زنان در فرقه رجوی (+ تبریک روز زن به بانوان تحت ستم در فرقه رجوی)

زنان در فرقه رجوی (+ تبریک روز زن به بانوان تحت ستم در فرقه رجوی)

مریم رجوی و خودسوزی های سال 2003عاطفه نادعلیان و سیروس غضنفری، انجمن نجات، مراکز تهران و آذربایجان شرقی، چهارم مارس 2016:…  مجاهدین خلق که در مورد ظهور داعش در عراق با بکار بردن توصیف هایی همچون «حرکت مسلحانه انقلابیون عراقی علیه نوری مالکی» و «انقلابیون مسلمان» اظهار شادمانی و همبستگی کرده بودند، اکنون نیز با شادمانی گردان های زنان داعش را که کارشان جهاد نکاح است زنان انقلابی می خوانند و این در حالی است که … 

مریم رجوی روز زن مجاهدین خلقروز جعلی زن در ویترین مردانه مریم رجوی (از جعل تاریخ تا توهین به زنان ایرانی)

زهرا سادات میرباقریبمناسبت ۸ مارس (روز جهانی زن) و خشونت طلبی های مریم رجوی

عاطفه نادعلیان، انجمن نجات، مرکز تهران، چهارم مارس 2016:
لینک به منبع

زنان در فرقه رجوی

فرقه ها برای جذب اعضا شیوه های مختلفی دارند و سرکردگان و عضویابان فرقه ها روش هایی خاص برای هر یک از گروه های مختلف جامعه دارند. زنان یکی از گروه های اجتماعی است که مورد توجه فرقه ها برای عضوگیری می باشد. بعضی از فرقه ها از شرایط روحی و عاطفی زنان سوءاستفاده می کنند و این شرایط را فرصتی مناسب برای وابستگی های فرقه ای می دانند و از آن ها به عنوان “قلاب و عضویاب” نیز استفاده کرده اند.

آمار سوءاستفاده از زنان در فرقه ها بسیار بالا است. فرقه هایی از زنان به عنوان طعمه برای به دام انداختن مردان بوالهوس و فاسد بهره برده اند. همچنین با معرفی خود به عنوان طرفدار زنان، افرادی را از این طریق جذب می کنند و برای جذب سایر افراد نیز از زنان استفاده ابزاری می نمایند. از جمله فرقه ای نوظهور مبتنی برآیین هندو به نام “برهماکو ماریس” که در این فرقه کنترل مردان در دست زنان است. این فرقه یکی از افراطی ترین فرقه ها در زمینه حمایت از تجرد و بی همسری است. در فرقه ی “اوشو” که بر پایه ی رواج بی ضابطه آزادی های جنسی بنا شده، و از خانواده ستیز ترین فرقه هاست، زنان پست های زیادی از تشکیلات فرقه را بر عهده دارند. به کارگیری زنان در پست های مهم فرقه ها به دلیل ارج نهادن به زنان نیست بلکه برای ایجاد جذابیت های دروغین و معرفی خود به عنوان گروه حامی زنان می باشد.

در فرقه جونز تاون به رهبری جیم جونز در سال 1978 کنترل رهبر فرقه بر اعضا به نحوی بود که تمامی پیروانش نوشیدنی حاوی سیانور را به فرمان او سر کشیدند. همچنین او از پیروانش خواست تا شریک زندگی خود را عوض کنند و سپس به عقیم سازی تن بدهند.

صداقت افراطی و زود باوری در خصوص برخی زنان و آسیب های اجتماعی و مشکلات روحی و روانی سبب جذب آنان در فرقه ها بوده است. همچنین روحیه عاطفی بیش از حد، اطاعت پذیری و استعداد مریدی در زنان است که آنان را طعمه فرقه ها قرار می دهد. رها کردن خانواده، ظلم به فرزندان، بی اعتنایی به نزدیکان و سایر موارد از تبعات عضویت زنان در فرقه هاست.

در فرقه رجوی زنان همچون ربات مجری فرامین و اوامر سرکرده فرقه هستند. به قدری از زنان کار می کشند که دیگر توان و مجالی برای اندیشیدن به خود، خانواده و آینده ندارند. اکثریت زنان این فرقه گرفتار بیماری های جسمی و روحی هستند. در فرقه رجوی زنان بیش از همه مورد ظلم و ستم قرار گرفته اند و حقوق طبیعی و فطری آنها پایمال شده است و از کلیه حقوق مدنی خود محروم شده اند. گاه در اثر شدیدترین سرکوب های تشکیلاتی و ابتلا به یاس و ناامیدی حسب دستور سرکرده فرقه اقدام به خودکشی و خودسوزی کرده اند. زنانی در فرقه رجوی ارتقای تشکیلاتی یافته و مورد توجه قرار گرفته اند که وفاداری و تسلیم بودن خود در برابر سرکرده ی فرقه را ثابت نموده اند. زنان در صورت اعتراض یا انتقاد تحت فشار های تشکیلاتی شدید قرار گرفته و یا به طرق مختلف کشته شده اند. در این فرقه زنان متاهل را مجبور به طلاق های تشکیلاتی نموده اند و احساسات مادری آن ها را سرکوب کرده اند و زنان را از ملاقات با فرزندان و بستگانشان محروم نموده اند. زنان ملزم به رعایت پوشش نظامی هستند و امکان استفاده از وسایل ارتباطی را ندارند.

به عقیده دانشمندان یک از شرایطی که فرد را در برابر گرفتار شدن در یک فرقه مخرب کنترل ذهن آسیب پذیر می سازد از دست دادن حس اعتماد به نفس و نیاز به تکیه کردن بر فرد دیگر به صورت مطلق است. نیاز به هدایت در هر انسانی امری طبیعی و لازم است اما وقتی این نیاز به هر دلیل مطلق میشود و حریم شخصی کاملا از بین می رود و انسان یک نفر دیگر را به جای خدا می نشاند، فرد در برابر سوء استفاده شیادان بی دفاع میگردد. این حس معمولا در زنان قوی تر است و پتانسیل وابسته شدن بیشتری دارند و به راحتی دست از وابستگی خود بر نمی دارند به همین دلیل زنان بیشتر از مردان در برابر فرقه ها آسیب پذیر هستند و نجات آنان هم به مراتب مشکل تر است. رهبران فرقه ای از جمله مسعود رجوی که به این خصیصه آگاهی دارند روی زنان سرمایه گذاری بیشتری می کنند.

در تمامی فرقه ها جدا شدن زنان به مراتب سخت تر از جدا شدن مردان است چرا که برای جدا شدن از یک فرقه میزانی از شجاعت و اعتماد به نفس و البته ریسک پذیری نیاز است و فرد در واقع از نظر خودش تهدید و خطر بالائی را می پذیرد. ریسک پذیری در زنان خیلی پائین تر از مردان است و به همین دلیل اساسا مردان در جنگ ها خصوصا در خطوط مقدم شرکت میکنند. زنان در قدم گذاشتن در جای ناشناخته و قطع روابط عاطفی به مراتب محتاط ترند و به راحتی در شرایط محیطی خود تغییر ایجاد نمی کنند.

در خیلی از موارد رهبران فرقه ها که خود مرد بوده اند مسئولین فرقه خود را تماما از زنان انتخاب کرده اند زیرا به آنان اعتماد بیشتری داشته اند و مطمئن بوده اند که رهبری آنان را به چالش نمی کشند. زنان کمتر اعتراض می کنند و وقتی وابسته می شوند به راحتی جدا نمی شوند و همچنین کمتر در مقابل رهبر فرقه می ایستند و به او اعتراض می کنند یا موقعیت او را تهدید مینمایند.

مجاهدین خلق که در مورد ظهور داعش در عراق با بکار بردن توصیف هایی همچون «حرکت مسلحانه انقلابیون عراقی علیه نوری مالکی» و «انقلابیون مسلمان» اظهار شادمانی و همبستگی کرده بودند، اکنون نیز با شادمانی گردان های زنان داعش را که کارشان جهاد نکاح است زنان انقلابی می خوانند و این در حالی است که مجاهدین خلق هیچگاه از شیر زنان کرد و ایزدی که علیه داعشی ها قهرمانانه می جنگند و ترس در دل تکفیری ها انداخته اند نامی نمی برند.

سازمان مجاهدین خلق و شخص مسعود رجوی داعیه برابری زن و مرد دارند و حتی در تبلیغاتشان به تبعیض مثبت برای زنان برای رفع نابرابری ها اشاره می کنند اما در عمل در داخل سازمان زنان استثمار مضاعف می شوند.

بر اساس تئوری انقلاب ایدئولوژیک، زنان در تشکیلات مجاهدین خلق به عنوان نوامیس رهبری تلقی می شوند و همین امر موجب شده که فشار و کنترل به مراتب بالاتری بر آنان در مقایسه با مردان اعمال شود. زن قبل از اینکه ناموس کسی باشد یک انسان آزاد است و این هرگز در فرقه رجوی به رسمیت شناخته نمی شود. همه اعضا در سازمان مجاهدین خلق استثمار می شوند اما زنان به دلیل اینکه حساسیت بالائی روی آنها هست به طور مضاعف استثمار می گردند. همچنین آسیب های روحی و روانی که بر زنان وارد می شود به مراتب بیشتر است و تبعات آن بعد از جداشدن هم خیلی بیشتر می گردد.

سال هاست که فرقه رجوی ادعای طرفداری از حقوق زنان را دارد و می گوید که در سازمان مجاهدین خلق زنان در پست های بسیار مهمی گماشته شده اند و فریاد برمی آورد که زنان در جمهوری اسلامی آزادی ندارند ودچار محدودیت های فراوانی هستند.

واقعیت اینست که زنان قربانی شده فرقه رجوی که اینک در عراق و آلبانی می باشند در واقع مردگان متحرکی بیش نیستند و از تمامی مواهب زندگی بی بهره اند و حتی حق تصمیم گیری در مورد زندگیشان را ندارند.

مریم رجوی همه ساله به مناسبت 8 مارس روز جهانی زن پیام می دهد و برنامه های متعددی برگزار می کند اما فرقه ای که در سه دهه گذشته به اعضای زن خود رحم نکرده و آنان را به طور مضاعف استثمار نموده چگونه می تواند روز جهانی زن را پاس بدارد.

عاطفه نادعلیان

سیروس غضنفری، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، چهارم مارس 2016:
لینک به منبع

روز زن به بانوان ستمدیده ی دراسارات فرقه رجوی مبارک باد !

درسازمان مجاهدین آزادی زن به این معنی که دربین مردم وجود دارد نیست بلکه با فریب ونیرنگ با نام های انقلاب مریم ، آزادی زن ، زن رها شده شورای رهبری ، مسئله آزادی زن را اینطور به خورد این مظلومین ومردم میدهند!

امروز هم آن ها را به نام شورای مرکزی سازمان جا میزنند ولی افسوس که کسی خبردار از وضعیت آن زن ها نیست ونمیداند که سالها دراسارات تشکیلات فرقه رجوی با انواع سوء استفاده های جنسی وفیزیکی مواجه بوده اند.

امروز ما جدا شده ها باید از فرقه زن ستیز و ضد بشری رجوی ادعای طلب کنیم و به بانوان رها شده ازاین باند کمک کنیم تا صدا ی آن مظلوم های گرفتار را به گوش جهانیان برسانند.

خوشبختانه با تلاش خانم های رها شده از این فرقه انجمن زنان تشکیل یافت که باید به آنها درود فرستاد و دراین راستا ازآنها خواهش کرد که به یاری دوستان کماکان دربند خود بشتابند.

رجوی درآن حصار با نام انقلاب مریم ، که سمبل یک ازدواج غیر اخلاقی بود ، فساد را در درون تشکیلات رشد داد وثمره آن بعداز گذشت چند سال از ان انقلاب کذائی روشن شد و معلوم گردید که روی کارآوردن زن دردرون تشکیلات وسینه چاک کردن دربیرون تشکیلات به نام آزادی زن برای چه بوده است .

ما امروز به این نتیجه رسیدیم که باید پیش از این برای دفاع از این زنها برمی خواستیم تا امروز شاهد فاجعه ای به این بزرگی نباشیم .

مسعودخان در آن روزگار که دست به بهره کشی از زنها می زد، مشغول رقص رهایی با کمک همسر معشوقه گونه خود (مریم ) درقرارگاه ها بود فکر این جا را نکرده بود که اشرف یک روز به این حال وهوا بیفتید و این را هم باور نداشت ، که یک روز صدام و حکومتش سرنگون شود و بعد از آن دستش رو شود به همین خاطر هم بود که دست به این جنایات ناموسی زده بود!

آزادی زن که رجوی آن را به رخ همه می کشید دراصل تمام مسئولان مرد را با زنها جابجا کرد تا به هدفی دست یابد که بتواند فقط با زنان بصورت مستقیم وبدون حضور مردان رابطه داشته باشد و البته مسئول تدارکات این برنامه ها هم مریم باشد تا کسی شک نکند که مسعود رجوی دنبال چه هدفی است ، چون مریم هم ازاین امتحان خوب عبور کرده بود وخیلی خوب فهمیده بود که مسعود رجوی از او چه می خواهد و مسعود هم فهمیده بود که مریم او را درک می کند به همین خاطر همسر بهترین دوست خود را درسازمان سه طلاقه کرد و بعد با او ازدواج کرد و سر پوشی به نام انقلاب مریم بر آن گذاشت . مریم قجر آتش بیار معرکه شد ومسعود بیان می کرد باید مثل مریم شوید وزنان نگون بخت هم باور کردند و رقص رهایی بوجود آمد و برای سرپوش گذاشتن بر آن، درجه عضویت در شورای مرکزی به آنها داد!! ( دراین مورد به روایت مربوط به محمدعلی شاه قاجار و نوجوان خوش برورویی بنام مناف که یک شبه سرتیپ شد توجه گردد). واین یک بازی سیاسی وفریبنده رجوی می باشد که این مرد شیطان صفت برای خود داستان سرایی با این نوع شعارهای فریبند می دهد تا بگوید من آزادی زنها را رعایت کردم اما از همان زن ها دردوران اشرف سربه نیست ها وخود کشی ها صورت گرفت اگر آزادی واقعی بود آنها الان می باید درآن تشکیلات حضور داشتند .

دراین خصوص ، من از انجمن حمایت زنان درخواست دارم که مسله خودزنی آلان محمدی و… را دردادگاه بین اللملی مطرح سازد چرا که او هم قربانی این نوع جنایت شده است.

درپست های قرارگاه ما هیچ موقع سلاح مسلح نداشتیم که نگهبان بتواند با خارج کردن ضامن شلیک کند.

نفرموجود درکنار او بهترین گزینه برای کمک به این دادگاه است وباید نام او را به سازمان ملل داد تا زمان دادگاه ازاو حفاظت شود وگر نه ایشان را نیز سران فرقه سربه نیست خواهند کرد.

بلی آلان محمدی نوجوان هم قربانی هوس رانی های رجوی شده است !

سیروس غضنفری

مریم رجوی و خودسوزی های سال 2003هشتم مارس روز جهانی زن یادواره ی تمام زنان مظلوم دنیاست

به یاد آلان محمدی و مرجان اکبری دوجوان معترضی که بوسیله جلادان فرقه رجوی به قتل رسیدند

تعدادی از زنان نجات یافته از فرقه رجوی مجاهدین خلقنامه سرگشاده به خانم ها سوزانا کلاین و کارولاین هاوارت، خیریه “زنان در جهان”

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=11733

در خصوص مستند “فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه” 

برای دخترم سمیه محمدیعاطفه نادعلیان، انجمن نجات، مرکز تهران، دوم ژوئیه ۲۰۱۴: … امید است در ساختن فیلم ها و مستند هایی از این گونه همت بیشتری شود. از صدا و سیمای جمهوری اسلامی و تهیه کنندگان و کارگران این مجموعه کمال تشکر را دارم و درخواست میکنم به این کار و روشنگری در خصوص فرقه های مخرب بخصوص فرقه رجوی، که خانواده های بسیاری را دردمند نموده است، ادامه دهند. همچنین از انجمن نجات درخواست دارم تا …

لیبرتی، اردوگاهی فراموش شده (مصاحبه با عبدالکریم لاهیجی و ایرج مصداقی)

لینک به منبع

در خصوص مستند “فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه”

برای دخترم سمیه محمدیمستندی با عنوان “فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه” به کارگردانی مصطفی پایه شناس در مورد خانم سمیه محمدی و خانوادۀ رنج کشیده ایشان از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید که بسیار غم انگیز و در عین حال تأثیر گذار و آموزنده بود. شجاعت کارگردان و مسئولین سیما در پرداختن به مسائل بسیار مبرم و حیاتی که در گذشته از ورود به آنها اجتناب میشد قابل تحسین است.

این مستند بسیاری از حقایق مربوط به مناسبات فرقه ای در درون سازمان مجاهدین خلق را به صراحت بیان می کند و عمق فاجعه اسارت ذهنی اعضا را آشکار می سازد. این برنامه هشداری به همه جوانان و خانواده های ایرانی است که نسبت به فرقۀ رجوی و سایر فرقه های مخرب پیرامون ما هوشیار باشند و فریب شعارهای آزادی خواهانه آنها را نخورند و به وابستگی روانی و سرسپردگی ذهنی فرقه های عصر حاضر توجه داشته باشند.

تهیه کنندگان این مستند با درایت و دانش کافی، تلاش نموده اند اندکی از درد و رنج خانوادۀ محمدی، و سایر خانواده هایی که فرزندانشان اسیر این فرقه هستند، را به تصویر بکشند. به نظر من تأثیر عمومی این مستند از کتاب های بسیاری که در این زمینه نگاشته شده بیشتر است. تجربه فرقه رجوی برای ملت ایران بسیار گران تمام شد و بهای گزافی طلبید؛ از این تجربه باید به نحو احسن برای هوشیاری نسل های آینده بهره برد.

امید است در ساختن فیلم ها و مستند هایی از این گونه همت بیشتری شود. از صدا و سیمای جمهوری اسلامی و تهیه کنندگان و کارگران این مجموعه کمال تشکر را دارم و درخواست میکنم به این کار و روشنگری در خصوص فرقه های مخرب بخصوص فرقه رجوی، که خانواده های بسیاری را دردمند نموده است، ادامه دهند.

همچنین از انجمن نجات درخواست دارم تا سی دی این مستند را تکثیر نموده و به صورت گسترده در اختیار جوانان و خانواده ها قرار دهد تا مانع از به دام افتادن افراد دیگر شوند. همیشه گفته میشود که پیشگیری بهتر از درمان است. انجمن نجات تلاش میکند تا اسرای ذهنی رجوی را نجات دهد، اما مهمتر آنست که کسانی که پتانسیل گرفتار شدن در فرقه رجوی دارند را از این دام برهاند.

با تشکر و با آرزوی نابودی فرقه های مخرب

عاطفه نادعلیان

فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه
An Unfinished documentary for my daughter – Trapped in Rajavi cult, Mojahedin Khalq


https://youtu.be/CEb5-ZBuk4k

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=24023

زندانیان سیاسی مرید رجوی (متعهد به سرنگونی) و روز جهانی زن

 انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، دوم مارس ۲۰۱۶:…  شما همینکه ازرجوی ضد بشر- که این بشر شامل زنان ومردان است- حمایت بی قید وشرطی میکنید، عملا صلاحیت خود را برای تبریک گفتن به زنان ازدست داده اید! دیگر اینکه اگر واقعا؟! میخواهید به زنان اسیر لیبرتی کمک کنید، به سازمان های حقوق بشری و دولت عراق فشار بیآورید که: اولا این خواهران نگون بخت وبی یار ویاور ما را ازقید عملیات جاری و… رها سازند … 

زنان نجات یافته از فرقه رجوی مجاهدین خلقاهمیت جدایی زنان از فرقه رجوی

گزارش کمپ لیبرتی 1بمناسبت ۸ مارس (روز جهانی زن) و خشونت طلبی های مریم رجوی

لینک به منبع

زندانیان سیاسی مرید رجوی (متعهد به سرنگونی) و روز جهانی زن

البته روز جهانی زن ، بعنوان یک روز معتبر تا حدودی درتمامی جهان برسمیت شناخته شده وجریانات سیاسی و… مجبور به موضعگیری حمایت آمیز ازاین روز و بزرگداشت مقام بزرگ زن- بعنوان مادران جامعه ی بشری- هستند!

بااند رجوی نیز با یکی از نام های مستعار خود ” اتحاد زندانیان سیاسی متعهد به سرنگونی ” بیانیه ای صادر کرده ورسانه های رجوی منتشر کرده که ای کاش نفع خود رادرنظر میگرفت و نمیگذاشت که مناسبات موجود بازنان تشکیلاتش ، به یادها بیافتد !

باند رجوی چنانکه مرسوم است ، این بار نیز دوراندیشی وتحلیل سود و زیان نکرد!

در قسمتی ازاین بیانیه که طبق معمول زودتر از تمامی جریانات صادر شد تا ” آی دزد، آی دزدی” گفته شود- یعنی ما درسرکوب حقوق زن دستی نداریم- آمده است:

” …خوشبختانه ما در این برهه زمانی از خط فکری و مقاومتی حمایت میکنیم که رهبری آن را یک زن بعهده گرفته است . بینش وی بجای سرکوب و خاموش کردن زنان همیشه در قوی کردن و بارور کردن خلاقیتها و تواناییهای زنان این جنبش بوده است و همیشه بر این باور بوده که ” زنان فاتحان فردایند ”.

این زن چیزی ازخود ندارد و اعتبارش راازمشاطه گری وحرمسراداری مسعود رجوی کسب کرده و وای برحال زنانی که مریم رجوی مدافع حقوق آنها باشد!

اینکه مریم خانم چه باروری هایی درزنان تحت اسارت جنسی وفیزیکی رجوی بوجود آورده ، برکسی روشن نیست و مطلعین قضیه برعکس این ادعا، میدانند که این زنان اسیر، ازحق صیانت فرزندان خود محروم شده و ضمن انجام کارهای سخت فیزیکی وکمک به رجوی برای سرکوب دوستان وهم رده های سابق اش ، به برده ی جنسی هم تبدیل شدند و این خلاقیت نیست ونکبت است!

اعمال رجوی درارتباط بازنان، از کارهای سلاطین عربستان هم ضد بشری وارتجاعی تر است ، بنابراین چه جای منت گذاشتن وبیانیه دادن باقی گذاشته وآیا این کار شما شرمگینانه و مزورانه نیست؟!

دگر باره بخوانیم:

” او به درستی از ۳۰ سال پیش به نقش زنان در مقاومت و مبارزه پی برده و شروع به تغییرات در رهبری مقاومت کرده و اوست که بارها و بارها به جهان از خطر بزرگ بنیادگرایی هشدار داده است ” .

البته کار او در اجرای تام وتمام فرمان رجوی درقلع وقمع تمامی اعضای قدیمی سازمان ازیک طرف و برآورد کردن امیال شهوانی خود ازیک طرف ، حرف نداشت!

اما به آن سوی قضیه دراین فرقه ابدا توجه نمیشود که چرا باید برای ارتقای زنان؟؟!! مردان قلع وقمع گردند؟!

آیا کنار گذاشتن مردان ازامور وعدم توجه به لیاقت وشایستگی های سیاسی- اجتماعی آنها- کمک به آزادی زنان است؟؟!!

مریم کمک به برقراری آن نوع از شورای رهبری کرد که مردی درآنجا حضور نداشته باشد وخلوتگه مسعود اورا برهم نزند!

تو گویی که یک سازمان سیاسی تیول یک فرد شهوتران و ملک ویلای اختصاصی اوست!!

در پایان بیانیه میخوانیم:

” …اتحاد زندانیان سیاسی متعهد به سرنگونی که بخشی از آن را زنان شکنجه شده زندانی تشکیل میدهند ،اعلام می‌‌دارد در دوران ایلغار رژیم آخوندی گرامی‌ داشت روز جهانی‌ زن در میهن اسیر ما در حمایت تمام عیار از هزار زن مجاهد خلق مستقر در رزمگاه لیبرتی تجلی پیدا می‌کند غیر از این هر چه هست شعر و شعاری است که بصورت متاع در بازارهای کنفرانس و سمینار به نمایش گذاشته میشود .ما همچنین براین باوریم که احقاق حقوق بر باد رفته زنان در ایران جز با سرنگونی این رژیم زن ستیز میسر نمی‌باشد “.

شما همینکه ازرجوی ضد بشر- که این بشر شامل زنان ومردان است- حمایت بی قید وشرطی میکنید، عملا صلاحیت خود را برای تبریک گفتن به زنان ازدست داده اید!
دیگر اینکه اگر واقعا؟! میخواهید به زنان اسیر لیبرتی کمک کنید، به سازمان های حقوق بشری و دولت عراق فشار بیآورید که:

اولا این خواهران نگون بخت وبی یار ویاور ما را ازقید عملیات جاری و… رها سازند.

ثانیا به آنها اجازه ی تفکر ومطالعه ی آزاد داده شود.

ثالثا آنها قادر باشند که با دنیای خارج- ودر راس همه ی آنها با خانواده های خود- ارتباط معقول وکنترل نشده ای داشته باشند.

ورابعا برای حفظ جان آنها ، کمک کنید که به کشورهای ثالث منتقل شوند!

درکنار این اقدامات – بسته به قدرت واعتبارو جسارت؟! خود- به درگاه رجوی استغاثه نمایید ویا فی المثل از مراد خود انتقاد کرده و مجبور به گزارش عملکردش کنید!

وحید

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16935

تشکیل حرمسرا و نمایش ۸ مارس مریم رجوی 

حامد صرافپور، پنجم مارس ۲۰۱۵:… باز هم هشتم مارس روز جهانی زنان فرا رسید و نمایش های مضحک مریم رجوی آغاز گردید تا خود را مدافع حقوق زنان جا بزند و با اشک ریختن برای زنان داخل ایران، مروج آشوب و بلوا گردد. بگذریم که این زن جنگ افروز و سرکوبگر (که یک قلم، مثله کردن صد زن مجاهد، تشکیل حرمسرا برای مسعود رجوی و قتل چندین زن را در پرونده سیاه خود داشته و تعدادی زن و …

مریم رجوی، حجاب اجباریBehind the deceptive face of Maryam Rajavi’s Women’s Day meeting in Berlin

لینک به منبع (صفحه فیسبوک)

تشکیل حرمسرا و نمایش ۸ مارس مریم رجوی

باز هم هشتم مارس روز جهانی زنان فرا رسید و نمایش های مضحک مریم رجوی آغاز گردید تا خود را مدافع حقوق زنان جا بزند و با اشک ریختن برای زنان داخل ایران، مروج آشوب و بلوا گردد. بگذریم که این زن جنگ افروز و سرکوبگر (که یک قلم، مثله کردن صد زن مجاهد، تشکیل حرمسرا برای مسعود رجوی و قتل چندین زن را در پرونده سیاه خود داشته و تعدادی زن و دختر را هم به خودسوزی و خودکشی کشانیده) هیچ پایگاه اجتماعی در داخل ایران ندارد و دچار ریزش شدید هواداران خارج کشوری هم گردیده، هرگز نخواهد توانست با چنین نمایش هایی به مردم فریبی مشغول شود، اما طبعاً هنوز کسانی هستند که در خارج ایران با هر شعر و شعاری مجذوب شده و در دام می افتند. همچنانکه تعدادی از اروپائیان هم که هنوز از ماهیت فرقه ای (و ضدزن) او مطلع نیستند در این باتلاق گرفتار می شوند. به همین علت می بایستی هموطنان عزیز در شهرهای مختلف اروپایی و آمریکایی، چهره اصلی این بانوی قاتل زنان را در انظار خارجیان آشکار سازند تا بیش از این نتواند با برانگیختن احساسات آنان، زمینه را برای کشتار و سرکوب زنان بازمانده در لیبرتی مهیا سازد و همچنین موفق نشود به اسارت زنان در قرارگاه های آلبانی و اورسوراواز ادامه دهد.

هشت مارس روز زن مریم رجوی

یادآور می شوم که برخی از زنان عضو سابق مجاهدین، ده ها و صدها فقره از جنایات مریم رجوی و چند زن ارشد شورای رهبری این فرقه را افشا نموده و باعث رسوایی جهانی آنها شده اند که می توان به نمونه های متعددی که خانمها: بتول سلطانی، زهرا معینی، نسرین ابراهیمی، مریم سنجابی، زهرا میرباقری، حمیرا محمدنژاد و… مطرح نموده اند اشاره کرد.

در این میان می توان به افشای: “صدها نمونه عقد اجباری زنان با مسعود رجوی در حرمسرای بدیع زادگان، صد فقره بیرون آوردن رحم و تخمدان زنان، قتل مشکوک چندین زن و دختر مجاهد که در ادامه نام آنها آورده خواهد شد، وادار کردن زنانی چون صدیقه مجاوری و ندا حسنی به خودسوزی جهت نجات مریم قجر، تهدید به قتل زنان معترض در داخل تشکیلات و همچنین در آشکارترین نمونه می توان به توهین های چاله میدانی و لمپنیزم مسعود رجوی و چماقداران وی به خانم عاطفه اقبال” اشاره نمود.

می باید با یاد و خاطره زنان معترضی چون مینو فتحعلی، مهری موسوی، مرجان اکبری، هما بشردوست، آلان محمدی،‌ معصومه غیبی پور و… از مریم قجرعضدانلو بخواهیم به این نمایش های مسخره پایان داده و نگران حال صدها زن مجاهدی باشد که در لیبرتی اسیر سیاست های جنایتکارانه مسعود رجوی گشته اند و هر روز به اشکال مختلف به دلیل فشارهای روحی جان خود را از دست می دهند.

مریم رجوی روز جهانی زن هشت مارس

مریم رجوی باید به این سرکوب ها خاتمه دهد و جلوی تلاش های سازمان ملل جهت انتقال سریع زنان مجاهد از عراق به کشورهای اروپایی سنگ اندازی نکند. بازی های مختلفی که وی در این رابطه براه می اندازد دیگر هیچ کسی را فریب نمی دهد و ما مصرانه از سازمان های حقوق بشری و مدافع زنان خواستاریم که مریم قجر را برای اینهمه جنایت علیه زنان و علیه بشریت، محکوم نموده و خواستار رسیدگی به این وضع شوند.

در همین رابطه، از خانم ها شادی صدر، شیرین عبادی، مسیح علینژاد، فریبا داوودی مقدم، نازنین افشین جم (و آنهایی که مسئله حقوق بشر و حقوق زنان را به عنوان یک وسیله امر معاش قرار داده اند) درخواست دارم همچنان که نگران حقوق زنان در داخل ایران هستند، نگران حقوق صدها زن اسیر در فرقه رجوی که زیر شدیدترین سرکوب ها قرار داشته و جان شان در خطر است نیز باشند و بدانند که آنها هم “زن” و “ایرانی” هستند. اگر زنان هموطن ما در داخل ایران این توان را دارند که صدای خود را به گوش همگان برسانند، زنان مجاهد همین امکان را هم ندارند و در زیر یکی از وحشیانه ترین سرکوب های تاریخ میهنمان قرار داشته و صدایشان به طور مستقیم به گوش کسی نمی رسد. مریم قجرعضدانلو که خود را قیم آنان می داند، به هیچیک از زنان تشکیلات اجازه تماس با بیرون از مناسبات را نداده و نمی دهد جز اینکه یکی از سرسپردگان تمام عیار خودش بوده باشد.

اگر این خانم ها “به بهانه ایرانی بودن” نگران هزاران زن کرد ایزدی اسیر شده در دست داعش نبودند، اگر نگران وضعیت زنان در عربستان نیستند، اگر نگران حقوق زنان در فلسطین اشغالی نیستند، بدانند که “زنان اسیر در فرقه رجوی” همگی “ایرانی” بوده و نیازمند کمک می باشند، و مسبب اصلی همه جنایت هایی که علیه آنها صورت گرفته کسی جز “مریم قجرعضدانلو”‌ که براحتی در اروپا تردد دارد نیست. اگر این خانم ها از اعدام یک زن که (درست یا نادرست) به جرم قتل اعدام می شود در تب و تاب می افتند و همه رسانه های غربی را از موج محکومیت خود پر می کنند، لطف کرده و بخاطر آن صدها زن اسیر در عراق نیز حداقل یکبار این بانوی ترور و سرکوب را محکوم نمایید (مریم رجوی هم هرگز نگران زنان عربستانی، ایزدی و فلسطینی نبود چرا که خود را با داعش، ملک عبدالله و نتانیاهو همسو و همپیمان می دید).

مریم رجوی روز جهانی زن هشت مارس

با درود به همه زنانی که بخاطر رفع تبعیض ها و در مسیر رهایی جهان از چنگال استعمار و استثمار (در هر نوع آن)، دمی آرامش نداشته و برای رسیدن به حقوق انسانی خویش رنج های زیادی را بر خود هموار ساخته اند… و با درود به همه مردانی که زنان را در این مسیر پرتلاش تنها نگذاشته و نمی گذارند… روز زن بر همگان خجسته باد!

حامد صرافپور

۴ مارس ۲۰۱۵

***

 همچنین:

خیمه شب بازی فرقه تروریستی رجوی تحت عنوان روز جهانی زن در پاریس

غفور فتاحیان، پیوند رهایی، بیست و هشتم فوریه 2016:… دستگاه مافیای رجوی برای خودنمایی و روحیه دادن به نیروهای وا رفتۀ خود و تبلیغات بیرونی با هزینه های سرسام آور که بخش عظیمی از آن توسط سرویسهای امنیتی سعودی تآمین می شود یک خیمه شب بازی در پاریس به را ه انداخته است که نفرات شرکت کننده در آن از کشورهای عربی
Davood_Baghervand_Arshadداوود باقروند ارشد، سایت نه به فرقه ها و تروریسم، بیست و هفتم فوریه 2016:…  هموطنان خانم مریم رجوی مدیر حرمسرای آقای مسعود رجوی روز آینده شنبه 27 فوریه 2016 در پاریس سالن گراند آرک کنفرانس زنان و آزادی زنان را برگزار میکند. از ایشان باید سوال کرد آیا در این جلسه به زنان خواهید گفت که اگر
الف. مینو سپهر، وبلاگ زنان در اسارت فرقه رجوی، نوزدهم مارس 2015:… درروز 7 مارس مریم رجوی گوزیده ی مقاومت یواشکی خودرا به برلین رساند تا درحضور 2500 نفر ازجمله تعدادی سخنران اجاره ای وشرکت کنندگان کرایه ای با آن صدای “غاز ” مانندش ” جیغ وداد ” کند _ این مراسم تحت نام ” زنان وبردباری ” برگزار گ
حسن پیرانسر، پاریس، پانزدهم مارس 2015:…  بنده به عنوان یکی از اعضای اینفرقه که ۲۰ سال را در مناسبات آن در قرارگاههای مختلف در کشور عراق سپری کرده ام از نزدیک شاهد وضعیت زنان در اینفرقه بوده ام و برای من و سایر دوستان جداشده بخصوص بانوان جدا شده از اینفرقه برپایی مراسم جهانی زن از طرف اینفرقه بسیار مشمئز کننده و ریاکارانه ج