رژه حشدالشعبی در اشرف و با حضور نخست‌وزیر عراق

رژه حشدالشعبی در اشرف و با حضور نخست‌وزیر عراق

رژه حشدالشعبی در اشرف و با حضور نخست‌وزیر عراقایندیپندنت فارسی، سی ام ژوئن 2021:… اردوگاه اشرف در استان دیاله عراق که روزگاری مهم‌ترین پایگاه سازمان مجاهدین خلق، از مخالفان مسلح جمهوری اسلامی بود، امروز شاهد برگزاری رژه نمادین نیروهای حشدالشعبی یا بسیج مردمی عراق بود. این رژه به مناسبت هفتمین سال تاسیس حشدالشعبی برگزار شد. برنامه‌ریزی برای برگزاری این مراسم در اردوگاه اشرف مقر سابق سازمان مجاهدین خلق را هادی عامری انجام داد. پیش‌تر قرار بود این رژه در بغداد برگزار شود. هادی عامری رئیس ائتلاف فتح و قائم‌مقام فرماندهی حشد الشعبی و از نیروهای وابسته به سپاه قدس است. رژه حشدالشعبی در اشرف و با حضور نخست‌وزیر عراق  

The Life of Camp Ashraf Anne Khodabandeh (Singleton) Massoud KhodabandehThe Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters. By Anne Khodabandeh (Singleton) and Massoud Khodabandeh

رژه حشدالشعبی در اشرف و با حضور نخست‌وزیر عراق  

حشد‌الشعبی یا بسیج مردمی عراق متشکل از ۶۰ گروه است که اغلب آن‌ها نیروی نیابتی جمهوری اسلامی هستند

Popular Mobilization Forces PMF Parade . What Were Messages?

اردوگاه اشرف در استان دیاله عراق که روزگاری مهم‌ترین پایگاه سازمان مجاهدین خلق، از مخالفان مسلح جمهوری اسلامی بود، امروز شاهد برگزاری رژه نمادین نیروهای حشدالشعبی یا بسیج مردمی عراق بود. این رژه به مناسبت هفتمین سال تاسیس حشدالشعبی برگزار شد.

برنامه‌ریزی برای برگزاری این مراسم در اردوگاه اشرف مقر سابق سازمان مجاهدین خلق را هادی عامری انجام داد. پیش‌تر قرار بود این رژه در بغداد برگزار شود. هادی عامری رئیس ائتلاف فتح و قائم‌مقام فرماندهی حشد الشعبی و از نیروهای وابسته به سپاه قدس است.

برگزاری این مراسم در اردوگاه اشرف این پیام مهم را به دولت عراق مخابره می‌کند که کنترل حشد‌الشعبی به عنوان یک نیروی شبه‌نظامی قدرتمند در اختیار جمهوری اسلامی است و اگر با این گروه همراهی صورت نگیرد آن‌ها می‌توانند عراق را به معرکه یک جنگ داخلی جدید پرتاب کنند.

با وجود این، مصطفی‌الکاظمی، نخست‌وزیر عراق که رابطه نسبتا سردی با حشد‌الشعبی و گروه‌های نیابتی نزدیک به ایران دارد در این رژه شرکت و حتی در توییتر خود از این اقدام ستایش کرد.

رژه حشدالشعبی در اشرف و با حضور نخست‌وزیر عراق 

رژه حشدالشعبی در اشرف و با حضور نخست‌وزیر عراق

مصطفی الکاظمی نوشت: «ما در رژه ارتش قهرمانمان در تاریخ ۶ دسامبر و همچنین پلیس دلاورمان شرکت کردیم و امروز در رژه پسرانمان در بسیج مردمی شرکت کردیم. ما تأکید می کنیم که اقداماتمان تحت لوای عراق است و حفاظت از سرزمین و مردم آن وظیفه ما است.»

ناظران معتقدند که این رژه تلاشی است برای پوشاندن اختلافات در میان گروه‌های مختلف حشدالشعبی. بسیج مردمی عراق که از اتحاد گروه‌های مختلف برای مقابله با داعش در سال ۲۰۱۴ شکل گرفت ترکیبی از گروه‌های نیابتی وابسته به ایران و گروه‌هایی است که با جمهوری اسلامی زاویه دارند. اکنون در حشد‌الشعبی میان کتائب حزب‌الله، عصائب اهل حق و دیگر نیروهای وابسته به سپاه قدس با گروه‌ مهم دیگری مانند «حشد‌العتبات» که نزدیک به علی سیستانی، پیشوای مذهبی شیعیان عراق است، اختلافاتی وجود دارد. حشد‌العتبات به صورت غیررسمی گفته است که به‌رغم دعوت از آن‌ها، در این رژه حاضر نخواهد شد. حشدالعتبات متشکل از چهار گروه مختلف به نام‌های جیش امام علی، لشکر علی‌اکبر، لشکر العباس و انصار المرجعیه است و حدود نیمی از حشد‌الشعبی را شکل می‌دهد.

قیام مردمی عراق که از اکتبر ۲۰۱۹ آغاز شده و هنوز ادامه دارد سبب شد تا اختلافات درون حشد‌الشعبی برجسته شود. در جریان مقابله خونین با معترضانی که با دخالت کشورهای خارجی و به ویژه ایران در امور عراق و همچنین فساد سیاستمداران انتقاد داشتند، بیش از ۵۰۰ نفر کشته شدند. پلیس عراق و گروه‌های نیابتی نزدیک به ایران متهم‌اند که این سرکوب و کشتار را با دستور سپاه قدس انجام داده‌اند.

در نتیجه قیام مردم عراق دولت عادل‌ عبدالمهدی سقوط کرد و مصطفی الکاظمی به جای او نشست. جابه‌جایی قدرت در عراق پس از رویداد مهم ترور قاسم سلیمانی در دی ماه ۱۳۹۸ روی داد. کاظمی از ابتدای حضور در پست نخست‌وزیری به دنبال این بوده است تا از نفوذ گروه‌های وابسته به ایران در صحنه قدرت در عراق بکاهد. اقدامی دشوار که موفق شدن در آن چندان محتمل نیست.

حضور مصطفی الکاظمی در رژه امروز به نوعی تلاش آشتی‌جویانه او با این گروه پس از رویدادهای هفته‌های گذشته و دستگیری جنجالی و سپس آزادی یکی از فرماندهان حشد‌الشعبی به نام قاسم مصلح بود.

نیروهای عراقی قاسم مصلح را در اواخر ماه مه به اتهام دست داشتن در ترور ایهاب الوزانی، فعال سیاسی و مدنی در شهر کربلا در جنوب بغداد دستگیر کردند.

او هنگامی که قصد داشت از استان انبار، جایی که عملیات نظامی نیروهای حشدالشعبی را هدایت می کرد، به شهر کربلا برود بازداشت شد.

دستگیری او به یک رشته قدرت‌نمایی حشد‌الشعبی در منطقه سبز بغداد و درگیری پراکنده با ارتش این کشور منجر شد. دولت عراق نهایتا مجبور شد قاسم مصلح را که وابسته به سپاه قدس ایران است از زندان آزاد کند.

در اقدامی عجیب، رسانه‌های رسمی و بین‌المللی اجازه نداشتند در رژه امروز شرکت کنند و مدیریت رسانه‌ای این برنامه را خود حشد‌الشعبی در اختیار داشت. دلیل این اقدام روشن نیست ولی رونمایی از تجهیزات جدید حشد‌الشعبی و نگرانی‌های امنیتی می‌تواند دلیل این تصمیم باشد.

تصاویری که کانال‌های خبری وابسته به حشد‌الشعبی از رژه امروز منتشر کرده‌اند نشان می‌دهد این گروه با برخی تسلیحات ساخت ایران، موشک، خودرو‌های زرهی، نفربرهای سبک و متوسط در این رژه شرکت کرده‌اند. گفته شده است که ۲۰ هزار نفر در رژه امروز حضور داشته‌اند.

اما مهم‌ترین بخش این رژه رونمایی رسمی از پهپادهای انتحاری این گروه است. این همان پیامی است که جمهوری اسلامی می خواهد به آمریکا برساند. در ماه‌های گذشته حملاتی با استفاده از پهپادهای انتحاری به فرودگاه اربیل و پایگاه عین‌الاسد انجام شده است که هیچ کدام از گروه‌های نیابتی جمهوری اسلامی مسئولیت آن‌ را به عهده نگرفته‌اند.

یک مقام وزارت دفاع آمریکا این پهپادهای انتحاری را جدیدترین نگرانی پنتاگون درباره نقش ضدامنیتی ایران در خاورمیانه دانسته است.

لینک به منبع

رژه حشدالشعبی در اشرف و با حضور نخست‌وزیر عراق

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/عاقبت-اسفبار-مجاهدین-خلق-از-صدام-حسین/

عاقبت اسفبار مجاهدین خلق . از صدام حسین تا بن سلمان

عاقبت اسفبار مجاهدین خلق . از صدام حسین تا بن سلمانایران اینترلینک به نقل از ایرانیک تی وی، هشتم ژوئن 2021:… رویای شوم سازمان مجاهدین (منافقین) و عربستان سعودی برای انتخابات ایران؛ رای ندهید تا بتوانیم ایران را به آتش بکشیم و جنگ خیابانی راه بیندازیم! ارائه گزارش سازمان منافقین در آنتن زنده شبکه 24سعودی و درخواست این گروهک تروریستی از آل سعود و کشورهای عربی! . قابل ذکر است که این فرد در زمان جنگ ایران و عراق رابط بین رجوی و استخبارات صدام بود. اسم اصلی احمد افشار که الان بنام موسی افشار خودش را معرفی میکند. در این فیلم مترجم رجوی در ملاقاتهایی که سر پول ترور با ژنرال حبوش (مسئول آنها در استخبارات صدام) چانه میزدند. عاقبت اسفبار مجاهدین خلق . از صدام حسین تا بن سلمان 

عاقبت اسفبار مجاهدین خلق . از صدام حسین تا بن سلمانمزدوری رجوی جدید نیست – مجاهدین خلق سابقه دارند

عاقبت اسفبار مجاهدین خلق . از صدام حسین تا بن سلمان

ایرانیک تی وی نوشت: رویای شوم سازمان مجاهدین (منافقین) و عربستان سعودی برای انتخابات ایران؛ رای ندهید تا بتوانیم ایران را به آتش بکشیم و جنگ خیابانی راه بیندازیم! ارائه گزارش سازمان منافقین در آنتن زنده شبکه 24سعودی و درخواست این گروهک تروریستی از آل سعود و کشورهای عربی! .

قابل ذکر است که این فرد در زمان جنگ ایران و عراق رابط بین رجوی و استخبارات صدام بود. اسم اصلی احمد افشار که الان بنام موسی افشار خودش را معرفی میکند. در این فیلم مترجم رجوی در ملاقاتهایی که سر پول ترور با ژنرال حبوش (مسئول آنها در استخبارات صدام) چانه میزدند.

لینک به منبع

عاقبت اسفبار مجاهدین خلق . از صدام حسین تا بن سلمان

رژه حشدالشعبی در اشرف و با حضور نخست‌وزیر عراق   

***

تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ارضا تقی زاده، کیهان لندن: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویواز قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

العربیه شیخ نشین سعودی: تروریستهای ما مجاهدین خلق نماینده رجوی در العربیه سعودی: تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

رجوی مجاهدین خلق مزدوری عربستان اسرائیلاین روزهای سیاه فرقه رجوی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/انتخابات-ریاست-جمهوری-1400/

انتخابات ریاست جمهوری 1400

عاطفه نادعلیان وکیل حقوق بشرعاطفه نادعلیان، انجمن نجات، تهران، بیست و نهم می 2021:… تمام سایت های سازمان مجاهدین خلق، علاوه بر یکان سایبری این سازمان در آلبانی، بر انتخابات در ایران متمرکز شده اند. هدف آنان تلاش برای کاهش تعداد رأی دهندگان و شرکت کنندگان در انتخابات و نشان دادن عدم اقبال مردمی است. برای این منظور هر کاری که از دست فرقه رجوی بربیاید؛ از قبیل شایعه سازی، دروغ، اطلاعات غلط، اغراق، اخبار جعلی، ایجاد ناامنی روانی و غیره؛ انجام می دهد. طی چند هفته گذشته مجاهدین خلق شروع به تهدید و توهین نسبت به افرادی که ممکن است رأی دهند، به ویژه ایرانیانی که در خارج از کشور هستند، نموده اند. انتخابات ریاست جمهوری 1400 

انتخابات ریاست جمهوری 1400از عصبانیت انتخاباتی رجوی تا قرائت ترامپ و شیخ سعودی از مبارزه علیه تروریسم

فرقه رجوی و انتخابات ریاست جمهوری 1400 در ایران

انجمن نجات مرکز تهران شنبه 8 خرداد 1400

عاطفه نادعلیان وکیل حقوق بشر

خانم عاطفه نادعلیان وکیل دعاوی حقوق بشر

اهمیت انتخابات سال 1400

دوستان و دشمنان ایران و ایرانی اتفاق نظر دارند که برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در کشور ما اهمیت بسیار بالایی دارد و هر دوره از دوره های پیشین با اهمیت تر می گردد. همیشه چشم بیگانه و خودی بر این انتخابات دوخته شده است چرا که انتخابات در ایران، برخلاف اغلب کشورهای دنیا، به گونه ای تعبیر می شود که لاجرم مشارکت بالا منجر به امنیت، عزت و اقتدار می گردد و در نتیجه استقلال کشور و ملت را در برابر دشمنان بیمه می کند.

شرکت مردم ایران در انتخابات، علاوه بر مشارکت فعال و هوشیارانه در تعیین سرنوشت خود که حق مسلم آحاد ملت است، نشان از وفاداری و پایداری ملت برای تحقق شعارهای اصلی انقلاب اسلامی یعنی “استقلال” و “آزادی” دارد. در اهمیت انتخابات ایران کافی است اشاره شود که همیشه سیل خبرنگاران خارجی برای پوشش آن به داخل کشور سرازیر می شود و این موضوع تا مدت ها سوژه خبری شبکه های بین المللی است.

انتخابات ریاست جمهوری 1400 و فرقه رجوی

انتخابات سال 1400 از این نظر از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است که در حال حاضر میهن ما در رویارویی با قدرت هایی که مخالف استقلال میهن هستند در نقطه بسیار مهمی قرار گرفته است. اقدامات گوناگون خصمانه آمریکا طی این سالیان و اعمال شدیدترین تحریم ها و سیاست فشار حداکثری شکست خورده و دولت جدید ایالات متحده احتمالاً در شرف اتخاذ تصمیمی جدید در قبال ایران است و لذا چشم به میزان شرکت مردم در این انتخابات دوخته است.

انتخاب بین استقلال و وابستگی

در سال 1357، ایران کشوری تا بن استخوان وابسته به امپریالیسم آمریکا بود. شاه قدرت مطلق اداره امور را در اختیار داشت و تصمیم گیرنده واحد بود، اما در عین حال معروف و معلوم بود که قدرت سفیر آمریکا در تهران از شاه بیشتر است. نخست وزیر، وزیران و نمایندگان مجلس ایران در تمامی ادوار همگی به نوکری شاه، و شاه به نوکری آمریکا، افتخار می کردند.

صنعت، کشاورزی، اقتصاد، ارتش، سیاست، حکومت، فرهنگ، هنر، دانشگاه، ادارات، مؤسسات، تجارت، تبلیغات، رسانه ها، صادرات، واردات، و حتی پوشش و شئون زندگی روزمره مردم تماماً متأثر از خواست آمریکا و وابسته به منافع آمریکا بود. ایران کشوری عقب مانده با 30 میلیون جمعیت، عمدتاً بی سواد و پراکنده در روستاها بود که بنابر اذعان امیرعباس هویدا نخست وزیر شاه فقط نفت می فروخت و خرج می کرد. هزینه عمده دولت شاهنشاهی ایران خرید سلاح هایی از غرب بود که بابت تأمین قطعات و هدایت آن ها نیز به آمریکا و غرب با هزینه گزاف وابسته بود.

بین 30 تا 45 هزار پرسنل نظامی آمریکا تحت عنوان مستشار در پادگان سلطنت آباد (سازمان صنایع دفاع فعلی) در شمال شرق تهران مستقر بودند که تمام هزینه ها و حقوق و مزایای آنان که چندین برابر سرانه پرسنل ایرانی بود برعهده دولت ایران بود. این افراد از همه گونه اختیارات در ارتش ایران برخوردار بودند. همچنین برای آنان برای انتخابت ریاست جمهوری در آمریکا صندوق رأی می گذاشتند.

در چهارراه پاسداران فعلی در تهران باشگاه آمریکایی ها قرار داشت که به انگلیسی در ورودی آن نوشته شده بود که “ورود سگ و ایرانی ممنوع”. یک شبکه رادیویی و تلویزیونی پرسنل ارتش آمریکا هم به زبان انگلیسی در تهران مشغول به کار بود که خارج از کنترل دولت ایران اداره می شد. خاطرات ویلیام سالیوان آخرین سفیر آمریکا در ایران در این موارد خواندنی است.

براساس قانون کاپیتولاسیون که توسط حسنعلی منصور نخست وزیر شاه به مجلس شورای ملی ارائه گردید و به تصویب نمایندگان رسید محاکم ایران صلاحیت بررسی هیچ نوع جرائم و تخلفات شهروندان آمریکایی را نداشتند و اگر یک شهروند آمریکایی مرتکب جرمی به هر درجه ای می شد می بایست محاکم آمریکایی در آمریکا به آن رسیدگی می نمودند. یعنی در عمل تمامی چندین ده هزار شهروندان آمریکایی در ایران مصونیت کامل دیپلماتیک داشتند.

حفظ استقلال مهم تر از هر هدف دیگر

در سال 1357، شعار “استقلال” غیرقابل دسترس و غیرقابل تصور به نظر می رسید. به گفته متخصصان آن زمان، کشوری که بخواهد مستقل باشد باید اولاً صنعتی و مسلط به علم و فناوری روز و دارای دانشمندان برجسته باشد، ثانیا ًبین 100 الی 150 میلیون نفر جمعیت داشته باشد که عمدتاً با سواد بوده و در شهرهای بزرگ متمرکز باشند، ثالثاً توان و صنعت دفاعی بالا و مستقل داشته باشد، و البته معیارهای دیگری که ایران هیچ کدام از آن ها را نداشت، اما برخلاف انتظار، انقلاب اسلامی ایران پیروز شد و نهایتاً استقلال به خواست خدا محقق گردید.

ایران در 22 بهمن 1357 آمریکایی ها را همراه با نوکرشان شاه بیرون کرد و اعلام استقلال نمود. آن زمان کسی باور نمی کرد که وابستگی در ایران روزی برای همیشه پایان یابد. امروز ایران، به اعتراف دشمنان، یکی از مستقل ترین کشورهای دنیا و البته یکی از ده بازیگر اصلی صحنه بین الملل است.

خوشبختانه یا متأسفانه جوانان امروز درک درستی از وابستگی به آمریکا ندارند چون آن را تجربه و لمس نکرده اند. آنان چشم به ایران مستقل باز کرده و لذا در فضای استعماری تنفس ننموده اند و لاجرم قدر این نعمت خاموش را به درستی نمی دانند.

اما آمریکا که ایران را طی سالیان متعلق به خود می دانسته به راحتی دست از منافع استراتژیک اش نکشیده و کنار نخواهد رفت. استقلال متاعی است که بعد از کسب باید با هوشیاری و تلاش از گزند دشمنان حفظ نمود.

“آزادی” شرط لازم برای “استقلال”

یک نظام برای حفظ امنیت و بقای خود، یا باید مثل رژیم شاه به امپریالیسم آمریکا وابسته باشد و آمریکا حیاتش را تضمین نماید، یا باید مثل جمهوری اسلامی متکی به مردم باشد تا مردم قدرت و ماندگاریش را تضمین نمایند.

لازم به ذکر است که وابستگی در نظام سرمایه داری جهانی کنونی تنها به آمریکا معنی و مفهوم دارد و هیچ کشور دیگری جایگاه و پتانسیل آمریکا برای استثمار و استعمار دیگر کشورها را ندارد.

اگر “آزادی” را نه به مفهوم ولنگاری و لیبرالیزم بلکه به معنی تکیه بر حمایت مردم برای حکومت بر مردم تعبیر و تفسیر کنیم، بنابراین یک نظام برای این که “استقلال” خود را حفظ کند و مجبور به وابستگی نگردد باید “آزادی” را هم برقرار کرده یعنی بر مردم تکیه نماید، وگرنه با سرکوب مردم و دور شدن از توده ها هرگز امکان نداشت در برابر آمریکا ایستاد و مستقل ماند.

نقش انتخابات در افزایش اقتدار و انسجام داخلی کشور

از فردای پیروزی انقلاب اسلامی، آمریکا و متحدانش تلاش کردند تا نظام نوپای جمهوری اسلامی را تضعیف نموده و حمایت مردم از نظام را کاهش دهند و این تنها راه وادار نمودن ایران به وابستگی و احیای منافع از دست رفته آمریکا بود. حمایت بی دریغ از صدام حسین در تهاجم به ایران و ایجاد جبهه صهیونی – وهابی – بعثی در منطقه و پشتیبانی از گروه های تروریستی داخلی نظیر مجاهدین خلق که صرفاً خواهان کسب قدرت بودند، پاسخ آمریکا به استقلال طلبی ملت ایران بود.

به این ترتیب جمهوری اسلامی بزرگترین قربانی تروریسم در جهان گشت و این در حالی بود که در برابر دشمن متجاوز به خاک میهن، دشمنی که حمایت کامل غرب را در برابر ایران داشت، نیز دفاع می کرد و با انواع تحریم ها هم دست به گریبان بود.

سازمان مجاهدین خلق با دو کارکرد ترور و جاسوسی با حربه مغزشویی و نفاق در اختیار تمامی دشمنان ایران قرار گرفت. مسعود رجوی هدفی جز کسب قدرت به هر قیمت در ایران نداشت. او خود را برای رسیدن به هدف محق و مجاز به استفاده از هر وسیله ای می دانست.

هدف دشمن تلاش برای کاهش مشارکت در انتخابات

تجربه این سالیان نشان داده است که دشمنان ایران در مقاطع انتخابات همه سعی خود را برای کاهش شرکت مردم به کار می گیرند. چنین پدیده ای در دیگر کشورها کمتر دیده می شود. در مقطع انتخابات در ایران رسانه های خارجی معاند تلاش می نمایند تا حضور مردم در پای صندوق های رأی را کمرنگ جلوه دهند تا به این شکل وانمود کنند که نظام جمهوری اسلامی پایگاه مردمی خود را از دست داده است. این بخشی از جنگ روانی دولت آمریکا علیه مردم ایران است.

فارغ از این که چه کسی و چه حزبی در آمریکا حاکم باشد، دولت آمریکا همیشه فشار حداکثری خود را بر ملت ایران از ترور و جنگ و تحریم های مختلف گرفته تا پیشبرد جنگ روانی و ترور نرم برای القای حس ناتوانی به مردم اعمال نموده و در دشمنی با ایران از چیزی فروگذار نکرده است.

فرقه رجوی و انتخابات 1400

طی هفته های اخیر، تمام سایت های سازمان مجاهدین خلق، علاوه بر یکان سایبری این سازمان در آلبانی، بر انتخابات در ایران متمرکز شده اند. هدف آنان تلاش برای کاهش تعداد رأی دهندگان و شرکت کنندگان در انتخابات و نشان دادن عدم اقبال مردمی است. برای این منظور هر کاری که از دست فرقه رجوی بربیاید؛ از قبیل شایعه سازی، دروغ، اطلاعات غلط، اغراق، اخبار جعلی، ایجاد ناامنی روانی و غیره؛ انجام می دهد.

طی چند هفته گذشته مجاهدین خلق شروع به تهدید و توهین نسبت به افرادی که ممکن است رأی دهند، به ویژه ایرانیانی که در خارج از کشور هستند، نموده اند. این نوع رفتار همان کاری است که سازمان مجاهدین خلق همیشه در قبال منتقدین و مخالفان انجام داده است. ارعاب و تهدید به خشونت همیشه نحوه عمل فرقه رجوی بوده است. سازمان مجاهدین خلق، به خصوص در محافل غربی، تظاهر می کند که دموکراتیک است، اما ده ها سال است که دارای یک رهبر خود انتصابی، مادام العمر و تام الاختیار، و یک به اصطلاح رئیس جمهور منتخب خودش می باشد.

آنچه مشخص است این است که فرقه رجوی به عنوان یک نیروی مزدور برای انجام این کار، یعنی تأمین منافع دشمنان ایران، دستمزد دریافت می کند. دستمزدی که اعضا، که چون بردگان نوین در اختیار فرقه هستند، از آن سود نمی برند بلکه صرفاً سرکردگان فرقه از آن متنفع می شوند.

سازمان مجاهدین خلق تلاش می کند تا مردم را از جمهوری اسلامی دلسرد و ناامید کرده و حسن ناتوانی و عقب ماندگی را به جامعه القا نماید و به این ترتیب دقیقاً در جهت منافع از دست رفته استعماری آمریکا در ایران، مردم را از شرکت در انتخابات دور کند. فرقه رجوی در تبلیغات خود سعی می نماید با دخالت منافقانه و مزورانه در مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و جامعه و سوار شدن بر موج مطالبات صنفی برحق، تشنج آفرینی کرده و ملت را نسبت به آینده ناامید و دلسرد کند.

شعارهایی که فرقه تروریستی رجوی و دیگر ایادی آمریکا مُبلغ آن هستند، از قبیل “نه به انتخابات” و “نه به جمهوری اسلامی” و “رأی بی رأی” و “من رأی نمی دهم” و غیره که ساخته و پرداخته محافل استعماری است، دقیقاً به معنی “نه به استقلال میهن” و “بازگشت به وابستگی به آمریکا” می باشد.

قطعاً شرکت هرچه پرشکوه تر در انتخابات ریاست جمهوری 1400، هزینه انسانی و مالی حفظ و تداوم استقلال کشور را به مراتب کمتر خواهد کرد.

عاطفه نادعلیان

لینک به منبع

فرقه رجوی و انتخابات ریاست جمهوری 1400 در ایران

رژه حشدالشعبی در اشرف و با حضور نخست‌وزیر عراق  

***

استراتژی مجاهدین خلق بازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال ۲۰۰۷

همچنین: