رد پای مجاهدین خلق در قتل دانشمند هسته ای ایران

رد پای مجاهدین خلق در قتل دانشمند هسته ای ایران

رد پای مجاهدین خلق در قتل دانشمند هسته ای ایرانمزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، اول دسامبر 2020:… هر چقدر که مجاهدین خلق ادعا کنند که از سال 2002 دست به خشونت نزده‌اند و همین ادعا باعث بیرون آمدنشان از فهرست تروریستی در سپتامبر 2012 شده باشد، تحقیقات و شواهد امروز گویای آن است که این گروه هرگز خشونت را کنار نگذاشته است، دست کم نه تا همین جمعه گذشته. مهم ترین دلیل برای اثبات نقش مجاهدین خلق در کشتار دانشمندان ایرانی می تواند آخرین پیام مسعود رجوی رهبر ناپدید شده آن‌ها باشد که همین ماه گذشته در رسانه‌های گروه منتشر شد. او در این پیام پذیرفت که هفده هزار نفر از ایرانیان را تا کنون کشته است و به رهبر ایران وعده داد که افراد بیشتری را خواهد کشت. رد پای مجاهدین خلق در قتل دانشمند هسته ای ایران 

MEK Part of Mossad Assassination TeamsMEK Part of Mossad Assassination Teams

رد پای مجاهدین خلق در قتل دانشمند هسته ای ایران

انجمن نجات مرکز فارس دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

لینک به متن انگلیسی:

MEK Footprint In Assassination Of Iranian Nuclear Scientists

ترور دانشمند هسته ای ایرانی دکتر محسن فخری زاده، بار دیگر توجه‌ها را به سوی سابقه طولانی سازمان مجاهدین خلق به عنوان یک گروه تروریستی جلب کرد. گروهی که حملات تروریستی بسیاری علیه مقامات سیاسی و نظامی و شهروندان ایرانی و اخیرا دانشمندان هسته ای ایران مرتکب شده است.

رد پای مجاهدین خلق در قتل دانشمند هسته ای ایران

رد پای مجاهدین خلق در قتل دانشمند هسته ای ایران

در نوامبر سال 2012، پس از ترور دست کم پنج دانشمند هسته ای ایران بین سال‌های 2007 تا 2012، پایگاه خبری ان بی سی نیوز افشا کرد که اسرائیل با همکاری مجاهدین خلق مسئول قتل دانشمندان هسته‌ای ایران است. در این گزارش آمده است که «دو مقام آمریکایی با تایید اتهام‌های رهبران ایران به ان بی سی نیوز گفتند که حملات مرگبار علیه دانشمندان هسته‌ای ایران توسط گروه مخالف ایرانی که از سوی سرویس‌های جاسوسی اسرائیل پشتیبانی مالی، نظامی و تسلیحاتی می‌شود، انجام شده است.»

به علاوه، شواهد بیشتر را رسانه‌های تبلیغاتی خود مجاهدین خلق فراهم می‌کنند. در یکی از به اصطلاح کنفرانس های مطبوعاتی مجاهدین خلق که ماه گذشته در دفتر واشنگتن تشکیلات برگزار شد، علیرضا جعفرزاده چهره تبلیغاتی تشکیلات ادعا کرد که دکتر فخری‌زاده فرمانده سپاه پاسداران است که بر یک «سایت ساخت سلاح های هسته‌ای» نظارت دارد.

علیرضا جعفرزاده رد پای مجاهدین خلق در قتل دانشمند هسته ای ایران

علیرضا جعفرزاده

ایران اینترنشنال در گزارشی در این باره نوشت: « جعفرزاده ادعا کرد که سایت جدیدی که واقع در سرخه حصار در شرق تهران است برای ساخت تسلیحات فرامرزی است.»

یک ماه پس از افشاگری‌های کذایی، حمله تروریستی به محسن فخری زاده یادآور همان الگوی همکاری مجاهدین_موساد است، که ان بی سی نیوز پیش از این افشا کرده بود. بنابراین، بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران برای اشاره به نقش مجاهدین خلق در این حمله تردید نکردند.

رضا نصر کارشناس حقوق بین الملل از موسسه پژوهش های بین المللی ژنو، ساعتی بعد از انتشار خبر حادثه ترور در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: «وزارت امور خارجه آمریکا مجاهدین خلق را بر مبنای آن که خشونت را کنار گذاشته و ظاهرا یک دهه مرتکب حرکات تروریستی نشده است، از فهرست سازمان‌های تروریستی خارجی حذف کرد. احتمال دست داشتن مجاهدین خلق در عملیات تروریستی امروز در ایران باید این تصمیم را ملغی کند». رضا نصر در توییت دیگری که به فارسی منتشر کرد توصیه کرد که در صورت تایید نقش مجاهدین خلق در قتل فخری زاده باید برای دوباره قرار گرفتن این گروه در فهرست تروریستی اقدامات قانونی لازم انجام شود.

تریتا پارسی بنیان‌گذار و رییس پیشین شورای ملی ایرانی آمریکایی (نایاک) در توییتر نوشت:

«اسرائیل پیش‌تر از عوامل گروه تروریستی ایرانی مجاهدین خلق برای به راه انداختن حملاتی در ایران استفاده کرده است. مجاهدین خلق گروهی است که برای اولین بار حملات انتحاری را در ایران براه انداخت.»

How the assassination of Iran’s top nuclear scientist can sabotage diplomacy & start a war

او به درستی به سوابق مجاهدین خلق به عنوان اولین تروریست‌های انتحاری در تاریخ ایران اشاره می‌کند.

تریتا پارسی : رد پای مجاهدین خلق در قتل دانشمند هسته ای ایران

تریتا پارسی

اولسی یازجی، تاریخ نگار آلبانیایی، متخصص در تاریخ اسلام، ملی گرایی و مدرنیته و همچنین فعال حقوق بشر و علاقمند به مساعدت به خانواده های اعضای مجاهدین خلق است که خواستار ملاقات با عزیزانشان در کمپ مجاهدین خلق در آلبانی هستند. او نیز در حساب توییتری خود با اشاره به نقش مجاهدین خلق و اسرائیل در حادثه تروریستی اخیر چنین نوشت: « آیا اسرائیل و مافیای مجاهدین خلق و مریم رجوی مستقر در آلبانی دانشمند ایرانی محسن فخری‌زاده را به قتل رساندند؟»

پویا عالی مقام، تارخ نگار خاورمیانه مدرن و متخصص در تاریخ ایران، عراق و شامات درباره واکنش مجاهدین خلق به ترور فخری زاده توییت کرد: «توجه کنید که چگونه اعضا و رهبری مجاهدین خلق درباره کشتار وحشیانه دانشمند ایرانی سکوت کردند و محکوم نکردند. آن ها به امید بروز جنگ علیه ایران هستند. فکر می‌کنند که هدف ( رسیدن به قدرت) وسیله ( جنگ و نابودی ایران) را توجیه می کند.»

مسعود بهنود از روزنامه نگاران سرشناس و منتقدان جمهوری اسلامی نیز در توییتر خود نوشت:

« امروز ابزار بلوف و خودنمایى در خدمت اسرائیل است، اما یک حس موذى میگوید ترور فخری‌زاده دانشمند اتمى، کار مجاهدین است. یا دست کم اینکه مجاهدین در این کار نقش اساسى داشته اند. به دهها دلیل نیروهاى جاسازى شده در بخشهاى موثر و حساس، ته نکشیده بلکه ذخیره آنهاست و پولساز است.»

هر چقدر که مجاهدین خلق ادعا کنند که از سال 2002 دست به خشونت نزده‌اند و همین ادعا باعث بیرون آمدنشان از فهرست تروریستی در سپتامبر 2012 شده باشد، تحقیقات و شواهد امروز گویای آن است که این گروه هرگز خشونت را کنار نگذاشته است، دست کم نه تا همین جمعه گذشته. مهم ترین دلیل برای اثبات نقش مجاهدین خلق در کشتار دانشمندان ایرانی می تواند آخرین پیام مسعود رجوی رهبر ناپدید شده آن‌ها باشد که همین ماه گذشته در رسانه‌های گروه منتشر شد. او در این پیام پذیرفت که هفده هزار نفر از ایرانیان را تا کنون کشته است و به رهبر ایران وعده داد که افراد بیشتری را خواهد کشت.

مزدا پارسی

لینک به منبع

رد پای مجاهدین خلق در قتل دانشمند هسته ای ایران

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/جنایت-مشترک-فرقه-رجوی-با-اسرائیل/

جنایت مشترک فرقه رجوی با اسرائیل

جنایت مشترک فرقه رجوی با اسرائیل علیرضا جعفرزادهانجمن نجات، مرکز لرستان، سی ام نوامبر 2020:… وقتی مزدور مقیم آمریکا ، عضو فرقه رجوی؛ علیرضا جعفر زاده در کنفرانس مطبوعاتی تحت حمایت آمریکا به افشاگری علیه سایت های هسته ای ایران مبادرت مینماید و بعد از او مهدی ابریشمچی از سران فرقه ضد میهن نیز در همان ایام، کنفرانس خبری ترتیب میدهد و دقیقا با استفاده از همان پوستر و همان اسناد ادعایی که در همان هفته در دستان نتانیاهو در اسرائیل علیه ایران عقده گشایی میکند هیچ جایی برای انکار باقی نمیگذارد که همه این عناصر پلید ضد ایرانی سرشان در یک آخور است و البته ترس و وحشت آنها از پیشرفت علمی و اقتدار ایران نیز قابل اغماض نمیباشد . جنایت مشترک فرقه رجوی با اسرائیل . 

اقدامی دیگر از جنایت مشترک فرقه رجوی با اسرائیل

انجمن نجات مرکز لرستان یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

بار دیگر دستان تا مرفق آلوده فرقه رجوی در اتحادی خائنانه با اسرائیل جنایت کار در ترور ناجوانمردانه دکتر فخری زاده دانشمند هسته ای ایران نمایان شد .

سابقه همدستی و جاسوسی فرقه رجوی برای اسرائیل بخصوص در ترور دانشمندان هسته ای ایران تازگی ندارد و مسبوق به سابقه میباشد . میتوان با مروری بر حوادث و اتفاقات گذشته ، سبک و مدل فعالیت و تبلیغات فرقه رجوی و نتانیاهو علیه فعالیت هسته ای ایران در خصوص اقدامات مشترک این دو مرکز جنایات بدرستی و وضوح کامل پی برد .

جنایت مشترک فرقه رجوی با اسرائیل علیرضا جعفرزاده

علیرضا جعفرزاده

وقتی مزدور مقیم آمریکا ، عضو فرقه رجوی؛ علیرضا جعفر زاده در کنفرانس مطبوعاتی تحت حمایت آمریکا به افشاگری علیه سایت های هسته ای ایران مبادرت مینماید و بعد از او مهدی ابریشمچی از سران فرقه ضد میهن نیز در همان ایام، کنفرانس خبری ترتیب میدهد و دقیقا با استفاده از همان پوستر و همان اسناد ادعایی که در همان هفته در دستان نتانیاهو در اسرائیل علیه ایران عقده گشایی میکند هیچ جایی برای انکار باقی نمیگذارد که همه این عناصر پلید ضد ایرانی سرشان در یک آخور است و البته ترس و وحشت آنها از پیشرفت علمی و اقتدار ایران نیز قابل اغماض نمیباشد .

جنایت مشترک فرقه رجوی با اسرائیل علیرضا جعفرزاده

بنیامین نتانیاهو

اما وقوع چنین اقدام تروریستی جدید و شهادت دکتر فخری زاده بطور خاص در شرایط زمانی و حوادث اخیر از منظری قابل تامل است که به اختصار به محورهای اصلی آن میپردازیم .

شکست مفتضحانه ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خود اتفاق قابل توجهی است که در تاریخ انتخابات آمریکا بندرت اتفاق افتاده و از 45 رئیس جمهور تاریخ آمریکا تعداد اندکی که حدودا اندازه انگشتان دست نمی شوند موفق به کسب آراء در دور دوم نشده اند که یک نفر از آنها بنام جان اف کندی ترور شده.
و ترامپ نیز بعلت ناکار آمدی و ناتوانی و بی اهمیتی در مقابل ویروس کرونا ، عدم پایبندی به تعهدات بین المللی ، سرکوبی شدید اعتراضات داخلی بخصوص موضوع نژاد پرستی ، تزلزل و بی ثباتی در تصمیم گیری و سیاست گذاری و البته دست انتقام خدا در خونخواهی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یار باوفایش ابو مهدی المهندس موجب شکست او در انتخابات شد .

حال آنکه از آغاز روی کار آمدنش با ترکیب جان بولتن ، رودی جولیانی ، پمپئو و سایراعضاء ضد ایرانی کابینه با توپ پر برای به زانو در آوردن ایران پابه صحنه گذاشتند که یا ایران را از موضع پایین وادار به مذاکره کنند و یا از طریق تحریم های ظالمانه و یا اقدامات نظامی موفق به تغییر آرایش در ایران شوند. فرقه رجوی و شخص مریم رجوی سالیان است رفیق گرمابه و گلستان بولتن و رودی جولیانی میباشند.

چندین بار در این چهار سال هفتاد قلم آرایش نموده و برای جشن کریسمس در ایران و رقص با بولتن در تهران قباهای زیادی دوخته بود حال همه به رخت عزا تبدیل شدند و این ترکیب در روزهای اخر دست و پامیزنند تا با اینگونه اقدامات ضد بشری ایران را عملا در یک واکنش احساسی قرار داده ودر آن دام حیله گرانه ای که توسط ترامپ ، اسرائیل و آل سعود و فرقه رجوی پهن شده ایران را وارد درگیری نا خواسته نمایند. ولو محدود تا برای خود دستاوردی تدارک ببینند .

موضوع بعدی عصبانیت اسرائیل از شکست ترامپ و ارتباطات جدیدش با برخی حکام عرب و نگرانی ها از روی کار آمدن جو بایدن و احتمال ناخشنودی بایدن با حکام عرب بخصوص عربستان سعودی ، امکان بازگشت بایدن به برجام و مذاکره با ایران و رفع برخی موانع اقتصادی و پیشرفت هرچه بیشتر برنامه هسته ای ایران که اگرچه قطعا هر رئیس جمهوری در امریکا سرکار بیاید ناگزیر به حمایت قاطع از امنیت اسرائیل است، اما بی مهری احتمالی امریکا به آل سعود و توافقی هرچند نیم بند با ایران و بازگشت به برجام و پیشرفت هرچه بیشتر برنامه هسته ای ایران خود ناکامی و اوقات تلخی قابل توجهی برای این اتحاد شوم محسوب میشود لذا به مصداق ” الغریق یتشبث بکل حشیش ” تلاش میکنند تا مسیر هموار احتمالی آینده را منحرف نمایند .

در این میان موضوع مهم و قابل توجه همان اقتدار ایران در عرصه نظامی – امنیتی میباشد که در این چند سال اخیربا وجود تحریم های بسیار سخت و ظالمانه، ایران درزمینه پیشرفتهای خیره کننده موشکی ، نیروی دریایی و شناورهای جدید سپاه ، پدافند هوایی و راداری ، سیستم پهبادی ، توانمندی اطلاعاتی نظام که موجب شد تا کرک و پر قدرت های خارجی در حمایت و تدارک سران گروه های ضد انقلاب کاملا بریزد و نیروهای مقتدر اطلاعاتی امنیتی ایران در همین سال روح الله زم که بقول خودش همسان با نخست وزیر فرانسه تحت حفاظت بود ، جمشید شارمهد مسئول و سازمانده گروه سلطنتی و عامل انفجارات شیراز و حبیب کعبی مشهور به حبیب اسیود از رهبران تجزیه طلب خوزستان و از طراحان حمله به رژه نیرو های مسلح در اهواز که همه مانند موش آب کشیده در چنگال پرقدرت نیرو های اطلاعاتی ایران قرار گرفتند و نیرو های مسلح را به قدرتی مهم و قابل انکار تبدیل نموده که چین و روسیه با اشتیاق خاص و حتی احساس نیاز به رزمایش مشترک با ایران مبادرت نمودند که البته خود این رزمایش مشترک نیز موجب خشم و ترس آمریکا و اسرائیل و برخی حکام عرب قرار گرفت که خزیدن عربستان و امارات به آغوش اسرائیل نیز در همین زمینه قابل فهم و تحلیل است .

و نهایتا عبور موفقیت آمیز ایران از تنگه ها و بحران های اقتصادی ، سیاسی و تحریم های فلج کننده نیز خود موضوع مهمی ست که به جرات میتوان گفت هرکشوری دیگر بجای ایران بود تاکنون بارها فرو ریخته بود که به لطف خدا ، مردم شریف و مقاوم ایران و صد البته جبهه مقاومت و نیروهای مسلح ، افق های روشنی در چشم آنداز است که نور آن را حتی در دستاوردهای علمی شهید بزرگ هسته ای دکتر فخری زاده در پیشرفت پدافند هسته ای ، و مقابله موثر و موفقیت آمیز با کرونا در آینده نزدیک خواهیم دید . و مردم ایران و مسئولین حکومتی با شهید فخری زاده تجدید عهد میکنند که به پیش می تازیم و هرگز تن به ذلت نخواهیم داد وسران فرقه رجوی نزد مردم ایران همان منافقین منفور و وطن فروش هستند و بس . مرگ تدریجی در آلبانی را انتظار میکشند . مردم ایران موفق خواهند شد .

اقدامی دیگر از جنایت مشترک فرقه رجوی با اسرائیل

***

ز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائیاز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

Mossad MEK Assassinated FakhrizadehMossad And MEK Role in Fabrication of Nuclear Documents against Iran

همچنین: