رسانه آلبانیایی: هزینه استقرار دشمنان ایران در قلب آلبانی چقدر است؟

رسانه آلبانیایی: هزینه استقرار دشمنان ایران در قلب آلبانی چقدر است؟

پارس تودی به نقل از پارنا، آلبانی، نوزدهم سپتامبر 2016:…  رسانه آلبانیایی زبان “Parrena” در ادامه با طرح این سوال که “آیا آلبانی به چنین خطری نیاز داشت؟” می نویسد:  “البته که هر چیزی قیمتی دارد. برای اینکه این معامله انجام شود، چند ماه پیش جان کری، وزیر امور خارجه ایالات متحده امریکا به آلبانی آمد. اما سوال اینجاست که هزینه این معامله چقدر است تا دشمنان ایران در قلب آلبانی مستقر شوند؟ چنین معامله ای اگر در مسیر … 

از بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدیناز بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدین

Can Albania deradicalise Mojahedin Khalq Rajavi cultآیا آلبانی میتواند به تعهداتش عمل نماید و مانع هجوم تروریست ها به داخل اروپا گردد؟

لینک به منبع

رسانه آلبانیایی: هزینه استقرار دشمنان ایران در قلب آلبانی چقدر است؟

رسانه آلبانیایی پارنا “Parrena” در گزارشی با عنوان ” آلبانی در آستانه جنگ، نتیجه پذیرش منافقین” از حضور گروهک تروریستی منافقین در کشور آلبانی انتقاد کرد.

رادیو آلبانیایی پارس تودی: رسانه آلبانیایی پارنا “Parrena” در گزارشی با عنوان ” آلبانی در آستانه جنگ، نتیجه پذیرش منافقین” ضمن انتقاد از حضور گروهک تروریستی منافقین در کشور آلبانی نوشت: همچون صهیونیست ها که در قرن گذشته در سرزمین فلسطین مستقر شدند، 3000 تن از اعضای گروهک تروریستی منافقین نیز در آلبانی ریشه دوانده اند.

این پایگاه اینترنتی در ادامه آورده است: “مشکل مطلقاً این نیست که ما با گروهی از انسان ها که متعلق به قومیت، نژاد و مذهبی خاص هستند، سر و کار داریم بلکه مسئله اساسی اینجاست که اعضای گروهک تروریست منافقین، دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران به شمار می آیند. نه تنها دشمنان در ایدئولوژی، بلکه جنگجویان فعالی هستند که نظام ایران به صورت رسمی آنها را دشمن خود اعلام کرده است.

با پذیرش اعضای گروهک منافقین توسط آلبانی، جبهه جنگ ایران-اروپا در میان سرزمین آلبانی قرار دارد. این گروه به زودی رسانه های خود را راه اندازی کرده و به فعالیت در داخل مرزهای آلبانی شدت خواهند بخشید و این در حالی است که مورد محافظت دولت آلبانی قرار دارند.”

رسانه آلبانیایی زبان “Parrena” در ادامه با طرح این سوال که “آیا آلبانی به چنین خطری نیاز داشت؟” می نویسد:  “البته که هر چیزی قیمتی دارد. برای اینکه این معامله انجام شود، چند ماه پیش جان کری، وزیر امور خارجه ایالات متحده امریکا به آلبانی آمد. اما سوال اینجاست که هزینه این معامله چقدر است تا دشمنان ایران در قلب آلبانی مستقر شوند؟ چنین معامله ای اگر در مسیر منافع ملی آلبانیایی ها مانند “اتحاد کوزوو با آلبانی” باشد، توجیه می شود. اما طی ماههای گذشته، تغییری در شهرهای آلبانی دیده نشده است، به جز اینکه اعضای گروهک منافقین، به مراکز فروش موبایل حمله ور شده تا با آخرین مدل از گوشی های همراه و تبلت ها مجهز شوند.”

این رسانه به انتقاد از دولت آلبانی ادامه داد و نوشت: “افکار عمومی آلبانی در زمان مناسب نتوانست درک کند که آوردن جنگ به خانه خود، به چه معناست! رویای هر سیاستمدار آلبانیایی این است: «روابط با آمریکا خوب باشد و دیگر مسائل اهمیت ندارد».  بنابراین “ادی راما” نخست وزیر آلبانی با این تفکر استفاده از فرصت به این عرصه گام نهاد.  آیا تمجید سفیر امریکا از دولت راما به دلیل نتایج شگفت انگیزش در اوج عملیات مبارزه با مواد مخدر، قسمتی از این معامله بوده است؟!

آیا ناتوانی سیاسی «لولزیم باشا»، رییس حزب مخالف دموکراتیک و فشار بر «ایلیر متا»، رییس حزب LSI و رییس پارلمان آلبانی بخشی از این معامله است؟! حتی شاید ماندن بر مسند حکومت در دوره آتی نیز بخشی از این معامله باشد؟ اگر چنین مسایلی قیمت معامله را تعیین کرده باشد، بدین معنی است که آلبانیایی ها جنگ را با قیمت بسیار ارزان به خانه خود آوردند.”

“Parrena” در خاتمه می نویسد: “در حال حاضر آمریکا به سمت بهبودی روابط با ایران پیش می رود و اتحادیه اروپا نیز اقدامات جدی را در جهت بهبود روابط با ایران انجام داده است. اما ما، “وطن اعضای گروهک تروریستی منافقین” چه کاری را انجام داده ایم و چه بدست آورده ایم! منافقین، جنگی را که چندین دهه پیش آغاز کرده اند اکنون در “سرزمین وعده شده” و در فلسطینی که در قلب بالکان نمود پیدا کرده است، ادامه خواهند داد.

راستی، با وجود این گروه چه اتفاقی خواهد افتاد؟! رسانه ها در حال چه کاری هستند؟ آیا رسانه ها هم در فقر اطلاعاتی درباره این موضوع به سر می برند؟! نه، چنین چیزی ممکن نیست. با کمترین جستجویی در گوگل یا ویکی پدیا می توان همه چیز را درباره منافقین فهمید و خطری را که از سوی آنها به وجود خواهد آمد، می توان درک کرد. اما به نظر می آید که رسانه ها نیز همچون مسایل دیگر مربوط به دولت، درباره این موضوع نیز خود را به بهایی اندک فروختند.”

العربیه عربستان سعودی نماینده رجوی در العربیه سعودی: تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

https://youtu.be/bQKaQTYVik4

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسمراز تروریستهای مجاهدین برملا شد (میثمی: رجوی را نمیدانم ولی سازمان مرحوم است)

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال

مسعود خدابنده بی بی سیلینک به ویدئو در سایت بی بی سی

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26743

ماجد غماس: ملت عراق منافقین را با ذلت اخراج کرد 

 majed-ghamasخبرگزاری تسنیم، دهم سپتامبر ۲۰۱۶:…  «ماجد غماس» نماینده دفتر مجلس اعلای شیعیان عراق در ایران طی گفتگویی با خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم در خصوص خروج کامل منافقین از عراق اذعان کرد: مسئله منافقین خاطرات دردناکی را برای مردم عراق به ارمغان و به وجود آورده است و یکی از مشترکات دو ملت عراق و ایران همین مسئله است که یکی از گروهک‌های تروریستی‌ای که سعی کردند در منطقه خود را تثبیت کنند … 

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویاغلب افراد تحت سیطره فرقه مجاهدین در کمپ لیبرتی دچار بیماریهایی روحی و جسمی شده اند

خانواده ها کمپ لیبرتی سپتامبر 2015لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

نماینده دفتر مجلس اعلای شیعیان عراق در ایران در مصاحبه با تسنیم:

ملت عراق منافقین را با ذلت اخراج کرد

 majed-ghamasنماینده دفتر مجلس اعلای شیعیان عراق در ایران تأکید کرد منافقین بعد از عراق در هر کشوری که می‌روند باید از اعمال تروریستی‌شان دست بردارند.

«ماجد غماس» نماینده دفتر مجلس اعلای شیعیان عراق در ایران طی گفتگویی با خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم در خصوص خروج کامل منافقین از عراق اذعان کرد: مسئله منافقین خاطرات دردناکی را برای مردم عراق به ارمغان و به وجود آورده است و یکی از مشترکات دو ملت عراق و ایران همین مسئله است که یکی از گروهک‌های تروریستی‌ای که سعی کردند در منطقه خود را تثبیت کنند، همین منافقین بوده‌اند.

