سازمانی که رهبرانش از بردن نامش هراس دارند !

سازمانی که رهبرانش از بردن نامش هراس دارند !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، یازدهم سپتامبر 2015:…  عصر می خواستیم به محل مصاحبه برویم سران فرقه در سالن نشست جمع شده بودند که من نزد مژگان پارسائی رفتم و گفتم خواهر چند روز پیش خواهر مریم در فرانسه دستگیر شد اعلام کردید ایشان هیچ مسئولیت سازمانی ندارد و عضوء مجاهدین نمی باشد ! ولی شما به ما تاکید می کنید پیش امریکائیها تا کید کنیم مجاهد هستیم و … مژگان پارسائی گفت : خواهر …

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسمتاریخچه ۵۰ ساله سازمان مجاهدین خلق

لینک به منبع

سازمانی که رهبرانش از بردن نامش هراس دارند !

این نوشته را می خواهم با یک خاطره از زمان دستگیری مریم قجر در سال 2003 در فرانسه و روزی که ما دراردوگاه بد نام اشرف می خواستیم برای مصاحبه نزد امریکاییها برویم شروع کنم تا برای همه مشخص شود که وقتی زمان بها دادن هست رهبران فرقه رجوی برای حفظ جان و مال خود همه چیز را قربانی خود می کنند .

سال 2003 مریم قجرتوسط پلیس فرانسه دستگیر و نزدیک به 10 ملیون دلار پول نقد از اطاق خواب مریم قجر کشف شد .

یک روز بعد از دستگیری مریم قجر نگذشته بود که طی اطلاعیه اعلام کردند مریم قجر عضوء سازمان مجاهدین خلق ایران نمی باشد و ایشان بعنوان رئیس جمهور شورای دست ساز رجوی می باشد و هیچ مسئولیتی در سازمان مجاهدین ندارد !

عجبا کسی که تا در نشستهای درونی مدعی بود رهبر و کارش فقط تربیت مجاهد تمام عیار یک روزه منکر مجاهد بودن شد !

روزی که می خواستیم برای مصاحبه با امریکائیها برویم قبل از رفتن برای مصاحبه سران فرقه در اردوگاه بد نام اشرف برای ما نشست توجیهی گذاشتند و به تاکید می گفتند روی 3 اصل و مرز سرخ باید پافشاری کنید وبه هیچ عنوان نباید کوتاه بیائید !

این 3 اصل و مرز سرخ مربوط عبارت بودند :

1ــ تاکید بر رهبر بودن رجوی و هیچ مجاهدی نباید از این کوتاه بیاید !

2ــ تاکید بر عضو مجاهدین بودن حتا اگر افراد جدید باید بگویند عضوء مجاهدین هستند !

3 ــ تاکید بر ماندن در اردوگاه اشرف حتا اگر بخواهند شما را از همان محل مصاحبه به اروپا و امریکا ببرند بگودئید می خواهید در اشرف بمانید !

عصر می خواستیم به محل مصاحبه برویم سران فرقه در سالن نشست جمع شده بودند که من نزد مژگان پارسائی رفتم و گفتم خواهر چند روز پیش خواهر مریم در فرانسه دستگیر شد اعلام کردید ایشان هیچ مسئولیت سازمانی ندارد و عضوء مجاهدین نمی باشد !

ولی شما به ما تاکید می کنید پیش امریکائیها تا کید کنیم مجاهد هستیم و …

مژگان پارسائی گفت : خواهر مریم دستگیر شده بود سازمان هم در لیست تروریستی ما به اروپائیها رکب زدیم !

من گفتم : فرقی نمی کند ما هم اینجا توسط امریکائیها دستگیر شده ایم انهم با سلاح وسازمان هم در لیست تروریستی امریکا هم هست در ضمن اینجا هم عراق اروپا نیست !

مژگان پارسائی گفت : چون خواهر مریم دستگیر شده بود به فرانسوی ها دروغ گفتیم اگر نیاز باشد همه خود سوزی می کردند ! تا خواهر مریم ازاد شود همه مجاهدین قربان خواهر مریم !

البته نا گفته نماند منظورش سران فرقه نبود و تنها مرگ حق اعضاء نگون بخت بود و هست .

واقعیت اینکه همان لحظه متوجه شدم رجوی زنباره برای ما در عراق نقشه های شومی کشیده و ته خط خواهان ماندن ما در جهنم عراق است .

اما یک نگاه کوتاهی بکنیم به وضعیت سران فرقه رجوی در طی این مدت و بطور خاص امسال که به اصطلاح پنجاهمین سالگرد تاسیس سازمانی بود که توسط رجوی زنباره به یک فرقه مافیائی و جنایتکار تبدیل شده و رجوی هزاران نفر را به کشتن داد تا برای حفظ جان بی ارزش خودش به اسم مبارزه به جنایت؛ خیانت ؛ وطن فروشی و…بپردازد و از خون و جان ؛ عمر اعضاء نگون بخت برای خودش دلارهای خونین بدست بیاورد .

17 شهریور با اینکه روز بنیانگذاری این فرقه مافیائی و جنایتکار می باشد اما سران فرقه بطور خاص رجوی زنباره فراری و مریم قجر می خواهند درسکوت مرگ بار سران و پر معنا و بدون اینکه اسمی از رهبران جنایتکارشان به میان بیاید ان را سپری کنند و با میدان فرستادن چند چیره خوار و یک عده تازه به میدان امده اذهان را منحرف کنند و این هم یکی از شگردهای شیادانه رجوی و مریم قجر می باشد .

رجوی زنباره و مریم قجر بهتر از همه می دانند از روزی که رجوی با ساواک همکاری کرد و به کمک ساواک خودش را رهبر سازمان قالب کرد تا امروزهیچ استراتژی و تاکتیک ؛ سیاستهائی که رجوی پایه گذاری کرده نه تنها به مقصد نرسیده بلکه به بن بست و شکست منجر شده ولی از حق نگذریم رجوی فقط در بدست اوردن دلارهای خونین از مزدوری ؛ وطن فروشی ؛ خیانت از همه موفق تر بوده .

ولی به رجوی جنایتکار و مریم قجر تاکید می کنم که ملت ایران و قربانیان جنایات رجوی خیانت ؛ وطن فروشی ؛ همدستی با صدام ملعون ؛ اویزان شدن از جنایتکاران جنگی برای تحریم و بمباران ایرانیان را هرگز فراموش نکرده و نخواهند کرد .

به یقین و مطمئن می گویم فرقه ای که رهبرانش از اعتراف به عضو بودن در ان فرقه خوداری می کنند عمق جنایاتکار بودن این فرقه به اثبات می رسد ؛ فرقه ای که رهبرش فراری و بیش از 12 سال در سوراخ موش خزیده ؛ ملت ایران به رجوی و فرقه اش نفرت می کنند ؛ فرقه ای که رهبرانش برای حفظ جانشان اعضاء خود را در میان بمباران و در بیابانها رها کرده و خودشان در ویلاهای فرانسه به خوش گذرانی مشغول هستند و …

رجوی و مریم قجر و دیگر سران فرقه مطمئن باشند نام رجوی و فرقه اش فقط برای لعن و نفرین این فرقه به زبان مادران و پدران داغدار و خانواده هایی که در دیدار عزیزانشان هستند جاری می شود .

پاریس : محمد رزاقی

هفت گناه مجاهدین خلق فرقه رجوی (پشت صحنه ستون پنجم استخبارات عراق در زمان جنگ)


https://youtu.be/ThX9j6-FRMY

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20754

خانم عبادی وکیل و مدافع حقوق بشر ؛ برنده جایزه صلح

محمد رزاقی، پاریس، هفتم سپتامبر ۲۰۱۵:…  چند روز گذشته به دستور شخص رجوی و مریم قجر رهبران فرقه جنایتکار رجوی از زبان یک فرد مجهول الهویه بنام محمد امیر خیزی در سایت افتابکاران متعلق به فرقه رجوی که بوسیله یک تواب بد نام و مشکوک اداره می شود و این سایت در میان ایرانیان به سایت افتابه به دستان رجوی معروف می باشد بر علیه شما مطلبی نوشته که با توجه به شناخت از شیوه های رذیلانه رجوی …

جدایی بنی صدر و مجاهدین -بخشهای اول تا ششم- نامه رجوی به بنی صدر و پاسخ بنی صدر

لینک به وبلاگ آقای رزاقی

خانم عبادی وکیل و مدافع حقوق بشر ؛ برنده جایزه صلح

با سلام و سپاس از تلاشهای انساندوستانه شما .

خانم عبادی قبل از پرداختن به اصل مطلب می خواهم بصورت مختصر خود را معرفی کنم .

من محمد رزاقی از اعضاء سابق مجاهیدن خلق ایران هستم که به مدت نزدیک به ۲۰ سال از دوران زندگی ام را درون تشکیلات سازمان مجاهدین خلق ایران در اردوگاههای این سازمان که هم اکنون به فرقه رجوی داعشی معروف می باشد گذرانده ام و هم اکنون بعنوان پناهنده سیاسی در کشور فرانسه زندگی می کنم .

چند روز گذشته به دستور شخص رجوی و مریم قجر رهبران فرقه جنایتکار رجوی از زبان یک فرد مجهول الهویه بنام محمد امیر خیزی در سایت افتابکاران متعلق به فرقه رجوی که بوسیله یک تواب بد نام و مشکوک اداره می شود و این سایت در میان ایرانیان به سایت افتابه به دستان رجوی معروف می باشد بر علیه شما مطلبی نوشته که با توجه به شناخت از شیوه های رذیلانه رجوی خواستم بصورت مختصر به این موضوع بپردازم .

خانم عبادی

حتما مطلع هستید شخص رجوی و مریم قجر و دیگر سران فرقه در سالیان گذشته تمام تلاش خود را بکار گرفته بودند تا به هر طریق ممکن ایران مثل عراق ؛ سوریه ؛ افعانستان و لیبی در بیاورد و برای تحقق این امر بصورت انگل وار با اویزان شدن به جنگ طلبان و جنایتکاران امریکائی و ضد ایرانی ؛ با پرداخت هزاران دلار خونین دریافتی از صدام ملعون به این افراد وبر پائی شوهای مختلف و با دروغگوئی و صحنه سازی و اطلاعات غلط ؛ وطن فروشی و حتا همکاری با سرویسهای اطلاعاتی سیا و موساد ؛ شیوخ مرتجع عرب دست زدند .

اما با توافق ایران با کشورهای ۵+۱ و دور شدن سایه جنگ و تحریم از سر مطلب ایران و حمایت ایرانیان وطن پرست از این توافق رجوی کینه حیوانی خود را به نمایش گذاشته و با سفسطه با غقده گشائی روی اورده است .

درمطلبی که بنام محمد امیر خیزی اما به سفارش رجوی جنایتکار و مریم قجرنوشته شده به نامه حمایت امیز شما از این توافق تحت لوای اینکه حقوق بشر در کجا ی این توافق دارد عقده گشائی کرده است .

خانم عبادی

فرقه تروریستی و جنایتکار رجوی با ترور هزاران شهروند ایرانی و کشتار مردم عراق و زندان و شکنجه اعضاء ناراضی خود بدترین سابقه و نقض حقوق بشر در کارنامه خود دارد .

من در مدتی که در قرارگاههای اهدائی صدام ملعون به این فرقه مافیائی و جنایتکار حضور داشتم به دستور شخص رجوی زندانی وشکنجه روحی و جسمی شده ام و شاهد مرگ اعضاء ناراضی بر اثر شکنجه های وحشیانه شکنجه گران فرقه رجوی که هم اکنون عده ای از این شکنجه گران در مقر مریم قجر در اردوگاه اوور سوراواز مستقر هستند .

همچنین شاهد کشتار کردهای عراقی به دستور شخص رجوی و مریم قجر در سال ۱۹۹۱ در حمایت رجوی از صدام ملعون .

خانم عبادی

در درون مناسبات فرقه رجوی ابتدائی ترین حقوق اعضاء توسط رجوی و دیگر سران فرقه نقض می شود و رجوی اعضاء خود را از داشتن یک زندگی انسانی محروم کرده است .

در تشکیلات فرقه رجوی ازدواج و داشتن همسر و فرزند برای اعضاء ممنوع می باشد اما شخص رجوی با ترفند های مختلف زنان را به عقد خود در می اورده و به شیده های کثیف از زنان سوء استفاده جنسی می کرده و مریم قجر هم بعنوان حرمسرادار شخصی رجوی کار اماده سازی ذهنی زنان را برای تجاوزات رجوی فراهم می کرده .

رجوی جنایتکار با قوانین من در اوردی اعضاء نگون بخت از دیدار با خانواده و نوشتن نامه و … محروم کرده و هنوز هم این محرومیت ادامه دارد .

در مناسبات فرقه گرایانه رجوی اعضاء نگون بخت مجبور هستند در نشستهایی که رجوی با اسامی عجیب و غریب درست کرده مثل نشست عملیات جاری و عسل هفتگی که ماهیت سرکوب اعضاء و تفتیش عقیده را دارد و نشستهای غسل هفتگی که اعضاء مجبور هستند هر گونه مسائل جنسی که به ذهنشان میزند یا حتا خواب می بینند گزارش کنند .

اعضاء نگون بخت حق ندارند حتا با هم بعنوان دوست رابطه انسانی داشته باشند . اعضاء در مناسبات فرقه گرایانه رجوی حق هیچ گونه انتخاب ازادانه را ندارند و همه تصمیم گیری ها برای اعضاء توسط سران فرقه گرفته می شود .

اعضاء نگون بخت در زمان صدام چنانکه خواهان خروج از مناسبات فرقه گرایانه می شدند علاوه بر تحمل شکنجه های جسمی و روحی باید ۲ سال زندان و سپس توسط رجوی جنایتکار به زندان بد نام ابوغریب برای تحمل ۸ سال زندان فرستاده می شدند که شاهدان زنده و قربانیان این جنایات رجوی در اروپا مقیم هستند .

خانم عبادی

فرقه رجوی در اروپا تیمهای تروریستی اموزش دیده فدائیان صدام مستقر کرده که به دستور شخص مریم قجراز اوور سوراواز برای ترور جدا شده ها اعزام می شوند و تاکنون بارها برای ترور و ضرب و شتم جدا شده ها و منتقدان به دستور شخص رجوی و مریم قجر اعزام شده اند که اسناد و شواهد انکار ناپذیری در این رابطه برای ارائه در هر دادگاهی وجود دارد .

خانواده های اعضاء نگون بخت نزدیک به ۳ سال در پشت درب اردوگاه بد نام اشرف و برای یک ملاقات حضوری با عزیزان خود به تحصن نشستند ولی به دستور شخص رجوی به خانواده ها نه تنها اجازه ملاقات داده نشد بلکه مورد حمله ؛ ضرب و شتم چماقداران رجوی قرار گرفتند و هنوز هم خانواده هاعضاء موفق به دیدار با عزیزان خود نشده اند در صورتیکه زندانیان حق ملاقات و ارتباط با خانواده های خود را دارند ولی رجوی جنایتکار برای اعضاء نگون بخت بدتر از زندان ساخته و اعضاء را مجبور می کند از ملاقات با پدروان و خانواده خود داری کنند وبودند مادران و پدران اعضاء نگون بخت که در حسرت دیدار عزیزان خود حسرت به دل از این دنیا رفتند .

خانم عبادی

من از شما تقاضا می کنم شما بعنوان وکیل و مدافع حقوق بشر شناخته شده از قربانیان فرقه رجوی جنایتکار حمایت کنید و ما اعضاء جدا شده قربانیان و شاهدان زنده جنایات رجوی و مریم قجر و دیگر سران فرقه رجوی می باشیم و من بعنوان عضو سابق این فرقه که به دستور شخص رجوی و مریم قجر زندانی و شکنجه جسمی و روحی شده ام وضاهد مرگ اعضائ ناراضی در سلول زندان ساخته شده توسط رجوی برای اعضاء ناراضی بودم و در اروپا هم بارها مورد تهدید و ضرب و شتم قرار گرفته ام حاضر هستم در هرارگانی و دادگاهی شهادت بدهم .

خانم عبادی

خانواده های اعضاء نگون بخت پدران و مادران پیری هستند که در ارزوی دیدار عزیزانشان تمامی خطرات رفتن به عراق را به جان می خرند و لی رجوی و مریم قجر اجازه یک ملاقات حضوری به خانواده ها داده نمی شود بنابر این از شما تقاضا می کنم برای پایان دادن به حسرت خانواده ها به هر طریق ممکن از سازمانهای بین المللی حقوق بشری تقاضا کنید که امکان یک ملاقات حضوری برای خانواده ها ئی که پشت درب اردوگاه لیبرتی محل استقرار کنونی اعضاء نگون بخت می روند را بوجود بیاورند .

من از شما خواهش می کنم این فرصت به جدا شده ها و شاهدان جنایات و نقض حقوق بشر توسط رجوی و مریم قجر بوجود بیاورید تا شاهدان زنده جنایات رجوی بتوانند نقض حقوق بشر در تشکیلات فرقه رجوی با به دلیل و مدرک به خدمت شما برسانند .

همچنین جا دارد این را اضافه کنم که ما اعضاء سابق مثل شما از توافق ایران با کشورهای ۵+۱ حمایت کرده و در جهت دور کردن جنگ و تحریم از سر ملت ایران تلاش کرده و خواهیم کرد وچهره وطن فروشانی مثل رجوی را که خواهان حمله امریکا و اسرائیل و تحمیل یک جنگ خانمانسوز به ملت ایران برای رسیدن به اهداف کثیف خود به هر مزددوری دست می زنند را افشا کرده وجا دارد از شما و همه کسانی که در راستای صلح و اسایش ملت ایران کوشش کرده اند تشکر کنم .

پاریس : محمد رزاقی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20606

عقب نشینی خفت بار فرقه رجوی از درخواست سلاح !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، اول سپتامبر ۲۰۱۵:…  تقریبآ از یک سال پیش سایت فرقه تروریستی رجوی بر سر در سایت رسمی فرقه در خواست سلاح درج کرده بود و مریم قجر هم در شوهای مختلفی که برگزار می کرد خواهان برگرداندن سلاح می شد . این عقب نشینی خفت بار از طرف فرقه رجوی به چند دلیل اصلی صورت گرفته ولی سران فرقه رجوی زنباره از بیان واقعیت ها مثل همیشه ترس ؛ وحشت دارند و می خواهند …

آقای رجوی سلاح را برای چه کاری و برای چه کسی می خواهی؟

لینک به منبع

عقب نشینی خفت بار فرقه رجوی از درخواست سلاح !

تقریبآ از یک سال پیش سایت فرقه تروریستی رجوی بر سر در سایت رسمی فرقه در خواست سلاح درج کرده بود و مریم قجر هم در شوهای مختلفی که برگزار می کرد خواهان برگرداندن سلاح می شد .

این عقب نشینی خفت بار از طرف فرقه رجوی به چند دلیل اصلی صورت گرفته ولی سران فرقه رجوی زنباره از بیان واقعیت ها مثل همیشه ترس ؛ وحشت دارند و می خواهند از این عقب نشینی خفت بار با سکوت و شیادی عبور کنند .

بر اساس خبرهای رسیده از درون فرقه رجوی مدتی اعتراض اعضاء نگون بخت اسیر در کمپ لیبرتی عراق به اوج رسیده و اعضاء نسبت به لیست خروج به البانی که توسط سران فرقه انتخاب می شوند دست به اعتراض زده اند و همچنین اعضاء در محفلهائی که می زنند نسبت به درخواست سلاح از طرف مریم قجر اعتراض خود را بیان می کنند و می گویند اگر رجوی دنبال گرفتن اولآ چرا سلاحها را تحویل داد و دومآ اگر رجوی و مریم قجر راست می گویند خودشان بیایند عراق ببینیم تو این وضعیت سلاح دست می گیرند ؟!

علت دیگر اینکه رجوی زنباره از درخواست سلاح بصورت خفت بار عقب نشینی کرده شکست داعشی ها و پس مانده های حزب بعث می باشد .

تقریبآ بیش از یکسال پیش با تسخیر قسمتی از خاک عراق توسط تروریستهای داعشی و پس مانده های حزب بعث رجوی زنباره به اعضاء خود در کمپ لیبرتی پیام داده بود که به زودی بغداد سقوط خواهد کرد و رجوی از پس مانده های خزب بعث و داعشی ها سلاح گرفته بر علیه دولت مالکی خواهند جنگید !

حال رجوی زنباره دیده همکیشانش نتوانستند بغداد تسخیر کنند و دولت مرکزی عراق پا بر جا مانده مجبور شده در خواست سلاح را از سر درب سایت فرقه خودش در سکوت کامل بردارد .

همچنین رجوی در سالیان گذشته به امید این بود که امریکا ؛ اسرائیل و … به ایران حمله نظامی کنند و رجوی با درخواست سلاح می خواست نقش داعش و … را برای ایران بازی کند . اما توافق ایران با ۵+۱ دست رجوی در پوست گردو ماند و این هم یکی از دلایلی می باشد که رجوی از درخواست سلاح خفت بار عقب نشینی کرده .

رجوی زنباره در سالیانی که خودش رابعنوان یک رهبر فرقه مافیائی و تروریستی تحمیل کرده به نتوانسته به یک خواسته دست پیدا کند .

البته نا گفته نماند که رجوی زنباره رهبری فرقه را هم با همکاری با ساواک و لو دادن بنیانگذاران سازمان توانست بدست بیاورد که اسناد همکاری رجوی با ساواک موجود هست هم در کتاب پرویز ثابتی ریئس وقت ساواک همکاری رجوی نوشته شده است .

رجوی زنباره بعد از اینکه توانست با همکاری ساواک خودش را رهبر جا بزند خواسته های زیادی را مطرح کرده از ریئس جمهور شدن تا نماینده مجلس ؛ شهردار و … ولی وقتی دید به هیچ کدام از اینها دست نمی یابد خواست با جنگ مسلحانه ؛ خون و خونریزی به اهداف پلید خود برسد .

رجوی زنباره برای دست یابی به قدرت با ترور ؛ بمب گذاری ؛ به خیال خام و ابلهانه اش درست کردن ارتش ؛ با مزدوری تمام عیار برای صدام ملعون؛ بعد از صدام دربست در خدمت و موساد ؛ سیا وکشورهای مرتجع منطقه خواست در عالم هپروتی خودش به خواسته اش برسد که موفق نشد .

مدتی هم که شکم اش را صابون می زد و به هر دریوزگی دست می زد تا امریکا و اسرائیل به ایران حمله کنند تا رجوی زنباره به هدف اش برسد این ارزوی رجوی زنباره هم فنا شد و به جای سلاح به دست رجوی توتک هم ندادند که در سوراخ موش توش فوت کند و حال دست از پا درازتر مجبور شده در سکوت با خفت و خواری در خواست سلاح از سایت رسمی فرقه بردارد .

این عقب نشینی و قبول خفت و خاری نشان از فروپاشی و بن بست کامل استراتژی ؛ تاکتیک و ایدئولوژی دست ساز رجوی را دارد و بس .

برگه بازجویی مسعود رجوی 1

برگه بازجویی مسعود رجوی 2

برگه بازجویی مسعود رجوی 3

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20547

نامه سرگشاده به وزیر خارجه فرانسه (بعلاوه متن اصلی، فرانسوی)

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم اوت ۲۰۱۵:… من با شناخت و تجربه ای که از رویکرد و ماهیت فرقه رجوی داعشی دارم از دولت فرانسه و مسئولین امنیتی فرانسه تقاضا می کنم قبل از اینکه سنگ فرشهای خیابانهای پاریس توسط تروریستهای اموزش دیده به خون بی گناهان الوده شود در یک اقدام قاطع جنایتکاران و تروریستهای مستقر در اردوگاه اور سوراواز به دست عدالت بسپارید و اجازه بدهید قانون …

گزارش سحر، ۲۰۰۹: پادگان مریم رجوی (فرانسه) از بیرون و از درون 

قرارگاه اروپایی سازمان مجاهدین خلق در نزدیکی شهرک حومه ای اورسورواز Auvers-sur-Oise در استان سرژی پونتواز Cergy-Pontoise در کشور فرانسه از زمان پیدایش خود با تأیید دولت وقت فرانسه نقش مقر سرفرماندهی جنگ مسلحانه این سازمان را به اشکال مختلف ایفا کرده است.

لینک به منبع

نامه سرگشاده به وزیر خارجه فرانسه (بعلاوه متن اصلی، فرانسوی)

آقای فابیوس

وزیر خارجه محترم فرانسه .

با سلام و ارزوی موفقیت به شما و دولت ؛ ملت فرانسه

من محمد رزاقی از اعضاء سابق مجاهیدن خلق ایران هستم که به مدت نزدیک به ۲۰ سال از دوران زندگی ام را درون تشکیلات سازمان مجاهدین خلق ایران در اردوگاههای این سازمان که هم اکنون به فرقه رجوی داعشی معروف می باشد گذرانده ام و هم اکنون بعنوان پناهنده سیاسی در کشور فرانسه زندگی می کنم .

من در زمان حضورم در تشکیلات سازمان مجاهدین خلق شاهد جنایات رهبری این فرقه ( مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو و دیگر سران این فرقه در حق مردم ایران ؛ عراق ؛ و نقض ابتدائی ترین حقوق اعضاء بودم .

اقای وزیر

در زمان عضویتم در این فرقه تروریستی خطرناک شاهد کشتار کردهای عراق به دستور شخص مسعود رجوی و مریم قجر که خود را در فرانسه به اسم مریم رجوی معرفی می کند بودم و شاهد فرمان مریم قجر که به نیروهایی که تانک و زرهی هدایت می کردند که کردها را زیر شنی تانکهایتان له کنید !

شاهد اعزام تیمهای تروریستی از داخل اردوگاههای سازمان در عراق برای شلیک خمپاره و اعمال تروریستی در داخل ایران و همچنین شاهد زندانی کردن بیش از ۵۰۰ عضو مخالف سیاست و روشهای فرقه گرایانه رجوی در سال ۷۳ و مرگ افراد در زیر شکنجه های وحشیانه شکنجه گران فرقه رجوی به دستور مستقیم مسعود رجوی و مریم قجر و در ضمن خودم هم در همان زمان جزو زندانیانی بودم که شکنجه جسمی و روحی شده ام و شاهد مرگ اعضاء ناراضی در سلولی که خودم در ان سلول زندانی بودم .

اقای وزیر

من مصاحبه شما را در ایران از طریق کانالهای تلویزیونی تماشا می کردم که گفتید دولت فرانسه مصصم به مبارزه با گروههای تروریستی می باشد و این باعث شد دست به قلم ببرم و تقاضا کنم اگر واقعآ مصصم به مبارزه با گروههای تروریستی و فرقه گرایانه هستید چه بهتر که از داخل کشور خودتان شروع کنید .

حتما مطلع هستید فرقه تروریستی و جنایتکار رجوی در خاک فرانسه در اوور سوراواز اردوگاهی شبیه اردوگاه بد نام اشرف دایرکرده که در این اردوگاه هم رهبران فرقه جنایتکار رجوی داعشی مستقر هستند هم اعضائی که در اردوگاه این فرقه مستقر هستند از اموزش دیده های فدائیان صدام برای ترور ؛ بمب سازی و کار گذاری ان و از سازنده گان مواد های شیمیائی کشنده مثل سیانور هستند که در پوش پناهنده و اکثرآ با نامهای جعلی در اردوگاه اور سوراواز مستقر می باشند .

اقای فابیوس

حتما قبول می کنید که تروریست خوب وجود خارجی ندارد و همه تروریستها یک ماهیت جنایتکارانه دارند یکی با شکل و شمایل ریش و پشم دار یکی دیگر مثل فرقه رجوی داعشی که برای فریب دولتهای اروپائی و افکار عمومی از کت و شلوار ؛ کرووات استفاده می کنند ولی در ماهیت با هم هیچ فرقی ندارد .

این را هم اضافه کنم فرقه رجوی داعشی در خاک فرانسه هم دست از ترور و خشونت بر نداشته ومریم قجر از اردوگاه فرقه رجوی داعشی مستقر در اردوگاه اوور سوراواز تیمهای تروریستی اموزش دیده فدائیان صدام را برای ترور جدا شده ها و مخالفان و منتقدان این فرقه به خیابانهای پاریس اعزام می کند و تیمهای تروریتی مریم قجر چندین بار دست به ترور اعضاء جدا شده زده اند که شواهد و مدارک حمله تیمهای تروریستی اعزامی مریم قجر از اردوگاه فرقه رجوی داعشی در اوور سوراواز موجود می باشد و شاهدان و قربانیان این فرقه هم چندین شکایت در پلیس و دادگاه بر علیه فرقه رجوی داعشی به تبت رسانده اند .

اقای فابیوس

من با شناخت و تجربه ای که از رویکرد و ماهیت فرقه رجوی داعشی دارم از دولت فرانسه و مسئولین امنیتی فرانسه تقاضا می کنم قبل از اینکه سنگ فرشهای خیابانهای پاریس توسط تروریستهای اموزش دیده به خون بی گناهان الوده شود در یک اقدام قاطع جنایتکاران و تروریستهای مستقر در اردوگاه اور سوراواز به دست عدالت بسپارید و اجازه بدهید قانون و عدالت در باره انها حکم کند .

در غیر اینصورت تروریستهای داعشی ابوبکر البغدادی و یا تروریستهای رجوی داعشی در هر زمان که فرصت پیدا کنند دست به جنایت خواهند زد و خون بی گناهان را روی سنگ فرش شهرها و خاک فرانسه خواهند ریخت .

برای شما ؛ دولت و ملت فرانسه ارزوی موفقیت می کنم .

محمد رزاقی : پناهنده سیاسی در فرانسه

رونوشت :

ــ وزارت کشور فرانسه

ــ وزرات خارجه فرانسه

Monsieur le ministre des affaires étrangères

Je m’appelle Mohammad Razzaqi, je suis un ancien membre de l’Organisation des Moudjahidins du Peuple Iranien (l’OMPI). J’ai vécu pendant vingt ans dans les camps de cette organisation qui est devenue aujourd’hui une secte réactionnaire à la Daech. Je vis maintenant en France où j’ai obtenu le statut de réfugié politique

Pendant vingt ans, j’ai assisté aux crimes de cette organisation et de ses chefs, Maryam et Massoud Radjavi et les autres, contre le peuple iraquien et contre leurs propres membres dont les droits fondamentaux sont systématiquement bafoués.

Monsieur le ministre, J’ai assisté au massacre des kurdes sur l’ordre de Massoud et de son épouse Maryam Radjavi qui réside en France. J’ai entendu Maryam dire : « écraser les kurdes par vos chars ! ».

J’ai assisté au départ des équipes de terroristes de l’OMPI depuis leurs camps en Iraq pour des opérations à l’obus de meurtrier à l’intérieur de l’Iran. J’ai assisté à l’emprisonnement, en 1994, de 500 membres de l’OMPI qui avaient osé de mettre en question les politiques sectaires de l’organisation. J’ai été moi-même emprisonné et torturé et ai assisté à la mort de mes camarades dans les prisons de l’OMPI

Monsieur le ministre, je vous ai entendu dire à la télé que le gouvernement français était décidé de combattre les groups terroristes. Je crois donc qu’il faut commencer par chasser les terroristes du territoire français.

Comme vous le savez, la secte terroriste de Radjavi a son quartier général à Auvers-sur-Oise où vivent les militants de cette organisation qui ont reçu toute sorte d’entrainements militaires dans une sorte de base militaire semblable à celle d’Ashraf en Iraq. Les habitants de ce camp sont de faux réfugiés qui maitrisent la fabrication de toute sorte de produits chimiques mortels qu’ils utilisent dans leurs opérations terroristes. L’OMPI soutient ouvertement le group Daech et ses chefs multiplient des rencontres avec ce group. Les médias des moudjahidins diffusent régulièrement des informations sur ces rencontres

Monsieur le ministre, il n’y a pas de bon terrorisme. Les terroristes sont tous des criminels, qu’ils portent une barbe comme Daech ou une cravate comme les chefs de l’OMPI

Il faut savoir que même sur le territoire français, l’OMPI a recours à la violence et ses membres attaquent régulièrement les anciens membres qui critiquent cette organisation ou ceux qui demandent la libération de leurs membres de familles retenus dans les camps de cette organisation. Les membres de l’OMPI, sur l’ordre direct de leurs chefs, ont publiquement agressés les critiques ; des plaintes ont été portées à la police.

Dans un message vidéo diffusé sur les sites de l’OMPI, Massoud Radjavi a revendiqué la mort de tous ceux qui osent critiquer son Organisation et c’est dans ce cadre que ses hommes attaquent et menacent les anciens membres

Connaissant la nature terroriste de la secte de Radjavi, je crois que les terroristes d’Auvers-sur-Oise doivent être chassés de leur camp et jugés pour leurs crimes avant qu’ils trouvent le temps de verser le sang des innocents à Paris

Les terroristes de l’OMPI, tout comme ceux de Daech, n’hésiteront pas à touer des civiles dès que l’occasion se présente.

Veuillez croire, Monsieur le ministre des affaires étrangères, à l’expression de mes salutations distinguées.

Mohammad Razzaqi, Paris

***

همچنین:

فرقه رجوی جنایتکار چه فرقی با داعش دارد؟ (هشدار به ارگانهای امنیتی غرب)

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، شانزدهم ژانویه ۲۰۱۵:…  سرویسهای امنیتی به جای استفاده از فرقه رجوی بعنوان یک برگ فشار به ماهیت و عملکرد سران این فرقه در اروپا و مناسبات درون تشکیلاتی فرقه رجوی دقت کنند و اجازه ندهند اموزش دیده های فدائیان صدام و گارد جمهوری صدام ملعون سنگ فرش خیابانهای شهرهای اروپا را ب

نـــــــــــــــه بــــــــــــابــــــــــــــا !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هشتم ژانویه ۲۰۱۵:…  برای روشن شدن افکارعمومی و کسانی که از درون اردوگاه بد نام اشرف خبر نداشتند لازم می بینم به چند نمونه از گفته های شخص رجوی زنباره در مورد سلاح اشاره بکنم و همچنین روند خلع سلاح تا ماهیت کثیف رجوی جنایتکار بر همه اشکار شود . زمانی که رجوی زنباره توسط ارباب

چرا رجوی خود را به کوچه علی چپ میزند ؟

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دوم ژانویه ۲۰۱۴:…  اما اینبار رجوی زنباره ؛ مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی و دیگر سران فرقه خود را به کوری مطلق زدند و از بازدید تفریحی سفیر ایران از حرمسرای زیر زمینی رجوی زنباره اصلا حرفی به زبان نمی اورند . اما چرا؟ چون رجوی زنباره و مریم قجر به روشنی و بهتر از هر کس می دانن

حمایت فرقه جنایتکار رجوی از جنایتکاران و دزدان مسلح

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و نهم دسامبر ۲۰۱۴:…  سایت فرقه مافیایی و جنایتکار رجوی خبر درگیری دزدان مسلح گلپایگان را طوری درج کرده هر کس اصل خبر را نداد فکر خواهد کرد همان قیام خونین خیالی رجوی رخ داده است . سابت رجوی زنباره نه تنها اصل خبر را درج نکرده بلکه درگیری نیروهای انتظامی با دزدان مسلح را طوری د

رجوی ماهیت تروریستی و خشونت طلب خویش را به نمایش می گذارد !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم دسامبر ۲۰۱۴:… درخواست بغایت ابلهانه رجوی از امریکاییها اما اینبار از زبان سخنگوی مجهول الهویه فرقه تروریستی رجوی روی سایتهای خبری فرقه جلب توجه می کند . این درخواست که تمامآ خواسته وحرف شخص رجوی زنباره می باشد مبنی بر بر گرداندن ۱۰ درصد از سلاحهایی که موقع خلع س