زیر آب کردن سر نفرات توسط فرقه رجوی به نام کرونا

زیر آب کردن سر نفرات توسط فرقه رجوی به نام کرونا

زیر آب کردن سر نفرات - علیرضا نصراللهیعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، چهاردهم ژوئن 2021:… در این دروان اخباری که از آلبانی به دستم می رسد نشان می دهد که سران فرقه آسایشگاه های سران فرقه را به دلیل کهولت سن با دیگر بچه ها جدا کرده اند و توسط دکترهای قلابی خودشان آنهایی را که تست می دهند و تست آنها مثبت هست را به طرف اعلام نمی کنند. فقط به این دلیل که با  فرقه مشکل دارد و آن شخص به دلیل  بیماری تا مرز از دست دادن ریه های خود پیش می رود و بعد هم آنهایی که باید بدانند که او کرونا دارد را باخبر می کنند که خدای نکرده شکنجه گرانش کرونا نگیرند. زیر آب کردن سر نفرات توسط فرقه رجوی به نام کرونا  

زیر آب کردن سر نفرات - علیرضا نصراللهیکرونا در زندان اشرف . نامه به ریاست اداره مهاجرت آلبانی 

زیر آب کردن سر نفرات توسط فرقه رجوی به نام کرونا

«علیرضا نصراللهی،انجمن یاران یاران،سیزدهم ،ژوئن ،۲۰۲۱»

پس از ماه ها قرنطینه در تمام جهان و با تلاش مسولان هر کشور برای جلوگیری از همه گیرشدن این ویروس و با رعایت پروتکل‌ها،سعی بر این شد،تا از پخش و انتقال این ویروس جلوگیری شود.ولی متاسفانه در کشوری به نام آلبانی،و کمپی به نام اشرف سه،تمام قوانین و قانون بندی ها بر عکس تمام دنیا انجام می شود،هر چند که در ظاهر و شکل همه چیر درست به نظر می رسید.

سازمان مجاهدین علارغم اینکه می دانست که این ویروس کشنده هست،ولی باز از مینیمم وسایل بهداشتی عمل کرد،و تازه سعی کرد تا تعدادی از کسانی را که به هر دلیل با فرقه دچار مشکل هستند در معرض این ویروس قرار دهد،تا بلکه به این ترتیب آنها را از سر راه بردارد.

سازمان مجاهدین از بعد از سقوط صدام حسین یتیم شد،و بزرگترین پشتیبان خودش را برای همیشه به دست فراموشی سپارد،شاید باورش برای همه مشکل باشد ولی آنقدر که مسعود رجوی نگران سقوط عراق بود صدام نبود،مسعود رجوی به خوبی آگاه بود که اگه صدام سرنگون شود سازمان مجاهدین برای همیشه باید با آرزوهایش خداحافظی کند.

صدام برای رجوی یک ناجی بود،رجوی دولتی بود در دولت صدام،و به نوعی حکومت می کرد،قراگاه اشرف به عنوان پایتخت،و دیگر قرارگاها،شهرستان های وابسته به پایتخت،همه ی دستورات از پایتخت به شهرستان ها صادر می شد،و ما هم کارگرهای ساده آن شهرها بودیم،در میان ما ثروتمندان بودند،طبقه متوسط بود،تا دلتان بخواهد هم فقیر داشت،ما هم جزوه فقیرهای این کشور بودیم.

آیا سران فرقه رجوی نمی توانند ویروس کرونا را کنترل کنند؟

ما در میان این گرگان،هیچ حقی نداشتیم که بتواند در سرنوشت مان تاثیری بگذارد،از همه مهمتر این بود که اگه به هر دلیل با این کفتارها سر ناسازگاری می گذاشتیم،فردا صبح به بقیه خبر می دادند که فلانی دیشب در خواب سکته کرده و به رحمت خدا رفته،به خدا قسم من با چشم این داستان را دیده ام کسی که شب با او بودم به نام مسعود مسعودی نیا،و بعد از اینکه صدایش کردند و رفت دیگه او را ندیدم تا اینکه صبح خبر مرگ او را بهمان دادند.

این سران فرقه برای رسیدن به حاکمیت و قدرت با هیچ کس شوخی ندارند،و هر کسی که به هر دلیل با آنها مخالفت کند،سرنوشتی همانند مسعود و خیلی های دیگر نسیب آنها خواهد شد.

کمی برگشتم به عقب،تا خاطرات را بازگو کنم،تا بعضی از دوستان،که اطلاعات کمی از این حیوان ها دارند ذره ای دستشان بیاید که با چه شارلاتان هایی رو به رو هستند.که البته باید عرض کنم که با تلاش بی وقفه اعضای جداشده از این فرقه در حال حاضر فکر نکنم در جهان باشند کسانی که از این گروه تروریستی اطلاعات نداشته باشند.

الان در حال حاضر در کشور آلبانی در کمپ اشرف سه جنایاتی در حال وقوع می باشد،که پشت این نقشه شخص خود مریم قجر،و شوهر بی غیرت سابق خودش،و تعداد زیادی از شکنجه گران،سازمان مجاهدین،برای جان اعضای مشکل دار خودشان سناریو مرگ طراحی می کنند،مرگی که از هر جهت برایشان نه تنها دردسر ندارد بلکه سود آور هم می باشد.

در این دروان اخباری که از آلبانی به دستم می رسد نشان می دهد که سران فرقه آسایشگاه های سران فرقه را به دلیل کهولت سن با دیگر بچه ها جدا کرده اند و توسط دکترهای قلابی خودشان آنهایی را که تست می دهند و تست آنها مثبت هست را به طرف اعلام نمی کنند. فقط به این دلیل که با  فرقه مشکل دارد و آن شخص به دلیل  بیماری تا مرز از دست دادن ریه های خود پیش می رود و بعد هم آنهایی که باید بدانند که او کرونا دارد را باخبر می کنند که خدای نکرده شکنجه گرانش کرونا نگیرند.

سازمان الان دنبال عضو گیری نیست بلکه می خواهد با تا اندک آدمی که از قدیم دارد خط خودش را پیش ببرد،فرقه با چشم گریان و دست لرزان الان دارد روز را شب و شب را روز می کند،چون نمی داند فردا چه کسانی از بدنه کثیف او جدا خواهند شد.

فرقه در این روزها به هیچ کس اعتماد ندارد و با ترس کارهای زد و بند خودش را حل و فسق می کند. ویروس کرونا برای سازمان مجاهدین هدیه ای از طرف اربابانش بود،تا بتواند از آن حداکثر استفاده را از این داستان بکند،و کسانی را که فکر می کند در آینده برایش دردسر ایجاد می کنند را از راه بردارد،در این مدت نمونه های بسیاری از این داستان داشته ایم.

کمپ مجاهدین در آلبانی ، از شیوع کرونا و نقض حقوق بشر تا عزا بخاطر بازگشت برجام

الان مسیر و خط سیاستمداران جهان نسبت به این گروه تروریستی تغییر کرده،و یواش یواش در صدد از بین بردن این فرقه هستند،و می خواهند آنها را از این انسجام پراکنده کنند،برای همین همانند برداشتن این گروه از لیست تروریستی الان،می خواهند با دادن کارت های هویتی به آنها مسیر را برای خارج شدن از آلبانی نشان دهد.

تا اینجای داستان خیلی هم خوب و عالی،ولی آیا این سازمان می گذارد این نفرات به همین راحتی از آلبانی خارج شوند؟

تا آنجا که ما و شما این فرقه را می شناسیم هرگز تن به این ماحرا نخواهد داد،پس باید دست بجنباند تا دیر نشده،و این همان ترسی هست که من دارم،این فرقه می داند اگر هر کدام از این دوستان پایشان به این طرف مرزها باز شود طوفانی بپا خواهد شد که دگر نه از مریم نشانی خواهد ماند و نه مسعود گور به گور شده.

فرقه رجوی برای از بین بردن این آدمها هیچ کوتاهی نخواهد کرد، فرقه می داند که نمی تواند آنها را همانند دوستانمان در عراق تیر خلاص بزند،پس بهترین گزینه ویروس کرونا،بی صدا و بی هیچ رد و نشانه ای که مراجعه قانونی بتواند آنها را متهم به قتل کند.

ما در حال حاضر نمی توانیم به دوستانم درسترسی داشته باشیم،و آنها هم مثل ما در قدیم نمیتواند اخبار  صحیح را دریافت کنند پس راه چاره چیست؟

تنها راه چاره سازمان های بین اللملی،حقوق بشر،هستند درست است که آنها هم از اربابانشان دستور می گیرند،ولی باز تیری هست در تاریکی شاید به هدف خورد.

من چندین نامه تنظیم کرده ام برای ارگان های دولتی در اروپا و آمریکا،و خواستار فرستادن بارزسان و دکترهای واقعی به این کمپ هستم تا مشخص شود که چه کسانی سالم هستن و چه کسانی مریض،تا فرقه رجوی نتواند سر بیشتری از دوستانم را زیر آب کند.

تقاضای من از اعضای جداشده از این فرقه این است که با نامه نگاری خواهان بازدید از این زندان شوند تا بتوانیم از جنایتی هولناک جلوگیری کنیم.

لینک به منبع

کرونا در زندان آلبانی و مرگی دیگر – محترم قنواتی نماد درد و رنج و مصیبت در فرقه رجوی بود

زیر آب کردن سر نفرات توسط فرقه رجوی به نام کرونا

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/فرقه-رجوی-چند-دهه-خیانت-و-جنایت/

فرقه رجوی به پایان چند دهه خیانت و جنایت علیه ایران و ایرانی رسیده است

علیرضا نصراللهی - فرقه رجوی به پایان چند دهه خیانت و جنایت علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، دوازدهم ژوئن 2021:…  سازمان مجاهدین در تمامی این سال ها تمام سعی و تلاش خودش را برای جلوگیری از ورود اعضای جداشده به اروپا انجام داد و برای رسیدن به این مقصود از هیچ جرم و جنایتی کوتاهی نکرد. با خیلی از سیاستمداران باز نشسته  و شاغل در تمام کشورهایی که ضد ایران و ایرانی هستند دست همکاری داد. در تمام مدت روی کار آمدن جمهوری اسلامی ایران از هیچ خیانتی کوتاهی نکرد. از جنگ تحمیلی گرفته تا پروژه های اتمی و غیره. با فروختن اطلاعات جنگ به صدام و شرکای آن در آن زمان که پشت صدام بودنند همانند آمریکا،اسراییل، انگلیس، فرانسه و کشورهای دیگر که باعث ریختن خون بهترین و رشیدترین فرزندان این آب و خاک شدند. فرقه رجوی به پایان چند دهه خیانت و جنایت علیه ایران و ایرانی رسیده است 

علیرضا نصراللهی - فرقه رجوی به پایان چند دهه خیانت و جنایت کارت هویت بلای جان رجوی

فرقه رجوی به پایان چند دهه خیانت و جنایت علیه ایران و ایرانی رسیده است

«علیرضا نصراللهی،انجمن یاران ایران،یازدهم  ژوئن ،۲۰۲۱»

علیرضا نصراللهی باشگاه خبرنگاران بروکسل

آقای علیرضا نصراللهی

همانطور که در خبرها شنیده اید و در سایت های مختلف  مشاهده کرده اید در این روزها فرقه رجوی افسارگریخته و ترمز بریده خودش را به هر آب و آتشی می زند،تا بتواند از شتاب دولت آلبانی،برای به رسمیت شناختن،افرادی که در این کشور به هر دلیلی بی هویت هستند،بکاهد.

که این قانون جدید دولت آلبانی نه برای دل سوختن است نه برای حقوق بشر،بلکه این کار دولت آلبانی تلاش شبانه روزی و بی وقفه اعضای جداشده از فرقه رجوی و خانواده های محترم آنها و تعداد اندکی از آزادیخواهان روزنامه نگار کشور آلبانی،وگرنه چرا دولت آلبانی در سال های پیش از ورود،فرقه رجوی به آلبانی چنین قانونی را در مجلس خودش تصویب نکرده بود؟

بعد از اینکه تصمیمات بر این گرفته شد که فرقه رجوی برای جابجایی از عراق از لیست گروه های تروریستی بیرون بیاید،و به دولت آلبانی هم تاکید شد که آنها را پذیرش کند،وعده و عیدهایی هم به این کشور داده شد،دولت آلبانی هیچگاه فکرش را هم نمی کرد با پذیرش این گروه در آینده به چنین دردسرهایی بی افتد،و این فرقه تا قلب سیستم هایی دولتی این کشور هم نفوذ کند،و مردم این کشور با حضور خودشان اعتراض حضور این فرقه را در کشورشان اعلام کند،و تا انجا پیش روند که کار به درگیرهایی هم بین فرقه و مردم آلبانی رخ دهد.

از آنجایی که کشور آلبانی یک کشور فقیر به حساب می آید،فرقه رجوی هم با خرج کردن پول های باد آورده،توانست با فشار حداکثر بر روی نفرات خودش و حتی اعضای جداشده زندگی را بر همه ی آنها تلخ کند،تا آنجا که نفرات با تصمیم خودشان به ایران برگردند،و این هدفی بود که فرقه رجوی از عراق آن را دنبال می کرد،تا نگذارد پای هیچ جداشده ای به اروپا باز شود تا آنها خیالشان از افشاگری هر چه بیشتر آدمها در امان بمانند.

فرقه رجوی با پُر کردن گوش همگان از اینکه هر جداشده وقتی به ایران باز می گردد با فشار وزارت اطلاعات دست به افشاگری بر علیه آنها می زنند و چون با شکنجه چنین اعترافاتی را می کنند در جوامع بین اللملی هیچ سندیتی ندارد،این طرز فکر فرقه رجوی که به دروغ به همه ی اعضای جداشده نسبت داده می شود،اشکال خیلی بزرگی داشت،که فرقه رجوی با تمام زیرکی که در دنیای ضد انقلابی داشتند و دارند،متوجه این نشدند که کسانی که به هر دلیل به مهین برمی گردند،هر کدام از آنها صدها هزار نفر هستند،که در جامعه پخش می شوند،و با مردم روزانه در ارتباط هستند،و این یعنی میتواند از گذشته خود برای مردم سخن بگویند،و خاطرات دوران اسرات خود را تعریف کنند،و این فرقه را به مردم معرفی کنند و از خیانت ها و جنایت های آنان پرده بر دارند،همان مردمی که فرقه رجوی به دروغ اسم آنان را کانون های شورشی و یا هر اسم دیگری خطاب می کند.

بزرگترین اشتباه فرقه این بود که خودش با دست خودش کسانی را به کشور روانه کرد که همه ی آنان با کوله باری از شکنجه،و خاطرات تلخ در اسارت راهی خانه شدند،و الان همه ی ما شاهد این موضوع هستیم که در کشور تمام مردم از بچه تا بزرگ همه به خوبی با گروه تروریستی رجوی به خوبی آشنایی پیدا کرده اند،و می تواند به راحتی خودشان را از این گروه خطرناک حفظ کنند،نه مثل دروان ما که حتی کوچکترین اطلاعاتی از این فرقه نداشتیم،و برای همین بی اطلاعاتی به راحتی در دام آنان قرار گرفتیم،و نتیجه آن فقط سال ها ارسات و شکنجه برایم باقی گذاشت.

در اصل ما سپر بلا شدیم و شدیم راهنمای نسل های آینده بچه های ایران،و این بزرگترین افتخار ما می باشد تا بتوانیم گذشته خود را از وجود کثیف این فرقه کمی پاک کنیم،چیزی که فرقه رجوی هرگز نخواهد فهمید که ایران و ایرانی در هر کجای این جهان باید یک ایرانی با غیرت باشد، و نسبت به کشور و مردمش تعهد داشته باشد،نه اینکه هر بی ناموسی از راه رسید با گرفتن چند صد دلار خاک ایران و ریشه ی خودش را به تاراج بگذارد،همانند فرقه رجوی و خیلی های دیگر …

فرقه رجوی بعد از سر نگونی صدام با در دست گرفتن همین پروژه،که تمام کسانی را که میخواهند از او جدا شوند مجبور کند به ایران برگردنند،بزرگترین خدمت را به جامعه ایران کرد،چون هیچ کس نمی توانست به خوبی اعضای جداشده از این فرقه ماهیت پلید و ضد بشری،این گروه تروریستی را به مردم این نشان دهد،

بله دوستان تنها اعضای جداشده از این فرقه می توانستند به مردم ایران و جهان بفهماند که سازمان مجاهدین فقط یک پوشش است برای رسیدن به جاکمیت و قدرت،نه صحبت از آزادی خلق قهرمان است و نه صحبت از جامعه بی طقبه توحیدی،اگر قرار بود چنین جامعه ای به وجود آید اول باید از درون این فرقه رقم می خورد و بنای این جامعه و ریشه ی آن با همین اعضا تشکیل می شد،نه خلق قهرمان،وقتی این رهبران به اصطلاح آزادی خواه،نمی تواند برای نفرات و اعضای خودشان صداقت و فدا داشته باشند چگونه می خواهند برای مردم ایران آزادی و جامعه ای عاری از طبقه به وجود اورند؟

سازمان مجاهدین در تمامی این سال ها تمام سعی و تلاش خودش را برای جلوگیری از ورود اعضای جداشده به اروپا انجام داد و برای رسیدن به این مقصود از هیچ جرم و جنایتی کوتاهی نکرد. با خیلی از سیاستمداران باز نشسته  و شاغل در تمام کشورهایی که ضد ایران و ایرانی هستند دست همکاری داد.

در تمام مدت روی کار آمدن جمهوری اسلامی ایران از هیچ خیانتی کوتاهی نکرد. از جنگ تحمیلی گرفته تا پروژه های اتمی و غیره. با فروختن اطلاعات جنگ به صدام و شرکای آن در آن زمان که پشت صدام بودنند همانند آمریکا،اسراییل، انگلیس، فرانسه و کشورهای دیگر که باعث ریختن خون بهترین و رشیدترین فرزندان این آب و خاک شدند.

حال چگونه می توان بارو کرد که این فرقه دلش به حال این مردم سوخته و می خواهد برای همان مردم که زمانی باعث کشته شدن بچه های آنان شده آزادی به ارمغان بیاورد؟

حتی همین الان هم که دست این فرقه برای تمامیه مردم ایران و اکثر مردم جهان باز شده باز دست از وطنفروشی برنمی دارد،و با دشمنان همین آب و خاک دست همکاری دارد،و با فشار بر روی اعضای در بند و جداشده می خواهد به هر ترتیب که شده آنها را سر به نیست کند،و نگذارد پای این آدمها به جامعه و خبرگزاری های بی طرف باز شود،و کرونا بزرگترین حامیه این فرقه شد.

فرقه رجوی به خوبی آگاه بود هر نفری که پایش به دنیای آزاد باز می شود برای رسیدن به آرامش روحی و تلافی کردن سال های گذشته خودش و خدمت به جامعه ایران دست به افشاگری بر علیه این فرقه می زنند،تا همگان بفهمند که در پشت این چهره ی به اصطلاح فرشته،چه مار افعی خوابیده است و منتظر رسیدن به فدرت است تا بعد از رسیدن به قدرت خون مردم را در شیشه کند.

دوستان و هم میهنان عزیز و ارجمند،بالاخره بعد از سال ها تلاش و افشاگری و رونمایی از سندهای خیانت این فرقه،توانستیم با فشار بر روی سازمان های به اصطلاح حقوق بشری،به این مهم برسیم تا بر اثر فشارهای خانواده ها و اعضای جداشده،دولت آلبانی نه به دلخواه بلکه با تحمیل تن به مینیمم قوانین پناهندگی دهد،و برای نفرات پناهند به این کشور کارت های هویت صادر کند،چیزی که اصلا خوشایند فرقه تروریستی رجوی نبوده و نیست ولی دگر کاری از دستش ساخته نیست .و باید تن به این قانون دهد،قانونی که با صدور آن باعث متلاشی شدن این فرقه خواهد شد.

از این به بعد همه شاهد خواهیم بود که با شروع رفت و آمد اعضای جداشده به اروپا و صدور ویزا برای خانواده های دردمند و چشم انتظار،ریشه ی این گروه را خواهند سوزاند،مریم رجوی به خوبی از این موضوع آگاه می باشد،برای همین شروع کردند،به بازی با کلمات،مثل موسسان پنجم،و تعهد تا سرنگونی و خیلی بازی های دیگر…

مسعود رجوی با راه انداختن این شعبده بازی و بهتر بگویم این مسخره بازی میخواهد برای خودش زمان بیشتری بخرد،وگرنه در دنیای واقعی اگر شما علوم سیاسی داشته باشید با وجود ارتش آزادیبخش و ریيس جمهور برگزیده،راه اندازی و تاسیس موسسان پنجم یک جُک بیش نیست که هم خودش می داند و هم همراهانش،ولی خوب از آنجا که ما عادت به چنین مسخره بازیهایی در این فرقه داریم زیاد تعجب نکردیم،همانند چهل سال گذشته که هر سال دولت ایران سرنگون شد،و تحلیل های پوچ و کشکی مسعود رجوی.

دوستان بالاخره بعد از سال های سال رسیدیم به پایان سازمان مجاهدین،پایانی تلخ و پر از جرم و خیانت،آنهم نسبت به اعضای خود،و خانواده های آنان،سازمان مجاهدین به زودی در دادگاهای حقوق بشری و بی طرف که با فشار اعضای جداشده و شکایات خانواده های رنج کشیده و دردمند،که خواهان رسیدن به مجازات سران این فرقه و به خون خواهی از فرزندان خود در جامعه جهانی خواهند بود.

و امیدورام در آینده نزدیک به جای دادگاه های خارجی روزی برسد که خلق قهرمان ایران خودش به پروندهای کثیف این فرقه رسیدگی کند،و حق مظلوم را از ظالم بگیرند.

پیروز باشید.

فرقه رجوی به پایان چند دهه خیانت و جنایت علیه ایران و ایرانی رسیده است 

***

مسعود خدابنده مسعود خدابنده : مدارک هویتی موجب رهایی اعضای مجاهدین خلق در آلبانی می گردد

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اعضای-فرقه-تروریستی-مجاهدین-را-ممنوع-ا/

اعضای فرقه تروریستی مجاهدین را ممنوع الورود کنید – نامه سرگشاده به رئیس جمهور فرانسه

اعضای فرقه تروریستی مجاهدین را ممنوع الورود کنیدعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، بیست و هشتم می 2021:… آقای مکرون، این فرقه بسیار خطرناک و غیر قابل پیش بینی می باشد. در اوج آرامش،به سرعت تغییر ماهیت می دهد و همه را شگفت زده خواهند کرد. همانند کارهای تروریستی که در چند ماه گذشته همه را دچار اندوه کرد. کشتن پلیس های فرانس، عملیات های انتحاری و غیره… آقای مکرون، شما و دولت شما اگر ضریب سطح امنیت را به صد هم برسانید، اگر این گروه ها را به لحاظ فیزیکی مهار نکنید باز هم ضربه خواهیم خورد. به این دلیل شما نمی توانید همه نفرات را هر روز زیر نظر داشته باشید. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. اعضای فرقه تروریستی مجاهدین را ممنوع الورود کنید 

غفور فتاحیان - تایید اخراج مجاهدین خلق - ویزای چندروزه مریم رجویاخراج مریم رجوی و سران مجاهدین خلق از اروپا 

اعضای فرقه تروریستی مجاهدین را ممنوع الورود کنید – نامه سرگشاده به رئیس جمهور فرانسه 

نامه به رئیس جمهور محترم فرانسه برای ممنوع ورود کردن اعضای تروریستی فرقه رجوی

علیرضا نصراللهی، انجمن یاران یاران، بیست و هشتم می۲۰۲۱

رئیس جمهور محترم فرانسه

علیرضا نصراللهی پاریس

آقای علیرضا نصراللهی

آنچه که در این روزها مرا بخود مشغول تر و نگرانتر از پیش کرده است،وضعیت امنیت فرانسه نسبت به  اقدامات بیش از پیش افراطگرایان و آشکار آنها در کارهای تروریستی از جمله،فرقه مجاهدین بر علیه جدا شده گان در فرانسه است.

