روحانی در کنگره شهدای ترور: تروریسم خوب و بد نداریم. نمونه مجاهدین خلق

روحانی در کنگره شهدای ترور: تروریسم خوب و بد نداریم. نمونه مجاهدین خلق

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقخبرگزاری مهر، اول سپتامبر 2015:… حجت‌الاسلام حسن روحانی صبح امروز در کنگره بین‌المللی ۱۷ هزار شهید ترور که در سالن اجلاس سران برگزار شد با اشاره به اینکه ترور یکی از چهره‌های زشتی است که متاسفانه شاهد آن از دیرباز و دوران کهن بوده‌ایم، گفت: در دنیا و سیاست مدرن امروز ترور و تروریسم شکل جدیدی به خود گرفته است.روحانی افزود: در تاریخ کهن، ترور بر مبنای انتقام شخصی یا قبیله‌ای انجام می‌شد …

حجت سید اسماعیلی: مجاهدین در گذر تاریخ، مروری بر سی سال استراتژی نبرد مسلحانه

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

لینک به منبع

روحانی در کنگره ۱۷هزار شهید ترور:

انتقاد ازسکوت مجامع جهانی برابر صهیونیستها/تروریست خوب و بد ندارد

رئیس‌جمهور گفت:تا زمانی که تروریستها را به بد و خوب تقسیم کنیم و این را قبول داشته باشیم به نتیجه نخواهیم رسید.امروز می بینید قدرت‌های جهانی دربرابر یک گروهک تروریستی ساکتند وبا دیگری مبارزه می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسن روحانی صبح امروز در کنگره بین‌المللی ۱۷ هزار شهید ترور که در سالن اجلاس سران برگزار شد با اشاره به اینکه ترور یکی از چهره‌های زشتی است که متاسفانه شاهد آن از دیرباز و دوران کهن بوده‌ایم، گفت: در دنیا و سیاست مدرن امروز ترور و تروریسم شکل جدیدی به خود گرفته است.

روحانی افزود: در تاریخ کهن، ترور بر مبنای انتقام شخصی یا قبیله‌ای انجام می‌شد اما در دنیای امروز تروریسم ابزار جدیدی برای اهداف مختلف انجام شده و از مسئله فرعی به یک مسئله تشکیلاتی منتقل شده است.

وی ادامه داد: گاهی یک سازمان ترور تشکیلاتی و اهداف تروریستی را دنبال می‌کند، که هدف آن سیاسی و تسلط بر قدرت یا اجرای برنامه‌هایی است که از سوی قدرت‌های بزرگ به آنها ابلاغ می‌شود.

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه یکی از نمونه‌های آشکار تروریسم در ایران، سازمان مجاهدین بود که ملت و کشور ما شاهد جنایات آنها بودند، گفت: گاهی موضوع تروریسم از تشکیلات پا فراتر می‌گذارد، مانند رژیم جعلی صهیونیستی در سرزمین فلسطین که از اساس بر مبنای ترور و اشغال کار خود را آغاز کرد و امروز هم همان مسیر ضدانسانی خود را ادامه می‌دهد.

روحانی افزود: نوع دیگری از ترور بر مبنای ترور اعتقادی و عقیدتی است و در آن گروهی متعصب و جاهل تحت پوشش یک دین و آیین به خشونت و ترور می‌پردازند و هر کسی که در مسیر راه آنها نیست را تکفیر کرده و بعد از تکفیر جواز ترور و خشونت نسبت به او صادر می‌کنند که نمونه‌های آن در عصر ما از جمله داعش، القاعده، طالبان و بوکوحرام هستند.

وی گفت: در تمام این ترورها چه آنهایی که سازمان در اختیار دارند و چه آنهایی که در یک رژیم هستند و چه کسانی که اعتقادی به کشتار می‌پردازند، همه اینها از رای و استقبال مردم محرومند.

تروریست ها از آرای مردم و صندوق رای می ترسند

رئیس جمهور با بیان اینکه تروریست ها همواره از رای مردم هراس دارند گفت: حتی رژیم صهیونیستی به عنوان یک رژیم تروریست از آرای مردم و صندوق رای می ترسد.

وی افزود: رژیم ترور هیچگاه در مسیر انتخاب نیست تا بتواند به سمت صندوق آرا برود بلکه به دنبال ارهاب و ارعاب است. از طرف دیگر آنهایی که مسیر ترور را انتخاب کردند صلح، مفاهمه و مذاکره را خیانت می دانند. مسیر آنها خشونت و افراط است.

روحانی ادامه داد: این جریان می گوید یا سفیدِ سفید یا سیاه سیاه، یا زیبای زیبا یا زشتِ زشت. در واقع چیزی به عنوان حد وسط در میان اینها وجود ندارد. مذاکره یعنی اینکه دو طرف به یک راه میانه ای اعتقاد داشته باشند اما این جریان هیچ راه میانه ای را قبول ندارد.

رئیس جمهور تصریح کرد: صلح و مذاکره چیزی است که جریان تروریسم همواره از آن گریزان است.

وی با بیان اینکه تروریست ها خود را میزان و مرکز عالم می دانند، گفت: معمولا این جریان معتقد به پیشوا پرستی است و فردی که به عنوان رئیس سازمان ترور است از نظر تروریست ها برترین مقام بر روی زمین محسوب می شود.

روحانی با تاکید بر اینکه ما برای فاصله گرفتن از این مسیر باید اقداماتی را در منطقه و جهان انجام دهیم گفت: جمهوری اسلامی یکی از کشورهایی است که قربانی مداخلات نابجای قدرت های بزرگ و غربی بخصوص آمریکا طی پیش از انقلاب و پس از انقلاب هم قربانی تروریسم و جنگ تحمیلی بود.

رئیس جمهور افزود: شما ببینید در یک کشوری که بعد از انقلاب بلافاصله مردم خود را به سمت صندوق رای هدایت کرده و ۴۷ روز بعد از انقلاب، مردم پای صندوق آمدند و با رای خود نوع نظام را انتخاب کردند.

وی با اشاره به اینکه حتی در آن شرایط نظام حاکم به دنبال آراء مردم بود، ادامه داد: گروهک هایی در ایران که از حمایت های خارجی برخوردار بودند و حتی تحت فرمان این قدرتها عمل می کردند به هیچ کسی در کشور رحم نکردند.

روحانی خاطرنشان کرد: آنها یک کاسب و مغازه دار معمولی را تنها به این دلیل که به امام (ره) علاقه داشت و انقلابی بود، ترور کردند.

رئیس جمهور با اشاره به ترورهای مختلف منافقین در کشور، افزود: آنها برخی از افراد را در خانه و در حضور خانواده و زن و فرزندان ترور کردند و این خشونت ها امروز در منطقه توسط داعش انجام می شود که در خیابان فردی را سر می برند.

شهید مطهری به جرم علم و تحقیق ترور شد

وی ادامه داد: در تهران منافقین به خانه ای رفتند و پوست بدن کسی که کار امنیتی انجام می داد را کندند و شبیه کارهایی که داعش امروز می کند، قبلاً در ایران انجام شده است.

روحانی اظهار داشت: منافقین امام جمعه پیری را بعد از نماز جمعه جلوی درب مسجد به شهادت رساندند، کجا سابقه دارد که بالاترین مقام قضایی، وزراء و نمایندگان مجلس در یک ترور وحشیانه شهید شوند؟

رئیس جمهور با بیان اینکه یکی از اولین ترورها در کشور، ترور علامه شهید مطهری بود، اذعان کرد: شهید مطهری به جرم علم و تحقیق ترور شد و جرم آن تنها سخن حق گفتن و تحقیق بود.

وی گفت: در زمان جنگ منافقین از پشت به ملت خنجر زدند و در آن زمان یک خلبان عراقی را ما دستگیر کردیم که می گفت اگر ما بمب ها را به وسط جمعیت نزنیم، آنها به عراقی ها خبر خواهند داد و در این صورت با ما برخورد می شود.

روحانی افزود: تا چه حد یک گروهک می تواند نسبت به ملت خود وحشی باشد؟ این حوادث که امروز در کشورهای همسایه ما رخ می دهد، شبیه آن در گذشته در ایران اتفاق افتاده است.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: تا زمانی که ترور ابزاری برای قدرتها است، از بین نخواهد رفت و تا زمانی که یک اراده قوی و دست جمعی در جهان به وجود نیاید، این مسئله از بین نمی رود.

وی اظهارداشت: تا زمانی که تروریست ها را به بد و خوب تقسیم کنیم و این را قبول داشته باشیم به نتیجه نخواهیم رسید و امروز می بینید که قدرت هایی در اروپا و امریکا در برابر یک گروهک تروریستی ساکت هستند و با یک گروه دیگر مبارزه می کنند.

روحانی خاطرنشان کرد: باید با استاندارد واحد در برابر همه گروه های تروریستی بیایستیم.

با وجود ادعای قدرتها در مبارزه با ترور، تعداد کشته های ترور بیشتر شده است

رئیس جمهور با بیان اینکه از سال ۲۰۰۳ به بعد تعداد کشته های تروریستی چند برابر افزایش پیدا کرده است، اذعان کرد: این در شرایطی است که قدرتها می گفتند ما قصد مبارزه با تروریسم را داریم.

وی افزود: امروز بیشتر کشته ها در برابر اقدامات خشونت بار گروه های تروریستی در عراق، سوریه، افغانستان، پاکستان و نیجریه، از طرف گروه های معروف طالبان، داعش و بوکوحرام انجام می شود.

رئیس‌جمهور افزود: چطور می‌شود برای ما قابل قبول باشد که کشوری مانند آمریکا یا برخی کشورهای اروپایی مدعی مبارزه با تروریسم باشند، اما تروریست هایی که در داخل کشور ما هزاران بیگناه را به شهادت رساندند، امروز آزادانه در کشور آنان فعالیت سیاسی و تروریستی انجام دهند و حتی نسبت به مطالبات حقوقی ایران و دستگاه قضایی ما بی‌اعتنا باشند.

روحانی تاکید کرد: زمانی ترور و تروریسم از بین خواهد رفت که همه در صف مبارزه با تروریسم قرار بگیرند و تمام توان خود را برای مبارزه با تروریسم انجام دهند.

وی با تاکید بر اینکه آتش افروزان باید بدانند که آتش تروریسم دیر یا زود دامن آنان را فرا خواهد گرفت، گفت: این طور نیست که کشوری از گروه تروریستی استفاده کند، اما همواره به یک گروه تروریستی منتقد باشد و شما دیدید که گروه‌های تروریستی که در خیلی از کشورها به وجود آمد دامن خود آنان را نیز گرفت.

رئیس‌جمهور با انتقاد از سکوت مجامع و نهادهای بین‌المللی در برابر رژیم صهیونیستی، گفت: گروهک‌های تروریستی که در منطقه وجود دارند پولشان از کجا تامین می‌شود. نفت مگر قاچاق مواد مخدر است که کسی متوجه نشود، دهها تانکر نفت با هم حرکت می‌کنند، مگر هواپیماهای اینان بر فراز منطقه حرکت نمی‌کنند، چطور نفت می‌فروشند؟ با واسطه‌هایی که دارند، آثار باستانی موزه‌ها را می‌گیرند و در بازارهای جهانی می‌فروشند.

روحانی افزود: از نظر اطلاعاتی، مالی، حقوقی و عملیاتی با یکدیگر متحد شده‌اند و هیچ اقدامی در برابر تروریست‌ها انجام نمی‌دهند، چون فکر می‌کنند اگر در منطقه ما اختلاف و کشتار میان مسلمانان وجود داشته باشد به نفع آنان است.

وی تاکید کرد: آنهایی که از کشته شدن بیگناهان به فکر منافع منطقه‌ای خود هستند، نمی‌توانند ادعا کنند که در مسیر حقوق بشر قدم برمی‌دارند.

رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه ایران از آغاز قربانی ترور بوده است، گفت: ما از آغاز مصمم برای مبارزه با تروریسم بوده‌ایم، لذا در داخل کشور ما، در مرزهای شرقی و غربی ما و هر کجا که تروریسم ظهور و بروز پیدا کرده و بیگناهان را از دم تیغ جنایت خود گذرانده، با تمام امکان خود علیه تروریسم اقدام کرده و خواهیم کرد.

روحانی گفت: تروریست‌ها هر کجا که باشند، در عراق، پاکستان، یمن، بحرین، سوریه و … و با حمایت قدرتهای بزرگ، مردم بیگناه را در زیر چکمه‌های خود قرار دهند، ما در برابر آنان ایستادگی خواهیم کرد.

وی با طرح این سئوال که چرا برخی کشورهای منطقه در دام غربی‌ها افتاده‌اند، گفت: چرا این کشورها به تروریستها کمک می کنند، چرا خود را در جنایت آنان سهیم می کنند، چرا به تروریست‌ها سلاح می‌دهند و امکانات سیاسی‌شان را در منطقه در راستای کمک به آنان به کار گرفته‌اند.

رئیس جمهور تاکید کرد: هر کشوری که امروز در منطقه به تروریست‌ها کمک می‌کند، به کشتار مسلمانها کمک می‌کند، تردید نکند که این ترور دامن خود آن کشور را خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: خواست ما از همه کشورهای منطقه این است که با یکدیگر متحد شوند و با یک برنامه جامع، از لحاظ سیاسی و حقوقی در مبارزه با تروریسم به یکدیگر کمک کنند و بدانند که ترور و تروریسم به نفع هیچکس نیست.

رئیس‌جمهور ریشه تروریسم را جهل، تعصب خشک، افراطی‌گری، فقر، عدم توسعه یافتگی، استبداد و استعمار دانست و گفت: باید به ریشه‌های ترور و تروریسم هم بپردازیم وگرنه با مبارزه ظاهری این مشکل حل و فصل نخواهد شد.

روحانی با بیان اینکه هنوز در دنیا گروه‌های تروریستی جاذبه دارند، گفت: امیدوارم کشورهای منطقه، ایران و سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی دست به دست هم دهند تا جامعه انسانی و منطقه ما را برای همیشه از خطر تروریسم نجات دهند.

العبادی روحانیحیدر العبادی: منافقین (فرقه رجوی) تروریست و جنایتکاراند. اقدام لازم را انجام میدهیم

حیدر العبادی ظریف بغداددرد اصلی رهبری مجاهدین چیست؟ رفتن مالکی هم بحران تشکیلات رجوی را حل نکرد

دانایی فر کمپ اشرف 1بازدید سفیر جمهوری اسلامی از پادگان اشرف

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20373

کمپین حمایت از صلح برای ایران و سکوت ذلت بار مجاهدین

2014-09-16-USIran.jpgسید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، هجدهم اوت ۲۰۱۵:…  آنچه در خصوص کمپین حمایت از صلح برای ایران و سکوت رسانه‌ای معنی‌دار مجاهدین قابل ذکر است اینکه ؛ مبتکران این کمپین که در فاصله ده روز افراد زیادی از بیش از ۶۰ شهر دنیا به آن ملحق شده اند، بر خلاف مجاهدین که برای برگزاری یک تجمع و یا کنفرانس مجبورند هزاران دلار و البته با شیادی و فریبکاری تمام هزینه کنند و نهایتا هم مجبور می‌شوند …

2014-09-16-USIran.jpgAmerica Must Make Its Underlying Intentions Toward Iran Clear

لینک به منبع

کمپین حمایت از صلح برای ایران و سکوت ذلت بار مجاهدین

سیدحجت سیداسماعیلی

عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین

توافقنامه وین در چهاردهم جولای (۲۳تیر) میان ایران و شش قدرت بزرگ ( انگلیس ، فرانسه ، آلمان، روسیه ، چین و آمریکا ) در وین اتریش منعقد شد. و بدنبال آن جمعیت زیادی از مردم ایران که ماهها در انتظار نتایج این مذاکرات بودند، به خیابان‌ها ریخته و به ثمر رسیدن “توافق هسته‌ای” را جشن گرفتند.

در این میان اما، اندک کشورها و گروههایی مثل مجاهدین وطن فروش هم بودند که همچنان در راستای حفظ منافع حقیر خود بر طبل جنگ کوبیدند و زبان به شکوه و شکایت از اربابان خود گشودند.

مسعود رجوی رهبر خود خوانده و کوتوله مجاهدین در پیام ۲۷ تیر خود گفت: چرا آمریکا بر سر تسلحیات عراق به این کشور حمله کرد، مردم آنرا کُشت و خاک آن را به توبره کشید ولی در رابطه با ایران که همان کیس بود به مذاکره نشست و آخر سر هم غنی سازی ایران را به رسمیت شناخت.

رجوی گستاخی خود در حق مردم ایران را بدانجا رساند که بگوید چرا آمریکا به ایران حمله نکرد و سایه جنگ و تحریم از سر مردم ایران دور شد و شکاف جنگ بسته شد؟

ولی دیری نگذشت که ایرانیان خارج از کشور که رجوی در جمع کردن حتی ۱۰ نفر آنان در حمایت از مجاهدین حسرت بدل مانده است، پاسخ یاوه سرایی‌های مجاهدین و دیگر سیاست‌بازان جنگ طلب آمریکا و اسرائیل را دادند و بدنبال فراخوان خودجوش مردمی که اخیراً درشبکه‌های اجتماعی شکل گرفت صدها هزار نفر از طرفداران توافق هسته ای بین ایران و گروه ۱+۵، عصر شنبه ۲۴ مرداد برابر با ۱۵ اگوست در شهرهای مختلف جهان از جمله واشنگتن، نیویورک، برلین، پاریس و لندن تظاهرات کردند و از گروه های جنگ طلب آمریکا خواستند که به تحرکات خود برای شکست توافق پایان دهند. بدین ترتیب هزاران ایرانی از گوشه و کنار دنیا به این کمپین پیوسته‌ و از دیپلماسی صلح حمایت کردند.

به گزارش خبرگزاری‌ها از جمله بی بی سی؛ از اقصی نقاط جهان، طرفداران صلح و حمایت کنندگان از توافقنامه ایران، در مراسمی با عنوان «کمپین حمایت از صلح برای ایران » حمایت خود را از صلح، دیپلماسی و توافقنامه هسته ای با ایران در شهرهای بزرگ آمریکا اعلام داشتند.

این مراسم که با ایده برخی از فعالان اجتماعی و طرفداران صلح و توافقنامه تاریخی ایران شروع شد با تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی، روز به روز گسترش یافت و شهرهای بیشتری از اقصی نقاط جهان آمادگی خود را برای برگزاری این مراسم اعلام داشتند.

در نیویورک کشیش «آل شارپتون» از رهبران جنبش حقوق مدنی آمریکا از همه کلیساهای سیاه پوستان در سراسر آمریکا خواست که روز یکشنبه در مراسم مذهبی خود از توافق اتمی با ایران پشتیبانی کنند.

پیش‌تر نیز گروهی از ایرانیان سرشناس مقیم آمریکا نامه‌ای به مردم آمریکا در حمایت از توافق هسته‌ای و تاکید بر اهمیت صلح بین کشورهای جهان منتشر کرده‌اند. در فهرست امضاکنندگان این نامه، نام افراد برجسته‌ای مانند انوشه ‌انصاری (فضانورد)، امید کردستانی (رئیس بخش تجاری گوگل)، فیروز نادری (مدیر در سازمان فضایی ناسا)، حمید بیگلری (معاون پیشین سیتی گروپ)، آرش فردوسی (از بنیانگذاران دراپ باکس) و سالار کمانگر (مدیر پیشین سایت یوتیوب) نیز به چشم می‌خورد.

بدین ترتیب باید گفت: آنچه که در خصوص این کمپین و سکوت رسانه‌ای معنی‌دار مجاهدین قابل ذکر است اینکه ؛ مبتکران این کمپین که در فاصله ده روز افراد زیادی از بیش از ۶۰ شهر دنیا به آن ملحق شده اند، بر خلاف مجاهدین که برای برگزاری یک تجمع و یا کنفرانس مجبورند هزاران دلار و البته با شیادی و فریبکاری تمام هزینه کنند و نهایتا هم مجبور می‌شوند بی‌خانمان‌های برخی کشورهای اروپای شرقی را بجای ایرانیان جا بزنند، جوانان و دانشجویانی هستند که نه از سرمایه خود بلکه از حس وطن دوستی، خلاقیت و فعالیت داوطلبانه مردم، از سراسر جهان برای پیشبرد این کمپین استفاده کرده و نشان دادند تا کجا مردم ایران از گروههای خشونت‌طلب و وابسته ای مثل مجاهدین متنفر بوده و از آنان دوری می جویند.

***

عربستان سعودی رجوی را بی پشتوانه میداندسازمان اطلاعات عربستان، مجاهدین را گروهی بی اعتباردر داخل ایران می داند+ سند

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

بارونس نیکلسون عراقخاموش شدن صدای طبل جنگ طلبان و رجوی (مجاهدین خلق) توسط سفیر تجاری بریتانیا در عراق بارونس نیکلسون

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

غواصان شهید و جشن مجاهدین خلق فرقه رجویپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16779

افشاگری یا افتضاح جدید مجاهدین. رشته هایی که خیلی زود پنبه شد (دولت امریکا: هیچ مدرکی وجود ندارد)

سید حچت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و هشتم فوریه ۲۰۱۵:…  اولین واکنش به اظهارات سخنگوی مجاهدین ؛ موضعگیری سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بود. خانم جن ساکی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه ۰۶/۱۲/۹۳ ادعای مجاهدین درباره برنامه هسته‌ای ایران را رد کرد. خانم ساکی گفت آمریکا در حال حاضر هیچ اطلاعاتی برای تأیید گزارش روز گذشته این گروه درباره برنامه مخفیانه …

جعل رجوی اتمی مزدور مجاهدین خلقBREAKING: Amateur hour at the pro-war media, latest allegations by Mojahedin Khalq (Rajavi cult) FABRICATED.

لینک به منبع

افشاگری یا افتضاح جدید مجاهدین. رشته هایی که خیلی زود پنبه شد

پایگاه دیلی‌کاس در آخر گزارش خود می‌نویسد مشخص نیست چرا دری که قرار است در برابر تشعشعات هسته‌ای مقاوم باشد از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. چنین درب هایی بایدس سرب باشند!

سیدحجت سیداسماعیلی

عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین

روز سه شنبه مورخه ۰۵/۱۲/۹۳ سازمان بد نام مجاهدین در پایان دور اخیر مذاکرات ژنو بار دیگر بخت خود را به آزمایش گذاشت تا باصطلاح با یک افشاگری اتمی جدید و همسو با تقلاهای نتانیاهو موضوع ایران هراسی را پیش برده و به زغم خود مانعی در مسیر پیشرفت مذاکرات ایران و ۱+۵ ایجاد کند.

در همین رابطه در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۱۵ روزنامه های واشنگتن پست، نیویورک تایمز، خبرگزاری فرانسه و تلویزیون الحره آنطور که در سایت مجاهدین انعکاس داده شده است افشاگری جدید اتمی این گروه را انعکاس داده اند.

بنا‌ به ادعای مجاهدین ، وجود این تاسیسات و اقدامات جمهوری اسلامی هرگز برای مقامات بین‌المللی فاش نشده است، این تأسیسات که “لویزان ۳″ نام دارد، برای تحقیقات و توسعه مخفیانه برنامه هسته‌ای و همچنین غنی‌سازی با دستگاههای پیشرفته سانتریفوژ IR-2m و IR-4 به‌کار گرفته شده است.

مجاهدین در این کنفرانس بریف متن تنظیم شده ای را در اختیار خبرنگاران دعوت شده قرار دادند که به ادعای آنان حاوی اطلاعات و تصاویر فوق سری از سایت لویزان ۳ میباشد.

در این کنغرانس تأکید شد افشاگری جدید، حاصل “ده سال گردآوری جزئی، پر خطر و پیچیده” اطلاعات توسط اعضای مجاهدین خلق بوده است ؟!

اما گرد و خاکی که مجاهدین راه انداخته بودند خیلی زود و بعد از تنها ۲۴ ساعت فرو نشست و دست مجاهدین رو و دروغگویی این جماعت مزدور و بی وطن بر همگان آشکار گشت.

اولین واکنش به اظهارات سخنگوی مجاهدین ؛ موضعگیری سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بود. خانم جن ساکی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه ۰۶/۱۲/۹۳ ادعای مجاهدین درباره برنامه هسته‌ای ایران را رد کرد.

خانم ساکی گفت آمریکا در حال حاضر هیچ اطلاعاتی برای تأیید گزارش روز گذشته این گروه درباره برنامه مخفیانه هسته‌ای ایران ندارد.

در این میان جالب تر از همه افشاگری وبگاه خبری «واشنگتن فری بیکن» بود.

این وبگاه گزارش داد: شورای ملی مقاومت (وابسته به مجاهدین) سه‌شنبه اعلام کرد مدارک مستندی را یافته که بر اساس آن مکان فوق سری هسته‌ای تحقیقاتی ایران با سانتریفیوژهای پیشرفته در آنجا قرار گرفته است.

سایت جدید کشف شده بنا به ادعای مجاهدین «لویزان ۳» نام دارد که در شمال شرقی تهران و در اطراف این شهر واقع است.

عکس زیر در صفحه ۱۰ گزارشی که مجاهدین منتشر کرده اند ادعا شده مربوط به درب‌های ضدانفجاری در سایت ادعایی «لویزان ۳» است.

شورای ملی مقاومت دورغ اتمی فوریه 2015

مجاهدین مدعی است این عکس درب یک سایت هسته‌ای تازه کشف‌شده است

اما پایگاه «دیلی‌کاس» می‌نویسد این عکس مربوط به یک شرکت تولیدکننده درب‌های نسوز در ایران است. بنا بر این گزارش، تصویر بالا دقیقاً همان عکسی است که در وب‌سایت شرکت «جی‌ام‌پی» ایران قرار گرفته است که ذیلا آنرا می بینید.

شورای ملی مقاومت دروغ هسته ای اتمی فوریه 2015

عکس مربوط به شرکت جی‌ام‌پی

دیلی‌کاس این گاف را «بسیار ناشیانه» خوانده چرا که تنها یک «جستجو با تصویر» در موتور جستجوی گوگل برای پیدا کردن اصل عکس کافی است.

پایگاه دیلی‌کاس در آخر گزارش خود می‌نویسد مشخص نیست چرا دری که قرار است در برابر تشعشعات هسته‌ای مقاوم باشد از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. چنین درب هایی باید کاملاً از جنس سرب باشند.

بدین ترتیب باید گفت: این افتضاح و دروغگویی آشکار برگ دیگری بر پرونده قطور فریبکاری رهبران مجاهدین اضافه کرد و نشان داد که تا کجا دست رهبران این گروه حتی در وطن فروشی هم خالی است و حاضرند برای بقای ناپاک شان به هر عمل شنیع و ضد انسانی حتی اگر حمایت از بدترین گروههای تروریستی جهان از جمله داعش هم باشد دست بزنند.


Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

***

همچنین:

ریشه تحلیل های آبکی رجوی کجاست

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیحجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و پنجم اوت ۲۰۱۴: … وجود چنین شکاف عمیق برای رجوی آنقدر جدی و ملموس است که او را وادار کند تا با تولید بحران های مجازی و یادآوری آن ها، تشکیلات را همچنان در مواجه با پرسش های کلیدی به سکوت

بازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقحجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، چهارم اوت ۲۰۱۴: …  بدین ترتیب باید گفت این اطلاعیه بهترین سندی است که نشان میدهد مجاهدین تلاش میکنند جنایات گروه تروریستی داعش و بقایای حزب بعث را تحت عنوان جنگ فرقه یی و جنگ شیعه علیه اهل تسنن که همان

یکی به نعل یکی به میخ

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلحجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و هفتم ژوئیه ۲۰۱۱۴: … اسنودن گفت سرویس‌های اطلاعاتی سه کشور، با استفاده از استراتژی که از آن با نام “لانه زنبور سرخ” یاد می‌شود، این سازمان تروریستی را تشکیل دادند تا قادر باشند تمامی‌افراط گرایان جهان را در یک جا جمع و ب

وقاحت و رذالت سیاسی

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلحجت سیداسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و دوم ژوئیه ۲۰۱۴: … بنظر میرسد علت این همه تاخیر در انتشار اطلاعیه فوق الذکر ، درگیر بودن شبانه روزی این اوباش و سایت ها و وبلاگهای رسمی و غیر رسمی و برنامه تلویزیونی آنان در انعکاس اخبار مربوط به فعالیت گروههای تروریستی د