زندگی زیباست (ازدواج فرخنده آقای علی اردلانی مبارک باد)

زندگی زیباست (ازدواج فرخنده آقای علی اردلانی مبارک باد)

اردلانی 1احسان بیدی، آلبانی، سی ام سپتامبر 2014: …  دو سه روز گذشته عکس و کارت دعوت عروسی یکی از دوستانم علی اردلان بدستم رسید. خبری زیبایی و دلگرم کننده و امیدواری دوباره که روزی خواهد رسید که همه اسیران در بند فرقه نجات پیدا کنند… و با خودم فکر می کردم : آری زندگی زیباست و از اولیه ترین حقوق هر انسانی در این دنیا زندگی ، خوشبختی، تشکیل …

اردلانی 1

(با تشکر از آقای بیدی، دریافت شد)

لینک به صفحه فیسبوک آقای بیدی

زندگی زیباست

دو سه روز گذشته عکس و کارت دعوت عروسی یکی از دوستانم علی اردلان بدستم رسید.

خبری زیبایی و دلگرم کننده و امیدواری دوباره که روزی خواهد رسید که همه اسیران در بند فرقه نجات پیدا کنند…

و با خودم فکر می کردم : آری زندگی زیباست و از اولیه ترین حقوق هر انسانی در این دنیا زندگی ، خوشبختی، تشکیل خانواده و در صلح و آرامش زندگی کردن است و کسی نمی تواند حق زندگی را از انسان ها بگیرد.

اردلانی 2

مهربانی و عشق به خانواده و پدر و مادر و تشکیل خانواده … از مواهب زیبای زندگی وآرزوی هر انسانی ست و نمی توان این حق را انسانها با هر بهانه ایی گرفت.

انسان ها با هر کمی و کاستی در ذات خود مهربان و دوست داشتنی هستند . نیاز به آرامش و زندگی بر اساس صلح وصفا در کنار خانه و خانواده خود دارند. نیاز به حمایت های عاطفی و معنوی و تکیه گاه دارند و در تمامی ادیان و مذاهب رسمی نیز خانواده و زندگی انسانی ترویج و مقدس شمرده می شود.

و در حالیکه باور نکردنی است اما واقعیت دارد که روزگاری در قلعه الموت اشرف هزاران انسان بیگناه را از زندگی و خانه و خانواده جدا کرده و آنها را ازحق طبیعی زندگی آزاد و اولیه ترین حقوق انسانی محروم می کردند.

همان ها که قرار بود روزی برای همگان صلح و دوستی و عشق و زندگی به ارمغان بیاورند با رهبری نامردانی خیانتکار، پرچم دار سیاهی شدند و ارمغانشان جنگ و خشونت و خونریزی و جدایی از خانه و خانواده و فرهنگ و وطن … شد.

تبری جستن از خانه و خانواده و دشنام وفحش جای شعار صلح و آزادی را گرفت و خشونت وبیگانگی و کین خواهی جای عشق و دوستی و مهربانی را پر کرد.

آنجا که در فرقه حتی اجازه ابراز محبت به پدر و مادر و فرزندان خود را هم نداشتیم. ونمی توانستیم حتی یادی هم از آنان کنیم. بسیاری از پدر ان و مادران درحسرت دیدن فرزندانشان چشم از جهان فرو بستند و بسیاری از کودکان بی پدر و مادر و در حسرت دیدار آنان در سرزمین های غربت بزرگ شدند….

با امید به آزادی تک تک دوستان اسیرم که هنوز در بند فرقه مخوف رجوی هستند. و با تبریک بسیار به دوست عزیزم آقای علی اردلان، همسر و خانواده محترم ایشان… از خداوند متعال برایشان آرزوی خوشبختی و کامیابی دارم.

7مهر 1393

***

mek_albania_June2013عصبانیت مزدور رجوی (مجاهدین خلق) از مستمری صد دلاری نجات یافتگان از کمیساریای سازمان ملل

سقوط مجاهدین خلق فرقه رجویچگونه فرقه رجوی پس از ۳۳ سال توهم و وعده سرنگونی خود فروپاشید ؟

مجاهدین خلق رجوی امام امریکامریم رجوی، «نمایشهای اروپایی» و «ریزش و رانش» چند ساله نیرو

همچنین:

آیا مسعود رجوی بدنبال بازی کردن نقش مرده است؟

احسان بیدی، آلبانی، شانزدهم می 2014: …  رابطه ای پیدا کرد بین تصویه حساب آخراشرف وکشته شدن آن تعداد نفراتی که همه ما میدانستیم فدائیان مسعود هستند وکشته شدن نفرات نزدیک خود مسعود واین حوادثی که پیش روداریم؟ راستی باز چه رابطه ای میشه پیدا کرد تو نبودن آن هفت نفر زنی که الان معلوم نیست سرنوشت آنها چی

من برای آخرین بار در سا ل ۸۸ مسعود رجوی خائن را در حالتی ذلت بار و وحشت زده دیده ا م

احسان بیدی، آلبانی، صفحه فیسبوک شخصی، سی ام آوریل 2014: …  این مطلب را ازاین جهت مینویسم که شاید خیلی ازشما میدونستید ویا دیده بودید این دزد ناموس را مسعودرجوی که دراشرف بوده. اما شرح ماجرا…. درست یادم میاد هنوزتو مقر پانزدهم یا همان جلولای سابق بودم که بعدها به مقردو معروف شده بود. یادم میاد نشستها

عصبانیت مزدور رجوی (مجاهدین خلق) از مستمری صد دلاری نجات یافتگان از کمیساریای سازمان ملل

احسان بیدی، آلبانی، بیست و هشتم فوریه 2014: … آنان از حقوق پناهندگی برخوردار شده و حداقل هفته ای 100 الی 150 هزار دینار که در ماه مبلغی حدود 500هزار دینار برابر با چهارصد دلار دریافت می کردند. تا اینکه وضعیت پناهندگی و اعزام آنها حل و فصل شود. (رجوی و سرانش از فرط غیظ و کین مبلغی را که افراد بطور هفتگی برای