آقای مکرون، این فرقه بسیار خطرناک و غیر قابل پیش بینی می باشد. در اوج آرامش،به سرعت تغییر ماهیت می دهد و همه را شگفت زده خواهند کرد. همانند کارهای تروریستی که در چند ماه گذشته همه را دچار اندوه کرد. کشتن پلیس های فرانس، عملیات های انتحاری و غیره…

آقای مکرون، شما و دولت شما اگر ضریب سطح امنیت را به صد هم برسانید، اگر این گروه ها را به لحاظ فیزیکی مهار نکنید باز هم ضربه خواهیم خورد. به این دلیل شما نمی توانید همه نفرات را هر روز زیر نظر داشته باشید. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است.

آقای مکرون،در این چندین سال که من دوستان در کشور شما مهمان هستیم،این فرقه در رابطه با ما،اقداماتی نظیر تهدیدهای فیزیکی، پخش کردن اعلامیه های ضدّ جدا شده گان در سطح شهر، مخدوش کردن چهره جدا شده گان با چسباندن عناوین مزدوری و … که در جواب مبارزه دور از خشونت و آرام اعضای جدا شده مجاهدین است.

مبارزه ای که در آن فقط و فقط بیان واقعیات و آشکارسازی آنچه که بر ما طی سالیان سال در اسارتگاه رجوی گذشته است، میباشد. بدون هیچ افراط گرایی کلامی و بدون هیچ مبارزه فیزیکی و اعمال خشونت.

حال آنکه درفرانسه- کشوری که عنوان دمکراسی را یدک میکشد- در روز روشن، بصورت علنی و در ملاء عام و در جلو چشم همگان، عوامل گروه به قطع تروریستی مجاهدین به جان ما، تهدید فیزیکی و ارعاب می کنند و آنچه که مورد انتظار جوامع حقوق بشری و ما شهروندان دارای تابعیت فرانسوی از دولت فرانسه است، متاسفانه برآورده نمیشود.

 رئیس جمهور محترم فرانسه

سازمان مجاهدین که الان در کشور آلبانی و با دست گرفتن قسمتی از خاک این کشور به عنوان پناهنده جاگزین شده اند و با مداخله در بیشتر ارگان های داخلی این کشور باعث آزار و اذیت جداشدهگان شده است و با زد و بند با سیاستمداران این کشور فشار حداکثری را به خانواده های جداشده ها و خود آنها وارد آورده است،آیا چه لزمی دارد که بازهم پناهنده کشور فرانسه هم باشند؟

جناب آقای رئیس جمهور

سران فرقه رجوی از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به اعضای جداشده با همکاری سران کشور آلبانی دریغ نکرده اند،تا آنجا که حتی در بعضی از موارد باعث مرگ و شکنجه آنها شده اند،نمونه های آنها در دست است،و فرقه کثیف رجوی هیچ حیایی نسبت به کارهای ضد بشری خودش ندارد واقعآ سوال اینجاست آنها چگونه به خود اجازه می دهند که به این راحتی دست به چنین شکنجه های بزنند؟

جناب آقای رئیس جمهور

اردوگاه فرقه رجوی در کشور آلبانی همانند زندان گوانتاملا،،پشت درب های بسته باعث شده که سران این فرقه تمامیه اعضای داخل آن را زیر شدیدترین شکنجه های روحی روانی و در بعضی از موارد با حضور بی وقفه کرونا باعث مرگ اعضای ناراضی گردنند،و به راحتی و بدون حضور هیچ ارگان حقوق بشری جنازهای آنها را دفن کنند بی آنکه مرجع قضایی از انان باز خواست کنند و علت مرگ را دربیاورند؟

جناب آقای رئیس جمهور

فرقه رجوی یکی از شکنجه گران تاریخ بشریت می باشد،شما اگر نگاهی به تاریخ نکبت بار این سازمان داشته باشید خواهید فهمید که از زمان خروج از فرانسه تا رورد به عراق،چه کسانی که بی هیچ نام و نشان در این فرقه به دست شکنجه و مرگ سپرده شدند،و حتی هیچ کس نام آنها را هم نمی داند.

جناب آقای رئیس جمهور

من به عنوان یک عضو جداشده از این سازمان از شما تقاضا دارم که شما به عنوان یکی از اصلی ترین مقامات این کشور با ورود این گونه حیوانات به خاک فرانسه جلوگیری نمایید تا بشریت از گزند این وحشی ها در امان بماند.

جناب آقای رئیس جمهور

این که این کشور از نظر دیپلماتیک، روابط بسیار قوی با آمریکا دارد،ولی چیزی که معلوم نیست اینه که چرا امریکا و فرانسه این سازمان را به رسمیت می شناسد و این کشور به مهد جولان دادن آزادانه این فرقه تبدیل شده است».

مگر می شود معیارهای تشخیص تروریست بودن یا نبودن یک گروه یا فرقه، نسبی باشد 

کشور فرانسه در طی این دو دهه شاهد همه گونه عملیاتهای تروریستی بوده و خواهد بود،چطور امکان دارد این گروهای خشونت طلب همانند فرقه رجوی،در این کشور آزادانه به کارهای تروریستی خودشان ادامه دهند و هیچ کس هم از آنها باز خواست نکند؟

آقای مکرون بارها گفته ایم و باز هم خواهیم گفت،تنها راه جلو گیری از این گونه گروه ها برخورد قانوی و کشیدن آنها به پای میز دادگاهی بیطرف و بدون زد و بند می باشد،مردم فرانسه دیگر طاقت دیدن بریدن سر،انتحاری،کشتن پلیس،و مردم عادی را ندارد،هر کدام از ما وظیفه ای در مقابل جامعه داریم،و اگر ساکت و یا بی طرف و بی اهمیت از کنار آنها بگذریم دود آن در چشم بچه هایمان،و نسل های آینده خودمان خواهد رقت.

آقای مکرون،با عرض پوزش از شما،دولت شما هیچگونه اقدام عملی را در رابطه با این گروه جنگ طلب نکرده است، فرقه رجوی تقریبآ نیمی از مراکز خرید و تاکسی و رستوران و در این کشور خریداری کرده و با بنام زدن آنها به اشخاص مختلف از زیر بار دستگاه های اطلاعاتی شما پنهان مانده،و با آنها با راحتی پول شویی می کند،و توسط همین نفرات با جابجا کردن پول های سیاه،دست به خشونت و کارهای وحشتناک په در اینجا و په در جاهای دیگر می گردد.

آقای مکرون،من به شما پیشنهاد می دهم اگر شما ما اعضای جداشده از این سازمان را ملاقاتی دهید تا ما بتوانیم در حضور شما با اسناد و مدارک حقیقی و حقوقی،که در دست داریم شما را از گزند این فرقه دور نگهداریم،و مردم فرانسه از وجود کثیف این فرقه به آرامش برسند.

آقای مکرون این چشم پوشیهای آشکار که دولت ها در دستور کار دارند، دود آن مستقیماً بر چشم همه خواهد رفت.

آنچه که روشن است این فعالیتهای خشونت آمیز و ناقض قانون، قطعاً از چشم مراجع امنیتی فرانسه دور نمانده است.

حتی اگر این فرقه از نظر دولت فرانسه و سایر دول اروپایی دردسته گروههای تروریستی قرار نگیرند، ولی فعالیتهای آنها طبق قوانین مدنی فرانسه، غیرقانونی است و تابع مجازات متناسب می باشد.

اینجانب، به عنوان کسی که در این کشور زندگی می کنم و تهدیدهای فرقه رجوی و عوامل آنها را در نزدیکی خود می بینم، از شما و دولت شما رسماً درخواست می کنم به وضعیت موجود رسیدگی و آرامش امنیتی از دست رفته ما اعضاء جدا شده توسط سازمان مجاهدین را تامین نمایید.

آنچه که در حال حاضر بیش از هر چیزی برای ما ضروری است، اطمینان خاطر ما از امنیت و دوری از تهدیدات فرقه رجوی در این کشور است که امیدواریم شما آن را بازگردانید.

با نشکر از شما علیرضا نصراللهی

اعضای فرقه تروریستی مجاهدین را ممنوع الورود کنید – نامه سرگشاده به رئیس جمهور فرانسه

لینک به منبع

متن فرانسوی نامه:

“Alireza Nasrollahi, Association Yaran Yaran, 28 mai 2021”

Lettre au très estimé président de la France, pour interdire l’entrée de terroristes membres de la secte Radjavi

Honorable Président de la France, M. Macron

Honorable Président de la France Ce qui me préoccupe de plus en plus ces jours-ci, c’est la situation sécuritaire en France face à la multiplication des actes de terrorisme extrémistes et manifestes, y compri secte des Moudjahidines contre les séparatistes en France. M. Macron, cette secte est très dangereuse, et imprévisible, au plus fort de son calme, elle change rapidement de nature, et elle surprendra tout le monde, à l’image des actes terroristes qui ont attristé tout le monde ces derniers mois, tuant la police française , opérations suicides, etc.…
Monsieur Macron, vous et votre gouvernement, si vous augmentez le facteur niveau, sécurité à cent, si vous ne contrôlez pas physiquement ces groupes, nous serons quand même touchés, car vous ne pouvez pas surveiller tout le monde tous les jours. Mieux vaut prévenir que guérir . M. Et… qui en réponse à la lutte est loin d’être des membres violents et pacifiques des Moudjahiddines. Une lutte dans laquelle la seule déclaration est les faits et la révélation de ce qui nous est arrivé pendant la captivité de Radjavi pendant de nombreuses années. Sans aucun extrémisme verbal et sans aucune lutte physique ni violence.

En France, pays qui porte le titre de démocratie, en plein jour, en public et devant tout le monde, les agents du groupe menacent et intimident physiquement les Moudjahiddines pour nous couper la vie, et ce que la société attend Les droits de l’homme et nous citoyens avoir la nationalité française du gouvernement français, malheureusement pas rencontré. Honorable Président de la France L’Organisation des Moudjahidine, qui a maintenant été remplacée en tant que réfugié en Albanie en s’emparant d’une partie du territoire du pays, est intervenue dans la plupart des organes internes du pays, harcelant les déportés et faisant pression sur les politiciens du pays. Elle a apporté un maximum aux familles. des séparés et à eux-mêmes, pourquoi est-il nécessaire qu’ils soient à nouveau réfugiés en France? Monsieur le Président

Les dirigeants de la secte Radjavi n’ont épargné aucun effort pour frapper les membres dissous en coopération avec les dirigeants albanais, dans la mesure où, dans certains cas, ils ont même été tués et torturés, des exemples sont disponibles, et la sale secte Radjavi n’a aucun Cela n’a pas à voir avec ses propres actes inhumains. La vraie question est de savoir comment se laissent-ils si facilement subir une telle torture? Monsieur le Président

Le camp de culte Radjavi en Albanie, comme la prison de Guantanamo Bay, est à huis clos, ce qui oblige les dirigeants du culte à soumettre tous ses membres à la torture psychologique la plus sévère, et dans certains cas à la présence constante de la couronne, causant la mort de enterrer leur corps facilement et sans la présence d’un organe de défense des droits de l’homme, sans que l’autorité judiciaire leur demande de déterminer la cause du décès? Monsieur le Président

La secte Radjavi est l’un des tortionnaires de l’histoire de l’humanité. Ils ont été mis à mort et personne ne connaît même leurs noms. Monsieur le Président En tant que membre détaché de cette organisation, je vous demande, en tant que l’un des principaux responsables de ce pays, d’empêcher de tels animaux d’entrer sur le territoire français afin que l’humanité soit à l’abri des morsures de ces sauvages. Monsieur le Président

“Elle a des relations diplomatiques très fortes avec les États-Unis, mais ce qui n’est pas clair, c’est pourquoi les États-Unis et la France reconnaissent l’organisation et elle est devenue le berceau de la libre circulation de la secte.” Les critères permettant de déterminer si un groupe ou une secte est ou non un terroriste peuvent-ils être relatifs ? La France a été témoin et continuera d’être témoin de toutes sortes d’opérations terroristes au cours de ces deux décennies. Comment est-il possible que ces groupes violents, comme la secte Radjavi, poursuivent librement leurs activités terroristes dans ce pays et que personne ne leur demande d’arrêter?
 
Monsieur Macron, nous avons dit à maintes reprises, et nous le répéterons, que la seule façon d’empêcher de tels groupes est d’intenter une action en justice et de les traîner à la table du tribunal de manière impartiale et sans se quereller., Et il n’y a pas de gens ordinaires, chacun de nous a un devoir envers la société, et si nous passons devant eux en silence ou de manière impartiale et insignifiante, la fumée fondra aux yeux de nos enfants et de nos générations futures.
Monsieur Macron, je m’excuse, votre gouvernement n’a demandé aucune action concrète contre ce groupe de guerre. La secte Radjavi a acheté près de la moitié des centres commerciaux, taxis et restaurants de ce pays et les a nommés d’après différentes personnes. sous le poids de votre appareil de renseignement, et blanchit facilement de l’argent avec eux, et par ces mêmes personnes, en déplaçant de l’argent noir, commet des violences et des actes horribles ici et là dans d’autres endroits.

Monsieur Macron, je vous suggère que si vous nous rendez visite, les membres détachés de cette organisation, afin que nous puissions vous tenir à l’écart de la morsure de cette secte en votre présence, avec les documents réels et juridiques que nous avons, et le peuple de France, détendez-vous de la sale existence de cette secte. M.

Ce qui est clair, c’est que ces activités violentes et respectueuses de la loi n’ont certainement pas échappé aux yeux des autorités de sécurité françaises. Même si la secte n’est pas considérée comme un groupe terroriste par le gouvernement français et d’autres pays européens, leurs activités sont illégales au regard du droit civil français et passibles de sanctions appropriées. En tant que personne vivant dans ce pays et voyant les menaces de la secte Radjavi et de ses agents dans mon voisinage, je vous demande formellement, à vous et à votre gouvernement, de remédier à la situation actuelle et au manque de sécurité de nos membres perdus.

Ce qui est le plus important pour nous en ce moment, c’est de rassurer la sécurité et d’éviter les menaces de la secte Radjavi dans ce pays, que nous espérons que vous restaurerez.

Merci Alireza Nasrollahi

*** 

اخراج مجاهدین از آلبانی به اریترهاخراج مجاهدین از آلبانی به اریتره

همچنین: