تیک تاک ریزش نیرو در فرقه تروریستی رجوی از بهمن 97 – قسمتهای اول، دوم و پایانی

تیک تاک ریزش نیرو در فرقه تروریستی رجوی از بهمن 97 – قسمتهای اول، دوم و پایانی

انجمن نجات، مرکز مازندران، سی ام دسامبر 2018:… در مورد گرفتاری افراد در چمبره مجاهدین خلق فرقه رجوی باید به موانع هم توجه نمود. مثلا مانعی به نام بالا بودن سن افراد می باشد. بیشتر افراد سن شان بالای پنجاه سال می باشد و با خودش فکر می کند که در بیرون از تشکیلات چکار می تواند بکند پس بهتر است که در همان تشکیلات به زندگی خفت بار خود ادامه دهد از طرف دیگر رجوی… 

مجاهدین خلق فرقه رجوی و ترور امریکایی ها در ایرانفرقه رجوی از ادعای «استقبال خونین از جهانخواران آمریکایی» تا استقبال از سیاست های ترامپ

تیک تاک ریزش نیرو در فرقه تروریستی رجوی از بهمن 97 – قسمت اول

توسط انجمن نجات مرکز مازندران آخرین بروزرسانی 1 دی 1397
لینک به منبع

به همراه تعدادی از دوستان جدا شده به دل جنگل زدیم تا هم استراحتی کرده باشیم و هم از زیبایی های طبیعت جنگلی ، جنگلهای خزری استفاده ببریم . دوستان با رفتن به داخل جنگل ابتدا از میوه های جنگلی استفاده نمودند و زمان زیادی گذشت تا بتوانیم آنها را جمع کنیم . از یک طرف از ولیک های سیاه و از طرف دیگر از کندس جنگلی می خوردند و از زیبایی های جنگل که در فصل پائیز نمای دیگری از خود نشان می دهد نهایت استفاده را می کردند . شاید تاکنون همه به درون جنگل رفته باشند ولی زیبایی جنگل در فصل پاییز یک چیز دیگری است و می توان به وجود خدا پی برد و اینکه چگونه رجوی جنایت کار ما را از زیبایی های طبیعت شمال محروم نموده و در بیابانهای بی آب و علف عراق ما را به دنبال سراب خیالی سرنگونی به هر سویی می کشاند .

انجمن نجات مرکز مازندران نجات یافتگان از مجاهدین خلق فرقه رجوی

دوستان جدا شده بعد از مدتی چرخیدن در داخل جنگل و صرف میوه های جنگلی دور هم جمع شدیم تا به بررسی آخرین وضعیت فرقه تروریستی رجوی بپردازیم و فعالیت های آنان در این مدت چه بوده و اینکه در نهایت گذری به پیام اخیر رجوی شیاد بزنیم و به جمع بندی آن پرداخته و مشخص کنیم که سرفصل بهمن 97 آیا سرنگونی ادعایی رجوی محقق می شود یا خیر ؟ آیا گروه تروریستی رجوی توان انجام این حرف را دارد یا خیر ؟ آیا رجوی شیاد در پیام اخیر خود به غلط کردم گویی افتاده و می خواهد دو باره نفراتش را سر کار بگذارد ؟ آوردن هیئت های مختلف از کشورهای اروپایی به آلبانی نشان از وضعیت خراب در تشکیلات نیست ؟ ما می خواهیم به محورهای مختلف پرداخته تا مشخص شود که رجوی فقط با شیادی و کلاه برداری می تواند به حیات خود ادامه دهد .

خبرهایی که وجود دارد اکنون تعدادی از نفرات جدا شده از سازمان اعلام جدایی نمودند تا بتوانند مهر پایانی بر همکاری خود با سازمان بزنند و نشان دهند که می توانند زندگی جدیدی را برای خود آغاز کنند . سئوال اصلی این است که آیا بعد از سرفصل بهمن 97 شاهد ریزش بیشتر نیرو در تشکیلات رجوی خواهیم بود یا خیر ؟ 

ابتدا آقای شعبانی از دوستان جدا شده عنوان داشت با توجه به شناختی که از ماهیت رجوی و تشکیلاتش داریم و اعلام سرنگونی در بهمن 97 از طرف رجوی وقتی نیرو در مناسبات متوجه دروغ های رجوی بشود به طبع دچار تناقض شده و پی خواهد برد که باز هم رجوی و دار و دسته کثیف او دروغ گفتند و قصد دارند نفرات را در حصار تشکیلاتی خود نگهدارند به نظر من امسال باید سال ریزش بیشتر نیرو در مناسبات فرقه ای رجوی باشیم .

بعد از آقای شعبانی ، آقای مجید محمدی در این رابطه عنوان داشت ما در سازمان سرفصل های بسیاری را بعد از عملیات مرصاد طی کردیم و هر موقع هم رجوی شیاد با عوامفریبی سعی می کرد نفراتش را با وعده های دروغین و اینکه سال آینده حکومت ایران سرنگون می شود ما را در مناسبات نگهدارد ولی با توجه به ریزش زیاد نیرو در عراق و اکنون در کشور آلبانی می توان گفت که دیگر دوران عوامفریبی بسر آمده است و اگر اکنون مریم قجر دستپاچه شده از فرانسه به آلبانی رفته نشان از این دارد که وضعیت داخلی تشکیلات بسیار بحرانی است و سعی دارد تا ماه بهمن به کله پزی ادامه دهد تا بتواند جلوی ریزش دوباره نیرو را بگیرد . من فکر می کنم دیگر مریم قجر توان جمع کردن تشکیلاتش را نخواهد داشت چون به واقع وضعیت بسیار خراب است و همه نفرات مسئله دار از اینکه چرا تاکنون رجوی به آنها دروغ گفته است و چرا هر سال رجوی به آنان وعده سرنگونی می دهد و وقتی این امر محقق نشود دوباره آنان باید جوابگوی خرابکاری رجوی را پس بدهند به همین خاطر است که دیگر شستشوی مغزی مریم قجر و انجام نشست های خسته کننده نمی تواند دردی از هزاران درد مریم قجر را درمان کند .

آقای ایرج صالحی عنوان داشت وقتی رجوی سر فصلی برای سرنگونی مشخص نموده و اگر این اتفاق نیفتد نفرات مانند بعد از سرنگونی صدام که همه مسئله دار بودند و کسی در تشکیلات جواب تناقض آنها را نمی داد این جرقه باعث شد ذهن نفرات باز شده و ریزش نیرو بیشتر شود و متوجه شدند که رجوی طی این سالیان به آنها دروغ گفته است. در ضمن وی جوابگوی کارهای اشتباه خودش هم نیست . اگر رجوی شیاد می توانست در عراق افرادش را سرکوب کند ولی در کشور آلبانی دستش باز نیست و نمی تواند مانند عراق تشکیلاتش را کنترل کند . اگر کسی بخواهد از فرقه رجوی جدا شود صدایش بلند است و چیزی که اکنون ما نظاره گر آن هستیم تشکیلات رجوی به سمت فروپاشی پیش می رود و این وضعیت برای فرقه تروریستی رجوی بسیار زیانبار است .

بعد از صحبت های آقای صالحی یکی دیگر از جدا شدگان به نام آقای علی اصغر باباپور در این رابطه عنوان داشت: رجوی فریبکار همیشه برای حفظ نیرو در سازمان این گونه حرف می زند.هر کسی که در داخل کشور باشد متوجه می شود که حرفها و شعارهای رجوی بیشتر جنبه داخلی یعنی تشکیلات دارد . دستگاه تبلیغاتی رجوی برای اینکه همگام با تشکیلات رجوی باشد عنوان می کند که نفراتی که در داخل کشور دست به اعتراض می زنند از طرف آنها حمایت می شوند تا بتوانند با این دروغ ها به اعضای وارفته خود انگیزه ماندن در تشکیلات بدهند . در مورد پیام رجوی باید بگویم که وی کار احمقانه ای انجام داده است چون این بار زمان داده و عنوان کرده که سرفصل بهمن 97 کار حکومت ایران تمام است. البته این زمان دادن به ضرر رجوی است و او فکر می کرد می تواند با هماهنگی مقامات آمریکایی حکومت ایران را سرنگون نمایند ولی اکنون شاهد هستیم که وی در یک عقب نشینی مفتضحانه عنوان می کند که تازه دوران سرنگونی شروع شده است . پیام مسخره ای که حتی خودش هم در آن گیر کرده است . هیچ وقت یک فردی که دستی در مبارزه داشته باشد هیچ وقت برای پیروزی نمی تواند زمان مشخص کند ولی رجوی شیاد فکر می کرد می تواند روی حرفهای یک آمریکایی قاتل سوار شده و با هواپیمای عمو سام به ایران وارد شود !!!

تیک تاک ریزش نیرو در فرقه تروریستی رجوی از بهمن 97 – قسمت دوم

توسط انجمن نجات مرکز مازندران آخرین بروزرسانی 6 دی 1397
لینک به منبع

آقای عبدالله افغان عنوان داشت یکی از عواملی که می توان فهمید وضعیت خیلی خراب است و حتی زهرا مریخی مسئول اول سازمان هم نتوانسته آنرا جمع کند حضور مریم قجر داعشی در آلبانی است. چون با توجه به اشرافی که از وضعیت تشکیلات داریم نفرات مسئله دار دیگر برای مسئول اولی زهرا مریخی تره هم خورد نمی کنند و مریم قجر مجبور شده خودش وارد صحنه شده تا بتواند وضعیت خراب تشکیلات را سر و سامان دهد .

انجمن نجات مرکز مازندران نجات یافتگان از مجاهدین خلق فرقه رجوی

من وقتی تمام فاکت های موجود و ریزش نیرو و حضور مستمر مریم قجر در آلبانی را کنار هم می گذارم نتیجه گیری می کنم که بعد از سرفصل بهمن 97 تشکیلات فرقه بسیار متزلزل تر خواهد شد و مریم قجر برای اینکه نزد اربابان غربی و عربی خودی نشان دهد سعی می کند جلوی خروج حتی یک نفر را هم بگیرد. البته این حرف را بر اساس تجربه ای که بعد از سرنگونی صدام بدست آوردیم به خوبی ما را به این اشراف می رساند که وضعیت تشکیلات در آلبانی بسیار خراب است و به جد می توان گفت با توجه به گزارشات موجود اکنون دیگر مریم قجر هم نمی تواند جلوی ریزش نیرو را بگیرد .

بعد از صحبت های آقای عبدالله افعان نوبت به آقای قربانعلی برادران رسید و عنوان داشت که حرف تمام دوستان درست است. من وقتی اخبار فرقه تروریستی رجوی را دنبال می کنم هرگز مریم قجر قادر نخواهد بود با آوردن هیئت های اروپایی و انجام شوهای مسخره، جلوی تناقضات افراد را بگیرد. چون حضور مریم قجر در تشکیلات آن هم بدون حضور مسعود فراری نشان از این دارد که در سطح بین المللی شاید توانسته تعدادی لابی را با پول دادن همسو با خود نماید ولی در داخل تشکیلات به هیچ عنوان پیشرفتی نداشته و هر روز شاهد ریزش نیرو هستیم. چون همان موقع هم وقتی مریم قجر به عنوان مسئول اول انتخاب شد کسی او را قبول نداشت و با انتخاب وی دچار تناقض شدند تا اینکه مسعود زن باره وارد شد تا توانست این افتضاح را جمع کند. حالا خودتان قضاوت کنید تشکیلاتی که این گونه با هزاران تناقض مریم قجر داعشی سعی دارد آنرا جمع کند چه معجونی از آن بیرون خواهد زد! به همین خاطر است که می گوئیم مریم قجر نمی تواند تشکیلات و افراد وارفته خود را جمع کند .

آقای دریاباری از دیگر دوستان جدا شده عنوان داشت حضور مریم قجر در آلبانی و انجام کله پزی از چند ماه قبل شاید تا مقطعی بتواند جلوی ریزش نیرو را بگیرد ولی از آنجایی که کشور آلبانی، اشرف عراق نیست و نمی تواند با سرکوب کردن و زدن و انجام نشست های کثیف عملیات جاری روانی و زندانی کردن جلوی مسئله داری و ریزش نیرو را بگیرد. چون به خوبی می داند که دیگر افراد به آن درجه از آگاهی رسیدند که بیان تناقضات هم هیچ مسئله ای از آنان حل نخواهد کرد و به همین خاطر است که می توانیم بگوئیم که بعد از مدتی مسئله داری افراد بیشتر شده و باید از جایی بیرون بزند و آن هم بیرون زدن از تشکیلات رجوی و قدم گذاشتن به دنیای آزاد می باشد .

در مورد سئوال مسئول انجمن نجات باید بگویم واقعیت این است مریم بیشتر از یک ماه است که به آلبانی آمده، علت این که او اورسوراواز را ترک کرده یک موضوع بیشتر نیست زیرا از پیش مسعود به نیروهایش در آلبانی پیام داده بود تا بهمن ماه سال 97 نظام ایران سرنگون خواهد شد. مسعود رجوی هم فقط برای این که تشکیلاتش را حفظ کند دوباره فیلی هوا کرد از این زاویه که چون جان بولتون گفته بود حکومت ایران به سالگرد چهل سالگی اش نخواهد رسید همین بحث الگوی تحلیل های آبدوغ خیاریش شد و فرصت را غنیمت شمرد و برای صدمین بار به نیروهایش وعده پوشالی و سرخرمن داد. حال وقتی مریم قجر ببیند خبری نیست احساس خطر کرده و برای سر پا نگه داشتن نیروهایشان به آلبانی آمده تا با کله پزی هم شده افراد را در اشرف 3 نگه دارد. اما مریم قجر باید بداند دیگر حنایش رنگی ندارد و از بس دروغ تحویل اعضایشان دادند دیگر کسی به چرندیات شان باور ندارند ما یقیناٌ از بهمن به بعد شاهد ریزش روز افزون نیروهایش در تشکیلات خواهیم بود . 

تیک تاک ریزش نیرو در فرقه تروریستی رجوی از بهمن 97 – قسمت پایانی

توسط انجمن نجات مرکز مازندران آخرین بروزرسانی 9 دی 1397
لینک به منبع

آقای فرحی از دوستان جدا شده عنوان داشت باید به نکته ای توجه نمود و آن هم مانعی به نام بالا بودن سن افراد می باشد که عامل اصلی است. رجوی این زنجیر را به پای افراد زده است. بیشتر افراد سن شان بالای پنجاه سال می باشد و با خودش فکر می کند که در بیرون از تشکیلات چکار می تواند بکند پس بهتر است که در همان تشکیلات به زندگی خفت بار خود ادامه دهد از طرف دیگر رجوی فریبکار از بس دست به حقه بازی و جعل اخبار زده عملاٌ فرد از خودش هیچ گونه اختیاری ندارد .

انجمن نجات مرکز مازندران نجات یافتگان از مجاهدین خلق فرقه رجوی

در ادامه آقای شبانی مسئول نشست عنوان داشت که حرف آقای فرحی تا حدودی درست است چون ما هم وقتی در تشکیلات رجوی در عراق بودیم همیشه این مسئله که در بیرون از تشکیلات پولی نداریم و چیزی بلد نیستیم و از گرسنگی خواهیم مرد . البته این شیوه کار رجوی فریبکار بود که سعی می کرد با تبلیغات دروغین خود ما را در تشکیلات نگه دارد و یا حتی در مورد کمپ تیف عنوان می کرد که همه افراد به خاطر سیگار با هم درگیر می شوند و تاکنون چند نفر سر درگیری با چاقو کشته شدند و عملاٌ این حرف توسط ملیجک فرقه مهدی براعی ( احمد واقف ) نشخوار می شد ولی وقتی این زنجیرهای تشکیلاتی را کنار زدیم و به کمپ تیف رفتیم. خبری از این جریانات نبود و برایمان مشخص شد که تمام حرفهای مسئولین فرقه رجوی دروغ بود تا بتوانند جلوی ریزش نیرو را بگیرند و اکنون هم این شوی مسخره را در کشور آلبانی به راه انداختند ولی طی این پروسه هم شاهد بودیم که تعداد زیادی از افراد که سن بالایی هم داشتند توانستند از فرقه رجوی جدا شوند البته برای این کار نفرات باید قدری از خودشان جرات به خرج دهند و تصمیم بگیرند که آب به آسیاب رجوی جنایتکار نریزند و می توانند در خارج از تشکیلات زندگی جدیدی را آغاز نمایند چون تاکنون موردی نبوده که نفرات نتوانند به زندگی خود ادامه دهند .
در انتها برای اینکه به جمع بندی در این رابطه برسیم باید بگوئیم که حضور مریم قجر در کشور آلبانی نمی تواند جلوی ریزش نفرات مسئله دار را بگیرد چون تجربه این دوران را در اشرف داشتیم . البته حضور مریم قجر به خاطر گندی است که رجوی زده و عنوان اینکه حکومت ایران در سرفصل بهمن 97 سرنگون خواهد شد می باشد. البته ما در اشرف هم شاهد بودیم که به نفرات مسئله دار عنوان می کردند که مثلاٌ دو سال نزد ما بمانید و اگر حکومت ایران سرنگون نشد ما خودمان شما را آزاد خواهیم گذاشت ولی بعد از گذشت دو سال دوباره علم سرنگونی شش ماهه را بلند می کردند و با این شیوه های کثیف سعی می کردند نفرات را در مناسبات اشرف نگهدارند . با توجه به گزارشاتی که از داخل تشکیلات به بیرون درز می کند نشان از وضعیت خراب مناسبات در آلبانی است که مریم قجر کاخ سلطنتی خود را در اور ول کرده و در هتلی در آلبانی خود را زندانی کرده است . البته مریم قجر مانند شوهر فراریش هنوز قادر به درک شرایط موجود جامعه ایران نیست. مشکلی که همیشه رجوی فاسد با آن فرسنگها فاصله داشت . برای ما کاملاٌ روشن است همانگونه که دوستان جداشده عنوان نمودند باید منتظر ریزش زیاد نیرو باشیم .

بعد از انجام نشست دوستان جدا شده با صرف نهار باز هم به دل جنگل زدند تا از میوه های جنگلی استفاده نمایند البته فضایی که حاکم بود بسیار خوب و دلگرم کننده و می شد خوشحالی رها شدن از تشکیلات جهنمی رجوی را در آنان دید که توانستند با اراده ای که داشتند اکنون زندگی جدیدی را آغاز نمودند و به یاد دوستان خود می افتادند و خاطراتی از آنان می گفتند که چرا فلان فرد با توجه به مسئله دار بودن هنوز اسیر مغز شویی رجوی قرار دارد . 

در پایان به کوری چشم رجوی که فکر می کند نفرات جدا شده دچار مشکل هستند عکس یادگاری گرفتند تا نشان دهند که در ایران مشکلی نداشته و از اینکه از مناسبات فرقه ای رجوی زن باره جدا شدند خوشحال هستند و اکنون برای رهایی بقیه دوستان خود فعالیت می کنند تا دیگر نسلی مانند آنان به قربانگاه رجوی ضد بشر نرود.

(پایان)

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-رجوی،-مجاهدین-خلق،-از-ریاکاری-بنا/

مریم رجوی، مجاهدین خلق، از ریاکاری بنام روز دانشجو تا پولشویی بنام همیاری

انجمن نجات، مرکز مازندران، دهم دسامبر ۲۰۱۸:… بر اساس جمله رجوی در پیام فوق مبنی بر اینکه جز «اسارت» یا «نبرد» هیچ رابطه ای بین آمریکا و دیگران وجود ندارد ، می توان نتیجه گرفت که رجوی ها راه اسارت را برگزیدند . وضعیت اسفبار و مزدوری و کاسه لیسی آنها برای جنگ طلبان آمریکایی و حتی ترامپی که در خود آمریکا مخالفان زیادی دارد و رابطه رجوی ها با نوکران آمریکا در منطقه … 

مزدور مریم رجوی مجاهدین خلق ایران سایت آفتابکاران خائنین به ملت ایرانوقایع فرانسه نشان داد چقدر فرقه رجوی وطن فروش است

مریم رجوی، مجاهدین خلق، از ریاکاری بنام روز دانشجو تا پولشویی بنام همیاری

۱- روز دانشجو نمودی دیگر از ریاکاری رجوی ها

توسط انجمن نجات مرکز مازندران آخرین بروزرسانی ۱۹ آذر ۱۳۹۷
لینک به منبع

در نخستین سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، رجوی راه رسیدن به اوهام شیطانی خود را از طریق ادعای مبارزه با امپریالیسم آمریکا به عنوان رهبر امپریالیست های جهان ، دنبال می کرد . او با وقاحت برخی از مسئولین ایرانی را سازشکار و آمریکایی معرفی می کرد و مدعی بود که تنها اوست که در «نوک پیکان تکامل» قرار داشته و «توان مبارزه با امپریالیسم آمریکا تا به انتها»را دارد و به مرور زمان کسانی که در خط او نباشند در وادی سازش و وابستگی به آمریکا در خواهند غلتید !

زمان گذشت و مشخص شد که این ادعاها تا چه حد دروغین و برای فریبکاری بوده است . یکی از ایامی که رجوی تلاش داشت از آن سوء استفاده نماید شانزدهم آذر روز دانشجو بود . در پیام سازمان مجاهدین در اولین سالگرد روز دانشجو پس از پیروزی انقلاب ، از این روز با عنوان “اولین گامهای مبارزات ضد امپریالیستی خلق” یاد شده بود .

سابقه مزدور مریم رجوی و مجاهدین خلق وطن فروش در خدمت صهیویسم علیه ملت ایران

در بخشی از این پیام به جنایتکار بودن آمریکا اشاره شده و آمده است :

سابقه مزدور مریم رجوی و مجاهدین خلق وطن فروش در خدمت صهیویسم علیه ملت ایران

در ادامه پیام تاکید می شود بدلیل کشتارها و چپاولی که آمریکا در ایران انجام داده است ، از این پس چیزی جز “اسارت یا نبرد” بین ایران و آمریکا وجود ندارد .

سابقه مزدور مریم رجوی و مجاهدین خلق وطن فروش در خدمت صهیویسم علیه ملت ایران

در ادامه پیام بر نقش «امام خمینی» به عنوان رهبر انقلاب تاکید شده و سپس اراده دانشجویانی که پس از پیروزی انقلاب دست اندرکار تحقق و تداوم شعار «بعد از شاه نوبت آمریکاست» هستند ، تحسین شده است .

سابقه مزدور مریم رجوی و مجاهدین خلق وطن فروش در خدمت صهیویسم علیه ملت ایران

در انتهای پیام یادآوری می شود که وحدت دانشجویان با همه اقشار مردم بویژه «روحانیت مبارز» که بارها مورد تاکید «امام خمینی» قرار گرقته است «صرفاً در مسیر مبارزه با دشمن اصلی (آمریکا) میسّر است .

سابقه مزدور مریم رجوی و مجاهدین خلق وطن فروش در خدمت صهیویسم علیه ملت ایران

این پیام با شعار «مرگ بر امپریالیزم آمریکا دشمن اصلی تمام خلقهای جهان» تمام می شود .

بر اساس جمله رجوی در پیام فوق مبنی بر اینکه جز «اسارت» یا «نبرد» هیچ رابطه ای بین آمریکا و دیگران وجود ندارد ، می توان نتیجه گرفت که رجوی ها راه اسارت را برگزیدند . وضعیت اسفبار و مزدوری و کاسه لیسی آنها برای جنگ طلبان آمریکایی و حتی ترامپی که در خود آمریکا مخالفان زیادی دارد و رابطه رجوی ها با نوکران آمریکا در منطقه نیز به خوبی نشان می دهد که آنها گزینه ننگین «اسارت» را برگزیده اند .

به امروز برگردیم و ببینیم در سایت های فرقه در سالگرد روز دانشجو چه تیترها و عکس هایی وجود دارد . در زیر برخی از آنها را ملاحظه خواهید کرد ، اگر نام را از سایت های فرقه حذف کنند ، گویی سایت صدای آمریکا یا سایت رادیو فردا است ، چرا که اکثر تیترها مربوط به اخبار دشمنی آمریکا با ایران و در حمایت از آمریکا و دشمنی با ایران است .

تبلیغ صحبت های ضد ایرانی جنگ طلبان آمریکایی در سایت های فرقه رجوی :

سابقه مزدور مریم رجوی و مجاهدین خلق وطن فروش در خدمت صهیویسم علیه ملت ایران

سابقه مزدور مریم رجوی و مجاهدین خلق وطن فروش در خدمت صهیویسم علیه ملت ایران

سابقه مزدور مریم رجوی و مجاهدین خلق وطن فروش در خدمت صهیویسم علیه ملت ایران

تصاویری از دیدار مقامات جنگ طلب آمریکایی با مریم قجر در سایت های فرقه که بخشی از افتخارات فرقه تروریستی رجوی محسوب می شوند .

سابقه مزدور مریم رجوی و مجاهدین خلق وطن فروش در خدمت صهیویسم علیه ملت ایران

سابقه مزدور مریم رجوی و مجاهدین خلق وطن فروش در خدمت صهیویسم علیه ملت ایران

صالحی

۲- برنامه گلریزان فرقه رجوی سرپوشی برای دریافت پول از غرب و شیوخ عربی

توسط انجمن نجات مرکز مازندران آخرین بروزرسانی ۱۹ آذر ۱۳۹۷
لینک به منبع

فرقه تروریستی رجوی سعی نمود با سناریو گلریزان باز هم روی دریافت پول از دول غربی و شیوخ مرتجع عربی سرپوش بگذارد. چون با این شیوه و کلک می تواند به حیات خائنانه خود ادامه دهد . اما این بار تفاوت بسیار بیشتری نسبت به قبل داشت. مسئولین فریبکار فرقه رجوی سعی نمودند با انجام شوهای مسخره در کشورهای مختلف با تمام توان وارد این شوی بیهوده بشوند و آنگونه نشان دهند که از حمایت گسترده ای برخوردارند ولی چیزی که در پس همه این گرد و خاک راه انداختن ها وجود دارد، آیا مقدار پولی که سازمان مدعی کمک مالی می باشد کفاف امورات سازمان می باشد ؟ با یک حساب سر انگشتی و چیزی که بعد از چند روز فرقه رجوی مدعی کمک مالی می شود خرج یک ماهه آنان هم نخواهد شد . اگر بخواهیم به لابی هایی که برای سازمان کار نموده و در مراسم های مریم قجر حضور پیدا می کنند و بر اساس شواهدی که وجود دارد که یک لابی آمریکایی وقتی در مراسم فرقه تروریستی رجوی شرکت می کند بالغ بر بیست هزار دلار می گیرد البته این پول بدون احتساب هزینه بلیط هواپیما و هتل و بقیه ولخرجی نماینده می باشد را حساب کنیم در خواهیم یافت که تمام پولهایی که دستگاه تبلیغاتی فرقه تروریستی رجوی مدعی کمک مالی می شود خرج یک شوی مسخره مریم قجر را نمی تواند تامین کند . سوال اصلی این است که مابقی پولها از کجا تامین می شود ؟ وقتی فرقه تروریستی رجوی در عراق مستقر بود از دولت عراق تامین می کرد و فیلم هایی از صحنه های دریافت پول در مقابل دادن اطلاعات به صدام به خوبی نشان می دهد که هزینه سازمان از چه راهی تامین می شد و علاوه بر آن حدود پنج درصد از فروش نفت عراق به خاطر مزدوری در اختیار سازمان قرار می گرفت . با توجه به سرنگونی صدام ، سران فرقه رجوی به این فکر افتادند که باید ارباب جدیدی برای خود انتخاب کنند و در این مسیر ابتدا به دامن اولین دشمن مردم ایران یعنی عربستان آویزان شدند چون قبلاٌ رجوی شیاد در سفری به کشور عربستان زمینه خود فروشی خود را فراهم نموده بود و بعد از مرگ پادشاه عربستان افشا شد که چقدر پادشاه آن کشور برای رجوی هزینه و چه هدایایی را به او داده است.

در ضمن رجوی شیاد به ارباب بزرگتری نیز نیاز داشت و به همین خاطر مریم قجر به فکر به تور انداختن لابی های آمریکایی افتاد و با دادن پول سعی نمود از حمایت های مالی استفاده نماید چون در دولت آمریکا بودجه ای برای حمایت از گروه هایی که مخالف دولت ایران می باشند در نظر گرفتند و سازمان نیز به خاطر ماهیت ضد بشری و دشمنی با مردم ایران توانست از این بودجه برخوردار شود .

در ضمن علاوه بر آن به خدمت اسرائیل غاصب در آمد تا بتواند از خوراک های تبلیغاتی در مورد سایت های هسته ای و ترور دانشمندان ایرانی کمک کارشان باشند و در این مسیر مرزهای خیانت را پشت سر می گذاشت و برایش مهم نبود که چه انگی بر این کار می گذارند و به خاطر اینکه روی این همکاری سرپوش بگذارد سعی می کرد به دروغ عنوان کند که از طریق نیروهای حامی وی در داخل کشور تهیه شده است. دروغی که حتی مرغ پخته را به خنده وا می دارد .

اگر همه موارد دریافت پول را کنار هم بگذاریم در خواهیم یافت که محل دریافت پول از کجاست؟! که این گونه مریم قجر دستش برای خرج کردن و دادن رشوه باز است. این در حالی بود که در درون مناسبات همیشه این نیروها بودند که باید گرسنگی می کشیدند و نباید خرج می کردند و اگر کسی درخواستی، حتی مثلا یک کفش می داشت به او گفته می شد که سازمان در اروپا و آمریکا گدایی می کند البته این جمله درست بود ولی نه در خیابانها بلکه از دولت های مختلف به بهای خیانت به کشورش ایران گدایی می کرده است . این حرفها و شعارها دروغی بیش نبود در حالی که همان موقع مسئولین در اشرف بهترین غذاها برایش سفارش داده می شد و یا بهترین وسیله و امکانات در اختیارشان بود البته این حرف را نه بر اساس ذهن بلکه در مورد هر کدام از این موارد تعداد زیادی فاکت وجود دارد .

در پایان باید گفت که تمام این فیلم بازی کردنها و حقه بازی فقط برای سرپوش گذاشتن روی پولهای دریافتی از غرب می باشد ولی از آنجائی که سران فرقه تروریستی رجوی هیچ وقت حرف درستی بیان نکردند در این باره هم از بس مرزهای فریبکاری و حقه بازی را طی نمودند برای خودشان هم یک عادت شده و متوهم شدند که انگار خبری است ولی چیزی که وجود دارد تمام تشکیلات فرقه تروریستی رجوی را فریبکاری و شیادی و حقه بازی فرا گرفته است و دیگر راه گریزی از آن ندارد و در همین راستا اعضای نگون بخت نیز در دام رجوی گرفتار آمدند و دیگر قدرت فکر کردن ندارند .

اگر مریم قجر مدعی کمک مالی از بیرون می شود باید به او گفت که تا کجا قصد دارید به این فریبکاری ادامه دهید چون در داخل کشور حتی خانواده های اعضای شما هم سازمان را یک گروه تروریستی می دانند که جز خیانت و جنایت، کار دیگری در ایران انجام نداده است .

هادی شبانی

(پایان)

*** 

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultPaulo Casaca, Struan Stevenson and Alejo Vidal-Quadras lost their seats as MEPs over support for terrorism
European MEK Supporters Downplay ISIS Role in Iraq (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Rajavi cult)

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/آیا-در-این-عکس-یک-ایرانی-می-بینید؟-چرا/

آیا در این عکس یک ایرانی می بینید؟!!! (+ چرا خبری از رجوی نیست؟)ا

Maryam_Rajavi_MEK_Mojahedin_Khalq_mercenaries_Not_Iraniansصالحی، انجمن نجات، مرکز مازندران، بیست و هفتم سپتامبر ۲۰۱۷:… در هنگام حضور آقای روحانی در سازمان ملل فرقه رجوی تلاش کرد تا تجمعی داشته باشد. از آنجائیکه حتی ایرانیان مخالف جمهوری اسلامی هم برای این مزدوران تره خرد نمی کنند، سران فرقه با وعده هایی همچون سفر بسیار کم هزینه همراه با اقامت در هتل و یا دادن غذای گرم و … شهروندان دیگر کشورها را … 

نشست انجمن نجات مرکز مازندران جداشدگان فرقه رجوی مجاهدین خلقنشست جدا شده های استان مازندران (+ اطلاعیه انجمن نجات)ا 

آیا در این عکس یک ایرانی می بینید؟!!!

انجمن نجات مرکز مازندران ۵ مهر ۱۳۹۶
لینک به منبع
 
در هنگام حضور آقای روحانی در سازمان ملل فرقه رجوی تلاش کرد تا تجمعی داشته باشد. از آنجائیکه حتی ایرانیان مخالف جمهوری اسلامی هم برای این مزدوران تره خرد نمی کنند، سران فرقه با وعده هایی همچون سفر بسیار کم هزینه همراه با اقامت در هتل و یا دادن غذای گرم و … شهروندان دیگر کشورها را به برنامه ها برده تا نقش سیاهی لشکر را داشته باشند.

در برنامه فرقه نیویورک نیز این موضوع تکرار شد. صدای آمریکا گزارشی از تجمع حامیان فرقه را درج نمود و عکس زیر را همراه با آن نشر داده است. در این عکس به وضوح می توان دید کسانی که در برنامه های فرقه به عنوان «ایرانیان معترض» معرفی می‌شوند شهروندان خارجی هستند.

مزدوران مریم رجوی همه غیر ایرانی هستند

صالحی

نگاهی به انتخاب مسئول اول فرقه رجوی از منظری دیگر

انجمن نجات مرکز مازندران ۵ مهر ۱۳۹۶
لینک به منبع
 
چرا خبری از رجوی نیست؟

روز ۱۵ شهریور فرقه رجوی اعلام کرد که این فرقه یک مسئول اول جدید انتخاب نموده است. مریم قجر و سران فرقه برای این موضوع جشن گرفته و پیام ها دادند. تمام مسئول اول های سابق فرقه و تعدادی از مسئولین آن یک به یک در این رابطه موضع گرفته و سخن گفته اند. حتی اعضای به اصطلاح شورای مقاومت تک به تک در این رابطه پیام فرستادند. در دستگاه تبلیغاتی فرقه از انتخاب مسئول اول به عنوان یک تحول بسیار مهم یاد شده و حتی بعضی از سران فرقه در مقالات خود آن را «پاسخی به تغییر دوران» قلمداد کرده اند!!!

هر چند از نظر جدا شدگانی که سالیان در این فرقه بوده و همچنین از نظر کسانی که با این فرقه آشنایی بیشتری دارند، این یک ترفند و دروغ است و این ژست ها به فرقه ی درون گرا و فراری از مردم و در غار مانده ی رجوی نمی‌آید، و آنها با این کار می خواهند از یک سو برای مهار ریزش نیرو با این ترفند مدتی اعضای فرقه را سرگرم کرده و از سوی دیگر بگویند که هنوز فرقه از بین نرفته و وجود دارد. اما ورای این موضوع، این سوالات مطرح می شود که چرا در مسئله ای که مریم قجر و سران فرقه آن را تا این حد مهم جلوه می دهند، رهبر فرقه یعنی مسعود رجوی هیچ واکنشی نداشته است؟

چرا او که حتی برای سرنگونی یار قدیمی اش معمر قذافقی و پیروزی ارتش آزادیبخش لیبی پیام می فرستاد تا از عنوان «ارتش آزادیبخش» سوء استفاده کرده و تبلیغی به نفع خود بنماید، مدت هاست که هیچ پیامی نمی دهد.

البته از شقوق محتمل می تواند موارد زیر باشد:

– رجوی مرده و مریم و دیگر سران فرقه می خواهند این مرگ را لاپوشانی کنند.

– خیمه شب بازی هایی مثل انتخاب مسئول اول برای فرقه ، برگزاری مراسم برای سالگرد تأسیس فرقه ی در حال فروپاشی و همینطور پیروزی خواندن اخراج از عراق و به هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای ایران، آن قدر مسخره هستند که حتی رجوی با همه شیادی ها و نیرنگ هایش حاضر به همراهی با این مسخره بازی ها نیست.

– مریم قجر به دستور آمریکایی ها در حال کنار زدن رجوی و جا انداختن خودش به عنوان رهبر یک فرقه ی خائن و وطن فروش و در عین حال در حال اضمحلال است.
و …

شاید رجوی زنده است و همراه با مریم قجر و دیگر سران فرقه در گل مانده و در بن بست های بی پایان گیر کرده و به همین دلیل لال شده است و یا مرده است و زیر گل رفته است .این که واقعیت چیست را مریم قجر و سران فرقه تروریستی رجوی باید مشخص کنند. اما از آنجائیکه در این افراد یک روده راست هم پیدا نمی شود بعید است جوابی به این سوالات بدهند که این خود نشان از بدبختی و در گل ماندن کل آنان است.

صالحی

(پایان)

*** 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشتو را بر این وقاحت ها که عادت داد؟

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31546

گزارش تصویری از منفورترین شخصی که خود را ایرانی می نامد( مریم قجر عضدانلو – رجوی)ا 

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانیمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، بیست و پنجم سپتامبر ۲۰۱۷:… همزمان با مجمع سازمان ملل فرقه رجوی در نیویورک تشکلی درست کرده است به نام * ( اتحاد علیه ایران اتمی ) که ارباب وهابی جدید فرقه یعنی ترکی الفیصل هم حضور داشت . علاوه بران ۱۶ راس از سیاست بازان اجاره ای که به شدت ضد ایران و ایرانی هستند در این جلسه اتحاد علیه ایران اتمی سخنرانی کردند … 


حامیان تروریسم و جنایت همراه مریم رجوی مزدور فرقه منفور رجویلیست قیمتهای سخنرانان و مدعوین کرایه ای بزرگداشت تروریسم در پاریس به یورو

لینک به منبع

گزارش تصویری از منفورترین شخصی که خود را ایرانی می نامد( مریم قجر عضدانلو – رجوی)

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

محمد کرمی

محمد کرمی

سرکرده فرقه رجوی یعنی مریم قجر عضدانلو و فرقه صاحب مرده اش ، منفورترین اشخاص ایرانی هستند . این جماعت به زور می خواهند خودشان را ایرانی قالب کنند .همانطور که همگان در جریان هستند این روز ها مصادف بود با برگذاری مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک.

اولین سخنران که اقای ترامپ بود که صحن مجمع عمومی سازمان ملل را با رینگ کشتی کج اشتباه گرفته بود . کره شمالی و ایران را تهدید می کرد .در حالی که سازمان ملل متحد پاسداری از صلح و گسترش همکاری‌های بین‌المللی است. سخنرانی اقای ترامپ توسط خیلی از سیاست مداران و روزنامه به شدت مورد انتقاد قرارگرفت. در این بین فقط نخست وزیر اسرائیل بود که استقبال کرد .

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

در این بین مریم قجر عضدانلو که تمام ایرانیان می دانند که شخص وی و فرقه تحت فرماندهی وی تماما ضد ایران و ایرانی هستند . اطلاعیه چند اوری در رابطه با سخنرانی اقای ترامپ انتشار دادند که در ذیل توجه شما را جلب می کنم .

همزمان با مجمع سازمان ملل فرقه رجوی در نیویورک تشکلی درست کرده است به نام * ( اتحاد علیه ایران اتمی ) که ارباب وهابی جدید فرقه یعنی ترکی الفیصل هم حضور داشت . علاوه بران ۱۶ راس از سیاست بازان اجاره ای که به شدت ضد ایران و ایرانی هستند در این جلسه اتحاد علیه ایران اتمی سخنرانی کردند .و روز بعد هم در تظاهراتی که سیاه پوستان بی خانمان نیویورک را که با ۴۰ دلار جمع کرده اند به نام ایرانیان مخالف جمهوری اسلامی ، این سیاست بازان اجاره ای سخنرانی کردند .برای این سیاه پوستان و بازنشتگان ایرانی نما .

تصاویر بهترین گزارش را به هموطنان میدهد که توجه شما را به گزارش تصویری جلب می کنم.

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

فرقه رجوی به رسانه های امریکائی این افراد را قالب کرده ایرانی هستند ؟؟؟

این هم تصاویری از اتحاد علیه ایران اتمی سوال این است چرا یک عکس از افراد شرکت کننده در جلسه انتشار نداده اند ! این مجریان برای چه کسانی سخنرانی می کردند؟ً!

نکته قابل توجه تنها رسانه ای هم که این موضوع را انتشار داد صدای امریکا و رادیو فردا بود !!؟؟

*https://ir.voanews.com/a/iran-uani-/4035847.html*

محمد کرمی oyanyoldash@yahoo.com

(پایان)

*** 

مریم رجوی خشونت ترور قتل و جنایت از تیرانا آلبانی انتصاب مسئول اولی یا دبیرکل در فرقۀ رجوی طی سی سال گذشته 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30897

برخی ذاتا خودفروش و برخی سواری دهنده و خودفروش نفهم. (بوقلمون مسخره شده)ا

Aryo_Barzan_Pirouznia آریو برزن پیروزنیا، صفحه فیسبوک، پانزدهم اوت ۲۰۱۷:… بی‌شک در این قماش, بیشتر از هر گروه دیگر, بوقلمون دعوت شده به مجلس ذبح و خورده شدن خویش، از یک سو مجاهدین و باند همواره خود فروش رجوی می‌باشد، که در فقدان مقبولیت در میان ایرانیآن و نداشتن هیچ آینده آی بدون بیشتر در لجن روسپی گری رفتن, چاره آی برایشان نمانده؛ و دیگری اندسته از ایرانیان می‌باشد که بیشتر واکنشی و تفکر … 

Alireza Jafarzadeh sitting with Americans instead of Maryam Rajaviشما رجوی ها را دست انداخته اند ، باور کنید!ا

طناب صدامحامیان غربی صدام هنگام اعدام وی با طناب کشتی امریکایی کجا بودند؟ 

لینک به منبع

برخی‌ ذاتا خودفروش و برخی‌ سواری دهنده و خود فروش نفهم..

آریو برزن پیروزنیامثالی در فرانسه وجود دارد که به آن “بوقلمون مسخر شده” می‌گویند؛ و جریان از این قرار است که شخص یا گروهی دعوت به ضیافت صرف خوراک میگردند و از بابت آن بسیار خوش حال نیز میباشند، حال آنکه سیاه بخت های نادان خبر ندارند که در حقیقت خود آنها هستند که قرار است خورده شوند..

در این راستا، هر بار که تعدادی از هم میهنان را میبینم, که، دچار توهم, از برای بیگانه دست میزنند و برای آن نامه نگاری نیز میکنند و دوان دوان راهی‌ اتاق های اجاره آی مجالس خارجی‌ میگردند (تا شاید تکه گوشت گندیده آی جلوی آنها پرتاب گردد تا روزی خود را در آورده و تازه صاحب نام نیز گردند)، و یا مشتی در عالم هپروت های واکنشی آی را میبینم که ندانسته آب به آسیاب آن خارجی‌ هایی‌ میریزند که تازه خود سر سپردگان اسرائیل و عربستان (یعنی این دشمنان بقای ایران) میباشند و باور پوچ را دارند که اینها میخواهند آزادی برای ایران و ایرانی آورند (که در حقیقت آنچه بر سر عراق و لیبی‌ و سوریه آوردند را از برای ایران نیز در نظر دارند) ، نمیدانم که آیا میبایست به این همه حماقت و نادانی‌ خندید و یا گریست؟

بی‌شک در این قماش, بیشتر از هر گروه دیگر, بوقلمون دعوت شده به مجلس ذبح و خورده شدن خویش، از یک سو مجاهدین و باند همواره خود فروش رجوی می‌باشد، که در فقدان مقبولیت در میان ایرانیآن و نداشتن هیچ آینده آی بدون بیشتر در لجن روسپی گری رفتن, چاره آی برایشان نمانده؛ و دیگری اندسته از ایرانیان می‌باشد که بیشتر واکنشی و تفکر خرده بازاری فرصت طلب بوده و سالهاست که برخی‌ از آنها، بدون داشتن درکی از مسائل ژئوپلیتیک، مغز خود را دربست اجاره داده و مثلا سنگ سینه چه حزب دمکرات در آمریکا و چه حزب جمهوری خواه آن را به سینه میزنند و گمان میکنند که آزادی را آنها برایشان به ارمغان میاورند..

بدتر از آنها نیز مشتی از دوستان سابق خود من میباشند که در دره حماقت تمام سقوط کرده و از سواحل امن و به گمان اینکه فرصتی برای آنها برای بازگشت شاید نمانده باشد، به دامنه حماقت جمعی و مشتی که بهتر نمیدانند، دامن زده; و با هر بار بزرگ کردن یک تازه قراضه جاه طلب و عوام فریب دیگر (که اکثر آنها نیز خط های غلط انداز را از دیگران و بدون یا باور داشتن به آنها و یا درک آنها ، همانند چه آرمان مقدس منافع ملی‌ و چه گام پیشرو نوزایی، کپی کرده و لیکن درست خلاف آنها عمل میکنند); و یا اسطوره ساختن از دولتمردان خود مورد نقد در کشور خودشان (هم از برای بی‌ سیاستی های آنها و هم پایین بودن سطح اخلاق آنها مثل ترامپ)، وی را شیردل نیز مینامند، میباشند..

از سوی دیگر چند روز پیش شنیدم که یکی‌ از رسانه ها, که تازه دست در فروش پرچم ملی‌ سه رنگ شیر و خورشید نشان نیز دارد که این خود کار خوب و حرکت درستی‌ می‌باشد ، یا با عدم درک عملکرد بد خود و یا وقیحانه اعلام کرده که “یک موسسه نظر خواهی امریکایی تلویزیون آنها را مامور کرده تا نظر ایرانیان را در مورد وقوع احتمالی‌ جنگ با آمریکا” جویا شود..

این اعلام بد آموز و اقدام بد دیگر، مرا به یاد چند سال پیش انداخت که اکثر رسانه های لوس آنجلسی به صورت بیشرمانه آی آگاهی‌ هایی‌ از سوی منابع اسراییلی پخش میکردند و در آن وعده پرداخت تا ده میلیون دلار را در برابر اطلأعات در مورد یک خلبان اسراییلی مفقود شده در لبنان میدادند.. این یعنی در انتها ترویج خود فروشی و خبر آوردن برای بیگانه در برابر پول.. 
بیشک غرض پول دهندگان تنها آن خلبان سرنگونه شده، آنهم بیش از یک دهه قبل کمتر میبود، تا مخاطب یافتن در میان مشتی آماده به خود فروشی از برای انواع اطلأعات گوناگون دیگر.. 
مجموع روسپی یافتن هایی‌ که بی‌شک نتایج آنها ترور دانشمندان و محققان گوناگون مثل موشک سازی و نیروی هسته آی و یا خربکاری های گوناگون دیگر بود که سراسر جهان دست اسرائل را در آنها میبینند..

حال گمان کنم که هر چند چندین نسل دیر و از برای نسل های کنونی نیز گیجی کشنده به درازای عجیب شرم آور و خانمان سوزی کشیده، به هر روی آن همیشه سوال اینجاست که ” تا کی‌ یا خود فروشی کنیم و یا تا کی‌ خود فروشی به آیندگان بی‌ اموزیم؟ “

آیا خسته از حماقت های ویرانگر پی در پی و خود خود زدن خویش و خود کشی های دست جمعی و درب بازکردن سلمان فارسی‌ وار از برای بیگانه و اثرات سیه آن نشده ایم؟ تا کی‌ میخواهیم همان حرکت های ابلهانه و به خود لطمه زن را که در طول تاریخ بارها و بارها انجام داده ایم و همواره خود را بیچاره و بیچاره تر کرده و فردایی ها را بدبخت تر از خود کرده ایم ، ادامه دهیم؟

می‌گویند فرق میمون با انسان در نداشتن قدرت انتقال تجربه به آیندگان می‌باشد.. آیا از این پسر و دختر عمو های دور خود نیز کمتر گشته ایم؟

آری، براستی که فرصت طلبی و کم اخلاقی‌ و بد آموزی را تا کی ما مردم میخواهیم ادامه دهیم و هر نسل گمان کنیم که علیرغم استفاده از همان شیوه های ناجور، بار دیگر نتیجه دیگر به دست خواهیم آورد ….مگر نمی‌بینیم و درک نمی‌کنیم که اگر زمان و پوسته فرق دارند، بطن عملکرد های غلط نسل در نسلی ما مردم همان مخرج مشترک اشتباه را درند؟؟

کی‌ قرار است که انسان ایرانی‌ گردیم؟؟ 
انسانی‌ که نه برده سرنوشت و غلام و یا روسپی خارجی‌، که یک سازنده خود و میهن خود گردیم؟

از حقارت های خود بر سر خود آورده خسته نشده ایم؟

پس کی‌؟ کی‌ میخواهیم درست گردیم؟ کی‌ میخواهیم سر خود را در میهن خود و بر روی پای خود بالا کنیم و خود را ارزش گذاریم؟

آخ که چقدر زجر کشید تا چه درست گفت مادر انسان گرایی و نوزایی ایران نوین ، زنده یاد پروین اعتصامی، که “از ماست که بر ماست!”

به آنروز که افزایش و پیشرفت سطح آگاهی‌ و خرد اجتماعی و درک مفاهیم راستین و معنا آزادی، مردم سالاری یا دموکراسی‌ و به ویژه منافع ملی‌ و نیاز پاسداری از آن، موجبات پیروزی و نهادینه گشتن آنها را در ایران پدید آورده ؛ و دیگر نه کعبه، نه واتیکان و نه تل اویو و هایفا و یا لندن و واشینگتن و یا مسکو و پکن قبله هر آنکس که خود را ایرانی‌ باور دارد نگردند!

پاینده ایران!

*** 

ترکی الفیصل مجاهدین خلق فرقه رجوی از “مراسم تدفین رجوی توسط شازده سعودی” تا “سیدالرئیس و ستون پنجمش”

Maryam Rajavi Tirana Albania cult of Rajaviزمان اخراج مریم رجوی از فرانسه به آلبانی فرا رسیده است

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

امریکا علت حمله به عراق را پشتیبانی صدام از مجاهدین خلق اعلام کردHow do you explain this to the families of over 4000 US servicemen Killed in Iraq?

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28799

شکستن رکورد وقاحت توسط مجاهدین خلق بدلیل سکوت ماست (نفوذ تروریسم به قلب کنگره امریکا تحت لوای “نوروز”؟!)ا 

John McCain paid by Mojahedin Khalq Rajavi cult MEK 2آریو برزن پیروزنیا، صفحه فیسبوک، شانزدهم مارس ۲۰۱۷:…  لذا بجاست که هم میهنان حواس خود را جمع کرده به جای خوش حالی‌ الکی‌ خوشی‌ و ندانسته ، چه راجب اصل جریان و چه عوابق دهشتناک آن، به صورت گسترده به این عوام فریبی جدید این گروهک خود فروخته و جنایتکار اعتراض کرده، و با تماس با این نمایندگان آمریکا ، مثل همین مک کین که خود این … 

مجاهدین خلق تحت نامهای مستعار در کنگره امریکا درمقابل اقتدای رجویه به جان مک کین ، دیگران چه مطرح میکنند!ا

استراتژی جدید مریم قجر عضدانلو ( فاز تهاجم سیاسی ) این بار به دست یک امریکائی به ثمر رسید

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

لینک به منبع (صفحه فیسبوک)

شکستن رکورد عوام فریبی و وقاحت خود, تنها توسط خود مجاهدین, و آنهم به دلیل سکوت ماست که امکان پذیر می‌باشد:

برای اطلاع دوستان و یاران، این گروه که تحت نام ایرانیان آمریکا عمل کرده و این برنامه را راه اندخته است ، چیز دیگری جز یک از نام های تازه ساز مجاهدین و فرقه رجوی، یعنی همان مارکیست-اسلامی های دوران انقلاب و سپس مزدوران صدام و حال مترسکان سعودی که زوزه تجزیه کردن ایران را نیز به تازگی و برای دریافت جیره و مواجب بیشتر سر داده ا‌ند, نیست !

آری، در راستآی همان روند تزویر و ریای همیشگی‌، این معلوم ال حالان که از عناصر اصلی‌ بدبختی ایران و ایرانی‌ بوده و هستند، پس از بین رفتن صدام، ارباب قبلی‌ خود، به هر رنگ خود را بزک کرده، و از پرچم شیر و خورشیدی را که زمانی‌ به آتش میکشیدند، تا به کار گرفتن پناهنده های خارجی‌ و یا خارجیسن محتاج برای چاق کردن جمعیت در تظاهرات خود (که بارها باعث آب روزی شده), تا به زیر عکس ستار خان و باقر خان و مصدق که اگسر زنده بودن این ها را به دلیل وطن فروشی آق میکردند رفته، و گویا که همه کر و کور هستند و کمپ های خمر سرخ گونه اینها در عراق و حال البانیا را نمیدانند و از نحوه عقب مانده کیش شخصیتی و مراسم عاشورا به راه اندازی و قرآن به سر گذاشتن و تفکر اونیفرمیزه اینها حتی تا حد طلاق و ازدواج های دستوری ایدئولوژیک خبر ندارند، شعار سکولاریسم و آزادی سر میدهند و با نشخوار کردن تز های خارجی‌ در راستای پاره پاره کردن ایران، همصدا با تجزیه طلب های بی‌ سواد هم آخور به تازگی سخن از مقوله پوچ “ملل” به جای “ملت” ایران نیز میزنند….؛ اکنون چند سالیست که با این کلک در بسیاری از نقاط آمریکا و کانادا مشغول جا انداختن اعضأ خود و در نهایت مجاهدین به عنوان نمایندگان ایرانیان در آمریکا شمالی می بشاند.

این را نیز در هوا نمی‌گویم و اطلأع دقیق دارم. 
http://www.oiac-us.com

لذا بجاست که هم میهنان حواس خود را جمع کرده به جای خوش حالی‌ الکی‌ خوشی‌ و ندانسته ، چه راجب اصل جریان و چه عوابق دهشتناک آن، به صورت گسترده به این عوام فریبی جدید این گروهک خود فروخته و جنایتکار اعتراض کرده، و با تماس با این نمایندگان آمریکا ، مثل همین مک کین که خود این جریان را خوب میداند و در رویای ایجاد یک لیبی‌ یا سوریه دیگر بدست مجاهدین و رجوی می‌باشد، از طریق نوشتن در فیسبوک وی و یا حساب تویتر وی، که بسیاری دیگر خواهند دید، این دسیسه جدید را رسوا کنند!

خیر مجاهدین زیر هر نام کیلویی‌ و یا چتر پوششی نیز باشند، نماینده من و اکثریت نه تنها ایرانیان در آمریکا که اکثریت محض ایرانیان داخل نبوده و نمیباشند و آنها اگر از آخوند بدتر نباشند، دست کمی‌ از آن، ندارند!

لطفا و چون هر حرکتی‌ به سرنوشت تک تک خودمان و همه ما ایرانی‌ ها ربط داشته و دارد، ولو اگر در سبک خیالی خود را یا بی‌ خیال یا غیر سیاسی بپنداریم (چون بلاخره از تاثیر بر سرنوشت بی‌ خیال ترین خودمان نیز که باشد، نمیتوانیم بگذریم چون گمان کنم زجر های زیاد کشیده ایم.) متن این نوشته را یا به اشتراک گذارید ، یا متن آن و لینک ها را کپی و پیست در فیسبوک خود کنید.. تا لاأاقل روزی بخود بگویید، ولو غیر سیاسی هم که بودم، انگشتی به اشاره اعتراض به اینکه به نام خود من نوعی معجون مرگ به خورد خود و فرزندانم عده آای ندهند، در جایی‌ اعتراض کردم..

با سپاس از برای خودتان، خانواده خودتان، فرزندانتان، من برادر کوچکتان و آن ایرانی‌ که میهن شما و من است و دست مردم آن کوتاه می‌باشد و به من و شما چشم کمک دارند تا دیگر بدتر سرشان نه آید!

کامنت ها:

Aryo Barzan Pirouznia

۱۴ comments
Comments
Aryo Barzan Pirouznia

Aryo Barzan Pirouznia https://mobile.twitter.com/SenJohnMcCain

The latest Tweets from John McCain (@SenJohnMcCain). U.S. Senator John McCain…
TWITTER.COM
Unlike · Reply · ۲ · ۶ hrs
Aryo Barzan Pirouznia

https://m.facebook.com/johnmccain/

Government official · ۹۹۰,۷۸۹ Likes
Unlike · Reply · ۲ · ۶ hrs
Aryo Barzan Pirouznia

Aryo Barzan Pirouznia

لطفا و چون هر حرکتی‌ به سرنوشت تک تک خودمان و همه ما ایرانی‌ ها ربط داشته و دارد، ولو اگر در سبک خیالی خود را یا بی‌ خیال یا غیر سیاسی بپنداریم (چون بلاخره از تاثیر بر سرنوشت بی‌ خیال ترین خودمان نیز که باشد، نمیتوانیم بگذریم چون گمان کنم زجر های زیاد See more
Unlike · Reply · ۵ · ۵ hrs
Ashkan At
Ashkan At Thanks for letting us know about this
McCain’s telephone numbersSee more
Like · Reply · ۵ hrs
Aryo Barzan Pirouznia replied · ۲ Replies · ۴ hrs
Nick Nadir
Nick Nadir This group resorts to any means, commits any shamelss acts to justify its cooperation with Saudies & long term strategies of cooperating with Saudies and Isreal grasping power.
Unlike · Reply · ۲ · ۵ hrs
Aryo Barzan Pirouznia replied · ۲ Replies · ۴ hrs
پیروز محبی

پیروز محبی

سناتوری که با البغدادی بنشیند با مریم رجوی هم خواهد نشست ما به ایرانیان آریزونا باید بگوئیم دیگر به این مردک رای ندهند. باید سنا ومجلس آمریکا از این زالوها خانه تکانی شود
Unlike · Reply · ۴ · ۴ hrs
Ario Barzan

Ario Barzan

دوست عزیز این گروه سه سال پیش در لندن اطلاعیه منتشر کردن دو صفحه ای که شامل نام ۳۰ تن از دست راست ترین ژنرالهای بازنشسته امریکایی بود که توسط پول و هدایایی که به انها داده بودند امضاء خود را زیر نامه ای در حمایت از انها گذارده بودند، بعد که متوجه شدندSee more
Unlike · Reply · ۲ · ۲ hrs
Leila Ramezani

Leila Ramezani

این فسیلها خودشون هم میدونن منفورترین هستن و پیش ملت ابران هیییچ جایگاهی ندارن
Unlike · Reply · ۱ · ۴۷ mins
___ 

خبر نفوذ تروریستها فرقه رجوی به کنگره امریکا تحت نام مستعار و انجمن های پوششی به بهانه نوروز:

جشن نوروز ۱۳۹۶ در کنگره آمریکا برگزار شد

ایرنشهر، چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ – Wednesday March 15 2017
لینک به منبع

پول گرفتن جان مک کین جنایتکار از سازمان تروریستی مجاهدین خلق

در آستانه نوروز، جشنی به مناسبت گرامی‌داشت این آیین باستانی ایرانی در کنگره آمریکا به دعوت یک گروه ایرانی‌آمریکایی که می‌کوشد به نفع آنچه منافع مشترک آمریکا و مردم ایران می‌داند، تحت عنوان «جوامع ایرانیان آمریکا» فعالیت کند، برگزار شد.تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر

در مراسم نوروز به میزبانی جوامع ایرانیان آمریکا، برخی قانونگذاران و سناتورهای آمریکایی حضور یافتند.

از جمله سخنرانی‌های مراسم نوروز در کنگره آمریکا، جان مک کین، سناتور جمهوریخواه از ایالت آریزونا است که درباره ایران بارها موضع گیری کرده است. گروه جوامع ایرانیان آمریکا که خواستگاهش از همین ایالت است از پشتیبانان سناتور مک کین در انتخابات گذشته بود.

جوامع ایرانیان آمریکا که از ۲۰۱۲ تاسیس شد، می گوید مشوق حقوق بشر و آزادی دموکراتیک برای مردم ایران است. رئیس سیاسی این گروه مجید صادقپور است و معتقد است رژیم سیاسی کنونی ایران قابل اعتماد برای معامله با آمریکا نیست.

در مراسم نوروز به میزبانی «جوامع ایرانیان آمریکا»  سفره هفت سین و نمادهای ایرانی در یکی از سال‌های کاخ کنگره برپا و به مهمانان در همین باره توضیحات مفصلی ارائه شد.

خبر حمایت مالی تروریستهای فرقه رجوی از جان مک کین در سال ۲۰۱۶ تحت نامهای مستعار و انجمن های پوششی:

حمایت یک تشکیلات فعال ایرانیان آمریکا از برنامه‌های انتخاباتی سنتاتور مک کین در ایالت آریزونا

ایرانشهر جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵ – Friday July 15 2016
لینک به منبع

پول گرفتن جان مک کین جنایتکار از سازمان تروریستی مجاهدین خلق

سازمان «جامعه ایرانیان آمریکا» (Organization of Iranian-American Communities-US: OIAC-US) که خود را نماینده هزاران ایرانى-آمریکایی معرفی می‌کند، از نامزدى جان مک کین براى سناتور شدن از ایالت آریزونا حمایت کرده است.

سناتور جان مک کین که به عنوان نماینده آریزونا در مجلس سناى آمریکا حضور داشت، براى انتخاب مجدد اعلام نامزدى کرده است. سناتور جان مک کین به دلیل فعالیت‌هایش در مبارزه با دیکتاتورى در خاورمیانه و کشورهایی چون سوریه و ایران شهرت فراوانى دارد. او در سنای ایالات متحده، ریاست کمیه نیروهای مسلح را به عهده داشته است.

سازمان جامعه ایرانیان آمریکا OIAC-US در اطلاعیه خود گفته که به عنوان نماینده هزاران ایرانى-آمریکایی که بسیارى از آنها براى فرار از حکومت دیکتاتورى ایران راهى آمریکا شده‌اند، حمایت خود را از انتخاب مجدد سناتور جان مک کین اعلام می‌کند.

این سازمان همچنین از فعالیت‌هاى سابق این سناتور در راستاى افشاى حقایق موجود در خاورمیانه قدردانى کرده است.

در هیئت مدیره OIAC-US نام‌هایی مانند احمد میعن‌منش، امیر عمادی، بابک دادوند، مجید صادق‌پور، سیروس صامت، بتول میرزایی، حمید یزدان‌پناه، هاجر مجتهدزاده و حمید علامه‌زاده به چشم می‌خورد.

این سازمان که به گفته نزدیکان آن در بیش از ۴۰ ایالت آمریکا نمایندگی دارد، یک سازمان غیر انتفاعی و مستقل مدنی است که با هدف تاثرگذاری بر سیاست‌های ایالات متحده و جهان برای توسعه دموکراسی در ایران تشکیل شده است

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27390

تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا 

taghizadeh_rezaرضا تقی زاده، کیهان لندن، شانزدهم نوامبر ۲۰۱۶:…  یکی از دلایل اصلی امیدواری مجاهدین برای همکاری با دولت ترامپ، ارتباط نزدیک با شماری از چهره‌های بازنشسته سیاسی، نظامی و امنیتی آمریکایی است که تا چند ماه قبل کوچکترین بخت بازگشت به کار دولتی در آمریکا برای هیچ‌یک از آنها متصور نبود. اگر حضور شاهزاده ترکی فیصل در پاریس و لو دادن موضوع … 

Former Terrorist Group To Enjoy Close Ties to Rumored Trump Cabinet (Mojahedin Khalq, MKO, MEK, Rajavi cult)

لینک به منبع

تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن

برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!

– یکی از دلایل اصلی امیدواری مجاهدین برای همکاری با دولت ترامپ، ارتباط نزدیک با شماری از چهره‌های بازنشسته سیاسی، نظامی و امنیتی آمریکایی است که تا چند ماه قبل کوچکترین بخت بازگشت به کار دولتی در آمریکا برای هیچ‌یک از آنها متصور نبود

– اگر حضور شاهزاده ترکی فیصل در پاریس و لو دادن موضوع مرگ مسعود رجوی در طول روزهای برگزاری اجتماع مجاهدین خبرساز بود، حضور سه میهمان آمریکایی دیگر، رودی جولیانی شهردار پیشین نیویروک، نیوت گنگریچ رییس پیشین مجلس نمایندگان آمریکا در کنار جان بولتون نماینده اسبق آمریکا در سازمان ملل، زمانی خبرساز شد که پیروزی دونالد ترامپ بر هیلاری کلینتون قطعیت یافت

۲۵ آبان ۱۳۹۵

رضا تقی زادهرضا تقی‌زاده (+عکس، ویدیو) چند روزی از انتشار فیلم نوحه‌خوانی و سینه‌کوبی سال جاری مجاهدین خلق، به مناسبت «عاشورای حسینی» نگذشته بود که پیروزی غیر منتظره  ترامپ و چشم‌انداز یافتن جای پایی تازه در واشنگتن، غم از دل سوگوار آنها زدود، و در صفوف «ارتش ازادیبخش»  موج شادی خلق کرد.

پیش از ۸ نوامبر، مجاهدین خلق، همسو با سعودی‌ها، اسرائیلی‌ها و حتی لابی جمهوری اسلامی در واشنگتن، خود را برای «تعامل» با دولت هیلاری کلینتون آماده می‌ساختند، در حالی که امروز، امیدوارانه به توسعه روابط دوستانه با کاخ سفید و حتی تجهیز و گسترش «دفتر نمایندگی سیاسی» در واشنگتن فکر می‌کنند.

یکی از دلایل اصلی امیدواری مجاهدین برای همکاری با دولت ترامپ، ارتباط نزدیک با شماری از چهره‌های بازنشسته سیاسی، نظامی و امنیتی آمریکایی است که تا چند ماه قبل کوچکترین بخت بازگشت به کار دولتی در آمریکا برای هیچ‌یک از آنها متصور نبود. بر پایه این تصور که صاحبان عله بیش از دیگران، خودشان پذیرفته بودند، به کار شریف «سخنرانی در مقابل مزد مناسب» مشغول و به هر دعوتی پاسخ مثبت می‌گفتند.

شکست شگفت‌انگیز هیلاری کلینتون در انتخابات آمریکا و به قدرت رسیدن غیر متصور ترامپ را شاید بتوان برنده شدن در قرعه‌کشی بخت‌آزمایی و رسیدن به جایزه بزرگ لاتاری برای مجاهدین تلقی کرد.

مجاهدین خلق فرقه رجوی در امریکاتظاهرات مجاهدین در برابر کاخ سفید، ۱۱ نوامبر ۲۰۱۳

ضمن قبول این اصل که «در سیاست تقریبا هیچ رویدادی اتفاقی نیست»، رسیدن مجاهدین به «جایزه بزرگ»، نه در نتیجه محاسبه دقیق آنها از سود و زیان یک طرح و یا اطلاع از تحولات پشت صحنه سیاست واشنگتن، و یا مرتبط بودن با حلقه‌های پنهان قدرت در جهان،  که در حاشیه تلاش برای استفاده از صحنه حیرت‌انگیز سیاست داخلی آمریکا و بهره برداری تبلیغاتی از نام‌ها و عنوان‌های کسانی قرار دارد که در گذشته مقامی داشتند.

به این منظور مجاهدین دعوتنامه‌های نان و آبدار خود را برای شماری بازنشستگان دولتی و یا انتخابی، از چپ میانه (اعضای حزب دمکرات)، تا راست افراطی از (حزب جمهوری‌خواه) بعلاوه شماری از افسران بازنشسته نیروهای مسلح و کارکنان امنیتی (روسای سابق سیا و اف بی آی) روانه ساختند.

طی یک گردش پیش‌بینی نشده در وضعیت داخلی آمریکا، ناگهان شماری از بازنشسته‌های مورد دعوت قرار گرفته که پیشتر در مقابل دریافت وجه، به شانه گرفتن تابلو‌های تبلیغاتی مجاهدین را پذیرفته بودند، خود را در قدرت و قلب دولت آمریکا یافتند.

روابط اوباما با مجاهدین خلق

دولت اوباما طی چهار سال نخست استقرار در کاخ سفید سیاست «استفاده ابزاری از مجاهدین خلق» را که دولت بوش اختیار کرده بود (افشاگری پیرامون مراکز هسته‌ای جمهوری اسلامی در سال ۲۰۰۲ از زبان مجاهدین)، با هدف اعمال فشار سیاسی علیه جمهوری اسلامی ادامه داد.

طی دور دوم رییس جمهوری، و به دنبال دریافت نشانه‌های مثبت از تهران، طی مذاکرات محرمانه نمایندگان وزارت خارجه آمریکا و کاخ سفید با فرستاد گان جمهوری اسلامی، و روشن شدن «آمادگی مشروط» تهران برای متوقف ساختن برنامه دست یافتن به ظرفیت ساخت بمب اتمی، اوباما سیاست «حمایت و تقویت دولت تهران» را، با هدف تغییر تدریجی حکومت و مستقر ساختن دولتی معتدل در تهران، جانشین سیاست « اعمال فشار علیه جمهوری اسلامی» ساخت.

یکی از نتایج تغییر سیاست اوباما در قبال حکومت اسلامی تهران، منزوی ساختن سیاسی و رسانه‌ای تمام شاخه‌های اپوزیسیون و مسدود ساختن مسیرهای ارتباط نمایندگان آنها با دولت‌های قدرت‌های بزرگ بود.

رسانه‌های فارسی زبان پر بیننده و پر شنوده خارج از ایران، که با هزینه قدرت‌های بزرگ غربی اداره می‌شوند مسئولیت رسانه‌ای اجرای این سیاست و برنامه به بازی نگرفتن و منزوی ساختن اپوزیسیون (بخصوص مشروطه‌خواهان و مجاهدین) را به صورت هدایت شده ولی نامحسوس، بر عهده داشته‌اند.

اندکی پیش از تغییر سیاست واشنگتن در رابطه با حکومت ایران، هیلاری کلینتون وزیر خارجه وقت آمریکا، روز ۲۹ سپتامبر سال ۲۰۱۲ نام مجاهدین خلق را از لیست تروریست‌ها خارج ساخت و مجاهدین تحت نام «شورای ملی مقاومت» دفتر کوچک خود را در واشنگتن به امید رونق یافتن در آینده، رسمیت دادند.

در سال ۱۹۹۷ و زمان رییس جمهوری بیل کلینتون، و به عنوان دستمزد به خوشرویی‌های محمد خاتمی و سیاست «تنش‌زدایی او در مناسبات خارجی»،  نام مجاهدین در لیست گروه‌های تروریست قرار داده شده بود.

مجاهدین خلق طی دور دوم رییس جمهوری اوباما با مسدود دیدن راه تماس با دولت آمریکا، با وجود دو بار اخراج از فرانسه و حتی زندانی شدن مریم رجوی در آن کشور، کارهای تبلیغاتی و روابط عمومی خود را در پاریس افزایش داده، و به منظور کسب اعتبار تبلیغاتی، ضمن جمع‌آوری شمار بزرگی شرکت کننده (از هفتاد و دو ملت) در تظاهرات پاریس، تعدادی چهره‌های شناخته را نیز برای سخنرانی و اعلام پشتیبانی از خودعوت کردند.

سخنرانان خوش اقبال

در لیست میهمانان مجاهدین در پاریس نام‌های عرب، اروپایی و آمریکایی، از هر دو حزب سیاسی بزرگ آن کشور، بعلاوه مسئولان بازنشسته امنیتی و جاسوسی، همچنین افسران پایان خدمت یافته دیده می‌شوند.

جان بولتون لابی مزدوران مجاهدین خلق فرقه رجویجان بولتون در برابر سازمان ملل با مجاهدین تظاهرکننده صحبت می‌کند، نیویورک، ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۱

شاید بحث‌انگیزترین میهمان سال جاری گردهمایی مجاهدین در پاریس ترکی فیصل، رییس سابق سازمان اطلاعات عربستان سعودی، و خبرسازترین موضوع اجتماع، مطرح ساختن مرگ مسعود رجوی بود.

بجز محمود عباس رییس دولت خود گردان فلسطین، برنارد کوشنر وزیر خارجه و فرانسوا فیون در زمان رییس جمهوری سرکوزی، و شماری آمریکایی نیز در پاریس حضور یافتند.

جیمز ولسی و پورتر گاس دو رییس پیشین سازمان سیا نیز از جمله دعوت شدگان به گردهمایی مجاهدین در پاریس بودند که اولی در دولت بیل کلینتون به مدت دو سال خدمت کرد و دومی در دولت اول جورج بوش. دیگر دعوت شدگان لوئیس جی. فری مدیرکل سابق اف‌بی‌آی، تام ریچ وزیر امنیت ملی در دولت جورج بوش، مایکل بی. موکاسی دادستان کل سابق و ژنرال جیمز جونز اولین مشاور امنیت ملی در دوره باراک اوباما.

ادوارد رندل، فرماندار پیشین ایالت پنسیلوانیا آمریکا نیز که به نفع خروج نام مجاهدین از «فهرست گروه‌های تروریستی» فعالیت داشت در همایش‌ طرفداران این سازمان سخنرانی کرد و دریافت مبلغ ۲۰هزار دلار به عنوان «حق سخنرانی» به نفع این سازمان را نیز تأیید کرده است.

اگر حضور شاهزاده ترکی فیصل در پاریس  و لو دادن موضوع مرگ مسعود رجوی در طول روزهای برگزاری اجتماع مجاهدین خبرساز بود، حضور سه میهمان آمریکایی دیگر، رودی جولیانی شهردار پیشین نیویروک، نیوت گنگریچ رییس پیشین مجلس نمایندگان آمریکا در کنار جان بولتون نماینده اسبق آمریکا در سازمان ملل، زمانی خبرساز شد که پیروزی دونالد ترامپ بر هیلاری کلینتون قطعیت یافت.

سه چهره یاد شده و شماری از نزدیکان آنها از جمله کسانی هستند که انتظار می‌رود در دولت ترامپ به شغل‌های کلیدی برسند.

تغییر لباس به سرعت شعبده‌بازها

سازمان مجاهدین خلق یک سازمان «تروریستی مارکسیست – لنینیست» و «اسلام‌گرا» معرفی می‌شود که مشخصه اول را با حنیف نژاد داشت، دومی را با تقی شهرام و هویت پررنگ‌تر اسلامی را، با موسی خیابانی و مسعود رجوی. سازمان مجاهدین و بازوی سیاسی آن که «شورای ملی مقاومت» نامیده می‌شود با مریم رجوی، آمیزه‌ای پیچیده از هر سه مشخصه را دارا است.

در گذشته، شاید به استثنای دوره‌ای که حنیف نژاد و شهرام آن را هدایت می‌کردند، سازمان همیشه تقاضای بازار را برای عرضه کالا مقدم بر هر مولفه دیگری شمرده است.

با این پیش‌فرض که اسلام‌گرایی، بدون جمهوری اسلامی نیز در ایران دارای خریدار است، مجاهدین بعد از به اصطلاح ترک فعالیت‌های تروریستی، منحل ساختن مبارزه مسلحانه و تعطیل «ارتش آزادیبخش» نیروهای خود را به جای سرود خواندن پادگانی برای نوحه‌خوانی و ترتیب دادن موزیکال سینه‌زنی تمرین و آرایش می‌دهند.

https://youtu.be/XTetmKUO4eo

نوحه‌خوانی و سینه‌زنی ظاهرا نیاز بازار داخلی را برای توجیه داشتن باورهای مذهبی نزد مجاهدین تامین می‌کند، اما، برای جلب حمایت خارجی، بخصوص از دولت تاجرپیشه‌ای مانند ترامپ، آنها نیازمند داشتن کالای بهتری هستند.

بدون شک کسانی مانند جولیانی، گینگریج و بولتون، در داخل و حتی خارج از گروه همکاران رسمی دونالد ترامپ، می‌توانند برای مجاهدین سرپل‌های ارتباطی مناسبی باشند.

اما، برای ساختن پل‌ها، تامین هدف‌های بزرگتر، و طرف معامله شدن با دولت تازه واشنگتن، تکیه بر آشنایی و داشتن روابط کاری با سه مشاور ترامپ کافی نیست؛ ترامپ تاجری است که پیش از معامله، کیفیت کالا و بهای مناسب آن را با هم می‌سنجد و در بازار، عرضه‌کننده‌های دیگر نیز، از جمله جمهوری اسلامی، خود را برای فروش عرضه خواهند کرد.

 *** 

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsFormer U.S. Officials Make Millions Advocating For Terrorist Organization (2011)

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters


Link to the full description of Mojahedin (MEK, MKO) Logo (pdf file)

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

(Rajavi cult or MKO aslo known as Saddam’s Private Army)

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیSydney hostage-taker was affiliated with Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult)

مریم رجوی داعش تروریسم Open letter of Ali Akbar Rastgoo to the Australian Ambassador in Germany: Keep Mojahedin Khalq on terrorist List

Massoud Khodabandeh: The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy:
Methods of Information Manufacture

Document on Mojahedin Khalq released by RAND (The Mujahedin-e Khalq in Iraq, A Policy Conundrum)

Tom Ridge denies MEK killing of US citizens!Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen

List-of-Mojahedin-Khalq-martyrs-Massoud-Maryam-Rajavi-MEK-fiction-fakeThe Enemy of My Enemy is NOT Always My Friend…

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

*** 

همچنین: