رهبری فرقه رجوی (مجاهدین خلق) مسبب مرگ تدریجی ساکنان لیبرتی

رهبری فرقه رجوی (مجاهدین خلق) مسبب مرگ تدریجی ساکنان لیبرتی

میرباقر صداقی،  ایران ستارگان، سوئیس، بیست و نهم اوت 2014: … باید از خانم رجوی پرسید چه مرگت است که میخواهی این عزیزان در عراق تلف شوند؟ مگر نمیگویی مریض دارید؟ خب این نفرات مریض را برای مداوا به اروپا منتقل کنید مگر یک کشور جنگ زده جای مناسبی برای ماندن است حتی بلحاظ علمی و پزشکی نیز عراق جای مناسبی برای مداوای مریض سرطانی نیست . همین چند هفته گذشته پالایشگاهای عراق را …

نامه بنیاد خانواده سحر به خانم جین هال لوت (خانواده ها نگران آینده نفرات لیبرتی هستند)

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

لینک به منبع

رهبری فرقه رجوی (مجاهدین خلق) مسبب مرگ تدریجی ساکنان لیبرتی

سال 2003 بیش از 700 منتقد و جدا شده از فرقه رجوی در کمپ تیف زیر چتر عمو سام زیر گرمای50 درجه تابستان عراق بدون هیچ وسیله سرمایشی زیر چادر فلسطینی زند گی میکردند , دوران دوران تاخت تاز بوش پسر بود نه از صلیب سرخ خبری بود نه از یو ان . سهمیه آب خوردن برای هر نفر 4 لیتر در هر 24 ساعت بود برای خنک کردن آب خوردن بچه ها بطریهای آب را در جوراب میکردند وآنرا طوری آویزان میکردند که نوک بطری وجوراب درتشت آبی که در زیر تعبیه شده بود قرار میگرفت با خیس شدن جوراب و خیس ماندن آن بعد از ساعتی تا حدودی گرمای آب داخل بطری کمی کاهش میافت و قابل خوردن میشد هر دو روز یکبار نوبت حمام هر قسمت میشد که معمولا توسط یک سرباز زن 20 نفر 20 نفر به حمام صحرائی برده میشدیم زمان حمام سه دقیقه بود در این سه دقیقه هم میبایست لباس را از تن میکندیم هم حمام میکردیم هم لباس میپوشیدیم چون وقت خیلی کم بود بچه ها بین راه حمام لباس هایشان را از تن میکندن و لخت مادر زاد میشدند دیگر خجالت معنی نداشت چون اگر از فرمان سرباز زن سرپیچی میکردی و وقت بیشتری میخواستی از ایزولیشن سر در میآوردی ایزولیشن به این معنی بود که در محکمه ای سارجنت کشیک (گروهبان کشیک ) حکم میکرد که مثلا یک هفته ایزولیشن آنوقت مجرم که تنها جرمش این بود که میخواست یک دقیقه بیشتر حمام کند باید یک هفته تمام در ایزولیشن بماند یعنی بصورت انفرادی وسط بیابان که دورش را سیم خاردار حلقوی کشیده بودند و سایه بان رویش یک تور استتار بود , با یک تخت که حکم برانکارد داشت با یک پتو .

سرباز نگهبان از دور 4 لیتر آب و سه بسته غذای العماری را برایش پرت میکرد حتی اگر هوا بارانی و سرد بود مجرم باید دوران محکومیتش را تمام میکرد تا از آن حصار بیرون بیاید اما غذای العماری چی هست ؟ این غذا جیره جنگی ارتش امریکا بود که در دو بسته 12 تایی , از شماره 1 تا 24 بود از این 24 شماره 4 شماره مورد پسند مزاج ما ایرانیها بود بقیه قابل خوردن نبودند معمولا در چادرهای کمپ تیف شماره غذا چرخشی بود و این سیاست خود بچه ها در تقسیم غذا بود تا همه بتوانند هر چند روز یکبار غذای خوب بخورند اولین تاثیر منفی این غذا این بود که هر کس که جدید وارد زندان تیف میشد تا سه روز نمیتوانست توالت برود حدودا دو سال تمام غذای ثابت ما در کمپ تیف جیره جنگی العماری بود در هر 24 ساعت 5 بار سرشماری میشدیم آنهم بصورت حضوری که 3 بار در روز 2 بار در شب بود , معمولا هر شب سربازان برای اذیت کردن بیشتر زمان سر شماری را به بهانه های مختلف طولانی میکردند تا ما نتوانیم استراحت کنیم در روز بدلیل گرمای بیش از حد یعنی تا 50 درجه هیچکس نمیتوانست بخوابد همه دنبال سایه بانی بودند تا خود را از شر آفتاب سوزان دور نگه بدارند تقریبا هرهفته چند بار بچه ها به عنوان اعتراض خود زنی میکردند و به صورت اورژانس با هلیکوپتر به آناکاندا( مقر اصلی ارتش امریکا در فرودگاه بغداد ) برای معالجه فرستاده میشدند تا مانع مرگ آنها شوند . و ………..هزاران مشکل دیگر تا روزیکه بوش پسر رفت و مصاحبه ما با یو ان اچ سی آر شروع شد از آنزمان به بعد تا حد زیادی شرایط زند گی در کمپ تیف بصورت بازداشتگاه استاندارد شد . این همه فشار ارتش امریکا بخاطر تبانی فرقه رجوی با ارتش امریکا بود تا افراد را مجبور کنند به ایران بروند!!!!!.

شما در برنامه سیمای گلریزان و همیاری سیمای به اصطلاح آزادی بی تفاوتی مجاهدین خلق ( فرقه رجوی) را در قبال دستگیری نفرشان در پشت خط که با تلفن عمومی تماس گرفته بود را شاید دیده باشید , باور کنید فرقه رجوی خواهان اعدام این خانم هست تا نشان بدهد که در داخل ایران هوادار دارد . حال قضاوت با شماست فکر میکنید فرقه ای با این خصلت به فکر تلف نشدن نیروهایش در عراق و کمپ لیبرتی است ؟؟!! اگر این فرقه به فکر سلامتی نیروهایش در کمپ لیبرتی بود بجای صرف پولهای میلیون دلاری برای مهمانی ویلپنت پاریس برای خارجیان و پرداخت پول برای سخنرانی سناتورهای جنگ طلب امریکائی این پولها را صرف خروج اعضا از عراق میکرد .

تجربه ما جدا شده ها در عراق این بود که بعد از پایان زندان تیف دولت مرکزی بغداد با دادن لس پاس برای اقامت 6 ماه( لس پاس بخاطر این بود که فرقه رجوی ما را بی هویت کرده بود و کسی از ما اعضا کارت شناسایی معتبری نداشتیم ) و با هماهنگی با دولت اقلیم کردستان در شهر اربیل به تک تک ما جدا شده ها کمک کرد تا توسط قاچاقچی عراق را ترک کنیم و خودمان را به ترکیه برسانیم . در حالی که بخاطر کرد کشی وانتفاضه شعبانیه توسط فرقه رجوی در سال 1991 مردم عراق از ما دل خوشی نداشتند .

در این چند سال تنها خواسته دولت عراق از فرقه رجوی این بود که خاک عراق را ترک کنند از زمان حکومت آقای ایاد علاوی حکم اخراج این فرقه صادر شده است.

باید از خانم رجوی پرسید چه مرگت است که میخواهی این عزیزان در عراق تلف شوند؟ مگر نمیگویی مریض دارید؟ خب این نفرات مریض را برای مداوا به اروپا منتقل کنید مگر یک کشور جنگ زده جای مناسبی برای ماندن است حتی بلحاظ علمی و پزشکی نیز عراق جای مناسبی برای مداوای مریض سرطانی نیست . همین چند هفته گذشته پالایشگاهای عراق را گروه تروریست داعش به تصرف در آورده بودند تازه روزیکه ما در اربیل عراق بودیم با چشم خود دیدیم بدلیل جنگ عراق و امریکا تمام زیرساختهای برق عراق در جنگ منهدم شده اند تمام عراقیان از برق مکفی برخوردار نبوده و نیستند مثلا در شهرهای کردستان در هر کوچه ژنراتور برق است که هزینه این ژنراتورها توسط اهالی هر کوچه پرداخت میشود و تنها چند ساعت در شبانه روز ژنراتورها برای مصارف ضروری روشن میشوند. دولتی که توان تهیه مصرف برق شهروندان خود را ندارد چگونه میتواند خواست های نامشروع یک گروه ترویستی را تامین کند ؟

خانم مریم رجوی کشور عراق خود در محاصر جنگ تمام عیار است چگونه میتواند شما را محاصر کند خانم مریم رجوی باید به شما بگویم شما موی دماغ دولت و مردم عراق شدید و انگل وار میخواهید از خون اعضا در لیبرتی ارتزاق کنید . خانم رجوی یادت هست زمان صدام حسین زمانیکه شما و فرقه تان در عراق دردانه صاحب خانه بودید و هر ماه 30 میلیون دلار از درآمد نفت عراق را بخاطر وطن فروشی میگرفتید ما اعضا در اشرف چقدر کمبود آب داشتیم عصرها زمان استحمام آب را سهمیه بندی میکردید حتی زمان روشن شدن ژنراتورها ظهرها و شب ها محدود بود عراق باز همان عراق با بیابانهای خشک و گرمای سوزان است .

خانم مریم رجوی خوب میدانم نه به خدا و نه به معاد و نه به دین اعتقادی نداری حداقل در این دنیا آزاده باش .

اما افسوس که خوب میدانم هیچ عنصر انسانی در وجود تو یافت می نشود . حتی آزاده گی هم در تو یافت می نشود .

میر باقر صداقی

***

همچنین:

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهویدئوی بی تفاوتی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) به دستگیری نفرشان پشت خط (انشاالله باز تلفن بزند، بعدی …)

ولدبمانعلی، ایران امروز: مجاهدین خلق: گزاره‌های یک سقوط


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

فرقه رجوی برای لاپوشی بحران تشکیلاتیش در عراق باز انگشت اتهام را به سوی نخست وزیری عراق گرفت

میر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، بیستم اوت 2014: … فرقه رجوی درسایت آفتابکاران در مقاله ای به عنوان حیدر العبادی نخست وزیر جدید عراق کیست تلاش کرده است باز بحران تشکیلاتی خود و حضور نامشروع و غیر قانونی اش در عراق را که بیش از این به شخص آقای مالکی نسبت میداد این بار به حضور عناصر رهبری حزب الدعوه در نخست

تاملی در سخنرانی مریم رجوی به مناسبت ماه رمضان

میر باقر صداقی، انجمن  ایران ستارگان، سوئیس، هشتم اوت 2014: … برای تحلیل شرایط عراق و سوریه نیاز نیست حتما فرد , نفر سیاسی کار آزموده باشد تحلیل درست از اوضاع معمولا از گوش کردن به اخبار امکان پزیر است , دنیای ارتباطات امروزی از جمله رادیو امریکا , بی بی سی و رادیو فردا این امکان را به ما میدهد تا با قرار دادن اخ

حکایتی کوتاه از دردهای من از سال ۱۳۷۷ تا روز خروج از فرقه رجوی

میر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، چهارم اوت 2014: … بعد از خودسوزی فرمان در مقر 35 از قرارگاه پنجم بدلیل توهین ناموسی خانم مهری علیقلی در حضور بیش از 100 نفردر متینگ جمعی انتقادی به فرمان که گویا پدر فرمان شکم و معاش فرمان و خانواده اش را از طریق فروش خواهرفرمان در کمپ رمادیه تامین میکرد زوایا

آینه چون نقش تو بنمود راست، خود شکن آئینه شکستن خطاست

میر باقر صداقی، انجمن ایران ستارگان، سوئیس، بیست و نهم ژوئیه 2014: … زنان حق کوچکترین معاشرت با مردان را ندارند طبق قوانین فرقه رجوی محل کار خانمها از مردان جدا است تا جائیکه ساعات کارپمپ بنزین در اشرف زنانه و مردانه بود تا انقلاب ایدئولوژیک خواهر مریم رجوی سواخ نشود در فرقه رجوی پوشیدن لباس ش