سارا فلاوندرز: حمایت از مجاهدین خلق (فرقه رجوی) نشانه دو رویی و ریاکاری امریکاست

سارا فلاوندرز: حمایت از مجاهدین خلق (فرقه رجوی) نشانه دو رویی و ریاکاری امریکاست

Mojahedin Khalq USAآریا ایران، پاریس، هشتم ژانویه 2014: …  این فعال اجتماعی در آمریکایی معتقد است حمایتهای آمریکا از گروه تروریستی مجاهدین خلق نشان دهنده دو رویی و ریاکاری در سیاست خارجی آمریکاست. سارا فلاوندرز طی مصاحبه ای گفته است؛ این گروه(مجاهدین خلق) جنایات وحشتناک زیادی علیه مردم ایران و مردم عراق مرتکب شده است. ازجمله این جنایات بمبگذاری، ترور، انفجار، حمله به غیرنظامیان است. این خود نشان دهنده …

Mojahedin Khalq USA
Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

بخاطر داشته باشیم که یکی از دلایل امریکا برای حمله به عراق حمایت صدام از مجاهدین خلق (فرقه رجوی) بود

لینک به منبع

سارا فلاندرز؛ جنایات مجاهدین بر علیه مردم ایران و عراق

فعال ضد جنگ،«سارا فلاندرز» نامی آشنا در محافل صلح‌طلب آمریکاست. وی از فعالان با سابقه تشکیلات کارگری این کشور و از جمله چهره‌های مطرح در جنبش اشغال وال‌استریت است. تالیفات متعددی درباره خوی جنگ‌طلبانه و فاصله طبقاتی در آمریکا دارد. اما این روزها او به دلیلی دیگر مورد توجه رسانه‌ها و مردم آمریکا قرار گرفته است. او با کمک همفکرانش کمپینی در مخالفت با حمله نظامی آمریکا علیه ایران و اعمال تحریم‌های اقتصادی به‌راه انداخته است.

بنا به گزارش خبرگزاری های،این فعال اجتماعی در آمریکایی معتقد است حمایتهای آمریکا از گروه تروریستی مجاهدین خلق نشان دهنده دو رویی و ریاکاری در سیاست خارجی آمریکاست.

سارا فلاوندرز طی مصاحبه ای گفته است؛ این گروه(مجاهدین خلق) جنایات وحشتناک زیادی علیه مردم ایران و مردم عراق مرتکب شده است. ازجمله این جنایات بمبگذاری، ترور، انفجار، حمله به غیرنظامیان است. این خود نشان دهنده فساد و فریبکاری کامل در جنگ آمریکا علیه تروریسم است. با وجود جنایات زیادی که این گروه مرتکب شده است هنوز برخی از سیاستمداران برجسته آمریکایی در حمایت از این گروه صحبت می کنند و با چشم پوشی در برابر جنایات این گروه آنها را ناراضی و قربانی خطاب می کنند.

وزارت خارجه آمریکا در سال ۱۹۹۷ مجاهدین را در فهرست گروههای تروریستی قرار داد. این گروه دهه‌های متمادی اعمال تروریستی علیه ایرانی‌ها در داخل و خارج ایران انجام می‌داد. در جریان جنگ ایران و عراق، این گروه با صدام دیکتاتور سابق عراق متحد شده بود. این گروه هم اکنون از پایگاههای خود در عراق فعالیت می کند. یکشنبه سازمان ملل متحد اعلام کرد قصد دارد اعضای گروه تروریستی مجاهدین را از عراق به کشورهای دیگر منتقل خواهد کرد. او گفت جین هالوت معاون وزیر سابق امنیت داخلی آمریکا مسئول این کار خواهد بود.

سارا فلاوندرز می گوید: ۳۰ سال است نقش این گروه مشخص است. جولیانی شهردار اسبق نیویورک یکی از کسانی است که به شدت از این گروه حمایت می کند. او کسی است که ظاهرا در خط مقدم جنگ علیه تروریسم حرکت می کند. این خود نشان می دهد که کل جنگ علیه تروریسم فقط بهانه ای برای آمریکا برای به راه انداختن جنگ در سراسر جهان است.

جولیانی یکی از مقامات سابق آمریکایی است که در چند ماه گذشته همکاری نزدیکی با گروه مجاهدین داشته است. بسیاری از مقامات آمریکایی دهها هزار دلار دریافت کرده اند تا به نمایندگی و در حمایت از این گروه صحبت کنند. حتی در مواردی اف بی آی از این افراد برای گرفتن پول از مجاهدین بازجویی کرده است.

مردان ما در ایران؟


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:

مرگ اسرار آمیز«مسعود دلیلی»، مجاهد مجهول الهویه

جواد فیروزمند، آریا ایران، ششم ژانویه 2014: …  مرگ مشکوک محافظ شخصی مسعود رجوی،با بقیه قتل های درون سازمانی تفاوت دارد. به همین دلیل باید بازبینی نموده و در حد امکان  با استفاده از اسناد در دسترس،زوایای تاریک آن را شکافت.چرا که رجوی مدعی است؛”مسعود دلیلی مقر مخفی او را لو داده و اگر او نبود، مجاهدین حالا حالا در پادگان اشرف

عبدالزهره فاخر: اسکان منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) توسط اروپایی ها، بسیار ساده است

هابیلیان، دوم ژانویه 2014: …  شخصا با استفاده از سلاح علیه هر گروهی که باشد مخالفم به ویژه در روزهایی که شاهد تلاش های دولت عراق برای دستگیری تروریست های بعثی – وهابی در صحرای الانبار هستیم. بهتر است موضوع خروج تروریست های منافق خلق در دست دولت باشد تا اقدامات اینچنینی صلابت و اقتدار دولت و تصمیمات آن را خدشه دار نکند. استفاده از سلاح از

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

مسعود خدابنده، ایرانیان دات کام، سوم ژانویه 2014: … این ادعای بسیار مضحکی است که گفته شود حمله کنندگان با تکیه بر اطلاعات و با راهنمایی مسعود دلیلی که دو سال قبل فرار کرده است به این محل آمده اند. اطلاعاتی که حتی جزئیات آن هم در دسترس عموم بوده است. این ادعای بسیار مضحکی است که گفته شود آنها و