رسوایی جدید مریم رجوی – این بار در فیسبوک

رسوایی جدید مریم رجوی – این بار در فیسبوک

عیسی آزاده - رسوایی جدید مریم رجوی - این بار در فیسبوکعیسی آزاده، صفحه فیسبوک، نهم آوریل 2021:… ما افرادیکه بیشترین شناخت را از این فرقه مافیایی داریم بارها اعلام کردیم که تمام حساب های سازمان مجاهدین رجوی جعلی و فیک هستند من در مصاحبه دوم آوریل با آمار و ارقام اعلام کردم که هر نفر در آلبانی حداقل ده اکانت دارد که در فیس بوک. اینستاگرام. یوتیوپ گوگل پلاس. جمیل. توئیتر. تلگرام. کلاب هاوس و یاهو. هاتمیل. پروتون و اسکایپ و زون وسایر جاهای دیگر اکانت فیک و جعلی دارند. متاسفانه در دوران ترامپ و استفاده ابزاری سازمانهای اطلاعاتی و جاسوسی از این فرقه کسی به هشدار های ما جداشدگان از این فرقه زیر سبیلی رد کردند. رسوایی جدید مریم رجوی – این بار در فیسبوک 

عیسی آزاده - رسوایی جدید مریم رجوی - این بار در فیسبوکمریم رجوی حشمت علوی ، اقدام علیه مصالح عالیه امریکا 

رسوایی جدید مریم رجوی – این بار در فیسبوک 

بی آبروی کردن فرقه رچوی توسط فیس بوک

۱۴۰۰ سال درماندگی سال سقوط سال بمحاق رفتن فرقه تروریستی‌رجوی

بعد از اعلام کارشناسان فیس بوک از صدها حساب جعلی و فیک فرقه رجوی درالبانی با جزییات و کشف مزرعه ترول در پادگان اشرف 3 در آلبانی

مریم‌رجوی بد جوی دستش تو پاچش رفت و رباتی را به صحنه فرستاد وبه اسم شورای آش شله قلمکار ش تکذیب کرد که ما نبودیم و تکذیب می‌کنیم حساب های سر جاشون هست و این جماعت فیک از ما نبودن

العجب. باید به این ابلهانه گفت بیشعوران تمام آی پی ها و لوکیشنتون را فیس بوک ثبت کرده است

نقاط هم مشخص شدن دیگه خودتان‌را به ابلهی نزنید بیشتر به ریش تون می خندن ساعت و برنامه کاری تان را هم مشخص کرده است لابد الان کمیته چه کنم گذاشتید که چهار تا بچه. مشکلات فنی را حل کنند وچاره ای بیندیشید دیگه بعد از باد معده نیازی نیست چهار زانو بنشینید بی ابرو که بودید بی ابروتد می شوید

اگر شب کار هم شوید بازم لو می روید تنها یک‌راه من بهتون پیشنهاد میکنم. بروید کره مریخ ناسا اعلام کرده است محل مناسبی بر ای سرنگونی و استقرار کانون های شورشی است
ما افرادیکه بیشترین شناخت را از این فرقه مافیایی داریم بارها اعلام کردیم که تمام حساب های سازمان مجاهدین رجوی جعلی و فیک هستند من در مصاحبه دوم آوریل با آمار و ارقام اعلام کردم که هر نفر در آلبانی حداقل ده اکانت دارد که در فیس بوک. اینستاگرام. یوتیوپ گوگل پلاس. جمیل. توئیتر. تلگرام. کلاب هاوس و یاهو. هاتمیل. پروتون و اسکایپ و زون وسایر جاهای دیگر اکانت فیک و جعلی دارند. متاسفانه در دوران ترامپ و استفاده ابزاری سازمانهای اطلاعاتی و جاسوسی از این فرقه کسی به هشدار های ما جداشدگان از این فرقه زیر سبیلی رد کردند .


مصاحبه دوم آوریل آقای عیسی آزاده : 


ما بارها اعلام کردیم که یک بخش عمده در این فرقه هست که به آن (قانونی) میگویند کار این بخش جعل اسناد وپاسپورت. کارت هویت. شناسنامه و غیره است. در رابطه با حساب های فیک یک بخش بنام سایبری وجود دارد که کارش ساخت ایمیل تنظیم عکس و بیو برای پروفایل ها با استفاده از سیم کارت های البانیایی. یونانی و شرکت های بی نام و نشان اروپایی است


مریم رجوی حشمت علوی ، اقدام علیه مصالح عالیه امریکا MEK Cult Operatives Undermining American Democracy


چون خود نفرات اسیر در البانی بطور مطلق در این زمینه حق وردود ندارند

این فرقه تعداد قابل توجهی سیم کارت از شرکت های مختلف ایران مانند شاتل و همراه اول و ایرنسل از طریق واسطه هایش خریداری کرده و از طریق ترکیه به آلبانی قاچاق کرده اند
در زمینه کار قاچاق و پولشویی این فرقه از بهترین کارشناسان و متخصصان ایرانی و خارجی با پرداخت دستمزد های خیلی بالا استفاده می کند

در زمینه ولخرجی ها فرقه پیرامون کارقاچاق و سرکوب مخالفانش هیچ مرز سرخ و حد و مرزی ندارد

بعنوان مثال. دستمزد وکیل برای یک کار حقوقی ساده در اروپا ماکزیمم هزار و پانصد تا دوهزار یورو هست اما مورد بوده که این فرقه برای یک وکیل درجه سه پانزده هزار یورو پرداخت کرده که سناریویی فرقه را در دادگاه پیش ببرد که ماحصل ان زدن برچسب اطلاعاتی به جداشدگان و زمینه سازی برای کارهای حقوقی بر علیه شان باشد درخواستی را از آن وکیل کرده بوده که با بیان آن در جلسه دادگاه آنچنان دادستان توی پوز وکیل پولکی زد که بدبخت رنگ از رخسارش پرید و در مانده و هاچ و واج شد.

و طرف الان باید حساب تمام پول های یامفتی که از فرقه گرفته و مالیات را دور زده تا سانتیم آخر باید بپردازد

بیچاره فرقه به محاق رفته؛ فکر می کند اینجا عراق است و زیر چتر سازمان اطلاعات مخوف صدام که هر غلطی خواست بکند

من باز هم تکرار می کنم کاری که شرکت فیس بوک انجام داد فقط ده درصد از کثافتکاری های این فرقه است. ما خواستاریم که به همه جرائم سایبری این فرقه رسیدگی شود. چون بارها ما جداشدگان از طریق همین سربازان بی نام و نشان رجوی تهدید به قتل شده ایم که همه اسناد آن موجود است

بارها توسط هکرهای رجوی دستگاههای ما را هک کرده و خرابکاری کرده اند که در چند موردشان دقیقا آدرس و محل دقیق هک کننده موجود است بارها به شرکت های مختلف شکایت کرده ایم که بالاخره فیس بوک قطره چکانی ده درصد از حساب های سربازان سایبری رجوی را بست

از همه دوستان درخواست می‌شود نسبت به حساب های فیک فرقه رجوی هوشیاری لازم را داشته باشند و مطلقا پیام و ایمیل های ناشناس را باز نکنند و در مواردی هم که سایبری های رجوی پیام فحاشی دادند پیام را عکس بگیریذ اما مطلقا جواب ندهید چون از طریق پیام ها رد کامپیوتر شما را می زنند و دستگاه تان را هک می کنند.

بارها از آی پی هایی که در پایگاه های این فرقه هستند فیلم پورن به افرادمختلف ارسالشده است که ویروس های بسیار خطرناکی بودن و هدف شان سرقت اطلاعات بوده است

در آخر هرچند اقدام شرکت بزرگ‌رسانه ای فیس بوک فقط در حد ده درصد بوده ست اما بازم ممنون و ما خواستار توضیح بیشتر کارشناسان فیس بوک در این زمینه بوده و درخواست مسدود شدن تمام حساب های فیک فرقه تروریستی رجوی را داریم

هشتم آوریل ۲۰۲۱
عیسی آزاده
پاریس

لینک به منبع (صفحه فیسبوک)

(پایان)

اتاق پژواک در مزرعه ترول های مجاهدین خلقاتاق پژواک در مزرعه ترول های مجاهدین خلق

رسوایی جدید مریم رجوی – این بار در فیسبوک

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دونالد-ترامپ-حشمت-علوی-و-شبکه-ترولهای-ت/

