زهرا معینی حمیرا محمدنژاد در تلویزیون مردم تی وی

زهرا معینی حمیرا محمدنژاد در تلویزیون مردم تی وی

زهرا معینی حمیرا محمدنژاد مردم تی ویکانون آوا (مردم تی وی)، بیست و دو م می 2021:… خانم ها زهرا معینی و حمیرا محمد نژاد ازکانون زنان ایرانی علیه فرقه گرایی و رادیکالیسم از آلمان  دررابطه با – جنایات اخیرطالبان و کشتاربی‌رحمانه کودکان و بی‌تفاوتی فرقه رجوی – آیا همکاری احتمالی فرقه رجوی با طالبان موجب بی آبرویی این فرقه نمی‌شود؟ این همکاری در چه شکلی خواهد بود؟ – چرا فرقه رجوی هنوز در درگیری‌های اخیر اسرائیل و فلسطین سکوت کرده است؟ بحث و تبادل نظر کردند. زهرا معینی حمیرا محمدنژاد در تلویزیون مردم تی وی 

معامله قرن و سکوت رجویمعامله قرن و سکوت رجوی

زهرا معینی حمیرا محمدنژاد در تلویزیون مردم تی وی 

بانوان معینی و محمدنژاد در برنامه زنده این هفته تلویزیون مردم

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان ومنتقدین سازمان مجاهدین در تلویزیون MardomTv.com

زهرا معینی حمیرا محمدنژاد مردم تی وی

خانمها زهرا معینی و حمیرا محمد نژاد

روزجمعه 21 ماه مه 2021 برابر با 31 اردیبهشت ماه 1400 ساعت 12 ظهربوقت نیویورک، ساعت 18 بوقت آلمان و ساعت 20:30 بوقت ایران خانم ها زهرا معینی و حمیرا محمد نژاد ازکانون زنان ایرانی علیه فرقه گرایی و رادیکالیسم از آلمان  دررابطه با

– جنایات اخیرطالبان و کشتاربی‌رحمانه کودکان و بی‌تفاوتی فرقه رجوی
– آیا همکاری احتمالی فرقه رجوی با طالبان موجب بی آبرویی این فرقه نمی‌شود؟ این همکاری در چه شکلی خواهد بود؟
– چرا فرقه رجوی هنوز در درگیری‌های اخیر اسرائیل و فلسطین سکوت کرده است؟

بحث و تبادل نظر کردند.

مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند. ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن، ایمیل و یا فیسبوک مسنجربا مهمانان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم.

ویدئوی برنامه بانوان معینی و محمد نژاد

لینک به منبع

زهرا معینی حمیرا محمدنژاد در تلویزیون مردم تی وی 

***

سکوت خفت بار رجوی درمقابل جنایات اسرائیلRajavi Silent On Palestine , Awaiting New Instruction

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/طالبان-و-فرقه-رجوی/

طالبان و فرقه رجوی

انفجار مکتب سید الشهدا طالبان و فرقه رجویزهرا معینی، کانون زنان ایرانی علیه فرقه گرایی، دوازدهم می 2021:… چند روز ازآن حمله تروریستی و مرگبار در کابل ، در مقابل مدرسه دخترانه میگذارد . فرقه رجوی ، مخصوصا مریم رجوی همچنان در سکوت مطلق هستند ! اختیار کردن علت این سکوت چیست ؟خانم رجوی که خودش را مدافع حقوق زنان میداند !؟مریم رجوی در سخنرانی «نقش کلیدی زنان، در مبارزه با بنیادگر ایی» و ظلم. طالبان و فرقه رجوی

همپالگی رجوی ابوبکر البغدادی به درک واصل شدذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

بیعدالتی که برزنان میشود هزاران فاکت نمونه وجود دارد که در کنفرانس های مختلف در بوق و کرنا می کند. طالبان و فرقه رجوی 

طالبان و فرقه رجوی 

چه رابطه ای مابین فرقه رجوی و گروه تروریستی طالبان وجود دارد؟

خانم زهرا معینی  12.می.2021

بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند
چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار
تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند آدمی

زهرا معینی 2021

خانم زهرا معینی ، آلمان

روز شنبه، ۱۸ اردیبهشت (هشتم مه) پایتخت افغانستان بار دیگر شاهد یک جنایت فجیح بود. شامگاه شنبه رسانه های محلی، خبرگزاری ها و مقامات رسمی جزئیات گوناگون از انفجار بمبی در نزدیکی مدرسه دخترانه «سیدالشهدا» در منطقه دشت برچی، واقع در غرب کابل گزارش کردند .

بر اساس برخی گزارش ها، حمله خونین به شهروندان غیرنظامی توسط موشک انجام شده است .

یک شاهد عینی اما به آسوشیتدپرس گفته است، ابتدا یک خودروی بمب گذاری شده و پس از آن دو بمب مجزا منفجر شدهاند

چند روز ازآن حمله تروریستی و مرگبار در کابل ، در مقابل مدرسه دخترانه میگذارد .  اکثر رهبران جهان با محکوم کردن این حمله تروریستی ،  ابراز همدردی با مردم داغ دیده افغانستان کردند.  اما فرقه رجوی ، مخصوصا مریم رجوی همچنان در سکوت مطلق هستند ! اختیار کردن علت این سکوت چیست ؟

انفجار مکتب سید الشهدا طالبان و فرقه رجوی

انفجار مکتب سیدالشهدا

خانم رجوی که خودش را مدافع حقوق زنان میداند !؟

مریم رجوی در سخنرانی «نقش کلیدی زنان، در مبارزه با بنیادگر ایی» و ظلم بیعدالتی که برزنان میشود هزاران فاکت نمونه وجود دارد که در کنفرانس های مختلف در بوق و کرنا می کند

یا در کال کنفرانسی ماه رمضان 1400 اینچنین بیان میکنند :

“دراین کنفرانس حلول ماه مبارک رمضان را به عموم مسلمانان جهان به خصوص خواهران و برادرانمان در کشورهای عراق و سوریه و یمن و لبنان و فلسطین و افغانستان که قربانیان مستقیم رژیم ولایت فقیه هستند”

اگر به واقع این چنین هست که مردم افغانستان خواهران و برادران هستند چرا سکوت کرده اید ؟ هیچ گونه موضعگیری نکرده ! مگرشما در اروپا از همین مردم کشور افغانستان سواستفاده نمی کردید و آنها را با هزینه ای با هزینه گزاف که در شوی مسخره ویلپن برای پر کردن سالن با ترفند های مختلف و وعده غذا و پول تشویق می کردید که شرکت کنند و در رسانه ها بجای مردم ایران جا بزنید و بگویید که مردم ایران خواهان شما هستند.

تروریسم طالبان و فرقه رجوی

شما حتی صحبتهای خودتون را هم قبول ندارید دعوای شما با دولت جمهوری اسلامی فقط برای قدرت هست وگرنه عمل کرده شما با دولت اخوندی یکی است . از سوئی دیگر در سخنرانی هشت مارس در دفاغ از حقوق زنان خودتان را داشتید خفه می کردید .

این سوال پیش می آید و مریم رجوی باید پاسخگو آن باشد که چرا در باره این جنایت سکوت مطلق کرده اید ؟ چه رابطه ای ما بین شما و گروه تروریستی طالبان وجود دارد که حاضر نمی شوید موضع بگیرید و این جنایت را محکوم کنید ؟. و شاید هم ارباب مشترک شما اجاره نمی دهد که در این رابطه اظهار فضل کنید .

خانم مریم رجوی شما به دروغ خود را مدافع حقوق زنان می خواهید جا بزنید ! در این بزنگاه ها هست که دست شما رو می شود و تمام بافته های دروغین شما پنبه می شود .زمستان می رود و روسیاهی برای ذغال می ماند .

به کدامین گناه - طالبان و فرقه رجوی

شهدای مدرسه سیدالشهدا به کدامین گناه

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/آنچه-بر-اسیران-فرقه-رجوی-میگذرد-2/

آنچه بر اسیران فرقه رجوی میگذرد (قسمت دوم)

حمیرا محمدنژاد - آنچه بر اسیران فرقه میگذردحمیرا محمدنژاد، کانون زنان ایرانی علیه فرقه گرایی، یازدهم می 2021:… فرقه رجوی یک اصل  و اصول دارد اینکه هرکه با ما نیست برماست و با زدن  انگ ایدولوژیک  (مزدور وزارت اطلاعات )  دهان مخالفان خود را می بندند!! بدین ترتیب افراد را در مخمصه ای با سناریواز قبل  نو شته شده  قرار میدهد ودر حال حاضر افرادی که به جبر در فرقه رجوی مانده اند  دیگر رمقی در چنته ندارند و به نوعی خسته از مبارزه و ترس ازخوردن مارک و….  به تائید بی چون چرا اکتفا می‌کنند. آنچه بر اسیران فرقه رجوی میگذرد  

زنان در سازمان مجاهدین خلقعبدالرضا نیک بین رودسری، عبدی از بنیانگذاران مجاهدین خلق : آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند

خانم حمیرا محمدنژاد  11.می.2021

آنچه بر اسیران فرقه رجوی میگذرد (قسمت دوم)

لینک به قسمت اول 

حمیرا محمدنژاد پارلمان اروپا

خانم حمیرا محمدنژاد

فرقه رجوی با سابقه طولانی مدت خود بر خلاف شعارهای خود مبنی بر جمهوری دموکراتیک  تنگنا و عرصه را بر مریدان و هم پیمانان خود تنگ کرده و به جای انتخاب آزاد، افراد را با تهدید و ارعاب مجبور به ماندن در فرقه خود کرده است و حال چگونه می‌توان انتظار داشت که افراد ناظر، این شعار دیرین فرقه را اصل و پایه درونی آن بدانند.

به خوبی به یاد دارم، زمانی که در کلن و شهر های مختلف آلمان برای جمع آوری افراد ایرانی برای تظاهرات سازمان میرفتم اولین سوال این بود که چرا تو خودت روسری داری،……. به طبع سعی می‌کردم با منطق سازمانی جواب افراد را بدهم ولی هر گز افراد قانع نمی‌شدند و اکثرا مدعی این بودند که هیچ فرقی بین مجاهدین و رژیم ایران نمی‌باشد.

متاسفانه اندک افرادی بودند که این موضوعات را با مسئولان سازمان در جریان می‌گذاشتند  و دلیل این هم واضح و روشن بود، برای اینکه نمی‌خواستند مورد بازخواست قرار بگیرند و سازمان به آنها بگوید که مقصر شما هستید که افراد چنین سؤالهایی را می‌کنند واین اجازه را به خودشان می‌دهند.

سازمان رجوی هر گز نتوانست قبول کند که  سوال های صادقانه مردم عادی را باید با صداقت جواب داد و یا حتی به انتقادات آنها گوش کرده و تغییراتی ایجاد کرد و به جای این کار همه افراد و هواداران خود را یکی پس از دیگری از دست داد.

حمیرا محمدنژاد - آنچه بر اسیران فرقه میگذرد

و در همین زمان بود که اختلاف نظر من با فرقه رجوی شدت گرفت، من بنا به عادتم همیشه سعی می‌کردم از هر فرصتی استفاده کرده و حرفها و انتقادات هواداران و مردمی را که با آنها مواجه میشدم را روی میز گذاشته و در انتظار جواب سوالات میشدم سوالاتی از جمله حجاب و پوشش برای مردم عادی که مجاهد نبودن واز حجاب و پوشش اسلامی زده شده بودن و دوست داشت و دارن که مدرن باشند …. و دریغا که تلاشی بیهوده در سازمان می‌بود. 

در فرقه رجوی چاپلوسی  و دورغ و تهمت  تنها راه بقای یک فرد میباشد در غیر این صورت  فیزیکی حذف خواهد شد.

 وآیا این است جامعه بی طبقه توحیدی رجوی و یا به قولی جمهوری دموکراتیک رجوی ……..

بازی با کلمات برای گرفتن زهرچشم  در فرقه رجوی عادتی بیش نمی‌باشد.

فرقه رجوی یک اصل  و اصول دارد اینکه هرکه با ما نیست برماست و با زدن  انگ ایدولوژیک  ( مزدور وزارت اطلاعات )  دهان مخالفان خود را می بندند!! بدین ترتیب افراد را در مخمصه ای با سناریواز قبل  نو شته شده  قرار میدهد ودر حال حاضر افرادی که به جبر در فرقه رجوی مانده اند  دیگر رمقی در چنته ندارند و به نوعی خسته از مبارزه و ترس از خوردن مارک و….  به تائید بی چون چرا اکتفا می‌کنند.

و آیا این باید سرنوشت سازمانی باشد  که دم از آزادی کشوری مانند ایران را با جمعیتی بیش از هشتاد میلیونی می‌زند؟

و اما سوال آخر و حرف آخر…….

با تا مل به آنچه که در بالا به آن اشاره کردم می‌توان این نتیجه تلخ را گرفت….، که فرقه رجوی بدلیل ناشایستگی خود ریشه ظلم ستیزی سازمان را نابود و دم و بازدم را از سازمان بکلی گرفته و آن را در باتلاق رها کرد ه و با دست و پا زدن بیشتر افراد آنها را به سمت نابودی سو ق داد..

***

همچنین:
لینک 

آنچه بر اسیران فرقه رجوی میگذرد (قسمت اول) 

حمیرا محمدنژاد : آنچه بر اسیران فرقه رجوی میگذردحمیرا محمدنژاد، کانون زنان ایرانی علیه فرقه گرایی، هفتم آوریل 2021:… حال چگونه از چنین سازمان و فرقه ای می‌توان توان آزادی ملت رنجدیده ایران را داشت. آیا می‌توان چنین سازمانی که تبدیل به یک فرقه شده را وارث درد و رنج مردم دانست.آیا می‌شود فرقه ای را که آزادی بیان را در درون تشکیلات خود ممنوع کرده را زبان رسای ملت ایران دانست.آیا می‌شود فرقه ای که رئیس‌جمهور خود را بدون انتخابات آزاد بر سر کرسی نشانده را به عنوان یک سازمان دمکرات دانست. آنچه بر اسیران فرقه رجوی  میگذرد 

حمیرا محمدنژاد : آنچه بر اسیران فرقه رجوی میگذرد۸ مارس «روز زن» و وضعیت زنان در سازمان مجاهدین 

آنچه بر اسیران فرقه رجوی میگذرد

خانم حمیرا محمدنژاد  * 7  آوریل 2021

حمیرا محمد نژاد، آلمان

حمیرا محمد نژاد، آلمان

سال جدید فرا رسید و متاسفانه سران فرقه رجوی هنوز تنها هم و غمشان در چگونگی فرو نپاشیدن فرقه خود بوده و هست  و در همین راستا فشارهای بیشتری هرروز  بر افراد اسیر اعمال  میکنند .

از سرنوشت تعدادی از جدا شدگان تا به امروز اخباری در دسترس نمی‌باشد و آنانی که هنوز در فرقه رجوی بسر می‌برند هر روز با مرگ روحی خود دست و پنجه نرم می‌کنند.

سازمانی که شعار آزاد کردن مردم رنجدیده ایران زمین را سر می‌دهد، در حالی که حتی توان رشد درونی افراد خود را ندارد.

سازمانی که سالیان سال دیگر توان جذب هیچ نیروی جدیدی را نداشته و حتی تنفر را در دل افراد درون و بیرونی کاشته و دیگر کاری بجز تهمت و زجه های  بی هدف ندارد.

سازمانی که هیچ استراتژی درستی برای مقابله با مشکلات خود نداشته و هر روز رو به عقب می‌رود.

حال چگونه از چنین سازمان و فرقه ای می‌توان توان آزادی ملت رنجدیده ایران را داشت. آیا می‌توان چنین سازمانی که تبدیل به یک فرقه شده را وارث درد و رنج مردم دانست.

آیا می‌شود فرقه ای را که آزادی بیان را در درون تشکیلات خود ممنوع کرده را زبان رسای ملت ایران دانست.

آیا می‌شود فرقه ای که رئیس‌جمهور خود را بدون انتخابات آزاد بر سر کرسی نشانده را به عنوان یک سازمان دمکرات دانست.

و سوالات بسیار دیگری که از هر بچه دبستانی بشود جوابش معلوم است.

و اما فرقه رجوی با پروگری همچنان به سرکوب افراد درون خود ادامه می‌دهد و منتقدان خود را به عنوان مزدور می‌خواند.

آنچه که در فرقه همیشه باید وجود داشته باشد مطيع بودن تام و تمام بدون هیچ سوال و انتقاد میباشد.

حمیرا محمدنژاد : آنچه بر اسیران فرقه رجوی میگذرد

با گذشت زمان گاها به خود می‌گویم، راستی چگونه توانستم آن روزها را تحمل کنم. البته قابل ذکر میباشد که در زمانی که من هنوز در قرارگاه اشرف در عراق بودم، هنوز اختناق درونی سازمان به این حد نبود و ما می‌توانستیم به نحوی گاها از فشارهای روحی خود را محفوظ نگه داریم و اما با گذشت زمان سازمان تنگه را بر افراد خود تنگتر کرد شاید که از فروپاشی خود جلوگیری کرده باشد.

امروز علی رغم  گذشت سالیان  مرور آن خاطرات هنوز که هنوز است بر قلبم فشار می‌آورد و اینکه بر آنانی که هنوز مجبور به ماندن و از دست دا دن عمر باقیمانده خود هستند، چه می‌گذرد.

به خوبی میتوانم این درد را حس کرده و در عین حال حسرت جدایی سالیان از خانواده را درک کنم.

به خوبی به یاد دارم که خیلی وقتها خواب پدر و مادرم را می‌دیدم که جلوی در خانه نشسته‌اند و منتظر من هستند.

همیشه بعد از دیدن این خواب که بارها تکرار میشد مجبور به خوردن بغضهای درونم بودم چون گریه برای خانواده امری ممنوعه بود.

هیچ کسی اجازه بردن نام از خانواده را نداشت و تمامی عشق ما فقط و فقط باید برای رهبری این فرقه نثار میشد.

حمیرا محمدنژاد : آنچه بر اسیران فرقه رجوی میگذرد

خدارا شکرگزاری میکنم که بعد از جدایی از سازمان توانستم پدر و مادرم را به آلمان دعوت کرده و ملاقاتشان کنم. الان که هر دوی آنها  چشم از جهان فرو بسته اند، با خود میاندیشم چه درد بزرگی بود اگر سعادت دیدنشان را نداشتم.

به خوبی به یاد دارم که مادرم وقتی به آلمان رسید تمامی راه سرم را در آغوشش گرفته بود و دو ساعتی که به منزل رسیدیم رهایم نمی‌کرد و اشک می‌ریخت و خدا را شکر می‌کرد. شاید می‌توان گفت که آنروز بهترین روز زندگی من تا به امروز بوده و است.

و به همین ترتیب هم درد میشوم با آنانی که تا بحال  محروم از این نعمت بوده‌اند و آرزو دارم که همه اسیران بزودی طعم آزادی را تجربه کنند.

***

همچنین: