران (mek) بودم بعد از سرنگون شدن شاه ایران و ایجاد یک فضای باز سیاسی نشاًت گرفته از پتانسیل انقلاب به امید تحقق آزادی و دموکراسی در ایران و ساختن یک کشور جدید مبتنی برعدالت و رفاه اجتماعی و آزادی و برا