روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی

روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی

روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی خبرگزاری فارس، تهران، دهم فوریه 2021:… فرآیندهای طی شده تحت تاثیر توطئه طراحی شده توسط گروهک تروریستی منافقین برای تخریب روابط ایران و اروپا بوده است به نحوی که نفوذ ادبیات گروهک تروریستی منافقین حتی بعضا در روند قضایی این پرونده و اظهارات برخی مسئولان مربوطه آشکار است. در این دیدار همچنین از دولت بلژیک درخواست شد که ضمن رعایت موازین حقوق بشری به اعمال خود در قبال دیپلمات کشورمان هر چه سریعتر پایان داده و نسبت به آزادی فوری اسدی اقدام کند.   در خلال این احضار، یادداشت کتبی اعتراض وزارت امور خارجه به سفیر بلژیک تسلیم شد.  سفیر بلژیک نیز اظهار داشت که مراتب را به پایتخت خود منعکس خواهد کرد. روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی  

روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی بایدن بر سر دوراهی : ایرانیان ترامپ را دیوانه می دانند، اما آمریکا را مقصر می بینند

روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی 

لینک به گزارش انگلیسی:

Harming Iran EU Relation By Using MEK . Tehran Summons Belgian Envoy

احضار سفیر بلژیک در تهران به وزارت خارجه در پی حکم صادره برای دیپلمات ایرانی

سفیر بلژیک در تهران به منظور ابلاغ مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران به حکم غیرقانونی دادگاه آنتورپ در خصوص اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی امروز به وزارت امور خارجه احضار شد.

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، امروز سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ سفیر بلژیک در تهران از سوی دستیار وزیر و مدیرکل اروپای غربی به منظور ابلاغ مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران به حکم غیر قانونی دادگاه آنتورپ در خصوص اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی به وزارت امور خارجه احضار شد.

 در این ملاقات مدیرکل اروپا تصریح کرد که حکم دادگاه انتورپ ناقض حقوق بین الملل بوده و تعهدات بلژیک در قبال جمهوری اسلامی ایران را نادیده گرفته است،  لذا جمهوری اسلامی ایران آن را به هیچ وجه به رسمیت نمی شناسد. 

مدیرکل اروپا تاکید کرد که روند صدور حکم، بازداشت، محاکمه و محکومیت اسدی برخلاف مفاد کنوانسیون ۱۹۶۱ وین بوده و فاقد مشروعیت می باشد. 

مدیرکل اروپا افزود که فرآیندهای طی شده تحت تاثیر توطئه طراحی شده توسط گروهک تروریستی منافقین برای تخریب روابط ایران و اروپا بوده است به نحوی که نفوذ ادبیات گروهک تروریستی منافقین حتی بعضا در روند قضایی این پرونده و اظهارات برخی مسئولان مربوطه آشکار است.

روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی

روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی

در این دیدار همچنین از دولت بلژیک درخواست شد که ضمن رعایت موازین حقوق بشری به اعمال خود در قبال دیپلمات کشورمان هر چه سریعتر پایان داده و نسبت به آزادی فوری اسدی اقدام کند. 

 در خلال این احضار، یادداشت کتبی اعتراض وزارت امور خارجه به سفیر بلژیک تسلیم شد. 

سفیر بلژیک نیز اظهار داشت که مراتب را به پایتخت خود منعکس خواهد کرد.

به گزارش فارس، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه پیش از این حکم دادگاه بلژیک درباره دیپلمات ایرانی را قویا محکوم کرد و گفت: ایران حق خود را برای توسل به راه‌های حقوقی و دیپلماتیک جهت احقاق حقوق اسدالله اسدی و پاسخگو کردن دولت‌هایی که تعهدات بین المللی خود را نقض کرده‌اند، محفوظ می‌داند.

به گزارش فارس، دادگاهی در بلژیک در اقدامی بر خلاف مفاد کنوانسیون ۱۹۶۱ وین، اسدالله اسدی دیپلمات جمهوری اسلامی ایران را به ۲۰ سال حبس محکوم کرد.

به گزارش فارس، ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۷ بلژیک و اتریش، همزمان با سفر «حسن روحانی» رئیس‌جمهور اسلامی ایران به اروپا، اعلام کردند پنج نفر از جمله یک دیپلمات ایرانی را به ظن تلاش برای بمبگذاری در نشست گروهک تروریستی منافقین در پاریس بازداشت کرده‌‌اند.

براساس اعلام بلژیک یک زوج ایرانی الاصل به این اتهام در پاریس بازداشت و بروکسل مدعی شد که یک دیپلمات ایرانی هم با این زوج در ارتباط بوده است.

از سوی دیگر در همان زمان عنوان شد که یک دیپلمات ایرانی در ایالت «بایرن» آلمان (اسدالله اسدی دبیر سوم سفارت ایران در اتریش) بازداشت شده و قرار است برای سپری کردن روند استرداد به بلژیک، در دادگاهی در «بامبرگ» حاضر شود. 

دادستانی آلمان هم مدعی شده بود که این دیپلمات ایرانی به زوج بلژیکی – ایرانی وسیله انفجاری حاوی ۵۰۰ گرم ماده انفجاری «استون پروکسید» داده است.

بازداشت‌های مذکور که بر اساس اطلاعات ارائه‌ شده از سوی «موساد» سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی انجام شد، دقیقا در روزی اتفاق افتاد که «حسن روحانی» رئیس‌جمهور ایران عازم سفر به سوئیس و اتریش بود.

در نهایت دوشنبه نهم مهر ماه ۱۳۹۷ دادگاه عالی منطقه‌ای «بامبرگ» در بیانیه‌ای اعلام کرد که ۲۷ سپتامبر (۵ مهر) با استرداد دیپلمات یاد شده به بلژیک موافقت کرده است.

یک روز بعد یعنی در دهم مهر ماه ۹۷ نیز بیانیه‌ای توسط سه وزیر دولت فرانسه و طرح اتهامات ناروا به این دیپلمات ایرانی مبنی بر دخالت در عملیات خرابکاری در تجمع گروهک تروریستی منافقین صادر شد که این بیانیه با اعتراض شدید ایران روبرو و جمهوری اسلامی خواستار آزادی فوری اسدی شد.

در نهایت ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۷ این حکم (استرداد اسدی از آلمان به بلژیک) اجرا شد و رسانه‌ها به نقل از دادستانی آلمان از استرداد این دیپلمات ایرانی به بلژیک خبر دادند و از آن زمان این دیپلمات ایرانی در بلژیک زندانی بود.

انتهای پیام/

مریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا مانده

لینک به منبع

روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اسدالله-اسدی-دیپلمات-ایرانی-قربانی-تو/

اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی قربانی توطئه ضد ایرانی

اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی قربانی توطئه ضد ایرانیخبرگزاری مهر، تهران، پنجم فوریه 2021:… سعید خطیب‌زاده  در واکنش به صدور حکم دادگاه بلژیک در خصوص آقای اسدالله اسدی دیپلمات کشورمان اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران اعلام دادگاه  مبنی بر صدور حکم ۲۰ سال زندان برای آقای اسدالله اسدی، دیپلمات کشورمان را قویا محکوم می کند. متاسفانه بلژیک و برخی کشورهای اروپایی، تحت تاثیر فضاسازی معاندانه گروهک تروریستی منافقین در خاک اروپا، به چنین اقدام غیر قانونی و غیر قابل توجیهی دست زده اند. لذا بایستی نسبت به نقض فاحش حقوق دیپلمات کشورمان، از جمله شرایط  غیر انسانی که آقای اسدی در دوران بازداشت در آلمان و بلژیک با آن مواجه بوده، پاسخگو باشند. اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی قربانی توطئه ضد ایرانی 

موساد و مجاهدین خلقموساد و مجاهدین خلق . دسیسه برای منحرف کردن تحقیقات ضد تروریستی آرژانتین

اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی قربانی توطئه ضد ایرانی 

خطیب‌زاده: حکم دادگاه بلژیکی برای «اسدالله اسدی» را به رسمیت نمی‌شناسیم

لینک به متن انگلیسی:

Mossad and MEK Terrorist behand plot against Iranian diplomat

 

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: تمامی مراحل بازداشت آقای اسدی، فرآیند قضایی و صدور حکم ۲۰ سال زندان، غیر قانونی و نقض آشکار موازین حقوق بین‌الملل است و ایران آن را به رسمیت نمی‌شناسد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سعید خطیب‌زاده سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به صدور حکم دادگاه آنتورپ بلژیک در خصوص آقای اسدالله اسدی دیپلمات کشورمان اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران اعلام دادگاه آنتورپ بلژیک، مبنی بر صدور حکم ۲۰ سال زندان برای آقای اسدالله اسدی، دیپلمات کشورمان را قویا محکوم می کند.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: همچنانکه قبل از این هم بارها اعلام کرده ایم، تمامی مراحل بازداشت آقای اسدی، فرآیند قضایی و صدور حکم اخیر، غیر قانونی و نقض آشکار موازین حقوق بین الملل، بویژه کنوانسیون ۱۹۶۱ وین در خصوص روابط دیپلماتیک بوده و جمهوری اسلامی ایران آن را به هیچ عنوان به رسمیت نمی شناسد.

خطیب زاده در ادامه اظهار داشت: متاسفانه بلژیک و برخی کشورهای اروپایی، تحت تاثیر فضاسازی معاندانه گروهک تروریستی منافقین در خاک اروپا، به چنین اقدام غیر قانونی و غیر قابل توجیهی دست زده اند. لذا بایستی نسبت به نقض فاحش حقوق دیپلمات کشورمان، از جمله شرایط  غیر انسانی که آقای اسدی در دوران بازداشت در آلمان و بلژیک با آن مواجه بوده، پاسخگو باشند.  

سخنگوی دستگاه سیاست خارجی در خاتمه تاکید کرد:جمهوری اسلامی ایران حق خود را برای توسل به همه راه های حقوقی و دیپلماتیک ممکن جهت احقاق حقوق آقای اسدالله اسدی و پاسخگو نمودن دولت‌هایی که تعهدات بین المللی خود را نقض نموده‌اند محفوظ می داند.

کد خبر 5139163

لینک به منبع

اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی قربانی توطئه ضد ایرانی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دادگاه-اسدالله-اسدی-در-بلژیک/

دادگاه اسدالله اسدی در بلژیک

دادگاه اسدالله اسدی در بلژیکصابر تبریزی، ایران اینترلینک، پنجم دسامبر 2020:… آنچه که مسلم است، مقامات ایران دراین کار که حکم کشتن تعدادی از سگ های هار را داشته، چنان منافعی نداشته که دست به انجام این ریسک خطرناک وآنهم دراین دوران پرتنش باشد وباید دید که چه کسانی از این قضیه که محقق هم نشده، سود میبرند و ایران بطور منطقی دربین این صاحبان منافع نیست! .. در هوادار بودن یکی از متهمین که عکس های خودمانی با مهدی ابریشمچی دارد  واین عکس ها بارها دراینترنت منتشر شده ، شکی نیست وآیا میخواهید بگوئید که او نفوذی جمهوری اسلامی درصفوف شما بود یا برعکس؟ یا مثلا میخواهید او را بخاطر منافع برزگتر و پلیدتان قربانی کنید؟ دادگاه اسدالله اسدی در بلژیک .

دادگاه اسدالله اسدی در بلژیکموساد استفاده از مجاهدین خلق برای پرونده سازی و تخریب رابطه اروپا و ایران را تایید کرد

دادگاه اسدالله اسدی در بلژیک

روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی 

غیر قابل باور است که برای سگ کشی اینهمه هزینه شود!

15/09/1399

دادگاه اسدالله اسدی در بلژیک

دادگاه اسدالله اسدی در بلژیک

صحبت از محاکمه ی آقای اسدالله اسدی است که بدون حضور وی، وکیل مدافعش ، درجریان گذاشته شدن دولت ایران بعنوان طرف مهم قضیه ، حضور خبرنگاران و… درجریان بود وبه محکومیت او انجام شد و باند رجوی چه انرژی زیادی برای بهره برداری ازآن صرف کرد ومیکند.

طبق ادعای یک طرف قضیه که مجاهدین رجوی باشد، گویا که متهم اصلی پرونده درکشور ثالثی مواد منفجره ای دراختیار چند نفر قرار داده که محل خیمه شب بازی سالانه ی مریم رجوی را که این خیمه شب بازی دردشمنی کامل با منافع ملی ایران است ، منفجر کرده وتعدادی ازروسپیان سیاسی حاضر درآن تجمع را بهمراه عده ای از رهبران خائن، مهاجرین مزدور و اعضای نگون بخت باند رجوی را بقتل برساند که البته دولت اسرائیل اعلام کرده بود که از قبل به مسئله اشرافیت داشته و درهمکاری تنگا تنگ با سازمان های اطلاعاتی برخی کشورهای اروپایی ، قبل از هرگونه اقدامی مانع این بمب گذاری شده وهمه چیز بخیر وخوشی گذشته وتنها دستآورد این بازی کثیف اطلاعاتی ، متهم کردن ایران به قصد انجام کارهای تروریستی بوده است.

آیا خواننده ی محترم نباید از خود بپرسد که چرا گردش کار بدینگونه بوده که بنفع ایران هراسی و اسرائیل وباند رجوی باشد و آیا این نتیجه ی بدست آمده فی البداهه وازروی قضا وتقدیر بوده یا قبلا مقدمات این بازی فراهم شده بوده است؟!

ما ازدسترسی به آقای اسدالله اسدی محرومیم و هرگز نمیتوانیم سئوالی دراین خصوص ازاو بپرسیم . چرا که بطورعجیب وسازما ن یافته ای سگ را را باز وسنگ را بسته برعلیه ایران کرده اند.

آنچه که مسلم است ، خبر را فقط از یک زاویه دردید مردم قرار میدهند.

بعبارت دیگر، درخوشبیانه ترین حالت، قسمت ناچیزی از حقیقت را رو مینمایند تا قسمت اعظم آن مانند اسرار سربه مهر باقی بماند واین بزرگترین خیانت به حقیقت است!!

آنچه که مسلم است، مقامات ایران دراین کار که حکم کشتن تعدادی از سگ های هار را داشته، چنان منافعی نداشته که دست به انجام این ریسک خطرناک وآنهم دراین دوران پرتنش باشد وباید دید که چه کسانی از این قضیه که محقق هم نشده، سود میبرند و ایران بطور منطقی دربین این صاحبان منافع نیست!

از قلم یکی از پادوهای رجوی بخوانیم :

” اولین جلسه دادگاه اسدالله اسدی، دیپلمات شناخته شده رژیم و سه نفر از همدستان جاسوس او که در خود را به عنوان هوادران سازمان مجاهدین نشان داده بودند، به پایان رسید “.

در هوادار بودن یکی از متهمین که عکس های خودمانی با مهدی ابریشمچی دارد  واین عکس ها بارها دراینترنت منتشر شده ، شکی نیست وآیا میخواهید بگوئید که او نفوذی جمهوری اسلامی درصفوف شما بود یا برعکس؟

یا مثلا میخواهید او را بخاطر منافع برزگتر و پلیدتان قربانی کنید؟

دوباره :

” تشکیل دادگاه به خود خودی ضربه سنگین و جبران ناپذیری بر پیکر پوسیده ولی فقیه وارد کرده است. در طول ۴۲ سال حکومت ترور، برای اولین بار یک دیپلمات بلندپایه به جرم برنامه ریزی و بمب گذاری در گردهمائی ایرانیان مورد محاکمه قرار می گیرد”.

البته که ضربه ای بود ولی نه درحد ضرباتی که اسرائیل درترور دانشمندان نامی ما وارد کرده وهمچنین نه درحد ترورهای سال1360 شما که قسمت عمده ی آن  با همکاری سرویس های امنیتی دشمنان انجام داده و افراد بیشتر مردمی تر حکومت نوپای ایران را هدف قرار دادید!

بازهم :

” محبوبیت بی نظیر مقاومت در کشورهای اروپائی. مهمانان خارجی که در برنامه حضور داشته اند و خود نیز در معرض ترور بوده اند، رضایت خود را از تشکیل دادگاه و حمایت از برنامه های مریم رجوی نشان دادند “.

روسپیان سیاسی  به حکم وظیفه وماهیتی که دارند ، بله!

اما فرانسه که مهد تحرکات ضد مردمی شما بود، نسبت به گذشته التفات کمتری بشما نشان میدهد

بازهم طرح دشمنی آشتی ناپذیر با خانواده ها :

” از ۱۹ بهمن ۱۳۸۸ یعنی ۷ ماه پس از حمله ۶ و ۷ مرداد ۱۳۸۸ یک جنگ روانی علیه قرارگاه اشرف آغاز شد. این ماجرا از آن‌جا آغاز شد که افرادی از ایران تحت نام خانواده‌ی ساکنان اشرف توسط وزارت اطلاعات رژیم ایران به مقابل درهای ورودی قرارگاه اشرف آورده شدند. این افراد با استفاده از بلندگو اقدام به شعار دادن و سپس تهدید ساکنان اشرف کردند “.

البته این نظر رجوی است که بدرستی میداند که تماس خانواده ها با فرزنانشان، حس انسانی مهر ورزیدن به خانواده ها را درآنان بیدار کرده وبا مقایسه ی میزان برخورداری آنها از زندگی وآزادی صد برابربهتر وبیشتر از اسارتگاه رجوی  ، بازگشتی به خویشتن میکنند ومیفهمند که پشت وپناهی دارند ورجوی حق ندارد با آنها اینگونه رفتار برده واری بکند و ونتیجه میگیرند سربه عصیان زده وتشکیلات عنکبوتی رجوی را درهم ریزند.

درهر صورت، گناه خانواده ها نیست که شیشه ی عمر رجوی دراینگونه نگه داشتن اعضای خودش است وخانواده ها هم بدون لحاط این موضوع، فقط میخواهند فرزندان شان زندگی بهتری داشته وارتباط حضوری و تلفنی منظمی با این مفلوکین داشته باشند.

بازهم :

” نیک می دانیم که هیچکدام از کشورهای اروپائی مایل نیستند که کشورشان صحنه تاخت و تاز تروریست ها باشد “.

اگر اینطور است که زیاد هم اینگونه نیست ، مسعود ومریم از وضع آتی خودشان بترسند واقلا با دادن ملاقات وحق تماس به خانواده ها، نگذارند سیل شکایت های انها چهره ی کریه آنها را بیشتر بشناساند.

صابر  تبریزی

دادگاه اسدالله اسدی در بلژیک

روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی 

اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی قربانی توطئه ضد ایرانی 

***

Amir_S_Nasimeh_N_MEK_Terrorist_Maryam_RajaviUsing Mojahedin Khalq (aka MEK, MKO, Rajavi cult) to damage Iran EU relationship

ترور خشونت بمبگذاری مجاهدنین خلق فرقه رجوی اروپاOnce again the arrested bombers turn out to be MEK (Maryam Rajavi cult) members.

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مجاهدین-خلق-از-ویلپنت-پاریس-تا-ناکجاآب/

مجاهدین خلق از ویلپنت پاریس تا ناکجاآباد 

مجاهدین خلق از ویلپنت پاریس تا ناکجاآباد ایران فانوس، چهاردهم ژوئن 2019:… فرانسه وقتی دید مجاهدین خلق به بهانه نمایش ویلپنت بحث بمب گذاری و ترور و خودزنی های دیگر را به راه انداخته و دارند مناسبات مابین ایران و اروپا، را با این حربه های کهنه و نخ نما به هم می ریزند و از امکانات اروپایی ها بر علیه خودشان و به نفع اسراییل و عربستان و آمریکا و به نفع جنگ، استفاده می کنند برای نمایش و توطئه های دیگر مجاهدین خلق که امسال باشد عذر مهمان ناخوانده را خواستند چون که نیک دانستند، مهمان از فرصت و صبر و تحمل و دموکراسی و حقوق بشر و قانون آنان بر علیه خود آن ها و به نفع جنگ و تروریسم، استفاده می کند. مجاهدین خلق از ویلپنت پاریس تا ناکجاآباد 

مجاهدین خلق از ویلپنت پاریس تا ناکجاآباد سیاست جدید فرانسه، برخورد با مجاهدین خلق  (فرقه رجوی)ا

مجاهدین خلق از ویلپنت پاریس تا ناکجاآباد 

ایران فانوس، 12.06.2019

گروه تروریستی مجاهدین خلق سال های زیادی است که به مناسبت و گرامیداشت سی خردادماه سال 1360 سرآغاز نفرت و خشونت در ایران، نمایش و جنجال به پا می کنند تا این که خردادماه سال 1382 که صدام حسین دیکتاتور عراق در جنگ شکست خورد و بسیاری از تروریست های صدام حسین به فرانسه پناه برده و شروع به توطئه و پولشویی و قانونشکنی کردند، پلیس فرانسه با در دست داشتن اسناد فراوان به مقر معروف مجاهدین خلق در شهرک اور حوالی پاریس، حمله برد و ضمن دستگیری مریم قجر سرکرده تروریسم بیش از 165 تن از تروریست های دیگر را دستگیر و روانه زندان کرد که به همین مناسبت یعنی ایام دستگیری و سپس آزادی مریم قجر از زندان فرانسه که مرگ و خودسوزی تعداد دیگری از قربانیان را به دنبال داشت، گل بود و به سبزه نیز آراسته شد و این دو مناسبت، دلیلی برای گرد و خاک کردن هر ساله مجاهدین خلق در ویلپنت پاریس، شد که این نمایشات پوشالی قدرت با حداکثر هزینه و جمع آوری پناهندگان کمپ ها از سراسر اروپا و شهروندان آسیایی و اروپایی و آسیایی، به فرانسه آورده می شدند تا کارناوال نفرت و خشونت را پر رنگ تر نشان دهند. همچنین، سیرک ویلپنت، بهانه ای بود تا دلارهای فراوان از جیب سعودی ها و اربابان دیگر به جیب جنگ طلبان آمریکایی به بهانه چند دقیقه سخن پراکنی در باب نفرت و جنگ، ریخته شود.

سال ها از این نمایشات مسخره و تهوع آور و ضد ارزش های انسانی و حقوق بشری، گذشت تا این که سال گذشته مجاهدین خلق که سابقاً در عراق و زیر دست صدام حسین شیوه های سوء استفاده را آموخته بودند خواستند از حربه ویلپنت پاریس، استفاده دیگری نیز بکنند باصطلاح هم از توبره و هم از آخور، بخورند و طی مراسم ویلپنت سال گذشته و به کمک عربستان سعودی و اسراییل و آمریکا، که حامیان مالی و سیاسی مجاهدین خلق شمرده می شدند و نمایشات همچنین می بایست در راستای منافع سیاسی آنان به پیش می رفت بحث تضاد مابین آمریکا و اسراییل و عربستان سعودی یعنی مثلث شیطان و به دنبال آن مسئله تضاد ایران و اتحادیه اروپا، پیش آمد که مجاهدین خلق توسط نمایش ویلپنت پاریس، خواستند نقش ویژه خود را در این تضاد و پیش بردش، ایفا کنند یعنی از فرصت و صبر و تحمل میزبان بر علیه خودشان استفاده کنند همان کاری که در عراق و هر خانه ای که مهمان می شدند انجام می دادند و صاحب خانه را درگیر مسایل و مشکلات بیرون خانه می کردند.

با این وصف، فرانسه وقتی دید مجاهدین خلق به بهانه نمایش ویلپنت بحث بمب گذاری و ترور و خودزنی های دیگر را به راه انداخته و دارند مناسبات مابین ایران و اروپا، را با این حربه های کهنه و نخ نما به هم می ریزند و از امکانات اروپایی ها بر علیه خودشان و به نفع اسراییل و عربستان و آمریکا و به نفع جنگ، استفاده می کنند برای نمایش و توطئه های دیگر مجاهدین خلق که امسال باشد عذر مهمان ناخوانده را خواستند چون که نیک دانستند، مهمان از فرصت و صبر و تحمل و دموکراسی و حقوق بشر و قانون آنان بر علیه خود آن ها و به نفع جنگ و تروریسم، استفاده می کند.

با این وجود که دولت فرانسه از قصد و نیت مجاهدین خلق پی برد و پاسخ منفی به آنان داد تا دمب شان را رو کول شان گذاشته و جای دیگری را جهت سوء استفاده و گرد و خاک کردن پیدا کنند، مجاهدین اما این بار تنها در راستای فرامین جدید ارباب و روحیه دادن به نیروهای روحیه باخته، دست به کار شدند و امسال قرار است مراسم پاسداشت نفرت و خشونت خود را در روز شنبه 25 خرداد در کشور بلژیک بر پا کنند که در همین رابطه سران حاضر و مفقود مجاهدین خلق، چنین پیام دادند.

مجاهدین خلق از ویلپنت پاریس تا ناکجاآباد 

لهذا ما با تجربه ای که طی سالیان دراز از اعمال و رفتار مجاهدین خلق در اروپا به دست آوردیم و در عمل به چشم دیدیم به دولتمردان اروپایی و به ویژه دولتمردان بلژیکی هشدار و اندرز می دهیم که نمایشات و آکسیون های مجاهدین خلق در اروپا و با استفاده از قانون و دموکراسی، صرفاً نیات آزادی و ابراز وجود و مقاومت و اعتراض بر علیه حکومت ایران را بر نمی تابد بلکه آنان اهداف بیشمار دیگری در دست و در حال اجرا دارند که در ابتدا، تحمیق و فریب اعضای اسیرشان در آلبانی و سپس نیات و مقاصد سیاسی بر علیه قانون و دموکراسی و حقوق بشر، است و در خاتمه آنان ناچارند در مقابل اربابان شان مقاصد و نیات سیاسی و جنگ طلبانه آنان را که تضاد و جدایی مابین ایران و اتحادیه اروپا، است را به پیش ببرند لذا مجاهدین خلق از هر عمل و رفتار و آکسیونی در اروپا مقاصد انسانی و سیاسی و حقوق بشری، ندارند بلکه دقیقاً مقاصد جنگ طلبانه و تروریستی، را تبلیغ و اشاعه می کنند. در دسامبر سال 2017 که مریم قجر سرکرده تروریسم در پارلمان اروپا قصد سخن پراکنی در باب حقوق بشر کذایی را داشت اتفاقاً در همان پارلمان اروپا اقدام به ترور و ربایش اعضای ایران فانوس نمود که خوشبختانه تیرش به سنگ خورد و نتوانست اربابان عرب خود را راضی نماید. با آرزوی جهانی بدون جنگ و خشونت و ترور، بدون فریب و دسیسه و توطئه.

کانون سیاسی/ فرهنگی ایران فانوس

مجاهدین خلق از ویلپنت پاریس تا ناکجاآباد 

روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی  

لینک به منبع 

*** 

Amir_S_Nasimeh_N_MEK_Terrorist_Maryam_Rajaviمی توانستم ولی نکردم

عربستان سعودی مجاهدین خلق فرقه رجوی توی تروریسمافشای کمک مالی هنگفت عربستان به گروهک تروریستی منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)ا

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانحملات تروریستی داعش در تهران و سکوت مجاهدین خلق در فرانسه

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ترور-دانشمندان-هسته%E2%80%8C-ای-ایران-و-نقش-مر/

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجویحامد صرافپور، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و هشتم نوامبر 2020:… درست در زمانی که یک دیپلمات ایرانی (با دسیسه موساد و مریم رجوی، و همکاری نهادهای امنیتی اروپایی) در حال محاکمه شدن به اتهام دروغین «تلاش برای بمبگذاری در سخنرانی مریم رجوی» بود، و در حالی که ایران با حسن نیت یک جاسوس اسرائیلی را در ازای رهایی 3 تاجر ایرانی آزاد می کرد، همزمان توطئه برنامه ریزی شده برای ترور دانشمند ایرانی به اجرا در آمد تا چهره واقعی غرب و صهیونیست ها را به نمایش بگذارد که چگونه با دستکش های مخملی و لبخند وارد می شوند، اما چنگول های آهنین را به صورت مردم ایران می کشند. ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی 

Mossad MEK Assassinated FakhrizadehMossad And MEK Role in Fabrication of Nuclear Documents against Iran

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی

انجمن نجات مرکز فارسشنبه ۸ آذر ۱۳۹۹

ترور دانشمند هسته ای ایران!

روز گذشته (7 آذر 1399) یکی دیگر از دانشمندان هسته ای کشورمان به دست ایادی و تروریست های عبری-غربی به شهادت رسید. ترور حقیرانه دانشمندان ایرانی حرکتی بشدت بزدلانه و در عین حال هدفمند برای درهم شکستن اراده بزرگ مردم ایران برای حفظ تمامیت ارضی کشورشان و تسلیم شدن در برابر زیاده خواهی های امپریالیسم و صهیونیسم جهانی است.

اقتدار روز افزون ایران در غرب آسیا و راه یافتن به جمع کشورهای تأثیرگذار جهانی، ترس و وحشت بزرگی برای اشغالگران سرزمین فلسطین ایجاد کرده که در آن مرگ و نابودی خود را به وضوح مشاهده می کنند. وقتی دشمنان، در عرصه های مختلف نظامی، سیاسی و منطقه ای به بن بست می خورند و تمامی پروژه های ضدایرانی شان به شکست می انجامد و در تکمیل پروژه داعش و طالبان به استیصال می رسند، چاره ای جز ترورهای بزدلانه ندارند.

هرچند آنها در طی سالیان طولانی تجربه کرده اند که ترور سرداران و سیاستمداران و دانشمندان ایرانی جز به رسوایی بیشتر خودشان و جزم شدن اراده مردم ایران برای رسیدن به هدف نمی انجامد، اما وقتی تنها امید آنها برای تجزیه و ساقط کردن ایران توسط «ترامپ» با توسل به اقدام جنایتکارانه «تحریم تمام عیار مردم ایران» و «ترور سردار دلها» هم به جایی نمی رسد و جمهوری اسلامی ایران همچنان پابرجا و استوار باقی مانده است، چاره ای جز دسیسه های تروریستی برایشان نمی ماند. مریم رجوی برخلاف همیشه که از «اعدام انقلابی و مجازات» سخن می گفت، اینبار به صراحت از ترور این دانشمند والاقدر دم زده و آنرا یک ضربه استراتژیک به ایران خوانده است.

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی

استفاده از مزدور تروریست های اجاره ای، همیشه چاره درد مزمن دشمنان ایران بوده است. دردی که البته درمانی بر آن متصور نیست و تا نابودی کامل تفکر جنایتکارانه شان ادامه خواهد داشت، و به یقین با آزادی سرزمین های اشغالی در آینده ای نه چندان دور، پاسخ تاریخی خود را دریافت خواهند کرد.

محاکمه دیپلمات ایرانی!

درست در زمانی که یک دیپلمات ایرانی (با دسیسه موساد و مریم رجوی، و همکاری نهادهای امنیتی اروپایی) در حال محاکمه شدن به اتهام دروغین «تلاش برای بمبگذاری در سخنرانی مریم رجوی» بود، و در حالی که ایران با حسن نیت یک جاسوس اسرائیلی را در ازای رهایی 3 تاجر ایرانی آزاد می کرد، همزمان توطئه برنامه ریزی شده برای ترور دانشمند ایرانی به اجرا در آمد تا چهره واقعی غرب و صهیونیست ها را به نمایش بگذارد که چگونه با دستکش های مخملی و لبخند وارد می شوند، اما چنگول های آهنین را به صورت مردم ایران می کشند.

این نمایش سخیف (که یک دیپلمات ایرانی را با اتهامی که توسط موساد و فرقه تروریستی مریم رجوی تولید شده به دادگاه می کشانند و از آن طرف بلافاصله بعد از آزادی جاسوس موساد، دانشمند ایرانی را در کشور خودش ترور می کنند و هیچکدام از همان کشورهای اروپایی این ترور را محکوم نمی کنند)، بخوبی سیاست دوگانه غرب را در برابر تروریسم به نمایش می گذارد و دلیل بی اعتمادی ایرانیان به نمایش های عوامفریبانه حقوق بشر اروپایی ها را روشن می نماید.

عبث نیست که رهبر جمهوری اسلامی ایران بارها تأکید کرده که به اروپایی ها هم نباید اعتماد کرد، چون از یک طرف لبخندزنان دم از حقوق بشر می زنند، و از آن طرف ملت ایران را در میان تحریم های ظالمانه آمریکا به حال خود رها می کنند و به آن مشروعیت می بخشند و با سکوت در برابر ترور دانشمندان و سرداران ایرانی (و همزمان محاکمه نمایشی یک دیپلمات ایرانی به جرم تلاش برای ترور مجاهدین خلق در اروپا!)، خوی تروریستی خود را به نمایش می گذارند. نمایشی سخیف و رذیلانه از دوگانگی در برابر تروریسم، آنهم با دفاع از یک جریان تروریستی که صراحتاً به «ترور و اعدام خیابانی» هزاران ایرانی اعتراف کرده است.

امیر سعدونی و نسیمه نعامی!

محاکمه دیپلمات ایرانی در حالی صورت می گیرد، که متهمان اصلی این پرونده، دو تن از هواداران مجاهدین خلق به نام های «امیر سعدونی و نسیم نعامی» هستند. این دو بارها در تظاهرات های مجاهدین شرکت کرده بودند و با مهدی ابریشمچی از مسئولین سازمان مجاهدین خلق ارتباط نزدیک داشتند.

این نمایش در حالی در بلژیک به انجام می رسید که پرده دیگر همین نمایش در دماوند در حال انجام بود و نقشه ترور دانشمند بزرگ کشورمان آقای «محسن فخری زاده» توسط ایادی موساد در ایران به اجرا در می آمد. آنهم درست در زمانی که تنها 2 روز از آزادی جاسوس اسرائیلی توسط ایران می گذشت.

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی 2

سوآل اینجاست که آیا همزمانی این سلسله رخدادها (آزادی جاسوس اسرائیلی، محاکمه دیپلمات ایرانی به اتهام موساد ساخته ی بمب گذاری در مقر سخنرانی مریم رجوی، پرواز یک پهپاد جاسوسی اسرائیل از سرزمین های اشغالی به بحرین، دیدار مایک پمپئو با سران بحرین، ترور دانشمند شهید ایرانی) یک تصادف بوده و یا برنامه ای هماهنگ که مجاهدین خلق نیز در آن نقش اطلاعاتی یا اجرائی و مشاوره ای داشته اند؟

و اگر این ماجرا تصادفی نبوده است، اتحادیه اروپا تا کی می خواهد سیاست دوگانه در برابر اقدامات تروریستی اتخاذ کند و به مجاهدین خلق اجازه فعالیت های تروریستی بدهد؟ مسلماً مردم ایران هرگز این جنایت را نخواهند بخشید و مسببان آنرا چه نام خود را ایرانی گذاشته باشند و یا بیگانه باشند، به محاکمه و مجازات خواهند کشانید. ترور و شهادت سهمگین این دانشمند ایرانی نیز همچون ترور سردار سلیمانی، داغی است که همیشه در دل ایرانیان تازه خواهد ماند تا زمانی که جنایتکاران و خائنین در هرکجا که باشند به دادگاه کشانیده شوند و به مجازات برسند.

حامد صرافپور

لینک به منبع

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی

اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی قربانی توطئه ضد ایرانی 

***

همچنین: