زهره قائمی بریده بود – عاقبت مسئول ترور صیاد شیرازی

زهره قائمی بریده بود – عاقبت مسئول ترور صیاد شیرازی

زهره قائمی بریده بود - عاقبت مسئول ترور صیاد شیرازیبنیاد هابیلیان، سیزدهم آوریل 2020:…  رجوی واقعا روی مسئله‌دار شدن و فرار اعضای شورای رهبری و امثال زهره قائمی به‌ طور مضاعف حساس است! دلیلش این است که آن‌ها را جزء خالص‌ترین فدائیان می‌داند و از طرفی این افراد اطلاعات دست اولی از وضعیت رجوی دارند که بازگو کردن آن هزینه‌های جبران ناپذیری را بر او تحمیل می‌کند. کنار هم گذاشتن این کدها و نشانه‌ها با اعلام خبر کشته شدن زهره قائمی و گیتی گیوه‌چیان‌زاده در جریان درگیری روز یکشنبه ۱۰ شهریور ۹۲ این احتمال را قوت می‌بخشد که اولا مسئله‌دار بودن زهره قائمی و گیتی گیوه‌چیان‌زاده صحت داشته و این که نگه داشتن او در اشرف با در نظر گرفتن درگیری اجتناب‌ناپذیر با نیروهای عراقی ادامه همان سناریویی است که حالا با کشته شدن او به تعیین تکلیف مورد نظر رجوی با یکی از اعضای مسئله‌دارشده شورای رهبری‌اش منجر شده است. زهره قائمی بریده بود – عاقبت مسئول ترور صیاد شیرازی

پشت پرده کتاب مستخدم رجوی، استراون استیونسون، تحت نام “فداکاری”پشت پرده کتاب مستخدم رجوی، استراون استیونسون، تحت نام “فداکاری”

زهره قائمی بریده بود – عاقبت مسئول ترور صیاد شیرازی

سرانجام مسئول ترور سپهبد صیاد شیرازی

زهره قائمی که از اعضای تراز اول گروهک منافقین بود روز یکشنبه دهم شهریورماه سال ۱۳۹۲ در جریان حمله گروهی به پادگان اشرف واقع در خاک عراق در سن ۴۹ سالگی به‌همراه حدود ۷۰ نفر دیگر از اعضای منافقین به هلاکت رسید. او طی سال‌های ۷۲ تا ۷۵ از مسئولان دفتر مریم رجوی بود.

زهره قائمی که از ۱۲ سالگی فعالیت‌های سیاسی خودش را با عضویت در گروهک آغاز کرد درباره زندگی و چگونگی عضویت در این سازمان می‌گوید:

«سال ۱۳۴۳ در خانواده‌ای متوسط در تهران متولد و سال ۴۹ وارد مدرسه شدم. کلاس چهارم بودم که پدرم به‌علت بیماری سرطان فوت کرد. وضع مالی‌مان به نسبت وقتی که پدرم بود، سطحش پایین‌تر آمده بود، ولی مادرم هیچ‌وقت نمی‌گذاشت به ما بد بگذرد. سه سال راهنمایی را در مدرسه علوی درس خواندم. به‌علت این‌که سعید محسن فامیل‌مان بود، برادرم سیاسی شده و با سازمان آشنا بود. او من را هم از سال ۵۵ یا ۵۶ با سازمان آشنا کرد. کلاس دوم و سوم راهنمایی زندگینامه شهدا را خوانده بودم. تابستان ۵۸ همراه برادرم به انجمن میثاق رفتم و از آن‌جا فعالیتم را که کار تبلیغاتی بود شروع کردم.

دکّه می‌زدیم، یا کارهای تبلیغاتی دیگر در محلات جنوب تهران، خیابان مولوی، میدان خراسان انجام می‌دادیم. با شروع مدارس از انجمن محلات به دانش‌آموزی منتقل شدم، مدرسه «شیرین» به دانش‌آموزی جنوب وصل بود. من مدتی در شورای مدرسه مسئول سیاسی بودم.»

زهره قائمی بریده بود - عاقبت مسئول ترور صیاد شیرازیZohre Ghaemi in Camp Ashraf, the commander of the team which assassinated General Sayad Shirazi (Iranian war hero)

پس از پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز اعدام‌های خیابانی طرفداران نظام، ترورهای کور، به شهادت رساندن مردم بیگناه و ایجاد ناامنی در شهرها به دست اعضای گروهک منافقین، چهره حقیقی اعضای این سازمان برملا شد. از همین رو زهره قائمی که به عنوان میلیشیا (نیروی شبه نظامی) فعالیت داشت پیش از ۳۰ خرداد ۶۰ از سوی عناصر انقلابی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دستگیر و به مدت پنج سال در زندان قزل‌حصار زندانی شد.

زهره قائمی با ادبیاتی که ویژه سازمان منافقین است درباره خروجش از ایران توضیح می‌دهد: «سال ۶۵ که از زندان آزاد شدم، درصدد وصل بودم که نهایتاً دی‌ماه وصل شده و کد رادیویی گرفتم و هفتم اسفند ۶۵ اعزام شدم.»

او پس از استقرار در کشور عراق، در نبردهای «آفتاب»، «چلچراغ» و «فروغ جاویدان» با دشمن هم‌دست و هم‌پیمان شد و در شورای رهبری منافقین به عنوان یکی از فرماندهان ارشد علیه رزمندگان جمهوری اسلامی ایران جنگید.

قائمی در یادداشتی درخواست کرده بود:

«من زهره قائمی فرزند کریم، متولد ۱۳۴۳، عاجزانه درخواست دارم مرا به‌عنوان پیک مریم رهایی به داخل اعزام نمایید. گواهی می‌دهم در این سالیانی که با سازمان بوده‌ام، هرجا که راه باز شده، از فدا (در راه کسی یا مقصودی جان خود را دادن) و پرداخت مطلق بوده است و خدا را شکر می‌کنم که با انقلاب رهایی‌بخش خواهر مریم، به این ایمان رسیدم؛ و شب قدر از خدا خواستم که در این راه عاقبت به خیر شوم. ۱۱ بهمن ۷۵.»

زهره قائمی بریده بود - عاقبت مسئول ترور صیاد شیرازیMassoud and Maryam Rajavi deliberately left Zohreh Ghaemi and other top commanders to be killed and still refuse to give access to 42 witnesses to these crimes

او که از معاونین مریم رجوی به حساب می‌آمد در جریان یک درگیری در مردادماه سال ۸۸ مورد هدف گلوله مستقیم قرار گرفت و با هلی‌کوپتر به بیمارستان ارتش آمریکا در بغداد منتقل و درمان شد.

فرجام مسئول عملیات ترور شهید صیاد شیرازی

خوش‌خدمتی‌های او در شهریور سال ۱۳۹۰ موجب شد تا «زهره اخیانی» مسئول اول گروهک منافقین او را به‌عنوان همردیف مسئول اول سازمان معرفی کند. او دو سال مسئول پادگان اشرف بود تا این‌که روز دهم شهریورماه سال ۱۳۹۲ به دنبال یک حمله، ۷۰ تن از نیروهای اصلی منافقین از جمله هفت تن از شورای رهبری و مسئولان اطلاعات و عملیات سازمان منافقین با بیش از ۳۰ سال سابقه جنایت، به هلاکت رسیدند.

یکی از اعضای جداشده از سازمان منافقین می‌گوید:

«از آن‌جا که رجوی همیشه روی پدیده ریزش و فرار به‌خصوص از میان اعضای رهبری و رده‌های بالای تشکیلاتی‌اش حساس بود و آن را مرز سرخ خود می‌داند، بدیهی است روی تعیین تکلیف کردن با این افراد اهمیت ویژه‌ای قائل باشد. به زعم رجوی، انتخاب این افراد برای چنین مراحل حساسی به دلیل ماهیت خشونت‌آمیزش هم می‌تواند جلو هزینه‌های ناشی از جداشدن این افراد را بگیرد و از سویی با به کشتن دادن این افراد در درگیری‌ها هزینه‌های آن را یک‌سره بر دولت عراق و یا جمهوری اسلامی و یا بر دوش جداشدگان به عنوان عوامل عراق و جمهوری اسلامی تحمیل کند.

بر این روال می‌توان حدس زد کسانی که زیر پوشش حافظان منافع مجاهدین در اشرف انتخاب شده قاعدتا بایستی از میان این دو طیف پاکباختگان امتحان پس داده و یا مسئله‌داران غیرقابل اعتماد باشند. می‌شود نتیجه گرفت رجوی واقعا روی مسئله‌دار شدن و فرار اعضای شورای رهبری و امثال زهره قائمی به‌ طور مضاعف حساس است! دلیلش این است که آن‌ها را جزء خالص‌ترین فدائیان می‌داند و از طرفی این افراد اطلاعات دست اولی از وضعیت رجوی دارند که بازگو کردن آن هزینه‌های جبران ناپذیری را بر او تحمیل می‌کند.

کنار هم گذاشتن این کدها و نشانه‌ها با اعلام خبر کشته شدن زهره قائمی و گیتی گیوه‌چیان‌زاده در جریان درگیری روز یکشنبه ۱۰ شهریور ۹۲ این احتمال را قوت می‌بخشد که اولا مسئله‌دار بودن زهره قائمی و گیتی گیوه‌چیان‌زاده صحت داشته و این که نگه داشتن او در اشرف با در نظر گرفتن درگیری اجتناب‌ناپذیر با نیروهای عراقی ادامه همان سناریویی است که حالا با کشته شدن او به تعیین تکلیف مورد نظر رجوی با یکی از اعضای مسئله‌دارشده شورای رهبری‌اش منجر شده است. نکته دیگر اعلام تدریجی اسامی کشته‌شدگان توسط سازمان مجاهدین است که سخن جداشدگان در مورد تسویه‌حساب‌های درون تشکیلاتی سازمان را برای مخاطبینی که کمتر از اوضاع و احوال درونی باخبرند، قوت می‌بخشد.»

(پایان)

لینک به منبع

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp AshrafUN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

زهره قائمی بریده بود – عاقبت مسئول ترور صیاد شیرازی

***

Self Sacrifice Struan Stevenson Mojahedin Khalq Rajavi cultSelf Sacrifice Struan Stevenson Mojahedin Khalq Rajavi cult

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/زهره-قائمی-جنايتکار-بود/

زهره قائمی جنايتکار بود !!!

زهره قائمی بریده بود - عاقبت مسئول ترور صیاد شیرازیفواد بصیری، انجمن نجات، مرکز اراک، پانزدهم سپتامبر 2014: … درد دلش را باز کرد گفت که خواهر زهره مرا صدا زد و گفت آماده باش می خواهيم تو را به عمليات داخله بفرستيم و در ادامه گفت من را چه به عمليات داخله!؟ به آن گفتم به او می گفتی که من آمادگی اين کار را ندارم در جواب گفت نمی شد برايم بد می شد چند روزی گذشت محمد را از مقر بردند در محوطه ای بنام …

 

مسعود رجوی یازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد  مسعود رجوی با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد  

 لینک به منبع

زهره قائمی جنايتکار بود !!!

در سايت ايران اينترلينک عکس محمد آبروان را مشاهده کردم من در آن زمان در مقر زهره قائمی بودم و محمد آبروان در مقر ما بود . اهل خوزستان بود و فردی ساکت و ساده . آنقدر با همه شوخی می کرد در دل اکثر افراد خودش را جا داده بود تا آنجايی که يادم می آيد مسئوليت نظافت محوطه مقر را به آن داده بودند من هم که مسئوليت انبار تاسيسات را بر عهده داشتم هر روز به انبار مراجعه می کرد و الزامات کارش را تحويل می گرفت . چند روزی که به انبار مراجعه می کرد حالش عجيب گرفته شده بود ديگر با کسی شوخی نمی کرد و با خودش درگير بود يک روز که به انبار تاسيسات مراجعه کرد کنجکاو شدم و از او پرسيدم اتفاقی افتاده چرا اينقدر حالت گرفته حرفی نزد و رفت مجددا فردای آن روز به انبار مراجعه کرد به او گفتم نگفتی چرا حالت گرفته درد دلش را باز کرد گفت که خواهر زهره مرا صدا زد و گفت آماده باش می خواهيم تو را به عمليات داخله بفرستيم و در ادامه گفت من را چه به عمليات داخله!؟ به آن گفتم به او می گفتی که من آمادگی اين کار را ندارم در جواب گفت نمی شد برايم بد می شد چند روزی گذشت محمد را از مقر بردند در محوطه ای بنام اسکان آن را ایزوله کردند که با نفرات مقر تماسی نداشته باشد و به آن در اسکان آموزش عملياتی می دادند زهره قائمی برای اينکه در مقابل رجوی جايگاه خودش را حفظ کند افراد بيشتری را به عملياتهای تروريستی می فرستاد که مبادا کرسی خودش را از دست بدهد يک روز به بهانه برق به سمت اسکان رفتم پياده گشتی در اسکان زدم به طور اتفاقی محمد را ديدم از اينکه همديگر را ديديم خوشحال شديم به او گفتم که چرا ريش گذاشتی گفت سريع از اينجا برو اگر تو را اينجا ببينند برای تو بد می شود فقط سلام مرا به دوستان نزديک برسان و احتمالا چند روز ديگر به مقر همايون می برند و آنجا به مرز، حالا زود برو . من هم سريع محل را ترک کردم و از طرفی ذهنم درگير اين بود که کسی که ناراضی باشد به عمليات برود چگونه آن را به عمليات می فرستند . چند روزی گذشت به ما ابلاغ کردند که در سالن غذا خوری نشست است در سالن غذا خوری تجمع کرده بوديم طولی نکشيد که زهره قائمی وارد سالن شد و بدون مقدمه گفت خبر داريد که محمد آبروان شهيد شده اکثر نفرات از جمله من از شنيدن اين خبر گيج شده بوديم و در ادامه گفت ما آن را کاملا توجيح کرده بوديم در داخل خط خودش را رفت و شهيد شد در واقع به کسانی که به عمليات می روند و خط خودشان را پيش می برند نبايستی گفت شهيد وقاهت اين زن آنقدر زياد بود که مرز نمی شناخت نفرات را به کشتن می داد و از طرفی زيراب آنها را هم می زد . کلا شورای رهبری عامل کشتار افراد بودند فقط برای اينکه در مقابل رجوی خائن پيشی بگيرند و کرسی بالاتری نصيب آنها شود .

در همين رابطه خاطره ای دارم از کشته شدن ( جلال هاشمی و تيمش ) ما در مقر موزرمی بوديم روزی که جلال هاشمی با تيمش به داخله اعزام شد فردای آن روز محوش سپهری ( نسرين ) فهيمه اروانی و زهره اخيانی به مقر موزرمی آمدند خبر داشتند که تيم جلال هاشمی با نيروهای جمهوری اسلامی درگير شدند و جلال و تيمش همگی کشته شده بودند به مقر موزرمی آمده بودند که روحيه به مابقی نفرات بدهند در موزرمی نشست گذاشتند و خبر کشته شدن تيم جلال را مطرح کردند با وقاحت تمام بعد از اتمام نشست شب شده بود شام مفصلی برای خانمها در محل کار زهره قائمی در نظر گرفته بودند من شبانه بعداز شام معمولا يک ساعتی محوطه را به لحاظ برق و آب چک می کردم از کنار اتاق زهره قائمی رد شدم صدای بلند خنده خانمها و بزن بکوبی که در اتاق راه انداخته بودند گويی که هيچ اتفاقی نيفتاده بود پنج شش نفری کشته نشده بودند شورای رهبری رجوی وقيحترين زنان در دنيا بودند به هيچ کس رحم نمی کردند عاقبت بی رحمی نصيب خودشان هم شد آه افرادی که زهره قائمی برای جاه طلبی خودش به کشتن داد با بی رحمی تمام سزای خودش را پس داد .

فواد بصری

***

چرا کسی در غرب معمای قتل محمد رضا کلاهی را از مریم رجوی سوال نمی کند؟چرا کسی در غرب معمای قتل محمد رضا کلاهی را از مریم رجوی سوال نمی کند؟

زهره قائمی بریده بود - عاقبت مسئول ترور صیاد شیرازیمسعود و مریم رجوی زهره قائمی مسئول ترور شهید صیاد شیرازی را به همراه دیگران در قرارگاه اشرف باقی گذاشتند تا کشته شوند

زهره قائمی بریده بود - عاقبت مسئول ترور صیاد شیرازیزهره قائمی بصورتی مشکوک در کنار بیش از پنجاه تن دیگر در قرارگاه اشرف به ضرب گلوله گشته شد. رجوی هنوز اجازه دسترسی و تحقیق از ۴۲ تن باقی مانده از این واقعه را نمی دهد

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کندسازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/درباره-کشته-شدن-زهره-قائمی،-گیتی-گیوه-چ/

درباره کشته شدن زهره قائمی، گیتی گیوه چیان زاده و …

درباره کشته شدن زهره قائمی، گیتی گیوه چیان زادهمجاهدین دبلیو اس، اول سپتامبر 2013: … کنار هم گذاشتن این کدها و نشانه ها با اعلام خبر کشته شدن قائمی، گیوه چیان زاده و … در جریان درگیری روز یکشنبه ۱۰ شهریور این احتمال را قوت می بخشد که اولا مسئله دار بودن زهره قائمی، گیتی گیوه چیان زاده و … صحت داشته و این که نگه داشتن او در اشرف با در نظر گرفتن درگیری اجتناب ناپذیر با نیروهای عراقی ادامه همان سناریویی است که حالا با کشته شدن او به تعیین تکلیف مورد نظر …

درباره کشته شدن زهره قائمی، گیتی گیوه چیان زاده

لینک به منبع

درباره کشته شدن زهره قائمی، گیتی گیوه چیان زاده و …

قاعده ای که رجوی از سالهای دور در پیش گرفته…

از همان زمانی که سران سازمان بحث باقی ماندن شماری از اعضای سازمان در قرارگاه اشرف را به بهانه حفظ و تعیین تکلیف اموال سازمان پیش کشیدند، پیش بینی می شد ادامه این وضعیت و لجاجت سازمان بر امتناع تخلیه کامل اشرف در نهایت منجر به بروز درگیری های خشونت آمیز مشابه دو سال اخیر خواهد شد؛ اما مهمترین موضوع این بود که سران مجاهدین افراد تعیین شده برای ماندن در قرارگاه اشرف را بر اساس چه فاکتورها و ضرورت هایی انتخاب می کنند. کمتر کسی از اسامی افرادی که به بهانه حفاظت از اموال مجاهدین در اشرف باقی ماندند با خبر بود. اما گمانه ها از سوی برخی اعضای جداشده حکایت از این داشت که رجوی با اشراف ماهیت این لجاجت و فرجام خونین آن قطعا کسانی را برای این امر انتخاب خواهد کرد که یا در اعتقاد قلبی شان به رهبری تردید نداشته یا بر عکس کسانی را انتخاب خواهد کرد که با دیده شک و تردید به آنها نگاه می کنند و به نوعی آنها را مسئله دار می بینند.

از آنجا که رجوی همیشه روی پدیده ریزش و فرار و بخصوص از میان اعضای رهبری و رده های بالای تشکیلاتی اش حساس و آن را مرز سرخ خود می داند، بدیهی است روی تعیین تکلیف کردن با این افراد اهمیت ویژه ای قائل باشد. به زعم رجوی انتخاب این افراد برای چنین مراحل حساسی به دلیل ماهیت خشونت آمیزش هم می تواند جلو هزینه های ناشی از جداشدن این افراد را بگیرد و از سویی با به کشتن دادن این افراد در درگیری ها هزینه های آن را یکسره بر دولت عراق و یا جمهوری اسلامی و یا بر دوش جداشدگان به عنوان عوامل عراق و جمهوری اسلامی تحمیل کند؛ این البته قاعده ای است که رجوی از سالهای دور در پیش گرفته! نمونه هایی از این رویکرد را آقای ایرج مصداقی در گزارش ۹۲ خود با نام و نشان و تاریخ و شرح ماوقع مستند کرده است. بر این قاعده و روال می توان حدس زد کسانی که زیر پوشش حافظان منافع مجاهدین در اشرف انتخاب شده قاعدتا بایستی از میان این دو طیف پاکباختگان امتحان پس داده و یا مسئله داران غیر قابل اعتماد باشند. این قاعده و روال را البته در برخی اظهارات جداشدگان و بطور مشخص در مورد امثال زهره قائمی، گیتی گیوه چیان زاده و … پیش از این اشاره کرده اند. از جمله چندی پیش یکی از اعضای جداشده در خصوص مسئله دار شدن برخی اعضای شورای رهبری و رده های بالای سازمان و بطور مشخص از مسئله دار شدن نزدیکان رجوی همچون زهره قائمی، گیتی گیوه چیان زاده و … که نشانه های آن در جداشدن امثال محمدرضا روحانی و کریم قصیم علنی گردید، خبر داد.

پذیرش این ادعا با فرار امثال خانم بتول سلطانی و قربانعلی حسین نژاد و افراد جدا شده ای در سطوح عالی تشکیلات رجوی و به تازگی جداشدن علنی اعضای شورای ملی مقاومت همچون آقایان کریم قصیم و محمدرضا روحانی دور از ذهن نبود؛ بعلاوه اینکه شاهد بودیم سازمان تا مدت ها در قبال فرار برخی از اعضای جداشده از قرارگاه اشرف سکوت کرده بود! تا زمانی که رجوی در پیام ۵ دی سال گذشته از فرار آنها پرده برداری کرد؛ این در صورتی بود که تا قبل از آن کسی جرات اعلام خبر این جدایی ها را نداشت! به همین دلیل می شود نتیجه گرفت رجوی واقعا روی مسئله دار شدن و فرار اعضای شورای رهبری و امثال زهره قائمی بطور مضاعف حساس است! دلیل اش این است که آنها را جزو خلص ترین فدائیان می داند و از طرفی این افراد اطلاعات دست اولی از وضعیت رجوی دارند که بازگو کردن آن هزینه های جبران ناپذیری را بر او تحمیل می کند. چنانچه شاهد بودیم افشاگری های خانم بتول سلطانی، آقایان قربانعلی حسین نژاد، کریم قصیم، محمد رضا روحانی و … برای رجوی آنقدر اهمیت داشت که تا مدت ها در قبال آن فقط سکوت کرد و در نهایت نیز خود شخصا عکس العمل نشان داد! از این رو اظهارات این جداشدگان در خصوص مسئله دار شدن کادرهای شورای رهبری مثل زهره قائمی، گیتی گیوه چیان زاده و … چندان غیر منتظره نمی نمود؛ بخصوص اینکه رجوی آنها را به جزء یکصدنفری که قرار بود در اشرف باقی بمانند انتخاب کرده بود.

کنار هم گذاشتن این کدها و نشانه ها با اعلام خبر کشته شدن قائمی، گیوه چیان زاده و … در جریان درگیری روز یکشنبه ۱۰ شهریور این احتمال را قوت می بخشد که اولا مسئله دار بودن زهره قائمی، گیتی گیوه چیان زاده و … صحت داشته و این که نگه داشتن او در اشرف با در نظر گرفتن درگیری اجتناب ناپذیر با نیروهای عراقی ادامه همان سناریویی است که حالا با کشته شدن او به تعیین تکلیف مورد نظر رجوی با یکی از اعضای مسئله دار شده شورای رهبری اش منجر شده است. نکته دیگر اعلام تدریجی اسامی کشته شدگان توسط سازمان مجاهدین است که سخن جداشدگان در مورد تسویه حسابهای درون تشکیلاتی سازمان را برای مخاطبینی که کمتر از اوضاع و احوال درونی با خبرند، قوت می بخشد؛ که مستلزم بررسی نهادهای حقوق بشری و بین المللی است.

در لیستی که شورای ملی مقاومت از کشته شدگان درگیری یکشنبه ۱۰ شهریور ارائه می دهد، نام زهره قائمی به عنوان نفر اول این لیست قید شده است. البته در مورد باقی افرادی که در این درگیری کشته شده می توان به برخی اعضای قدیمی و سالخورده سازمان نیز اشاره کرد که به نوعی می توانند مشمول افراد مسئله دار باشند. از درگیری روز یکشنبه ۱۰ شهریور تا کنون اخبار موثقی جز آنچه سیمای مجاهدین اعلام کرده در دست نیست. اخبار تکمیلی و موثق در این خصوص می تواند ابعاد دیگری از این درگیری را روشن کند.

*** 

همچنین: