ریزش نیرویی در مقاطع مختلف. به بهانه جدایی خانم فرشته هدایتی…

ریزش نیرویی در مقاطع مختلف. به بهانه جدایی خانم فرشته هدایتی…

حسینی، انجمن نجات، مرکز تهران، هفدهم دسامبر 2015:… با اینحال، موضعگیری خصمانه رجوی و «تهدید و تهمت و توهین» به منتقدان هم نتوانست جلوی ریزش روزافزون نیروهای خارجه نشین او را بگیرد و بخش قابل توجهی از هواداران اروپا نشین مجاهدین (با نقش سیاهی لشکر در گردهمایی و تظاهرات)، دچار ریزش شده و از گرد مجاهدین پراکنده گشتند، بنحوی که از دهها هزار نفر شرکت کننده در برنامه های مجاهدین

مریم رجوی داعش تروریسم زهرا سادات میر باقری: داعش، امتداد رهبری مطلقه رجوی

لینک به منبع

ریزش نیرویی در مقاطع مختلف

به بهانه جدایی خانم فرشته هدایتی…

نگاهی اجمالی به موقعیت و شرایط درون و برون تشکیلاتی مجاهدین بخوبی نمایانگر این واقعیت است که رهبران این فرقه بشدت با پدیده “ریزش نیرو” مواجه بوده اند که به موازات آن، تلفات شدید ناشی از حمله به اشرف و لیبرتی نیز به طور مضاعف ضربات سنگینی را به پیکر مجاهدین وارد کرده است. در زیر به خلاصه تاریخچه ای از ریزش نیرو در مجاهدین اشاره می شود:

1- سال 1380 دو عامل مهم باعث شد تا زمینه های یک مرحله ریزش شدید نیرو فراهم گردد: اول آغاز دور دوم ریاست جمهوری آقای خاتمی، و دوم حمله بزرگ موشکی به سه قرارگاه مهم مجاهدین در شهرهای بصره، خالص و جلولاء (قرارگاه حبیب شطی، قرارگاه اشرف، قرارگاه انزلی)

این دو پارامتر، تناقضات شدید استراتژیکی-سیاسی را درون مناسبات مجاهدین دامن زد و زمینه را برای یک سلسله نشست های سرکوب مسعود رجوی موسوم به “طعمه” فراهم آورد. وی موفق شد با برگزاری دادگاه هایی جمعی ( با الگو برداری استالینی)، جلوی ریزش را گرفته و آنرا تا مدتی به تأخیر اندازد. با اینحال تعدادی از نیروها در همان ایام سختی زندان را به جان خریده و راهی “ابوغریب” شدند.

2- یکسال پس از اشغال عراق توسط نیروهای ائتلاف (تابستان 1383) که استاتوی مجاهدین اعلام شد، صدها نفر از اعضای فرقه به صورت دسته جمعی از مجاهدین جدا و به بازداشتگاه آمریکایی ها منتقل شدند. این مسئله شوک سنگینی به تشکل مجاهدین وارد نمود، اما نه شروع ماجرا بود و نه پایان آن، چرا که از ابتدای سال 1382 تا تیرماه 1383 نیز همین تعداد نیرو به مرور جدا شده و در بازداشت نیروهای آمریکایی بسر می برند. همچنین، از پاییز 1383 تا بهار 1387 که نیروهای آمریکایی از خاک عراق خارج شدند بیش از 200 نفر دیگر به این آمار اضافه شده بود که مجموعاً چیزی بالای 700 نفر را در بر می گرفت.

3- درگیریهای مختلف در قرارگاه اشرف (هفتم و هشتم مرداد 1388، نوزدهم فروردین 1390 و دهم شهریور 1392)، و همچنین چند حمله موشکی-خمپاره ای به لیبرتی (از بیست و یکم بهمن 1391 تا ششم دیماه 1392)، در مجموع تلفات سنگینی روی دست مجاهدین گذاشت. تلفات مجاهدین در اولین درگیری اشرف 12 نفر، درگیری دوم 43 نفر و آخرین درگیری 53 نفر را شامل می شد و در حمله به لیبرتی نیز علاوه بر تلفات ناشی از زخمی شدن نیروها، در مجموع 9 کشته را می توان شمارش نمود. در همین فاصله باید به فرار دهها نفر از مجاهدین اشاره نمود که به مرور از اشرف و لیبرتی فرار کرده و خود را به نیروهای عراقی تسلیم کردند.

4- سهمگین ترین ریزش در عرصه سیاسی، پس از رسیدن تعدادی از جداشدگان به کشورهای اروپایی و افشاگری وسیع آنان رخ داد. از زمره این افشاگری های دهشتناک می توان به مثله کردن بیش از صد زن مجاهد (با خارج کردن رحم و تخمدان آنان) و برگزاری مراسم عقد صدها زن برای مسعود رجوی، و نیز موارد متعدد سرکوب و قتل مخفیانه اعضای معترض اشاره نمود. این سلسله افشاگری ها توسط پرسابقه ترین کادرهای جداشده مجاهدین انجام گرفت و منجر به خشم روز افزون سران مجاهدین و در رأس آنها شخص مسعود رجوی و همسرش مریم شد که در چند سخنرانی طی دو سال گذشته می توان مشاهده کرد.

افشاگری خانم ها ” نسرین ابراهیمی، بتول سلطانی، مریم سنجابی، زهرا سادات میرباقری و زهرا معینی” در کنار بیشمار مطالب نوشته شده توسط آقایان ” محمد کرمی، محمدحسین سبحانی، محمد رزاقی، حامد صرافپور، مسعود خدابنده، نادر نادری، بهمن راستگو، جواد فیروزمند و دهها تن دیگر از کادرهای باسابقه مجاهدین”. به حدی تشکل مافیایی رجوی را دچار چالش کرد که مسعود رجوی را از پناهگاه ضداتمی خویش (که به مدت ده سال در آن مخفی بود) بیرون کشانید و وادار به گفتن سخنانی ضددمکراتیک، غیرحقوقی و غیرسیاسی با لحنی انزجار آور کرد، بنحوی که عملاً ادعاهای دهساله مریم قجرعضدانلو برای معرفی کردن خود به عنوان یک آلترناتیو دمکراتیک را بکلی نفی و منهدم می کرد.

ناگفته نماند که طی ده سال گذشته، به فرمان مریم رجوی دهها حمله مسلحانه ( با سلاح سرد) به آکسیونهای افشاگرانه منتقدین در قلب اروپا انجام گرفته که نتیجه ای جز بی آبرویی هرچه بیشتر این گروه تروریستی، و جراحت شدید منتقدان به دنبال نداشته است. و این در حالی است که مریم رجوی طی ده سال گذشته تلاش می کرد با عنوان کردن راه حل سوم (دمکراتیک)، مجاهدین را از لیست تروریستی بیرون بکشد و وانمود کند روش های خشونتبار را کنار گذاشته و در پی دمکراسی است. اعمال تروریستی در خاک اروپا بخوبی نشان داد که مجاهدین با رهبری مسعود و مریم رجوی قادر نیستند هیچگونه تغییری در روش های تروریستی خود ایجاد نمایند و تا هنگامی که این گروه قادر نیست در قلب اروپا با منتقدان خود به شیوه دمکراتیک برخورد کند، در صورت به قدرت رسیدن هم جز ارعاب و کشتار مخالفان چاره ای نخواهد داشت.

با اینحال، موضعگیری خصمانه رجوی و «تهدید و تهمت و توهین» به منتقدان هم نتوانست جلوی ریزش روزافزون نیروهای خارجه نشین او را بگیرد و بخش قابل توجهی از هواداران اروپا نشین مجاهدین (با نقش سیاهی لشکر در گردهمایی و تظاهرات)، دچار ریزش شده و از گرد مجاهدین پراکنده گشتند، بنحوی که از دهها هزار نفر شرکت کننده در برنامه های مجاهدین تا قبل از سقوط صدام، تنها چند صد نفر در این اواخر باقی ماندند و سران فرقه ناچار شدند برای برنامه های خویش از افراد بی خانمان و پناهجوهای افغانی، رومانیایی و آفریقایی استفاده نمایند که تصاویر آنها در اینترنت فراوان یافت می شود.

مجموع این «تلفات و ریزش ها» در عرصه سیاسی و نظامی، ضربه ای سخت و جبران ناپذیر به تمامیت فرقه رجوی وارد نموده است. با چنین آمار و ارقام بسیار بالا می توان بخوبی دریافت که علت تقلای شدید فرقه و مسعود رجوی برای ایجاد حاشیه ای امن و فرار از آنچه گذشت ، آنان را به سوی تشکیل و تنظیم جدیدی با نام شورای مرکزی مجاهدین با استفاده از 1000 زن عضو فرقه سوق داد . ولی بی گمان دمل چرکین تشکیلات فرقه ای رجوی که سر باز کرده است با بخیه و چینی بندزنی اینچنینی به هم نخواهد آمد .

و اکنون که هنوز باصطلاح جوهر بیانیه تشکیل شورای مرکزی فرقه رجوی خشک نشده است ، یکی دیگر از زنان کادر بالای آن اعلام جدایی می کند .

و البته این هنوز اول راه است….

حسینی

***

مجاهدین خلق فرقه رجویرجوی با گروگانگیری اعضای دربند ، مشق انتقام کِشی می نماید

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15648

کرنش رجوی در قبال صاحب خانه جدید

حسینی، انجمن نجات، مرکز تهران، نوزدهم ژانویه ۲۰۱۵:…  آیا فرقه رجوی که در درون تشکیلاتش به دروغ به قول معروف جانماز آب می کشد ، در مقابل هتک حرمت به پیامبر اسلام تا این حد زبون و کام به میان کشیده شده است ، چرا؟ آیا این هم به سیاق همیشه که هدف وسیله را توجیه می کند است ؟ یک روز سرود سرکوچه کمینه پخش می شد ، بعد روزی هم آمد که رجوی گفت جلوی نیروهای آمریکایی اگر لازم باشد …

مریم رجوی، حجاب اجباریفرصت طلبی، این بار در فرانسه!

Maryam Rajavi terrorist syriaسوء استفاده کثیف و رذیلانه فرقه رجوی از وقایع اخیر فرانسه

لینک به منبع

کرنش رجوی در قبال صاحب خانه جدید

غوغای حملات تروریستی هفته گذشته در فرانسه سایه گسترده ای بر روح و روان آنکه می توان آن را بشریت نامید گستراند و فضای تنفر و انزجار را از آنچه ترور و تروریست است بشدت ملتهب کرد .

فرقه رجوی جریانی است که ترور را به معنی تام نهادینه می کند و تار و پود آموزشهای ایدئولوژیکی و تشکیلاتی اش گواه این مدعی است . و از این رهگذر جیب هایش را پر از دلار های کثیف و خون آلود کرده است . به مصداق آی دزد آی دزد ، بلافاصله گرد همایی برپا کرد تا در این هیاهوی مردم فریب جای خالی ناله ها و زوزه هایش گم نشود .

تحولات فرانسه دو بخش داشت : اول اقدامات تروریستی و قتل کارکنان نشریه شارلی ابدو و گروگانگیری سوپرمارکت توسط عناصر القاعده و داعش و دوم عکس العمل مطبوعات فرانسه به این عمل و انتشار مجدد کاریکاتور موهن پیامبر اسلام بود.

قبل از هر چیز باید بگویم که نظر نگارنده این متن در قبال هر دو عمل یکسان است . زیرا یکی ترور است و دیگری زمینه ای برای ترورهای بعدی است . در هر دو حال هر دو در یک سبد تعریف می شوند.

البته به هیچ وجه قصد تجزیه و تحلیل کل بشریت را نداشته و ندارم . ولی با فرقه رجوی کار دارم و کار خواهم داشت .

یادمان نمی رود که چندی پیش خانم کلینتون وزیر خارجه سابق آمریکا طی مصاحبه ای ، بر دست داشتن دولت متبوعش در شکل گیری جریانهایی چون القاعده و داعش در خاورمیانه اقرار کردند .

همچنین توجه به داستان حملات هوایی نیروها ائتلاف بر علیه داعش نیز با افشاگریهای نیروهای ارتش عراقی که هواپیماهای آمریکایی به داعشی های محاصره شده کمک رسانی می کردند نیز پازل بعدی این جورچین است که تحلیل ها را خیلی خوب با هم جفت و جور می کند .

برای هر آدم کمی باهوش و… مفروض است که در حملات تروریستی نشریه شارلی ابدو در فرانسه که اتفاقا القاعده و داعش نیز مسئولیت آن را بر عهده گرفته اند ، حامیان استراتژیکی آنها یعنی آمریکا و فرانسه و… را باید به مناظره و چالش طلبید .

ولی چرا فرقه رجوی در شرایطی که هنوز همه غرق در ماتم کشته شدگان هستند ، با این عجله گردهمایی برپا می کند . و مهمانانی که البته برای دعوت از آنها قطعا باید از قبل برنامه ریزی می شد را دور هم جمع می کند . از شبهه تلاقی آماده بودن الزامات برپایی گردهمایی و مدعوین آن با حمله تروریستی شارلی ابدو که جای بسی تامل هم است در می گذرم و واکاوی آنرا به کارشناسان امر می سپارم .

ولی … هر عقل سلیمی براین باور است که اتفاقا باید از دولت مردان یکه تاز سئوال شود چرا به این جریانات میدان تاخت و تاز داده شده است .

همچنین در بخش دوم تحولات که انعکاس مطبوعات فرانسوی نسبت به پیامبر اسلام است که دل هر مسلمانی را برمی تاباند . چرا فرقه رجوی که دم از اسلام می زند ، در این گونه فضا ها کور و کر شده و علی السویه از کنار آن گذشته است .

آیا فرقه رجوی که در درون تشکیلاتش به دروغ به قول معروف جانماز آب می کشد ، در مقابل هتک حرمت به پیامبر اسلام تا این حد زبون و کام به میان کشیده شده است ، چرا؟

آیا این هم به سیاق همیشه که هدف وسیله را توجیه می کند است ؟ یک روز سرود سرکوچه کمینه پخش می شد ، بعد روزی هم آمد که رجوی گفت جلوی نیروهای آمریکایی اگر لازم باشد دامن هم می پوشم . و یک روز ادعای نیروی مترقی اسلامی را می شنیدیم و امروز کرنش در قبال هتک حرمت به پیامبر اسلام . چرا ؟

احتمالا این بار صلاح این است که صاحب خانه جدید را دریابند .

فقط یک چیز خطاب به رجوی می توانم بگویم : ننگ بر شما و افکار پلید و شیطانی و فرقه ای شما ، و هیهات بر آنکه هنوز در جرگه تو خون می مکد .

حسینی

مجاهدین خلق رجوی امام امریکااز «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقحس مشترک – مقایسه سازمان مجاهدین و گروههای تروریستی داعش و النصره

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15250

تاکتیک کودکانه فرقه رجوی در آلبانی ، تعهد به معبد پرچم !!

فائزه محبت کار فرقه رجویحسینی، انجمن نجات، مرکز تهران، پنجم ژانویه ۲۰۱۵:…  بر اساس اخبار موثق رسیده از تیرانا ، فرقه رجوی در مجاورت در خروجی ساختمان سکونتشان ، پرچمی قرمز رنگ به نشانه خط سرخ و مرزسرخ قرار داده اند ، و طی جلسات متعدد گفته اند ، این پرچم همان پرچمی است که رجوی در دستش در عراق و در نشستها گرفته بود و این همان پرچم هیهات مناالذله ما است . این پرچم سلاح ما در مقابل غرب زدگی و …

تیرانا ژوئیه 2014اسامی ۲۳۳ نفر انتقالی اخیر از عراق به آلبانی به ترتیب حروف الفبا

فائزه محبت کار فرقه رجوی فائزه محبت کار، مامور به تشکیل سرپل ارتباطی فرقه رجوی در آلبانی- تیرانا

لینک به منبع

تاکتیک کودکانه فرقه رجوی در آلبانی ، تعهد به معبد پرچم !!

هر دم از این باغ بری می رسد …….. تازه تر از تازه تری می رسد

حرکت های کودکانه و مشمئز کننده فرقه رجوی الحق که خود گویای بسیاری از ناگفته ها است .

جداشده ها اگر چه از زوایای مختلف به افشای هویت فرقه ای رجوی می پردازند ولی همواره در موضوعی ، آهنگی یک نواخت دارند . همگی بر این که رجوی بعد از قرارگاه هایش در عراق که ارتباط انسان ها را با دنیای خارج قطع کرده بود ، هیچ شانسی برای ادامه حیات ندارد ، متفق القول می باشند .

ولی این بار عملکرد درون تشکیلاتی رجوی است که به صراحت این را اثبات می کند . چندی پیش خبری از یکی از دوستان به دستم رسید که پراختن به آن خالی از لطف نیست.

سران فرقه رجوی در آلبانی که به محض ورود به تیرانا خود را در مقابل خطر جداشدن های سلسله وار می بینند ، با دست یازیدن به آموزشهای رهبر فراری ، تاکتیکی جدید اتخاذ کرده اند ، تا به قول خودشان مانع خروج افراد شوند .

بر اساس اخبار موثق رسیده از تیرانا ، فرقه رجوی در مجاورت در خروجی ساختمان سکونتشان ، پرچمی قرمز رنگ به نشانه خط سرخ و مرزسرخ قرار داده اند ، و طی جلسات متعدد گفته اند ، این پرچم همان پرچمی است که رجوی در دستش در عراق و در نشستها گرفته بود و این همان پرچم هیهات مناالذله ما است . این پرچم سلاح ما در مقابل غرب زدگی و زندگی طلبی است . هر کس که لحظاتی اسیر ارزشهای زندگی طلبی شود باید به سرعت خود را به پرچم رسانده و رو به آن ، تعهدی که به رهبری ( رجوی فراری ) داده است را یادآوری کرده و برخواهش های درونی اش غلبه کند . و طبعا گزارش آن را نیز باید روزانه در نشست های عملیات جاری به اطلاع تشکیلات برساند .

دوستمان می گفت : بعضی بنده خداها روزی چند بار از پله ها پایین میروند تا خود را به پرچم رسانده و بر خود غلبه کنند . آخه… هر وقت که بخواهی هوای تمیز استشمام کنی یا آسمان را ببینی اجبارا باید پرده ها را کنار بزنی، و ناخواسته با صحنه ای از زندگی شهر نشینی مردم آلبانیایی مواجه میشویم که ….

در هر صورت این تاکتیک کودکانه و فرقه ای رجوی ظاهرا کار دستش داده است ، زیرا ظاهرا راه پله ها ترافیک رفت و آمد به معبد پرچم شده است .

ضمن اینکه این اقدام قوز بالا قوز هم شده است ، تعدد رفت و آمد به سمت پرچم ، خود به خود فضای ارتباطات بیشتری بین افراد بوجود آورده است و محفل ها در حال شکل گیری است .

حسینی

مریم رجوی مجاهدین خلق فرقه هانشست های عملیات جاری+سند

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15117

رجوی به پول تو جیبی اعضا در آلبانی هم رحم نمی کند!

حسینی، انجمن نجات، مرکز تهران، سی و یکم دسامبر ۲۰۱۴:…  بر اساس اطلاعات موثق رسیده از آلبانی – تیرانا ، سران تشکیلات فرقه ای رجوی تمام پول تو جیبی ای که به اعضا خود درحین انتقال از عراق به آلبانی داده بودند را بازپس گرفتند . در پی افشاگری های جداشده ها مبنی بر عدم استیفای حقوق شخصی افراد در درون تشکیلات فرقه ای رجوی ، در پروژه انتقال ۲۳۳ نفری که به تازگی به آلبانی منتقل شده اند …

لینک به منبع

رجوی به پول تو جیبی اعضا در آلبانی هم رحم نمی کند!

مسعود رجوی دزدبر اساس اطلاعات موثق رسیده از آلبانی – تیرانا ، سران تشکیلات فرقه ای رجوی تمام پول تو جیبی ای که به اعضا خود درحین انتقال از عراق به آلبانی داده بودند را بازپس گرفتند .

در پی افشاگری های جداشده ها مبنی بر عدم استیفای حقوق شخصی افراد در درون تشکیلات فرقه ای رجوی ، در پروژه انتقال ۲۳۳ نفری که به تازگی به آلبانی منتقل شده اند ، سیستم تشکیلات فرقه ای رجوی با پرداخت ۲۰۰ دلار به هر نفر در پی خرید آبرویی هر چند بی ارزش برای خود نزد مقامات بین المللی کمیساریا و… برآمده است .

سران فرقه رجوی به سیاق گذشته و روابطی که با نیروهای آمریکایی در قرارگاه اشرف برقرار کرده بودند با حرکتهایی سوری قصد موجه جلوه دادن خود را دارند . مصاحبه های تعیین هویت توسط نیروهای آمریکایی درقرارگاه اشرف یادمان نمی رود . نیروهای آمریکایی برای همه اعضای قرارگاه اشرف آی دی کارت صادر کردند و شخصا و فرد به فرد به افراد تحویل دادند و گفتند این آی دی کارت ها نباید ازشما جدا شود . ولی به محض خروج از مقر آمریکایی ها تشکیلات رجوی همه آی دی کارت ها را جمع کرد . وبا برپایی میهمانی های آنچنانی برای فرماندهان نیروهای آمریکایی درقرارگاه اشرف ، به همراه مصاحبت و مصافحت با فهیمه اروانی ، زهره اخیانی ، مژگان پارسایی ، فرشته یگانه ، صدیقه حسینی و… سوء استفاده ازبرنامه سازی توسط دختران و پسران جوان و اهدای هدیه هایی اعم ازطلا و… نیروهای آمریکایی ماتم زده و حیران دربیابانهای عراق را مغلوب خود کردند . همانهایی که هنوز هم دلار های کثیف این فرقه زیر زبانشان مزه میکند و گاه گداری با گرفتن چندین هزار دلار از آمریکا به فرانسه آمده و متن های آماده شده تشکیلات فرقه ای رجوی را نشخوار می کنند .

قطعا نمایش پرداخت پول تو جیبی به اعضا در آستانه خروج از لیبرتی تفسیری جدای از عملکرد سنتی این فرقه نخواهد داشت ، ولی همین چندر غاز برای آنانی که سالیان دستشان به پول نرسیده است ، یاد آور روزهای خوش زندگی است و جرقه ای در درونشان به سمت دنیایی عاری از قید وبندهای تشکیلاتی روشن خواهد کرد .

البته یاد آور می شویم یقیناً وجوه پرداختی به اعضای رده بالا بیش از ۲۰۰ دلار بوده است . که جمعا مبلغی بیش از ۵۰۰ هزار دلار را بین اعضا تقسیم کرده بودند .

بازپس گیری این چندرغاز ۲۰۰ دلاری از اعضای رده پایین عملا جلوی هر گونه حرکت آزادانه را در ابتدای کار از آنها سلب کرده است . طبعا این افراد برای گشت و گذاری کوتاه و استفاده از امکانات شهری اعم از رستوران ، موزه ، پارک و اینترنت نیاز به صرف مبالغی دارند که با خالی شدن جیب هایشان توسط فرقه رجوی فعلا و قحراً درآمپاس قرار گرفته اند .

قطعا بعد از اشرف و لیبرتی تشکیلات فرقه ای رجوی هیچ توانی در به بند کشیدن این افراد نخواهد داشت و اگر قید و بندهایی که رجوی در اذهانشان ایجاد کرده است را بشکنند ، دنیایی آزاد در جلو رویشان قرار خواهد گرفت . با آرزوی دنیایی آزاد برای همه دوستان قدیمی …

حسینی

ابراهیم خدابنده: فرقه رجوی و موضوع خانواده ها

ابراهیم خدابنده الجعفری عراقرجوی ساکنان اردوگاه لیبرتی در عراق را با منع ارتباط با خانواده شکنجه میکند (نامه ای به حیدر العبادی نخست وزیر عراق)

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویاغلب افراد تحت سیطره فرقه مجاهدین در کمپ لیبرتی دچار بیماریهایی روحی و جسمی شده اند

***

همچنین:

نامه انجمن نجات به سفیر سوئد در ایران (رخنه مزدوران رجوی تهدیدی جدی برای کشور شماست)

انجمن نجات، مرکز تهران، هجدهم می 2015:…  احتراماً باطلاع می‌رساند، طبق اخبار دریافتی، مقاماتی از کشور متبوعتان در ارتباط با نمایندگان مریم رجوی از رهبران MEKقرار گرفته‌اند، در این رابطه بر اساس احساس مسئولیتی که داریم لازم است چند نکته ضروری را خاطر نشان کنیم: انجمن نجات همانطور که در نامه‌های قبلی عن

صدای برخورد کفگیر به ته دیگ مدتهاست شنیده میشود

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویحسینی، انجمن نجات، مرکز تهران، چهاردهم آوریل 2015:…  بر اساس آمار بیش از 2000 نفر در لیبرتی عمر خود را به بطالت می گذرانند و اضافه بر آن تشکیلات فرقه رجوی بیش از400 نفر را همچنان در ساختمانهای محصور و محدود شده آلبانی علاف خود کرده است . علاوه

مصداق رابطه فرقه رجوی و رسوایی ، رابطه گدا و حیا است

انجمن نجات، مرکز تهران، اول فوریه 2015:…  صدای طشت رسوایی فرقه رجوی آن چنان بلند است که اگر برای چند صباحی آن را از اعضای اسیر در چنبره تشکیلات فرقه ای اش پنهان می کند ، هستند آنهایی که با قامتی استوار آن را به دفعات پژواک دهند که بلند و بلند تر گردد . ولی فرقه رجوی به مصداق رابطه ” گدا و حیا ” ، بالکل

نامه خانم گویا به برادرش محمدرضا گویا، لیبرتی عراق.

انجمن نجات، مرکز تهران، پانزدهم فوریه 2015:…  عزیز دلم همه از اینکه پدر و مادرشان در سنین بالا آلزایمر دارند شاکی هستند ولی ما از هوش مادرمان در رنج هستیم ! و اینکه چقدر تو را می خواهد و هیچ آلزایمری به سراغش نمی آید شاکی هستیم ( همه کارهایمان برعکس است ) . تو را داماد کردیم که

مصداق رابطه فرقه رجوی و رسوایی ، رابطه گدا و حیا است

انجمن نجات، مرکز تهران، اول فوریه 2015:…  صدای طشت رسوایی فرقه رجوی آن چنان بلند است که اگر برای چند صباحی آن را از اعضای اسیر در چنبره تشکیلات فرقه ای اش پنهان می کند ، هستند آنهایی که با قامتی استوار آن را به دفعات پژواک دهند که بلند و بلند تر گردد . ولی فرقه رجوی به مصداق رابطه ” گدا و حیا ” ، بالکل