دونالد ترامپ حشمت علوی و شبکه ترولهای تویتری مجاهدین خلق در آلبانی

دونالد ترامپ حشمت علوی و شبکه ترولهای تویتری مجاهدین خلق در آلبانیخبرگزاری دانشجو، بیست و سوم آوریل 2020:… «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا امروز چهارشنبه پیام تمجیدآمیز یک حساب کاربری ضدایرانی در توئیتر را که متعلق به هیچ شخص حقیقی نیست بازنشر کرد. چندی پیش رسانه تحقیقی «اینترسپت» در گزارشی مفصل فاش کرد حساب توییتری ساخته‌شده به نام فردی موسوم به «حشمت علوی» جعلی است و چنین فردی وجود ندارد. این گزارش موجب شد حتی توئیتر مدتی حساب کاربری این فرد را تعلیق کند. این حساب کاربری امروز چهارشنبه توئیت کرده بود حکومت ایران برای پروپاگاندا اقدام به ایجاد مزاحمت برای کشتی‌های آمریکا می‌کند. این حساب کاربری در ادامه نوشت: «ممنون رئیس‌جمهور ترامپ بابت تذکر به این رژیم که دوران اوباما به سر آمده است.»  حشمت علوی و شبکه ترولهای تویتری مجاهدین خلق در آلبانی . 

فایل جعلی مجاهدین خلق در آلبانی سوژه مطبوعات ایرانمریم رجوی حشمت علوی ، اقدام علیه مصالح عالیه امریکا 

دونالد ترامپ حشمت علوی و شبکه ترولهای تویتری مجاهدین خلق در آلبانی

ولع ایران‌‌ستیزی کار دست ترامپ داد/ بازنشر پیام یک کاربر جعلی

Donald Trump MEK Terrorists And The Troll Factory In Albania

ولع ایران‌ستیزی موجب شد رئیس‌جمهور آمریکا پیام یک حساب کاربری ضدایرانی در توئیتر را که جعلی است بازنشر کند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا امروز چهارشنبه پیام تمجیدآمیز یک حساب کاربری ضدایرانی در توئیتر را که متعلق به هیچ شخص حقیقی نیست بازنشر کرد.

چندی پیش رسانه تحقیقی «اینترسپت» در گزارشی مفصل فاش کرد حساب توییتری ساخته‌شده به نام فردی موسوم به «حشمت علوی» جعلی است و چنین فردی وجود ندارد. این گزارش موجب شد حتی توئیتر مدتی حساب کاربری این فرد را تعلیق کند.

دونالد ترامپ حشمت علوی و شبکه ترولهای تویتری مجاهدین خلق در آلبانی

این حساب کاربری امروز چهارشنبه توئیت کرده بود حکومت ایران برای پروپاگاندا اقدام به ایجاد مزاحمت برای کشتی‌های آمریکا می‌کند. این حساب کاربری در ادامه نوشت: «ممنون رئیس‌جمهور ترامپ بابت تذکر به این رژیم که دوران اوباما به سر آمده است.»

ترامپ دو ساعت بعد این حساب کاربری را مخاطب قرار داده و نوشته است: «جو خواب‌آلود فکر می‌کرد انجام اینکار مناسب است. من اینطور نیستم.»

«جو خواب‌آلود» لقبی است که ترامپ برای اشاره به «جو بایدن»، نامزد بالقوه حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری نوامبر ۲۰۲۰ انتخاب کرده است.

«حشمت علوی»، کاربری که وجود نداشت

 اینترسپت در گزارشی مشروح و با استناد به اظهارات چندین منبع مطلع و اعضای جداشده گروهک منافقین، افشا کرده که حشمت علوی یک فرد واقعی نیست، بلکه اسم رمز پروژه‌ای تبلیغاتی است که در قالب یک حساب جعلی در بسترهای مختلف شبکه‌های اجتماعی از جمله توییتر و فیسبوک فعالیت می‌کند.

«حسن حیرانی» از اعضای ارشد سابق گروهک منافقین که می‌گوید مستقیما با این پروژه در ارتباط بوده، به اینترسپت گفته است: «حشمت علوی شخصیتی مجازی است که توسط گروهی از اعضای شاخه سیاسی مجاهدین خلق (منافقین) گردانده می‌شود.»

به گفته حیرانی، این حساب مجازی توسط گروهی از اعضای منافقین در آلبانی مدیریت می‌شود و «هیچ وقت یک شخصیت واقعی نبوده و نیست.»

اینترسپت نوشته است که تیمی سه نفره از اعضای گروهک منافقین مسئولیت مدیریت حساب حشمت علوی را بر عهده دارند. «رضا صادقی» یکی دیگر از اعضای سابق گروهک منافقین که اکنون در کانادا زندگی می‌کند هم این موضوع را تایید کرده است.

مریم رجوی حشمت علوی ، اقدام علیه مصالح عالیه امریکا 

پروپاگاندای رسانه‌های آمریکا با استناد به حساب مجعول

با وجود جعلی بودن هویت حشمت علوی، در سال‌های گذشته صدها یادداشت و مقاله با این نام در رسانه‌های دست راستی آمریکایی از جمله «وال استریت ژورنال»، «فوربس»، «هیل»، «دیلی کالر»، «فدرالیست» و همچنین پایگاه سعودی «العربیه» منتشر شده است.

حیرانی در مورد تیم پشت این حساب، می‌گوید: «آن‌ها هرآن‌چیزی را که فرماندهانشان دستور دهند، می‌نویسند و از این اسم برای قرار دادن یادداشت‌ها در رسانه‌ها، استفاده می‌کنند.»

صادقی هم به اینترسپت گفته است که منافقین در سال‌های گذشته به شکلی فزاینده به استفاده از فضای مجازی برای پروپاگاندای ضدایرانی روی آورده‌اند.

وی می‌گوید: «ما همیشه مشغول ساختن خبرهای غلط بودیم تا آن‌ها را در رسانه‌های خارجی و ایران پخش کنیم. در اردوگاه اشرف، رایانه‌هایی برای عملیات‌های خبری آنلاین، مستقر شده بود. در طول سال‌ها، با شکل‌گیری عرصه شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک و توییتر، این فعالیت تشدید شده است.»

در یادداشت‌های متعددی که با نام علوی در رسانه‌های آمریکایی منتشر شده، همواره ادعاهایی علیه جمهوری اسلامی ایران عنوان شده و نهایتا با این جمع‌بندی به پایان رسیده که یک نظام سیاسی به ریاست «مریم رجوی» سرکرده منافقین جایگزین مناسبی برای نظام جمهوری اسلامی است.

به نوشته اینترسپت، هیچ‌یک از رسانه‌هایی که یادداشت‌هایی با نام حشمت علوی منتشر کرده‌اند، تاکنون نه چنین فردی را دیده‌اند و نه حتی با وی صحبت کرده‌اند. به گفته این رسانه‌ها، نویسنده این یادداشت‌ها، پولی هم برای نوشتن این مطالب از رسانه‌ها طلب نکرده است.

در پی انتشار گزارش اینترسپت، برخی از این رسانه‌ها اعلام کرده‌اند که به همکاری خود با حساب حشمت علوی پایان داده‌اند.

بنا بر این گزارش، علاوه بر رسانه‌های دست راستی آمریکا، حتی کاخ سفید نیز در مواردی برای توجیه رسانه‌ای اقدامات ضدایرانی خود از جمله خروج از توافق هسته‌ای و اعمال تحریم‌های تازه علیه مردم ایران، به اطلاعات مندرج در یادداشت‌های وی استناد کرده است.

حشمت علوی، اسم رمز پروژه منافقین

به نوشته اینترسپت حساب کاربری حشمت علوی نقطه وصل شبکه‌ای از حساب‌های توییتری گروهک منافقین است، که با هماهنگی هم تلاش می‌کنند فضایی ضدایرانی ایجاد کنند.

«جیاف گلبرگ» کارشناس شبکه‌های اجتماعی و مؤسس شرکت «سوشال کارتوگراف» که حساب حشمت علوی را مورد بررسی قرار داده، می‌گوید دیگر حساب‌های منافقین به صورت هماهنگ دائما مطالب این حساب را بازنشر می‌کرده‌اند تا این تصور ایجاد شود که تعداد زیادی از ایرانی‌ها از مطالب آن و همچنین گروهک منافقین حمایت می‌کنند.

گلبرگ می‌گوید: «حساب حشمت علوی بخشی از یک گروه حساب‌هاست، که سال‌ها مشغول فعالیت‌ هماهنگ غیراصیل (فعالیت با عناوین جعلی) هستند. این حساب به هزاران حساب غیراصیل متمرکز بر مجاهدین خلق (منافقین) متصل است، که بسیاری از آن‌ها دائما توییت‌های این حساب را بازنشر می‌کنند. هدف از این تلاش‌ها ایجاد توهم وجود حمایتی فراتر از آنچه که واقعا وجود دارد، است.»

MEK Cult Operatives Undermining American Democracy

ارتش توییتری در خدمت ایران‌ستیزان

چندی قبل هم نشریه «مادر جونز» گزارش داد که گروهی متشکل از بالغ بر ۴۰۰ حساب کاربری در توئیتر هستند که به طور منظم پیام‌هایی را در مخالفت با جمهوری اسلامی ایران منتشر می‌کنند. برخی از این حساب‌های کاربری ربات، عده‌ای کاربران واقعی و عده‌ای دیگر «سایبورگ» (حساب‌هایی که توسط افراد واقعی کنترل می‌شوند اما فعالیت آنها برای انتشار پیام‌های بیشتر و سریع‌تر توسط فعالیت‌های ماشینی تقویت می‌شود) هستند.

این حساب‌های کاربری اغلب توئیت‌هایی در حمایت از تغییر نظام ایران منتشر می‌کنند و بسیاری از آنها حامی گروه تروریستی منافقین هستند که حتی طبق تحقیقات وزارت خارجه آمریکا هیچ پایگاهی در میان مردم ایران ندارند.

ارزیابی میزان فعالیت این شبکه توئیتری دشوار است، اما تحقیقات گلبرگ نشان می‌دهد گروهی متشکل از ۳۵۰ حساب کاربری روی هم رفته بیش از ۵ میلیون بار برای نزدیک به ۵۰۰ هزار نفر از دنبال‌کننده‌های خود پیام‌هایی در این راستا منتشر کرده‌اند.

مادرجونز نوشته مشخص نیست چه کسی این حساب‌های کاربری را هدایت می‌کند اما مواضع آنها معمولاً در راستای مواضع گروهک منافقین است. «جان بولتون»، مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید یکی از حامیان این گروهک است و در جلسات آن سخنرانی کرده است.

برده داری رجوی در آلبانی . جلادهای دیروز صدام هشتگ سازان امروز ترامپ

 

برخی گزارش‌ها و اظهارنظرها در گذشته نیز به نقش ربات‌های توئیتری در تبلیغ علیه ایران در فضای مجازی اشاره کرده‌اند. شبکه خبری الجزیره اخیراً در گزارشی، ضمن مصاحبه با تحلیل‌گران سیاسی و عناصر جدا شده از گروهک تروریستی منافقین، به پشت پرده راه افتادن طوفان‌های توئیتری و ترند شدن هشتگ‌های معاندان نظام جمهوری اسلامی ایران پرداخته است.

«مارک آونز» استاد دانشگاه «اِگزتر» انگلیس پس از بررسی نحوه عملکرد حساب‌های توئیتری به الجزیره گفت: «اکثر حساب‌هایی که هشتگ‌های #ایران_را_آزاد_کنید و #تغییر_رژیم_ایران را از اواخر دسامبر (اوایل دی ۹۶) تا مِِی توئیت می‌کردند، در یک بازه زمانی چهار ماهه ایجاد شدند. این بدان معناست که استفاده زیاد از این هشتگ‌ها، نشان‌دهنده این است که آنها توسط ربات‌ها توئیت می‌شوند.»

برخی از اعضای جداشده از گروهک تروریستی منافقین تأیید می‌کنند که این گروهک برنامه‌هایی برای دامن زدن به تبلیغات علیه ایران داشته است.

«حسن شهبازی» یکی از اعضای جداشده از منافقین گفت: «برای فعال شدن هشتگ‌ها، به ما گفته می‌شد که دقیقا روی چه هشتگی کار کنیم. کار ما این بود که با جستجوی ویدئوهای اعتراضات و نشر و بازنشر آنها، کامنت‌های خودمان را در ذیل همان ویدئوها پخش کنیم.»

لینک به منبع

دونالد ترامپ حشمت علوی و شبکه ترولهای تویتری مجاهدین خلق در آلبانی

***

Massoud Khodabandeh: No decent American intelligence officer would say MEK is trustworthy because it is a Destructive Cult. Massoud Khodabandeh: No decent American intelligence officer would say MEK is trustworthy because it is a Destructive Cult. 

همچنین: