رسوایی درونی فرقه مجاهدین که بیرونی نشد

رسوایی درونی فرقه مجاهدین که بیرونی نشد

رسوایی درونی فرقه مجاهدین که بیرونی نشدمهدی سجودی، کانون آوا، آلمان، بیست و ششم فوریه 2020:… هزاران جواب برای این سئوالات وجود دارد ولی از نظر من بهترین جواب این است که ماه هیچوقت پشت ابر نمی ماند. سازمان و تم و تشکیلاتی که بر پایه دروغ و زور و ارعاب و وحشت پایه گزاری شده و روی این ارکان سالیان سال چرخید دیگر توانایی نادیده گرفتن انتخاب و فهم و درک اعضا و اسیران در بند خود را ندارد. شاید اگر اشرفی در عراق پا بر جا مانده بود کنترل و فشار روی افراد ساده تر می بود ولی در این برهه و در این مکان فعلی توان کنترل آگاهی افراد را نخواهد داشت. رسوایی درونی فرقه مجاهدین که بیرونی نشد .

رسوایی درونی فرقه مجاهدین که بیرونی نشداراجیف رجوی و انتخابات دوره جدید مجلس در ایران

رسوایی درونی فرقه مجاهدین که بیرونی نشد

مهدی سجودی

آقای مهدی سجودی

اخیرا در حین صحبت و گفتگو با اعضای جدیدا جدا شده فرقه بودم که به موضوع جدید و جالبی اشاره شد که مرا واداشت که مطلبی در افشای این موضوع بنویسم.

موضوع از این قرار بود که گویا سازمان مجاهدین مراسمی به اسم مراسم پرچم برای ۱۹ فروردین 1398  برگزار کرد که در هیچ جایی نه نشان داده شد و نه خبری به بیرون منتشر داده شد. همین موضوع هم باعث ایجاد محافل و بحث در درون اعضای سازمان شده بود که چرا مراسم و مجلس به این بزرگی و پر خرج اجرا شده ولی در جایی نشان داده نشد آنهم سازمانی که همیشه بزرگی و عظمت نداشته خود را در چشم عالم و آدم میکرد اما در این داستان مسئله مثل سابق نبوده و علت و علل مختلف داشته که به گفته خود مسئولین فرقه اگر این مراسم بیرونی میشد باعث ابروریزی میشد چرا که دیگر هیچ نیروی جوانی در صفوف از هم پاشیده مجاهدین دیده نمی شد و همه افراد پیرو از کار افتاده با قیافه هایی فرتوته و ناامید بودند.

حال مطلب قابل تامل و جالب اینجاست که چرا سازمان نتوانست باعث ریزش و پراکنده و جدا شدن نیروهای خود شود؟

چرا فرقه ایی که همیشه میخواست خود را همچنان بزرگ و پر شکوه جلوه داده و به همگان نشان دهد این قدرت را ندارد؟

خانم رجوی آن صبو بشکست و آن پیمانه ریخت

هزاران جواب برای این سئوالات وجود دارد ولی از نظر من بهترین جواب این است که ماه هیچوقت پشت ابر نمی ماند. سازمان و تم و تشکیلاتی که بر پایه دروغ و زور و ارعاب و وحشت پایه گزاری شده و روی این ارکان سالیان سال چرخید دیگر توانایی نادیده گرفتن انتخاب و فهم و درک اعضا و اسیران در بند خود را ندارد. شاید اگر اشرفی در عراق پا بر جا مانده بود کنترل و فشار روی افراد ساده تر می بود ولی در این برهه و در این مکان فعلی توان کنترل آگاهی افراد را نخواهد داشت.

در اینجا به عنوان فردی که هر چند سالیانی کمتر از هم بندیهای خود در این سازمان اسیر بودم، از سازمانهای حقوق بشری بار دیگر میخواهم از  تلاش خود برای رهایی افراد درمانده در اسارت رجوی دریغ نکنند چرا که در دنیای آزاد هر انسانی حق زیستن و زندگی آزاد دارد.

معامله قرن سکوت رجوی و هزار سوال

رسوایی درونی فرقه مجاهدین که بیرونی نشد

لینک به منبع

*** 

اراجیف رجوی و انتخابات دوره جدید مجلس در ایرانمشکل مریم رجوی با کلمه “انتخابات” است. خواه در سازمان مجاهدین باشد، خواه در ایران و یا آلبانی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پاسخی-به-رجوی-ها-،-اضداد-تشنه-به-خون-ملت/

پاسخی به رجوی ها ، اضداد تشنه به خون ملت ایران

پاسخی به رجوی ها، اضداد تشنه به خون ملت ایرانمهدی سجودی، کانون آوا، سیزدهم می 2019:… اصرار به چسباندن خود به مردم ایران، فقط به دلیل طلب های وصول نشده و بی مورد شما از قدرت و رهبری است. در تاریخ هیچ وقت زندان بانان و پایمال کنندگان حقوق بشر نتوانستند برای مردم آزادی بیاورند، رجوی ها هم از این قاعده مستثنی نیستند.

توطئه علیه جداشدگان مجاهدین در آلبانی زیر چتر حمایتى جان بولتونمجاهدین خلق (فرقه رجوی)؛ دوستان پرسش‌برانگیز واشینگتن

لینک به منبع

پاسخنامه ایی به اضداد تشنه به خون ملتم ایران (رجویها و دارو دسته شان)

پاسخی به رجوی ها، اضداد تشنه به خون ملت ایران

اصرار به چسباندن خود به مردم ایران، فقط به دلیل طلب های وصول نشده و بی مورد شما از قدرت و رهبری است.

در تاریخ هیچ وقت زندان بانان و پایمال کنندگان حقوق بشر نتوانستند برای مردم آزادی بیاورند، رجوی ها هم از این قاعده مستثنی نیستند.

از رنج و شکنجه هزاران اسیر در اردوگاه های اجباری رجوی و روی امواج خون بی گناهان ، موج سواری کرده و زندگی اشرافی برای خود مهیا نمودند و از حقوق پناهندگی اسیران و کشته شده ها ، پاسپورت پناهندگی گرفتند.

اگر این راه و رسم آزادی و آزادی ستانی است که سران رجوی پیش گرفتند ، ای تف بر این راه و رسم ننگین.

پاسخ خلق ما به رجوی ها همواره منفی بوده است و معتقد هستیم سران باند رجوی به نام آزادی ، در پادگان هایشان افراد را تا سرحد مرگ شکنجه و زندان کردند و در مواردی که دست باز داشتند اعضای ناراضی را سوزاندند و یا با شیوه های مختلف سربه نیست کردند.

بارها گفتیم و بازهم خاطرنشان می کنیم که اعتراضات دمکراتیک در هر کشوری حق مردم است و هر کس اعتراضات مسالمت آمیز را سرکوب کند ، این عمل نقض حقوق شهروندی است ،

انتقادات سازنده هم راهی است که امروز اکثر فعالین سیاسی ما در جامعه با شیوه های مختلف بیان می کنند اما رعایت نظم عمومی و عدم تجاوز به حقوق دیگران از دیگر وظایف شهروندی است که نباید نادیده گرفته شود.

لطفا به آن رهبر فراری تان از زمان جنگ عراق و مادام ایشان که در جریان دوران شغب (کشتار شیعیان توسط رجوی در عراق)، با ۳۰۰ نفراز اعوان و انصار به فرانسه گریختند بفرمائید که به جای «لنگش کن» از فرانسه ، یکبار هم که شده بیاید اول صف و برای همگان الگو باشند ، اگر هم دراین راه خونشان ریخته شد ، این خون ها راهگشا و الگو می شود. فقط چرا به ما که می رسد، می گویند درخت آزادی به خون پاکبازان نیاز دارد! پس چرا این درخت آزادی به خون امثال شما عافیت نشینان نیاز ندارد ؟ نکند شمایان از«ما بهتران»هستید و «ژن خوب» دارید که مخصوص نشستن بالای موج و رهبری است ؟

مهدی سجودی المان

*** 

آیا مجاهدین و شورای رجوی و عضدانلو درانفجار الفجیره دست دارند؟Bolton’s Plans For A False Flag Op Involving MEK Are Already Underway

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/نامه-به-مجید-رجویی-جداشده-از-مجاهدین-خل/

نامه ای به مجید رجوبی جداشده از مجاهدین خلق، فرقه رجوی، در آلبانی

مجید رجویی جداشده مجاهدین خلق فرقه رجوی در آلبانی اعتصاب غذامهدی سجودی، کانون آوا، دوم می ۲۰۱۹:… دوست من جناب آقای رجبی،جداشده از مجاهدین خلق فرقه رجوی در آلبانی، شما با اعتصاب غذایتان نشان دادید که اقدام اعتصاب غذا منحصر به فرقه رجوی نیست چون آنها از این حربه زیاد استفاده میکردند و به نام خود مصادره کرده بودند.  و درود بر خانم اقبال که در حمایت از شما خواستار شکستن اعتصاب غذای شما شد و شما هم کار بسیار خوبی کردی و از این بابت پشیمان نباشید. 

مجید رجویی جداشده مجاهدین خلق فرقه رجوی در آلبانی اعتصاب غذا اعتصاب غذای نجات یافتگان از فرقه مریم رجوی در تیرانا. نامه سرگشاده به دولت آلبانی

لینک به منبع

مهدی سجودی – کانون آوا – ۲۸ آوریل ۲۰۱۹

نامه ای به مجید رجوبی جداشده از مجاهدین خلق، فرقه رجوی، در آلبانی

مهدی سجودی آلمان

مهدی سجودی آلمان

جدیدا موضوع جدا شده ها در البانی بحث داغ و جدی ترین بلای جان فرقه رجوی شده است چرا که فقط اعضای جدا شده از اسارت فرقه هستند که میتوانند ماهیت ضد انسانی انها را رو کنند افرادی که سالیان سال با گوشت و پوست و روح و روان خودشان همه بلاها و آزار و اذیت های فرقه رجوی را با جان و دل چشیده اند برای آرمان دروغی رجوی که با مغز شویی در کله تک تک افراد کرده بود ولی غافل از اینکه خودش اولین بریده آرمان و شعارهای خود بود. در همین موضوع مطلبی دیدم و خواندم که یکی از دوستانم جوابیه ایی در برای موضع گیری یکی از سرکردگان خود فروخته و رزل فرقه در قبال اعضای جدا شده در کشور البانی داده که لازم دیدم من هم به عنوان یک عضو جدا شده و داغ کشیده موضع خود را اعلام کنم و در حمایت کامل خود از این دوستان دلیرو ازاده ام این مطلب را می نویسم.

دوست من جناب اقای رجبی / شما با اعتصاب غذایتان نشان دادید که اقدام اعتصاب غذا منحصر به فرقه رجوی نیست چون آنها از این حربه زیاد استفاده میکردند و به نام خود مصادره کرده بودند. و درود بر خانم اقبال که در حمایت از شما خواستار شکستن اعتصاب غذای شما شد و شما هم کار بسیار خوبی کردی و از این بابت پشیمان نباشید. اما در رابطه با عناصر فرقه رجوی همچون امثال آقای اقبال و خیلی های دیگر که شما خیلی محترمانه از ایشان یاد کردید و حرفهای بسیار شیکی به ایشان گفتید که از ادب شما میباشد ولی این که این حرفها و چرت و پرت هایی که در مورد اعضای جدا شده گفته میشود موضوع دیرینه و از دشمنی چندین ساله فرقه رجوی حتی به قیمت ریختن خون این افراد میباشد که خود در چندین مورد دیدم که این دشمنی فقط در حرف نمی باشد بلکه در عمل هم همان هستند. اما دوست گرامی تا آنجا که ما شناخت از فرقه داریم هیچکس فی سبیل الله نمی آید و موضع گیری بر علیه جداشدگان بنماید و حتما یک فشار روی آن شخص است و قطعا این فشار از طرف خود رجوی و باند تبهکارش می باشد ! لذا دوست من شما به جای زدن به آقای اقبال که برگ و شاخه نحیفی از این سیستم است باید به ریشه بزنی ! موضعگیری علیه اقبال دردی دوا نمیکند و شما دعوایتان فردی می شود در حالیکه دعوا با خود رجوی است و این در حرفهای شما بسیار اشکار است و شما بر علیه فرقه رجوی موضعگیری جدی نداشته اید بنابر این منتظر حرفهای دیگری از افراد و عناصر فرقه بر علیه خود داشته باشید ، حالا اقبال استارت زده و بعدی ها در راهند. امیدوارم که موفق باشید و آرزوی این را دارم که به زودی زود به تمام خواسته های خود با تلاشی که از خودتان دیدم و حمایت بقیه برسید.

مهدی سجودی آلمان

*** 

False_Flaq_Albania_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MKO_MEKFalse Flag Op In Albania Would Drive A Wedge Between The EU And Iran

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اقدام-ضدانسانی-مجاهدین-خلق-علیه-جداشد/

اقدام ضدانسانی مجاهدین خلق علیه جداشدگان در آلبانی

اقدام ضدانسانی مجاهدین خلق علیه جداشدگان در آلبانیمهدی سجودی، کانون آوا، بیست و چهارم آوریل ۲۰۱۹:… مجاهدین خلق، مریم رجوی، با توطئه و همدستی دولت آلبانی تمام حق و حقوق جداشده ها را را قطع کرده اند و کاری کرده اند که کمیساریا از کشور آلبانی برود و تمام جداشدگان را بدون پشتیبان بگذارد. هم اکنون هیچ ارگانی نیست که از این افراد حمایت کند و فرقه رجوی با تمام قوا درصدد نابودی تک تک این افراد است. اقدام ضدانسانی مجاهدین خلق علیه جداشدگان در آلبانی. 

Mojahedin Khalq MEK Rajavi Cult Iranians in AlbaniaMojahedin Khalq MEK Rajavi Cult Iranians in Albania

لینک به منبع

اقدام بغایت ضدانسانی مجاهدین علیه جداشده ها در آلبانی

مهدی سجودی – کانون آوا – ۲۳ آوریل ۲۰۱۹

طبق اخبار و رویدادهای جدیدی که در البانی در حال انجام است که از طریق دوستانم باخبر شده ام، سازمان مجاهدین که ضدیت و نفرت دیرینه ایی با اعضای جدا شده از خودش را دارد دست به انجام کارهای بغایت ضد انسانی و دور از انسانیت بر علیه اعضای جدا شده از خود را دارد.

البته این موضوع اصلا جدید نیست و همیشه از زمانهای دور همینگونه بوده و ماهیت این سازمان و مریم رجوی ضد انسانی بودنشان است و از هر کسی یا جایی احساس خطر کرده و بکند کمر به نابودی انها میزند.

مجاهدین خلق با توطئه و همدستی دولت آلبانی تمام حق و حقوق جداشده ها را را قطع کرده اند و کاری کرده اند که کمیساریا از کشور آلبانی برود و تمام جداشدگان را بدون پشتیبان بگذارد. هم اکنون هیچ ارگانی نیست که از این افراد حمایت کند و فرقه رجوی با تمام قوا درصدد نابودی تک تک این افراد است بدلیل اینکه موی دماغشان شده اند، بدلیل اینکه در آلبانی هستند و با دیدن این افراد ریزش در مناسبات این فرقه بیشتر میشود که میخواهند جلوی همین موضوع را بگیرند. در واقع الان جداشده ها بین چکش و سندان گیر افتاده اند ودارند له میشوند. با نوشتن این مطلب خواستم صدایی باشم برای دوستانم که در کشور آلبانی بسر میبرند و از ارگانهای حقوق بشری و انسانی به سرعت درخواست کمک و رسیده گی به دوستانم و اعضای جدا شده فرقه رجوی را دارم و از سازمان حقوق بشر بین الملل هم درخواست دارم به کارهای ضد انسانی که سازمان مجاهدین بر علیه اعضای جدا شده خود درهمه جای دنیا بخصوص درآلبانی که نزدیکشان هستند و هر کاری میتوانند بر علیه این افراد انجام دهند در اسرع وقت بازبینی در سیاستهای خود نسبت به این فرقه تروریستی داشته باشند.

(مجاهدین خلق فرقه رجوی)

مهدی سجودی ۲۳.۰۴.۲۰۱۹

*** 

اقدام ضدانسانی مجاهدین خلق علیه جداشدگان در آلبانیمفهوم ” کپسول زمان ” در فرقه مجاهدین خلق از نگاه نشریه آلمانی اشپیگل

همچنین: