رجوی: ۷۰ میلیون معتاد در ایران و ۲۰۰ تن برنج انفجاری در یمن و “تخلیه تلفنی” از راه دورمان ادامه دارد

رجوی: ۷۰ میلیون معتاد در ایران و ۲۰۰ تن برنج انفجاری در یمن و “تخلیه تلفنی” از راه دورمان ادامه دارد

مجاهدین دات کام، تهران، بیست و سوم می ۲۰۱۵:…  منافقین اخیرا مدعی شده‌اند که « هم‌اکنون ۹۰ درصد جمعیت کشور ایران درگیر بحران اعتیاد هستند» یعنی اگر جمعیت کشور ۷۸ میلیون باشد بیش از ۷۰ میلیون نفر از جمعیت کشور از کودک یک روزه گرفته تا پیرمرد و پیرزن ۱۰۰ ساله درگیر اعتیاد هستند و این ۷۰ میلیون روزنانه چند صد تن نیز مواد مخدر مصرف می کنند. معلوم نیست منافقین که این گزارش …

مریم قجر (رجوی) به سیم آخر زد

اعدام اذهان مشوش و معتاد

لینک به منبع

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۰۲

گروهک منافقین در سایت خود اخیرا مدعی شده است که هم‌اکنون ۹۰ درصد جمعیت کشور ایران درگیر بحران اعتیاد هستند» یعنی اگر جمعیت کشور ۷۸ میلیون باشد بیش از ۷۰ میلیون نفر از جمعیت کشور درگیر اعتیاد هستند.

به گزارش “پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین”؛ آمار سازی جعلی یکی از ویژگیهای بارز گروهک تروریستی منافقین است. روزی نیست که رجوی گزارشی و خبری جعلی را با تکیه بر آمار سازی‌های دروغین از تظاهراتهای روزانه گرفته تا اعدامها و اعتصابها به دروغ منتتشر نکند.

اما گاهی به قدری این آمار سازی ها مضحک و عجیب و غریب است که هیچ کس حتی با کمترین بهره هوشی نیز نمی‌پذیرد که شخص یا تشکیلاتی بتواند چنین خود را مضحکه کند.

منافقین اخیرا مدعی شده‌اند که « هم‌اکنون ۹۰ درصد جمعیت کشور ایران درگیر بحران اعتیاد هستند» یعنی اگر جمعیت کشور ۷۸ میلیون باشد بیش از ۷۰ میلیون نفر از جمعیت کشور از کودک یک روزه گرفته تا پیرمرد و پیرزن ۱۰۰ ساله درگیر اعتیاد هستند و این ۷۰ میلیون روزنانه چند صد تن نیز مواد مخدر مصرف می کنند. معلوم نیست منافقین که این گزارش را تنظیم کرده‌اند آیا از تبعات این آمار سازی خود مطلع هستند یا خیر؟ آیا واقعا کسی حتی مغرض‌ترین و مریض‌ترین دشمنان این نظام اسلامی می‌پذیرد که خود را چنین مضحکه کرده و مدعی شود که بیش از ۷۰ میلیون نفر در ایران درگیر اعتیاد هستند؟

غیر از اعتیاد گروهک اخیرا درباره شمار اعدامها در ایران نیز دست به آمار سازی عجیب زده و مدعی شده بود که به دلیل شکست و عقب نشینی در مذاکرات هسته‌ای تنها در یک هفته بیش از ۸۵ نفر در ایران اعدام شده‌اند و ۲۰۰ نفر دیگر نیز در زندان کرج در آستانه اعدام هستند.!!

البته داستان سرایی منافقین به اینجا ختم نشده و گروهک در ادامه این داستان جنایی خود باز مدعی شده بود که «بیش از ۷۰ درصد این اعدام‌ها به صورت مخفیانه بوده و شمار قابل توجهی از زندانیان اعدام شده جوانان زیر ۳۰ سال بوده‌اندکه کمترین اطلاعاتی در مورد آنها منتشر نشده است»

ظاهرا این دروغ پردازی های سریالی قرار نیست تمام شود و هر روز که می گذرد منافقین درمانده‌تر از روز گذشته بیشتر به این داستان سرایی‌ها روی می‌آورند.

.

تحلیل یک ذهن بیمار

کمک به مردم یمن یا حل بحرانهای داخلی

لینک به منبع

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۰۲

منافقین در تحلیلی عجیب درباره هدف و انگیزه ایران از ارسال کشتی نجات مدعی شده‌اند که ایران می‌خواهد با این کار بحرانهای داخلی را رفع و دلواپسان داخلی را ساکت کند.

به گزارش “پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین”؛ کشتی کمکهای مردمی و امدادی جمهوری اسلامی ایران به مردم مظلوم یمن (کشتی ایران شاهد یا همان کشتی نجات) در شامگاه دوشنبه ۲۱ اردیبهشت از بندر شهید رجایی بندرعباس به سمت بندر حدیده یمن در دریای سرخ، حرکت خود را آغاز کرده و قرار است اگر شیاطین مانع آن نشوند اواخر روز ۳۱ اردیهشت ماه در این بندر پهلو گرفته و محموله خود را تخلیه نماید.

این محموله شامل یک هزارو ۲۰۰ تن برنج، ۷۰۰ تن آرد گندم، ۴۰۰ تن کنسروجات، ۱۰۰ تن دارو و تجهیزات پزشکی، ۴۰ تن آب معدنی و ۵۰ تن اقلام زیستی شامل چادر، پتو، ظروف آشپزخانه و چراغ خوراک پزی است. همچنین کشتی نجات هلال احمر ایران را علاوه بر ۲ هزار و ۵۰۰ تن کمک های مردم ایران، ۳ فعال ضد جنگ از اروپا و آمریکا، کادر پزشکی و امدادی و ۱۵ خبرنگار تا بندر حدیده یمن همراهی می‌کنند.

از همان ابتدای حرکت این کشتی مسئولان سیاسی و نظامی کشور شدیدا به آمریکا و عربستان اخطار کرده‌اند که در مسیر حرکت این کشتی اخلالی ایجاد نکنند. تحلیلهای مختلفی نیز درباره این اقدام انسان دوستانه نظام اسلامی انجام شده است. اما سایتهای ضد انقلاب از زمان شروع حرکت این کشتی به سمت یمن بارها با ادعاهای واهی از قبیل این که کشتی حاوی سلاح و مهمات برای انصارالله یمن است، سعی در تخریب روند حرکتی این کشتی و بحران‌سازی برای آن داشتند؛ اما شاید مضحک‌ترین تحلیل متعلق به گروهک تروریستی منافقین باشد! گروهک رجوی که به دلیل ماهیت تروریستی خود و دلارهای نفتی فراوانی که از آل سعود می‌گیرد چشم خود را بر روی جنایات این رژیم در یمن بسته است در تحلیلی عجیب درباره هدف و انگیزه ایران از ارسال کشتی نجات به یمن نوشته است که « ایران نه قصد ارسال کمک های بشر دوستانه به یمن دارد و نه قصد ارسال سلاح به این کشور را دارد بلکه می خواهد با این کار بحران های داخلی را رفع و دلواپسان داخلی را ساکت کند.»

یعنی انتقال ۲۵۰۰ تن کمک بشر دوستانه به یمن و سفر ۱۰ روزه کشتی از خلیج فارس تا خلیج عدن تنها و تنها به خاطر این است که نظام اسلامی بحرانهای داخلی خود را رفع کند؟!؟

اینکه ایران درگیر چه بحران و یا بحرانهایی است مسئله‌ای است که گروهک همواره سعی دارد با دروغ و سیاه نمایی، آن را به اذهان عمومی القا کند، و همیشه نیز این ترفند آنان با شکست مفتضحانه‌ای روبرو می‌گردد. در کنار این مسئله اینکه ارسال کشتی حامل ۲۵۰۰ تن محموله به یمن با حل بحران های خیالی در داخل کشور، چه ارتباطی دارد، سوالی است که قطعا از خیال مشوش منافقین جوابی برای آن پیدا نمی‌شود.

سوالی که در این میان بوجود می‌آید، اینست که آیا در دنیا شخص یا گروهکی را می‌توان پیدا نمود که چنین نظر احمقانه‌ای را صرفا از روی کینه‌ای که از یک نظام مستقل دارد، ارائه بدهد؟

.

مراقب ترفندهای جدید منافقین باشیم

لینک به منبع

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۰۲

گروهک تروریستی منافقین به تازگی دو ترفند کثیف برای جمع آوری اطلاعات و یا جذب هوادار(!) به کار می برد که البته در هر دو روش با شکست مواجه شده اما همچنان کار خود را ادامه میدهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین، (م ح ) در وبلاگ خود نوشت این دو روش البته از طریق برخی افرادی که در دام منافقین افتاده اند، افشا شده است؛ در ترفند اول که اهالی رسانه بویژه خبرنگاران حوزه سیاست خارجی باید بیشتر مراقب باشند، تخلیه تلفنی در دستور کار قرار گرفته است. بدین شکل که با توجه به حساسیت ویژه مذاکرات هسته ای و نزدیک شدن به نگارش نهایی متن توافق، برخی افراد ناشناس در قالب مصاحبه تلفنی و یا دریافت تحلیل از خبرنگاران برای کارهای پژوهشی، طی تماس با خبرنگاران و معرفی خود به عنوان محقق نهادهای معتبر، قصد دریافت اطلاعات خاص دارند.

این ترفند که برخی خبرنگاران کشورمان با آن مواجه شده اند، از آن جهت قابل اعتناست که منافقین برای کارشکنی در روند مذاکرات دستشان خالی است و تقریبا تنها کانال اطلاعاتی شان گدایی اطلاعاتی از خبرنگاران داخلی است.

فقر اطلاعاتی و بن بست استفاده از منابع ایرانی در کنار بی اعتنایی و بی اعتمادی کشورهای مختلف، باعث شده منافقین دست به دامان تخلیه تلفنی شوند تا مرگ کامل خود را کمی عقب بیاندازند و به خیال خود با جاسوسی ناشیانه حیات رو به ممات خود را ادامه دهند.

اما ترفند دوم این گروهک تروریستی که مردم عادی را مخاطب قرار می دهد، بیشتر هدف تبلیغاتی و مادی دارد؛ بدین شکل که با استفاده از مناسبت های ملی، و سرقت کلیپ های کارتونی و یا تیزرهای تبلیغاتی پُرطرفدار، به ایرانی ها پیغام می دهند که کلیپ درخواستی شما را با عکس خودتان تدوین و در ازای دریافت مبلغی، برایتان ارسال می کنیم.

با این کار هم بر بی پولی خود سرپوش می گذارند و هم پز تبلیغاتی که ما همچنان در داخل ایران مورد حمایت هستیم!

این رفتارها البته نشان می دهد که گروهک تروریستی منافقین روزهای خیلی سختی را می گذارنند و حاضرند برای ادامه حیات خود دست به هر کار کودکانه ای بزنند تا هم حمایت رفقای سیاسی خود را بدست آورند و هم چند روز دیگر خود را مشغول نگه دارند!

بیانیه مریم رجوی اطلاعیه فراخوان“انزوای پر شکوه فرقه رجوی در بین ایرانیان” و “در مشترک رجوی ها و نتانیاهو”

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسمدرخواست مضحک برگرداندن ده در صد سلاح زمینه سازی برای کشتار ساکنان لیبرتی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17651

رجوی: ایران از ترس تجاوز عربستان به یمن تعدادی قاچاقچی را اعدام کرد (+ رشوه رجوی کار دست سناتور داد)

مجاهدین دات کام، تهران، ششم آوریل ۲۰۱۵:…  این که عملیات تجاوز کارانه عربستان در یمن چه ربطی به اعدام قاچاقچیان مواد مخدر در ایران دارد یا چرا اصولا ایران باید از ترس بازتاب‌های داخلی حمله عربستان به یمن تعداد اعدام ها را افزایش دهد و یا این که حمله فرضی به منافقین در کمپ لیبرتی چه ارتباطی به یمن و اعدام ها در ایران دارد سوالاتی هستند که یقینا هیچ‌کس قادر به پاسخگویی به آنها نیست و حتی به ذهن …

کلمه: مجاهدین خلق؛ همچنان نماد وابستگی، خشونت و ترور

(مسعود رجوی و مهدی ابریشمچی در خدمت استخبارات صدام حسین)

لینک به منبع

تروریستهای ناشیِ طنز پرداز

۱۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۰۱

منافقین با جعل خبر، ناشیانه سعی می‌کنند خود را در کانون توجهات جلوه داده و از خود به عنوان بازیگر اصلی تحولات ‌نام برند.

به گزارش “پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین”؛ منافقین همواره خود را بر خلاف واقعیتشان، بسیار جدی می‌گیردند و در توهمات ناشی از افسردگی و از کار افتادگی‌شان، خود را محور مناسبات منطقه‌ای و بین المللی مجسم می‌نمایند. البته از طرفی هم می‎توان این احتمال را داد که این توهم نباشد و منافقین این بازی تکراری را از سر ناچاری و برای این که از سوی اربابان غربی- عربی و صهیونیست خود کنار گذاشته نشوند هر روز انجام می‌دهند.

منافقین با جعل خبر ناشیانه سعی می‌کنند خود را در کانون توجهات جلوه داده و از خود به عنوان بازیگر اصلی تحولات ‌نام برند. در تازه‌ترین این دروغها سایت وابسته به گروهک با صدور یک بیانیه از سوی مثلا شورای مرکزی گروهک در یک ادعای عجیب مضحک مدعی شد که ایران« از ترس بازتاب های داخلی عملیات توفان قاطع از یک سو دستور داده تعداد اعدام ها در داخل افزایش یابد و از سوی دیگر نیز به عوامل خود در عراق ماموریت حمله موشکی به لیبرتی را صادر کرده است.»

این که عملیات تجاوز کارانه عربستان در یمن چه ربطی به اعدام قاچاقچیان مواد مخدر در ایران دارد یا چرا اصولا ایران باید از ترس بازتاب‌های داخلی حمله عربستان به یمن تعداد اعدام ها را افزایش دهد و یا این که حمله فرضی به منافقین در کمپ لیبرتی چه ارتباطی به یمن و اعدام ها در ایران دارد سوالاتی هستند که یقینا هیچ‌کس قادر به پاسخگویی به آنها نیست و حتی به ذهن هیچ دیوانه‌ای نیز چنین داستانی خطور نمی‌کند.

باید به منافقین پیشنهاد داد تا در کنار سیاستمداران ورشکسته و بازنشسته غربی که برای حمایت و سخنرانی در مدح این گروهک تروریستی توسط دلارهای آلوده به خون رجوی و فرقه تروریستی‌اش فریفته شده و عزت و شرف نداشته خود را به پول رشوه می‌فروشند، یک داستان نویس خوب نیز استخدام نمایند تا چنین مجبور نشوند ناشیانه اتفاقات و تحولات نامربوط به هم را در کنار یکدیگر قرار داده و از آن طنزی جدید بوجود آورند و بیش از این مضحکه عام و خاص شوند.

مریم رجوی صدامیان داعش تروریسمحنیف حیدر نژاد: جنایتکار خوب، جنایتکار بد!

__

رشوه منافقین کار دست آقای سناتور داد

لینک به منبع

۱۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۰۱

بر اساس گزارش‌ها منندز بیش از ۲۵هزار دلار کمک از کسانی دریافت کرده که مرتبط با گروهک تروریستی منافقین بوده‌اند.

آرم سازمان تروریستی مجاهدین خلق و سناتور فاسد امریکایی مناندزThe Mojahedin Khalq (Rajavi cult) and Saddam’s daughter support the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIS)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

به گزارش “پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین”؛ بالاخره دریافت رشوه‌های کلان کار دست سناتور «باب منندز» سناتور دموکرات ایالت نیوجرسی آمریکا داد و این حامی برجسته منافقین و رژیم صهیونیستی به خاطر فساد مالی به دادگاه فدرال احضار شد.

منندز که تا پیش از آن ‌که جمهوری خواهان کنترل مجلس سنا را در دست بگیرند، ریاست شورای روابط خارجی سنای آمریکا را برعهده داشت از سوی مقامات قضایی به دریافت رشوه و سوء استفاده از قدرت متهم شده و از سوی مقامات قضایی فدرال به اتهام فساد تحت تعقیب قرار گرفته است.

مقامات قضائی منندز را به یک مورد توطئه، نقض مقررات مسافرت و هشت مورد رشوه‌گیری متهم کرده‌اند. او همچنین در یک مورد به شهادت دروغ متهم شده است. منندز به صورت موقتی از تمامی مسئولیت هایش کناره گیری کرده است تا در دادگاه حاضر شده و به اتهاماتش پاسخگو باشد و در صورت اثبات اتهاماتش به چند سال زندان محکوم خواهد شد.

پلیس فدرال آمریکا از حدود دو سال پیش رابرت منندز را تحت نظر داشته است. منندز در جریان رقابت‌های انتخاباتی در حدود ۷۵۰ هزار دلار (معادل ۶۹۷ هزار یورو) پول از یکی از دوستانش به نام «ملگن» دریافت کرده است. ملگن همچنین در دو سال گذشته بارها هزینه‌های سفر این سناتور را پرداخت کرده است .مقامات قضایی آمریکایی معتقدند این پول‌ها و هزینه‌های پرداخت شده از سوی ملگن، پاداش کمک‌ها و تلاش‌های منندز برای کمک به« ملگن» بوده است.

البته این سناتور ارشد کمیته روابط خارجی سنای آمریکا تنها از دوست تاجرش رشوه نگرفته، بلکه سابقه دریافت پول های کلان از سوی وی پیش از این نیز در رسانه‌ها خبر ساز شده بود. در همین ارتباط پایگاه خبری« اینترسپت»، در گزارشی فاش کرده بود که«رابرت منندز» حامی سرسخت تحریم های ایران از گروهک منافقین و صهیونیستها برای فعالیت‌های انتخاباتی‌ خود کمک مالی دریافت کرده است. بر اساس گزارش‌ها منندز بیش از ۲۵هزار دلار کمک از کسانی دریافت کرده که مرتبط با گروهک تروریستی منافقین بوده‌اند.

البته منندز حدود ۳۰۰هزار دلار نیز از سازمان‌های حامی صهیونیستها کمک مالی دریافت کرده است. همین گزارش نشان می دهد که منندز از جولای ۲۰۱۳ تا ژانویه ۲۰۱۴ و حدود شش ماه مانع از اجرایی شدن توافق آمریکا با دولت عراق برای تحویل ۲۴ بالگرد تهاجمی آپاچی شد و بهانه آن را ارتباطات “نوری المالکی” نخست وزیر سابق عراق با ایران اعلام کرده بود.

گزارش« اینترسپت» تنها بخشی از فساد مالی گسترده منندز را شامل می شد چرا که وی در لیست دریافت کنندگان رشوه از منافقین در کنار جان بولتون ،رورا باکر و هواردین در صدر قرار دارد. این رشوه ها که در قالب کمک های مالی از سوی منافقین به افرادی مثل منندز پرداخت می شود، در قالب همکاری منافقین با شرکتهای تبلیغی صورت می‌گیرد. بدین صورت که منافقین با چند شرکت تبلیغی از جمله «هری واکر» و« اسپیکرز قرن ۲۱ »قرارداد همکاری بسته و این شرکتها نیز بنا به درخواست منافقین شخصیتهای سیاسی آمریکایی را به منظور سخنرانی در حمایت از منافقین استخدام می‌کنند. بنابر اعتراف این افراد آنها بابت هر سخنرانی در تجمعات مربوط به منافقین، علاوه بر هزینه‌های سفر و هتل درجه یک، پول دریافت می‌کنند.

پیش از این«اد رندل» فرماندار سابق پنسیلوانیا درباره دریافت رشوه های کلان از سوی خود و افرادی مثل منندز اعتراف کرده بود که در قبال یک سخنرانی ده دقیقه ای در حمایت از منافقین تنها خود وی ۲۰ هزار دلار دریافت کرده است.

زمانی که دانیل دنور خبرنگار فیلادلفیا سیتی پیپر، از اد رندل در باره حمایت غیرقانونی اش از منافقین پرسید، وی در پاسخ گفت: “اگر من را متهم کنید، باید ۶۷ آمریکایی دیگر را هم، اعم از هفت ژنرال که درعراق خدمت کرده اند، متهم کنید. شما باید جیمز جونز، اولین مشاور ارشد امنیت ملی پرزیدنت اوباما؛ مایکل موکازی، دادستان کل سابق ایالات متحده؛ لوییز فری، مدیر سابق اف بی آی؛ منندز … و همگی را متهم کنید.»

« منندز» و اکثر حامیان آمریکایی گروهک منافقین در قبال سخنرانی در اجتماعات هواداران این گروهک مبالغی قریب به ۱۵ هزار تا ۳۰ هزار دلار دریافت کرده‌اند. برخی نیز تا ۱۵۰ تا ۱۶۰ هزار دلار دریافت کرده و تمام هزینه‌های مسافرت آنها به شهرهای اروپایی و از جمله پاریس و ویلپنت و مخارج اقامت این افراد برای شرکت در اجتماعات منافقین پرداخت شده است. روزنامه کریستین ساینس مانیتور به نقل از یکی از مقامات وزارت خارجه آمریکا در این باره نوشت: «هماهنگ کننده سخنرانی‌های منافقین تماس می‌گیرد و می‌گوید بابت ۲۰ دقیقه سخنرانی ۲۰ هزار دلار نصیبتان می‌شود. هواپیمای خصوصی می‌فرستند و کار که تمام شد ۲۵ هزار دلار دیگر هم می‌دهند. گروهی هم می‌فرستند تا توضیح دهند راجع به چه چیزی حرف بزنید.»

اما رابرت منندز غیر از رسوایی مالی و دریافت رشوه از منافقین و صهیونیست ها، رسوایی اخلاقی را نیز در پرونده سیاه خود یدک می‌کشد. در مورد فساد اخلاقی رابرت منندز دو روایت از سوی رسانه‌ها منتشر شده است. نخستین مورد مربوط به خبر منتشر شده در مورد پیشنهاد “منندز” برای برقراری رابطه با “لوئیس آبراهام سانچز” دختری ۱۸ ساله و مهاجر بوده است. اداره امنیت داخلی آمریکا این خبر را تکذیب کرد و دفتر منندز نیز در مورد آن ابراز بی اطلاعی کرد. اما خبر مربوط به آن به صورت گسترده در رسانه‌های آمریکایی منتشر شد. دومین روایت در مورد رابطه غیر اخلاقی سناتور “منندز” موضوع رابطه غیر اخلاقی او زمانی مطرح شد که در سال ۲۰۱۲ میلادی درست ۶ روز پیش از رای گیری و در حین فعالیت کارزار انتخاباتی”منندز”، زنی در مصاحبه با شبکه تلویزیونی “ای بی سی” آمریکا فاش کرد که این سناتور آمریکایی در ازای پرداخت پول خواستار رابطه با او شده است. در آن زمان دو زن دیگر نیز در مصاحبه با وب سایت خبری “دیلی کالر” نزدیک به جناح محافظه کار آمریکا چنین مسئله‌ای را مطرح کردند. همه این اتهامات از سوی پلیس فدرال آمریکا و خود وی تکذیب شد. در همین رابطه واشنگتن‌پست نیز گزارش داد که گروهی از مأموران اف‌بی‌آی تحقیقاتی را در جمهوری دومنیکن و آمریکا آغاز کرده‌اند تا اتهامات مطرح‌شده علیه سناتور «رابرت منندز» را بررسی کنند. این سناتور آمریکایی متهم است که در سفری که به دومینیکن داشته، با چند فاحشه روابط نامشروع داشته است. واشنگتن پست به نقل از دو مقام آگاه به روند بررسی این پرونده، نوشت که هنوز مدرکی برای اثبات این اتهام به دست نیامده است. با این وجود تحقیقات در مورد ادعاهای مطرح شده علیه منندز همچنان ادامه دارد.یکی از این دو منبع آگاه می‌گویند مأموران اف‌بی‌آی در تحقیقات خود در دومینیکن از افراد سؤال کرده‌اند که آیا یک دکتر چشم‌آبی اهل فلوریدا (از دوستان نزدیک منندز و یکی از اصلی‌ترین حامیان مالی وی در رقابت‌های انتخاباتی) فاحشه‌هایی را به محل اقامت منندز برده است یا خیر؟!؟ به گفته یکی از این افراد که خواسته‌اند نام آن‌ها فاش نشود، اف‌بی‌آی این تحقیقات را پس از آن آغاز کرد که فردی با ارسال ایمیل‌هایی به این سازمان ادعا کرده است که دکتر «سالومن ملگن» زمانی که منندز در اقامتگاه او در جمهوری دومینیکن حضور داشته، چند فاحشه را نزد وی برده است. در همین برهه زمانی منندز علاوه بر روابط نامشروع و غیرقانونی، به دخالت در یک معامله امنیتی یکی از بنادر جمهوری دومینیکن نیز متهم شد. در رابطه با فساد رابرت منندز پرس تی‌وی نیز به نقل ازسازمان «شهروندان برای مسئولیت و اخلاقیات» که یک گروه نظارتی است، اعلام کرد:” باب منندز، سناتور دموکرات و رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنای امریکا در فهرست ۱۳ نماینده فاسد کنگره امریکا قرار دارد. این گروه منندز را در سال ۲۰۱۳ میلادی به این دلیل در این فهرست قرار داد که او چندین بار از جایگاه خود برای کمک به یکی از دوستان و کمک کنندگان مالی خود به نام سلومون ملگن استفاده کرده است.”

گزارش فساد مالی و اخلاقی منندز و ارتباط وی با دکتر «سالمون مگلن» اگر چه در سال ۲۰۱۳ و با اعمال نفوذ مندز و دوستانش به بهانه نبود دلایل کافی مسکوت گذاشته شد ولی گزارشها و تحقیقات اخیر دادستانی آمریکا نشان می دهد که این اتهامات درست بوده و این سناتور حامی نفاق ، تروریسم و صهیونیسم دقیقا به دلیل این اتهامات مجبور به کناره گیری و حضور در دادگاه شده است.

منندز غیر از فساد اخلاقی و مالی و دریافت رشوه های کلان از منافقین و سینه چاکی برای آنها از حامیان سرسخت رژیم صهیونیستی و لابی آیپک نیز هست. در سفر منندز به فلسطین اشغالی در می سال ۲۰۱۳ وی خطاب به «نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: « ۲۰ سال است که در کنگره و سنا فعالیت می‌کنم و همواره درباره منافع ملی و امنیت ملی آمریکا در سیاست خارجی به این دو اصل معتقدم منافع ملی ما در خاورمیانه تعریف شده است و امنیت ملی آمریکا هم با امنیت اسرائیل گره خورده است.» نتانیاهو نیز در این دیدار خطاب به به سناتور «باب منندز» گفت: «سناتور باب! شما یکی از دوستان واقعی اسراییل هستید. امروز چالش امنیت ملی ما ایران است که شما با وضع تحریم‌ها علیه این کشور نگرانی خود در این زمینه بصورت عملی اعلام کرده‌اید.»

مرور سخنرانی هاو مواضع رابرت مننندز تنها یک واقعیت را به خوبی ثابت می‌کند که منندز سه ماموریت و وظیفه بیشتر ندارد؛ او یا از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کند یا سنگ منافقین را به سینه می‌زند و یا خواهان تحریم یا حمله نظامی به ایران می‌شود. به نوشته هافینگتون پست وی جزو ۱۵ سناتوری است که خواهان حمله نظامی به ایران هستند. معلوم نیست منندز کی قرار است سخنی حتی در حد یک جمله در مورد رای دهندگان آمریکایی خود بر زبان آورد؟!؟ حال این سناتور حامی نفاق و صهیونیسم باید به خاطر رشوه هایی که گرفته مدتی نیز به جای حمایت از منافقین و رژیم صهیونیستی و ارائه طرح برای تحریم ایران به اتهامات خود پاسخگو باشد.

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17610

آنان که دفاع از حقوق بشر را در حمایت از منافقین تعریف می کنند

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانمجاهدین دات کام، تهران، چهارم آوریل ۲۰۱۵:…  نکته جالب این که شماری از این نمایندگان اسم فعال حقوق بشر و مدافع حقوق بشر را نیز یدک می کشند و ظاهرا دفاع از حقوق بشر را در دفاع و حمایت از گروهک تروریستی و ضد بشری منافقین تعریف کرده‌اند. البته در این جلسه طولانی که همه سخنرانان دغدغه رعایت حقوق بشر درباره منافقین را داشتند هیچ کس درباره کشته و زخمی شدن صدها زن و کودک یمنی …

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

لینک به منبع

همبستگی پارلمان انگلیس با منافقین تروریست

نمایندگان پارلمان انگلیس با منافقین تروریست اعلام همبستگی می کنند در حالی که دولت این کشور در ظاهر گروهک منافقین را به رسمیت نمی‌شناسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجاهدین”؛ شماری از نمایدندگان پارلمان انگلیس بار دیگر در یک به اصطلاح گردهمایی نوروزی با اعضای گروهک تروریستی منافقین اعلام همبستگی کردند. « دیوید جونز»، « دیوید ایمس»، « لرد کارلیل»، « آلن میل»، «متیو اوفورد»، « دیوید کرازبی»، « راجر گیل»، « باب راسل» ، « جان فرانسیس اسپلار» ، « تونی کلارک» ، « مگینس» ،« کاتر» ، «ولری کوربت » ، «کیرستی بریملو» ، «بیل باورینگ» و «دیوید وون» نمایندگانی بودند که با اعلام همبستگی با گروهک تروریستی منافقین و شاد باش عید نوروز به مریم قجر، آرزو کردند در سال جدید نظام جمهوری اسلامی سرنگون شده و به جای آن گروهک منافقین یک نظام دموکراتیک، آزاد و عادلانه در ایران برقرار سازد! البته این تمام خواسته نمایندگان حاضر در این جلسه نبود بلکه آنها دغدغه رعایت حقوق منافقین حاضر در کمپ لیبرتی را نیز داشتند.

نکته جالب این که شماری از این نمایندگان اسم فعال حقوق بشر و مدافع حقوق بشر را نیز یدک می کشند و ظاهرا دفاع از حقوق بشر را در دفاع و حمایت از گروهک تروریستی و ضد بشری منافقین تعریف کرده‌اند. البته در این جلسه طولانی که همه سخنرانان دغدغه رعایت حقوق بشر درباره منافقین را داشتند هیچ کس درباره کشته و زخمی شدن صدها زن و کودک یمنی در حملات وحشیانه عربستان به یمن که از قضا دولت انگلیس نیز حامی آن است، دغدغه ای نداشت.

نمایندگان حاضر در این جلسه قبلا نیز سعی کرده بودند با ارائه دعوی در دادگاه عالی انگلیس قانون عدم ورود مریم قجر سرکرده گروهک نفاق را به انگلیس لغو کنند که طرح تجدید نظر مطرح شده از سوی ۱۵ نماینده فرا حزبی مجلس انگلیس به رهبری «لرد کارلیل» نماینده لیبرال‌های مجلس طی حکمی با رای اکثریت قضات دیوان عالی انگلیس رد شد .این افراد در این فکر بودند تا از سرکرده منافقین به عنوان یک کارشناس سیاسی امور ایران، امور زنان، حقوق بشر و دموکراسی در اسلام برای سفر به انگلیس دعوت به عمل آورده تا وی در کاخ «وست مینستر» سخنرانی نماید.

لازم به ذکر است پیشتر نیز سفیر انگلیس در ایران در ارتباط با گروهک منافقین گفته بود: “دولت انگلیس این گروه را در کشور یک گروه رسمی نمی داند و برای آن احترام و شأنی قائل نیست و از تاریخچه فعالیت های تروریستی این گروه ” آگاهی کامل” آگاهی دارد” .

اما سئوال اینجاست چطور نمایندگان پارلمان انگلیس با منافقین تروریست اعلام همبستگی می کنند در حالی که دولت این کشور در ظاهر گروهک منافقین را به رسمیت نمی‌شناسد و از اقدامات و سوابق تروریستی آن نیز کاملا آگاه است؟!؟

عادل اعظمی: تشبهات بی‌نظیر دو فرقه با هشت صد سال فاصله تاریخی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16596

دشمن احمق هم نعمتی است

مجاهدین دات کام، تهران، بیست و یکم فوریه ۲۰۱۵:… حال و روز منافقین زیاد خوب نیست یا بهتر بگوییم اصلا خوب نیست. این را می شود از یک نگاه اجمالی به سایت اصلی گروهک دید. منافقین از سر استیصال و بی سوژگی وقتی دیگر هیچ چیزی نتوانسته‌اند پیدا کنند تا بر ضد نظام جمهوری اسلامی از آن استفاد کنند، متوسل به تخیل و ذهن پریشان خود شده‌اند. اما ظاهرا تخیلشان نیز خوب کار نمی کند اگر بنا بر نوشتن خبر …

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

لینک به منبع

دشمن احمق هم نعمتی است

۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۱۲

منافقین از سر استیصال و بی سوژگی وقتی دیگر هیچ چیزی نتوانسته اند پیدا کنند تا بر ضد نظام جمهوری اسلامی از آن استفاد کنند متوسل به تخیل و ذهن پریشان خود شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجاهدین”؛ حال و روز منافقین زیاد خوب نیست یا بهتر بگوییم اصلا خوب نیست. این را می شود از یک نگاه اجمالی به سایت اصلی گروهک دید. منافقین از سر استیصال و بی سوژگی وقتی دیگر هیچ چیزی نتوانسته‌اند پیدا کنند تا بر ضد نظام جمهوری اسلامی از آن استفاد کنند، متوسل به تخیل و ذهن پریشان خود شده‌اند. اما ظاهرا تخیلشان نیز خوب کار نمی کند اگر بنا بر نوشتن خبر دروغ است لااقل یک دروغ باور پذیر بنویسند!

مریم رجوی تروریست

«دو بسیجی در روز روشن و در ساعت ۳ بعد از ظهر وارد یک کتابفروشی می شوند این دو بسیجی که قصد دزدی داشتند توسط کتابفروش دستگیر و صاحب کتابفروشی به همراه سایر مشتریان گوشمالی سختی به آنها می دهد».!!

خبر نویس منافقین توضیح نمی دهد که این خبر را از کجا آورده و چگونه به هویت این دو دزد پی برده که بسیجی بودند؛ و باز توضیح نداده که دزدها مگر عقل و شعور نداشتند که روز روشن را برای دزدی انتخاب کرده باشند. و این دو دزد چگونه یک کتابفروشی را آنهم زمانی که پر مشتری بوده برای دزدیشان انتخاب کرده اند؟ و باز توضیح نداده که چگونه دو دزد توسط یک نفر دستگیر شده اند؟ امان از بی سوژگی!!!! چه ها که نمی کند وقتی هر روز مجبور باشی تخیلت را برای نوشتن خبر دروغ به کار بگیری زمانی هم فرا می رسد که دیگر چیزی به ذهنت نمی رسد و مجبور می شوی اینچنین موجبات شادی و خنده دیگران را فراهم کنی. دشمن احمق هم نعمتی است.

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15105

سناتور مک کین، حامی داعش و مجاهدین خلق، حامی قتل عام فلسطینیان، این بار نگران تروریسم در منطقه شد

مجاهدین دات کام، تهران، سی و یکم دسامبر ۲۰۱۴:… اما حمایت مک کین از تروریسم و گروه‌های تروریستی تنها به گروهک تروریستی منافقین محدود نمی شود؛ شاید هیچ کس در منطقه خاورمیانه به اندازه وی طی سالهای گذشته از تروریستها و تسلیح آنها حمایت نکرده است. او در این مورد گوی سبقت را از همه دولتمردان آمریکایی ربوده است. در سال ۲۰۱۱، مک کین پیشتاز و حامی طرح‌های سیا برای پشتیبانی …

What makes Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) and ISIS brothers

در رابطه با امریکایی هاای که برای لابی کردن قاتلین سربازانشان زیر پرچم مجاهدین خلق می ایستند چه باید گفت؟!!

لینک به منبع

سناتور حامی نفاق نگران گسترش تروریسم

نگرانی از گسترش تروریسم از سوی مک کین در حالی است که علاوه بر حمایت آشکار وی از گروهک تروریستی منافقین تصاویر دیدار وی با ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی تکفیری داعش نیز در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجاهدین”؛ سناتور مک‌کین اخیرا در سفر به عراق و برای هزارمین بار در یک مصاحبه با تلویزیون الحره مدعی شده است که «ایران تروریسم را در منطقه منتشر می کند». نگاهی به سوابق وی به خوبی می‌تواند مشخص کند که چه کسی حامی تروریسم است؟ و چه کسی به راستی تروریسم را در منطقه گسترش می‌دهد؟

مک‌کین دو هفته پیش به همراه گروهی از سناتورهای آمریکا با تشکیل جلسه‌ای در سنای آمریکا ضمن ابراز نگرانی در مورد وضعیت گروهک تروریستی منافقین و اعضای حاضر در لیبرتی از دولت این کشور خواست که هوای تروریستهای منافق را داشته باشد. جان مک‌کین آبان ماه گذشته نیز با ارسال نامه‌ای به جان کری، وزیر خارجه آمریکا از وی خواسته بود به وضعیت اعضای گروهک منافقین و ساکنان لیبرتی در عراق توجه بیشتری کند. در نامه وی آمده بود: «ما برای محافظت از این گروه از مخالفان حکومت ایران کمیته‌ای تشکیل داده‌ایم و مشتاقانه منتظر همکاری شما با این کمیته در روند اقدامات آن هستیم»

در بحبوحه جنگ غزه نیز زمانی که زنان و کودکان مظلوم فلسطینی زیر بمبارانهای بی‌امان صهیونیستها پر پر می‌شدند، جان مک‌کین به همراه تنی چند از دیگر سناتورهای آمریکایی طی نامه‌ای به جان کری نگرانی عمیق خود را در مورد سلامتی منافقین ساکن لیبرتی اعلام کردند و از کری خواستند که به تعهد آمریکا در حفاظت از منافقین عمل کند.

پیش از نامه به جان کری مک کین در نامه‌ای به اوباما نیز مدعی شده بود که «در صورت ادامه فعالیت‌های داعش، منافقین در خطر جدی قرار خواهند گرفت. وی به همین بهانه از دولت آمریکا خواسته بود که به دنبال یافتن جایی «ثابت و امن» برای ساکنان کمپ لیبرتی، باشد.» ادعای مک‌کین در مورد تهدید جانی منافقین از سوی گروه تکفیری داعش در حالی است که طی ماه‌های گذشته اخبار و گزارشهای متعددی در رسانه‌های منطقه و حتی خبرگزاری‌های غربی از همکاری داعش و منافقین منتشر شده است. منابع فرانسوی مرداد ماه گذشته از مشارکت عناصر گروهک تروریستی منافقین در جنگ علیه دولت عراق در کنار تکفیری داعش پرده برداشته بودند.

«حیدر الشرع»، نماینده پارلمان بین المللی امنیت و صلح در عراق نیز در همین زمان افشا کرد که گروهک تروریستی منافقین از مدت‌ها پیش ماموریت رساندن کمک‌های مالی مورد نیاز عناصر تکفیری داعش در کنار تامین حمایت‌های لجستیکی و نظامی این گروه تکفیری را برعهده دارد. در زمان تصرف موصل توسط داعش نیز منافقین با ذوق زدگی تمام از تروریست های داعش به عنوان انقلابی یاد کرد.

اما حمایت مک کین از تروریسم و گروه‌های تروریستی تنها به گروهک تروریستی منافقین محدود نمی شود؛ شاید هیچ کس در منطقه خاورمیانه به اندازه وی طی سالهای گذشته از تروریستها و تسلیح آنها حمایت نکرده است. او در این مورد گوی سبقت را از همه دولتمردان آمریکایی ربوده است. در سال ۲۰۱۱، مک کین پیشتاز و حامی طرح‌های سیا برای پشتیبانی از “شورشیان لیبیایی” بود. حتی با وجود آنکه رهبر شورشیان لیبی یعنی عبدالحکیم الحسیدی به همکاری با القاعده اقرار کرد و تنها چند ماه بعد، همان “شورشیان” پرچم القاعده را روی کاخ دادگستری بنغازی برافراشتند. در سوریه نیز مک کین از ابتدای شروع بحران خواستار تسلیح تروریستهای سوری بود. سال گذشته، مک کین به سوریه سفر کرد تا با اعضای ارشد گردانهای عصیفت الشمال دیدار کند.(گروهی که با القاعده بیعت کرده اند) بعد از اینکه مشخص شد چند نفر از حاضران در این جلسات در ربودن ۱۱ مسافر لبنانی نقش داشتند بحث و جدلهای گسترده‌ای در مورد این جلسات به وجود آمد. دیدارهای مکرر مک کین با تروریستهای جگرخوار سوری حتی صدای هم حزبیهای وی را نیز درآورد. لوی دومرت که خود از اعضای حزب جمهوری‌خواه است، صراحتا اعلام کرد که مخالفان سوری که مک‌کین با آنها دیدار کرده است از تروریستهای وابسته به شبکه القاعده هستند. نگرانی از گسترش تروریسم از سوی مک‌کین در حالی است که علاوه بر دیدارهای مرتب با تروریستها در سوریه طی سه سال گذشته حتی تصاویر دیدار وی با ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی تکفیری داعش نیز در فضای مجازی منتشر شد.

حال شما قضاوت کنید کسی که هیچ رسالتی برای خود غیر از حمایت از تروریسم و تروریستها در منطقه خاورمیانه برای خود قائل نیست و طی سه سال گذشته تمام توان خود را صرف تجهیز و بسیج تروریست ها در سوریه و عراق کرده و تصاویر دیدارهای او با سران داعش و النصره نیز منتشر شده و نامه ها در حمایت از منافقین نوشته و سخنرانیها در حمایت از تروریسم کرده، چگونه مدعی می‌شود که ایران حامی تروریسم است؟ 

***

همچنین:

تمامیت ارضی ایران فدای مطامع منافقین (فرقه رجوی) + مصاحبه کامل مزدور مریم رجوی با شبکه العربیه

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسممجاهدین دات کام، هفدهم اوت ۲۰۱۴: … شبکه تلویزیونی العربیه وابسته به رژیم عربستان سعودی که ارتباطات بسیار نزدیکی نیز با مفتی‌های وهابی سعودی دارد در برنامه موسوم به «نقطه نظام» روز جمعه خود با مریم قجر سرکرده گروهک تروریستی منافقین گفت و گوی مفصلی را انجام داد که روز بعد نیز سایت فارسی العربیه متن کامل ترجمه شده آن را در خروجی سایت خود منتشر کرد. این …

باند رجوی توسری خور بین اعراب و غرب؛ قرائت کیفرخواست باندرجوی از شبکه العربیه

ایران دیدبان، هفدهم اوت ۲۰۱۴: …  کشورهای عرب و مسلمان به همراه مجاهدین می توانند و باید رژیم ملاها را از منطقه جارو کنند و صلح و همزیستی را به منطقه برگردانند.» آویزان شدن بقایای رجوی به کشورهای عربی نشان می‌دهد گزارشهایی که در مورد بکارگیری دار و دسته رجوی توسط کشورهای عربی منتشر شده است، صحت ندارد و حتی آنان نیز اعتنایی به این دار و دسته ندارند و می دانند که از این گروه به گل نشسته کاری …

اشتباه فاحش شیخ عبدالله عربستان سعودی در قبول جایگزینی صدام حسین (ملک عبدالله ولینعمت جدید گروه مزدور مجاهدین خلق، فرقه رجوی) + متن کامل حرفهای مریم رجوی در تلویزیون العربیه (عربستان سعودی)

به نقل از مجاهدین دات کام (تهران) و شبکه العربیه (عربستان)، شانزدهم اوت ۲۰۱۴: …  اشتباه فاحش اول این کشورها این است که هیچ شناخت درست و دقیقی از تحولات داخلی و درجه استحکام و ثبات سیاسی و اجتماعی ایران ندارند و به خاطر همین فکر می کنند می توانند در ایران انقلاب یا تنش سیاسی یا اجتماعی ایجاد کنند قطعا در صورت اراده، جمهوری اسلامی ایران امکانات بسیار بیشتری برای