وی افزود: دولت عراق بعد از سقوط رژیم صدام به‌عنوان حامی اصلی منافقین، محسوب می‌شد، سعی کردند که به‌سرعت آنها را از عراق خارج کنند و تلاش‌هایی را صورت دادند، کنار موضع‌گیری ملت عراق نسبت به این گروه باعث شد که آنها از عراق خارج شوند.

غماس در خصوص تلاش منافقین برای نمایش خروج پیروزمندانه از عراق تأکید کرد: خروج آنها از عراق حتماً ذلیلانه است، وقتی آنها در عملیات مرصاد هم شکست ذلیلانه و سنگینی خوردند، همان زمان هم سعی کردند برای حفظ روحیات خودشان کارهایی را انجام دهند تا نشان دهند پیروز هستند! این یکی از شیوه‌های این گروهک تروریستی محسوب می‌شود، لذا خروج آنها از عراق به‌غیر از ذلت نیست و ان‌شاءالله آنها از کل منطقه خارج خواهند شد و زندگی ذلت‌بار ایشان در جای دیگری ادامه خواهد یافت.

وی گفت: منافقین بعد از عراق، در هر کشوری که می‌روند باید از اعمال تروریستی‌شان دست بردارند.

احسان بیدی سیاوش رستارClinton-Albania deal ensures MEK (Rajavi cult) members stay as terrorists

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیIranian resistance group MKO to move to Albania (aka Mojahedin Khalq, MEK, NCRI, …)

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRILe Figaro: Mojahedin Khalq (aka MKO, MEK, Rajavi cult) Fight alogside insurgents in Syria

Albanians should be wary of Mojahedin Khalq activities in their country

همکاری مافیای آلبانی و مجاهدین خلق، فرقه رجوی Mojahedin Khalq (Rajavi cult) and Albanian Mafia are getting closer

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

Sali-berisha Mojahedin Khalq Rajavi cultAlbania’s UN Ambassador to the Prime Minister in 2012: Don’t take Mojahedin Khalq

Anne Khdabandeh Cults and Terror (Open Minds)Pros and cons of the Prevent strategy (Counter-terrorism Policy)

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26700

رجوی نفوذ در مطبوعات غربی را از دست داده (وارد کردن لابی های استخدامی قطر برای نجات منافقین ) 

Maryam_Rajavi_MEK_ loosingخبرگزاری فارس به نقل از “لوبلاگ”، ششم سپتامبر ۲۰۱۶:…  لوبلاگ در ادامه با اشاره به تحرکات رسانه‌ای منافقین افزود؛ به نظر می‌رسد حضور علنی منافقین نمایانگر آن است که این گروه در حال از دست دادن نفوذ خود در رسانه‌ها هستند. این گزارش سپس در توضیحات خود افزود، اتهامات این گروه در زمینه برنامه هسته‌ای ایران بعد از آن تردیدهایی را برانگیخت که بعنوان مثال مشخص شد که شواهد تصویری از آنچه که منافقین آن را تأسیسات … 

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

احمد صحوبیMojahedin Khalq ( MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult) Affiliated Terrorist Ring Disbanded in Southeastern Iran

لینک به منبع

لینک به متن اصلی (انگلیسی)

رجوی نفوذ در مطبوعات غربی را از دست داده (وارد کردن لابی های استخدامی قطر برای نجات منافقین )

خبرگزاری فارس: حضور لابی‌گر قطری در نشست منافقین/ منافقین به دنبال جلب حمایت دوحه؟

Maryam_Rajavi_MEK_ loosing

پایگاه تحلیلی آمریکایی «لوبلاگ» در گزارشی به نشست منافقین با دیپلماتهای سابق آمریکایی که از لابی کننده های با نفوذ برای قطر هستند اشاره کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، پایگاه تحلیلی آمریکایی «لوبلاگ» در گزارشی به نشست منافقین با دیپلماتهای سابق آمریکایی پرداخت.

در این گزارش به حضور «آدام ارلی» سفیر اسبق آمریکا در بحرین در یکی از نشست‌ها به میزبانی منافقین در واشنگتن اشاره می‌کند؛ فردی که از او در آمریکا به عنوان «لابی‌کننده برای قطر» یاد می‌شود.

لوبلاگ درباره این مقام سابق آمریکایی می‌نویسد که او «در رسانه‌ها اغلب منتقد توافق(هسته‌ای) ایران بوده است و یکی از لابی‌کننده‌های قطر، بزرگترین رقیب منطقه‌ای ایران است».

به گزارش این پایگاه خبری تحلیلی، ارلی نائب رئیس شرکتی به نام «امور عمومی مرکوری» است؛ شرکتی که از دوحه ماهیانه ۱۰۰ هزار دلار دریافت می‌کند.

لوبلاگ درباره حضور او در نشست منافقین تصریح می‌کند: «ارلی به سوالی درباره اینکه آیا او در این نشست به دلیل ظرفیت و توانایی شخصی خود حضور یافته یا به عنوان لابیگری برای قطر، پاسخ نداد».

لوبلاگ در ادامه با اشاره به تحرکات رسانه‌ای منافقین افزود؛ به نظر می‌رسد حضور علنی منافقین نمایانگر آن است که این گروه در حال از دست دادن نفوذ خود در رسانه‌ها هستند.

این گزارش سپس در توضیحات خود افزود، اتهامات این گروه در زمینه برنامه هسته‌ای ایران بعد از آن تردیدهایی را برانگیخت که بعنوان مثال مشخص شد که شواهد تصویری از آنچه که منافقین آن را تأسیسات غنی‌سازی «لویزان ۳» نامیدند، در واقع تصاویر قدیمی از یک شرکت ایرانی تولیدکننده درب‌های نسوز بوده است.

طبق این گزارش، با اینحال، سوابق لکه‌دار این گروهک تروریستی در ارائه اطلاعات معتبر داخل ایران، موجب نشد که حمایت واشنگتن از این گروه متوقف شود و اخیراً این گروه از نزدیک با کشورهای عرب خلیج‌فارس دیدار کردند.

جدیدترین ادعای منافقین که در روزنامه انگلیسی «دیلی میل» به صورت اختصاصی به چاپ رسید، این بود که ایران، ۶۰ هزار مبارز حامی «بشار اسد» رئیس‌جمهوری سوریه را فرماندهی می‌کند و از سال ۲۰۱۱ تاکنون یکصد میلیارد دلار در سوریه هزینه کرده است و اینکه ایران یک پست فرماندهی مخفی در نزدیکی فرودگاه دمشق دارد.

پایگاه آمریکایی لوبلاگ با اشاره به این ادعای گروهک تروریستی نوشت، حمایت ایران از دولت سوریه مسئله عجیبی نیست اما میزان مشارکت ایران در سوریه اگر صحت داشته باشد، به این مفهوم است که ایران بسیار بیشتر از از آنچه که قبلاً گمان می‌شد، سرمایه‌گذاری کرده است اما گزارش دیلی‌میل از این ادعای منافقین شواهدی را ارائه نداد که نشان دهد ایران، نیروهایی را رهبری می‌کند که تعداد آنها بیشتر از ارتش سوریه است.

شاخه سیاسی گروهک تروریستی منافقین موسوم به «شورای ملی مقاومت ایران» روز اول سپتامبر جلسه بحث‌ و گفت‌وگو با موضوع «نقش مخرب ایران در جنگ سوریه» در واشنگتن برگزار کردند و «کنت کاتزمن» یک کارشناس برجسته ایران در سرویس تحقیقات کنگره نیز قرار بود در آن شرکت کند.

با اینحال، «علی صفوی» سخنگوی تشکل موسوم به شورای ملی مقاومت اعلام کرد که کاتزمن در نشست بحث و گفت‌وگوی گروهک تروریستی منافقین مشارکت نکرد و در یک جلسه فوری کنگره شرکت کرده است.

این گزارش نوشت، مشاهده نام کاتزمن در لیست افرادی که قرار است در این نشست حضور داشته باشند، جای تعجب داشت زیرا پیشتر او مطالب انتقادی درباره این گروه نوشته است. به عنوان مثال در سال ۲۰۱۰ او گزارش کمیته تحقیقات کنگره را نوشت که بخشی از آن به منافقین تخصیص داده شده بود و آنها را بعنوان مدافعان «مارکسیسم مخلوط با اصول اسلام» توصیف کرد که البته منافقین این مسئله را انکار می‌کنند.

وی درباره گروهک تروریستی منافقین گفته است، برخی گروهها از زمان آغاز به کار خود، به جایگزین کردن نظام ایران متعهد هستند و از خشونت برای رسیدن به اهداف خود استفاده کردند و اگر ارتباطی با جنبش فتنه (جنبش سبز) داشته باشند این ارتباط بسیار ضعیف است و در این صورت نشان می‌دهد که اینگونه جنبش‌ها به دنبال تسلط بر هرائتلافی هستند که ممکن است نظام ایران را سرنگون کنند.

پایگاه لوبلاگ سپس ادامه داد، در حالیکه منافقین و بسیاری از حامیان این گروه در آمریکا، این گروه را بعنوان یک گروه قانونی از مخالفان ایران تلقی می‌کنند اما کارشناسان بی‌طرف ایران معتقدند که این گروه از زمانیکه تصمیم گرفت در دوران جنگ هشت ساله ایران و عراق از «صدام حسین» حمایت کنند، محبوبیت و مشروعیت خود در ایران را از دست داد.

انتهای پیام/م

*** 

https://youtu.be/cML2aJVpFeA

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

*** 

همچنین:

آخرین تلاشهای مجاهدین خلق علیه مردم ایران

کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، سوم فوریه ۲۰۱۶:…  پاسخ آقای ژان بورل ریس بخش بین المللی اتحادیه کارفرمایان فرانسه اما در مقابل این سوال معادلات مجاهدین را بهم میریزد او میگوید در میان ۱۹۵ کشور جهان چند دمکراسی واقعی وجود داردو ادامه میدهد که در میان کشورهای آن نقطه از جهان کدام کشور دمکراسی بیشتری دارد؟
 
 
مریم رجوی البغدادی مجاهدین خلقکانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، بیست و هفتم دسامبر ۲۰۱۵:… در خبرها بود که گروه داعش توافق کرده که از حومه دمشق (اردوگاه یرموک ) به رقه بروند این انتقال با نظارت سازمان ملل انجام میشود . نمیدانم که آنها در محل فعلی خود شعار کوهها اگر بجنبن
 
 
کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی، هفدهم دسامبر ۲۰۱۵:… زنان در جداشدن از فرقه رجوی بیشترین ضربه را به سازمان وارد میکنند چرا که هم با ایدئولوژی دست ساز رجوی در رده بالای مسئولیت قرار دارند , رجوی می اندیشید که زنان فاقد اعتماد به نفس و مطیع برای 
 
 
کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی، دوم دسامبر ۲۰۱۵:… البته مقایسه بین این دو قطعا به زوایای زندگی شخصی خانم رجوی هیچ ربطی ندارد ,فی المثل منظور رابطه با شهردار اور ویا همسری آقای رجوی بعداز طلاق از همسرش ابریشمچی ویا برگزاری جلسات رقص رهایی برای مسعود رجوی نیست . ای
 
 
بینا عارف، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، بیست و سوم نوامبر ۲۰۱۵:… افتخار کشته شده های این موشک باران از نظر پیام دهنده (مسعودرجوی احتمالا) این است که ۵ روز بعد از عاشورا و در سرزمین پیامبر کشته شده اند درست افتخاری که احتمالا همه داعشی هایی که دوروز قبل
 
 
بینا عارف، کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی، شانزدهم نوامبر ۲۰۱۵:… حتما اعضای مجاهدین یادشان هست که در دوران دولت اصلاحات که سلاح وپولهای صدام در جامعه ای که به سوی آرامش و بردباری میرفت چندان وبال گردن این فرقه شده بود که مسعود رجوی فرمان عملیات چریکی(تروریستی