روز جهانی حقوق بشر و شارلاتان بازی فرقه رجوی

روز جهانی حقوق بشر و شارلاتان بازی فرقه رجوی

روز جهانی حقوق بشر و شارلاتان بازی فرقه رجویادوارد ترمادو، وبلاگ ترمادو، چهاردهم دسامبر 2019:… خانم مریم عضدانلو در حالی برای ایرانیان پیام صادر کرده که خود یکی از بزرگترین نقض کنندگان پایه ای ترین حقوق انسان ها در درون تشکیلات فرقه گرایانه مجاهدین است، ایشان در حالی شعار برابری زن و مرد را سرداده که در درون تشکیلات خود زنان بیشترین سرکوب شدگان هستند و هم زن و هم مرد حق هیچگونه ارتباطی در درون تشکیلات مخوف مجاهدین ندارند. خانم عضدانلو در پیام خود می گوید: رژیم حق آزادی فکر، وجدان و مذهب» را از مردم ایران گرفته است. روز جهانی حقوق بشر و شارلاتان بازی فرقه رجوی 

قتل خاشقچی قاشقچی مجاهدین خلق مریم رجوی عربستان سعودی قتل خاشقجی، معیاری جهت سنجش ارزش ها

روز جهانی حقوق بشر و شارلاتان بازی فرقه رجوی

وبلاگ ادوارد 12/12/2019

ادوارد ترمادو، آلمان

ادوارد ترمادو، آلمان

در روز جهانی حقوق بشر خانم مریم عضدانلو پیامی خطاب به مردم ایران انتشار داده که بررسی آن خالی از لطف نیست و با نگاهی به این پیام می توان شارلاتان بازی فرقه مجاهدین را بوضوع دید.

این روزی را که روز جهانی حقوق بشر نامیده اند روزی است که محتوائی در آن وجود ندارد، البته بطور اخلاقی بنده هم نسبت به این روز ادای احترام می کنم، اما موضوع حقوق بشر امروزه موضوعی است که تمام سیاستمدارن دنیا از آن در راه منافع سیاسی خود استفاده می کنند و تبدیل به ابزاری برای رسیدن به اهداف سیاسی شده.

در همین چند سال اخیر به وفور شاهد استفاده ابزاری از حقوق بشر در سرتاسر دنیا بودیم،یک نمونه کشتن آقای خاشقچی توسط امنیتی های سعودی در ترکیه که مدعیان حقوق بشر خصوصآ امریکا با سیاست بازی بیشرمانه ای موضوع را دست به دست و ماستمالی کرد که اگر این اتفاق توسط ایران رخ می داد با تحریم های ریز و درشت مواجه می شد، البته امروز امریکا تنها بساطی را که هنوز تحریم نکره آفتابه های درون توالت های ایرانی هاست، بگذریم، حقوق بشر امروزه براساس منافع کشورهای قدرتمند مطرح می شود آنهم زمانی که منافع کشورشان به آن نیاز داشته باشد و این را هم خودشان علنآ به زبان می اورند درست زمانی که از ترامپ خواشته شد که عربستان سعودی را به خاطر قتل وحشیانه آقای چمال خاشقچی تنبیه کند، ترامپ دهان گشادش را گشود وعربده سر داد که پس قرارداد فروش چندین میلیارد دلار سلاح به سعودی را چه کنم؟ و در این میان ترامپ حقوق بشر را گذاشت لای پای بن سلمان.

قتل خاشقچی و منظره ای دیگر از حقوق بشر (عربستان، مریم رجوی، مجاهدین خلق)ا

سازمان های حقوق بشری در دنیا هم به همین شکل با این موضوع برخورد می کنند، اگر جهان و سازمان های بین المللی که برای حقوق بشر سینه چاک می دهند بخواهند که موضوع حقوق بشر را به دور از مسائلی که گفته شد (سیاسی) اجرا کنند بایستی اولین قدم زیر نظر گرفتن حقوق بشر در گروه ها و سازمان هائی باشد که ادعای آپوزاسیون حکومتی را دارند، و بایستی از آنان حسابرسی کنند، چون آپوزاسیون می خواهد جایگزین حکومتی شود که آن حکومت یا حقوق بشر را نقض می کند یا به دلایلی که دقیقآ باز به حقوق بشر برمی گردد، مثل عدم وجود آزادی وووو، پس آپوزاسیون مدعی بایستی در درون تشکیلات خود تک تک قوانین جهان شمول حقوق بشر را رعایت و به اجرا بگذارد.

روز جهانی حقوق بشر و شارلاتان بازی فرقه رجوی

اما خانم مریم عضدانلو در حالی برای ایرانیان پیام صادر کرده که خود یکی از بزرگترین نقض کنندگان پایه ای ترین حقوق انسان ها در درون تشکیلات فرقه گرایانه مجاهدین است، ایشان در حالی شعار برابری زن و مرد را سرداده که در درون تشکیلات خود زنان بیشترین سرکوب شدگان هستند و هم زن و هم مرد حق هیچگونه ارتباطی در درون تشکیلات مخوف مجاهدین ندارند.

خانم عضدانلو در پیام خود می گوید:

رژیم حق آزادی فکر، وجدان و مذهب» را از مردم ایران گرفته است.

بایستی پرسید شما چی؟ آیا در درون تشکیلات شما آزادی معنی دارد؟ آیا شما و شحص شما به آزادی اعتقادی دارید؟ اصلآ شما می دانی آزادی یعنی چه؟ اگر پاسخ شما به این پرسشها مثبت است، لطفآ در پیام بعدی توضیح دهید چرا در درون اردوگاه شما کسی نمی تواند آزادانه زندگی خود را انتخاب کند؟ چرا رابطه زن و مرد در درون تشکیلات شما خیانت محسوب می شود؟چرا کسی نمی تواند انتقادی به مسعود رجوی داشته باشد، که اگر هم کسی بر سر مواضع او حرفی داشته باشد بایستی ماه ها و شاید سالها در درون نشستهای نکبتبار زیر ضرب فرمانده هان شما باشد تا حرف خود را پس بگیرد، اگر شما دروغگو نیستید و اگر به آزادی اعتقاد دارید و اگر زره ای وجدان و مذهب در شما هنوز باقی مانده پس چرا درهای اردوگاه کار اجباری مانز را باز نمی گذارید تا خانواده ها بتوانند فرزندان و عزیزان خود را پس از چند دهه ملاقات کنند؟

نه، شما به تنها چیزی که اعتقاد ندارید همین کلماتی است که برای گمراه کردن مردم ایران و مقامات اروپائی بیان می کنید، شما با کلماتی مثل آزادی و برابری وووو بازی می کنید و تمام این داد و هوار شما تنها برای رسیدن به قدرت است، شما درد مردمی ندارید چون یکی از اولین کسانی هستید که ترامپ را تشویق به تحریم مردم ایران کردید و هنوز هم برای فشار بیشتر به مردم شریف ایران تلاش می کنید.

کارنامه حقوق بشر مجاهدین خلق در آستانه نشست سالانه شورای حقوق بشر سازمان ملل

اعتقاد به آزدی و دمکراسی قبول آن، شرط اولش پذیرفتن منتقدین و مخالفین است که شما و همسر مفقود شما کوچکترین انتقادی را برنمی تابید و منتقد خود را تهدید به مرگ می کنید آنهم در اروپای آزاد و قبل از رسیدن به قدرت، یعنی در زمانی که نه کسی هستید نه کاره ای، وای به زمانی که قدرت در دستان باشد، نمونه آن در دوران صدام که خودم شخصآ شاهد دستگیر کردن مردم بیچاره عراق توسط گشتی های شما در شهر کوت و اتوبان بغداد بودم، یا کشتار بی رحمانه مردم مرد عراق که به شما کاری نداشتند و تنها برعلیه ارباب شما صدام قیام کرده بودند و موضوع موضوع داخلی کشور عراق بود و ربطی هم به شما نداشت، اما چون با حمایت صدام دارای قدرت بودید و چون ارتش شما تحت فرماندهی ارتش بعثی صدام بود و چون همسر شما بیش از حد متوهم بود مزدوری خود را ثابت کردید، خانم عضدانلو حتمآ فراموش نکرده اید که پس از کشتار مردم کرد عراق با آب و تاب در سالن باقرزاده خود شما فریاد می زدید که این تنها تمرین و دست گرمی بود، یادتان رفته؟

فرقه مجاهدین اگر هزار چاقو هم بسازد یکیشان دسته ندارد، تمام موضعگیری های مجاهدین در رابطه با آزادی و حقوق بشر و سینه زنی برای مردم ایران ریاکاری مطلق است و هیچگونه محتوائی ندارد، این فرقه خود بخوبی می داند که در میان مردم ایران نه تنها جا و پایگاهی ندارد بلکه مردم ایران از پیر و جوان از این فرقه متنفر هستند و این موضوع هم بارها در اعتراضات مردم ایران ثابت شده، این را می توان از نوع شعارهای مردم در اعتراضات دریافت، اما چون مجاهدین رویشان از سنگ پای قزوین هم بیشتر است همیشه پس از پایان هر اعتراضی به دنبال صاحب شدنش هستند و تلاش می کنند تا آن را به نام خود ثبت کنند، بایستی گفت کور خوانده اید، شما با پرونده سیاه چهار دهه برای مردم ما کاملآ شناخته شده هستید و مردم هم در تمام اعتراضات خود از شما دوری می جویند، پس بهتر است که مانع راه مردم ایران نشوید و رفع مزاحمت کنید و از شارلاتان بازی هم دست بکشید، مردم ایران بهتر از هر کس دیگری راه خود را می داند و به راهنمائی مثل شما نیاز ندارد چون راه شما رو به پرتگاه است و اکنون فرقه شما به لبه پرتگاه رسیده و راه بازگشتی هم ندارید.

روز جهانی حقوق بشر و شارلاتان بازی فرقه رجوی

لینک به منبع

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-عضدانلو-باز-دست-به-دامن-سنای-امریک/

مریم عضدانلو باز دست به دامن سنای امریکا شد

مریم عضدانلو باز دست به دامن سنای امریکا شدادوارد ترمادو، وبلاگ ترمادو، هفتم دسامبر 2019:… در پیام خانم عضدانلو بوضوع پیداست که چگونه تلاش کرده تا اعتراضات اخیر در ایران را به کانون های دروغی شورشی فرقه مجاهدین، (تشکیلاتی که اکنون تشکیل شده از عده ای پیر مرد و پیر زن پوشک پوش در آسایشگاه مانز آلبانی) ربط دهد، دلیل این کار هم همین است که در بالا مشاهده کردید، چون در اعتراضات اخیر برای همه ثابت شد که این فرقه در درون ایران جائی و پایگاهی ندارد، این خانم تلاش کرده که سازمان دادن اعتراضات را به گردن بگیرد تا از دیگران عقب نماند، چرا که شعارهای گوناگونی که از درون اعتراضات بگوش می رسید حتی یک شعار در حمایت از فرقه مجاهدین نبود که نبود . مریم عضدانلو باز دست به دامن سنای امریکا شد 

مریم عضدانلو باز دست به دامن سنای امریکا شدترور مهندسان آمریکایی کمپانی راکول اینترنشنال توسط سازمان مجاهدین خلق

مریم عضدانلو باز دست به دامن سنای امریکا شد

وبلاگ ادوراد 06/12/2019

ادوارد ترمادو

ادوارد ترمادو آلمان

سنای امریکا کنفرانسی در حمایت از اعتراضات اخیر در ایران تشکیل داده بود که البته این کنفرانس ها نه تنها کاری از پیش نمی برد که تنها برای این است که امریکا بگوید در کنار مردم ایران هست و با همین فریب و نیرنگ هم مردم را به تخریب زیرساخت ها اقتصادی کشور تحریک کند تا حون بیشتری ریخته شود تا اینکه امریکا بتواند رژیم را وادار به دادن امتیاز از را ه مزاکره کند، اما این حمایت ها و در کنار مردم ایران یعنی چی؟ کسی سردر نمیاورد چون تنها فریبی بیش نیست و در همین حمایت های لفظی، همان برگزار کنندگان کنفرانس های کذا در سنای امریکا مردم ایران را از مواد داروئی و غذائی محروم کرده اند و خواهان شدیدتر شدن تحریم های ضد انسانی بر علیه مردم ایران هم هستند، که در همین گذر هم کسانی مانند فرقه مجاهدین مانند قاشق شکسته پا به میدان میگذارند تا از این فریب و نیرنگ استفاده ببرند.

فرقه رجوی چون در اعتراضات اخیر در ایران کم آورد و برای تمام مردم جهان هم ثابت شد که این فرقه در درون ایران هیچگونه پایگاه مردمی ندارد و برای مردم ایران قابل قبول نیست با عجله پیامی برای کنفرانش کشککی سنا ارسال کرده که البته پیام به صورت ویدئو بوده تا اعضای کنفرانس با دیدن صورت خندان خانم عضدانلو از ایشان خوششان بیاید و خانم ریئس جمهور را فردی مناسب برای یک حکومت سرسپرده و مزدور مثل چلبی عراق بپذیرند.

در پیام خانم عضدانلو بوضوع پیداست که چگونه تلاش کرده تا اعتراضات اخیر در ایران را به کانون های دروغی شورشی فرقه مجاهدین، (تشکیلاتی که اکنون تشکیل شده از عده ای پیر مرد و پیر زن پوشک پوش در آسایشگاه مانز آلبانی) ربط دهد، دلیل این کار هم همین است که در بالا مشاهده کردید، چون در اعتراضات اخیر برای همه ثابت شد که این فرقه در درون ایران جائی و پایگاهی ندارد، این خانم تلاش کرده که سازمان دادن اعتراضات را به گردن بگیرد تا از دیگران عقب نماند، چرا که شعارهای گوناگونی که از درون اعتراضات بگوش می رسید حتی یک شعار در حمایت از فرقه مجاهدین نبود که نبود، البته فرقه رجوی با گردن گرفتن سازماندهی اعتراضات یک امتیاز همچون گذشته به رژیم می دهد، آن اینکه دست قوه قضاییه رژیم را باز می گذارد تا اعلام کند دستگیر شدگان منافقین بودند و به راحتی مجازات خود را اعمال کند.

نکته دیگری که در این پیام خودنمائی می کند دست التماس خانم عضدلو است که برای سرسپردگی به امریکا به سوی ترتیب دهندگان کنفراس دراز کرده، دقت کنید ایشان می کوید:

مردم ایران انتظار دارند که سنا و مجلس نمایندگان، دولت ایالات متحده، اتحادیه اروپا و همه دولت‌ها مبارزه و مقاومت مردم ایران برای سرنگونی رژیم آخوندی را به‌رسمیت بشناسند.
یک ایران آزاد، دمکراتیک، نه تنها خواست مبرم مردم ایران بلکه لازمه صلح و امنیت
در منطقه و جهان است.

منظور از مردم ایران خودش است چون فرقه رجوی خودش خودش را نماینده مردم ایران می داند یعنی به نوعی التماس می کند که امریکا و اروپا فرقه رجوی را برسمیت بشناسد، در پایان تآکید کرده که یک ایران آزاد، دمکراتیک، هم خواست مبرم مردم ایران است هم لازمه صلح و امنیت در منطقه و جهان، این کمدی را بنده نمی توانم هضم کنم، چون گوینده اش کسی است که در درون تشکیلاتش بوده ام ودیکتاتوری و فردپرستی و خرافه گرائی را در درون تشکیلتشان با چشم خویش دیده ام و تنها چیزی که مجاهدین با آن آشتی ناپذیر هستند همین آزادی و دمکراسی است که در درون تشکیلات چند هزار نفری خود نتوانستند حتی سرسوزنی اجرا کنند هیچ در اروپا هم تا مورد انتقاد قرار می گیرند منتقد را تهدید به مرگ می کنند یا با بی شرمی تمام شروع به توهین تهمت زدن می کنند، در ضمن اگر قرار باشد که حکومتی با حمایت و هدایت اروپا و امریکا سرکار بیاید نه می تواند مستقل باشد که این برای فرقه رجوی مهم نیست و نه می تواند دمکراتیک باشد که این هم برایشان مهم نیست، تنها چیزی که برای این فرقه مهم است به دست آوردن حکومت و سوار شدن بر قدرت است.
مردم ایران خود دارای شعور سیاسی بالائی هستند و خوشبختانه خوب می توانند خوب را از بد تشخیص دهند در همین اعتراضات اخیر هم نشان دادند که برای فرقه رجوی کسی در درون ایران تره خورد نمی کند و مردم ایران به تفاله های سرسپرده امریکائی یا اروپائی نیازی ندارند،ملت بزرگ ایران خود راه خود را می داند و برای انگلهای آویزان از دماغ این و آن ارزشی قائل نیست، دست به دامن شدن سنای امریکا و ریقوهای پولکی آنها دردی را از شما و فرقه دیکتاتور شما دوا نمی کند بهتر است برای حال پرشان خود فکر چاره ای دگر باشید.

مریم عضدانلو باز دست به دامن سنای امریکا شد

***

همچنین: