زهرا معینی حمیرا محمدنژاد میهمانان هفته مردم تی وی

زهرا معینی حمیرا محمدنژاد میهمانان هفته مردم تی وی

زهرا معینی حمیرا محمدنژاد مردم تی ویکانون آوا (مردم تی وی)، چهاردهم اوت 2021:… خانم ها زهرا معینی و حمیرا محمد نژاد ازکانون زنان ایرانی علیه فرقه گرایی و رادیکالیسم از آلمان دررابطه با: – اعتراضات اخیرمردم در خوزستان و واکنش و عملکرد فرقه رجوی – اسناد پولشویی فرقه رجوی بحث و تبادل کردند. مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.  ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن، ایمیل و یافیسبوک مسنجر با مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را به دیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم. زهرا معینی حمیرا محمدنژاد میهمانان هفته مردم تی وی 

فرقه رجوی و سیستم پولشویی و کلاهبرداری بنام ایران ایدفرقه رجوی و سیستم پولشویی و کلاهبرداری بنام ایران اید

زهرا معینی حمیرا محمدنژاد میهمانان هفته مردم تی وی 

زهرا معینی حمیرا محمدنژاد مردم تی وی

خانمها زهرا معینی و حمیرا محمدنژاد

بانوان معینی ومحمدنژاد دربرنامه زنده این هفته تلویزیون مردم

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان ومنتقدین سازمان مجاهدین در تلویزیون MardomTv.com

روزجمعه 13 آگوست 2021 برابر با 22 مردادماه 1400 ساعت 12 ظهربوقت نیویورک، ساعت 18 بوقت آلمان و ساعت 20:30 بوقت ایران  خانم ها زهرا معینی و حمیرا محمد نژاد ازکانون زنان ایرانی علیه فرقه گرایی و رادیکالیسم از آلمان دررابطه با:

– اعتراضات اخیرمردم در خوزستان و واکنش و عملکرد فرقه رجوی
– اسناد پولشویی فرقه رجوی

بحث و تبادل کردند.

مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.  ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن، ایمیل و یافیسبوک مسنجر با مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را به دیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم.

لینک به منبع

زهرا معینی حمیرا محمدنژاد میهمانان هفته مردم تی وی 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/نگاهی-یه-سرگدشت-فرقه-رجوی/

نگاهی یه سرگدشت فرقه رجوی

نگاهی به سرگذشت فرقه رجوی - حمیرا محمدنژادحمیرا محمدنژاد، کانون زنان ایرانی علیه فرقه گرایی، پانزدهم ژوئیه 2021:… مریم عضدانلو که اکنون دیگر راه ورود به فرانسه را برای همیشه بسته می‌بیند راه دیگری نداشته و در اصل بازی را باخته میباشد و اما با این کارها سعی می‌کند که خودی نشان داده و هنوز احساس غرور موقتی خود را در تنهایی خود به خود بفروشد.آنچه که در اینجا به جای می‌ماند، افرادی شکسته، ناامید، بی‌هدف و بی آینده میباشد.کسانی که سالیان سال محروم از دیدن خانواده و محبت خانواده بوده و هستند، دلهایی پر از درد که هیچ گاه نباید دل به شکوه گشایند و بمانند رباط‌های کوکی فقط و فقط از رهبر پوشالی این فرقه تمجید به عمل ٱورند. نگاهی یه سرگدشت فرقه رجوی 

مسخ شدگان کمپ آلبانی ، رجوی حتی مرگتان را هم دیگر اعلام نمی کندرجویها عمری فریبمان دادند

نگاهی یه سرگدشت فرقه رجوی 

حمیرا محمدنژاد پارلمان اروپا

خانم حمیرا محمدنژاد

نگاهی به سرگذشت فرقه رجوی و بازی های تکراری این فرقه بیانگر استیصال و درماندگی بیش از پیش این فرقه را به نمایش می‌گذارد.

باز هم افراد نگون بخت باید از نو قسم و آیه بیایند که بله ما با جون و دل برای ماندن در این فرقه آماده هستیم، گویا که انتخاب دیگری هم دارند.

با توجه به کهولت سن افراد و همچنین ترس و حشت از آینده ای مبهم افراد را بر آن وامی‌دارد که خود را مطیع نشان داده و دم از نارضایتی نزنند.

گویا که زمان ایستاده باشد.

و اما افراد نگون بخت به خوبی می‌دانند که تمامیه این کارها فقط و فقط برای مشغول کردن آنها بوده و باز هم نوشتن گزارش‌های  اجباری و قسم های اجباری در راه میباشد.

نگاهی به سرگذشت فرقه رجوی - حمیرا محمدنژاد

کاری که سازمان هر چند سال یک بار آن را تکرار می‌کند.

مریم عضدانلو که اکنون دیگر راه ورود به فرانسه را برای همیشه بسته می‌بیند راه دیگری نداشته و در اصل بازی را باخته میباشد و اما با این کارها سعی می‌کند که خودی نشان داده و هنوز احساس غرور موقتی خود را در تنهایی خود به خود بفروشد.

آنچه که در اینجا به جای می‌ماند، افرادی شکسته، ناامید، بی‌هدف و بی آینده میباشد.

کسانی که سالیان سال محروم از دیدن خانواده و محبت خانواده بوده و هستند، دلهایی پر از درد که هیچ گاه نباید دل به شکوه گشایند و بمانند رباط‌های کوکی فقط و فقط از رهبر پوشالی این فرقه تمجید به عمل ٱورند.

و به راستی آیا این بود آرمان سازمانی که خونهای بسیار برای آن ریخته شد، کجاست آن جامعه بی طبقه توحیدی که بنیان گذارانش آن را وعده می‌دادند.

نگاهی کوتاه به سرنوشت افراد درمانده و بی توان این فرقه نشانگر یک خودکشی همگانیست که با نی آن سیاست‌های غلط مسعود رجوی میباشد خودخواهی های فرد رجوی و قدرت طلبی ایشان سازمان مجاهدین را به لبه پرتگاه کشاند و از افراد آن افرادی بی هویت ساخت.

شاید این جمله در رابطه با فرقه رجوی مصداق کند که اگر میخواهی افراد کور کورانه تن به حکومت بدهند در ابتدا هویت آنها را نابود کن.

نگاهی به سرگذشت فرقه رجوی - حمیرا محمدنژاد

واکنون بعد از گذشت سالها شاهد بی‌هویتی و بی هدفی افراد فرقه می‌باشیم که دیگر توان هیچ کاری از خود نداشته و هرگز نمیتوانند دهن به اعتراض بگشایند و یاد گرفته اند که فقط باید مطیع باشند.

و اما ما همچنان آرزوی آزادی این افراد را داشته و داریم و من به شخصه امیدوارم که افراد درمانده این فرقه به زودی طعم آزادی را بچشند.

لینک به منبع

نگاهی یه سرگدشت فرقه رجوی 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/رد-صلاحیت-شده-ها-و-مریم-رجوی/

چرا رجوی ها از کاندیدهای رد صلاحیت شده دفاع میکنند

زهرا معینی - رجوی ها کاندیدهای رد صلاحیت شدهزهرا معینی، زنان ایرانی علیه فرقه گرایی، دهم ژوئن 2021:… اگر نگاه مختصری به سایت مریم قجرعضدانلو (رجوی) کنید مشاهده خواهید کرد که وی از کاندیدهای رد صلاحیت شده سال 1400 صحبت میکنند . علتش و یا بقول معروف چه کاسه ای زیر نیم کاسه هست ؟ که از رد صلاحیت انان دفاع میکنند ؟ سوال اینجاست که اگر علی لاریجانی رد صلاحیت نمی شد مریم قجر آیا میخواست با او معامله کند ؟ یا همینطور تاج زاده و ریئس جمهور پیشین احمدی نژاد ! چرا رجوی ها از کاندیدهای رد صلاحیت شده دفاع میکنند 

مریم رجوی عربستان مسعود رجوی صدام مزدوریآیا رجوی هم حاضر است انتخابات برگذار کند؟

خانم زهرا معینی  10 ژوئن 2021

چرا رجوی ها از کاندیدهای رد صلاحیت شده دفاع میکنند

چرا مریم قجر عضدانلو از کاندیدهای رد صلاحیت شده دفاع میکنند ؟

زهرا معینی - رجوی ها کاندیدهای رد صلاحیت شده

زهرا معینی آلمان

خانم زهرا معینی آلمان

یک بادم ودو هوا بودن مریم قجر عضدانلو طی هفته های اخیر، تمام سایت های سازمان مجاهدین خلق، علاوه بر یکان سایبری این سازمان در آلبانی، بر انتخابات در ایران متمرکز شده اند .

اگر نگاه مختصری به سایت مریم قجرعضدانلو (رجوی) کنید مشاهده خواهید کرد که وی از کاندیدهای رد صلاحیت شده سال 1400 صحبت میکنند . علتش و یا بقول معروف چه کاسه ای زیر نیم کاسه هست ؟ که از رد صلاحیت انان دفاع میکنند ؟

سوال اینجاست که اگر علی لاریجانی رد صلاحیت نمی شد مریم قجر آیا میخواست با او معامله کند ؟ یا همینطور تاج زاده و ریئس جمهور پیشین احمدی نژاد !

از اوایل انقلاب سال 57 دوره اول انتخابات ریاست جمهوری که مسعود رجوی رد صلاحیت شده حدود چهل واندی سال میگذارد . همیشه گفتند که جنگ گرگها در درون رژیم راه را برای سرنگونی بیشتر می کنند…حالا سوال اصلی من این است که اگر آن زمان مسعود رجوی ردصلاحیت نمی شد آیا شما هنوز بر علیه جمهوری اسلامی بودید ؟

زهرا معینی - مریم رجوی مسعود رجوی کاندیدهای رد صلاحیت شده

البته این طور سینه زدن برای رد صلاحیت شده ها و یا نامه برای سران جمهوری اسلامی توسط سران فرقه رجوی تقریبا تبدیل به یک رسم شده است . به نمونه های که ملعون مسعود رجوی اقدام کرده است توجه کنید :

نامه مسعود رجوی دراوردیبهشت 1392 به خامنه ای و رفسنجانی

زهرا معینی - مریم رجوی مسعود رجوی کاندیدهای رد صلاحیت شده

« خامنه ای باید راه ریاست جمهوری رفسنجانی را هموار کند و به تقسیم قدرت با او تن بدهد»

« رفسنجانی باید پیرانه سر ترس را کمی کنار بگذارد و بلادرنگ برای انتخابات ریاست جمهوری رژیم ثبت نام کند. این تعارف که «من بدون موافقت ایشان وارد عرصه نخواهم شد» در محذور گذاشتن مضاعف خامنه ای است و باید از آن دست بکشد »

زهرا معینی - مریم رجوی مسعود رجوی کاندیدهای رد صلاحیت شده

زهرا معینی - مریم رجوی مسعود رجوی کاندیدهای رد صلاحیت شده

زهرا معینی - مریم رجوی مسعود رجوی کاندیدهای رد صلاحیت شده

« خامنه ای همچنان که در ۸ سال گذشته با احمدی نژاد بساط رفسنجانی را جمع کرد، حالا باید به شیوه مرسوم دیو و دد، باند احمدی نژاد و رحیم مشائی را با رفسنجانی از دور خارج کند»

« خامنه ای باید هرطور شده رفسنجانی را در «اتاق تجمیع آراء» بیرون بکشد و در قدمهای بعد به شیوه خمینی، با او جام زهر بنوشد »

« اندرز و پیشنهاد به مجلس خبرگان نظام مسعود رجوی – ۲۰تیر ۱۳۸۸ »

موضوع چی می باشد : ایا این سران که رد صلاحیت شده اند دستشان به خون الوده است یا خیر ؟ اگر به خون الوده است چرا فرقه رجوی این طور سنگ انها را به سینه می زند ؟

رابطه زدن با سران جمهوری اسلامی برای همه بد است . اما سران فرقه رجوی از این قانون خود مجاهدین مستثنا هستند !؟

لینک به منبع

چرا رجوی ها از کاندیدهای رد صلاحیت شده دفاع میکنند

***

همچنین: