سوز و گداز رجوی بعد از رسوایی فیسبوکی

سوز و گداز رجوی بعد از رسوایی فیسبوکی

سوز و گداز رجوی بعد از رسوایی فیسبوکیغفور فتاحیان، دوازدهم آوریل 2021:… با یک بررسی می توان به راحتی فهمید که تعداد حساب های جعلی این فرقه در صفحات مجازی و مشخصا توئیتر بیش از پنچاه هزار اکانت است  در صورتیکه کل جمعیت فعال و دارای توانایی کار در کل فرقه حداکثر 1500 نفر بیشتر نیست ومیشود فهمید که هر نفر توانایی کار؛ حداقل 40 آکانت جعلی دارد که بجز افراد شناخته شده آنهم کمتر از صد نفر بقیه نفرات تماما دارای اکانت جعلی هستند. و نه عکس خودشان و نه اسم خودشان در حساب هایشان می باشد. یکی دیگر از مزایای این اکانت های جعلی تولید لایک برای صفحات مختلف مریم رجوی است که بی آبرو نشود چون بجز تعدادی انگشت شمار هیچ کس صفحات این عفریته مرگ را نگاه نمی کند. سوز و گداز و ناله و فغان دار دسته رجوی بعد از رسوایی فیسبوکی 

سوز و گداز رجوی بعد از رسوایی فیسبوکیاتاق پژواک در مزرعه ترول های مجاهدین خلق

سوز و گداز و ناله و فغان دار دسته رجوی بعد از رسوایی فیسبوکی

غفور فتاحیان پاریس

آقای غفور فتاحیان ، پاریس

بعد از افشا مزرعه ترول پادگان اشرف 3 در آلبانی آب  به لانه مورچه ها سرازیر شد و لرزه بر اندام فرتوت بالا تا پایین  این فرقه انداخت سرگردگان این فرقه از ترس رسوایی جملگی به جنون گاوی مبتلا گشتند ابتدا به ساکن ر ئیس جمهور خود خوانده حسرت به دل دست بکار شد و دستور داد فورا به نام شورای دست ساز رجوی فراری اطلاعیه داده شود که ما جملگی سالم هستیم و حساب های ما دست نخورده باقیمانده و حسابی از ما حذف نشده است حتما مریم قجر به سر اشپز قلعه اشرف در البانی هم دستور داده که اش نذری بار بگزارد  وشله زرد هم در کنارش باشه که فیس بوک حساب های اصلی انها را حذف نکرده انچنان این اطلاعیه را ناشیگرانه منتشرکردند که مرغ پخته با خنده وا می دارد که الحمدالله  حساب های اصلی دست نخورده باقیمانده است

این شتابزدگی و وحشت بیانگر این است  که سران فرقه در وحشت و اضطراب بودند که بخشی و قسمت اعظم حسابهای آنها بسته شود اما وقتی دیدند فقط بیش از  سیصد حساب فیک در آلبانی مسدود شده نفس راحتی کشیدند و در صدد رفع و رجوع این فضاحت شان شدند.

برای اینکه موضوع را ماست مالی کنند به یک بخت النصر بنام محمد سیدالمحدثین فرمان دادند که بنام کمیسیون باسمه ای و موهوم خارجه اطلاعیه صادر کند.  او شروع کرد چند رشته توئیت در این رابطه منتشر کردن که بجدم ما نبودیم این یک توطئه است و استمالت از رژیم ملا هاست اما تا کنون جرات نکردند که با فیسبوک در بیافتند چون ارباب دنیا که اینها دربانش هم محسوب نمی شدند همان ترامپ بی آبرو نتوانست با فیس بوک طرف شود و حساب هایش را در شرایطی که هنوز رئیس جمهور در قدرت بود بستند.

زیرا خود سران فکر می دانند که اگر بخواهند غلط زیادی کنند فیسبوک تک به تک ای پی و آدرس های انها را افشا می کند.

جالب است که فیس بوک برنامه روزانه قلعه اشرف 3را هم بطور دقیق اعلام کرد .در عجبم چرا رجوی خفه شد و جرات نکرد بگوید که غول رسانه ای فیسبوک مزدور جمهوری اسلامی است.

ظاهرا از این بابت هم رجوی فراری خلع سلاح شد.

Link to the detailed report by Facebook (PDF)

بخش عمده این اکانت های جعلی توسط جامعه جداشدگان از این فرقه شناسایی شده اند که به مسئولین ذیربط داده شده است.اگر واقعا حساب و کتابی در بین نباشد و سیستم های مختلف بخواهند این فرقه کثیف را افشا کنند با یک بررسی می توان به راحتی فهمید که تعداد حساب های جعلی این فرقه در صفحات مجازی و مشخصا توئیتر بیش از پنچاه هزار اکانت است  در صورتیکه کل جمعیت فعال و دارای توانایی کار در کل فرقه حداکثر 1500 نفر بیشتر نیست ومیشود فهمید که هر نفر توانایی کار؛ حداقل 40 آکانت جعلی دارد که بجز افراد شناخته شده آنهم کمتر از صد نفر بقیه نفرات تماما دارای اکانت جعلی هستند. و نه عکس خودشان و نه اسم خودشان در حساب هایشان می باشد. یکی دیگر از مزایای این اکانت های جعلی تولید لایک برای صفحات مختلف مریم رجوی است که بی آبرو نشود چون بجز تعدادی انگشت شمار هیچ کس صفحات این عفریته مرگ را نگاه نمی کند.

تعدادی زیادی از این اکانت های فیک کارشان بطور روزانه تهدید به قتل جداشدگا ن و مخالفین این فرقه تروریستی هستند. که بعد از تهدید ههای تروریستی  به دستور فرمانده هانشان سریع آنها را حذف می کنند.

ما بارها و بارها اعلام کرده بودیم که فرقه رجوی همه اعضا را با مغزشویی به ربات تبدیل کرده است .خوشبختانه فیس بوک هم  صحت گفته های مارا تایید کردو در اطلاعیه اش اعلام کرد که ربات هم به غذا نیاز دارند و  همه در یک ساعت شروع می کنند راس یک ساعت همه برای غذا می روند و راس یک ساعت هم خاموش می کنند

باید به اطلاع مسئولین فیس بوک و هموطنان برسانم که ما گفته بودیم که اعضا را فرقه با شیپور بیدار می کند و با شیپور هم همه را بخواب می کند.

و همه کامپیوتر هایش متمرکز هستند و برای هر سه کامپبوتر یک نفر مراقب می گزارند که افراد جرات نکنند وارد سایر بخش هاس اینترنت شوند و به لحاظ فنی کاری کرده اند که هیچ کامپیوتری امکان اپلود و نمایش عکس و فیلم نداشته باشد.

از این بابت خوشحالیم که یک رسانه معتبر  جهانی تمام حرفها و افشاگری های ما را در رابطه با این فرقه تروریستی تاییدکرد.ما اعضا جداه شده از تمام مجامع حقوق بشری در خواست داریم که برای آزادی اعضا اسیر این فرقه امکان گفتگوی ازادانه با خانواده هایشان داشته باشند و به افراد موبایل داده شود که بتوانند با خانواده هایشان ارتباط برقرار کرده و ازادی تردد در شهر را برا اساس پروتکل های پزشکی داده شود متاسفانه اکثریت این اعضا در بدترین شرایط زندگی هستند و با مغزشویی این فرقه از هر گونه احساس و عاطفه تهی شده اند چون داشتن هر گونه احساس و عاطفه بجز برای رهبر در این باند مافیایی ممنوع است  و عملا این افراد به ربات تبدیل شده اند

همچنین ما از توئیتر هم خواستاریم که حساب های جعلی و فیک این را فرقه رسیدگی و مورد بازبینی قرار داده  و همانند فیس بوک حساب های این فرقه تروریستی تروریستی را مسدود کند. 

غفور فتاحیان انجمن نجات از فرقه ها پاریس
 آوریل 2021

سوز و گداز و ناله و فغان دار دسته رجوی بعد از رسوایی فیسبوکی 

***

Lucrative MEK Fake Accounts Interfering In American PoliticsLucrative MEK Fake Accounts Interfering In American Politics

مریم رجوی حشمت علوی ، اقدام علیه مصالح عالیه امریکا MEK Cult Operatives Undermining American Democracy

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پیروزی-جو-بایدن-و-شوکه-شدن-فرقه-صاحب-مرد/

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجویغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، نهم نوامبر 2020:… انتخاب جو بایدن به ریاست جمهوری آمریکا شوک خرد کننده ای بر پیکر پوسیده و تشکیلات درهم شکسته رجوی فرود آورد بطوری که صدای آن در فردا و فرداها با فرار روز افزون بقایای سالخورده در اشرف سه واقع در آلبانی و سکته و مرگ و میر سریالی در این تیمارستان روانی به گوش خواهد رسید و به همین خاطر است که فرقه درماندۀ رجوی تا این لحظه از انتخاب جو بایدن خود را به خریت و نفهمی زده است و هنوز هم دست به دعا و جادو و جنبل برداشته بلکه فرجی برای او حاصل شود و بار دیگر ترامپ به ریاست جمهوری برسد. زیرا این فرقه تمام هست و نیست خود را در جوال ترامپ گذاشته بود که شاید روزی روزگاری ترامپ به ایران حمله کند . پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی با شکست ترامپ در ریاست جمهوری آمریکاشزچگونه دونالد ترامپ بازی را باخت

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

نوشتۀ شده توسط غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

انتخاب جو بایدن به ریاست جمهوری آمریکا شوک خرد کننده ای بر پیکر پوسیده و تشکیلات درهم شکسته رجوی فرود آورد بطوری که صدای آن در فردا و فرداها با فرار روز افزون بقایای سالخورده در اشرف سه واقع در آلبانی و سکته و مرگ و میر سریالی در این تیمارستان روانی به گوش خواهد رسید و به همین خاطر است که فرقه درماندۀ رجوی تا این لحظه از انتخاب جو بایدن خود را به خریت و نفهمی زده است و هنوز هم دست به دعا و جادو و جنبل برداشته بلکه فرجی برای او حاصل شود و بار دیگر ترامپ به ریاست جمهوری برسد. زیرا این فرقه تمام هست و نیست خود را در جوال ترامپ گذاشته بود که شاید روزی روزگاری ترامپ به ایران حمله کند و از این رهگذر شاید چیزی نصیب مریم خانم شود ولی فرقه رجوی و تمام سرمداران ان کور خوانده بودند.

چندی پیش هم رهبر فراری به اصطلاح مقاومت که خود در سوراخ قبر مخفی است و جرات علنی شدن را پیدا نمی کند بو کشیده بود که دیگر از ترامپ خبری نیست و در مورد سرنگونی که سی سال پیش وعده آن را داد بود در یک فرار به جلوی مفتضانه مدعی شده بود که با ترامپ و بی ترامپ سرنگونی در تقدیر است .. این رهبر همان فرقه شعبده بازی است که تا همین امروز دست به دعا برداشته و جلسات دعا و نیایش برگزار می کرد تا ترامپ پیروز شود.

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

حال فرقه درمانده رجوی همانند خر در یک باتلاق گیر کرده است زیر دیگر چیزی برایش در کیسه جادو و جنبلش باقی نمانده است که بتواند بار دیگر با شیادی اسیران دربند و بی خبر را در خانه سالمندان در آلبانی نگه دارد و همچون سالیان گذاشته روی لابیهایش همانند جولیانی و بولتون که در نزد جهانیان از منفورترین موجودات روی زمین هستند حساب باز کند. جولیانی همان موجود کثیفی است که فیلم عصبانیت و جلز و ولزش از باخت ترامپ در شبکه های مجازی بصورت گسترده پخش شد همان که یار و رفیق دیرینه مریم رجوی است.

البته ان زمان هنگامی که در پادگان اشرف بودیم در نشست های مغز شویی در رابطه با کارکرد انقلاب جعلی مریم قجربرای تحقیر کردن نفراتی که رو در روی این انقلاب مریم می ایستادند می گفتند که شما ها درک و فهمی از انقلاب مریم ندارید زیرا همین فهیمه اروانی و دیگر زنان شورای رهبری با همین انقلاب مریم، یک نرینه وحشی همانند جولیانی را که نرینه اش زبانه می کشید به مریم وصل کرده اند.

و در خارجه نیز می گفتند که همین شورای رهبری زنانه همۀ لابیها را به سازمان وصل کرده اند.

پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی با شکست ترامپ در ریاست جمهوری آمریکا

بعدها متوجه شدیم که مریم قجر و شوهر ملعونش از هیچ رذالتی برای پیش بردن اهداف کثیف خود فرو گذار نکرده و حتی زنانی را که برای مبارزه و با صداقت پا به میدان مبارزه برای دفاع از مردمشان نهاده بودند به چه بهایی حراج می کرده است.

البته این نوع کارها برای رجوی طبیعی است زیرا کسی که به زن رفیق خودش هم رحم نکرد به کس دیگری رحم نمی کند. رجوی فقط تشنۀ به قدرت رسیدن به هر بهایی است، بود ولی باید به او گفت زهی خیال باطل.

لینک به منبع

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

رسوایی فیسبوکی رجوی 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/تعهد-سرنگونی-عقب-افتاد-تقصیر-کانونهای/

تعهد سرنگونی عقب افتاد . تقصیر کانونهای شورشی است

تعهد سرنگونی عقب افتاد . تقصیر کانونهای شورشی استغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، سی ام سپتامبر 2020:… طبق این خبرها در فرقه فریب کار رجوی طی نشستی که با حضور مریم قجر و تعدادی از سردمداران این باند جنایت کار برگزار شده بود زمانی که در همین نشست مریم قجر موضوع کانونهای موهوم شورشی را پیش می کشد و با آب و تاب از انها تعریف می کند بلافاصله مهدی ابریشمچی یا همان مهدی دلال که خود را مسئول کل کانونهای موهوم شورشی می داند لنگ لنگان خود را به میکروفن می رساند و به مریم قجر می گوید که مسئولین کانونهای شورشی در داخل کشور پیام دادند و خواهش کردند که به مسعود رجوی بگوید که زمان سرنگونی امسال را برای چند سالی عقب بیاندازد چون ما در این زمینه کم کاری داشتیم و به این تعهدی که مسعود برای ما گذاشته بود نمی توانیم برسیم و می خواستیم خواهش کنیم که زمان سرنگونی را عقب بیاندازند. تعهد سرنگونی عقب افتاد . تقصیر کانونهای شورشی است 

تعهد سرنگونی عقب افتاد . تقصیر کانونهای شورشی استپیام احمقانه مسعود رجوی و کمدی کلاسیک سرنگونی اش

تعهد سرنگونی عقب افتاد . تقصیر کانونهای شورشی است

رسوایی فیسبوکی رجوی 

نوشتۀ شده توسط غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی

خبرهای رسیده از دوستانی که اخیرا از فرقۀ رجوی در آلبانی جدا شده اند حاکی از زمینه سازی سران فرقۀ برای اعلام به تأخیر انداختن صدمین بار زمان سرنگونی رژیم این بار با دخیل بستن به کانون های موهوم شورشی است.

طبق این خبرها در فرقه فریب کار رجوی طی نشستی که با حضور مریم قجر و تعدادی از سردمداران این باند جنایت کار برگزار شده بود زمانی که در همین نشست مریم قجر موضوع کانونهای موهوم شورشی را پیش می کشد و با آب و تاب از انها تعریف می کند بلافاصله مهدی ابریشمچی یا همان مهدی دلال که خود را مسئول کل کانونهای موهوم شورشی می داند لنگ لنگان خود را به میکروفن می رساند و به مریم قجر می گوید که مسئولین کانونهای شورشی در داخل کشور پیام دادند و خواهش کردند که به مسعود رجوی بگوید که زمان سرنگونی امسال را برای چند سالی عقب بیاندازد چون ما در این زمینه کم کاری داشتیم و به این تعهدی که مسعود برای ما گذاشته بود نمی توانیم برسیم و می خواستیم خواهش کنیم که زمان سرنگونی را عقب بیاندازند.

در این حال تعدادی ازنفرات که می دانند کانون شورشی دروغ و فریبی بیش نیست با کنایه به همدیگر می گویند که قبلا در اشرف خود رجوی سال به سال ما را به هوای سرنگونی سر کار می گذاشت حالا نوبت کانونهای شورشی رسیده که ما را سرکار بگذارند.

البته این خیزبرداشتن مهدی دلال برای رفع و رجوع و ماستمالی غلطی که رجوی کرده و سال 2020 را سال سرنگونی اعلام کرده از قبل طی یک سناریو هماهنگ شده بود.

یادآوری می شود که چند ماه پیش، مسعود رجوی طی پیامی از قبر ناپیدایش سال 2020 را سال سرنگونی اعلام کرد. البته ناگفته نماند که رجوی گور به گور شده از چهل سال پیش تاکنون هر سال ایرانی را سال سرنگونی اعلام می کرد و بعد از اینکه دید همیشه حسابش غلط از آب در می آید و باز هم کفگیر سرنگونیش به ته دیگ خورد با دجاللیت و فریب کاری سال میلادی را جانشین سالهای ایرانی برای سرنگونی کرد.

اکنون که سال میلادی اعلام شده توسط رجوی تا چند ماه دیگر به پایان می رسد و در نتیجه انتخابات امریکا هم نزدیک است از این رو مرحوم و دار و دسته اش به فکر حیله و فریبکاری دیگر افتادند که همان استفاده از کانونهای موهوم شورشی است که هیچ هزینه و خرجی برای فرقه صاحب مرده ندارد.

و این همه فریب کاری و علم کردن کانونهای شورشی فقط برای نگه داشتن تعدای افراد سالخورده و اسیر درتیمارستان البانی است که در انتظار مرگ نشسته اند تا به این وسیله به آنها روحیه بدهد و فردا کسی طلبکار رجوی و سیستم تشکیلاتی اش نشود که بگوید سرنگونی امسال چی شد؟

بنابراین از همین حالا زمینه سازی را شروع کرده اند تا بعد از انتخابات امریکا این تصمیم به تآخیر سرنگونی را به صورت رسمی و علنی اعلام کنند چون فرقه رجوی روی دولت ترامپ سرمایه گذاری کرده به خیال اینکه اگر ترامپ رئیس جمهور شود مریم را روی دوش جان بولتون به تهران می برد. البته جان بولتون را مثل یک حیوان دم بریده از کاخ سفید بیرون انداختند و فکر کنم در انتخابات بعدی هم ترامپ را بیرون می اندازد و این بار مثل همیشه رجوی می ماند و حوضش. البته رجوی که از رو نمی رود و فردا فیل دیگری را هوا می کند و این سریال تا زمانی که تمام سالمندان فرقۀ رجوی در آلبانی به کام مرگ کشیده شوند ادامه خواهد داشت. بویژه که در حال حاضر بیماری کرونا سراسر خانه سالمندان فرقۀ رجوی موسوم به اشرف سه در آلبانی را فرا گرفته است. 

غفور فتاحیان پاریس 30 09 2020

تعهد سرنگونی عقب افتاد . تقصیر کانونهای شورشی است

رسوایی فیسبوکی رجوی 

***

همچنین: