روز کارگر دستاویزی برای چند شب حیات بیشتر منافقین (+ تب تند رجوی زود عرق کرد)

روز کارگر دستاویزی برای چند شب حیات بیشتر منافقین (+ تب تند رجوی زود عرق کرد)

 انجمن فراقانجمن فراق (خانواده ها)، اول می 2016:…  همه ساله این روز بهانه ای است تا گروهک تروریستی منافقین که حدود 12 هزار نفر از مردم مظلوم کشورمان را با ترور به شهادت رسانده ، یاد دفاع از این قشر کند. آمار شهدای ترور، تا زمان شهادت آخرین شهید هسته‌ای در ایران 17 هزار و یک‌صد و شصت نفر است که از این تعداد هزار نفر آنان کارگر و 110 نفر از آنها زن هستند. گروهکی که سال 1997 و مجدداً در سال 2003 میلادی … 

انحمن فراقنشریه فراق نامه شماره ششم منتشر شد

روز جهانی کار و کارگرحاج مسعود رجوی بزرگترین برده دار قرن (به مناسبت اول ماه می. روز جهانی کارگر)

روز کارگر دستاویزی برای چند شب حیات بیشتر منافقین

جنایات منافقین خلق در چندین جلد کتاب هم نمی‌گنجد

لینک به منبع

منافقین از روز کارگر فقط انفجارهایش را یاد گرفتند

اختصاصی فراق: گروهک تروریستی منافقین که مخالف آزادی های اولیه اعضایش است از هر روزشمار و فرصتی استفاده می کند تا دستاویزی برای حیات خود که رو به فناست داشته باشد.

منافقین که تا قبل از این در ایدئولوژی های مسخره خود، آمریکا را دشمن بزرگ اقتصاد جهانی و قشر کارگر معرفی می کردند امروز در رسانه های خود ، زیر سایه آمریکا و قدرتهای تروریستی جهانی مدعی دفاع از حقوق کارگر هستند.

تصور پیشرفت و توسعه یک جامعه بدون حضورقشری به نام کارگر محال است. کار و کارگر در آموزه های دین مقدس اسلام از اهمیت به سزایی برخوردار است به طوری که بنا به قول معروف ، حضرت محمد مصطفی (ص) بردستان کارگر بوسه زده است.

همه ساله این روز بهانه ای است تا گروهک تروریستی منافقین که حدود 12 هزار نفر از مردم مظلوم کشورمان را با ترور به شهادت رسانده ، یاد دفاع از این قشر کند. آمار شهدای ترور، تا زمان شهادت آخرین شهید هسته‌ای در ایران 17 هزار و یک‌صد و شصت نفر است که از این تعداد هزار نفر آنان کارگر و 110 نفر از آنها زن هستند. گروهکی که سال 1997 و مجدداً در سال 2003 میلادی توسط غرب، گروهک تروریستی شناخته شد حالا نامش از فهرست تروریست‌ها در آمریکا خارج شده است و منافقین به‌بهانه‌های دفاع از حقوق بشر و کارگر آزادانه هر جنایتی می‌کنند.

به همین مناسبت بد نیست نگاهی مختصر به تاریخچه شکل گیری روز جهانی کارگر بیاندازیم .

مناسبت اول مه به عنوان روز کارگر به این لحاظ بوده است که در چهارم ماه مه سال ۱۸۸۶ و در چهارمین روز اعتصاب و تجمع کارگران آمریکایی در شهر شیکاگو پلیس به روی آنان آتش گشود که شماری کشته، عده‌ای مجروح و بعداً چهارتن نیز اعدام شدند. کارگران اعتصابی خواستار تعدیل شرایط کار و کاهش ساعات روزانه کار از ده ساعت به ۸ ساعت بودند. قرار بود که اول ماه مه ۱۸۸۶ در آمریکا (ایالات متحده)، کاهش ساعات کار به هشت ساعت در روز، به اجرا درآید که چنین نشد و در نتیجه، کارگران در گوشه و کنار این کشور دست به تظاهرات زدند و در یک‌هزار و دویست کارخانه و کارگاه، اعتصاب صورت گرفت.

شمار کارگران معترض شهر شیکاگو بیش از سایر شهرها و حدود ۹۰ هزار تن بود.در این اعتصابات ، انفجار هایی صورت گرفت که کشته کشدن چند پلیس را نیز همراه داشت . به دنبال این درگیری های ده ها تن در آن روز کشته شدند.البته شاید منافقین نیز از آن روز فقط انفجارهایش را یاد گرفتند.

در سال 1889 میلادی نزدیک به 130 سال پیش کنگره بین‌المللی کارگران در پاریس، به پیشنهاد نماینده کارگران امریکا، روز اول ماه مه را به عنوان روز جهانی کارگر برگزید و درپی آن در بسیاری از کشورهای دنیا ازجمله ایران، کارگران این روز را گرامی می‌دارند.

روز جهانی کارگر یادمان شورش کارگران آمریکائی در اول ماه مه ۱۸۸۶ (130سال پیش) در شیکاگو است که هر سال در بسیاری از کشورهای جهان جشن گرفته می‌شود.جنایات منافقین خلق چندین جلد کتاب هم نمی‌گنجد. سازمان تروریستی منافقین گروهی است که از سال 61 تا 67، 12 هزار بیگناه را در خیابان‌های تهران و دیگر شهرها ترور می‌کردند. منافقین کسانی بودند که در سال 58 و 59 جنگ‌های تجزیه طلبانه‌ای را در کردستان، آذربایجان، ترکمن صحرا و دیگر شهرها به راه انداختند و اینها همان کسانی بودند که در ماه رمضان یکی از سال‌های اوایل دهه 60 با حمله به خانه یک فرد بسیجی که تنها جرمش حزب‌اللهی بودن و حضور در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل بود، سر سفره افطار، سر فرزندانش را با تیغ موکت‌بری بریدند. یک بار در عروسی فرزند یکی از فئودال‌های وابسته به منافقین، تعدادی از جهادگران انقلاب را که عموماً از دانشجویان مسلمان و انقلابی بودند مقابل عروس و داماد، به‌جای گوسفند سر بریدند.

این فرقه در مجامع بین المللی نیز دارای هیچ وجهه‌ای نبوده و راه نجات خود را برای برون‌رفت از بحران‌های عدیده‌ای که گریبان او را گرفته است همانا در ایجاد اختلاف و دامن زدن به آن و ایجاد تنش و درگیری به‌منظور بروز جنگی جدید بین ایران و آمریکا برقرار کرده است و تمام تلاش خود را صرف پرونده سازی در این زمینه می‌نماید.

نخستین روز ماه می برابر با 12 اردیبهشت روز جهانی كار و كارگر نام دارد که در ایران باتوجه به کبیسه بودن سال1395 درتقویم خورشیدی 11اردیبهشت روزکار و کارگر اعلام شد.

– 

حمایت منافقین از کارگران زیر سایه آمریکایی ها !!

تب تند زود عرق می کند

لینک به منبع

سندی که منافقین پاسخی برایش ندارند

فراق:یک عضو جداشده از فرقه رجوی با افشاگری درباره یک سند گفت: پوستر زیر قبل از آدم شدن سازمان به دست موساد و سیا منتشر شده است که مصداق بارز مثل “تب تند زود عرق میکنه” می باشد.

پوستر مجاهدین خلق فرقه رجوی روز کارگر

پوستر روز کارگر مجاهدین خلق بعد از انقلاب – تب تندی که زود عرق کرد

منافقین که تا قبل از این با حیلت ها و ترفند های مکارانه با معرفی آمریکا به عنوان دشمن بزرگ اقتصاد جهانی و قشر کارگر خواهان سرکوب آمریکا بودند امروز در رسانه های خود و زیر سایه آمریکا و قدرتهای تروریستی جهانی مدعی دفاع از حقوق کارگر هستند.

گروهک تروریستی منافقین بعد از سالهای 1360 بسیاری از کارگران داخل کشور را به جرم مذهبی بودن و نداشتن عقاید همسو با رجوی ملعون با وحشیانه ترین روش ها به شهادت رساندند.

(پایان)

*** 

مزدور عباس داوری رابط استخبارات صدام. وطن فروشی و ترور در مقابل دلار و دینار

https://youtu.be/UEwFH7uzTOg

روز جهانی کارگر مجاهدین خلق فرقه رجوییادی از ۱۱۹۲ کارگری که به‌دست منافقین شهید شدند

عباس داوری مجاهدین خلق فرقه رجویروز جهانی کارگر و کمیسیون کار! فرقه رجوی

معصومه ملک محمدی و عباس داوریمعصومه ملک محمدی و عباس داوری از کشتار ۱۹ فروردین سال ۹۰ اشرف. زمینه سازان واقعی فاجعه 

زنان برده در کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویدر آستانه روز جهانی کارگر نگاهی به اراجیف تازه عباس داوری 

کسانیکه دست در خون کارگران ایرانی دارند لطفا دم از حقوق کارگر نزنند

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=24589

روز جهانی کارگر و بازی‌های تبلیغاتی مجاهدین 

Abbass Davari Mojahedin Khalq Rajavi cultسید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، سیزدهم آوریل ۲۰۱۶:… با تکیه بر انبوه تجربه در سالیان گذشته و شناخت کافی از مجاهدین، باید گفت: تبلیغات مجاهدین از آنجائی‌که صرفا برای مصرف داخل تشکیلات است و مردم ایران هیچ نقشی در آن ندارند، همیشه از خود مجاهدین شروع و به خود آنان نیز ختم می‌شود. روش کار همین است. یعنی دادن اطلاعیه و سپس تولید انبوه حمایت های کذب به اسم کارگران این و یا آن شهر و … 

عباس داوری مجاهدین خلق فرقه رجویروز جهانی کارگر از دید مسئول کمیسیون کار مجاهدین 

لینک به منبع

روز جهانی کارگر و بازی‌های تبلیغاتی مجاهدین

سیدحجت سیداسماعیلی

عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین

مقدمتا باید عرض کنم، در تشکیلات مجاهدین همیشه یک اصل وجود داشت و آن اینکه نیرو نباید بیکار بماند و باید از طلوع فجر تا شامگاهان ازش کار کشید. این اصل در تمام تشکیلات اعم از مسئولین بالا تا ذیل اجرایی می شد. البته هرچقدر به پائین می آمدیم بر شدت این سختگیریها افزوده می شد. مریم رجوی می‌گفت؛ نیرو یا باید یا در جنگ باشد و یا در آموزش.

بنابراین وقتی جنگی نبود و آموزش ها هم تکراری می شد. لاجرم کار اجرایی جایگزین آن می شد.

رهنمود تشکیلاتی باز به ایده خود مریم رجوی این بود که: باید از نیرو آنقدر کار کشید تا سر بر بالین نگذاشته به خواب رود.

البته نوع کار مهم نبود ، چه در یگان باشی و چه در قسمت سیاسی و یا خارج کشور و . . . مهم این بود که کاری وجود داشته باشد که نیرو سرگرم آن شود. انجام کار توسط نیرو دو مزیت داشت؛ اول اینکه گذر زمان را متوجه نمی شد، دوم هم اینکه ذهنش سراغ مسائل دیگر بویژه مسائل جنسی که در تشکیلات اختصارا به آن «ج» می‌گفتند، و البته «مرز سرخ» هم بود ، نمی‌رفت.

به همین دلیل مناسبت‌ها؛ چه آنهایی که تولیدی خود تشکیلات بود، مثل: «مراسم ۲۶ مهر»، «پرواز تاریخ ساز؟!»، «سی خرداد»، . . . و چه مناسبت های ملی در ایران و چه برخی مناسبت های جهانی مثل ؛ روز زن، روز کارگر و . . . ، همگی جایگاه خاصی در تشکیلات مجاهدین داشته و بهترین نقش را در حل معضلات تشکیلاتی و سرگرم کردن نیروها و اعضای سازمان بازی کرده اند.

این را گفتم تا به اهمیت تبلیغات و سروصداهای پوچی که رهبر نادان و کوتوله به همراه عجوزه مجاهدین در هر مناسبتی برپا می کنند بیشتر پی برده شود.

اکنون نیز نوبت روز جهانی کارگر در ۱۱ اردیبهشت ۹۵ است که باید نیروهای سیاسی و تشکیلاتی را تا مناسبتی دیگر سرکار گذاشت .

مجاهدین در ۱۹ فروردین اولین اطلاعیه خود، به مناسبت روز جهانی کارگر را در کادر سناریوی تعریف شده صادر کرد .

در این اطلاعیه رهبران مجاهدین آنچه که آنرا «بار سنگین بحرانها و رکود بی‌علاج اقتصادی» در جمهوری اسلامی ایران می نامید، با شمارش کردن مشکلات اقتصادی و معیشی کارگران در ایران (برگرفته از رسانه‌های ایران) از کارگران خواست؛« برای احقاق این حق بزرگ مردمی با هزار اشرف و ارتش آزادی به‌پا خیزید؟!»

با تکیه بر انبوه تجربه در سالیان گذشته و شناخت کافی از مجاهدین، باید گفت: تبلیغات مجاهدین از آنجائی‌که صرفا برای مصرف داخل تشکیلات است و مردم ایران هیچ نقشی در آن ندارند، همیشه از خود مجاهدین شروع و به خود آنان نیز ختم می‌شود.

روش کار همین است. یعنی دادن اطلاعیه و سپس تولید انبوه حمایت های کذب به اسم کارگران این و یا آن شهر و بازتاب آن در رسانه‌های رسمی و غیر رسمی و سیمای شیطان منظرشان. چرا که باید وزن انعکاسات متناسب با اطلاعیه صادر شده باشد. تا مبادا به اعتبار نداشته مجاهدین خدشه ای وارد شود.

ولی همیشه یک تناقض آشکار در دستگاه تبلیغاتی مجاهدین در چنین مناسبات هایی وجود دارد و آن اینکه هرگز محصول نهایی کار متناسب با آنچه که مجاهدین آنرا در بوق و کرنا می کنند نیست.

حال اگر در خوش بینانه ترین شکل فرض کنیم تمامی آنچه که در خصوص تفکر، عملکرد و شیوه کار رهبران مجاهدین گفتیم خطا بوده است و اطلاعیه مجاهدین تنها در طی ۶ روز توانسته است مطابق آنچه که در ذیل این توشتار که از سایت رسمی مجاهدین برداشت شده است، این چنین در دل و جان کارگران ایرانی اثر گذار بوده و البته با هرچه نزدیک تر شدن به ۱۱ اردیبهشت ، روز جهانی کارگر نیز زیاد تر هم خواهد شد، پس باید منتظر حضور انبوه کارگر ایرانی در خیابانهای شهرهای ایران یا حداقل در شهرهای بزرگ که به حمایت از مجاهدین شعار خواهند داد باشیم؟!

تاریخ: ۲۴/۰۱/۹۵: دو شکایت از کارگران تهران و مازندران علیه نظام ولایت فقیه به سازمان جهانی کار و یک بیانیه از کارگران قم

تاریخ: ۲۳/۰۱/۹۵: بیانیه‌های دانشجویان دانشگاه آزاد تهران و آزادیخواهان غرب کشور به‌مناسبت روز جهانی کارگر

تاریخ: ۲۲/۰۱/۹۵: فراخوان کارگران و دانشجویان برای روز جهانی کارگر از تهران، پاکدشت و کرمانشاه

تاریخ: ۲۲/۰۱/۹۵: روز جهانی کارگر، بیانیه حمایت در تهران، بروجرد و خرمدره

تاریخ: ۱۹/۰۱/۹۵: بیانیه‌های کارگران و دانشجویان در تهران، بروجرد و کرمانشاه به‌مناسبت روز جهانی کارگر

تاریخ: ۱۸/۰۱/۹۵: فراخوان کارگران معدن منگنز قم به‌مناسبت روز جهانی کارگر

تاریخ: ۱۸/۰۱/۹۵: فراخوان کارگران کاشی طوس قوچان به اعتراض علیه رژیم ایران در روز جهانی کارگر

تاریخ: ۱۵/۰۱/۹۵: بیانیه جمعی از کارگران شرکتهای تولیدی لوازم برقی غرب تهران به‌مناسبت روز کارگر

تاریخ: ۱۵/۰۱/۹۵: بیانیه و فراخوان جمعی از کارگران کارخانه‌های جنوب غرب تهران به‌مناسبت روز جهانی کارگر

تاریخ: ۱۱/۰۱/۹۵: : مرودشت – بیانیه جمعی از کارگران و بازنشستگان تولیدی لوازم خانگی آزمایش به‌مناسبت روز جهانی کارگر

تاریخ: ۱۱/۰۱/۹۵: فراخوان جمعی از کارگران بازنشسته واحدهای تولیدی غرب تهران برای اعتراضات گسترده در ۱۱اردیبهشت روز جهانی کارگر

تاریخ: ۱۰/۰۱/۹۵: تهران – فراخوان کارگران شرکت کفش بلا و کفش ملی به اعتراض در روز جهانی کارگر

*** 

همچنین:

عبادت در فرقه رجوی فقط جلوی دوربین است (مصاحبه با حسین خیراندیش)

hossain kherandish 1انجمن فراق، بیست و ششم آوریل 2016:…  خیر اندیش که حدود 8سال از دوران زندگی خود را در اردوگاه شیطان سپری کرده است افزود : در طول این مدت هیچ گاه اجازه استفاده از رسانه های گروهی مانند تلویزیون و رادیو را نداشتیم و هرکس که حتی به فکر استفاده از این وسایل می افتاد با شدیدترین شکنجه ها مواج
Mitra Nistamانجمن فراق، نهم آوریل 2016:…  فیلم مستند “من میترا نیستم” روایتی است از زندگی دختری نوجوان و انقلابی به نام “زینب کمایی” که در ابتدای دهه شصت و در کوران تحرکات شوم سازمان منافقین ، به دلیل فعالیت های مذهبی – سیاسی اش مورد خشم و کینه اعضای این گروه قرار می گیرد. این اثر به کارگردانی محسن اما
FaraghName5انجمن فراق و انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی، هفدهم فوریه 2016:…  نقش دولت آلبانی در انجام تعهداتش دراین مورد چه اندازه است و چرا باید رجوی کماکان اجازه ی اتخاذ تصمیم درمورد این افراد داشته باشد؟ اگر کار روان درمانی مثبت برروی این عزیزان ما انجام میشود، حاصل آن چه بوده و آیا تضادی با کلاس های روزانه
انجمن فراقانجمن فراق، اول ژانویه 2016:… می گفتن چون خیلی تلاش کردن که از لندن اقدام کنن برای دریافت ویزای عراق که بروند لیبرتی اما موفق نشدن حال از من در خواست داشتن که احتمالش هست که خانواده هابه لیبرتی بروند ؟اگر چنین برنامه ای هست تا من سریع به ایران بیاییم تا بتوانم از طریق انجمن نجات وخانواده ها