زنانی که بنام “رهایی زن “،ابزاری در دست سیاست مردانه میباشند !

زنانی که بنام “رهایی زن “،ابزاری در دست سیاست مردانه میباشند !

مریم رجوی ملکهآریا ایران به نقل از فراخوان مستقل  برای خروج انسانی ساکنین لیبرتی از عراق، دهم مارس 2014: …  کیتی گرین، در فیلمش می‌گوید سویاتسکی، دختران جذاب را برای شرکت در تظاهرات برهنه، دست‌چین می‌کرد چرا که معتقد بود «دختران زیبا هستند که می‌توانند صفحات اول روزنامه‌ها را تسخیر کنند». اینا شوکنچو در بخش دیگری از این مستند می‌گوید که گروه فمن، هیچ‌گاه سعی نکرد که تاثیر سویاتسکی بر خود را پنهان کند …

 

مریم رجوی ملکهسعی مریم رجوی در تحقیر مستمر اعضای مجاهدین خلق

لینک به منبع

زنانی که بنام “رهایی زن “،ابزاری در دست سیاست مردانه میباشند !

مریم رجوی که میخواهد در حالت نعشگی “از جنس “دیگر بودن و “همردیف”شدن با ولایت رجوی خود را در پز یک فمینسیت هم قرار دهد ونمایشهای متعددی را نیز با هزینه های گزاف در این رابطه سالهاست که این تاتر روحوضی خود را به عنوان “زن مسلمان رها شده ” که در واقع “سمبل زن رها “شده است نشان دهد درواقع چیزی نیست جز یک آلت دست مردی بنام رجوی . ایشان خود همسر سابق خود را به دستور تشکیلاتی رها میکند ونام خود را به بهانه “خون شهیدان سازمان “به رجوی واگذار میکند و برای رجوی به گفته چندین تن از زنان رها شده از بند دروغ وفریب و نیرنگ ر جوی همسریابی بین اعضای زن سازمان مجاهدین میپرداخته است.

او میخواهد خود را به عنوان “زن مسلمان دمکراتیک “جا بزند در صورتیکه در پشت این چهره یک مرد فناتیک ارتجاعی مانند مسعود رجوی قرار دارد که درواقع همه سرنخها ی تحرکات وگفتار مریم رجوی را خط میدهد.مریم رجوی خود را “کلفت”و”سر سپرده” مسعود رجوی میداند.

گروه فمن در شهر کیف در امتداد کودتای نارنجی و جنگ استراتژیک بین روسیه و کشورهای غربی نیز مورد استفاده یک مرد است بنام ویکتور سوباتسکی که خود را “پدر معنوی “گروه فمینیستی میداند:

حال، «اوکراین یک فاحشه‌خانه نیست» تصویر تاریکی از سویاتسکی نمایش می‌دهد.کارگردان استرالیایی، در این مستند، ضمن اذعان به قدرت سازماندهی سویاتسکی، خاطرنشان می‌کند که او به شکل بی‌رحمانه‌ای بر زنان فمن سیطره دارد؛ آن‌ها را تحقیر می‌کند و «فاحشه» صدا می‌زند.

سویاتسکی در بخشی از فیلم می‌گوید: «زنان ضعیف هستند. آن‌ها زود تسلیم می‌شوند. بی‌جرات و بی‌دقت هستند. این‌ها در کنار خیلی عوامل دیگر باعث می‌شود که نتوانند یک فعال سیاسی باشند.»

کیتی گرین، در فیلمش می‌گوید سویاتسکی، دختران جذاب را برای شرکت در تظاهرات برهنه، دست‌چین می‌کرد چرا که معتقد بود «دختران زیبا هستند که می‌توانند صفحات اول روزنامه‌ها را تسخیر کنند».

اینا شوکنچو در بخش دیگری از این مستند می‌گوید که گروه فمن، هیچ‌گاه سعی نکرد که تاثیر سویاتسکی بر خود را پنهان کند. او و سایر اعضا، داوطلبانه درباره‌ی این موضوع در فیلم سخن گفته‌اند. از جمله یکی از اعضا، رابطه‌ی دختران با سویاتسکی را به سندروم استکهلم تشبیه می‌کند. جایی که گروگان‌ها به گروگان‌گیر وابسته می‌شوند.

شوچنکو با بیان این‌که این مرد برای مدتی کنترل گروه را در دست داشته، می‌گوید که معتقد است که نقش سویاتسکی در موفقیت‌های گروه این بوده که اعضا را در مقابل رسوم مردسالارانه مقاوم کرده است.

او هم‌چنین ابراز امیدواری می‌کند که حضور ارعاب‌آمیز سویاتسکی در «اوکراین یک فاحشه‌خانه نیست»، و رها شدن پایانی اعضای گروه، به زنان در سراسر جهان کمک کند تا شأن و جایگاه خود را دوباره به دست آورند.

منبع؛ فراخوان مستقل برای خروج انسانی ساکنین لیبرتی از عراق

ادامه فریبکاری ها و دسیسه های رجوی

در خصوص نشست اخیر رجوی با ساکنان لیبرتی: رجوی هرگز دست از فریب و دسیسه بر نمی دارد

آینده مجاهدین خلق پس از عراق


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:

شباهتهای باندرجوی، گروه فمن ! ماهیت ادا و اطوارهای مریم رجوی در روز جهانی زن

ایران دیدبان، هشتم مارس 2014: …  اینها تمام مشابهت هایی است که بین دار و دسته رجوی و زنان فیمن وجود دارد، رجوی نیز زنان عضو مجاهدین را را ذاتاً زنان نابکاری می داند که ایدئولوژی او توانسته است آنها را پاک سازد و او توانسته به آنها جرأت بدهد که در عرصه سیاسی عرض اندام کنند، مریم رجوی نیز هیچگاه پنهان نمی ساز�

به ‌بهانه ۸ مارس روز جهانی زن. سرنوشت غم‌انگیز زنان در گروهک تروریستی منافقین  (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

حسین سلیمی، بنیاد هابیلیان، هشتم مارس 2014: …  بی پایه بودن ادعاهای این گروه در دفاع از حقوق زنان آنجا به خوبی اثبات می شود که بدانیم این گروهک ضد حقوق زنان که همیشه داعیه حمایت از حقوق‌بشر و زنان را داشته و دارد! ۱۷۱ زن را ترور کرده و به خاک‌وخون کشیده است. عنوان‌های زیر تیترهای مطالبی است که در چند سال گذشته توسط افراد مختلف

مریم رجوی  و دکانی به نام روز زن

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، هشتم مارس 2014: … جنابعالي كه در سخنراني هاي هرساله دم از حقوق زنان مي زنيد و الي آخر… چرا بيش از هزار زن نگونبخت را بيش از سي سال در جهنم عراق حبس كرده ايد و از تمامي امكانات دنياي امروزي منع كرده ايد؟ تمامي آنها نه دسترسي به تلفن براي ارتباط با خانواده دارند

شاه بازی مسعود و مریم رجوی (دست مریزاد آقای مسعود خدابنده! )

مریم رجوی ملکهمحمد مرادی، ایران دیدبان، چهارم مارس ۲۰۱۴: … حقیقتاً بایستی به شجاعت آقای مسعود خدابنده در صراحت افشای ابعاد حیرت آوری از عقده های زوج رجوی و اشرافیت حاکم بر منش و رفتار آنان، درود فرستاد و به ایشان دست مریزاد گفت. این اقدام ایشان کاری است سترگ که نشان می دهد چه جانورانی بر