رضا اسلامی و مالک بیت مشعل میهمانان تلویزیون مردم تی وی

رضا اسلامی و مالک بیت مشعل میهمانان تلویزیون مردم تی وی

رضا اسلامی و مالک بیت مشعل میهمانان تلویزیون مردم تی ویکانون آوا (مردم تی وی)، بیست و پنجم ژانویه 2020:… آقای رضا اسلامی عضوجداشده مجاهدین در آلبانی دررابطه با موضوعات زیر: – واقعیت های درون تشکیلات سازمان مجاهدین (از آرمان تا واقعیت) – در سازمان مجاهدین “خودی” و “غیرخودی” بیداد می کند. بحثی درمورد اسیران جنگی که به آنها دردرون تشکیلات “اردوگاهی” می گفتند. – هدف از مغزشویی دردرون تشکیلات –  چرا مسعودرجوی در بزنگاه ها فرارمی کند و نفرات را تنها می گذارد؟ وآقای مالک بیت مشعل  عضوجداشده مجاهدین در آلبانی دررابطه با موضوعات زیر: – توضیح درمورد تماس تصویری با خانواده در ایران از آلبانی بعد از ده هاسال از طریق اسکایپ – توضیح در مورد وضعیت بیماری شدید خانم نرگس بهشتی مادر میلاد بهشتی اسیر محصور در تشکیلات فرقه رجوی در آلبانی – ترس و وحشت تشکیلات فرقه رجوی از تماس خانواده ها با افراد درون سازمان – چرا آلبانی به خانواده های اعضای سازمان مجاهدین ویزا نمی دهد؟ صحبت کردند. رضا اسلامی و مالک بیت مشعل میهمانان تلویزیون مردم تی وی

آلبانی اخراج دیپلماتهای ایرانی را دستور اسرائیل در حمایت از تحرکات فرقه رجوی دانستحضور مجاهدین خلق در آلبانی مذاکرت پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا را دچار مشکل کرده است

رضا اسلامی و مالک بیت مشعل میهمانان تلویزیون مردم تی وی

آقایان اسلامی وبیت مشعل دربرنامه زنده این هفته تلویزیون مردم

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین درتلویزیون MardomTV.com

روزجمعه 24 ژانویه 2020 برابر با چهارم بهمن ماه 1398 ساعت 12 ظهر بوقت واشنگتن – ساعت 18 بوقت آلمان وساعت 20:30 بوقت ایران

آقای رضا اسلامی عضوجداشده مجاهدین در آلبانی دررابطه با موضوعات زیر:
– واقعیت های درون تشکیلات سازمان مجاهدین (از آرمان تا واقعیت)
– در سازمان مجاهدین “خودی” و “غیرخودی” بیداد می کند. بحثی درمورد اسیران جنگی که به آنها دردرون تشکیلات “اردوگاهی” می گفتند.
– هدف از مغزشویی دردرون تشکیلات
–  چرا مسعودرجوی در بزنگاه ها فرارمی کند و نفرات را تنها می گذارد؟

 بمدت یکساعت

وآقای مالک بیت مشعل  عضوجداشده مجاهدین در آلبانی دررابطه با موضوعات زیر:
– توضیح درمورد تماس تصویری با خانواده در ایران از آلبانی بعد از ده هاسال از طریق اسکایپ
– توضیح در مورد وضعیت بیماری شدید خانم نرگس بهشتی مادر میلاد بهشتی اسیر محصور در تشکیلات فرقه رجوی در آلبانی
– ترس و وحشت تشکیلات فرقه رجوی از تماس خانواده ها با افراد درون سازمان
– چرا آلبانی به خانواده های اعضای سازمان مجاهدین ویزا نمی دهد؟

 بمدت یکساعت صحبت کردند.

/p>

مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر برنامه تلویزیون مردم بودند.  ببنندگان و شنوندگان تلویزیون مردم در طول برنامه از طریق تلفن، ایمیل ویا فیسبوک با مهمانان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.

قابل ذکرمی باشد که این برنامه هاهمزمان از صفحه فیسبوک تلویزیون مردم تحت آدرس زیرنیزپخش گردیدند:
https://www.facebook.com/mardomtv/?fref=ts

رضا اسلامی و مالک بیت مشعل میهمانان تلویزیون مردم تی وی

لینک به منبع

***

مجاهدین خلق چه می‌کنند ؟ - از عراق تا آلبانیمجاهدین خلق: پایان سی سال حضور در عراق

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سمینار-جداشدگان-فرقه-مجاهدین-در-پاریس/

سمینار جداشدگان فرقه مجاهدین در پاریس- ژانویه 2020

سمینار جداشدگان فرقه مجاهدین در پاریسکانون آوا، بیستم ژانویه 2020:…روز گذشته (19 ژانویه 2020) جلسه بحت و گفتگو در باره نقض حقوق بشر و بخصوص مواضع این فرقه در سال 2019 در سالن هتلی در مرکزشهر پاریس برگزارشد. شرکت کنندگان در این جلسه مواضع بغایت ارتجاعی فرقه رجوی وعملکردهای ضدبشری این فرقه علیه اعضای منتقد و جداشدگان را محکوم کرده ونسبت به سیاستهای گروگانگیری و ضد خانواده فرقه رجوی اعتراض کردند. نکته هایی از سخنان شرکت کنندگان در سمینار:  نادر کشتکار: درتظاهرات دیماه من ندیدم کسی از سازمان مجاهدین و یا مسعودرجوی یادی بکنه. پیام اخیر مسعودرجوی نیز بیشتر کاربرد درون تشکیلاتی داشت. عیسی آزاده: پایه های استراتژی جنگ مسلحانه مجاهدین برپایه تئوری چرقه وجنگ بود. رجوی سرمایه گزاری کلانی برروی جمهوری خواهان آمریکا بخصوص جان بولتون کرد تا آمریکا به ایران حمله نظامی بکند… سمینار جداشدگان فرقه مجاهدین در پاریس. 

مسعود رجوی کجاستمهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟ مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

سمینار جداشدگان فرقه مجاهدین در پاریس- ژانویه 2020

روز گذشته (19 ژانویه 2020) جلسه بحت و گفتگو در باره نقض حقوق بشر و بخصوص مواضع این فرقه در سال 2019 در سالن هتلی در مرکزشهر پاریس برگزارشد.

شرکت کنندگان در این جلسه مواضع بغایت ارتجاعی فرقه رجوی وعملکردهای ضدبشری این فرقه علیه اعضای منتقد و جداشدگان را محکوم کرده ونسبت به سیاستهای گروگانگیری و ضد خانواده فرقه رجوی اعتراض کردند.

نکته هایی از سخنان شرکت کنندگان در سمینار: 

سمینار جداشدگان فرقه مجاهدین در پاریسنادر کشتکار: درتظاهرات دیماه من ندیدم کسی از سازمان مجاهدین و یا مسعودرجوی یادی بکنه. پیام اخیر مسعودرجوی نیز بیشتر کاربرد درون تشکیلاتی داشت.

عیسی آزاده: پایه های استراتژی جنگ مسلحانه مجاهدین برپایه تئوری چرقه وجنگ بود. رجوی سرمایه گزاری کلانی برروی جمهوری خواهان آمریکا بخصوص جان بولتون کرد تا آمریکا به ایران حمله نظامی بکند.

رضاجبلی: با اعلام ایجاد کانون های شورشی، سازمان دوباره به سال های 60 بازگشت. سازمان با آنهمه نیرو و انهمه اسلحه و تجهیزات و حمایت صدام نتوانست کاری از پیش ببرد. الان با این کانون های شورشی و نصب چند عکس و بنر چه کار می تواند بکند؟

محمد کرمی: این پیام (پیام صوتی مسعودرجوی) درست شده است. با یک برنامه 250 یورویی می شود هرصدایی را درست کرد. از سال 60 تابحال یکبار نیز سازمان مجاهدین بخودانتقاد نکرده است.

مهدی سجودی: من پیام مسعودرجوی را یک کارناشیانه می دونم. ما اون موقعها که هنوز در داخل تشکیلات بودم وقتی پیام مسعود را می شنیدیم امید می گرفتیم . ولی الان که خیلی وقته باخته از وقتی که اشرف تعطیل شد حالا هرتشکیلاتی هم بود بنظرمن تعطیل شد. حالا دیگر نیرویی در میان نیست. پیام داده برای کدام نیرو؟ کدام امید؟

علی اکبرراستگو: تواین بحبوحه اعتراضات مردمی در ایران، پومپئو وزیر خارجه آمریکا شش گروه ایرانی از جمله سازمان مجاهدین را درلیست ممنوع الملاقات درج کرد و این یعنی برباد رفتن تمامی زحمات رجوی در عرض 4 سال گذشته.

ادوارد ترمادو: کسی که پیام صوتی می ده باید بتونه پیام تصویری هم بده. رجوی بنظر من در کارنیست.

بتول سلطانی: آقای رجوی فراموش کرده که وقتی اعلام سرنگونی می کرد سال های شمسی را در نظرمی گرفت. حالا آمده هول شده سال میلادی 2020 را سال سرنگونی اعلام کرده. آنها بیش از 30 سال هست که از جامعه ایران رانده شده اند.

قربانعلی حسین نژاد: مسعودرجوی بعد از سالها که پیام مکتوب می فرستاد برای ترور سلیمانی پیام صوتی فرستاد. این چه معنی می ده؟ یعنی بوی کباب آمریکایی ها رو حس کرده.

سمینار جداشدگان فرقه مجاهدین در پاریس- ژانویه 2020

لینک به منبع

***

مریم رجوی در کنار دشمنان علیه مردم ایرانعلی اکبر راستگو: مجاهدین خلق تغییررژیم را ازغرب تمنا می کنند

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/عضو-شورای-ملی-مقاومت-پیام-اخیر-مسعود-ر/

عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته است

عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته استانجمن نجات، مرکز تهران، دهم ژانویه 2020:… بر اساس خبرهای رسیده از اروپا، تعدادی از هواداران فرقه رجوی در صحبت با یکی از اعضای برجسته شورای ملی مقاومت (ویترین غربی پسند سازمان مجاهدین خلق) انتقاداتی نسبت به پیام صوتی اخیر مسعود رجوی ابراز نمودند. آنان معتقد بودند که رجوی بر خلاف عمده جریانات داخلی و بین المللی نسبت به ترور سپهبد قاسم سلیمانی ابراز رضایت و خرسندی نموده و از این عمل غیرقانونی و غیر متعارف آمریکا (براساس بیانیه های ملل متحد و دولت عراق و . .) که خطر جنگ فراگیر در منطقه را به مراتب بیشتر می کند حمایت کرده است. عضو مربوطه شورا در این خصوص گفته بود که اتفاقاً برخی دیگر از اعضای شورا نیز در این خصوص انتقاداتی مطرح نمودند و اعتقاد داشتند که مسعود رجوی برخلاف دیگر سران اپوزیسیون که جانب احتیاط را گرفتند عجله کرده و خیلی زود بی گدار به آب زده و قطعاً دامنه مسأله داری که در حال حاضر گریبان سازمان را گرفته است با این موضع گیری ها وسیع تر خواهد کرد. عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته است 

عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته استمرحوم رجوی ماموریت سرنگونی و هزار سوال

عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته است

هر چه در آبان رشته بودند پنبه شد

انجمن نجات مرکز تهران۱۹ دی ۱۳۹۸

بر اساس خبرهای رسیده از اروپا، تعدادی از هواداران فرقه رجوی در صحبت با یکی از اعضای برجسته شورای ملی مقاومت (ویترین غربی پسند سازمان مجاهدین خلق) انتقاداتی نسبت به پیام صوتی اخیر مسعود رجوی ابراز نمودند. آنان معتقد بودند که رجوی بر خلاف عمده جریانات داخلی و بین المللی نسبت به ترور سپهبد قاسم سلیمانی ابراز رضایت و خرسندی نموده و از این عمل غیرقانونی و غیر متعارف آمریکا (براساس بیانیه های ملل متحد و دولت عراق و . .) که خطر جنگ فراگیر در منطقه را به مراتب بیشتر می کند حمایت کرده است.

عضو مربوطه شورا در این خصوص گفته بود که اتفاقاً برخی دیگر از اعضای شورا نیز در این خصوص انتقاداتی مطرح نمودند و اعتقاد داشتند که مسعود رجوی برخلاف دیگر سران اپوزیسیون که جانب احتیاط را گرفتند عجله کرده و خیلی زود بی گدار به آب زده و قطعاً دامنه مسأله داری که در حال حاضر گریبان سازمان را گرفته است با این موضع گیری ها وسیع تر خواهد کرد. او به علت جدائی کریم قصیم و محمدرضا روحانی از شورا اشاره کرده و گفته بود که انتقاد اصلی آنان همسوئی مواضع مجاهدین خلق با داعش بود که همچنان ادامه دارد.

در همین رابطه اطلاعاتی به دست آمده که ابعاد نارضایتی در میان اعضا و هواداران سازمان گسترده تر شده است. این عضو شورا در اروپا در گفتگو با تعدادی از هواداران منتقد تأیید کرده بود که اقدام ترامپ تمامی تلاش های این مدت مجاهدین خلق و دیگران برای سوار شدن بر موج نارضایتی در داخل کشور و ایجاد شکاف بین مردم و هیئت حاکمه خصوصاً سپاه پاسداران را نقش بر آب نمود. او اظهار داشته بود که هرچه مقاومت ایران در آبان ماه رشته بود با این اقدام پنبه شد و جای تعجب دارد که مسعود رجوی از آن حمایت نموده است.

این عضو برجسته شورای ملی مقاومت در اروپا، اقدام تروریستی ترامپ را با حمله صدام حسین به کویت مقایسه کرده و بازتاب آن را به همان اندازه برای مجاهدین خلق مخرب توصیف نموده است. او گفته بود که هر کس از ترامپ حمایت کند از سر ناچاری است وگرنه کسی نیست که نداند این کار او غیرقانونی و حماقت محض بوده و به زیان مقاومت است.

او همچنین به تصویب طرح خروج نیروهای آمریکایی از عراق در پارلمان این کشور و بیانیه آیت الله سیستانی و موضع رئیس جمهور و نخست وزیر عراق اشاره کرده و اظهار داشته بود که یک زمان سرنوشت خود را به سرنوشت صدام حسین گره زده و با او به قعر چاه رفتیم و الآن نیز اجباراً سرنوشت خود را به سرنوشت ترامپ گره زده و روز به روز منزوی تر می شویم.

لازم به ذکر است که آیت الله سیستانی مرجع عالی مقام دینی در عراق در پیامی برای شخص آیت الله خامنه ای تجلیل بسیار بالایی از سپهبد قاسم سلیمانی نمود. رسانه های غربی ابعاد تشییع جنازه سردار سلیمانی در تهران را بعد از تشییع پیکر امام خمینی بزرگترین در ایران اعلام کرده اند.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که با افتخار اعلام کرد شخصاً دستور حمله تروریستی را صادر کرده است فکر نمی کرد زیر این همه هجمه سنگین و خرد کننده از رؤسای جمهور سابق آمریکا گرفته تا مقامات عراقی و سایر کشورها و از مردم سراسر آمریکا برود.

آمریکا اخیراً اعلام کرد که نیروهای این کشور در عراق در حال حاضر فقط به امنیت خود می پردازند و کلیه مأموریت ها درعراق را تعطیل کرده اند. این در حالی است که ترامپ و پمپئو مدعی شده بودند که این اقدام تروریستی قرار است امنیت آنان در عراق را بیشتر تضمین نماید. آمریکا با انواع مشکلات در عراق دست به گریبان است اما مسعود رجوی در پیام خود لیست اسامی می دهد که آنان را ترامپ دستگیر و محاکمه نماید. حالا آمریکا با مصوبه رسمی پارلمان عراق از یک طرف و واکنش ایران از طرف دیگر رو به روست که باید تکلیف نیروهایش را در این کشور معلوم نماید.

آمریکایی ها بعد از ترور فرماندهان نظامی عراقی و ایرانی که در منطقه سبز بغداد صورت گرفت و مشاهده همبستگی مردمی بی نظیر در عراق و ایران، احتمال واکنش ایران را جدی گرفتند و لذا اعلام کردند که شناورهای آمریکایی را 1000 کیلومتر از محدوده مرزهای آبی ایران عقب کشیده اند.

واقعیت اینست که مسعود رجوی که خود را کاملاً حذف شده می بیند تلاش می کند تا به نحوی مجدداً به بازی برگردد. در حال حاضر که آمریکا مجبور است بر خلاف گذشته حتی ترورها را هم در منطقه رأساً به عهده بگیرد دیگر نیازی به امثال رجوی و البغدادی نیست و تاریخ مصرف آنان تمام شده است.

After Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in TehranAfter Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in Tehran

پیام صوتی رجوی به وضوح حذف شدن او را به نمایش می گذارد. او که حمایت مردم داخل کشور را با اقدام به ترور و همکاری با دشمن متجاوز به نفرت عمومی بدل کرد حالا حمایت یک ابرقدرت که از ابتدا به دنبال کسبش بود را هم از دست داده است.

به دنبال ترور سردار سلیمانی، سازمان مجاهدین خلق فوراً درخواست پس گرفتن سلاح هایش را کرد که همین امر موضوع انتقاد و حتی مضحکه برخی هواداران شد و پرسیدند “رجوی که مرز را از دست داده است توپ و تانک را در آلبانی به چه مصرفی می رساند؟” رجوی در واقع دارد پیام می دهد که او را هم مانند گذشته در بازی ترور وارد نمایند.

رجوی که آن روی سکه البغدادی است قبل از سرکرده داعش تاریخ مصرفش با اشغال عراق به پایان رسید. گروه های وابسته به آمریکا زمانی که شکست می خورند و استفاده ای ندارند لاجرم حذف می گردند. چه مانند بن لادن و البغدادی کشته شوند و چه مانند مسعود رجوی بایگانی گردند.

عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته است

لینک به منبع

***

ترور سپهبد قاسم سلیمانی و مواضع نفرت انگیز رجویترور سپهبد قاسم سلیمانی و مواضع نفرت انگیز رجوی

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کردشکنجه رزمندگان؛ اوج خیانت منافقین (فرقه رجوی، مجاهدین خلق) در جنگ تحمیلی

Saudi_Arabia_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MEK_MKO_NCRI_Terrorism_Financeوبگاه البوابه از حمایت مالی عربستان سعودی از گروهک تروریستی منافقین که شامل اهدای سه تُن شمش طلا می‌شود، خبر داد.

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کردپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

مجاهدین خلق سر بریدن را از مخابرات صدام آموزش دیده اندباند رجوی با رژیم های دیکتاتوری متعارف؟! مشکلی ندارد!

از گلریزان و گدایی تا سه تن طلای عربستان برای مهریه مریم رجویاز گلریزان و گدایی تا سه تن طلای عربستان برای مهریه مریم رجوی

انسانها را به انتخابشان میشناسند نه به حماقتشانانسانها را به انتخابشان میشناسند نه به حماقتشان

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کردوطن فروشی مجاهدین خلق فرقه رجوی و ضدیت مزدور مریم رجوی  با ایران و ایرانی 

جمشید برزگر، بی بی سی: تقابل عربستان و ایران؛ ارسال پیام از مقر سازمان مجاهدین خلقجمشید برزگر، بی بی سی: تقابل عربستان و ایران؛ ارسال پیام از مقر سازمان مجاهدین خلق

عبدالرضا نیک بین رودسری، عبدی از بنیانگذاران مجاهدین خلق : آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردندعبدالرضا نیک بین رودسری، عبدی از بنیانگذاران مجاهدین خلق : آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند

همچنین: