زندانیان سیاسی مرید رجوی (متعهد به سرنگونی) و روز جهانی زن

زندانیان سیاسی مرید رجوی (متعهد به سرنگونی) و روز جهانی زن

 انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، دوم مارس 2016:…  شما همینکه ازرجوی ضد بشر- که این بشر شامل زنان ومردان است- حمایت بی قید وشرطی میکنید، عملا صلاحیت خود را برای تبریک گفتن به زنان ازدست داده اید! دیگر اینکه اگر واقعا؟! میخواهید به زنان اسیر لیبرتی کمک کنید، به سازمان های حقوق بشری و دولت عراق فشار بیآورید که: اولا این خواهران نگون بخت وبی یار ویاور ما را ازقید عملیات جاری و… رها سازند … 

زنان نجات یافته از فرقه رجوی مجاهدین خلق

اهمیت جدایی زنان از فرقه رجوی

گزارش کمپ لیبرتی 1بمناسبت ۸ مارس (روز جهانی زن) و خشونت طلبی های مریم رجوی

لینک به منبع

زندانیان سیاسی مرید رجوی (متعهد به سرنگونی) و روز جهانی زن

البته روز جهانی زن ، بعنوان یک روز معتبر تا حدودی درتمامی جهان برسمیت شناخته شده وجریانات سیاسی و… مجبور به موضعگیری حمایت آمیز ازاین روز و بزرگداشت مقام بزرگ زن- بعنوان مادران جامعه ی بشری- هستند!

بااند رجوی نیز با یکی از نام های مستعار خود ” اتحاد زندانیان سیاسی متعهد به سرنگونی ” بیانیه ای صادر کرده ورسانه های رجوی منتشر کرده که ای کاش نفع خود رادرنظر میگرفت و نمیگذاشت که مناسبات موجود بازنان تشکیلاتش ، به یادها بیافتد !

باند رجوی چنانکه مرسوم است ، این بار نیز دوراندیشی وتحلیل سود و زیان نکرد!

در قسمتی ازاین بیانیه که طبق معمول زودتر از تمامی جریانات صادر شد تا ” آی دزد، آی دزدی” گفته شود- یعنی ما درسرکوب حقوق زن دستی نداریم- آمده است:

” …خوشبختانه ما در این برهه زمانی از خط فکری و مقاومتی حمایت میکنیم که رهبری آن را یک زن بعهده گرفته است . بینش وی بجای سرکوب و خاموش کردن زنان همیشه در قوی کردن و بارور کردن خلاقیتها و تواناییهای زنان این جنبش بوده است و همیشه بر این باور بوده که ” زنان فاتحان فردایند ”.

این زن چیزی ازخود ندارد و اعتبارش راازمشاطه گری وحرمسراداری مسعود رجوی کسب کرده و وای برحال زنانی که مریم رجوی مدافع حقوق آنها باشد!

اینکه مریم خانم چه باروری هایی درزنان تحت اسارت جنسی وفیزیکی رجوی بوجود آورده ، برکسی روشن نیست و مطلعین قضیه برعکس این ادعا، میدانند که این زنان اسیر، ازحق صیانت فرزندان خود محروم شده و ضمن انجام کارهای سخت فیزیکی وکمک به رجوی برای سرکوب دوستان وهم رده های سابق اش ، به برده ی جنسی هم تبدیل شدند و این خلاقیت نیست ونکبت است!

اعمال رجوی درارتباط بازنان، از کارهای سلاطین عربستان هم ضد بشری وارتجاعی تر است ، بنابراین چه جای منت گذاشتن وبیانیه دادن باقی گذاشته وآیا این کار شما شرمگینانه و مزورانه نیست؟!

دگر باره بخوانیم:

” او به درستی از 30 سال پیش به نقش زنان در مقاومت و مبارزه پی برده و شروع به تغییرات در رهبری مقاومت کرده و اوست که بارها و بارها به جهان از خطر بزرگ بنیادگرایی هشدار داده است ” .

البته کار او در اجرای تام وتمام فرمان رجوی درقلع وقمع تمامی اعضای قدیمی سازمان ازیک طرف و برآورد کردن امیال شهوانی خود ازیک طرف ، حرف نداشت!

اما به آن سوی قضیه دراین فرقه ابدا توجه نمیشود که چرا باید برای ارتقای زنان؟؟!! مردان قلع وقمع گردند؟!

آیا کنار گذاشتن مردان ازامور وعدم توجه به لیاقت وشایستگی های سیاسی- اجتماعی آنها- کمک به آزادی زنان است؟؟!!

مریم کمک به برقراری آن نوع از شورای رهبری کرد که مردی درآنجا حضور نداشته باشد وخلوتگه مسعود اورا برهم نزند!

تو گویی که یک سازمان سیاسی تیول یک فرد شهوتران و ملک ویلای اختصاصی اوست!!

در پایان بیانیه میخوانیم:

” …اتحاد زندانیان سیاسی متعهد به سرنگونی که بخشی از آن را زنان شکنجه شده زندانی تشکیل میدهند ،اعلام می‌‌دارد در دوران ایلغار رژیم آخوندی گرامی‌ داشت روز جهانی‌ زن در میهن اسیر ما در حمایت تمام عیار از هزار زن مجاهد خلق مستقر در رزمگاه لیبرتی تجلی پیدا می‌کند غیر از این هر چه هست شعر و شعاری است که بصورت متاع در بازارهای کنفرانس و سمینار به نمایش گذاشته میشود .ما همچنین براین باوریم که احقاق حقوق بر باد رفته زنان در ایران جز با سرنگونی این رژیم زن ستیز میسر نمی‌باشد “.

شما همینکه ازرجوی ضد بشر- که این بشر شامل زنان ومردان است- حمایت بی قید وشرطی میکنید، عملا صلاحیت خود را برای تبریک گفتن به زنان ازدست داده اید!
دیگر اینکه اگر واقعا؟! میخواهید به زنان اسیر لیبرتی کمک کنید، به سازمان های حقوق بشری و دولت عراق فشار بیآورید که:

اولا این خواهران نگون بخت وبی یار ویاور ما را ازقید عملیات جاری و… رها سازند.

ثانیا به آنها اجازه ی تفکر ومطالعه ی آزاد داده شود.

ثالثا آنها قادر باشند که با دنیای خارج- ودر راس همه ی آنها با خانواده های خود- ارتباط معقول وکنترل نشده ای داشته باشند.

ورابعا برای حفظ جان آنها ، کمک کنید که به کشورهای ثالث منتقل شوند!

درکنار این اقدامات – بسته به قدرت واعتبارو جسارت؟! خود- به درگاه رجوی استغاثه نمایید ویا فی المثل از مراد خود انتقاد کرده و مجبور به گزارش عملکردش کنید!

وحید

*** 

سپتامیر۲۰۱۵

زهرا معینی 2014نقد و بررسی استثمار زنان توسط اعضای سابق تشکیلات رجوی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20599

نامه سرگشاده به خانم ها سوزانا کلاین و کارولاین هاوارت، خیریه “زنان در جهان”

تعدادی از زنان نجات یافته از فرقه رجوی، سی و یکم اوت ۲۰۱۵:…  این تابستان، خیریه شما کمپینی در فیسبوک شروع کرد که در آن از کاربران خواسته شده است تا یک زن را بعنوان “شاخص حقوق زنان” معرفی کنند. اگر چه تاسف بار ولی غیر منتظره نبود که ببینیم خیریه “زنان در جهان” هدف انبوه پیامها، کامنت ها و معرفی ها و تعریف و تمجید های برنامه ریزی شده از “مریم رجوی” قرار گیرد. نتیجه این عمل عملا و …

محمدی و حسین نژاد قربانیان فرقه رجوی مجاهدین خلقOur story thus far: Another Mojahedin attack on two fathers and the sister of MEK’s captives

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRICouncil of Foreign Relations, 2014: Mujahadeen-e-Khalq (MEK). Backgrounders

لینک به متن اصلی نامه (انگلیسی)

نامه سرگشاده به خانم ها سوزانا کلاین و کارولاین هاوارت، خیریه “زنان در جهان”

تعدادی از زنان نجات یافته از فرقه رجوی مجاهدین خلق

مطمئن هستیم که هر دوی شما بعنوان رئیس فعلی این خیریه و رئیس آینده آن که مسئولیت های خود را در آینده نزدیک تحویل داده و تحویل میگیرید، در مورد حفظ چهره و سابقه این خیریه و فعالیت های ارزشمند آن در سطح جهانی به حد کافی حساس هستید. بنابراین ما امیدواریم که شما اکنون در جریان قرار گرفته باشید که متاسفانه توسط سازمان مجاهدین خلق و روش های مزورانه آن هدف قرار گرفته و یکی از قربانیان جدیدتر این فرقه محسوب میشوید.

این تابستان، خیریه شما کمپینی در فیسبوک شروع کرد که در آن از کاربران خواسته شده است تا یک زن را بعنوان “شاخص حقوق زنان” معرفی کنند. اگر چه تاسف بار ولی غیر منتظره نبود که ببینیم خیریه “زنان در جهان” هدف انبوه پیامها، کامنت ها و معرفی ها و تعریف و تمجید های برنامه ریزی شده از “مریم رجوی” قرار گیرد. نتیجه این عمل عملا و قبل از هر چیز خالی شدن بحث از محتوی و ملوث کردن هدفی بود که این دعوت دنبال می کرد.

طبعا مجاهدین خلق این کار را بخاطر “ارتقاء ارزش زن و حقوق زنان” انجام نمیدهند. آنها قادر نیستند حتی به یک نمونه واقعی اشاره کنند که “مریم رجوی” در زمانی و مکانی حرکتی در جهت کمک به “زنان” انجام داده باشد. قصد آنها در این میان صرفا پاک سازی سابقه بغایت وحشی و کثیفشان از حافظه هاست تا شاید بتوانند از محاکمه و محکومیتشان در دادگاهها به جرم نقض فاحش حقوق بشر در داخل سازمان خلاصی یابند.

ما هر یک به شخصه از شاهدان ظلم و ستم مریم رجوی علیه اعضای زن در فرقه مجاهدین خلق هستیم. فرقه مخوفی که وی با همدستی با شوهر فراری اش مسعود رجوی بوجود آورده است. مریم رجوی بدون شک و تردید مسئول مستقیم شکنجه ها و مرگ ده ها تن از اعضای این سازمان است و این مشکلی است که هنوز هم به پایان نرسیده و ادامه دارد. همین ماه اخیر خانمی کانادایی – ایرانی جرئت کرده و به قرارگاه گروه در اور سور اواز، محل استقرار مریم رجوی در فرانسه مراجعه نمود تا شاید خبری از خواهر اسیرش در فرقه بگیرد ولی مریم رجوی چماقدارانش را دم درب فرستاد تا این خانم را در خیابان بشدت مورد ضرب و شتم قرار دهند. این کاری نیست که از یک “مدافع حقوق زنان” ساخته باشد.

خانمها! شک نکنید که سابقه بد نامی مریم رجوی در سطح جهانی مشهود و علنی است. از وزارت خارجه امریکا و دیدبان حقوق بشر تا وزارت حقوق بشر عراق و البته نزدیک تر به ما و شما وزارت خارجه بریتانیا و وزارت کشور بریتانیا.

ما اگر چه مطمئن هستیم که شما قصد ندارید که سابقه بین المللی خیریه زنان در جهان را با مرتبط کرد آن با این فرقه و رهبرانش خدشه دار کنید، با این وجود بر خودمان لازم دیدیم تا در این مرحله اشاره ای به این مطلب کرده باشیم. در صورت نیاز، تک تک ما بسیار خوشحال خواهیم شد تا اطلاعات ریز تر و مبسوط تری در اختیار شما قرار دهیم. در حال حاضر چند لینک زیر میتوانند شروع خوبی برای شناخت بیشتر باشند.

با احترام

بتول سلطانی
Batoul Soltani – Germany
Open letter of Iranian Women’s Association to Mr. Otto Bernhardet: Do you know who Maryam Rajavi is?

حمیرا محمد نژاد
Homeyra Mohammad Nejad – Germany
Open letter to Mrs. Jane Holl Lute

نسرین ابراهیمی
Nasrin Ebrahimi – Switzerland
Beware of Maryam Rajavi’s deception (open letter to Régine Deforge)

زهرا میرباقری
Zahra Mirbagheri – Iran
۷۸ signatories: Mojahedin Khalq terror group are threatening to kill us in your country (Open letter to François Hollande)

زهرا معینی
Zahra Moini – Germany
President Hollande should curtail violent activities of Mojahedin Khalq (Rajavi cult) in France

آن خدابنده
Anne Khodabandeh (Singleton) – U.K.
Silencing the victims of Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult, PMOI, NCRI …) to promote Maryam Rajavi

برخی لینک ها جهت اطلاع رسانی:

In 1997, the Home Secretary excluded Mrs Rajavi from the UK on the ground that “ We need to take a firm stance against terrorism”. That exclusion remains in force.
http://ukhumanrightsblog.com/2014/11/12/government-may-weigh-rights-against-national-security-without-courts-interference/

Mujahadeen-e-Khalq (MEK). Backgrounders
http://www.cfr.org/iran/mujahadeen-e-khalq-mek/p9158

No Exit: Human Rights Abuses inside the Mojahedin Khalq Camps
http://www.hrw.org/legacy/backgrounder/mena/iran0505/

UN: continued concerns about abuses committed by the PMOI/MeK leadership.
http://www.uniraq.org/index.php?option=com_k2&view=item&id=1567:unami-half-yearly-report-on-human-rights-january-to-june-2013&Itemid=605&lang=en

New document on Mojahedin Khalq released by RAND (The Mujahedin-e Khalq in Iraq, A Policy Conundrum)
http://www.rand.org/pubs/monographs/MG871.html

State Department’s Report on Mojahedin Khalq Orgainsation, Rajavi cult
http://www.iran-interlink.org/?mod=view&id=2309

Iran Interlink Fourth Report from Baghdad
https://iran-interlink.org/wordpress/?p=5536

Comrades in Arms – Sexual abuse by Massoud and Maryam Rajavi
https://www.youtube.com/watch?v=jpDUMaIntS8&feature=youtu.be

An Unfinished documentary for my daughter – Trapped in Rajavi cult, Mojahedin Khalq
https://www.youtube.com/watch?v=CEb5-ZBuk4k

Miss Mohammady: Our story thus far: Another Mojahedin attack on two fathers and the sister of MEK’s captives
https://iran-interlink.org/wordpress/?p=6454

Behind the deceptive face of Maryam Rajavi’s Women’s Day meeting in Berlin
https://iran-interlink.org/wordpress/?p=5906

زهرا سادات میرباقریبمناسبت ۸ مارس (روز جهانی زن) و خشونت طلبی های مریم رجوی

Judit Neurink: Iranian resistance group MKO to move to Albania

ستارگان سپتامبر 2014حضور انجمن ستارگان در جلسات مختلف حقوق بشر در ژنو , شرکت خانم نسرین ابراهیمی در کنفرانس خشونت علیه زنان و آکسیون اعتراضی

ابولحسن بنی صدر زنان دیدار و گفتگوی اعضای انجمن زنان با آقای دکتر ابوالحسن بنی صدر

Anne Khodabandeh London Sep 2014Expert in cultic abuse and terrorism in the MEK speaks in London charity meeting  

زنان ایران ملاقات انجمن زنان با خانم یولیا گلوکنر معاون حزب CDU در آلمان

***

همچنین:

رئیس جمهور “اولاند” فعالیتهای خشونت بار مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در فرانسه را متوقف کند

زهرا معینیزهرا معینی، نامه به پرزیدنت اوالاند، زنان ایران، سوم اوت ۲۰۱۵:… سؤال این است که چطور آنها این چنین می توانند با نقض حاکمیت فرانسه جامعه حقوقی و مدنی فرانسه را خدشه دارکرده و با دست باز اقدام به ضرب وجرح افراد و تعقیب آنها و پخش ادعاهای دروغ و تهمتهای ناروا و مسخره علیه آنها به جرم اعتراض ب
زهرا معینی 2014زنان ایران، هفدهم ژوئن ۲۰۱۵:…  چرا من میگویم الان آلبانی برای سازمان شده باتلاق به ان دلیل میباشد که مسعود رجوی ازانجاییکه خودش یک خود فروخته بوده توانسته بود که با خریدن نفرات در کمیساریا و البانیایی فشار روی خودش کم کند و توانسته بود که نفرات را با هزینه خودش بیاورد ودست کمیسا
زنان ایران، سوم ژوئن ۲۰۱۵:… واما سوال اصلی من ازشما این است که شما برای این برنامه برلین نزدیک به ۴۰ میلیون دلار خرج کردید و تعدادی لهستانی دانشجو هم به این برنامه آوردید آیا با ۱۰ میلیون دلار نمیشد شما هزینه میکردید تا دیگر اسرای لیبرتی به به سلامت نقل مکان کرده وبه اروپا امده و با نصف این هزینه
زهرا معینی 2014زهرا معینی، زنان ایران، ششم می ۲۰۱۵:…  روی سخنم با مریم عضدانلو رجوی است که در عین خیانت حرف از حقوق بشر می زند واقعا شرم آور است، تو که بوئی از انسانیت نبردی چطور می توانی دم از انسانیت بزنی. البته اگر از آن پولهای باد آورده (فروختن اطلاعات مرزی و همکاری با صهیونیست ها و خیانت به م