رجوی یک بار دیگر از غرب برای نجات تشکیلاتش کمک خواست

رجوی یک بار دیگر از غرب برای نجات تشکیلاتش کمک خواست

ایران دیدبان، چهاردهم دسامبر 2015:… اما نکته بسیار مهم که ظاهراً احمق های حاکم بر گروه تروریستی مجاهدین چاره ای جز تن دادن به آن ندارند، همانا اعتراف بر قدرت و نقش آفرینی ایران در این بحران است که با زبانی معکوس و وارونه آن هم به سبب بالا بردن قیمت خود به آن اعتراف می کنند. در مقابل پاسخ صریح کشورهای غربی را نمی شنوند که متکی بر واقعیت موجود از قضا ایران را به عنوان تنها حل کننده این بحران …

پارلمان عراق در حمایت از خانواده های گروگانهای رجوی در کمپ لیبرتیعراق از حذف نام مجاهدین خلق و رهبران ترویست آن در نظریه غیر الزام آور سنای امریکا استقبال می کند

لینک به منبع

دخیل بندان دار و دسته رجوی به غرب پایانی ندارد؛

رجوی یک بار دیگر از غرب برای نجات تشکیلاتش کمک خواست

گروه تروریستی مجاهدین می کوشد با قراردادن خود در معادله سوریه از طریق تکیه بر نقش ایران در این بحران، برای خود مقبولیت فراهم کند و به این منظور با رسواترین اشکال، خدمات خود را به حراج گذاشته است.

برای اجرای این تاکتیک رهبری عقب مانده مجاهدین- بنا به اعتیاد همیشگی اش – که دنیا را محتاج نصایح و راه کارهای پیشنهادیش می داند، تلاش دارد تا به سیاستمداران دنیا آموزش دهد که برای مقابله داعش چگونه عمل کنند!

جان کلام حرف مجاهدین در این بند از سخنان مریم رجوی خلاصه می شود:

«پاسخ چالشی که امروز در مقابل جهان است، در سه نکته خلاصه می‌شود:

اول، ضرورت اتخاذ یک سیاست صحیح و همه جانبه که در قلب آن سرنگونی بشار اسد قرار دارد.

دوم، قرار گرفتن در کنار مسلمانان دمکرات و خلع سلاح کردن بنیادگرایان از سوء استفاده از احساسات مذهبی مردم.

سوم، به‌رسمیت شناختن حق مردم ایران برای سرنگونی رژیم و حمایت از مقاومت مردم ایران برای تغییر رژیم و استقرار آزادی. در این راستا به‌خصوص دفاع از مجاهدان آزادی در لیبرتی، که الهام بخش مبارزة مردم ایران برای کسب آزادی‌‌اند و پایداری‌شان برای مردم منطقه انگیزة ایستادگی در مقابل نیروهای بنیادگرا و جبهه استبداد و نسل‌کشی است، ضرورت می‌یابد.»

جالب اینجاست که دار و دسته احمق رجوی پولهای کلان خرج می کنند تا در مقابل چند سیاستمدار بازنشسته غربی حرفهایی را بزنند که سه سال از تاریخ مصرف آن گذشته است و عجب رندهایی هستند این سیاستمداران غربی، که آنچنان سراپا گوش می ایستند که انگار برای اولین بار است که چنین افاضات مشعشعی به گوششان می خورد.

در عقب ماندگی رهبری مجاهدین همین بس که با تأکید بر ضرورت سرنگونی بشار اسد، ناتوانی کشورهای غربی در این امر را به آنها یادآور می شود!

اما نکته بسیار مهم که ظاهراً احمق های حاکم بر گروه تروریستی مجاهدین چاره ای جز تن دادن به آن ندارند، همانا اعتراف بر قدرت و نقش آفرینی ایران در این بحران است که با زبانی معکوس و وارونه آن هم به سبب بالا بردن قیمت خود به آن اعتراف می کنند.

در مقابل پاسخ صریح کشورهای غربی را نمی شنوند که متکی بر واقعیت موجود از قضا ایران را به عنوان تنها حل کننده این بحران می شناسند، هر چند ممکن است انتخاب چنین راه حلی کم هزینه ترین راه ممکن برای کشورهای غربی در مهار این بحران باشد و نهایت بی مسئولیتی آنان را در قبال چالشی که خود آفریده اند به حساب آید، اما به هر حال رویکرد غالب ترجیح نقش آفرینی ایران – حتی به قیمت باقی ماندن اسد در قدرت، که خواست آنان نبود – آن هم به دلیل قدرت و توانمندیهای ایران است.

حتی جبهه عربی به رهبری عربستان سعودی نیز با گردآورد تمام نیروهای مخالف اسد، سرانجام به این جمع بندی رسید که با دولت سوریه بایستی مذاکره کنند!

به هر روی این نشان می دهد که آنچه بقایای بی اعتبار رجوی به عنوان استراتژی حرکت غرب در قبال بحران سوریه پیشنهاد می کنند در حقیقت سوگنامه ای از طرحهای شکست خورده ای است که از سال 2005 جنگ طلبان و دنباله هایشان از جمله مجاهدین، علیه حکومت اسد برای به ازبین بردن مقاومت و هموار کردن راه جنگ با ایران دنبال می کردند!

اکنون این فقط پولهای مجاهدین است که بایستی خرج مراسم سوگواری و نشخوار کردن طرحهای شکست خورده و حسرتهای بر دل نشسته شان کنند؛ آنان نیز اگر به اندازه ذره ای از واقع بینی سیاستمداران غربی در پذیرش شکست را داشتند، اکنون در موقعیت دیگری قرار داشتند، اما رهبران مجاهدین نشان داده اند که برای حفظ خود و نجات تشکیلاتشان ازغرقاب عراق ، چاره‌ای جز پیوند برقرار کردن بین هر بحرانی با وضع موجودشان ندارند.


Mojahedin Khalq (MEK)Terrorist Commander poses as a human rights advocate to fool the Financial Times

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=22574

تابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

موسسه راهبردی دیدبان، تهران، سیزدهم دسامبر ۲۰۱۵:… اعضای سازمان وقتی با درب‌های بسته پارلمان انگلیس مواجه می‌شوند، در روزهای اخیر به صورت پیاپی و در زمان‌های مختلف، پیام ضبط شده مریم رجوی را در تلویزیون منافقین پخش می‌کنند که نمود بارز جایگاه مزدورمئابانه سازمان برای کشورهای غربی و پایان تاریخ مصرف اقدامات به اصطلاح حقوق بشری این سازمان برای مجالس اروپایی است …

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

لینک به منبع

تابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

پارلمان بریتانیا علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویبه گزارش دیده بان، ۱۰ دسامبر و به بهانه روز جهانی حقوق بشر جلسه‌ای در حاشیه پارلمان انگلیس و با محوریت حقوق بشر در ایران شکل گرفت.

نکته حائز اهمیت در برگزاری این نشست، ممانعت از ورود و نقش‌آفرینی منافقین بود که با توجه به خدمات نوکر مئابانه این گروهک تروریستی به سرویس‌های جاسوسی غربی،جالب‌توجه به نظر می‌رسد.

برخی موارد مربوط به مفتضح شدن منافقین در این نشست به شرح زیر می‌باشد:

-منافقین سه ماه تلاش کردن تا برای شخص مریم رجوی جهت ورود به انگلیس و شرکت در این مراسم ویزا بگیرند،که با توجه به سابقه تروریستی این گروهک و قرار داشتن نام آن‌ها در لیست سیاه گروهک‌های تروریستی انگلیس طی سالیان متمادی این اتفاق رخ نداد.

– منافقین که با این مسئله مواجه شدند،ویدئوکنفرانسی از مریم رجوی آمده کردند تا در این نشست پخش گردد،که بازهم این امر اتفاق نیفتاد.

-منافقین چندین روز تبلیغ کردند که قرار است این برنامه به‌صورت مستقیم از سیمای نفاق پخش شود که اجازه ورود دوربین سازمان به این نشست داده نشد.

-یکی از پارلمانترهای سابق پارلمان اروپا که به خاطر ارتباطش با منافقین نتوانست در آخرین دور انتخابات این پارلمان موفق به کسب آرا شود،استیونسون (نماینده سابق امور عراق در پارلمان اروپا) است که با رشوه کلان در نمایش‌های منافقین شرکت می‌کند،منافقین در راستای این نشست از وی خواسته بودند تا در حمایت از این سازمان سخنرانی به عمل بیاورد که با مشاهده فضای تقابل پارلمان انگلیس با منافقین کناره گیری می‌کند.

-از سوی دیگر منافقین از پارلمانتر سابق پرتغال در پارلمان اروپا(کازکا) و از عناصر رشوه بگیر منافقین خواستند تا ۲ نماینده از سازمان را در این نشست مطرح کند تا سخنرانی کنند، به این افراد هم اجازه سخنرانی داده نشد.این افراد بنا بود به موازات مسئله هسته ای مؤلفه‌های حقوق بشری مد نظر سازمان را مطرح کنند.

نکته خنده‌دار اقدام شکست‌خورده منافقین درجایی خودنمایی می‌کند که اعضای سازمان وقتی با درب‌های بسته پارلمان انگلیس مواجه می‌شوند، در روزهای اخیر به صورت پیاپی و در زمان‌های مختلف، پیام ضبط شده مریم رجوی را در تلویزیون منافقین پخش می‌کنند که نمود بارز جایگاه مزدورمئابانه سازمان برای کشورهای غربی و پایان تاریخ مصرف اقدامات به اصطلاح حقوق بشری این سازمان برای مجالس اروپایی است.

***

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=22511

روز دانشجو و وضعیت فلاکت بار مجاهدین

سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، نهم دسامبر ۲۰۱۵:…  و بالاخره روز ۱۶ آذر هم رسید و کسی به فریب کاریهای مجاهدین گوش فرا نداد و هیچ اتفاق خاصی هم که مجاهدین وعده آنرا می دادند نیفتاد و یک بار دیگر رهبری مجاهدین بور شد. وضعیت مجاهدین به مثابه آن کبکی است که سرش را زیر برف کرده و فکر میکند کسی او را نمی بیند. اگر به اطلاعیه های آتشینی که تحت نام دانشجویان طرفدار مجاهدین در دانشگاههای …

شهدای 16 آذرشانزده آذر نقطه ی سردرگمی مجاهدین

لینک به منبع

روز دانشجو و وضعیت فلاکت بار مجاهدین

بورشدگی فرقه رجوی در ۱۶ آذر

سیدحجت سیداسماعیلی

عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین

روزهایی مثل ۱۶ آذر – روز دانشجو و یا هر مناسبت دیگری در ایران فرصتی برای سنجش اعتبار و پایگاه اجتماعی نداشته گروه فرقه ای رجوی است. مجاهدین از همان اوایل آذر ماه با دهها اسم رسمی و غیر رسمی و جعلی و مستعار سعی کردند تا از روز ۱۶ آذر نهایت سواستفاده را در مسیر اهداف فرقه ای خود بکنند.

چه اطلاعیه هایی را که بنام دانشجویان دانشگاه این شهر و آن استان و . . . جعل نکردند چه شعر و شعرهایی را که نسرودند و چه اطلاعیه هایی را که صادر نکردند و چه صفحاتی را که در فیسبوک و . . . به دروغ های آنچنانی آراسته نکردندو چه لفاظی هایی را که به دروغ به این و آن نسبت ندادند.

در تلگرام کانال خبری ساختند تا مردم خبرهایشون را برای آنها بفرستد. «شلعه های آذر» راه انداختند تا دانشجویان را تحریک و تهیج کنند و خلاصه به هزار ترفند دست زدند تا شاید از این نمد کلاهی برای مجاهدین دوخته شود ولی نشد که نشد.

و بالاخره روز ۱۶ آذر هم رسید و کسی به فریب کاریهای مجاهدین گوش فرا نداد و هیچ اتفاق خاصی هم که مجاهدین وعده آنرا می دادند نیفتاد و یک بار دیگر رهبری مجاهدین بور شد.

وضعیت مجاهدین به مثابه آن کبکی است که سرش را زیر برف کرده و فکر میکند کسی او را نمی بیند.

اگر به اطلاعیه های آتشینی که تحت نام دانشجویان طرفدار مجاهدین در دانشگاههای سراسر کشور که توسط این گروه هر روز و شب صادر میشد نگاه کنیم تصور این بود که باید در روز دانشجو سیلی از طرفداران مجاهدین در دانشگاهها راه می افتاد ولی آنچه که از آن خبری نبود دانشجوی طرفدار این گروه فرقه ای بود.

واقعیت این است که اینگونه حرکات مشمئز کننده از سوی مجاهدین نوعی توهین به شعور دانشجو است. چرا که آنچه که دانشجو را از بقیه اقشار جامعه جدا میکند آگاهی و شعور سیاسی آنهاست که براحتی میتوانند گروههای سیاسی و میهن پرست را از گروههای فرقه ای و وطن فرروشی مثل مجاهدین تشخیص داده و از آنان تبری جویند.

ولی رهبران کوته بین مجاهدین همیشه تلاش میکنند با پاک کردن صورت مسئله از هر شرایطی برای پیشبرد اهداف شوم شان نهایت سواستفاده را بکنند.

امسال نیز مجاهدین بخت شان را در روز دانشجو به آزمایش گذاشتند و جز روسیاهی برای رهبران این گروه چیز دیگری نماند و باید گفت : هر سال دریغ از پارسال.

***

لاف پنجاه سالگی؛ در پی هویت نداشته

محمد حنیف نژادآیا کسی هنوز به رجوی چشم امید بسته است؟

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=13807

مجاهدین، به گل مانده در باتلاق عراق

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و پنجم اکتبر ۲۰۱۴: … حال این رهبران بد نام مجاهدین هستندکه بازهم بدون پایبندی به هرگونه اخلاق سیاسی و فراموش کردن عملکرد اخیرشان در قبال مردم و دولت عراق تلاش میکنند از طریق حامیان استیجاریشان از جمله هیو شلتون آمریکائی پیامهایی را برای ایجاد رابطه با دولت جدید عراق یعنی آقای حیدر العبادی بفرستند؟!! تا شاید در افق تاریک و آینده مبهم این گروه …

العبادی روحانیحیدر العبادی: منافقین (فرقه رجوی) تروریست و جنایتکاراند. اقدام لازم را انجام میدهیم

لینک به منبع

مجاهدین، به گل مانده در باتلاق عراق

حجت سید اسماعیلی

عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین

بی شک هرج و مرج های اخیر و هجوم بی سابقه گروه تروریستی داعش به خاک عراق بویژه بعد از انتخابات پارلمانی این کشور مهمترین تحولی بود که مجاهدین تمام عیار به کمک گروه تروریستی داعش برای سرنگونی دولت مالکی شتافته و دستگاه تبلیغاتی وسیع خود را پشت این گروه تروریستی آورده و بطور همه جانبه عملیات داعش را در رسانه های خود تحت عناوین مختلفی همچون ” انقلابیون و عشایر انقلابی عراق ” پوشش دادند. بنحوی که این فعالیتها به خوبی در سیمای آزادی برنامه تلویزیونی مجاهدین، در فضای مجازی و از طریق انواع سایتهای رسمی و غیر رسمی و یا از طریق حامیان سیاسی و همچنین فعالیت برخی از اعضای شورای ملی مقاومت این گروه در قالب مصاحبه، مقاله نویسی و . . . قابل مشاهده بود.

به عبارت دقیق¬تر رهبران مجاهدین به امید سرنگونی دولت مالکی بهای سنگین سیاسی حمایت از گروه تروریستی داعش را به جان خریدند.

مجاهدین که در آرزوی بازگشت بعثیها به قدرت بودند وقتی داعش وارد خاک عراق گردید و تعدادی از شهرهای عراق را به تصرف خود درآورد نوشتند: «این است، داستان امروز عراق در مناطق سنی نشین و سقوط سریع یکی بعد از دیگری شهرها بدست عشایر انقلابی عراق. مردم از دیکتاتوری مالکی و دخالت های رژیم ولایت فقیه به ستوه آمده اند و خواهان یک نظام ضد دیکتاتوری هستند . . . راستی . . . چه کسی فکر می‌کرد که ۵۰ درصد خاک عراق ، ظرف ۳ تا ۴ روز از لوث وجود ارتش مالکی ، آزاد شود ؟»

بدین ترتیب مجاهدین ضمن شادمانی برای پیشروی “انقلابیون عراقی” (داعش) به سمت بغداد تا آخرین لحظه تلاش کردند منکر جنایات داعش علیرغم فیلم هایی که توسط خود آنان در شبکه های اجتماعی منتشر میشود بشوند.

ولی شروع مقاومت مردمی و ورود و پس راندن داعش و تثبیت نسبی اوضاع به نفع دولت و مردم عراق از یک سو و سربریدن یک خبرنگار آمریکایی توسط داعش و گذاشته شدن فیلم آن در اینترنت توسط این گروه و موضعگیری آمریکا در این رابطه از سوی دیگر باعث شد رهبران مجاهدین از ترس مقامات آمریکایی در یک چرخش ۱۸۰ درجه ای از پشتیبانی تبلیغاتی داعش دست کشیده و با تغییر موضع، دیگر از آنچه که “انقلابیون و عشایر انقلابی و ارتشی‌های انقلابی و …” عراق نامیده میشد حرفی نزنند و حتی بتدریج در مخالفت با جنایات داعش اخباری را نیز در سایت¬های رسمی و غیر رسمی خود بیاورند ؟ !!

البته ناگفته نماند در راستای تحولات فوق الذکر مجاهدین برخی کارهای شیطنت آمیز دیگری را نیز در دستور کار خود قرار داده و تلاش کردند آنرا در فضای مجازی بویژه فیسبوک پیش ببرند. بعد از اینکه ایران رسما کمک به دولت عراق در مقابله با داعش را اعلام کرد مجاهدین نیز تلاش کردند با جمع آوری امضا در سایت کاخ سفید آقای نوری المالکی را بعنوان جنایت کار جنگی و نیروی قدس سپاه پاسداران را بعنوان یک گروه تروریستی که در خاک عراق فعالیت می¬کند وارد لیست گروههای تروریستی آمریکا بکنند.

بنابراین مجاهدین برای تحقق هریک از این دو خواسته، نیاز به جمع آوری یکصد هزار امضا داشتند . به همین دلیل کلیه کاربرانشان را در شبکه اجتماعی فیسبوک بسیج این کار کردند تا بتوانند موفقیتی را در این رابطه بدست آورند ولی قرائن و شواهد امر حاکی از شکست افتضاح آمیز مجاهدین در این عرصه نیز میباشد.

در وضعیت فعلی اما،به نظر می رسد سکوت رسانه¬ای یکی دو ماه اخیر و فروکش کردن آتش تهیه سیاسی مجاهدین در قبال تحولات عراق و بطور مشخص دولت این کشور ناشی از سرخوردگی و شکستی باشد که به همراه گروه تروریستی داعش و بقایای حزب بعث صدام نصیب مجاهدین هم شده است.

حال این رهبران بد نام مجاهدین هستندکه بازهم بدون پایبندی به هرگونه اخلاق سیاسی و فراموش کردن عملکرد اخیرشان در قبال مردم و دولت عراق تلاش میکنند از طریق حامیان استیجاریشان از جمله هیو شلتون آمریکائی پیامهایی را برای ایجاد رابطه با دولت جدید عراق یعنی آقای حیدر العبادی بفرستند؟!! تا شاید در افق تاریک و آینده مبهم این گروه روزنه ای برای خلاصی از باتلاقی که خود آنرا بوجود آورده اند پدیدار گشته و امتیازاتی را در راستای ماندن در خاک عراق بگیرند.

در همین رابطه این ژنرال آمریکایی که کلمه به کلمه خط مجاهدین را دنبال میکند در تاریخ ۱۷ مهر ۹۳ در بخشی از مصاحبه خود با خبرنگار تلویزیون «سی اسپن» می گوید ” . . . چیز بعدی که من انجام می‌دادم به نخست‌وزیر العبادی می‌گفتم که به سمت مجاهدین خلق ایران بچرخد مجاهدینی که اکنون در کمپ لیبرتی مستقر هستند. بگذارید با آنها انسانی برخورد کنیم. بگذارید با آنها به‌عنوان شهروندان رفتار کنیم و به آنها اجازه رفت و آمد و رسیدگیهای پزشکی ارائه دهیم . . . “

نتیجه اینکه وضع و حال مجاهدین بازهم به سان همان ضرب المثل ایرانی است که بدون هرگونه نیاز به شرح و توصیف میگوید : «از آنجا مانده، از اینجا رانده.»

***

همچنین:

ریشه تحلیل های آبکی رجوی کجاست

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیحجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و پنجم اوت ۲۰۱۴: … وجود چنین شکاف عمیق برای رجوی آنقدر جدی و ملموس است که او را وادار کند تا با تولید بحران های مجازی و یادآوری آن ها، تشکیلات را همچنان در مواجه با پرسش های کلیدی به سکوت

بازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقحجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، چهارم اوت ۲۰۱۴: …  بدین ترتیب باید گفت این اطلاعیه بهترین سندی است که نشان میدهد مجاهدین تلاش میکنند جنایات گروه تروریستی داعش و بقایای حزب بعث را تحت عنوان جنگ فرقه یی و جنگ شیعه علیه اهل تسنن که همان

یکی به نعل یکی به میخ

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلحجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و هفتم ژوئیه ۲۰۱۱۴: … اسنودن گفت سرویس‌های اطلاعاتی سه کشور، با استفاده از استراتژی که از آن با نام “لانه زنبور سرخ” یاد می‌شود، این سازمان تروریستی را تشکیل دادند تا قادر باشند تمامی‌افراط گرایان جهان را در یک جا جمع و ب

وقاحت و رذالت سیاسی

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلحجت سیداسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و دوم ژوئیه ۲۰۱۴: … بنظر میرسد علت این همه تاخیر در انتشار اطلاعیه فوق الذکر ، درگیر بودن شبانه روزی این اوباش و سایت ها و وبلاگهای رسمی و غیر رسمی و برنامه تلویزیونی آنان در انعکاس اخبار مربوط به فعالیت گروههای تروریستی د