ریاکاری باند رجوی درمسائل هسته ای!

ریاکاری باند رجوی درمسائل هسته ای!

صابر ازتبریز( امضاء محفوظ)، بیست و یکم ژانویه 2015:…  میبینید که مردم ایران با چه منطق سخیفانه ای مواجه بوده وتحت فشارند که مجبور گردند اخراج 25 هزار مستشار آمریکائی دوران محمد رضا شاه را که برتمامی عرصه های هستی اجتماعی ایران حکم می راندند ، محکوم کرده و احتمالا آنها را با گفتن ” کرم نما وفرود آ که خانه خانه ی توست” برگردانیم! و مانند بعضی ازمرحومین بگوییم که ” سه سه بار …

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIچرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

(با تشکر از صابر، دریافت شد. ایران اینترلینک)
https://iran-interlink.org

ریاکاری باند رجوی درمسائل هسته ای!

01/11/1393

“سخن روز” وبسایت اصلی فرقه ی رجوی ، مثل اکثر موارد، این بار نیز به مذاکرات هسته ای ایران و گروه 1+5 پرداخته ونام این سرمقاله اش را ” نظام ولایت در بین دو لبة قیچی تعیین تکلیف” گذاشته است.

در قسمتی ازاین نوشته چنین آمده است:

” همین که وزیر خارجه آمریکا در بحبوحه تحولات مربوط به‌تروریسم بیش از 10ساعت وقت خود را صرف این مذاکرات می‌کند، نشانه اهمیت و جدیت مذاکرات است؛ اما این‌که این جدیت و اهمیت چه سمت و سویی دارد، هم‌چنان مورد سؤال است. “.

کسی با پراهمیت نامیدن این مذاکرات مخالفتی ندارد واظهار این مسئله ازطرف باند رجوی ومصداق بارز ضرب المثل : ” ازکرامات شیخ ما این است/ شیره را خورد وگفت شیرین است ” ، میباشد وفارغ ازهرگونه فایده ی روشنگرانه!

دوباره میخوانیم:

” در واشینگتن، اختلاف نظر بین رئیس‌جمهور و نمایندگان ارشد کنگره به مشاجره علنی بین اوباما و سناتور منندز در جلسه گفتگو با سران کنگره انجامید و این هنگامی بود که منندز اصرار اوباما مبنی بر خودداری کنگره از وضع تحریمهای جدید را رد کرد. (آسوشیتدپرس ـ 26دی) اوباما تهدید کرد که لایحه‌یی را که پیش‌نویس آن توسط منندز و سناتور جمهوریخواه مارک کرک ارائه شده وتو خواهد کرد، زیرا این می‌تواند به مذاکرات لطمه بزند “. ..

ما هم این اخبار را خوانده وبر اختلافات موجود صحه میگذاریم واین را هم میدانیم که رئیس جمهور درآمریکا دارای حق وتو واختیاراتی درحد انحلال مجلسین دارد ولی برخلاف شما اینرا هم میدانیم که این صاحبان 500کورپراسیون حاکم بر امور جهان هستند که تصمیم نهائی را میگیرند و اراده ی پارلمان ها و رئیس جمهور درمقابل خواست آنها تاثیر چندانی ندارد وبنابراین با ملاحظه ی تحرکاتی که شما ازآن یاد کردید، بسادگی دست به تحلیل نهائی قضیه نزده ومنتظر دیدن لااقل کورسوهایی از علائق وتحلیل ازطرف این 500کورپراسیون صاحب آمریکا وحتی قسمت مهمی ازجهان که “دولت درسایه” هم نامیده میشود ، خواهیم ماند!

دوباره آمده است:

” یکی از تحلیلگران سیاسی رژیم، سیاست متفاوت کاخ سفید و کنگره آمریکا در قبال مسأله اتمی رژیم ایران را به دو لبة قیچی تشبیه کرد که در حال قطع کردن هدف واحدی می‌باشند “. (تلویزیون رژیم ـ 26دی)

شما که اعتقاد دارید که هیچ احدی وابسته به رژیم ایران وجود ندارد که بتواند تحلیل درستی ازاوضاع بکند، پس چگونه این تحلیل را قبول کرده ونام این تحلیلگر را برزبان نیآورده اید؟

آیا ادعاهای سه دهه ای شما با قبول این اظهار نظر تحلیلگر معرفی نشده درتضاد نیست ویا استثناهایی بدین صورت قائل شده اید که اگر حرفی بروفق مراد شما – حتی درظاهر هم که شده- زده شود شامل این بزرگواری ! شما خواهد بود؟

دوباره میخوانیم:

” این تعبیر نشان می‌دهد که در درون رژیم این نظر وجود دارد که حتی اوباما هم نمی‌تواند زیاد به فکر امتیاز دادن به رژیم باشد و در هر حال منافع رژیم ولایت در میان دولبة قیچی قرار گرفته است. این تعبیر همچنین تصویر بن‌بست مرگباری است که رژیم در بحران هسته‌یی گرفتار آن است و ادامه آن، رژیم را دارد قیچی می‌کند. با این حال رژیم راهی جز دل‌بستن به‌گرفتن امتیاز احتمالی از دولت آمریکا ندارد. به همین دلیل سراسیمه است که مبادا دوران گذار کنونی را که به‌قول خودشان فرمان هنوز در دست اوباما است از دست بدهد. بنابراین از مجموعه ‌این نکات می‌توان نتیجه گرفت که رژیم تا پایان مهلت کنونی یعنی تیرماه94 فرصت دارد تا مسأله اتمی و این بحران را تعیین‌تکلیف کند. به‌نظر می‌رسد که دولبة قیچی تیغهای تعیین‌تکلیف هستند که روز به روز به گردن نظام ولایت نزدیکتر می‌شوند “.

مگر کسی انتظار گرفتن امتیاز از اوباما را دارد؟ حرف ومسئله ی اصلی عبارت ازاین است که دولت تحت نظر واقعی ویا صوری او ادعا دارد که ما بخاطر ترس از تولید سلاح هسته ای موهوم دولت وحکومت ایران ، برشرکت های آمریکائی وتقریبا تمامی شرکت های جهان فشار آورده ایم که روزنه های علم ودانش عموم بشری را بر روی ملت ایران بسته ، آنها را درتنگنا قراردهیم تا این توهم هسته ای ما محقق نشود واین درصورتی است که واقعا نیات سیاسی دیگری درپشت این جنجال سازی ها نباشد؟!!

میبینید که مردم ایران با چه منطق سخیفانه ای مواجه بوده وتحت فشارند که مجبور گردند اخراج 25 هزار مستشار آمریکائی دوران محمد رضا شاه را که برتمامی عرصه های هستی اجتماعی ایران حکم می راندند ، محکوم کرده و احتمالا آنها را با گفتن ” کرم نما وفرود آ که خانه خانه ی توست” برگردانیم! و مانند بعضی ازمرحومین بگوییم که ” سه سه بار نه بار غلط کردیم که انقلاب کردیم ” ؟؟!!

نهایت اینکه شما بعنوان فرقه ی رجوی که همواره ازساختن احتمالی بمب اتمی درایران ، همواره اعلام دلواپسی کرده اید، چگونه ازامکان توافق ورفع سوء ظن های موجود استقبال نکرده ودراین مسیر خرابکاری هایی هم میکنید ، دلواپس تر می شوید؟

من درد شما را میدانم ولی بهتر است مستقیما این امیال وخواسته های درونی خود را بی تعارف بامردم درمیان گذاشته و افکار وموقعیت تان را به محک نظر مردم بزنید!

جعل مدرک علیه ایران کار مشترک اسرائیل و مزدورانش مجاهدین خلق بود
Israel gave fake Iran dossier to Mojahedin Khalq (Rajavi cult)


http://youtu.be/VqIfsnD8Ak4

Israel Provided IAEA with Fake Documents on Iran’s Nuclear Program

Just World Publishing, February 2014, 310 pages

2014-09-16-USIran.jpgMassoud Khodabandeh:
America Must Make Its Underlying Intentions Toward Iran Clear

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

***

همچنین:

درجواب هیاهوهای ضد سوری فرقه ی رجوی، شنیدن از زبان بشار اسد هم خالی ازفایده نیست!

Maryam Rajavi terrorist syriaصابرازتبریز ( امضاء محفوظ)، نوزدهم ژانویه 2015:…  من روزی را سراغ ندارم که رسانه های وابسته به گروه مافیایی رجوی کینه ی شدی خود برعلیه مردم ودولت سوریه را نشان ندهد! بموجب این اخبار، هر روز هواپیمایی است که ” ارتش باصطلاح آزاد سوریه ” سرنگون میشود ، استانی را درآن کشور وآنه�

برخلاف تبلیغ فرقه ی رجوی، داعش، کماکان دشمن بشار اسد نافرمان است!

صابر ازتبریز( امضاء محفوظ)، هفدهم ژانویه 2015:…  خسته شدم از شنیدن دروغ های فرقه ی رجوی! عرق شرم برتنم نشست وقتی دیدم که این هموطنان من ، چگونه درخدمت نظام جهانی سلطه گر ، هیچ قاعده ی انسانی را رعایت نکرده وهرآنچه اخلاقیات است را زیر پا گذاشته و در کسب برائت برای جهان سلطه گر غ�

محکوم کردن هرنوع تروریزم ازجانب دولت ایران ، اصولی است!

صابر ازتبریز( امضاء محفوظ)، پانزدهم ژانویه 2015:… درایامی که ظرفیت نوشتاری! فرقه ی رجوی درمورد حوادث عراق ، داعش وپاره ای ازمسائل داخلی پرشده بود و برای تکرار نوشته ها دراین سبک وسیاق حرفی برای گفتن نداشتند، حوادث تروریستی اسفبار فرانسه برعلیه یک مجله ی فکاهی که خود نیز درتوهین به مقدسات وتحریک جاهلان �

جناب استیونسون، ریشه ی سرطان جهادی نه درتهران که درمنافع سلطه گران است!

مریم رجوی داعش تروریسم صابر ازتبریز( امضا محفوظ)، یازدهم ژانویه 2015:…  استروانس استیونسون را که میشناسید؟ او همان شخصی است که زمانی عضو اسکاتلندی پارلمان اروپا بود وبخاطر حمایت های افراطی اش ازفرقه ی رجوی، گنار گذاشته شد واینکه حالا جکار میکند، برنویسنده ی این سطور روشن نیست وآنچ�

چه کسی باید فرامین و تئوری های استرون استیونسون را پیاده کند!

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultصابر ازتبریز ( امضاء وایمیل محفوظ)، پنجم ژانویه 2014:…  استرون استیونسون (Struan Stevenson) عضو سابق اسکاتلندی پارلمان اروپا و رئیس سابق هیئت رابط پارلمان اروپا با عراق یک حامی جدی فرقه ی رجوی است که هرازچندگاهی، نوشته های آ